شخصیت شناسی آذر ماه

طالع بینی و خصوصیات دختر آذر ماه

زن متولد آذر ماه

خصوصیات زن و دختر متولد آذر ماه

December girl
دختر آذرماهی Girl of Azar

خصوصیت  کلی زن آذر ماهی

زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است. اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید!

همانطور که در وب سایت نام فارسی و معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه آذر این چنین است:

در اوستا و زبان اوستایی، آتر، آثر، در پارسی باستان آتر، در پهلوی آتر و در فارسی آذر می‌گویند.

آذر فرشته نگهبان آتش و یکی از بزرگترین ایزدان است. آریائیان (هندوان و ایزدان) بیش از دیگر اقوام به عنصر آتش اهمیت می دادند. ایزد آذر نزد هندوان، آگنی خوانده شده و در (ودا) (کتاب کهن و مقدس هندوان) از خدایان بزرگ به شمار رفته است. آفتاب در این ماه در برج قوس یا کماندار قرار می گیرد.

اسم های اصیل ایرانی آترینا و آترین و آترا و … به معنی منسوب به آتش، آتشین، سرخ‌رو و زیبا از نام های دخترانه زیبای ایرانی اصیل هستند. علاوه بر این اسامی آذر را نیز ببینید که شامل نام های مرتبط با واژه آذر هستند.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد آذر آشنا می شویم:

ارتباط با دختر یا زن آذر ماهی

شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد. زبان زن متولد آذر نیشدار و پر کنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است.

زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است. به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.

گفتار و کلام زن متولد آذر ماه

قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید. اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند. این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.

زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد. وقتی هم که دختر خانه است، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند.

از زبان تند و تیز دختر آذر ماه به هیچ وجه غافل نشوید. اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود، آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود. او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد. اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید.

اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بکن، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد. او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است. شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است. NameFarsi.com

دختر آذر ماهی و ازدواج

در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی، مخصوصا در مقابل دیگران برای او “آقا بالاسری” بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته، او را سر جای خودش بنشاند.

زن متولد آذر کسی نیست که حاضر باشد به خاطر هیچ مردی تک روی خود را کنار بگذارد اما در عین حال خواهان آن است که شوهرش همیشه او را یک دختر هفده هجده ساله تصور کند.

یکی از اشتباهاتی که از زن متولد آذر در سال های قبل از ازدواج سر می زند این است که دوستی و عشق را به شدت با هم مخلوط می کند و این امر موجب پیدایش نوعی سرگردانی در قضاوت اطرافیان نسبت به او می گردد. اگر شما از زمره مردانی هستید که طالب یک زن کاملا محجوب و پر از شرم و آرزو می باشید، بهتر است از همین الان به فکر زن دیگری، که متولد آذر نباشد باشید، چه دختری که در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چنانی بین مرد و زن احساس نمی کند. او زن تو سری خور نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند و به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند که لازمه یک زندگی گرم و پر حرارت است.

چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شیوه تلخ و شیرین سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گو هایی می گردد که ممکن است به جاهای تاریک هم بکشد و شما می بینید که او با یک روحیه بسیار قوی با یک چنین رویدادهایی مواجه می گردد تا جایی که امر به شما و دیگران مشتبه می شود که آیا حرف های دیروز او، موجب برپا شدن این بگو مگوها گردیده است، جدی بوده یا شوخی؟ یک چنین عکس العملی خاص کسانی است که بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری حاکم بر رفتار و کردار آنهاست.
درشت گویی او نباید سبب شود که شما تصور کنید که اهل دعوا و مرافعه است، او نیز به اندازه هر زن دیگری، از ایجاد دلخوری ها و نزاع های خانوادگی بیزار است. از خود می پرسد که چرا “درشت گویی” و بد زبانی او موجب بروز این اوقات تلخی ها شده است. البته او هرگز نمی تواند دلیل اصلی این پرخاش های زبانی را پیدا کند زیرا که طبیعت و نهاد غیر ارادی او طراح این رفتار تند و خشن است. از آنجا که در زندگی کمال صداقت را دارد، از اینکه مورد شک و تردید قرار بگیرد، به شدت ناراحت و عصبانی می شود. اگر او را پای تلفن مشغول صحبت دیدید و گفت که طرف صحبت مردی است که برایش گرفتاری پیش آمده است، فورا نپرسید این مرد کیست و چه رابطه ای با او دارد.. همین دو جمله می توانند طوفان وحشتناکی به پا کند زیرا این”مرد” ممکن است برادر شما یا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند، ‌بلکه معتقد است که شما “باید” به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او “واقعا” در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.

قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگی را بسیار سرسری می گیرد و به این دلیل از بین پسرهایی که در اطراف او هستند، هیچکدام نمی توانند تصمیم بگیرند و برای خواستگاری قدم پیش بگذارند. رفتار او با همه یکسان و تا حدودی سطحی و دور از جنبه های جدی است. روی هم رفته تاکتیک شوهریابی دختر متولد آذر زیرکانه نیست و این ضعف حتی در آیین دوست یابی او نیز به چشم می خورد. به همین جهت دختر متولد آذر شانس بی شوهر ماندیشان زیاد است مگر آنکه اطرافیان به او کمک کنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برایش فراهم کنند.

یکی دیگر از علل بی شوهر ماندن این دختر این است که همانند مرد متولد آذر ماه، اندکی از ازدواج واهمه دارد و به این دلیل اگر واقعا یک چنین دختری را دوست دارید و می خواهید او را وادار به قبول همسری خود کنید، باید طبق یک نقشه زیرکانه از زندگی زناشویی و زیبایی های آن یک تصویر دوست داشتنی به وی نشان بدهید و ترس های او را از میان بردارید.

متولد آذر
خصوصیات آذر ماهی ها

علائق و فعالیت های دختر آذرماهی

زن متولد آذر عاشق ورزش و این قبیل کارها است. از آنجا که بین خود و پسرها کوچکترین تفاوتی احساس نمی کند و مثل آنها لباس می پوشد و حرکات و رفتاری مشابه ایشان دارد، گاه این توهم برای شما به وجود می آید که آیا پس از ازدواج می تواند در قالب یک زن خانه دار قرار بگیرد یا نه؟ برای او دنیا به این صورت است که اگر پسری می تواند یک هفته به ییلاق برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا یک چنین اعمالی دلیل بر انحراف اخلاقی او محسوب نمی گردد و نباید پشت سر او غیبت و پچ پچ راه انداخت که مثلا هوسباز است. طبیعی است یک چنین طرز تفکری از جانب یک دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغایر می باشد، اما او کسی نیست که طرز قضاوت جامعه برایش خیلی اهمیت داشته باشد. او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد.

زن  و دختر آذر ماهی بسیار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهای خوب دارد. کمااینکه وقتی به مسافرت می رود، همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد. به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند و به این ترتیب اغلب مردانی که با دختر متولد آذر ازدواج می کنند، مجبور هستند مدتی از وقت خود را صرف این بکنند که به وی یاد بدهند پول چه ارزشی دارد و چگونه باید آن را خرج کند. با توجه به این امر اگر می خواهید با یک چنین دختری ازدواج کنید و جنبه حسابداری و رسیدگی به دخل و خرج را هیچگاه به عهده او محول نکنید.

آذر ماهی و عشق

به رغم داشتن یک چنین رفتار و طرز تفکری، قلب زن متولد آذر درست شبیه به قلب یک کودک ساده و صمیمی است. وقتی پای دل به میان می آید، دیگر از هوشمندی و منطق در رفتار او اثری به چشم نمی خورد. پس مغز او متفکر و منطقی است، قلبش بی دفاع و احساساتی و زود تسلیم است.

به همین دلیل در زندگی او ماجراهای عاشقانه و شکست خورده بسیار می توان یافت و باز به همین دلیل بسیارند دختران متولد آذر که سریعا فریب چرب زبانی های مردان گرگ صفت را خورده اند و از این بابت قلبی شکسته و فریب خورده دارند.

آذر ماهی ها و سینما و شهرت

در بین ستارگان سینما و هنرپیشگان تئاتر، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد.

چنین زنی بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار پول و مادیات و از نظر خانه داری و انجام کارهای منزل باید گفت که خدا به شما صبر جمیل عطا کند. زنی که در ماه آذر متولد شده است، اصولا با این قبیل کارها میانه خوشی ندارد و به قول معروف وقتی به فکر جمع کردن رختخواب می افتد، بلافاصله به خود می گوید چه فایده دارد، چند ساعت دیگر باید آن را پهن کنم،‌ پس چرا اصلا جمعش کنم. داشتن یک چنین خصوصیاتی بالطبع موجب آن می شود که کودکان او خیلی خوب به انجام دادن کارهای منزل وارد بشوند زیرا برغم یک چنین تنبلی از درهم برهمی و کثافت خوشش نمی آید و چون خودش حوصله جمع و جور کردن و تمیز کردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به کار خانه داری وادار می کند.

خانه داری زن متولد آذر ماه

در مورد آشپزی هم وضع او فرق زیادی با خانه داری ندارد. حقیقت این است که در این مورد نمی توان یک حکم کلی صادر کرد. اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد، واقعا لذیذ است، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دستپختش خوردنی باشد.

مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد. چه علاوه بر وظیفه مادری، همبازی و دوست ایشان نیز خواهد بود. به احتمال قوی بچه داری تنها موضوعی است که این زن نسبت به آن مسئولیت کامل احساس می کند و مسئولیت خود را هم به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. بچه ها از خوشبینی ذاتی و فراوان مادر خود تا حد امکان استفاده می کنند و در سنین بالاتر آنها او را بهترین خواهر دنیای خود می دانند. مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش یک مادر قابل ستایش است.

از نظر مهمانداری و پذیرایی و دست و دلبازی حتی متولدین مرداد هم به گرد زن آذر ماهی نمی رسد و همیشه مایل است که از مهمانان خود به طرز شاهانه پذیرایی کند. خوشبینی و حس رفاقت شدیدی که در نهاد او وجود دارد، موجب می گردد که هر کس پا به خانه وی می گذارد، خود را در منزل خویش احساس کند.

عکس پروفایل دختر آذر ماهی

شخصیت شناسی آذر ماه
شخصیت آذر ماهی

دختر متولد ماه آذر و ازدواج

ماه های جور با دختر متولد آذر ماه:

مرد فروردینی (روشنفکر)، مرد مردادی (رهبر)، مرد آذر ماهی (همدرد و دلجو)، مرد مهر ماهی و مرد بهمن ماهی.

ماه های ناجور با متولدین آذر ماه:

مرد اردیبهشتی (خود پسند و مغرور)، مرد تیر ماهی (عاشق خانه و زندگی)، مرد شهریور ماه (پر حرف)، مرد آبان ماه (خلاق) و مرد دی ماه.

رابطه آذر ماهی با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

نظر شما درباره دختر و زن آذرماهی؟

به نظر شما دختران و زنان متولد آذر چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.7/5 - (42 امتیاز)

131 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر آذر ماه”

 1. خصوصیت اخلاقی پول خرج کن و راست گو درباره دختران آذر ماه درست بود

  33
  5
  1. همه مشخصات دختر آذرماهی درست بود. من خوب می شناسم دختر های متولد آذر رو.

   23
   9
   1. واقعا هر کسی میخای بشناسی ، چه جور آدمیه ، طالع بینی ماه آن شخص بخون ، خیلی تاثیر داره ، واقعا حرف راست طالع بینی بهت میگه
    O May God .

    14
    1
   1. دختر آذر ماهی بسیار در روابط داغ هست و درجه یک. من اگر برگرده پیشم بهش اجازه میدم با هر کسی خواست باشه و بعد برای من تعریف کنه

    2
    3
  2. خصوصیات اخلاقی ذکر شده برای دختر و زن آذر ماهی کاملا درست بود و خوب

   17
   5
  3. چرا اینقدر کلفت نوشتین ناموصا؟ آذر ماهی ها کجا چیزائی که شما نوشتین کجا

   1
   7
   1. کلفت یعنی چه؟ خصوصیات دختر آذرماه خوب و کامل بود من اضافه میکنم بسیار با مرام و منطقی هم هستند دختران و زنان آذر

    5
    0
   1. دختر آذرماهی فوق العاده داغ در روابط جنسی و روابط عاشقانه
    بسیار سوزاننده حتما در حین رابطه صحبت های+۱۸ نمایید

    6
    1
 2. خب اگر بخواهید یک چیز را بگویید احساسات پاک و صمیمی که هیچ کس جز خود اذر ماهی خصوصا در زن ها و دختران بافت نمی شوند ما اذر ماهی ها ادم های احساسی هستیم زیرا در خانواده من حدودا ۷ یا ۸ نفر اذر ماهی هستید همچنین خود من البته که گاه من ادنی درون گرا هستیم و احساسات خود را بروز نمی دهم و فقط در زمانی که تنها هستم ان را بروز می دهم یعنی جایی که هیچکس از ان خبر ندارد و نمی دانید که مثلا من دارم گریه می کنم ان ها سعی دارند زندگی شادی برای خود و دیگران داشته باشند سرشار از محبتی فراوان و بی نهایت گاه سخن های زیادی از اذر می توان گفت ولی به راستی هیچکس ان را متوجه نمی شود و نرف اخر این است که فرد را تا زمانی که هست باید دوستش داشته باشید و زمانی که بمیرند یا بروند دیگر…… دیگر برای همیشه از ان دنیا می روند

  12
  1
  1. پسر متولد آذر ادریس هستم ۴ اذری مشهد ۲۱ saaantor درحال دست و پنجه نرم کردن با زندگی بدون گوشی

   5
   0
   1. ههههه من هم متولد چهار آذر مشهد و منم دست پنجه نرم میکنم بدون گوشی

    1
    0
   2. دختر آذرماهی با پسر خردادی خیلی خوب میشه ازدواج

    7
    2
   3. دختر آذر ماهی پیدا کن دیگه گوشی لازم نداری بسیار پر حرارت

    1
    0
 3. سلام شاید بعضی چیز هاش تو این متن درست باشه ولی هر انسانی ذاتش فرق میکنه العان منم آذر ماهی هستم اما هر چی اینا گفت همش نبودم وهمه اخلاقام این شکلی نیست آدما رو باید بشناسیم و خودمونم همبن طور بشناسیمو برای خودمون شخصیت هایی رو قرار بدیم نه که بیایم با چندتا مطن خودمون شاید بعضی چیز ها رو نداشته باشیم اما به خودمون بگیم هرچی این جا گفته هست این درست نیست العان من آره استقلال دارم میگم چدا باید بین زن ومرد فرق باشه اما خبچ وقت خود سر نمیرم بیرون تا دو شب میکوشم اگه ابن طور باشه یا غذا درست کرون عاشقشم خونه داری وچیز های دیگه آره درسته منطق آذر ماهی ها خوبه وقلب مهربون وحساسی دارم من این طور هستم ولی بعضی چیز ها فرق میکنه وبد نوشتن گفتن حتما این طور شاید نباشه

  14
  4
  1. از اینکه یک آذرماهی هستم واقعا خوشحالم .همیشه کدوم درونم فعال

   9
   0
  2. خصوصیات دختر آذرماهی کاملا درست هست و من یکیش رو دارم. فوق العاده داغ در اتاق خواب و ملع عام

   5
   0
 4. همه انسان ها شخصیت خاصی رو دادن و با تربیت و خانواده و پدر و مادر هم هیت با طالع بینی که وایه همه آذر ماهی گذاشتن اشتباه هست همه یه ذات و یک شخصیت رو نمیتونن داشته باشن که بعد هم هر انسانی یه بد یداره همه هیچ گلی بی ایراد نیست برای شناخت شخصیت برید بشناسینش این چیزا شاید دوتاش درست باشه ده تا غلط
  تمام …..

  8
  1
 5. من شب یلدا به دنیا اومدم دقیقا صدق میکنه همه چیزایی که گفته شد‌

  3
  2
  1. ۹۰ درصدش راجع به دختر آذر ماهی درسته چون خودم آذر ماهی هستم، و اهل دروغ مخصوصا تو زندگی مشترک نیستم و کسی دروغگو خطابم کنه به شدت ناراحت میشم

   13
   2
 6. ساملیک
  در مورد اون مطلب اخری که در مورد اردیبهشت ماهی هاست،کاملا غلطه ما خود پسند و مقرور نیستیم…
  و ازدواج بین اردیبهشتی ها و آذر ماهی ها رو دیدم و رابطه بسیاره خوبی دارند.از نویسنده درخواست میکنم تا تصیح کنه.

  2
  3
 7. وای با اون قسمتش ک مثال زده بود رخت خواب رو جمع نمیکنن و میگن ک چ فایده چند ساعت دیگ باید باز پهن بشه ب شدت موافقم
  در کل اکثرش درسته درباره متولدین آذر
  اها متن که زده بود با چه ماهایی سازگار دارن من خودم به شخصه با بهمنی ها سازنمیام اینو اشتب گفت
  در کل مررسی

  10
  1
  1. من دختر آذر ماهی هستم. خیلی دقیق من رو وصف کرده این مطلب عالی. پرچم آذرماهی ها هم بالاست

   7
   1
  2. می توو ، خدایی هیچ جوره با بهمنیا کنار نمیام،خیلی تلاش کردم ولی نشد

   3
   1
 8. دختر آذری با معرفت هست ولی بسیار پر حرارت است در رابطه و سکس.
  اگر نیازهای جنسیش ارضا نشود احتمالش زیاد است به سراغ مرد دیگر برود.
  اگر از نظر جنسی نمی توانید ارضایش کنید باهاش بیشتر وقت بگذرانید.

  9
  2
  1. شما متولد چه ماهی هستین که اینقدر خوب دخترای اذرماهی رو میشناسین؟

   1
   0
 9. اینجور که شما میگی دختر آذر ماهی نباید دنبال شوهر بگرده باید دنبال زن بگرده یعنی می خای بگی بلا نسبت مورد دارن؟؟؟؟

  2
  0
 10. پول خرج کن بد زبون و… همش درست بود ولی بی ادبی بود که یه جوری میگه کع نگار آذر ماهی ها خیلی بد زبونن به خدا ما آذرر ماهی ها انقدر بد نیستیم
  بعضی هامون مهربون دلسوزیم انقدر هم بد زبون نیستیم
  درود بر هرکس که آذر ماه به دنیا اومده❤ (✷‿✷) (◍•ᴗ•◍) ❤

  13
  1
 11. برید صحبت های استاد هلاکویی رو درباره ماه تولد و طالع بینی ماه ها گوش بدید میگه اصلا این چیزها نیست هر کسی یه شخصیت متفاوت داره ژنتیکیه بخشیش بخشی از جامعه گرفته و بخشی خود ساخته اس بخشی طی تجربه به دست اورده
  این حرف ها فقط برای سرگرمی هست

  2
  2
 12. آذری ها خیلی خوب و با حالان ولی نمیدونم چرا تو جامعه همه میگن آذری ها بدن من اصلا این رو قبول ندارم

  5
  0
  1. اوهوم (: تنها ماهی که اذرماهی رو همونطوری که هستن میپذیره ودوست داره فروردینه

   1
   1
 13. از نظر منم همه خصوصیات دختر آذر ماهی درست بود و اینکه میگین مجرد می مونن رو هم قبول دارم هم نه چون زندگی رو سرسری نمی گیریم دخترهای آذر دختر های قوی هستن و بهتر اینکه بگید مرد ها نمیتونن قبول کنن یه زن قوی رو دلشون یه زن ضعیف توسری خور میخواد که ما نیستیم اینجوری بهتر والا هر کی که به ما رسید گرفت عرضه نگهداری نداشت بعد دوراشو زد پشیمون شود و همین که خوش قلب و مهربونیم یعنی یه انسان واقعی هستیم برای کسی هم که بد زبونیم حتما حقش بود دیگه پشیمون نیستیم

  5
  0
  1. دختر ماه آذر با مرام هست البته خیلی در رابطه زیاد نبودم باهاش اما تا وسط های رابطه اینجوری بود دختر آذری

   0
   0
 14. واقعا دقیق هست می‌دونی دختران ماه آذر فوق‌العاده هستن دمت گرم

  1
  0
  1. سلام من دخترم متولد آذر ماه است من متولد مرداد و از شما سپاس گذارم که از این سایت شما به خصوصیات دخترم پی بردم و باز هم سپاس گذارم که فهمیدم دخترم قوی تر و مهربان تر از منه باز هم سپاسگذارم

   0
   0
 15. در پاسخ به اون شخص که به دختر آذرماهی، بی ادب خفه شو ما بی نظم و بی انظباط نیستیم خودتی

  0
  1

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.