مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

طالع بینی و خصوصیات زن بهمن ماه

زن متولد بهمن ماه

خصوصیات زن و دختر متولد بهمن ماه

بهمن در اوستا (زبان اوستایی) به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن”، در زبان فارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه ای است مرکب از دو جزء: (وهو) به معنی خوب و نیک و (مند) از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن نخستین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگترین ایزدان مزدیسنا. علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

دختر ماه بهمن زن بهمنی

دختر بهمن ماه

دختر ماه بهمن طالع بینی شخصیت شناسی

خصوصیت زن بهمن ماهی

به طور خلاصه، دختر متولد بهمن ماه، بسیار غافلگیر کننده و غیر قابل پیش بینی، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی، کنجکاو،‌ رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زناشویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است.

در ادامه بیشتر به ویژگی های دختران و خانم های متولد بهمن خواهیم پرداخت:

ظاهر دختر بهمن ماهی

اکثر دختران و زنان متولد ماه بهمن، ظاهری زیبا و فریبنده دارند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن به شما دست می دهد، در یک لحظه تو دل برو به نظر می رسد و لحظه ای بعد سرد و بی تفاوت و بی روح، اما به طور کلی پس از متولدین برج میزان (ماه مهر) تعداد خوشگل های این ماه از همه بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند. لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آن چنان شوکی به شما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید! او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک های لباس فروشی توقف زیاد دارد، اما کمتر ممکن است فکر کند که آنچه که می پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می آید یا خیر. او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است در یک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال های سال به شیوه مادربزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد.

نحوه آرایش موی او نیز خاص خودش است. تغییر رنگ و آرایش موی او، درست مثل تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی است. یک روز موی خود را مثل پسرها کوتاه می کند و فردا کلاه کیس می گذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز او را با موی نقره ای می بینید و فردا با موی مشکی، به طور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در دنیا نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد.

زن بهمنی در رابطه گفت و گو

گفت و گو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست می دهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی از آن تغییرات خاص متولدین این ماه آشکار می شود و شما بدون مقدمه و به طور کاملا ناگهانی از وی جمله ای می شنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود. شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشورهای صنعتی هستید که ناگهان او می گوید: “راستی شما خورشت کرفس دوست دارید؟‌!” سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید و در عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک بار بدون مقدمه از خط خارج می شود و دوباره به سر جای اول خود بر می گردد. به غیر از این نوع اختلالات (که گاها بامزه هم هست!) گفته های او همیشه منطقی و مستدل است. در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد. عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد. اگر به این نکته توجه نکنید، دیواری غیر قابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

مثبت گرایی دختر بهمن ماهی

از مزایای چشم گیر دختر و زن بهمن ماهی، فقدان حس بد بینی و سوءظن در اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد، قلبش به شدت می شکند. او بی جهت به شما بدگمان نمی شود و در حالت عادی هرچه بگویید قبول می کند ولی تحمل خیانت را ندارد. زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمی زند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمی کند. خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست،‌ با وجود این به شما توصیه می شود قبل از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست،‌ بلکه چیزی بالاتر از آن است که شما فکرش را کرده اید.

در وهله اول می توان یقین داشت که او قبل از آنکه دومین نگاه را به شما انداخته باشد، ‌شما را با یکی از قوی ترین میکروسکوپ های دنیا مطالعه کرده است، دوما در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می گوید ”از دل برود هر آنکه از دیده رود” صد در صد صادق است. وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود ۹۹ درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود. به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید، خیلی ساده ناگهان، عقب گرد می کند و در خلاف جهت سابق به حرکت در می آید. در این حالت بهتر است وقت خود را برای برگرداندن او تلف نکنید.

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد. بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجود دارد. زن متولد بهمن، مثل مردی که در این ماه به دنیا آمده است، اولین عشق واقعی خود را هرگز فراموش نمی کند.

زن متولد بهمن و عشق

زن متولد بهمن ماه بلد نیست که عشق خود را به شوهر و فرزندانش به شکل خوبی منتقل کند. اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود، او را فرزند “قوس و قزح” یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.

سیاره حاکم بر رفتار او “اورانوس” و عنصر حاکم بر طبیعت او “باد” است. به این دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر”نسیم و باد” در وی مشاهده می شود. شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و خوب داشته باشید، به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد. هرگز به این فکر نکنید که او را به جایی ویا چیزی پای بند کنید. این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود. او به دنبال ستاره ای می رود که ما هرگز آن را ندیده ایم.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

دختر بهمن ماهی متعلق به همه کس و همه جاست و در عین حال از آن هیچ کس نمی باشد. عشق او ممکن است بسیار تند و آتشین باشد، در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم دارند. یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده ناگهان متوجه می شود که نصف آن را از یاد برده است. شما می توانید کماکان پشت پیانو بنشینید و به نواختن آهنگ ادامه بدهید اما صدای او رفته رفته آهسته می شود و بالاخره سکوت می کند. اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفداری او به کسی که عشق را در یک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است.

داستان عاشقی که شب و روز فقط به هم می اندیشند، برای او داستانی مسخره است. راستی مسخره نیست که انسان در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند،‌ فقط به یک نفر فکر کند؟ او شریک زندگی شما می شود اما جزئی از شما نمی شود. شما خودتان هستید، او هم خودش هست با استقلالش، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید، با آزادگی او مخالفت نکنید، کمااینکه او نیز هرگز چنین نخواهد کرد.

بهترین راه برای بریدن از او نشان دادن حسادت، ‌داشتن سو ء ظن، گرفتن حالت تملک، محافظه کاری بیش از حد و انتقاد از شیوه خاص زندگی اوست. شما هم چنین می توانید از راه بی اعتنایی به خیلی دوستان او که از هر قماش و مقوله ای می باشند و به تعداد گوناگون و در اوقات مختلف به منزل شما خواهند آمد نیز به این مقصود برسید.

زن متولد بهمن و مادیات

این دختر اگر والدینی متولد اردیبهشت، مرداد و یا دی ماه نداشته باشد، به میزان ثروت شما و اینکه در بانک چقدر پول دارید، علاقه ای نشان نخواهد داد. برای او پول در مرحله سوم اهمیت قرار دارد. او اهمیت نمی دهد که شما ثروتمندترین مردشهر باشید یا نه، اما در عین حال مایل است که از نظر مقام و حرفه و کار معروف باشید.

وقتی شما تور خود را بکار می برید تا این پروانه ناآرام را بگیرید، به این نکته مهم توجه داشته باشید که او هرگز حاضر نخواهد شد زندگی غیر قابل پیش بینی خود را با مردی که نسبت به او صادق نیست، بگذراند. مبانی اخلاقی یک زن متولد بهمن ممکن است غریب ترین پدیده ای باشد که در زندگی خود با آن مواجه شده اید و به کلی با آنچه که به طور طبیعی از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است، فرق داشته باشد، اما او بدون اینکه گسیختگی با جامعه پیدا کند، با این مبانی پای بند می ماند. او در عین حال به این حقیقت نیز واقف است که شما هم ممکن است مبانی خاصی برای خود داشته باشید. اگر در زندگی به دنبال یک زن آرام می گردید، دور متولد بهمن ماه را قلم بگیرید، او اگر هر چیز باشد، آرام نیست. برای او عشق جسمانی اهمیت بیشتری از عشق روانی دارد، به عبارت دیگر او در هر لحظه می تواند یک عشق افلاطونی را قطع کند. در ضمیر ناخود آگاه این زن همیشه این احساس قدرت وجود دارد که تعلق خاطر پیدا کردن به یک نفر این خطر بزرگ را به همراه خواهد داشت که نتواند به عشق واقعی خود یعنی آزادی مطلق وفادار بماند.
اگر شما از نظر علمی، آموزشی، سیاسی، هنری و یا هر رشته دیگر ی مشهور و سرشناس باشید، دختر متولد بهمن برایتان ایده آل است و مطمئنا بهتر از او پیدا نخواهید کرد مگر آنکه آنقدر بدشانس باشید که یکی از نوادر متولدین این ماه، یعنی یکی از آن دخترانی که رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم می گردد، ‌سر راهتان قرار بگیرد. استثناء در همه چیزی وجود دارد. رفتار دختر متولد بهمن همیشه اندکی متعجب کننده است، اما برخی واقعا به راه اغراق می روند. کما اینکه اغلب بسیار مجلس آرا هستند در حالی که گاهی این مجلس آرایی جنبه شلوغ بازی هم پیدا می کند. این دختر با هر نوع مجلسی جور در می آید، خواه یک مجلس رسمی باشد، خواه یک مجلس خودمانی و معمولی.

معنی اسم بهمن را ببینید: اسم پسر با ب

زن متولد بهمن و زندگی زناشویی

زن متولد بهمن به زندگی زناشوئی پای بندی زیادی نشان نمی دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خود را وقف دهد. به همین جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیش از زنان متولد برج های دیگر است. پرهیجان ترین احساست در این زن ممکن است فقط در عرض یکی دو ساعت فروکش کند و هیچ اثری از آن باقی نماند. طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی آید، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی کند.

این زن طبیعت تک رو دارد او حتی شوهرش را هم به صورت یکی از دوستان خیلی نزدیک خود به حساب می آورد، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که قطع یک رشته دوستی را پایان زندگی بپندارد، علی الخصوص که او دوستان خود را هر چند گاه یک بار عوض می کند. مطمئن باشید که تا به تمام اسرار درونی قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤیاها و تخیلات شما آشنا نشده باشد، قدم به قلب شما نمی گذارد. در حالی که مشابه این حق را برای شما محفوظ نگاه نمی دارد. به اسرار دل او جز خودش هیچ کس نباید پی ببرد و اگر دید که این احتمال برای کسی به وجود آمده است، با یک مانور ماهرانه او را به کلی از مرحله پرت می سازد. زن متولد بهمن به راحتی از خطای شما چشم پوشی می کند اما دروغ چیز دیگری است. او دروغ و خدعه و نیرنگ را به هیچ وجه دوست ندارد.

بهتر است از دختری که در برج دلو (ماه بهمن) متولد شده است، چیزی قرض نخواهید. اگر خاطر شما خیلی نزد او عزیز باشد، ممکن است یکی دوبار درخواست شما را اجابت کند، اما دفعه سوم با چنان خونسردی جواب رد می دهد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی آید و اگر مجبور شود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقه که شده در رأس موعد مقرر آن را باز می گرداند. قرض گرفتن از او به طور حتم بزرگترین لطمه را به روابط فیمابین شما خواهد زد.

مادر متولد بهمن

بر اساس باورهای ستاره شناسان قدیمی یک زن متولد بهمن می بایست الزاما یک مادر خوب هم باشد زیرا سیاره حاکم بر رفتار او، یعنی “اورانوس” سمبل آینده است و بچه نیز مربوط به دنیای آینده و نسل بعد است، اما تحقیقات نشان می دهد که این نظر خیلی درست نیست و تولد بچه در ابتدای کار، مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سردرگم می سازد. علت هم بسیار روشن است. فکر یک زن متولد بهمن هرگز به یک چیز بخصوص ثابت نمی ماند. او موجود سر به هوایی است که هر لحظه به موضوعی می اندیشد و این اخلاق با بچه داری که تمرکز فکر لازم دارد، مغایرت دارد. NameFarsi.com

رابطه با فرزندان

همانطور که گفتیم او به طور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد و این تکنیک غلط ابراز محبت او را بیش از پیش نسبت به بچه های خود بیگانه می سازد. نکته جالب در مورد این زن،‌ از نقطه نظر رفتاری که با بچه ها دارد، این است که علیرغم بیگانگی که با بچه های خود دارد، با کودکان دیگر بسیار صمیمی و رفیق است و اگر او را مثلا در منزل همسایه ببینند، با کمال تعجب مشاهده می کنید که چطور با بچه های مردم بازی می کند اما روابطش با فرزندان خود چنین گرم و دوستانه نیست. آخر مگر نه این است که او رفیق بازترین موجود دنیا است؟ خوب حالا چه فرق می کند که سن این رفیق چقدر است؟

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که نامناسب بودن تکنیک ابراز محبت او با فرزندانش دلیل بر این نیست که او به وظایف مادری خود عمل نمی کند. هرگز او به هنگام دفاع از کودکان خود بسیار جدی و حتی شدیدا خشن است. آنچه در درجه اول از بچه های خویش توقع دارد، گفتن حقیقت است و به این دلیل هرگز بچه ای را که مرتکب خطایی شده و به گناه خود اعتراف کرده،‌ مورد تنبیه قرار نمی دهد. این کار یک حسن بزرگ دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان نسبت به مادر خود پیدا می کنند.

از دید فرزندان او مادری شاد، آسان گیر و به هنگام بیماری مهربان است. برای او یک بچه نامرتب، کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک بچه درس نخوان اما بسیار مرتب است. اگر با دختر متولد بهمن ازدواج کردید، نباید فراموش کرد که او قبل از مادر شدن باید یک زن خانه دار شود و قبل از این هم که زن خانه دار شود باید به وی تفهیم کرد که ازدواج فصل آخر زندگی تجرد و رفاقت های نامحدود و بی بند و بار این دوره است. کشاندن این دختر به پای سفره عقد کار ساده ای نیست و او به هیچ وجه تعجیلی در اضافه کردن نام فامیل شما به اسم خود ندارد و این کار را فقط وقتی انجام خواهد داد که شما را خوب سبک سنگین کرده و فهمیده باشد که تا چه حد مرد میدان زندگی هستید. او در لابراتوار حساس ذهنش شما را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند.

خصوصیات دیگر دختر بهمنی

درون زن متولد بهمن حس غریبی وجود دارد که پیوسته او را تحریک می کند تا درست در خلاف جهتی که سوق داده می شود، گام بردارد. از آن گذشته او کسی است که می خواهد از هر چیزی سر در بیاورد، پس چه در خانه، چه در روابط دوستانه، چه در عشق از فرط کنجکاوی می خواهد همه راهها را تجربه کند. حس تجربه و دوستی و کنجکاوی چنان در او شدید است که اگر دقت کنید، می بینید حتی قهوه یا چای را هر روز یک جور درست می کند، و یا هر روز که برای خرید بیرون می رود، یک مغازه تازه را برای خرید تحت آزمایش قرار می دهد.

از آنجا که خودش هم نمی داند واقعا چه می خواهد، بیان احساست درونی برایش بسیار مشکل است. اگر عاشق بشود، به شدت گیج و سر در گم می گردد زیرا نهایت این است که فقط دو سه کلمه برای بیان تمام احساس خویش پیدا می کند، آن هم دو سه کلمه ای که به هیچ عنوان گویای شیفتگی او نخواهند بود. برای او بین دوستی ساده و عشق ساده و عشق فاصله ای بسیار جزئی و مبهم وجود دارد. به این دلیل بر عدم علاقه و فقدان عشق نکنید، این حالت تا بعد از ازدواج نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

زن متولد بهمن، قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیش بینی عجیبی دارد. او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می کند و به این ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را دقیقا از عواقب کارها با خبر سازد. به نفع شماست که آنچه را که راجع به آینده می گوید، با اطمینان خاطر قبول کنید. قدرت او در آینده نگری واقعا شگفت انگیز است..

متولد ماه بهمن و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه بهمن با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

متولدین خرداد ماه (ایده آلیست)، آذر ماه (عاطفی)، مهر ماه (خلاق)، فروردین و مرداد ماه

213 نظر برای طالع بینی و خصوصیات زن بهمن ماه

 • منم یه پسر مهر ماهیم
  عاشق یه دختری متولد بهمن شدم
  خصوصیات ک اینجا بود همه رو داره اصلا یجورایی هست خیلی دوسش دارم و عاشقشم ولی از عاقبت اش میترسم,اصلا نمیدونم چکار کنم آخه متولدین این ماه خیلی لجباز و بی اعتنا هستن

  • آره- خیلی راحت میتونیم دل بکنیم :) و ۲۰ متر اونورتر از یکی دیگه خوشمون بیاد

  • سلام …دقیقا همه این خصوصیات درمن هست

  • من عاشقه مردای مهر ماهیم .. خوش به حاله اون طرف که تو عاشقش شدی .. منم بهمنیم و همیشه آرزو دارم شریکه احساسیم مهر ماهی باشه .. عالین مردای مهر

  • اتفاقا منم یه بهمنی هستم و همسرم متولد مهر نمیخوام اغراق کنم ولی همه حسرت زندگیمونو میخورن امیدوارم واسه شما هم بهترینها اتفاق بیوفته در ضمن تمام خصوصیات گفته شده در یک نفر وجود نداره.ما هم با عشق زندگیمون رو شروع کردیم و روز به روز هم علاقمون بهم بیشتر شد در ضمن اگه یه خورده اختلاف نظر هم داشته باشید خوبه اونجوری زندگی خیلی یکنواخت و بی روح میشه

   • من دختر بهمن ماهی ام بهم میگن خیلی مرموزم اونقدری که بال زدن مگس هم از دستم در امان نیست
    شیطونم لجبازم مغرورم کنجکاوم و مرموز تمام کسایی که با من لج کنن باید خودشون کوتاه بیان
    عشقم رو هیچوقت ابراز نمی کنم و این ترسه یه ترسی که از کودکی در من نهاده شده زمانی که من به مادرم نیازمندم برای خوراک و مادرم من رو از خودش میرونه دقیقا زمانی که من رو از شیر میگیرن و این توی ناخداگاه من هک شده
    امیدوار هیچوقت روی دختر بهمنی زووووم نکنید باعث میشه خودشو گم کنه

    • دقیقا. در حالت عادی یجا بند نمیشم ولی اگه کسی خیره نگام کنه هول میشم

 • من با یه دختر بهمنى چندین ساله دوستم و هر روز خدا رو شکر میکنم که هست!
  سیب و گلابى رو نمیشه با هم مقایسه کرد. بهمنى تکه تو دنیا. صادقه و حرفش رو بهت میزنه. بد اخلاق و دروگو میخوایین؟
  برین سراغ مردادى. بهت میگه دوست دارم و تو واسم تنها ادم رویه زمینى ولى این حرف رو به ۴ نفر دیگه هم میزنه!

 • بهمنیاااا عالینننن

 • متولدین بهمن ماهی دختران خوبی هستند.لجبازی ویکدندگی توکارشون هست.

  • لجبازی و یکدندگی خیلی صفت بد و غیر قابل تحملی. کسیکه این مشخصات داره دیگه نمیتونه آدم چندان خوبی باشه

 • سلام خدایی کاری ب طالع بینی ندارم چی نوشته چی نه ولی انصافا من خودم با ی دختر بهمنی چند ساله دوستم روز ب روز عاشق هم میشیم سنمونم کم نیس بگم احساسی عمل میکنیم انصافا از همه نظر عالیه خدایی از خدا ممنونم ک ب من داده من خودم تیر ماهیم شاید چون تیر بهمن باهم بتونن بسازن ک اینحوری هستیم

 • اصن ما بهمن ماهی ها رو دست نداریم خدا حفظمون کنه
  اینایی که گفت همش در مورد من درسته

 • من عاشق همکلاسم شدم که بهمنی بود دختر خوب و مهربونی بود اونم عاشق من بود
  ولی متاسفانه با اومدن خواستگار با شغل و پول بیشتر رفت

  • نگران نباش کسی که با پول خرید داری میشه با پول هم فروخته میشه.یه مدت با پول داره زندگی می کنه و می بینه اون مرد مورد علاقه اش نیست و میره سراغ موبایلش تا دوست جدیدی پیدا کنه ولی این دفعه برای جبران کمبود های عاطفی و نه پولیش و می خواهد گذشته رو جبران کنه که دیگه فایده ای نداره

   • عزیز جان اینکه گفتی به زودی میزنه زیر اون پولداره و میره سراغ یکی دیگه درسته. اما اونکه گفتی برمیگرده جبران کنه سخت در اشتباهی. یک بهمنی هرگز دلتنگ نفرهای قبلی نمیشه. حتی دلتنگه شوهر الانشم نمیشه. مثل آب خوردن خواستگارهای قبلی رو فراموش میکنه. بهمنی عاطفه ای نداره که کمبودی داشته باشه و بخواد برگرده و کمیود عاطفیش رو جبران کنه. الان هم اگر با شوهرش زندگی‌ میکنه یک زندگی قراردادیه به هیچ وجه زندگیش احساسی نیست. اگر میبینید آمار زنان طلاق گرفته بهمنی زیاده فکر‌نکنید یک‌اتفاق خاص افتاده و عاطفه بین اونا و شوهرشون از بین رفته از اول هیچ عاطفه ای از طرف زن بهمنی درکار نبوده شوهره که احساس خرج میکرده خیال میکرده زنش هم نسبت به اون احساسیه اما زنش فقط بخاطر قراردادی که بسته بوده مثل یک دوست در کنار شوهر زندگی کرده . فقط از نظر فیزیکی‌کنارش بوده نه از نظر روحی و عاطفی. وقتیکه کوچکترین مسئله ای بینشون پیش اومده مثل آب خوردن به طلاق فکر کرده. ما این موضوع رو روی تعداد زیادی زن بهمنی بررسی کردیم.
    شما هم اگه زن بهمنی دارین بیخودی سعی نکنید از نظر عاطفی اون رو تحت فشار بذارید فقط خودتون ضربه میخورید. اگه فکر کردید بعد از هزاران ملاقات احساسی حالا با ترک زن بهمنی بهش ضربه وارد میشه و شکست عشقی میخوره بگید تا همه مون بسی بخندیم و شاد بشیم.

 • افتضاح ترین ماه دخترای بهمنی هستن لجوج وبی منطق…اه اه غیر قابل دوست داستت وعشق ورزیدن

  • من دنبال مرد مردادی ام بی نظیرن . واقعا حرفاشون با عملشون یکیه یه مرد واقعی ان ☺

   • ای جان
    منم عاشق مردای مرداد ماهی ام
    به نظرم که بهتر ازشون هیچ جا نیست !

  • من میگم مرد فقط مرداد و مهر . بقیه ماها رو بیخیال

 • فقط مرد مردادی

 • سلام دوستان.من مرد متولد فروردینم.چند وقته وارد یه رابطه شدم با یه دختر بهمن ماهی فوق العاده لجباز و خودرای.
  خیلی دوسش دارم و بش وابسته شدم.
  بنظرتون چه کاری باعث بهتر شدن رابطمون میشه.آیا ابراز علاقه کنم بهش خوبه یا بده؟ چیکار کنم که مرد ایده آلش باشم.

  • سلام من یه بهمنی ام
   متولدین بهمن دوست دارن بهشون محبت کنید و عاشق سورپرایز شدنیم
   سر چیزای بیخودی مثل بیرون رفتن بهش گیر نده یعنی محدودش نکن
   اونجوری عاشقت میشه
   درضمن رو حرفش نه نیار
   باملایمت و با دلیل قانعش کن

  • ابراز علاقه کن ولی نه زیاد چون اینطوری حس میکنه ی چیزه روز مره رو داری میگی و ته دل نیس و ازت دل سرد میشه. در کل ابراز علاقه کن ولی کم. بهمن ماهیا بیشتر با حس کردن حمایت میفهمن چقد مهمن وگرنه روی حرف حساب باز نمیکنن. ی پسر ک خیلی کم از لحاظ زبونی ابراز علاقه کنه ولی از ی طرف دیگه حمایت کنه و پشتش باشه بیشتر دوس دارن

  • باید بهش فرصت بدی ، زمان بدی
   تو این فاصله باید خودتو بهش نشون بدی و ثابت کنی که چقدر با معیارها و ارزش هاش هم قدمی و همدل هستی،از اینکه بهش فشار عاطفی وارد کنی پرهیز کن جداً .مثلا هی بگی تو چرا دوسم نداری یا چرا بهم ابراز علاقه نمیکنی.
   من خودم یه دختر بهمنی هستم.

 • سلام دوستان .من مرد متولد مرداد ماهی و مجرد هستم .از یه خانم بهمنی خوشم اومده بود و با هم قرار. گذاشتیم و همه چیز خوب بود و قرار شد ۲ روز بعدش برای قرار بعدی تماس بگیرم اما تعجب کردم یه جوری برخورد کرد که انگار نمی شناسه منه!!!!!!این موضوع گیجم کرده .از طرفی مرتب استوری واتس اپم رو ۳ ماه چک می کرد و دوباره بهش پیش نهاد دادم اما رد کرد.می دونم دو اعماق دلش از من خوشش میاد اما نمی دونم چیکار کنم.لطف خانم های بهمن ماهی من رو راهنمایی کنن

  • دخترای بهمنی تودارن.حتی اگه عاشقت باشن به روشون نمیارن..اگه میخوای بدونی ک دوستت دارن یان سعی کن یجوری وانمود کنی که عاشق یه دختردیگه شدی و ….اگه حسادت کنه مطمئن باش دوست داره دراون لحظه ازت متنفرمیشه امابعدابهش بگو ک خواستی امتحانش کنی ک ازدلش خبرداربشی…برامن اینجوریه من خودم متولدبهمنم اکثرادخترای بهمن این مدلین

   • سلام سحر خانم .امروز خسته شدم از جوابهای متناقض اون خانم بهمن ماهی که چند بار ازش درخواست ازدواج کردم و هر بار با جواب های مختلف روبرو شدم و عینا براش نوشتم :هرچند بر روی شما دیگر متمرکز نیستم اما به زودی کسی دیگری رو در زهنم به جای شما جایگزین خواهم نمود..
    سحر خانم باید همه بدانیم اگر کسی برایمان وقت می زاره تا دلمان رو بدست بیاره .مطمنا باشیم که برایمان شخصیت قائل هستش و نه از روی کوچکیش. ۱۰ سال طول خواهد کشید تا فرهنگ خواستگاری و دوست داشتن های ما مثل دیگر کشورها دیگر مدرنیزه بشه و از این حالت های دولبه حرف زدن ها تغییر کنه و آدمها بفهمند هر ثانیه از طول زندگی ما ارزش خاص داره.

  • سلام این دقیقا خصوصیات ی بهمن ماهیه…چک کردن بخاطر عاشق بودن یا متنفر بودن نیست این حس کنجکاوی داره من خودمم دقیقا اینجوری که گفتید هستم و بهمن ماهی مثلا با کسی آَشنا شدم و بعد از برخورد اول اولین کاری که کردم بلاک بود خودمم ندونستم چرا اصلا ازش خوشم نیومد دیگه و تا ۲.۳ ماه هم چکش میکردم بخاطر حس کنجاوی که در ما شدیده…
   شما باید سورپرایزش کنید اگر خوشحال شد دوست داره اگر واکنشی نشون نداد ک هیچ و اگر حسادت بهتون داشت عاشقته

  • من بهمن ماهیم…کنجکاوی ما اصلاا نماد عشق یا دوست داشتن نیست.من خودم باکسی قرار گذاشتم یسری بعد برخورد اول دو روز بعد بلاکش کردم واقعا هم نمیدونم چرا خوشم نیومد از شخصیت خوبش اما نیومد به هرحال.بعد تا ۱ ماه هم چکش کردم بخاطر حس کنجاوی و کنترل کردنی که تو وجودمون هست.پس نشانه عشق ما میتونه حسادت باشه اگر حسودی نکنیم یعنی اصلا بهش فکر نمیکنیم اما اگر حسودی کنیم دوستش داریم.

 • سلام من یه بهمنیم وعاشق یه پسر بهمنی شدنم خیلی باهم کلکل داریم اما خیلی دوسش دارم چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید

  • سلام.بهش بگو دوستش داری.اکثرا آقایون وقتی خانمی بهشون بگه دوسستون داره ،شاید اولش ناز کنن اما دلشون گرم میشه .ولی بهار خانم اگر مردی بعداز پیش نهاد ازدواج کم میاره علتش در جا زدن نیست علت جنون است
   ۱.یا از نظر کاری در ثبات نیستش
   ۲.از نظر مالی در مضیقه هستش
   ۳.از نظر خانوادگی در مشکل هستش
   ۴.یا ازنظر اینکه طبق روال سنتی تمام خرجها بر عهده مرد هستش که امروزه کمر هر مردی رو می شکنه.
   اگر هر مردی بدونه طرف بی غل و غش و خاطر یه زندگی ساده رو شروع کنه قدم به ازدواج می ذاره وگرنه با کل کل کردن و لاس زدن و رابطه نامشروع پرونده رو می بنده

  • من هم بهمن ماهی هستم و همه میگن خاص هستم ،با پسر بهمن ماهی دوست شدم اما خیلی طول میکشه تا ازت خواستگاری کنه،اصلا همچین توقعی نداشته باش،ما الان یه دختر هم داریم و همچنان عاشق

 • سلام دوستان.من آرمانم.چند روز پیش ازتون کمک خواسته بودم که چجوری علاقمو به دختری که تو زندگیمه بیشتر نشون بدم.رابطه ما خیلی خوب بود.خیلی دوسش داشتم اونم میگفت همه زندگیش منم.تا اینکه چند روز پیش یه اتفاق عجیب افتاد.بعد از یک سال رابطه با من دو روز پیش با شوهر دوست صمیمیش رفتن ترکیه. من الان فقط تو شوکم. خدایا ابن زمینت چرا پر شده از این شیاطین کثیف و پست؟
  مگه میشه دونفر اینقددددر کثیف باشن؟

  • سلام من بهمنی ام و عاشق یه پسر تیرماهی شدم میخوام بدونم اونم دوسم داره یانه ولی هرکاری کردم نمیگه که کیو دوست داره لطفا‌ راهنمایی کنید

   • آیا می دانید که اگر آمار طلاق در دادگاههای ایران رو برسی کنین.۴۷.۶ درصد زنانی که طلاق می گردند به بهانه های واهی اکثرا زنان متولد بهمن ماه هستن.
    به علت اینکه در زندگی زنا و شوهر حس می کنن محدود هستن ‌و درحالی اینجور نیست و نیز عامل مهعرف به یک قدم جلو یکقدم بیا عقب و همین یک مرد رو گیج می کنه.✔

    • سلام من یه دختر بهمنی ام، تمام نظرات دوستان رو هم خوندم بعضی از چیزایی ک نوشتن درسته ولی اینقدر هم بی احساس نیستن شاید احساساتشون و بروز نمیدن بنظرم اگه مهربون باشن باهاشون و سورپرایزشون کنن و اگه عاشق بشن احساستشون و بروز بدن البته احساسات هر کس با توجه ب کودکی و شخصیت هر فرد فرق میکنه ولی در کل محبت همیشه جواب میده

 • من متولد اذرم بسیار عاطفی احساسی کسی انتخاب کردم برای ازدواج بهمنی خیلی لجباز ی دنده ست یاغی سر کش ی کوچولو بهم دروغم میگه اما دروغ بزرگی نیست از نظر ابراز احساسات میتونم صراحتا بگم صفر یکی کمک کنه من واقعا مغزم سوت کشیده چطور اینو رامش کنم واقعا داره کم کم خستم میکنه تقریبا تمام راه های ارتباط امتحان کردم اما زیاد سمت من نمیاد بیشتر با دوستاش خوشه .یهو میبینی تو کل روز شاید یدونه اس بده اونم قبلا خودم بهش توپیدم وگر نه اصلا تو کل روز اصلا سمتم ننیاد تا بحث کات کردن هم میوفته یهو ۱۸۰ درحه تغییر میکنه خواهش میکنم کمکم کنین نمیخوام دلشو بشکونم اما با کاراش داره منو از خودش میرونه من شماره تلگرامم رو میزارم اگه کسی از خانمای محترم میتونه راهنماییم کنه تو تلگرام کمکم کنه ممنون میشم من قلبا دوسش دارم اما کم کم دارم بخاطر عدم شناختش ویژگیهاش حسمو بهش از دست میدم لطفا کمکم کنین

  • عدم ابراز احساساتش بدلیل نداشتن احساساته نه فقط به شما‌ به هیچ کس احساسی نداره. ببینید از نظر دختر بهمنی زندگی نیازی به حضور‌ احساسات نداره همه چیز‌ از جمله زندگی مشترک ر‌و میشه بدون احساسات و‌تنها با استفاده از منطق گذروند. احتمالا به شما جواب مثبت میده ولی جواب مثبتش به معنی این نیست که عاشق شماست فقط به این معنیه که میتونه با شما زندگی‌کنه. به شرطی اینکه بهش محبت بکنین ازش انتظار محبت نداشته باشید همیشه بذارید آزاد باشه به اینکه با کی میگرده گیر ندید غیرتی بازی درنیارید و محدودش نکنین. سعی نکنین نظرش رو‌در مورد چیزی‌تغییر بدید. معتقده در مورد همه چیز خودش بهتر از شما میدونه. ازش انتظار نداشته باشید اگه مثلا مریض شدید خوابش بهم بزنه به شما رسیدگی کنه. به استقلالش احترام بذارید درسته با هم زندگی میکنین ولی زندگی خصوصی اون به شما ربطی نداره. توقع نداشته باشین در زندگی‌ مشترکتون چیز زیادی رو با شما به اشتراک بذاره. معمولا دخترای بهمنی توی خانواده خودشون از بقیه خوشگلترن و‌همین بهشون اعتماد به نفس میده. حواستون جمع کنین اون خودش هم خودشو خوشگل میدونه و توقع داره از مزایای زیباییش استفاده کنه یعنی اگه بهتون افتخار داده که با یک زن خوشگل بهمنی زندگی کنید باید هزینش رو‌هم بپردازید و هزینش اینه که بذارید آزاد باشه و توقعاتتون رو ازش کم کنین. سعی نکنین باهاش کل کل کنین چون در نهایت شما باید کوتاه بیاین و در این مورد آوردن هزاران دلیل منطقی هم کمکی به شما نمیکنه. اگه عصبانی شد که معمولا میشه شما فقط اجازه دارین کوتاه بیاین. سعی نکنین اون رو سرجاش بشونین. چون نتبجه ای جز زهرمار شدن زندگی براتون نداره. هرگز گردن کلفتی نکنین به جایی نمیرسین. اون بلده چجوری با ابزارهای خودش گردنهای کلفت رو بشکنه. سعی نکنین اون رو رام کنین اگه میخواینش خودتون باید رام بشین اگه میتونین با این شرایط کنار بیاین ازش خواستگاری کنین و فراموش نکنین زیبایی ظاهری خیلی زود عادی میشه. مثل یکی از دوستان من نباشید که بعد از چند سال زندگی با یک زن بهمنی که فوق العاده زیباست میگه عجب غلطی کردم. زیباییش عقلم از کار انداخت.

   • آقا اینطوری که همه بدن که، من ماه های دیگه رو هم خوندم فک کنم اونی که من می‌خوام اصن وجود ندارد ….

  • وای این پیام رو راست میگی
   من خودم اسفندی ام و از یه بهمنی خوشم میاد
   تا وقتی من پیام بدم همه چیز خوبه اما چند هفته هم که بگذره یه پیام نمی‌ده نمی‌دونم چرا ولی وقتی همو میبینیم خیلی عالیه
   واقعا آدم سردرگم میشه خب عه

 • من یک خردادی هستم دو سال پیش با یک دختر بهمنی آشنا شدم در طول یک ماه عاشق هم شدیم ارتباط تله پاتی شدیدی با هم داشتیم بارها من در حال نوشتن بودم که دلتنگم و که یهو زنگ میزد همه علایقمان یکی بود فقط تفاوت سن و مطلقه بودن من باعث شد که با هم نمانیم البته هنوز با هم کمابیش ارتباط داریم باور نمی‌کنید هنوز همدیگر رو ندیدیم همینجوری خیلی سخت شده با دیدن همدیگه واویلا میشد ضمنا خیلی خوشگل و هنرمند و راننده پسر سوسک کن چیز عجیبی تا حالا تجربه شو نداشتم وقتی بهم فکر میکنه قشنگ میفهمم حتی وقتی آنلاین میشه انگار که یکی تو سینه م در میزنه ای پدر عشق بسوزه با من نیست اما بدون اون زنده نمیمونم عشقمون خیلی پاک بوده و میمونه تا ابد مدیونتم

 • دقیقا دوتا رفیق دارم رفیق نیستن که دادشمن مردادو بهمن مردادیه که همه میخوانش ولی با کسی نیستن اگه خواستین بیاین تل بهم بگین Ramin5rایدیمه تو تل هر کی خواست بگه والا اگه میدونستم انقدر میخوان زودتر میگفتم خخ فقط مشهدی

 • من بهمن ماهی هستم
  اگه عاشق بشم هر کاری براش میکنم
  ما بیشتر عملیم تا حرف
  صادق، وفادار، بدون کینه و حسادت
  کمک کردنمون بدون ریا و توقع
  حس ششم فوق العاده قوی
  بندرت دلتنگ میشیم ولی اگه بشیم خیلی ناجور دلتنگ میشیم ولی خیلی زود نهایت ۲ساعت رفع میشه
  قدرشناس، با محبت، با اصالت، درک طرف مقابل
  اگر کسی رو ببینیم سریع متوجه میشیم طرف چیکارست و چی میخواد چون خیلی ریزبین هستیم مخصوصا تو ملاقات اولیه برای شناخت اگه خوشمون بیاد از طرف باهاش میمونیم اگه نه ردش میکنیم نه خیلی رک که ناراحت بشه خودش شعورش برسه میزاره میره
  از آدمهای آویزون و وابسته خوشمون نمیاد
  احساسات زیاد هم دلمون رو بهم میزنه
  دوست نداریم بهمون بگن این کار و بگن این کار و نکن
  دوست نداریم محدود بشیم چون زندگی دو روز و یکبار بیشتر زندگی نمی کنیم پس میزاریم میریم هرچقدر هم طرف دوستمون داشته باشه البته از نظر خودشون از نظر ما بهمن ماهیا اگه کسی دوستامون داشته باشه کاری به کارمون نداره چون ما هم کاری به کار کسی نداریم و تجسس نمیکنیم
  خیلی حساس و زود رنج و احساساتی هستند ولی بروز نمیدن تو خلوت و تنهایی گریه میکنن ولی کسی متوجه نمیشه
  سال تولد خودشون و والدینشونم خیلی مهم و اینکه تو ده روز اول، وسط یا آخر بهمن باشن من دهه دوم بهمن (بیشتر خصوصیات این ماه را دارند)
  پایدار باشید

 • دقیقا خصوصیات من هم همینه عالی بود

 • من یک دختر بهمنی هستم و در شرف ازدواج با مرد مردادی هستم و هر دو مغرور نمیدونم چطور باید این رابطه رو به بهترین نحو کنترل کنم

 • آقا رضا شما انگار دل پری از ما بهمن ماهی ها دارینا من دیگه اونقدرم دل سنگ و بی احساس نیستیم خدا تو وجود هر کی یه سری صفات گذاشته و ۱۰۰ در ۱۰۰ تو وجود هر فردی احساس گذاشته ، عاطفه گذاشته ، ما بهمن ماهی ها اگر لج کنیم الکی نمیکنیم حتما طرف مقابلمون به ما بد کرده یا شاید رفتارش مورد پسند ما نبوده ، خلاصه هر کس از دل خودش خبر داره به خدا ، شما یه جوری صحبت میکنین انگار بیشتر از خودمون میشناسیمون. به خدا انقدم بد گویی از ما خوب نیس ، یه کم کوتا بیای هم بد نیستا .
  راستی تو خودت چه ماهی هستی ؟!

  • سلام به خواهر گلم مهدیه خانم. والا من ادعا نمیکنم شما رو بهتر از خودتون میشناسم. هرچی گفتم نوشته های سایت تاییدشون میکنه علاوه بر اون حرفای سایر دوستان بهمنی هم تاییدشون میکنه. مثلا یکی از دوستان گفته ما به ندرت دلتنگ میشیم و اگرم بشیم ظرف ۲ ساعت رفع میشه. از نظر ما این یعنی نداشتن احساس و عدم وفاداری. کسی که با احساسه و کسیکه وفاداره حداقل تا چند سال دلتنگ باقی میمونه (یا حتی تا آخر عمر). من هیچ مشکلی با بهمنیها ندارم فقط میگم آدم های متفاوت چیزهای متفاوتی رو ارزش میدونن و باید با کسی که ارزشهای یکسانی باهاشون داره زندگی کنن. اینکه بهمنیها در مقابل مسائل عاطفی آسیب پذیر نیستن از یک نظر یک صفت خوبه و از نظر دیگه یک صفت بده. بهمنیها با توجه به همین مشخصاتشون میتونن نظامیان خوبی بشن یا پزشکان خوب یا قضات خیلی خوب. نداشتن عاطفه مستمر و قوی به خودی خود بد نیست. زمانی بد میشه که در کنار آدم بسیار عاطفی قرار بگیرین. در این شرایط اون شما رو بی معرفت و بی احساس و شما اون رو فاقد توانایی فکری و منطقی کافی میدونین. یک خردادی با خصوصیات یک بهمنی مشکلی‌ نداره و میتونن زندگی شیرینی رو تجربه کنن. ولی بهمنی با شهریوری به مشکل میخورن. اما موضوعاتی رو که خدمتتون عرض کردم به دلیل اینه که جزییات زندگی مشترک زنان بهمنی زیادی رو بررسی کردیم. خیلی به هم شبیه مشکلاتشون. قطعا شما به این جزییات دسترسی نداشتین و بررسی هم نکردین پس نمیتونین مدعی نادرستی مطالبی بشین که مورد مطالعه قرار گرفته. من صداقت و عدم حسادت بهمنی ها رو قبلا ذکر کردم که از نظر همه مردم خصوصیات خوبی هستن. یک فرد همه مشخصات خوب رو با هم نداره. اینکه ماههای دیگه بعضی از مشخصات شما رو نمیپسندن دلیل بر این نیست که با شما مشکلی ندارن. شما میتونین از شیرها بدتون بیاد چون گوزن میخورن؟ شما کشته شدن یک گوزن رو نمیپسندین اما از شیر هم بدتون نمیاد چون میدونین طبیعتش اینه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *