دختر مردادی

طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه

زن متولد مرداد ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه مرداد

August girl
دختر مردادی August girl

خصوصیت زن مرداد ماهی

خصوصیات کلی زن مردادماهی

دختر ماه مرداد، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است و روی دوستانش تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد. در خانواده مادری مهربان و صمیمی است که می‌کوشد فرزندان خود را مستقل و با اعتماد به نفس بار بیاورد.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه مرداد این چنین است:

مرداد:

امرداد نام پنجمین ماه سال و روز هفتم هر ماه در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا امرتات، در پهلوی امرداد و در فارسی امرداد گفته شده که کلمه ای است مرکب از سه جزء:
اول (ا) ادات نفی به معنی نه، دوم (مرتا) به معنی مردنی، نیست و نابود شدنی و سوم (تات) که پسوند و دال بر مونث است. بنابر این امرداد یعنی بی مرگی و  آسیب ندیدنی یا جاودانی. پس واژه (مرداد) به غلط به کار برده می‌شود. در ادبیات مزدیسنا امرداد یکی از امشاسپندان است که نگهبانی نباتات با اوست. در  مزدیسنا شخص باید به صفات مشخصه پنج امشاسپند دیگر که عبارتند از:
نیک اندیشی، صلح و سازش، راستی و درستی، فروتنی و محبت به همنوع، تامین آسایش و امنیت بشر مجهز باشد تا به کمال مطلوب همه که از خصایص امرداد است نایل گردد.

معنی مرداد و در واقع “امرداد” را می توان معادل اسم مانا (اسم دختر) به معنی ماندگار نیز دانست.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد مرداد آشنا می شویم:

زنان متولد مرداد

خصوصیات کامل زن متولد مرداد

همانطور که در بالا گفتیم دختر مردادی، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌ خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.

کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود. او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.

جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

زن مرداد ماه در خانواده مادری مهربان و صمیمی است،‌ اما می کوشد که فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد. اگر کار خارج از خانه داشته باشد،‌ هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی کند و هر دو را تواما به نحو احسن انجام خواهد داد.

بدون شک در زن متولد مرداد حداقل یک چیز هست که شما از آن خوشتان نمی آید و آن هم خاطرات و عکس ها و یادگاری های تمام دوستان قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد که بخواهید او را وادار کنید این عکس ها و کاغذها را بسوزاند و از بین ببرد زیرا او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عاشق پیشه است. (البته ما اینگونه ندیدیم!)

او نه تنها کسی نیست که در مهمانی ها و مجالس رقص تنها بماند، بلکه همیشه عده خیلی زیادی در اطرافش پرسه می زنند و شما اگر می خواهید که وی را به خانه خود بیاورید و اسم خود را روی او بگذارید، باید با رقبای متعددی دست و پنجه نرم کنید و در این مبارزه اگر نام شما نام یکی از شخصیتهای خوب اجتماعی باشد مانند مونتگمری (نویسنده بنام کانادایی)، جورج کلونی، آنتونی رابینز، رومل، نخست وزیر، وزیر، وکیل یا هر اسم دیگر باشد، شانس موفقیت زیادتری خواهید داشت. این امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است که من اگر بشنوم یکی از آنها با مردی ازدواج کرده است که یک نام خانوادگی خیلی معمولی دارد، به زحمت آن را دور می کنم. البته یک چنین امکانی وجود دارد، در دنیای ما هر چیزی ممکن است،‌

اما باور کنید که زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعی می کند این نام خانوادگی معمولی را عوض کند و شوهرش را برای کسب مقامات و پیشرفت در امور اداری تشویق و ترغیب کند. او از اینکه خانم رئیس، خانم مدیر کل یا خانم وزیر باشد، بسیار احساس غرور و شادی می کند.

احتمال زیادی وجود دارد که او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد که معمولا دور هم جمع می شوند. قدرت فرماندهی او خیلی زیاد است اما این کار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه ای انجام می دهد که اطرافیانش هرگز نسبت به آن معترض نمی گردند. رفتار زن متولد مرداد به طور طبیعی و عادی طوری است که دوستان و آشنایان وی تسلط و نفوذ او را بر خود پذیرا می کردند و هر چه را که می گوید از جان و دل قبول می کنند چنانچه گویی او اصلا برای این منظور متولد شده است. اگر شما از زمره زنانی هستید که نمی توانید به یک چنین تسلطی گردن بنهید،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع کنید. از یک چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت که از کسی پیروی کند و تا حرفی از دهان شخصی بیرون آمد،‌ چشم بسته آن را قبول نماید. مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول می کند،‌ خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی که خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند، اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید که زن متولد مرداد، جواهر نایاب و گرانقیمتی است که در هر کوی و برزنی پیدا نمی شود و برای به دست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت.

متولد ماه مرداد
خصوصیات مرداد ماهی

زن مرداد ماهی

زنی که در پنجمین ماه سال متولد شده باشد، می تواند غرشی مانند شیر و رفتاری بسان یک گربه داشته باشد. صدایش ممکن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است. در وهله اول چنین به نظر می رسد که موجودی رام،‌ سر به زیر و بی آزار است، اما احتیاط را از دست ندهید. این حالت فقط ظاهر او را نشان می دهد و احتمالا به این علت چنین قیافه ای به خود می گیرد که می داند از این راه بیشتر جلب توجه می کند. اندکی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی کنید که وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید، آنوقت خوب خواهید دید که او هر چه باشد، خجول و سر به زیر نیست. بیشتر زنان متولد این ماه در همان ابتدای آشنایی خود با شما، بدون رودربایستی و با صراحت لهجه این نکته را گوشزد می کنند که مغرورتر از آن هستند که دست کم گرفته شوند، اما تعداد آن هایی که پنجه های تیز و برنده خود را لای انگشتان نرم خویش پنهان می دارند نیز کم نیست و همین ها هستند که باید جدا مواظبشان بود.

جذب دختر ماه مرداد

اولین قدمی که شما به سوی دختر متولد مرداد بر می دارید، باید همراه با هدیه ای باشد. نوع این هدیه مهم نیست، همین قدر که گران قیمت و شیک باشد و شما به هنگام تقدیم آن لباس مرتب به تن داشته باشید و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد،‌ کفایت دارد.

پس از این مرحله باید انواع خوش آمد گویی ها و کمپلیمان ها (تعریف کردن ها) را مورد آزمایش و بررسی قرار بدهید. در این مورد لطفا سعی کنید ابتکار به خرج دهید. استفاده از کلمات معمولی، عامیانه و خودمانی بدون شک مانند دیواری بین شما و او فاصله می اندازد. بهتر است همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که با مقام شامخی سروکار دارید.

جور در آمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،‌ چه او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد. از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خواهد که شما یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند، باشید و در ضمن فراموش نکنید که او یک زن است و نیاز به نوازش و شنیدن تعریف و تمجید دارد. زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمند احساس کند،‌ عاشقتان نخواهد شد زیرا هرگز دلش نمی خواهد از موضع قدرت قدم به زیر بگذارد.

نقطه ضعف دختر مردادی

اندکی چاپلوسی و تملق وی را به هر کجا که بخواهید، می کشاند. این نقطه ضعف زن متولد مرداد است، اما تنها نقطه ضعف او نیست، اگر روابط شما صمیمی و نزدیک بشود و این امر موجب بگردد که بخواهید او را بیش از پیش در انحصار خود بگیرید، فورا متوجه می شوید که هر چندگاه یک بار از دست شما فرار می کند، چرخی می زند و دوباره مراجعت می نماید. این حالت او را به هیچ وجه حمل بر بوالهوسی و یا بی وفایی نکنید. عده ای از کسانی که در آفریقا کارهای تحقیقاتی انجام داده اند، خوب می دانند که شیرهای دست آموز که از بچگی نگاهداری و بزرگ شده اند، هر چندگاه یک بار اردوگاه را رها می کنند، به اعماق جنگل می روند، گشتی می زنند و دوباره بر می گردند. پس سعی نکنید زن متولد برج اسد (شیر یا Leo) خود را در چهار دیواری خانه محبوس سازید. این عمل او را عصبی، سرکش و غیر قابل تحمل می سازد، مگر اینکه آنقدر ثروتمند باشید که بتوانید خانه ای مانند قصر در اختیارش بگذارید و پول کافی برای تزئین و دکوراسیون آن به وی بدهید. زن متولد مرداد یک قطعه جواهر گران قیمت محسوب می گردد. شما تقریبا هرگز او را با موی ژولیده، لباس نامرتب و یا صورت بدون آرایش نمی بینید. او ساعات زیادی از روز را در مقابل آیینه می گذراند و پول خرج زیبایی خویش می سازد. اما همیشه این مطلب را به خاطر نگاه می دارد که نتیجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را. یکی از رایج ترین جملاتی که مردان ازدواج کرده با زن متولد برج اسد می گویند این است: «عزیزم»، آیا فکر نمی کنی واقعا لازم است که پول برای لوازم آرایش بدهی؟ آن ها حق دارند، زیرا تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که یک چنین زنی سرش را خودش در منزل درست کند، می دانید چرا؟ فقط به این خاطر که رفتن به آرایشگاه شیک تر و اشراف منشانه تر است.

ورزش، تجمل و گردش زن متولد مرداد

بسیاری از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از انواع ورزش ها لذت می برند، اما به شما توصیه می کنم که اگر می خوهید دل او را به دست بیاورید، وی را به جای بردن به تماشای مسابقه فوتبال‌، به یک تأتر و یا اپرای مجلل ببرید. جلال و شکوه مثل مغناطیس او را مجذوب خود می سازد، و چه بهتر که شما در این گونه مواقع بهترین جاها و گران ترین بلیط را خریداری کنید. پس از اتمام نمایش هم او را به یک ساندویچ فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید که چون وی را به بهترین تأترهای مشهور برده اید و گران ترین بلیط ها را خریداری کرده اید، حالا مانعی ندارد که جلوی دکه ساندویچ فروشی بایستد و یک ساندویچ یا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را کمتر بیرون ببرید اما وقتی برای گردش رفتید، به رستوران ها و نقاط شیک و درجه اول ببرید. خیال نکنید که او در جستجوی کسانی است که پول ایشان به قول معروف از پارو بالا می رود،‌ درست برعکس،‌ او خودش آدم دست و دلبازی است و چه بسا که هدیه هایی را که برای شما می خرد،‌ از نظر قیمت بیشتر از آن چیزهایی باشد که شما برای او بخرید، او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید، اصلا اهمیتی نمی دهد بلکه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد. به طور خلاصه بگویم اگر به جای پنج هدیه ده هزار ریالی یک هدیه سی هزار ریالی برای وی ببرید، خیلی بیشتر خوشحال می شود. فقیرترین زنان متولد مرداد اگر پول کافی برای خریدن پرده شیک جهت تنها اتاقی که در آن زندگی می کنند و یا تهیه یک تابلو که قاب شاهانه ای داشته باشد، آن را پس انداز می کنند. فقر مانند خوره جان او را می خورد و بیمارش می سازد، به این ترتیب اگر سر و وضع شما مرتب نباشد و اگر رفتاری بسان اشراف نداشته باشید، شانس موفقیت زیادی نخواهید داشت.

در تاریخ دوره لوئی چهاردهم پادشاه فرانسه نوشته شده است که: روزی یکی از معشوقه هایش از وی پرسید: آیا مردم عادی هم می دانند که عشق چه لذتی دارد؟ و وقتی لوئی چهاردهم به این خانم اطمینان داد که مردم عادی نیز عاشق می شوند و از آن لذت می برند، زن با شدت شروع به گریه کرد و در کمال خودخواهی گفت: برخورداری از این موهبت برای آنان زیادی است. این خانم به احتمال زیاد متولد برج اسد (ماه مرداد) بوده است.

غرور زن متولد مرداد

زن متولد مرداد را به خاطر داشتن یک چنین غرور و نخوتی که گهگاه ظاهر می گردد، نباید سرزنش کرد. طبیعت و ذات او چنان است که خود را والاتر از دیگران می داند و عجیب آنکه مردم هم کمتر از این حالت و رفتار او رنجش خاطر پیدا می کنند، زیرا او بر غم داشتن یک چنین اخلاقی بیش از هر زن دیگری در کارها و رفتارش صمیمیت صداقت دارد و به طور حتم هیچ کس را نمی توان یافت که به اندازه او در کمک به نیازمندان و درماندگان پیشقدم باشد و در مقابل کودکان نرمش های زنانه و مادرانه او خود بروز دهد، اما نباید توقع داشته باشیم که وی از پله های تخت رفیعی که بر بالای آن نشسته است، پایین بیاید. این تخت را طبیعت برای او ساخته است، اما او از همان بالا چنان رفتار صمیمانه و بزرگوارانه ای از خود نشان می دهد که اغلب مردم استثنایی بودن موقعیت او را از جان و دل قبول می کنند. او در عین حال که فوق العاده باهوش، قدرتمند و قابل است، زنی شوخ، بذله گو، رئوف و مهربان نیز می باشد.

زن مرداد ماهی در خرید

جز در مواردی که یکی از والدین وی متولد خرداد، شهریور و یا دی باشند، باید دقیقا مراقب حساب مشترک بانکی خود با او باشید زیرا زنی که در برج اسد متولد شده باشد، نمی تواند برای خرید اشیاء لوکس، تزئین منزل و کادو برای دوستان خودداری کند. گنجه او همیشه مملو از لباسهای شیک و گران قیمت است و به همین دلیل هم در مهمانی ها و گردش ها،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس های شیک و گران قیمت باشد، اما اجازه نمی دهد شیک پوشی، مد پرستی موجب جلف گرایی بشود. سلیقه اش معمولا نقص ندارد، بیشتر پیرو کفش و کیف ایتالیایی و پارچه های فرانسوی است ولو اینکه قدری گران تر باشند.

اگر رئیس خود یا دوست گران پایه ای را برای شام به منزل دعوت بکنید، خواهید دید که خداوند میزبانی بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمی توانست خلق کند. او نه تنها از آقای رئیس به بهترین وجه ممکن پذیرایی خواهد کرد، بلکه رفتارش چنان خواهد بود که در خانم رئیس نیز حداکثر تأثیر ممکن را نیز می گذارد. این از خواص ذاتی زن متولد برج اسد است که با تبسم شیرین و صادقانه خود فورا بر اطرافیان اعم از مرد یا زن، اثر دلنشینی می گذارد و جای خود را در دل ایشان باز می کند و مهمتر آنکه این پرتو دائمی و بدون سایه است.

دختر مردادی
خصوصیات دختر متولد ماه مرداد

زن مردادی در خانواده

به عنوان یک مادر، زن متولد برج اسد دنیایی عشق و محبت نثار کودکان خویش می سازد، با وجود این، هرگز نمی تواند خطاهای ایشان را تحمل کند و اگر چنین شد، به شدت سخت گیر می شود، در حالی که وقتی پای خودش در میان است، عکس العملی به کلی متفاوت نشان می دهد. عشق شدید به بچه ها از یک سو و برخورداری از حس گذشت و بزرگواری از سوی دیگر موجب می شود که اگر بچه ها خلافی نسبت به شخص او مرتکب بشوند، مثلا احترام وی را نگاه ندارند، فقط به سکوت و خود خوری اکتفا کند. البته این اتفاقی است که خیلی خیلی به ندرت ممکن است رخ بدهد. او با ایشان به گفت و گو و صحبت می پردازد، اما در عین حال دقیقا مراقب است که دستوراتش نادیده گرفته نشود. از دوستی اش سوء استفاده به عمل نیاید و در هر لحظه آماده باشند که سر جای خود قرار بگیرند. با وجود آنکه یک چنین روشی بسیار مناسب و خوب است، این خطر کودکان زن متولد برج اسد را تهدید می کند که در اثر پول زیادی که برایشان خرج می شود و هرگز هیچ چیز از آنها دریغ نمی گردد، افراد پر توقع و پر مدعایی بار بیایند. مادر متولد مرداد در حمایت و دفاع از کودکان خویش همتا ندارد و خدا به داد کسی برسد که موجبات ناراحتی ایشان را فراهم بیاورد و یا درباره آنها بد قضاوت کند. کودکان یک چنین زنی خیلی مستقل بار می آیند زیرا اولا او مغرورتر از آن است که دائما به دنبال بچه هایش راه برود و در ثانی طبیعتا از مستقل بار آمدن بچه ها و ایجاد اعتماد به نفس احساس رضایت خاطر می کند. او از همان سال های اول زندگی به کودکان خویش پر و بال می دهد تا زندگی مستقلی داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب ایشان است تا مبادا چشم زخمی به آنها برسد. بسیاری از مادران متولد مرداد در خارج از خانه کار می کنند، ولی بچه های ایشان هرگز با کمبود محبت و یا عدم مراقبت مواجه نمی شوند، زیرا خیلی به راحتی می تواند برنامه ای برای وظایف حرفه ای و مادرانه خویش تنظیم کند و ترتیبی بدهد که هر دو وظیفه به نحو احسن انجام شوند.

گاهی اوقات اتفاق می افتد که او متانت و وقار خود را از دست می دهد و تبدیل به زنی سرخوش و بازیگوش می گردد. در این اوقات از ته دل می خندد،‌ بازی می کند، اما وقتی این شادی برطرف شد، اطرافیان باید فورا متوجه بشوند که او دوباره همان زن سابق شده است. خودمانی شدن با غریبه ها را نمی پسندد، در حالی که با دوستان نزدیک خود شوخی می کند و با آنها رفتاری بسیار صمیمانه و نزدیک دارد. اگر شما او را خوب و زیاد نمی شناسید، تصور نکنید که این رفتارش شامل حال شما هم می گردد. او در یک جمع ده نفری ممکن است با نه نفر که از دوستان نزدیک وی می باشند، شوخی بکند و لودگی در بیاورد، اما با نفر دهم که او را خوب نمی شناسد، جدی باشد. از نظر وفاداری وضع او چنین است: من، من هستم و تو هم تو، و این هم عشق و زندگی مشترکمان، من تا زمانی با تو رو راست و صدیق خواهم بود که تو هم این چنین باشی، حتی یک دقیقه بی صداقتی تو را بلا جواب نخواهم گذاشت.

زن مردادی در جمع و ارتباطات

اگر مشاهده کردید که در جمع دوستان همیشه عروس محفل است و مردها لحظه ای از تعریف و تمجید او باز نمی ایستند، احساس حسادت نکنید زیرا به محض آنکه یکی از ایشان بخواهد ولو چند میلیمتر پا از گلیم خود بیرون بگذارد، همان جا به قول معروف دمش را قیچی می کند. در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یک امر کاملا طبیعی و عادی تلقی می کند،‌ او حتی ممکن است واکنش هایی نشان بدهد،‌ زیرا او در ته دل خوب می داند که این همه وقار، غرور، عزت نفس، استقلال طلبی وی را از مرکز دنیای لطیف زنانه دور می کند و پیوسته این نیاز را در خویشتن احساس می نماید که باید به هر وسیله شده مطمئن شود، زنی است با تمام جذابیت های لازم برای زندگی و تمتع بردن از حمایت. این رفتار او به هیچ وجه این معنی را نمی رساند که شما را دیگر دوست ندارد. یک نکته دیگر را نیز حتما در نظر داشته باشید. او خود را کاملا محق می داند که از لباس، شکل، کار و یا موفقیت دوستان شما تعریف کند و در حضور شما با ایشان گرم بگیرد، اما وای به حال شما اگر بخواهید همین کار را نسبت به دوستان زن او انجام بدهید، اگر باد به گوش او برساند که شما منشی خود را با اسم کوچک نه با نام فامیلش صدا زده اید، مطمئن باشید که توفان وحشتناکی به وجود می آید و صدای غرش شیر در جنگل می پیچد.

طبیعی است یک چنین رفتاری دور از انصاف و منطق است، اما به قول معروف هر که را طاووس باید جور هندوستان کشد. احتمالا یکی از دلایل اصلی چنین رفتاری این است که زن متولد برج اسد گاهگاه باید یکسان بودن و هم تراز بودن خویش را با مردها ثابت کند و به همین دلیل با مردها می جوشد تا احساس یکسانی و تساوی حقوق کند.

شغل و کار زن و دختر مرداد ماه

از نظر شغلی زنی که در ماه مرداد متولد شده باشد،‌ از هنرپیشگی سینما تا جراحی قلب را می تواند به خوبی انجام دهد، او در فرا گرفتن حرفها از استعداد وسیعی برخوردار است، شغل مورد علاقه اش معلمی، استادی دانشگاه و مخصوصا روانکاوی است، چون در این شغل اخیر با قابلیت زیادی که در جلب اعتماد دیگران دارد، می تواند موفقیت های زیادی کسب کند. اگر به دنیای نویسندگی رو بیاورد، شاعر می شود و اشعار بسیار خوبی می سراید زیرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است. اگر می خواهید با همسر متولد مرداد زندگی آرام و شیرینی داشته باشید، هرگز سعی نکنید بر او مسلط بشوید و مخصوصا یادتان باشد که حس خودخواهی او را هرگز سرکوب نکنید و غرورش را جریحه دار نسازید.

متولد ماه مرداد و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه مرداد با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین مرداد:

مرد متولد فروردین (عاطفی)، مرد آذر (حساس)، مرد مهر ماه و مرد بهمن ماه (دلسوز).

ماه های ناجور با دختر متولد مرداد:

پسر اسفند ماهی (بی قرار و نا آرام)، پسر متولد آبان (طعنه زن)، مرد دی ماه (محافظه کار).

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

سوالات همراهان نام فارسی:

زن مردادی زن مرداد با چه ماهی ازدواج کند؟ زن مردادی با مرد اردیبهشتی زن مرداد و مرد اسفند زن مردادی با مرد شهریوری زن مرداد و مرد آبان زن مرداد و مرد تیر زن مرداد و مرد بهمن زن مرداد و مرد مهر زن مرداد ازدواج.

نظر شما درباره دختر و زن مردادی؟

به نظر شما دختران و زنان مرداد ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.4/5 - (14 امتیاز)

198 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه”

 1. درسته یه دختره رودیدم حدسی گفتم مردادیه خونده بودم درباره مردادماهیاشیک،سردسته بقیه و…حدسم درست بود

  1. من خودم ی دختر مردادیم مغرورم ،لج بازم،خواهان تجمل و اینا هستم دلسوزم هستم ولی معتقدم هر چیزی ب اندازه خودش خوبه و اینو بدونید ب عنوان ی مردادی این حس حسادت ندارم من خودم عشقم دی ماهیه اینجور نیس گوه خوریه عاشق همیم ولی چون زیاد غیرتی وگیر میده منم لج بازم وحرف زور و دستور تو کتم نمیره ب هیچ ماهیم توهین نمی‌کنم ولی من ک تا حالا هیچ کدوم از دوستام ازم چیزی بدی نگفتن مام مهربونیم آدمیم فقط مغرور ولج باز غد ولی خدایی من اینجور نیستم پول پرست وچی.. یکی از دوستان گفته ک دوتا زنش مردادی آدم بستگی ب شخصیت خودش داره ن ماهش دوتا مردادی اسم بقیه رو خراب میکنن خیانت و اینام اون ماهای دیگم هس فقط مرداد نیست تازشم دلمون جایی گیر کنه همونه بعدشم باهامون سرد بشن واقعا دس خودمون نیس اینم بازم می‌رسه ب این ک تموم دخترا اینجورین ولی ی دختر مردادی رک وراسته،دلسوزه وحس حسادت نداره هر ماهی خوبی وبدی خودشو داره مثلا من الان دو تا دوست آذری دارم یکیشون فقط قمپوز ودروغ وخودشو می‌کشه بالا در اصل هیچی نیست ویکی دیگم مهربون وخاکی پ نتیجه میگیریم ک آدما محل بزرگ شدن و شخصیت واخلاق بستگی داره همین

  2. اصلا خودتم فهمیدی چی گفتی؟!! با خوندن این نظر احساس میکنم یه بچه لاتی که مست کرده اوده کامنت زده! جدی میگم اصلا نفهمیدم چی گفتی منظورت چیه. شرط میبندم خودتم نفهمیدی.چی زدی؟! فازت چی بوده؟؟ معلومه حالت خوب نبوده وقتی این کامنتو نوشتی.اون پایین هم معلوم نیس چی بلغورکردی واسه خودت یه جمله نوشتی معلوم نیس چه زبونیه اصلا چی هس؟؟ هرچی هس مرده شور خودتو طرز نظر نوشتنت

  3. توکه میگی شخصیت آدم به ماه تولدش بستگی نداره،پس چراخودت اومدی توی این سایت طالع بینی ماه تولد می خونی؟؟؟؟

  4. من واقعا تعجب میکنم ازحرفای شما خانما.شما تکلیفتون باخودتونم مشخص نیست.یه جا میگین ما مردادیا اخلاق منحصر به فردی داریم بعد پایین ترش میگین این مطالب کاریه مشتی شیاده.بالاخره ما نفهمیدیم شما طالع بینی ماه تولد رو قبول دارین یا نه؟اگه قبول دارین پس اونجایی که به نفعتون حرف نزده نمیتونید بگیدداره دروغ میگه و کاریه مشت شیاده! اگرم قبول ندارین و اعتقاد دارین که شخصیت انسان به ماه تودش بستگی نداره،پس اینجارچیکارمیکنی توی این سایت؟ پس چرااینجور موضع گرفتی و داری از ماه تولدت دفاع میکنی و حرف از مردادی و سلطنت شیرو شاهزاده و…میزنی؟

  5. ببینید من خودم یه دختر مردادی خیلی خیلی خشکلم وداف….اکثر پسرها درکسری از ثانیه جذبم میشن فقط اگر خودم بخام ،یه انرژی دارم همه آقایون جذبم میشن برای خانوم‌ها خیلی خطرناکم ….چون تقریبا همه مردها منو میخان….ولی من بهشون راه نمیدم …..ومحل…..بزارید به این آقایون بداخلاق و حسود وبد بگم مطمعنم همه شما …..مطمعنم که با یه دختر مرداد ماهی بودید که ولتون کرده حالا دارید بد می‌گیرد وبه اصطلاح گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف……قضیه همه شما پسرها همینه …..چون بهتون دختر مرداد ماهی محل سگم نداده یا ولتون کرده یا سرکار بودید برای ازدواج باهاش اومدید زر میزنید اینجا……..بزار برای کل پسرها مشخص کنم تا خیالتون راحت راحت بشه از جانب دختر مرداد ماهی…….ما دخترهای مردادی اینقدر نازیم هر مردی یعنی تقریبا ۹۹درصد مردها اسکلمون هستن چون باید یه مرد جذاب وخوشکل باشه و مهربون وهمه توجهش به ما باشه وتقریبا ۱درصد مردها مارو جذب خودشون میکنن وعاشق که خیلی کمه احتمالش…….سر همین اکثر مردها دست وپا میشکنن تا با ماباشن به زور ….سر همین چون ما نمیخاستیم اسکل دختر مرداد ماهی میشن و لایق تیغ زدن و ول کردن ووووووو…مگر یکی این وسطا اینقدر زرنگ باشه تا دل مارو ببره…و.مارو متقاعد کنه تا باهاش ازدواج کنیم….ولی اگر عاشق بشیم خیلی سخت عاشق میشیم تا مرگ تا آخر عمر توی قلبمون هس.

 2. سلطه جوترین،مغرورترین،ولخرجترین،پرتوقع ترین زنا همین زنای مردادین!!وحشتناکن!وحشتناک! من با چندتاشون از نزدیک رابطه داشتم این خصوصیاتی که توی این سایت درموردشون نوشته رو خوندین؟دقیقا مو نمیزنه باهاشون!یعنی من این خصوصیاتشونو داشتم تازه میخوندم همینجور هاج و واج مونده بودم! آخه چرا خدایا…چرا من!!من احمقو بگو که این همه سال فکر میکردم این طالع بینیا خرافاته ولی الان تازه فهمیدم به طرز وحشتناکی به واقعیت نزدیکه!و منه احمقو بگو که این شش هفت سال سال آخر زندگیمو پای دوتا از همینا تلف کردم! من دوبار ازدواج کردم دوتاشونم مردادی بودن!بدشانسی رو میبینید! اولی که درحد عقد بود و به زندگی زناشویی نکشید لابد میگید خدا روشکر ولی همونم بدبختم کرد میخواست حرف، حرف خودش باشه دنبال عروسی انچنانی و زرق و برق چشم و همچشمی بود.لباسای خیلی جلف می پوشید.آخرشم یه روز سرهیچ و پوچ باهام یه دعوای حسابی راه انداخت و حسابی فحش بارونم کرد.حتی فحش مادرم و خواهرمم داد.گفت دیگه نمی خواد بامن ازدواج کنه و مهریشو هم میخواد.اونم درست موقعی که۸ روز به عروسیمون مونده بود!درست موقعی که تدارک خیلی چیزارو دیده بودیم.آخرشرم طلاق و تقریبا نصف مهریشم بهش دادم. اونم با کمکای پدر و پدربزرگم که دلشون واسم سوخت و حال داغونمو میدیدن.یه مقدارشو هم با کلی اصرار پدربزرگم با پدرش صحبت کرد و راضیش کردن بقیه اشو ببخشه وگرنه دختره میخواست تا قرون آخر…دوسال بعدشم دوباره ازدواج کردم که از بخت بدم اونم مردادی بود.بازم همون آش و همون کاسه. بازم می خواست همه چیز مطابق میلش باشه با من مثل یه بچه ای رفتار میکرد که دست راستشو از چپش نمیتونه تشخیص یده وباید مثل یه مادر یا معلم بالا سرم باشه و بهم امرو نهی کنه.اگرم یه روز تو روش وامیستادم چنان الم شنگه ای رامینداخت اون سرش ناپیدا جالبه حتی خونوادشم با رفتاراش موافق نبودن ولی به حرف هیچکس اهمیت نمیداد.خیلی ولخرج بود ومنم خسیس نبودم براش خرج میکردم ولی واقعا شورشودراورده بود اگه اعتراض میکردم بارها باقیافه حق به جانب بهم میگفت تو خسیسی یا اگه عصبانی میشد با الفاظ بدترمثلا تو گداگشنه ای! تنها مزیتش نسبت به قبلی این بود که لباساش کمی پوشیده تر بود.آخرشم چندماه پیش متوجه شدم با یه مرد دیگه ارتباط داره و داره بهم خیانت میکنه!و وقتی بهش گفتم اونم با جسارت تمام اعتراف کرد وبهم گفت هیچ غلطی نمیتونی بکنی و نمیتونی چیزیو به کسی ثابت کنی باهم درگیرشدیم و من هم تا میخورد زدمش. ازخونه زدم بیرون وقتی برگشتم دیدم وسایلشو جمع کرده رفته خونه پدرش.بعدشم احضاریه و دادگاه وطلاق و مهریه.میبینید زندگی من چقد تلخه!من یه خاله مردادی دارم اونم همین جوریه.نمیدونم شاید من دارم زود قضاوت میکنم.شاید همه مردادیا اینجوری نباشن ولی هرچی هست وقتی این صفاتو میخوندم با زنای من مو نمیزد.امیدوارم هیچ وقت زندگی من نصیبتون نشه.

  1. عزیزم برداشت من اینه که تو خودت سرتاپا تله ای که دچار همچین رابطه هایی میشی و اجازه میدی باهات اینطور رفتار بشه

  2. وای!!! حقیقتش اینه که منم مردادیم ولی اصلا اهل خیانت و حرف زور و فشار آوردن به بقیه نیستم و اصلا لباس هام و جواهراتمو به رخ کسی که توان مالی نداره نکشیدم نمی کشم و نخواهم کشید ولی جالبه رفتار این دو نفر که ذکر کردی خوش بختانه من از جلف بودن و دروغ به شدت متنفرم البته اگه خانوادم منو به حال خودشون رها کرده بودن که کلا می شدم منطبق با این طالع بینی ولی خب خانواده هم در تغییر مسیر نقش داره و البته اینو هم در نظر بگیر که هیچ وقت نگو من شانس ندارم چون اینجوری داری به طبیعت خودت آسیب میزنی به جای این بگو سعادت من در جای دیگری است.

  3. ببین منم مردادی هستم و دخترم درکت میکنم و موضوعی بهت باید بگم که تو جذب میکنی تو از مردادی ها گه نفرت داری ولی باید بدونی همشون اونجوری نیستن تو جذب میکنی میگی ازشون بدم میاد بد تر از اون نصیبت میشه

  4. ببین یه چیزی رو میخام به مردها در رابطه با دختر مردادی بگم من خودم یه دختر مردادی هستم که تقریبا رام هیچ مردی حتی پادشاهش نمیشم حتی مردی که پولش از پارو بالا بزنه ….خیلی هم جسورم ….ولی میدونم که مردهای زیادی عاشق ما میشن ولی دخترهای مردادی اصن توجه نمیکنند/یه راهی برای رام کردن دخترهای مرداد ماه هست/اینو نباید بنویسم چون خودم دختر مرداد ماهی هستم /ولی برای کمک به بیشتر مردها که نمیتونن دختر مرداد ماهی رو رام کنن و خیلی دوستش دارن ومیخان جدا نشن و باهاش ادامه بدن ولی دختر مردادی راه نمیده مینویسم/ببینید دخترهای مردادی خیلی خیلی خیلی زیاد مغرورن /تنها راهی که میتونید یه دختر مرداد ماهی رو عاشق خودتون کنید که هر بار توجه کنید بهشون بیشتر پستون میزنن/دختران مرداد ماهی ‌و اصلا بدشون میاد /دورتر میشن /هم بهشون مهربونی کنید وهم فاصله یعنی یه مرد مهربون با جذبه وبا غرور باشید /‌بعضی وقتها بهش بی توجه باشید تا راجع به تون به فکر فرو بره ؛به خودش میگه مردی وقتی نسبت به یه ملکه بی توجه باشه ارزش فکر کردن داره ‌وحریص میشه براتون ….تنها راه عاشق کردن یه دختر مرداد ماهی همینه وبس …..وگرنه هیچ وقت عاشقتون نمیشه ….چون جذابیت وخشکلی یه دختر مرداد ماهی اینقدر زیاده که هیچ کس بالاتر از اون نیست .فقط با این رفتار واینکه خود آقایون خودشونم جذاب وخوشکل ‌و مردونه هم باشن …

  5. عززززززیزم .من خودم یه دختر مرداد ماهی هستم خیلی از شنیدن داستان زندگیتون ناراحت شدم میدونم چه حسی داری حس شکست .خیلی برای یه مرد سخته که شکست بخوره ولی زن‌های مردادی خیلی جیگرن وماه و مهربون .شاید شما اذیت کردی یا چیزی ازت دیده که این کارها رو باهات کردن وگرنه یه دختر مردادی خیلی وفاداره ولی به عشقش وگرنه سرکاری.دخترهای مردادی فقط اگر عاشق بشن وفادارن وگرنه سرکار هستید (منظورم به کل پسرها )هس .اگر دختر مردادی عاشق بشه بد عاشق میشه و روانی میشه تا حتی خودشو نابود میکنه و تا مرگ پیش میره .ولی خیلی کم پیش میاد عاشق بشه دخترهای مردادی (مگر اون پسره خیلی کار بلد باشه چون خیلی سخت ما عاشق میشیم ) ولی دیگه وفاداریم تا ابد .نمیتونیم دیگه به سمت خیانت بریم چون یه عاشقیم واینها کسی که عشق وعاشقی رو بلده یه مرداد ماهیه ‌گرمای عشق رو میفهمه خیلی خوب .واینکه ما دخترهای خیلی مغروریم برید تحقیق کنید پسرا که دخترهای مغرور چطور عاشق میشن !!!!ما اونطور عاشق مرد یا پسری میشیم.

 3. سلام
  منم یه دختر مردادیم ولی اینجوری نیست که خیلی تجمل گرا و ولخرج باشم که همه رو عاصی کنم. – به نظرم هر چیزی به اندازش خوبه – بالاخره این طالع بینی ها واسه همه صدق نمیکنه ولی انصافا بیشترش درست بود.

 4. خانم منتظرالمنجی شما لابد یه استثنا هستین وگرنه۹۰درصد دخترای مردادی دقیقا همین جورین و این خیلی بده! حالا ولخرجی به کنار ولی یه خصوصیاتی مثل سلطه جویی و غرور برای یک دختر یا زن خیلی چیز بدیه اینها از جذابیت یک زن بشدت کم میکنه!یه قانون روانشناسی میگه “مردان جذب زنان شاد و خنده رو میشن و زنان جذب مردان مغرور و قوی میشوند”بنابراین توصیه من به خانمای مردادی اینه که اگه میخواید زندگی زناشویی موفقی داشته باشین به نفعتونه غرور و تکبر سلطه جویی و ولخرجی رو بزارین کنار درغیر این صورت همون بهتر که همتون” ترشیده” بمونید.من خودم فروردینیم اینجا نوشته زنای مردادی با فروردینیا رابطه عاطفی و خوبی دارن؛ من هرگز چنین فکری نمیکنم.من از همچین زنایی متنفرم!

  1. خب وقتی نوشته فروردینیا و مردادیا رابطه خوبی دارن و این حرف برای شما صدق نمیکنه باید در صدق بقیه حرفهایی که نوشته شده هم شک کنید.در پس هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر می سوزد یک نفر می میرد پس قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند.

   1. درسته که خصوصیاتی که در مورد افراد در این سایت نوشته به شدت به واقعیت نزدیکه ولی مواردی که در مورد خوب بودن رابطه یک ماه با ماه دیگه نوشته اصلا درست نیست من نمی‌دونم این دوستمون که فروردینه چه اخلاقی داره ولی از مشخصات فروردینی ها می‌دونم که اصلا با مردادیا کنار نمیاد و سایت در مورد رابطه مرداد و فروردین اشتباه نوشته. در کل چون مردها رو میشناسم و می‌دونم هیچ مردی تحمل نمیکنه یک زن بهش امر و نهی کنه و واسش ریاست کنه می‌دونم که مردهای هیچ ماهی نمیتونن با زن مردادی که گردن کلفتی و ریاست می‌کنه و احساس چیز فهمیش میشه زندگی خوبی داشته باشه.

  2. آقای محترم شما بهتره قبل از اینکه یه حرفی رو بزنید اونم توی فضای مجازی اول حرفتونو مزه مزه کنید بعد. همون بهتر که ترشیده بمونید! این حرفت خیلی زشت بود.من خودم مردادی نیستم اما به عنوان یه دختر خیلی بهم برخورد.

  3. اتفاقا فروردین و مرداد خیلی بهم میان. از قدیم گفتن خلایق هرچه لایق.هردوتا ماه کثیف و عوضین آدماشون.بهم میان

 5. دختران مردادماهی حتما در ازدواجشون خوشبخت می شوند من خودم هرچی دختر مردادی دیدم که ازدواج کردن از همسرهاشون راضی بودن وخوشبخت شدن . دختران مردادی هرگز احساس دلسردی وناامیدی وزودرنجی و حسادت نمی کنندو همیشه با صداقت و مهربان و دلسوز و خیرخواه و امیدوار و شاد و کم توقع هستندوبه شیک پوشی و مرتب بودن و تمیزی خیلی اهمیت می دهند و خانواده دوست و راز دار وامانتدار هستند وعاشق آرامش وسفرهای زیارتی وتفریحی هستند و باشخصیت واجتماعی و خونگرم وبامحبت هستند و همیشه نسبت به کسانی که بهشون محبت دارند مهربان وباصداقت هستندوسعی در جبران محبتهایشان دارندوخنده رو و جذاب و با اراده قوی و بااعتمادبه نفس هستند . واز بدی کردن به دیگران به شدت بیزارند. وطرفدار حق هستند وخداپرستی و انسانیت دروجودشان موج می زندوعاشق خدا واهل بیت علیهم السلام هستند.

  1. به به! چه تعریفی کردی از دخترای مردادماهی! واقعا آدم هز میکنه!اصلا باورت میشه من برای یه لحظه فکر کردم داری درمورد یه فرشته حرف میزنی نه یک انسان! بایدم این اینقد از خودتون تعریف کنید!هیشکی که نمیگه ماست من ترشه! مخصوصا اگه اون یک کس یه مردادماهی باشه!که همه میدونن استاد لاف زدن هستین!

  2. سلام. من یه دختر آذر ماهیم. هلما جان من یه حرفی داشتم با شما وبقیه دخترای مردادماهی عزیز.میدونم که شما از نصیحت کردن بدتون میاد منم نمیخوام نصیحت بکنم فقط میخوام یه سری واقعیتا رو واستون روشن کنم.من خودم یکی از بهترین دوستام مردادی بود وروزای خوبی رو با هم داشتیم.تا اینکه یه جایی استخدام شدیم و من توکاربه مشکل برخوردم واون کمکم کرد.علاوه براون من یه سری مشکلات خونوادگی هم داشتم باهاش درددل میکردم و اونم خیلی برام دلسوزی میکرد وگاهی بهم راهکار میداد و… تا اینکه من کم کم راه افتادم و توی کارم پیشرفت کردم و نظر بالا دستیها بهم جلب شد و یه سمت بهتربهم دادن. از همون موقع اخلاقش تغییر کرد!! از دلسوزیاش خبری نبود، سرد شدو ازم فاصله میگرفت.من اولش علت این رفتاراش رو نمیدونستم ولی بعد کمکم دوزاریم افتاد.دوست مردادیم کسی که اونو بهترین و مهربونترین و دلسوزترین رفیقم تصور میکردم، به من حسادت میکرد! کاشکی فقط حسادت بود بهم خبر میرسید پشت سرم پیش همکارا بدگویی میکنه و..روز به روز رفتارامون با هم خشک و رسمی تر میشد تا اینکه به کل با هم قطع ارتباط کردیم.به همین راحتی!بزار یه چیزی رو رک بهتون بگم شما مردادیا تا وقتی کسی زیردستتونه یا پیشرفت خاصی نکرده و چه میدونم بالاترشما قرارنگرفته باشه، باهاش خوبین ولی خدا نکنه یکی بالاتر شما بشه یا تویه کاری از شما موفق تر بشه اون وقته که شما اون روی دیگه اتون نمایان میشه! متوجه هستین؟!من این خصلت بد رو که نمیدونم واقعا اسمشو باید چی گذاشت خودبرتربینی خودخوادهی حسادت یا هر چی، توی خیلی از مردادیا دیدم نه این که فکر کنی چون اون دوستم اینجوری بود به این نتیجه رسیدم،توی خیلیاشون دیدم این خصلتو.دوست ندارن هیچ کسیو بالاتر از خودشون ببینن. میخوان تو همه چیز خودشون بهتر باشن،خودشون اول باشن.فک نکن اون دوستم فقط همین یه خصلت بد رو داشت پرتوقع بود، خیلی از خودش تعریف میکرد،یه کارکمشو بزرگ میدید و…ولی من برام مهم نبود چون میگفتم درعوض مهربونه،دلسوزه، مثل خودم اجتماعی و خونگرمه ولی اون خصلت زشتی که درآخر از خودش نشون داد خیلی بهم برخورد!!
   این یه مسئله، مسئله دیگه اینکه شما مردادیا خیلی از خودتون تعریف میکنید.چه خبره بابا شما هم مثل بقیه آدمین! مثل بقیه خصلتای بد دارین ولی اینجور که معلومه شماها نمیبینید یا شایدم خودتونو گول میزنید.دخترای مردادی”حتما”خوشبخت میشن!دخترای مردادی”هرگز”دلسرد نمیشن!” همیشه”با صداقت و…هستن!این کلمات همیشه،هرگز،حتما،خیلی چیزا پشت سرشونه ها! من کاری به این حرفایی که یه سری از آقایون زدن ندارم شاید اونا بیش از حد از شما انتقاد کردن.من هیچ دشمنی ای نه باشما و نه با هیچ ماه دیگه ای ندارم واصلا اهل این حرفا نیستم و اگه این حرفارو میزنم واسه خودتونه. واسه اینکه خودتونو درست کنید و تو روابططون بهترشید.

 6. جالبه بعضیها از مردادی ها راضی هستند بعضیها هم از مردادی ها گله دارند و دلخورند حتما خودشون خوشبین یا بدبین هستند هیچ انسانی بی عیب به غیراز امامان معصوم علیه السلام روی کره زمین وجود ندارد چون همه معصوم وبی گناه نیستند و انسان ها خطاها و اشتباهاتی توی زندگیشون دارند هیچ دوانسانی حتی دوقلوها هم عقلانیت ورفتار وشخصیتشون مثل هم نیست وانسانها بهتر است حتی از خانواده ودوستان صمیمی توقعشون پایین باشه تا غصه نخورند و خودشون سعی کنندخوب باشند تاخصلتهای خوب براشون عادت بشه . همه چیز به عادت نفس ربط پیدا می کنه وروابط بادوستان وکسانی که بیشترباهوشون در ارتباطیم روی شخصیتمون تاثیرمیذاره پس بهتراست در ارتباطهامون کسانی رو دوست و همراز بگیریم که درسختیها وبالاوپایین زندگیمون امتحانش رو پس داده باشه و درضمن بهترین دوست خداست از اون کمک بخواید .

  1. والله تا جایی که من نظرات دوستان رو خوندم هیچ کدوم بدیینانه و یا خوشبینانه نظر ندادند، بلکه من برداشتم اینه که نظراتشون کاملا صادقانه واقع بینانه و عادلانه هستش.اصولا بدبینی و خوشبینی هیچ کدوم انسان رو به واقعیت نمی رسونن، بلکه واقع بینی انسان رو به واقعیت نزدیک میکنه و من همیشه در زندگیم سعی کردم واقع بین باشم تا دچار اشتباه نشم. صد در صد هیچ انسانی بی عیب نیست و هیچ کسم منکر این نیست که گل بی عیب خداست. ولی اینجور که معلومه بعضی افراد کلا تعادل شخصیتی و روانی ندارن و در توهم غرور و سلطه جوی و…به سر می برند. شما فکر میکنید من خودم چرا نظر درستی راجع به زنای مردادی ندارم؟!! چون من اول خصوصیاتشون رو خوندم، بعد با مردادیای دوروبرم مقایسه کردم که تا حدود زیادی درست بود، و بعد برای اطمینان بیشتر نظرات خود خانمای مردادی رو خوندم تا ببینم خودشون تا چه حد قبول دارن، که خیلی برام جالب بود ک خودشونم نه تنها قبول دارن که تازه به داشتن این خصوصیات زشت و وقیحانه افتخار هم میکنن.دوست عزیزاین صفحه بالای۴۰تا کامنت داره صفحه قبلشو بزن بقیه نظرات رو بخون.شما لابد همه نظرات رو نخوندی.موفق باشی.

   1. آره همینو بگو. وقتی خصوصیاتشونو میخونی با خودم گفتم لابد الان موضع گیری کردن و قبول ندارن یه سری چیزارو ولی وقتی کامنتاشونو میبینی کلی افتخار و من مردادیم و…. یکیشون که پررو پررو اومده میگه می خوایم گردن کلفتی کنیم و دنبال یه آدم توسری خور که اختیار اموالشونو بگیریمو ازین…. خوریا واقعا همچین آدمایی حقشونه با ماشین زیرشون بگیری یا بزنی ناقصشون کنی تا آدم بشن

   2. جالبه بدونید همین پدرس.. که این حرفو زده، یه روز بعدش درتاریخ۲۰۱۹/۰۵/۱۵ رفته تو طالع بینی زنان بهمنی تو همین سایت، دوتا کامنت گذاشته با همین اسم رژینا،به دخترای بهمنی نیش و کنایه زده که بی احساسن وخودخواهن و هیچ کس رو لایق خودشون نمی دونن و….که البته راست هم گفته!چون دخترای بهمنی هم یه سگی ان مثل دخترای مردادی! تنها فرقشون اینه که دخترای بهمنی صاف و ساده ترن و اهل فیلم بازی کردن نیستن،برعکس دخترای مردادی که تو دوزو کلک وموذی گری و ریاکاری حتی شیطان هم به پاشون نمیرسه!!در تاریخ ۲۰۱۹/۰۵/۲۴هم یه کامنت تو صفحه دخترای تیرماهی گذاشته وگفته خردادیا چه زن چه مرد، اکثرا اهل خیانت و روابط خارج از ازدواج و…هستن. می دونید شاید حق با اون باشه، ولی سوال اینجاست که یه نفرکه مشخصه خودش سرتاپا پراز عیب و ایراد و فساد و فحشا و خیانت هست، با چه رویی دیگران رو متهم به این موارد میکنه؟!

   3. درضمن به آقایون توصیه میکنم که این طالع بینی ها رو جدی بگیرن و مخصوصا خصوصیات خانم های تمام ماه ها رو با دقت بخونن همین کاری که من کردم. نظرات رو هم حتما بخونید اون اقایی که گفته نظرات رو خونده و مقایسه کرده واقعا حرف درستی زده. نظرات خیلی کمک میکنه درشناخت اون ماه.باورکنید این طالع بینیا ۹۰درصدشون درستن. درضمن بدترین دخترا برای ازدواج دخترای مرداد و فروردین و آذر و بهمن و خرداد هستن. حواستون رو از ین چند تا ماه جمع کنید حتی در دوستی! خلاصه از ما گفتن بود.

   4. همه مردم به مشخصات خودشون افتخار میکنن. فقط مرداد نیست متولدین ماه های دیگه هم بعضاً مشخصات بدی دارن که به مشخصات بد خودشون افتخار میکنن. به همین دلیله که ما مشخصات ماه تولد خودمون داریم و تغییر نمی‌کنیم. اگر کسی خصوصیات اخلاقی خودش دوست نداشته باشه شروع می‌کنه به تغییر خودش و اونوقته که می‌بینید یک نفر متولد مثلاً همین مرداد یا فروردینی ولی از مشخصات مردادی یا فروردینی فاصله گرفته. ولی چون خیلی کم پیش میاد کسی از مشخصات بد خودش بدش بیاد خیلی هم کم پیش میاد کسی مشخصات ماه تولد خودش رو نداشته باشه

  2. بله حرفت درسه خیلی از مردم با اینکه به خصوصیات بدخودشون واقفن ولی سعی نمیکنن خودشونو تغییر بدن.ولی بعضی ماهها هستن مثل همین فروردینو و مرداد که اونا دیگه آخر کثافت کاریو غرورو قلدرین وخیلی بیشتراز بقیه ماهها به خودشون میبالن باوجود تمام کثافت کاریا و اخلاق سگیشون.

 7. سلام و در‌ود
  من داشتم پیاما رو میخوندم خیلی ناراحت شدم که این قدر در مورد زنای متولد مرداد بد گفته شده،،خانمم متولددمرداده،من سابقه یه ازدواج ناموفق داشتم ولی آشنایی با خانمم که مرداد ماهیه قشنگترین اتفاق زندگی منه،باید بگم خانمم خیلی مهربون و دلسوزه،خیلی جاها کمکم کرده و دستمو گرفته،خواستیم عقد کنیم دید دست و بالم خالیه با اینکه خانوادش اصرار داشتن به خرید لباس و…اون هیچ خریدی انجام نداد و زمان خرید حلقه ازم پرسید بودجت چقده طبق همون حلقه انتخاب کنم،تو زمان ازدواج وقتی پول پیش خونه کم اوردم طلاشو بخشید و تا الان که یه بچه داریم به روم نیورد،هرجا هم رفتیم دیدم دست زنی طلا هست و ناراحت شدم،وقتی فهمید گفت من طلا دوست ندارم و میدونم اینارو میگه که من ناراحت نشم،همیشه سنگ صبور و بهترین رفیقم بوده،جاهایی که حتی خانوادم پشتمونگرفتن مثل کوه پشتم ایستاده و همیشه هرقدمی برداشتم تشویقم کرده،لطفا همه چیز رو تعمیم ندید به همه

 8. همه ی دخترای مردادیم اینجوری نیستن ک انقد نظرات بد میدید راجبشون

 9. ببینید چی گفته:
  ” مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرفهایتان را قبول کند،خود راخیلی خوش شانس بداند، زیرا او در صورتیکه خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند!!!”
  ” جور درآمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،زیرا او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد ؛ از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خواهد یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند باشید!!(من نمیدونم چطور یک مرد هم می تونه قدرتمند باشه و از خودش شخصیت داشته باشه، و هم تحت سلطه زنش باشه؟!)
  ” در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یک امر کاملا طبیعی تلقی میکند، او حتی ممکن است واکنش هایی نشان دهد!!”
  ” او خود را کاملا محق میداند که از لباس،شکل،کارویا موفقیت دوستان شما تعریف کند ودر حضور شما با آنها گرم بگیرد، اما وای به حال شما اگر بخواهید همین کار را نسبت به دوستان زن او انجام دهید!!”
  ” از نظر وفاداری وضع او چنین است: من، من هستم و تو هم تو، و این عشق و زندگی مشترکمان، من تا زمانی با تو روراست وصدیق خواهم بود که تو هم چنین باشی.حتی یک دقیقه بی صداقتی تو را بی جواب نخواهم گذاشت!!(یعنی چی؟! یعنی به محض اینکه ازت بی وفایی ببینه یا حتی بهت شک کنه مقابله به مثل میکنه؟!!)
  ” اگر میخواهید با همسر متولد مرداد خود زندگی آرام و شیرینی داشته باشید، هرگز سعی نکنید بر او مسلط شویدو مخصوصا یادتان باشد که حس خودخواهی!! او را هرگز سرکوب نکنید و غرورش را جریحه دار نکنید!!”

  یعنی واقعا هیچ مرد عاقلی که یه ذره برای خودش احترام قائل باشه پیدا میشه که حاضر باشه با همچین زنی ازدواج کنه؟!!! جالبیش اینجاست که خود خانمای مردادی هم کاملا قبول داشتن و حتی به داشتن این خصوصیات افتخار میکردن!!! جالبه! موفق باشید!!

 10. دختر مرداد… نمک نشناس
  کسی که بهش عشق دادم
  فقط عشق
  یه روز رفت و رفت
  عشق من رو از دست داد
  من هم دیگه اون آدم سابق نبودم

 11. درسته واقعا خیلی سخته مردی پیدا بشه که حاضر باشه با این جور زنی زندگی کنه. در واقع مردی که حاضر باشه اینطور زیر سلطه بره نمیشه اسم مرد روش گذاشت چنین مردی بیشتر دنبال شوهر باید بگرده تا زن. یکی از دوستان که در زمینه آمار اطلاعاتی داشت می‌گفت تعداد دختران مردادی که تا سنین بالا موفق به ازدواج نمیشن بیشتر از همین دختران که متولد ماه‌های دیگه هستند است. اگر یک دختر مردادی بخواد خوشبخت بشه قدم اول اینه که این مشخصات در اخلاق و رفتار خودش شناسایی کنه و اونها رو قدم به قدم کنار بگذاره. اینکه بخواد مرد مقابل مجبور کنه که با این اخلاق کنار بیاد امکان پذیر نیست. درسته که ۲۰ سال یا ۳۰ سال یا بیشتر در فضای مدرسه و دانشگاه و دوستان برای دخترای دیگه ریاست کرده و گردن کلفت بوده ولی باید بدونه که مردها آدمهای دیگه ای هستن.
  در قسمت مشخصات مرد آبان یک زن مردادی از شوهر آبانیش شکایت کرده که چرا شوهرش میخواد رییس باشه. چرا نمیگذاره این خانم رییس باشه و چرا به لباسهای بدی که خانم می‌پوشیده گیر می‌داده و چرا شوهر روی خانمش غیرت داشته و چرا شوهرش روی حرف خانم حرف میزده و هرحرف زوری که خانم می‌زده آقا ده تا میذاشته روش و جواب می‌داده و چرا هر وقت خانم بددهنی می‌کرده شوهر با بددهنی جواب می‌داده و چرا زور خانم به شوهرش نرسیده تا مجبور شدن جدا بشن.
  اگر خانمهای مردادی بخوان مثل اون خانم رفتار کنند سرنوشتشون چیزی جز همون جدایی نیست. بهتره با این طرز فکر با هیچ مردی ازدواج نکنین.

  1. سلام به امگی منم یه مردادیم این خوصیات درسته که اینجا نوشته البته یه چیزو اگه با دقت بخونید همون صفات پول پرستی و نمیدنم غرور و از این حرفا فقط اگر مردادیا واقعا عاشق یه مرد بشن اونوقت همه این صفات در مقابل عشقشون میره کنار و میشن یه فرشته مهربون و یه همسر همراه که هر مردی ارزوشو میکنه. اینو گفتم که بدونید عشق برای ما نردادیا چقدر مهم تر از پول و غرورمونه

  2. ببینید یه چیزی هست که هیچ دختر مردادی نگفت که دختر مردادی اکثر آس وداف هستند خیلی خیلی خوشکلن …..خیلی زیاد اکثر مردها اگر رابطه برقرار کنن محاله اسیرشون نشن وعاشق…..اینها هم حرفه ما دخترهای مردادی ذاتا دست نیافتنی هستیم ….نمی‌دونم چرا ….انگار توی خلقتمون اینجوریه……مثل خورشید باشکوه ودست نیافتنی هستیم ،….خیلی مردها آرزوی بدست آوردنمون رو دارن ولی اکثرا نمیتونن…..ما خیلی سخت عاشق میشیم ….فقط عشق میتونه مارو با پسر مورد علاقه مون کنار هم بیاره

  3. ما هم نگفتیم بیا زندکی کن از خدات باید باشه که یه دختر مرداد ماهی حتی یه نگاه بهت بندازه …..اگه بدونی چقدر پسر توی کف ما هستن …..که ما محل سگم بهشون نمیدیم …..اونوقت از خدات بود یه نیم نگاه بهت بندازن دخترهای مرداد ماهی…گمشو

 12. من خودم اردیبهشتی هستم .اما دو تا از صمیمی ترین دوستام (حتی صمیمی تر از خانواده) مردادی هستن. یه نکته ای که لازم میدونم اینجا بگم که خیلی از دوستان یکم بیشتر فاز دخترای مردادی رو بفهمن اینه که همین دوستای مردادی من که خیلی هم باحاشون حال میکنم و به نظرم شخصیتشون بی نظیره یکم که نه خیلییی بی رحمن اصلا جلوشون نباید دست از پا خطا کنی یا دروغ بگی یا خیانت کنی چون این کاملا متضاد با شخصیت خودشون هست.( باز تاکید میکنم دختر مردادی از دروغ متنفره و وقتی میشنوه تبدیل به یه موجود خیلی خطرناک میشه) چون خیلی شیک وقتی یه سوتی بد شخصیتی ازت بگیرن بی رحمانه میندازنت دور واسه همین هم هست که دوست خیلی صمیمی به تعداد کمی دارن،این دوستانی که بعد از ازدواج دچار مشکل شدن و یا بعد یه مدت دوستی و همکار بودن یهو با مردادیا دچار مشکل شدن لازم هست راجع به خودشون و اخلاقای بدشون هم یکم صحبت کنن چون میتونم قسم بخورم براتون که نمیگم همه اما اکثر دخترای مردادی باید یه سوتی بد تو شخصیت طرف مقابلشون ببینن که یهو تغییر شخصیت بدن و دعوا راه بندازن و کلا یه آدم دیگه شن پس خواهشا به جای نسخه پیچیدن برای بقیه بگردین ببینین خودتون چه مشکل رفتاری داشتین که باعث شدین که ادم موردعلاقتون دیگه اون ادم سابق نباشه و تغییر موضع بده راجع بهتون
  با تشکر

  1. خانم کتانه من واقعا نمی دونم چی باید بهتون بگم….حرفاتون خیلی برام عجیب وخنده داره….خیللللی…ببین مثلا گفتی خیلی بی رحمن و اصلا نباید جلوشون دست از پا خطا کنی! اولا آدمی که بی رحم باشه اصلا آدم خوبی نیس! ونباید باهاش دوست شد! ونباید باهاش ازدواج کرد! ونباید باهاش هیچگونه رابطه صمیمانه ای برقرارکرد! ثانیا تومیگی نباید جلوشون دست از پا خطاکنی، چون این کاملا متضاد باشخصیتشون هست! دوست عزیز مگه ما انسانها معصومیم که خطا نکنیم! فقط باید یک فرشته باشی که خطایی ازت سرنزنه.خود مردادیها هم دارن میگن مگه ما بی عیب و نقصیم که دارید ازما انتقاد میکنید وانتظار دارید هیچ مردادی بهتون بدی نکنه! بعد شما میگی دست از پا خطا کردن تو ذات مردادیا نیس!البته خطا که چه عرض کنم اینجا دوستان صحبت از خیانت و نفاق و دروغگویی طرف مردادیشون کردن.چیزهایی که دیگه نمیشه اسمشون رو گذاشت خطا،بلکه بهشون میگن گناه!اونم نه به گناه معمولی بلکه گناهان کبیره هستن! سوما مگه فقط مردادیا هستن که از خیانت و دروغ متنفرن؟خب ماهم متنفریم! همه عالم و آدم متنفرن!اصلا آدمی که ازین جورچیزا متنفرنباشه باید به عقلش شک کرد.یعنی اینجور که شما از مردادیا تعریف کردین وسنگشونو به سینه زدین خود مردادیا نکردن! شما یه جوری از مردادیا تعریف کردین که انگار خدا هستن که نباید جلوشون گناه کنی و اگه کردی باید منتظر عذابش باشی! والله حتی خودخدا هم اینجوری نیس و بخشنده اس! این رابطه ای که شما با دوستان مردادیتون دارین یه رابطه ی دوستانه نیس،این یه رابطه جهنمیه! یه رابطه که آدم توش احساس راحتی و امنیت نمیکنه. همش باید مواظب رفتارت و گفتارت با طرف مقابل باشی که نکنه یه وقت چیزی بگم ناراحت بشه!نکنه حرفام و رفتارام رو بد برداشت کنه! نکنه سوتفاهمی پیش بیاد! نکنه خستگی و بی توجهیه منو به حساب بی احترامی بزاره! نکنه….رابطه ای که پراز ترس از بی رحمی و تلافی جویی طرف مقابل باشه به چه دردی میخوره!می خوام صدسال سیاه همچین دوستی نداشته باشم.والله من خودمم دوتا دوست صمیمی بیشتر ندارم.باهاشون شوخی میکنم،دستشون میندازم،گاهی ازشون انتقاد میکنم چون خوبیشونو میخوام،باهم سفر میریم وکلی خوش میگذرونیم و میزنیم توسرهم.رابطه دوستی ای که هیچوقت نتونستم بایه مردادی داشته باشم!چون مردادیا همش خودشونو واست می گیرن! یه جوری باهات رفتار میکنن که انگار بایه شازده طرفی!من اگه یه رفیق مردادی داشتم همش باید چاپلوسی میکردم،چیزی که مردادیا عاشقشن.همیشه باید ازش تعریف کنی و حرفاشو کاراشو تاییدکنی. اگه بخوای رابطه خوبی باهاشون داشته باشی،باید فکرکنی بایه پادشاه طرفی! چون خودمردادیا هم خودشونو پادشاه میدونن! ولی چاپلوسی و تعریف تمجید بی خود وسرخم کردن جلوی دیگران هیچ وقت توذات من نبوده و نیست و نخواهد بود!وبه خاطر همینه که هیچ وقت بایه مردادی رابطه خوبی نداشتم و نخواهم داشت وگراینکه اون خصلتاش رو تغییر بده.

  2. دروغ میگه ناکس حرفشو باور نکنید.حاضرم قسم بخورم این اردیبهشتی نیست.این خودشم مردادیه الکی میگه اردیبهشتیم. الحق که این مردادیا موذی و مارمولکن.

  3. کتانه من حاضرم قسم بخورم که تو خودت مردادی هستی و مثل سگ داری دروغ میگی.مردادیا رو هم خوب می شناسم میدونم چه آدمای موذی ای هستن.

 13. هر خانمی یه خصوصیات اخلاقی داره.
  من میگم این طالع بینی ها درسته اما همه چی برمیگرده به ذات ادم ها و شرایط خانوادگی که توشون بزرگ شدن. هر کسی یه اخلاقی داره. مرد اونیه که بتونه با زنیکه عاشقش شده کنار بیاد و بتونن باهم تفاهم داشته باشن
  اینجوری بخای حساب کنی هیچ کس کامل نیست هرکسی یه خوبی داره و یه بدی.ب نظر من باید به خونواده ها نگاه کرد ببینی تو چه خونواده ای بزرگ شده. تو این شرایط سخت و گرونیا دخترا اگر کنار بیان مرد هام میتونن ازدواج کنن.دخترای سرزمینم… خاهرای گلم… مردها خیلی گناه دارن. یکم درکشون کنین. توقعتون و یکم پایین بیارین. بخدا مرد ا بسازن.

  1. آقای گلبینی توهم چه حرفایی میرنی برادرمن.دیگه گذشت اون موقعهایی که میگفتن مادروببین دختروبگیر.گذشت اون موقعهایی که دختررونسبت به خونوادش میسنجیدن.چه مادرایی میشناسم که دختراشون باخودشون از زمین تا آسمون فرق دارن.خونواده های محترمی میشناسم که به خاطر اعتماد بیش از حدی که به دختراشون داشتن وآزادی که بهشون داده بودن سرشکسته شدن! الان دیگه دوره زمونه بدشده ربط زیادی به خونواده نداره.شما فکر میکنید اگه این گرونیا برطرف بشه همه پسراازدواج میکنن؟! مگه بحث فقط سر گرونی و توقعات دختراس!بحث اصلی سر اخلاق و عفته چیزی که فاتحه اش خونده شده! والله هرکی گفته پسرا به خاطر گرونی ازدواج نمیکنن الکی و نادانسته حرف زده.من کلی آدم دوروبرم میشناسم که وضع مالیشون به حدی رسیده که بتونن ازدواج کنن واز پس خرجهای متعارف برمیان، ولی حاضرنیستن ازدواج کنن! چون خیلیا قبلشون ازدواج کردن ولی به جز استرس و نا آرامی و جنگ اعصاب چیزی ندیدن از زندگی مشترک! خب آدم وقتی این چیزارو میبینه میگه واسه چی ازدواج کنم؟ازدواج نکنم خیلی بهتره.میگن آدم ازدواج میکنه برای اینکه آرامش پیداکنه، ولی خیلی از مردا تنها چیزی که نمیبینن آرامشه! من خودم راستشو بگم هنوز وضع مالیم به حدی خوب نشده که بتونم ازدواج کنم ولی میتونم قسم بخورم حتی اگه خوب بود ازدواج نمیکردم. اگر مرد اونیه که بتونه بازنی که عاشقشه کناربیاد،پس زن هم اونیه که بتونه با مردی که عاشقشه کناربیاد وبسازه! چه بسیارمردهایی میشناسم که زنهاشون اینقدر زندگی رو به کامشون تلخ کردن که این بیچاره ها از خونه فرارین وفقط برای خوابیدن میان خونه! چقدرباید یه مردبدبخت باشه که بعداز کلی سگ دو زدن واسه اینکه یه لقمه نون دربیاره تو این گرونی،حاضرنیس بعد از کاربرگرده خونه اش استراحت کنه.میره خونه پدرش و آشنایان یابا ماشین پرسه میزنه تا وقت بگذره.نه به اون موقه هایی که همه حق زنا رو میخوردن نه به الان که همه عالم و آدم و رسانه ها و همه چیز کاملا به نفع زنان شده والان شاهد پایمال شدن حق مردان هستیم!واقعا داریم ازونور بوم میفتیم.فکر نکیند من اومدم اینجا خصوصیات خانمهای متولد ماههای مختلف رو میخونم تا مثلا براساس اون ازدواج کنم و…نه عزیزم.من میخونم چون میخوام اطلاعاتمو بالاببرم وبدونم توی چه محیطی دارم زندگی میکنم وهمه چیز از شخصیت اطرافیانم دستگیرم بشه. فقط همین ونه چیز دیگه ای.

  2. کی ازدواج میکنه الان دیگه هیچکی به فکر ازدواج نیس.بیشتر پسرایی که دوروبرم میبینم به فکر مهاجرتن.نه ازدواج واینجور مزخرفات.همه دارن پولاشونو جمع می کنن که برن منم یکی از همونا. من بارها برام پیش اومده مردان متاهل بهم میگم ازدواج نکن چون پشیمون میشی. وقتی تو دوست و فامیل وسایتا میشنویم ومیخونیم که آمار خیانت زنان سربه فلک گذاشته واسه چی ازدواج کنیم؟ یعنی حتما باید خودمون تجربه اش کنیم تا به حرفشون برسیم.

  3. دادا ازدواجو ولللش. الان فقط باید به فکر یه gfخوب باشی. چون دیگه دوس دختراهم خطرناک شدن! یا بهت تهمت میزنن که مجبور شی بگیریشون یا تیغت میزنن و…مثلا همین مردادیا عوضین،فروردینیا همینطور،خرداد،اذر اینا خطرناکن. حتی واسه دوستی هم نیاید طرفشون رف.ما یه دوس دختر سالم واسه دوستی پیدا کنیم هنر کردیم ازدواج پیشکش.

  4. موافقم من خودم مردادی هستم ولی هیچ وقت موقعی که بابا یامامانم پول خیلی زیادی نداشتن ازشون چیز گرون قیمت نخواستم حتی روزی هم بوده که لباس عید نخرم ولی زمانی که وضعشون عالی بود ازشون درخواست تلفن همراه یا طلا و جواهرات کردم و برام تهیه کردند این هم نبوده که انقدر لجباز که خوانوادمو عاصی کنم بعضی ها یجوری انتقاد کردند که انگار ما جادوگریم یا همچین چیزی یا اگه مارو برای ازدواج انتخاب کنند بدبخت میشن میره اصلا این مطالب همه چیزو نگفته مگه کسی که داره این مطالبو می‌نویسه به اسم طالع نویس از دل مرداد ماهیا خبر داره؟
   نه کلا همیشه همینطوره هیچ وقت تمام چیز ها گفته نمیشه!!!
   ما مردادیا هم اخلاق منحصر به فردی داریم هرکسی یه جوریه نمیشه گفت من هچکسو از خودم نرنجوندم ولی برای حق خودم، تلاش کردم. مگه کار من اشتباهه ولی یه فرقی که هست اینکه من برای اینکه حق خودمو بگیرم از سیاست غرور استفاده کردم من اصلا به لباس از جنس پوست علاقه ندارم چون توی مطالعات خوندم که این کار موجب انقراض حیوانات میشه و من اینو دوست ندارم چرا الکی ما را سلطنتی جلوه دادن؟
   هر کسی خودش باید کدبانو ، این مطالب کاره مشتی شیاده!!!!

  5. بچه ها توجه کنید کامنتایی که با اسامی:
   شاهزاده،سلطنت یک شیر،مردادماهی،لبخند و…نوشته شدن همشون کار یه نفرن. نشون به این نشون که دقیقا همین اسامی در قسمت مربوط به مردادماهیاش،کامنت گذاشتن.مطمئنا نميتونه اتفاقی باشه.مخصوصا اینکه لحن حرف زدنشون یجوره و توی یه بازی زمانی نوشته شدن. یه سر به خصوصیات ماه دیگر بزنید وکامنتاش رو ببینید. تازه این چندتا همونایی ان که من ازشون کاملا مطمئنم چون ازشون مدرک دارم. وگرنه اکه به من باشه که بهتون میگم ۹۰درصد کامنتایی که اینجا نوشته شده و از دخترای مردادماهی دفاع کردن همشون کار یه نفرن.مونا،افسانه خیال،رویای آرام،مریم وووووووو
   توی جاهای دیگه و جاهای دیگه هم لابد کارش همینه.مثلا با اسم فلورا،حدیث،آرامش کامنت گذاشته.کلا مثل اینکه عادتشه ازین کارا بکنه.من اولش شک داشتم ولی همین تازه سر زدم و کاملا مطمئن شدم.

 14. سلام منم یه دختر مردادیم درسته خواهان زندگی تجملی هستیم اما خب سعی میکنیم خودمون بدستش بیاریم به اهدافمون برسیم و هر کاری که انجام میدیم بهترین باشیم همونطور که نوشته بود دخترای مردادی هدفمند هستن و منظم و تمیز و شیک پوش و قرار نیست ژولیده یا اشفته باشن و در رسیدن به اهدافشون تمام تلاششونو میکنن حالا این هدف میتونه چیزای مختلفی باشه وا اینکه بی انصافی هست واقعا که همه رو مثل هم قضاوت کنی شما خودت متولد چه ماهی هستی ؟؟ خیلی بی عیبی ؟؟؟ خیلی بی نقصی؟؟
  هیچ کس کامل نیست هیچ کس اما خب دخترای مرادی اونقدر سلطه جو نیستن یا رئیس فقط همه تلاششنو میکنن که همه جا بهترین باشن و برتر همین ..

 15. ببینید شما چرا اینقدر دربرابر انتقادات موضع گرفتین؟؟چرا میخواید صورت مسئله روپاک کنید؟چرا فکر میکنید همه عالم و آدم باشما مشکل دارن و اینجا نشستن فقط برای اینکه از شما انتقاد کنن؟ الان ازبین این همه آقایونی که اومدن نظر دادن کدومشون ادعاکرده که خودش یا ماه تولدش بی عیب و نقصه؟!اصلا شما بیا به من بگوکدوم انسانی در این دنیا می تونه ادعا کنه که بی عیب و نقصه؟ ببین بحث بحثه بی عیب و نقص بودن نیست،بحث سر اینه که شماکه این اشکالات شخصیتی رو دارین وخودتونم کم وبیش قبولشون دارین، بیاید سعی کنید اونها رو درخودتون ازبین ببرید. من نمیگم از همین امروز بیا یه آدم دیگه شو!چون خیلیها نمی تونن خودشونو یهویی تغییر بدن.ولی سعی کنید کم کم و به تدریج این صفات رو کنار بزارید. مگه نه اینکه شما مردادیا ادعا میکنید شخصیت قدرتمندی دارید به سان یک شیر؟!خب پس چرا نمی خواید این صفات بدتون رو که میدونید خیلی از اطرافیاننتون باهاشون مشکل دارن تغییر بدین که تبدیل به یک شخص قدرتمندخوب بشین و نه یک قدرتمند بد!اینو بهتون بگم که فقط ادمای احمق و ضعیف نمیتونن و نمیخوان خودشونو تغییر بدن.الان اینجا نه یه نفر، نه دو نفر،نه سه نفربلکه نزدیک ده دوازده نفر اومدن به شما مردادی هاخرده گرفتن وانتقاد کردن.خب یه نفرشون دروغ میگه، دونفر، سه نفرنه همشون!یعنی این همه آدمی که اینجا اومدن نظر دادن همشون دروغ میگن؟همشون تهمت میزنن؟همه شون سیاه نمایی میکنن؟ یه ذره عاقلانه فکر کنید.من حدود۱۰روز پیش به این قسمت سر زدم وهمه خصوصیات ونظرات رو خوندم.بااینکه خودم خیلی با مردادیا مشکل دارم وچیزهای زیادی در مورد شخصیت و نقاط ضعفشون میدونم ولی چیزی ننوشتم چون آدمای زیادی اینجا ازتون انتقاد کرده بودن ومن یه جورایی دلم سوخت ونخواستم چیزی بیشتراز اینها گفته بشه با اینکه منم حرفهای زیادی برای گفتن داشتم درمورد مردادیها! تنها نظری که نوشتم این بود که جواب یک خانم به نام رژینا رو دادم که واقعا به ما مردها توهین کرده بودوواقعا حرفهاش کسر شان بود برای یک انسان.وفقط من نبودم خیلیای دیگه هم جواب های دندان شکنی داده بودن به این خانم وواقعا دستشونم دردنکنه! اینا رو بهتون میگم برای اینکه بدونید ما مردها چقدر با چنین زنانی مشکل داریم! وقتی دربرابر کامنت یک خانم که نه میشناسیم ونه میدونیم کیه اینجور موضع میگیریم،پس فکرشوبکنید در زندگی واقعی چقدر رفتارهامون میتونه تند و زننده باشه با چنین خانمهایی! پس خواهشا شما هم یه جوری دربرابر انتقادات موضع گیری نکنید که انگار همه دشمن مردادیا هستن و دارن انتقادات الکی میکنن.مامردها باخود زنان مردادی و غیرمردادی مشکلی نداریم.مشکل مردها با زنان سلطه جو وبداخلاق هست هست که ظرافت زنانه ندارن. حالامیخواد مردادی باشه یا شهریوری یا مهرماهی و…مثلا شما زنان بهمنی رو سرزدین؟ زنان بهمنی افکارشون تاحدودی شبیه زنان مردادی هست وانقدر مردها ازشون انتقاد کردن و بعضیا بدوبیراه گفته بودن که من ترجیح دادم دیگه هیچی نگم.یا یکی مثل زنان فروردینی که من خودم یه کامنت نوشتم وازشون انتقادکردم. آیا این دلیل میشه بگیم چون من ازشون انتقاد کردم پس لابد باهاشون دشمنی دارم؟ خب ببینید مگه قضاوت کردن براساس ماه تولد چی میخواد شاخ و دم که نداره.خصوصیاتشون رو میخونی واگرنظر داشته باشه که چه بهتر نظرات رو هم میخونیم وخیلی چیزا متوجه میشیم.همونجور که شما خانما به طالع بینی ماه تولد اعتقاد دارین ما مرداهم اعتقاد داریم.وقتی یه مردی خصوصیات ماه تولدش رو میخونه و درکمال تعجب میبینه همشون درستن،تحریک میشه که خصوصیات بقیه ماهها رو هم بخونه وانها رو قضاوت کنه. که خیلی وقتا هم درست از آب در میاد.به همین راحتی!

  1. آقای آرمین من نمیدونم مردادیا چیکار باهاتون کردن که انقدر ازشون کینه به دل دارین! نه خیر بنده نگفتم مردادی ها خدان و بله اشتباه کردم جمع بستم اما من دو تا دوست مردادی از دار این دنیا دارم که تنها کسایی بودن که نه فقط توی شادیا بلکه زمانی که گریه میکردم و به مشکل میخوردم کسایی بودن که کنارم وایستادن و دستمو گرفتن .زمانی که حتی خانوادم دستمو نگرفت و ارومم نکرد پا به پام بودن و برای حل مشکلم از همه چیشون مایه گذاشتن و حتی باهام گریه کردن من هیچ بدی از دوستان مردادیم ندیدم و این پیغام رو میذارم که دوستان متوجه شن که وقتی یکی مثل اقای ارمین انقدر از مردادیای دورش زخم خورده که مثل یه اقای ناظم برخورد میکنه تو کامنتا من هم حق دارم در مورد مردادیایی که واقعا جز خوبی ازشون ندیدم اینجا بنویسم.درسته دخترای مردادی خشن به نظر میان ولی اینایی که من تو زندگیم داشتم تو مرام و معرفت دست ۱۰۰۰ تا مرد رو از پشت بستن ! دوستانِ دیگه هم اگه دوست خوب مردادی داشتن بیان اینجا کامنت بذارن که حقشون ضایع نشه که یه عده زخم خورده فقط بیان کامنت بذارن بقیه هم فک کنن اره شاید واقعا مردادیا مشکل دار باشن !

  2. خانم کتانه چرافکر میکنی من از مردادیا کینه دارم؟یعنی هرکی از مردادیا انتقادکردباید فکرکنی کینه داره یا ضربه خورده ازشون؟آخه این چه طرزفکریه این چه قضاوتیه…من اگه گفتم بامردادیا مشکل دارم منظورم این بود که باهاشون نمیسازم نه اینکه ازشون کینه دارم.البته بهت حق میدم اینطور فکرکنی این طرز فکرخانماست.متاسفانه ظاهربین و کوته فکرهستین.خانمادوست ندارن کسی ازشون انتقادکنه، خاضرنیستن نقطه ضعفها و اشکالاتشون رو ببینن یا کسی به روشون بیاره.اگه کسی ازشون انتقادکنه به حساب عقده و کینه و حسادت میزارن.حاضرن خودشونو بادروغ خوشحال نگه دارن ولی واقعیت های تلخ رو نشنون.ازهرچیزی هرجاش که به نفعشون باشه قبول میکنن ولی هرجا به نفعشون نباشه قبول نمیکنن.

  3. خانم کتانه من واقعا متاسفم اگرباعث ناراحتی شما و مردادیها شدم.من اگه انتقادکردم هدفم این نبودکه شخصیت مردادیهاروبدجلوه بدم. میخواستم نقاط ضعف هرماهی رو بگم تا اینطوری واقع بینانه تربه قضایانگاه کنید وسعی کنید برطرفشون کنید.من فکر نمیکردم این چندتاکامنت من اینطور باعث ناراحتی شما بشه.بااینکه من توی کامنتام هیچ بی ادبی درحق هیچ ماهی نکردم وبرخلاف بعضی دوستان که بعضا بی ادبانه حرف زدن من سعی کردم جانب ادب رو رعایت کنم ومنطقی حرف بزنم.گفتم که من اگر این چنذتا کامنت رو نوشتم و انتقادکردم هدفم اصلاح بود ونه چیزدیگری.ولی اینجورکه معلومه نتیجه عکس داده.من اگه بدونم یه نفرانتقادپذیرنیست معمولاازش انتقاد نمیکنم ولی اینجا چون یه سایته و خیلی ها کامنتها رومیخونن من باخودم میگفتم حتی اگریه نفر کامنت من رو بخونه و قبول کنه و خودشواصلاح کنه برام کافیه وخوشحال میشم.ولی مثل اینکه همین کاروهم نباید میکردم.

 16. سلام منم یک دختر مردادی هستم و افتخار میکنم ولی اینو باید بگم که همه دختر های مردادی اینجوری نیستن که درموردشون قضاوت میکنین مثلا خود من درسته زندگی تجملی رو دوست دارم ( اصلا کی دوست نداره ؟) ولی تمام تلاشمو میکنم و خواسته های خودم رو خودم به دست می یارم و ناموفق هم نبودم درسته مغرورم اما هیچوقت دوست ندارم از دیگران برتر باشم و به همه کمک میکنم در ضمن رژینا خانم شما دیگه خیلی عقده ای تشریف داری با اینایی که گفتی همه دخترای مردادی رو بد نام می کنی و همه حرفایی که بهت گفتن حقته و به قول آقای محمد جواد باید گردن دخترایی مثل تورو شکست تا گردن کلفتی یادت بره و گنده تر از دهنت زر نزنی

 17. منم دختر مردادیم نکته به نکتش خصوصیات منه همشون درسته

 18. منم یه دختر مردادیم همش درسته ! ولی اینجا نظرا رو خوندم واقعا بهم برخورد ! ما مردادیا هر چی میخوایم خودمون به دستش میاریم و نمیزاریم منت کسی بالا سرمون باشه و در کل هدفمند هستیم و همونطور که نوشته همیشه تر و تمیز ،شیک پوش هستیم ولی اصلا جلف نیستیم . اینو باید بگم که اونقدرا هم سلطه جو نیستیم فقط تمام تلاشمونو میکنیم همه جا بهترین باشیم در یک کلام ما دخترای مردادی خاصیم

  1. مبارکه عزبزم.امیدوارم همینجور که هستی بمونی.یه ترشیده هدفمند!امیدوارم که همینجور بمونی و کاری یه کسی نداشته باشه وفقط حواست به خودتو اهدافت باشه. آخه ما هم خیلیا رو دیدیم ازین چیزشعرا میگفتن ولی آخرش اون روی سکه رو نشون دادن. همون قضیه دام پهن کردنو وتهمت زدنو تیغ زدن پسرا دقیقا از همین دخترایی که ازین حرفا زدن سر میزنه.همش رد گم کنی.دیدم که دارم میگم.

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.