معنی اسم آدرین

اسم آدرین

معنی نام آدرین

همانطور که در قسمت اسم پسر با آ گفتیم اسم آدرین یک نام بین المللی با ریشه فارسی و لاتین است. البته بر اساس شواهد موجود تلفظ این نام در زبان فارسی و لاتین تفاوت دارد. در ادامه توصیحات دقیق تر درباره اسم آدرین را می توانید مطالعه نمایید:

معنی اسم آدرین

ادرین معنی نام آدرین Adrienne name means

ریشه اسم آدرین

آدرین یک اسم بین المللی پسرانه است که ریشه ایرانی و لاتین دارد و گذشته در ایران هم رایج بوده است. اسم Adrian مخفف Adrianus یا Hadrianus است. اسم آدریان و آدریانا به شکل های  Adriana ، Adrianna و Adrianne در زبان لاتین برای نام گذاری دختران به کار می رود. اسم آدرین در امریکا و انگلیس نسبت به سایر کشور ها فراوانی بیشتری دارد.

معنی آدرین

معنی اسم آدرین Adrian به معنی دریا و  آب است و نامی زیبا برای پسر می باشد.

اسم آدرین در ثبت احوال

آدرین با تلفظ Adarin در ثبت احوال ایران به معنی آتشین، سرخ روی آمده است. به این گونه که آدر معادل آذر به معنی آتش و “ین” پسوند نسبت است.

نام فارسی مرجع اسم های ایرانی زیبا

آدرین

معنی اسم آدرین

101 نظر برای معنی اسم آدرین

  • با سلام به همه. آدرین اسم قشنگ و با معنی و ریشه دار اصیل ایرانیه.هرکی نظر خودش بگه. خاک بر سرما که با این تمدن کهن هنوزم از بقیه عقبیم. من اسم پسرمو میخوام بذارم آدرین خیلیم دوسش دارم

    10

    0
  • سلام، اسم دختر من آدرینا هست، میخوام اسم پسرمو آدرین بزارم، فقط نگران پاسپورت بودم، ممنون از توضیحتون.یعنی تو پاسپورت adrian ثبت شد، نه adrin. درسته؟

    1

    0

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *