دختر ماه بهمن زن بهمنی

طالع بینی و خصوصیات زن بهمن ماه

زن متولد بهمن ماه

خصوصیات زن و دختر متولد بهمن ماه

بهمن در اوستا (زبان اوستایی) به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن”، در زبان فارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه ای است مرکب از دو جزء: (وهو) به معنی خوب و نیک و (مند) از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن نخستین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگترین ایزدان مزدیسنا. علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

دختر ماه بهمن زن بهمنی
دختر بهمن ماه

دختر ماه بهمن طالع بینی شخصیت شناسی

خصوصیت زن بهمن ماهی

به طور خلاصه، دختر متولد بهمن ماه، بسیار غافلگیر کننده و غیر قابل پیش بینی، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی، کنجکاو،‌ رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زناشویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است.

در ادامه بیشتر به ویژگی های دختران و خانم های متولد بهمن خواهیم پرداخت:

ظاهر دختر بهمن ماهی

اکثر دختران و زنان متولد ماه بهمن، ظاهری زیبا و فریبنده دارند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن به شما دست می دهد، در یک لحظه تو دل برو به نظر می رسد و لحظه ای بعد سرد و بی تفاوت و بی روح، اما به طور کلی پس از متولدین برج میزان (ماه مهر) تعداد خوشگل های این ماه از همه بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند. لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آن چنان شوکی به شما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید! او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک های لباس فروشی توقف زیاد دارد، اما کمتر ممکن است فکر کند که آنچه که می پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می آید یا خیر. او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است در یک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال های سال به شیوه مادربزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد.

نحوه آرایش موی او نیز خاص خودش است. تغییر رنگ و آرایش موی او، درست مثل تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی است. یک روز موی خود را مثل پسرها کوتاه می کند و فردا کلاه کیس می گذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز او را با موی نقره ای می بینید و فردا با موی مشکی، به طور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در دنیا نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد.

زن بهمنی در رابطه گفت و گو

گفت و گو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست می دهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی از آن تغییرات خاص متولدین این ماه آشکار می شود و شما بدون مقدمه و به طور کاملا ناگهانی از وی جمله ای می شنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود. شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشورهای صنعتی هستید که ناگهان او می گوید: “راستی شما خورشت کرفس دوست دارید؟‌!” سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید و در عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک بار بدون مقدمه از خط خارج می شود و دوباره به سر جای اول خود بر می گردد. به غیر از این نوع اختلالات (که گاها بامزه هم هست!) گفته های او همیشه منطقی و مستدل است. در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد. عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد. اگر به این نکته توجه نکنید، دیواری غیر قابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

مثبت گرایی دختر بهمن ماهی

از مزایای چشم گیر دختر و زن بهمن ماهی، فقدان حس بد بینی و سوءظن در اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد، قلبش به شدت می شکند. او بی جهت به شما بدگمان نمی شود و در حالت عادی هرچه بگویید قبول می کند ولی تحمل خیانت را ندارد. زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمی زند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمی کند. خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست،‌ با وجود این به شما توصیه می شود قبل از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست،‌ بلکه چیزی بالاتر از آن است که شما فکرش را کرده اید.

در وهله اول می توان یقین داشت که او قبل از آنکه دومین نگاه را به شما انداخته باشد، ‌شما را با یکی از قوی ترین میکروسکوپ های دنیا مطالعه کرده است، دوما در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می گوید ”از دل برود هر آنکه از دیده رود” صد در صد صادق است. وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود ۹۹ درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود. به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید، خیلی ساده ناگهان، عقب گرد می کند و در خلاف جهت سابق به حرکت در می آید. در این حالت بهتر است وقت خود را برای برگرداندن او تلف نکنید.

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد. بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجود دارد. زن متولد بهمن، مثل مردی که در این ماه به دنیا آمده است، اولین عشق واقعی خود را هرگز فراموش نمی کند.

زن متولد بهمن و عشق

زن متولد بهمن ماه بلد نیست که عشق خود را به شوهر و فرزندانش به شکل خوبی منتقل کند. اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود، او را فرزند “قوس و قزح” یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.

سیاره حاکم بر رفتار او “اورانوس” و عنصر حاکم بر طبیعت او “باد” است. به این دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر”نسیم و باد” در وی مشاهده می شود. شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و خوب داشته باشید، به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد. هرگز به این فکر نکنید که او را به جایی ویا چیزی پای بند کنید. این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود. او به دنبال ستاره ای می رود که ما هرگز آن را ندیده ایم.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

دختر بهمن ماهی متعلق به همه کس و همه جاست و در عین حال از آن هیچ کس نمی باشد. عشق او ممکن است بسیار تند و آتشین باشد، در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم دارند. یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده ناگهان متوجه می شود که نصف آن را از یاد برده است. شما می توانید کماکان پشت پیانو بنشینید و به نواختن آهنگ ادامه بدهید اما صدای او رفته رفته آهسته می شود و بالاخره سکوت می کند. اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفداری او به کسی که عشق را در یک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است.

داستان عاشقی که شب و روز فقط به هم می اندیشند، برای او داستانی مسخره است. راستی مسخره نیست که انسان در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند،‌ فقط به یک نفر فکر کند؟ او شریک زندگی شما می شود اما جزئی از شما نمی شود. شما خودتان هستید، او هم خودش هست با استقلالش، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید، با آزادگی او مخالفت نکنید، کمااینکه او نیز هرگز چنین نخواهد کرد.

بهترین راه برای بریدن از او نشان دادن حسادت، ‌داشتن سو ء ظن، گرفتن حالت تملک، محافظه کاری بیش از حد و انتقاد از شیوه خاص زندگی اوست. شما هم چنین می توانید از راه بی اعتنایی به خیلی دوستان او که از هر قماش و مقوله ای می باشند و به تعداد گوناگون و در اوقات مختلف به منزل شما خواهند آمد نیز به این مقصود برسید.

زن متولد بهمن و مادیات

این دختر اگر والدینی متولد اردیبهشت، مرداد و یا دی ماه نداشته باشد، به میزان ثروت شما و اینکه در بانک چقدر پول دارید، علاقه ای نشان نخواهد داد. برای او پول در مرحله سوم اهمیت قرار دارد. او اهمیت نمی دهد که شما ثروتمندترین مردشهر باشید یا نه، اما در عین حال مایل است که از نظر مقام و حرفه و کار معروف باشید.

وقتی شما تور خود را بکار می برید تا این پروانه ناآرام را بگیرید، به این نکته مهم توجه داشته باشید که او هرگز حاضر نخواهد شد زندگی غیر قابل پیش بینی خود را با مردی که نسبت به او صادق نیست، بگذراند. مبانی اخلاقی یک زن متولد بهمن ممکن است غریب ترین پدیده ای باشد که در زندگی خود با آن مواجه شده اید و به کلی با آنچه که به طور طبیعی از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است، فرق داشته باشد، اما او بدون اینکه گسیختگی با جامعه پیدا کند، با این مبانی پای بند می ماند. او در عین حال به این حقیقت نیز واقف است که شما هم ممکن است مبانی خاصی برای خود داشته باشید. اگر در زندگی به دنبال یک زن آرام می گردید، دور متولد بهمن ماه را قلم بگیرید، او اگر هر چیز باشد، آرام نیست. برای او عشق جسمانی اهمیت بیشتری از عشق روانی دارد، به عبارت دیگر او در هر لحظه می تواند یک عشق افلاطونی را قطع کند. در ضمیر ناخود آگاه این زن همیشه این احساس قدرت وجود دارد که تعلق خاطر پیدا کردن به یک نفر این خطر بزرگ را به همراه خواهد داشت که نتواند به عشق واقعی خود یعنی آزادی مطلق وفادار بماند.
اگر شما از نظر علمی، آموزشی، سیاسی، هنری و یا هر رشته دیگر ی مشهور و سرشناس باشید، دختر متولد بهمن برایتان ایده آل است و مطمئنا بهتر از او پیدا نخواهید کرد مگر آنکه آنقدر بدشانس باشید که یکی از نوادر متولدین این ماه، یعنی یکی از آن دخترانی که رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم می گردد، ‌سر راهتان قرار بگیرد. استثناء در همه چیزی وجود دارد. رفتار دختر متولد بهمن همیشه اندکی متعجب کننده است، اما برخی واقعا به راه اغراق می روند. کما اینکه اغلب بسیار مجلس آرا هستند در حالی که گاهی این مجلس آرایی جنبه شلوغ بازی هم پیدا می کند. این دختر با هر نوع مجلسی جور در می آید، خواه یک مجلس رسمی باشد، خواه یک مجلس خودمانی و معمولی.

معنی اسم بهمن را ببینید: اسم پسرانه با ب

زن متولد بهمن و زندگی زناشویی

زن متولد بهمن به زندگی زناشوئی پای بندی زیادی نشان نمی دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خود را وقف دهد. به همین جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیش از زنان متولد برج های دیگر است. پرهیجان ترین احساست در این زن ممکن است فقط در عرض یکی دو ساعت فروکش کند و هیچ اثری از آن باقی نماند. طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی آید، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی کند.

این زن طبیعت تک رو دارد او حتی شوهرش را هم به صورت یکی از دوستان خیلی نزدیک خود به حساب می آورد، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که قطع یک رشته دوستی را پایان زندگی بپندارد، علی الخصوص که او دوستان خود را هر چند گاه یک بار عوض می کند. مطمئن باشید که تا به تمام اسرار درونی قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤیاها و تخیلات شما آشنا نشده باشد، قدم به قلب شما نمی گذارد. در حالی که مشابه این حق را برای شما محفوظ نگاه نمی دارد. به اسرار دل او جز خودش هیچ کس نباید پی ببرد و اگر دید که این احتمال برای کسی به وجود آمده است، با یک مانور ماهرانه او را به کلی از مرحله پرت می سازد. زن متولد بهمن به راحتی از خطای شما چشم پوشی می کند اما دروغ چیز دیگری است. او دروغ و خدعه و نیرنگ را به هیچ وجه دوست ندارد.

بهتر است از دختری که در برج دلو (ماه بهمن) متولد شده است، چیزی قرض نخواهید. اگر خاطر شما خیلی نزد او عزیز باشد، ممکن است یکی دوبار درخواست شما را اجابت کند، اما دفعه سوم با چنان خونسردی جواب رد می دهد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی آید و اگر مجبور شود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقه که شده در رأس موعد مقرر آن را باز می گرداند. قرض گرفتن از او به طور حتم بزرگترین لطمه را به روابط فیمابین شما خواهد زد.

مادر متولد بهمن

بر اساس باورهای ستاره شناسان قدیمی یک زن متولد بهمن می بایست الزاما یک مادر خوب هم باشد زیرا سیاره حاکم بر رفتار او، یعنی “اورانوس” سمبل آینده است و بچه نیز مربوط به دنیای آینده و نسل بعد است، اما تحقیقات نشان می دهد که این نظر خیلی درست نیست و تولد بچه در ابتدای کار، مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سردرگم می سازد. علت هم بسیار روشن است. فکر یک زن متولد بهمن هرگز به یک چیز بخصوص ثابت نمی ماند. او موجود سر به هوایی است که هر لحظه به موضوعی می اندیشد و این اخلاق با بچه داری که تمرکز فکر لازم دارد، مغایرت دارد. NameFarsi.com

رابطه با فرزندان

همانطور که گفتیم او به طور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد و این تکنیک غلط ابراز محبت او را بیش از پیش نسبت به بچه های خود بیگانه می سازد. نکته جالب در مورد این زن،‌ از نقطه نظر رفتاری که با بچه ها دارد، این است که علیرغم بیگانگی که با بچه های خود دارد، با کودکان دیگر بسیار صمیمی و رفیق است و اگر او را مثلا در منزل همسایه ببینند، با کمال تعجب مشاهده می کنید که چطور با بچه های مردم بازی می کند اما روابطش با فرزندان خود چنین گرم و دوستانه نیست. آخر مگر نه این است که او رفیق بازترین موجود دنیا است؟ خوب حالا چه فرق می کند که سن این رفیق چقدر است؟

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که نامناسب بودن تکنیک ابراز محبت او با فرزندانش دلیل بر این نیست که او به وظایف مادری خود عمل نمی کند. هرگز او به هنگام دفاع از کودکان خود بسیار جدی و حتی شدیدا خشن است. آنچه در درجه اول از بچه های خویش توقع دارد، گفتن حقیقت است و به این دلیل هرگز بچه ای را که مرتکب خطایی شده و به گناه خود اعتراف کرده،‌ مورد تنبیه قرار نمی دهد. این کار یک حسن بزرگ دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان نسبت به مادر خود پیدا می کنند.

از دید فرزندان او مادری شاد، آسان گیر و به هنگام بیماری مهربان است. برای او یک بچه نامرتب، کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک بچه درس نخوان اما بسیار مرتب است. اگر با دختر متولد بهمن ازدواج کردید، نباید فراموش کرد که او قبل از مادر شدن باید یک زن خانه دار شود و قبل از این هم که زن خانه دار شود باید به وی تفهیم کرد که ازدواج فصل آخر زندگی تجرد و رفاقت های نامحدود و بی بند و بار این دوره است. کشاندن این دختر به پای سفره عقد کار ساده ای نیست و او به هیچ وجه تعجیلی در اضافه کردن نام فامیل شما به اسم خود ندارد و این کار را فقط وقتی انجام خواهد داد که شما را خوب سبک سنگین کرده و فهمیده باشد که تا چه حد مرد میدان زندگی هستید. او در لابراتوار حساس ذهنش شما را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند.

خصوصیات دیگر دختر بهمنی

درون زن متولد بهمن حس غریبی وجود دارد که پیوسته او را تحریک می کند تا درست در خلاف جهتی که سوق داده می شود، گام بردارد. از آن گذشته او کسی است که می خواهد از هر چیزی سر در بیاورد، پس چه در خانه، چه در روابط دوستانه، چه در عشق از فرط کنجکاوی می خواهد همه راهها را تجربه کند. حس تجربه و دوستی و کنجکاوی چنان در او شدید است که اگر دقت کنید، می بینید حتی قهوه یا چای را هر روز یک جور درست می کند، و یا هر روز که برای خرید بیرون می رود، یک مغازه تازه را برای خرید تحت آزمایش قرار می دهد.

از آنجا که خودش هم نمی داند واقعا چه می خواهد، بیان احساست درونی برایش بسیار مشکل است. اگر عاشق بشود، به شدت گیج و سر در گم می گردد زیرا نهایت این است که فقط دو سه کلمه برای بیان تمام احساس خویش پیدا می کند، آن هم دو سه کلمه ای که به هیچ عنوان گویای شیفتگی او نخواهند بود. برای او بین دوستی ساده و عشق ساده و عشق فاصله ای بسیار جزئی و مبهم وجود دارد. به این دلیل بر عدم علاقه و فقدان عشق نکنید، این حالت تا بعد از ازدواج نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

زن متولد بهمن، قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیش بینی عجیبی دارد. او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می کند و به این ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را دقیقا از عواقب کارها با خبر سازد. به نفع شماست که آنچه را که راجع به آینده می گوید، با اطمینان خاطر قبول کنید. قدرت او در آینده نگری واقعا شگفت انگیز است..

متولد ماه بهمن و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه بهمن با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

متولدین خرداد ماه (ایده آلیست)، آذر ماه (عاطفی)، مهر ماه (خلاق)، فروردین و مرداد ماه

256 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات زن بهمن ماه”

 1. من با یک دختر بهمن ماهی میخواستم ازدواج کنم ولی با خواندن این مطالب ترجیح میدم مجرد باشم. آدم زره جنگ بپوشه بجنگه بهتر از این زندگیه

  1. اولا که دلت بخواد دوما هم که با این طرز فکرت همون بهتر که ازدواج نکنی!!

  2. یعنی من جواب شما رو دیدم نیم ساعته دارم میخندم….ولی از شوخی گذشته این خصوصبات غالب شاید باشند اما برای همه یکی نیست پس دلتون رو صاف کنید و بدونید بهمن هم مثل بهار تو زمستون زیباست

  3. با یه دختر بهمنی روست شدم
   هر تانیه اخلاقش یه جوره
   اصلا نمیشه پیش بینیش کرد
   با پسر متولد مهر اصلا نمیتونه رابطه حفظ کنه

  4. من یه تیر ماهیم خانم بهمنی
   واقعا کل مطالب در مورد خانمم درسته و کلی اذیت میشم با این خصوصیات اخلاقیش

  5. شایدم بهتره زنگیت مثله ی خط مممککککککککککتد باشه – بنظر منم تنها بمون بهتره برات

  6. ههههههههه عالی بود ترکیدم از خنده.ههههههههه
   منم موافقم لاااایک

  7. در جواب خانم شفق:
   بله منم یک ساعته دارم نظرات ۲۰۰تایی دختران اسکول بهمنی رو میخونم و حسابی به اوسکولیشون میخندم. بهم حق بدین الان کرونا اومده همه چپیدیم تو خونه روحیه امونو هم باختیم. احتیاج به سرگرمی و خنده داریم.و چه سرگرمی ای بهتر ازینکه نظرات مسخره دختران اسکول بهمنی رو بخونیم و حسابی بهشون بخندیم:)

  8. خخخخخخخ آره واقعا اوسکولن.ینی من فقط دارم میخونم و میخندم.من واقعا موندم اینا چه فکری کردن درمورد خودشون؟! بیچاره ها مشخصه از توهم وخودشیفتگی رنج میبرند. بگذریم داداش فقط بخون و بخند.دنیا دوروزه اگه این اسکولای احمق نباشن همین دوروزشم سخت میگذره.

 2. من. یدونشونه داشتم ماه بود همه جوره بعنوان ی تیر ماهی احترام زیادی براشون قایلم

 3. من عاشق یه بهمن ماهی بودم ،دانشجوی دکترابود من منتظربودم درسش تموم بشه ولی متاسفانه ازدواج کرد دلمو به درد آورده!!!!!

 4. من خودم بهمن ماهی ام. تک تک چیزایی که اینجا ذکر کرده بود صد در صد درست بود. ببین صد در صد ها!

 5. خانومای بهمنی حتما خصوصیات مرد و پسرای بهمن رو بخونید خیلی جالبه!

 6. من خواهرم بهمنی ایم و کلی باهم فرق داریم برای من ۷۰درصد درست بود من اصلا دربروز احساس و محبتم …مشکل ندارم وتودارهم نیستم پس الزامی نداره براساس ماه درگیر بشیم ☺باتشکر

  1. دقیقا منم همینجوری هستم …
   با اینکه خیلی از این ویژگیها رو دارم و وقتی میخونم کلی لذت میبرم از ویژگیهای عجیب و غریب خودم
   ولی خیلی راحت هر لحظه هر احساسی داشته باشم ابراز میکنم و یا حتی عشقم رو…
   ولی کسی که عاشقشم باور نمیکنه چون هر لحظه رفتارم فرق داره و فکر میکنه فریبش دادم و عاشق نیستم

 7. من با دختری سال خوک و ماه بهمن آشنا شدم و سریعا علاقمند بهم شدیم و بعدش قرار شد ازدواج کنیم،اما براش خواستگار بهتر اومد و در کمال ناباوری منو رها کرد و با بداخلاقی و بی تفاوتی منو داغون کرد

 8. واقعا موندم‌چی‌بگم نوشته ها که زیاد جالب نیس
  من خودم‌یک‌تیر ماهی هستم و با خانمی که متولد بهمن هستن اشنا شدم و قصد و نیت خیر هس ولی باوتوجهوبهدنظر دوستان که خودشون اذعان داشتند مطالب نوشته شده در موردشون صحت داره یکم‌ با شک به موضوع نگاهومیکنم‌ و واقعیت با ترس

  1. واقعا شما مردا دنباله چی هستین – همه چیز رااحت و درست باید باشه تا خوشت بیاد از طرف – شک پیدا کردی؟؟؟!!! اصلا ب درد ازدواج میخوری
   چرا انقد سطحی هستین اخه شماها
   بابا برید ی زن از داهات بیارید ساااکت – خااانوم – هی بگه چشم – معمولی و سطحی
   شما رو چ ب بهمنیا

  2. قحطیه زنه میخواستی با زن بهمنی ازدواج کنی؟! اصلا زن بهمنی رو من به گ_م هم حساب نمیکنم.همون دخترای به اصطلاح”دهاتی” که دخترای بهمنی مسخره شون میکنن،صدشرف دارن به بهمنیا.

  1. بهمنیا لیاقت ندارن ازدواج کنن شماها باید تا آخر عمرتون ترشیده بمونید. ولی یه چیزه خوبی که دارین و از حق نگذریم اینه که حداقل در مورد شخصیت خودتون صادق هستین. خودتونم اعتراف میکنید که به درد ازدواج نمیخورید و اخلاقای گوهیتون به درد ازدواج نمیخوره. اینجوری یه پسر وقتی میاد درمورد شخصیت بهمنیا تحقیق میکنه توی این سایتا میدونه با چه شخصیت کثیفی طرفه.یادم باشه اگه یه پسری از اطرافیان میخواست بایه بهمنی ازدواج کنه، راهنماییش کنم به این سایت نظراتتون رو بخونه تا همه چیز درمورد شخصیت واقعی کثیفتون که خیلیا ازش خبر ندارن مطلع بشه.مرسی ازین سایت خوب. واقعا سایتتون مفیده.

  2. حالا درسته که خانمای بهمنی جالب نیستن ولی نه تا این حدکه بگی لیاقت ازدواج ندارن.بالاخره بینشون آدمای خوب هم پیدا میشه.

 9. من یه دختر بهمن ماهیم نصف کم مطالب حقیقت داره در مورد من، بعدشم شخصیت هر کسی با دیگری متفاوته و همه متولد های یه ماه مثل هم نیستن، این طالع بینی کلی گفته حالا یه عده از بهمنی ها همه خصوصیات رو ممکنه داشته باشن یه عده هم فقط بعضی از خصوصیات رو، پس به همه با یه دید نگاه نکنید! هر چند اکثر حرفایی که گفته شده نسبت به من و اطرافیان بهمن ماهیم اصلا درست نیست!!!! بعدشم اینو بدونید که اکثر افراد معروف متولدین بهمن ماه هستن مثل ادیسون و …
  از اینکه متولد بهمنم از همه لحاظ خوش حالم، یه چیزی که توی طالع بهش اشاره نشده بود غرور دخترای بهمن ماهی هست که مغرورن و غرورشون فقط واسه کسی که دوستش دارن کنار میزارن که متاسفانه اشاره ی نشد!

  1. شما اولش میگی خیلی از چیزایی که درمورد بهمنی ها گفته شده درموردت صدق نمیکنه ونباید همه رو بایه چوب روند،ولی آخرش میگی ازینکه متولد بهمنی از همه لحاظ خوشحالی! اولش یه جوری موضع گیری کردی که انگار زیاد به این طالع بینیا اعتقاد نداری واز بقیه خرده میگیری که چرا بهمنیا رو طبق خصوصیات گفته شده درطالعشون میسنجن،ولی آخرش خودت باافتخار میگی ازاینکه یه بهمنی هستی به خودت افتخار میکنی!وتازه اومدی یه صفت مشترک هم برای دخترای بهمنی تعیین کردی که اونم غرورهست! اولا که غرور صفت ناپسندیه. دوما توکه میگی نباید به همه متولدین یک ماه یک خصوصیت رو نسبت داد،پس چطور خودت اومدی یک صفت رو(غرور)به همه دخترای بهمنی نسبت دادی؟! این نشون میده که تو خودت هم ازته دل واز اعماق وجودت کاملا به این طالع بینیهااعتقاد داری و ناخواسته اینو بین حرفات لودادی بدون اینکه خودت متوجه بشی.
   چقدر باید یک انسان بدبخت باشه که به افراد معروف ومخترعینی که درماه تولدش به دنیا اومدن افتخار کنه. این نشون میده که شما هیچ چیز خوبی برای تقدیم به بشریت ندارین. هیچ دستاوردی توی زندگیت نداشتی که بخوای ازش صحبت کنی وازین رو دست به دامن اشخاص معروف متولدماهت شدی وداری پز اونا رو میدی. البته من ازیه زن بهمنی انتظاری بیشترازین ندارم.

  2. کاشکی اسم یه آدم معروف درست حسابی رو می اوردی نه ادیسون! وقتی معروفترین و بهترینتون ادیسون باشه پس وای به حال بقیه تون! محض اطلاعت ادیسون یکی از بدذات ترین و کثیف ترین مخترعینی بود که خدا آفریده. شماها که اینقدر به ادیسون افتخار میکنید بهتون پیشنهاد می کنم برید سرگذشتش رو بخونید تاببینید چه جور آدمی بوده! ادیسون نماد یک بهمنی بی رحم ظالم خودخواه بود که برای رسیدن به اهدافش و بزرگ جلوه دادن خودش ازهیچ کاری ابا نداشت.ادیسون آدم باهوشی نبود. سطح هوشش درحدمتوسط روبه بالا بود.به جرئت میشه گفت بیشتراز۹۰%اختراعات اون حاصل تلاش و زحمات شبانه روزیه مخترعین بسیاربسیارباهوشتر و بااستعدادتراز خودش بودن که تنهافرقشون باادیسون این بود که اونها بی پول وبی سرمایه بودن!ادیسون بازرنگیه تمام یک لابراتوارپژوهشی بازکردوگروهی از دانشمندان و پژوهشگران لایق و باهوش ومستعدروبه همکاری دعوت کرد.پژوهشگرانی که بیشترشون سرمایه کافی برای هزینه کردن برای اختراع واکتشاف نداشتن وادیسون باسرمایه ای که داشت این فرصت رو براشون فراهم کردو خیلی اختراعات هم از دل این لابراتوار بیرون اومد که صدالبته همه اونهابه نام خود ادیسون ثبت شدن!!کارشناسان معتقدند بسیاری از اختراعاتی که ادیسون به نام خود ثبت کرده درواقع تکمیل و اصلاح ابزارها و وسایلی بوده که دیگران قبلا اختراع کردن و درآن زمان هم تاحدودی مورداستفاده قرارداشتن.وتازه همین اختراعات تکمیل شده و اصلاح شده هم باکمک دستیاران فزاوان ادیسون انجام شدن ونه خود ادیسون!! درواقع چیزخیلی مهمی که ادیسون رو از بقیه مخترعین متمایز میکرد پولدار و سرمایه دار یودن ادیسون بود که بازرنگیه تمام از سرمایه اش استفاده کرد تا خودش رو در دنیا و رسانه هامطرح کنه!

  3. احسنت واقعا به نکته خوبی اشاره کردی.من هیچ وقت یادم نمیره وقتی بچه بودم تومدرسه همیشه بهمون میگفتن ادیسون برق رو اختراع کرد! ومن هم بزرگ شدم وهمچنان تااوایل نوجوانی فکرمیکردم که واقعا ادیسون برق رواختراع کرده.درصورتیکه بعدها متوجه شدم برق روهیچ بنی بشری نیافریده وساخته دست پروردگاره.برق یه چیزیه که از ابتدای آفرینش درطبیعت وجود داشته ورعد و برق ناشی از بهم خوردن دوتا ابرحامل بارهای مثبت و منفی هم یک نمونه اشه.ادیسون تنها یه لامپی اختراع کردکه ماندگاری روشناییش بیشترازلامپهای ساخته شده مخترعین قبلی بود.ادیسون بیشتراز اینکه یه مخترع باشه یه تاجر بود ومالک شرکتهای بزرگی مثل جنرال الکتریک و موسس اولین استودیوی فیلم سازی دنیا.به نظر من یکی از دلایلی که به مشهورشدن بیش از حد ادیسون تودنیا منجرشد، تبلیغات بیش از حدرسانه های آمریکایی برای اون بود که هیچ بعید نیست که هزینه این تبلیغات رو خود ادیسون باتوجه به سرمایه داربودنش به روزنامه ها میداد تا براش تبلیغ کنن.بگذریم ازینکه اون یک دزدسینمایی بود وحیوانات روبا برق میکشت و هیچ اعتقادی به خداو ادیان نداشت.

  4. احسنت آقا شهرام.واقعا خودشونم نمیدونن چی میخوان و کدوم ورین. یه حرفی میزنن و بعد بایه حرف دیگه نقضش میکنن.واقعا جای تاسف داره

 10. همه انسانهانقاط ضعف دارن نمیشه نادیده گرفت ولی حصنای بهمن ماهی هاخیلی زیاده بهمن ماهی صادق وبی ریاست واین توزندگی زناشویی خیلی مهمه من بهمنیم وشوهرم دی ماهی هست زندگی بسیارآروم وشیرینی داریم مسءله مادروبچه هاواقعادرسته ولی زن بهمنی نسبت به مردهاغرورداره ولی واسه عشقش میمیره وخیلی هم نسبت به شوهروفاداره بامنطق وحسادت وکینه نداره این همه خوبی روهم درنظربگیرین

 11. بهمن در اوستا (زبان اوستایی) به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن”، در زبان فارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه ای است مرکب از دو جزء: (وهو) به معنی خوب و نیک و (مند) از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن نخستین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگترین ایزدان مزدیسنا. علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

 12. چرا زن بهمنى؟
  چون صادقه!
  چون بامرامه؟
  چون یک رنگه!
  چون قلب طلایى داره و بهترین رفیق و همدمه!
  چون یه دفعه زندگى میکنى و مزه عشق واقغى رو زن بهمنى بهت نشون میده!
  چون بى ریاست و با صفاست و موقع ناراحتیهات زن بهمنى به پات میشینه و کنارت میجنگه!
  زن بهمنى رو اسون نمیشه بدست اورد و اسون هم نمیره!
  باید برایه بدست اوردنش زحمت بکشى!
  لیاقتش رو هر کسى نداره و اون هر کس ها هم خودشون میدونن که ندارن و یا نداشتن!

  1. چرا زن؟! چون پول پرسته!
   چرا زن؟! چون سرده!
   چرا زن؟! چون عاشق تظاهره!
   چرا زن؟! چون سرشارازاعتمادبه سقفه!
   چرا زن؟! چون بی مسئوليته!
   چرا زن؟! چون فکرمیکنه خیلی باهوشه و همه چیز حالیشه درحالیکه اسکوله!
   چرا زن؟! چون هیچ چیزش قابل پیش بینی نیست!
   چرازن؟! چون همش دنبال آزادی و ولگردیه!
   چرا زن؟! چون به درد لای جرز دیوارم نمیخوره!
   چرا زن؟! چون خدا اورا آفریده تا ترشیده بمونه و بحران بی شوهری دختران امروزی کمی کاسته شه!
   چرا زن؟! چونه دیگه!ذاتشم همینه و هیچکاریشم نمیشه کرد!!

  2. چرا زن بهمنی؟! چون پول پرسته!
   چرازن بهمنی؟! چون سرده!
   چرا زن بهمنی؟! چون عاشق تظاهره!
   چرا زن بهمنی؟! چون سرشار از اعتماد به سقفه!
   چرا زن بهمنی؟! چون بی مسئولیته!
   چرا زن بهمنی؟! چون فکر میکنه خیلی باهوشه و همه چیز حالیشه درحالی که اسکوله!
   چرا زن بهمنی؟! چون هیچ چیزش قابل پیش بینی نیست!
   چرا زن بهمنی؟! چون همش دنبال آزادیه!
   چرا زن بهمنی؟! چون به درد لای جرز دیوارم نمی خوره!
   چرا زن بهمنی؟! چون خدا اورا آفریده تا ترشیده بمونه وبحران بی شوهری دختران امروزی کمی کاسته شه!
   چرا زن بهمنی؟! چون بهمنیه دیگه! ذاتشم همینه و هیچکاریشم نمیشه کرد!

  3. چرا نظرم رو منتشر نکردین؟شما که همه نظراتم رو منتشر کردین یعنی فقط با این یکی مشکل دارین؟

  4. خخخخخخخخخخخخخخخخ
   خیلی باحالی بابا. خوب ضایعش کردی.جواب دندان شکنی بود.دمت گررررررررم

 13. من یه پسر تیر ماهیم با یه دختر بهمن ماهی رابطه داشتم خیلی دوسش داشتم ولی یه اخلاق خاص داشت عاشق پول و ماشین بود ک بالاخره وقتی من خدمت بودم یه پسر پولدار مخشو زد رفت ازش سواستفاده کرد ابروشم رف

  اینم عاقبت بهمن ماهیایی ک عاشق پول و ماشینن

 14. من یه دختر بهمن ماهی هستم عاشق نمیشن اما بشن حسابی شدن و یکم تو رابطه سردهستن یه روز خوب هستن یه روز بد دقیقا با دختربهمن ماهی ازدواج نکنید اخلاقشون بد

 15. ٩٩ درصد این حرفا حقیقت داره ودقیقا اخلاق دوست دخترم که بهمن ماهی هست همینه ..همیشه تو دلم آدم استرس هست

 16. منم یه دختربهمینم،و واقعا بیشترش درموردم صدق میکنه! شایداگه ازکسی که دوستش داریم جداباشیم،کمی فراموشش کنیم وبه خودمون سختی ندیم،ولی کیِ که ازعشقش دورباشه ودلتنگش نشه!این مورداشتباه بود بنظرم
  همسرمم مثلِ من بهمنی هست وخیلیوخوب همودرک میکنیم!

 17. دوستان سلام،واقعاچرابعضی هاانقدرو توهین میکنن وهمه روباهم یکی میدونن؟
  توجه داشته باشید که فطرت بهمنیایکیه ولی عوامل مختلفی باعث میشه بعضی اخلاقاپررنگ یاکمرنگ باشن.
  مثلاخودم جزوزنان نیمه ی اول بهمن هستم،سال ببربدنیااومدم وتیپ شخصتیم intjهست مسلما بادختربهمنی که سال وشخصیتش بامن فرق میکنه،فرقهایی دارم!
  پس زودقضاوت نکنین.ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *