دختر ماه دی

طالع بینی و خصوصیات زن دی ماه

زن متولد دی ماه

خصوصیات زن و دختر متولد دی ماه

 دختر ماه دی طالع بینی شخصیت شناسی

خصوصیت رهبری زن دی ماهی

زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد. از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است. ممکن است مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد.

همانطور که در وب سایت نام‌فارسی و اینجا به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه دی این چنین است:

دی نام ملک (فرشته ای) است که تدبیر امور و مصالح روز و ماه دی به او تعلق دارد. در اوستا (و زبان اوستایی) داثوش یا دادها به معنی آفریننده، دادار و آفریدگار است و غالبا  صفت اهورامزدا است و آن از مصدر (دا) به معنی دادن و آفریدن است. در خود اوستا صفت دثوش (=دی) برای تعیین دهمین ماه استعمال شده است. که شاید تا حدودی با ویژگی های متولدین ماه دی هم ارتباط داشته باشد که در ادامه خواهیم خواند.

ظاهر دختر متولد ماه دی

دختر و زن متولد دی ماه به طوری باور نکردنی به سر و وضع و ظاهر خود توجه دارد و این یکی از نکات جالب و عجیب درباره دختر دیماهی است. او ممکن است دختر یک کارگر ساده باشد، اما هر بار که به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می کنید که گویی در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل کرده است. بسیار به خود می رسد تا ظاهری زیبا داشته باشد و نکته بسیار مثبت این است که این حالت دختر متولد دیماه تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند. این  را حمل بر خودنمایی او نکنید، دختر متولد دی کسی است که اگر لازم باشد، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد.

زن متولد دی در خانه و خانواده

در منزل هم ممکن است همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد، به این ترتیب صدور یک حکم کلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممکن است، اما در عوض یک اصل درباره او مسلم است و آن این است که در هر لباسی و مصدر هر کاری که باشد، بر اعمال و رفتار خود کاملا مسلط می باشد. منزل کدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است. برای او بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز کردن خانه خود یک امر کاملا طبیعی است. تلف کردن وقت برای وی مفهوم ندارد. از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از کارهای هنری دارد. به تاریخ، مخصوصا داستان هایی که درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است، علاقه مندی نشان می دهد و شاید به همین دلیل هم باشد که نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد.

دختر متولد ماه دی از آنجا که فرد بسیار با انضباطی است، بچه های خود را نیز چنین بار می آورد، اما میزان امر و نهی های او گاهی اوقات به صورت خسته کننده ای در می آید، علاقه فروان به خانواده موجب می گردد که پیوسته بهترین غذاها را سر میز بگذارد و قشنگ ترین لباس ها را برای کودکان خود تهیه نماید. برای او زندگی کردن به مفهوم استفاده از ارزان ترین اشیاء نیست. او از کودکان خود می خواهد که احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه های او معمولا از زمره مؤدب ترین بچه های فامیل هستند.

ممکن است چنین به نظر برسد که او مثل مادران دیگر به کودکان خود محبت نمی کند و بین او و فرزندان فاصله زیادی وجود دارد، اما وقتی بچه ها قدری پا به سن گذاشتند، متوجه می شوند که مادرشان بهترین گوش شنوای دنیا است (به حرفشان گوش می دهد) و او درست به همان اندازه که از ایشان توقع داشتن گوش شنوا دارد، برای شنیدن درد دل ایشان نیز شخصا دارای گوش شنواست.

از نظر جنسیت نیز وضع به همین نحو است. زن متولد دی هم می تواند چنان زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد که همسرش را بر کرسی اقتدار بنشاند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد. در این مورد نیز، برغم رفتار گوناگونی که ممکن است از وی مشاهده شود، یک هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است که بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی که به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد.

Girl of January
دختر دی January Girl

دختر متولد ماه دی

اگر با یک دختر متولد دی دوست هستید، به این نکته اساسی توجه داشته باشید که هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی کند که این خواسته ها در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری.

زن متولد ماه دی و کار و شهرت

او به هر حال می خواهد که شوهرش در هر رشته کاری که هست، مقام اول را داشته باشد. حتی خود او نیز اگر شاغل باشد، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد. به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه کسب شهرت بکنند. علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می کند، همیشه سعی دارد یک پله از مکانی که در آن قرار دارد، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند و جار و جنجال به راه نمی اندازد، در کمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می کند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

امید است این توهم به شما دست نداده باشد که او همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی می کند. اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید که پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید که آینده درخشانی دارید، آن وقت خواهید دید که چطور حاضر می شود با کمترین شرایط کم پای سفره عقد بنشیند. پس از ازدواج از همراهی همه جانبه او برخوردار خواهید بود، به نحوی که اگر احتیاج پیدا کنید، حاضر می شود به شغلی که خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست، بپردازد تا چرخ زندگی از جریان طبیعی باز نایستد، او همیشه حداکثر کوشش خود را بکار خواهد برد که شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.

دختر متولد دی ماه و ازدواج

مردی که با یک دختر متولد دی ازدواج می کند، در حقیقت با تمام خانواده ازدواج می کند، اگر پدر یا مادرش بیمار شوند و نیاز به پرستاری داشته باشند، او وظیفه خود می داند که شما را هفته ها و یا حتی ماهها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد. از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریک زندگی خود بدانید، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به کمک شما می شتابد و بدون کوچکترین اعتراضی حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد. یک نکته دیگر را هم باید در این زمینه تذکر داد و آن این است که مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود. اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی کند، علاقه به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یک چنین علاقه ای چنان در وی شدید است که اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی کنید، پس از مدتی مشاهده می کنید که عملا یکی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد که در کمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می کند. مردی که همسر خود را از بین متولدین دی ماه انتخاب می کند، باید متوجه یک نکته مهم باشد و آن اینکه ظاهر او خیلی آرامتر و ساکت تر از آنچه که در درون اوست نشان می هد، در وهله اول این توهم به شما دست می دهد که او زنی خونسرد و بی تفاوت و آرام است در حالی که باطنا بسیار احساساتی است، البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند، اما زن متولد دی خیلی بیشتر از آنچه که در بدو امر به نظر می رسد، تابع احساسات خود می باشد. حقیقت این است که او یک خلق و خوی مشخص ندارد و مخصوصا اگر به او بی احترامی یا کم محلی بشود، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا که روزهای متمادی احساس اوقات تلخی کند.

دختر ماه دی
دختر دیماه

دختر ماه دی و گذشته و آینده

در وجود دختر و زن متولد دی نوعی ترس از آینده، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد که باز تاب آن در رفتار و کردار وی به خوبی نمایان می گردد و شاید به همین دلیل هم باشد که از شوخی خوشش نمی آید. اگر در سنین نوجوانی با پسری دوست بشود فقط به این منظور است که با وی ازدواج کند. ترس از آینده چنان در وی شدید است که حتی لحظه ای نمی تواند فکر او را راحت بگذارد. از آن گذشته او به هیچ صورتی اهل رؤیاهای طلایی نیست و همین قدر که پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان دانست، از تمام امکانات خود برای ازدواج با او استفاده می کند.

دختر دی ماهی از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاکت است، به محض ورود به یک اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درک می کند و پی می برد که چه رفتار و کرداری باید داشته باشد. زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف با نمک است. اما بدون شک از تماشانی چهره او خوشتان می آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یکی از وحشت های مزبور و دائمی او این است که نکند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد. NameFarsi.com

زن متولد دی نه تنها خود را زیبا نمی داند بلکه هرگاه در مقابل آینه قرار می گیرد، از اینکه مبادا در نظر دیگران زشت جلوه کند، دچار دلهره و ترس است و به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید. این زن از نادرستی بیزار است. در ایام کودکی سن او مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد اما بعدا سالهای سال در قیافه یک زن سی ساله باقی می ماند. علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسیار شدید است، پس به هیچ وجه به فکر قطع این رابطه عاطفی نیفتد زیرا اگر خیلی پافشاری کنید و عرصه را بر وی تنگ سازید، مجبور می شود از شما دست بکشد.

طالع بینی دختر ماه دی
دختر ماه دی طالع بینی شخصیت شناسی
مهربانی دختر متولد ماه دی

از دیگر خصوصیات زن دی ماهی، همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر کجا که دردمندی به وجود او احتیاج پیدا کند، فورا به کمک وی می شتابد و قدم پیش می گذارد و سازمان و جمعیت خیریه ای برای یاری رسانیدن به دردمندان ایجاد می کند.
او اصولا یک فرد تشکیلاتی است و در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی، ‌اجتماعی و یا مذهبی به سهولت می تواند نقش رهبری را به عهده بگیرد،‌و با کفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد.

از سوی دیگر این را هم باید گفت که کشف این موضوع کار ساده ای نیست، یعنی اغلب اوقات فاصله ای که بین این مادر و کودکانش پیدا می شود، چنان بزرگ و عمیق به نظر می رسد که بچه ها تصور نمی کنند می شود از آن عبور کرد. در یک چنین مواردی این وظیفه شما است که به کمک آنها بشتابید و شکاف ظاهری بین مادر و بچه ها را پر کنید. علت هم این است که فرزندان مادر متولد دی او را با جاذبه و گاه خشک و سخت گیر تصور می کنند و به همین جهت رابطه خیلی نزدیک و خصوصی با او ندارند.
زن متولد دی دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت کمتر آرایش می کند. خوشبختانه طبیعت به کمک او آمده است و همانطور که گفته شد، اصولا صورت بانمک دار هم احتیاج زیادی به آرایش ندارد. حساسیت پوست ممکن است موجب پیدایش ناراحتی پوستی در او بگردد.

نقاط ضعف  دختر متولد دیماه

عدم اعتماد به نفس یک از نقاط ضعف زن ديماهي محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست که در رفع این نقیصه بکوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت کند. یکی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است. اما خوشبختانه این تأثیر پذیری همراه داد و فریاد و انجاد عصبانیت و طوفان نیست و او روی هم رفته زنی خود خور است که خشم خویش را در درون می ریزد.

ویژگی های دختران متولد دی ماه

به صورت خلاصه می توان گفت زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب، کمی لجباز و زود رنج، کدبانو، منظم، آراسته و خوش لباس می باشد.

متولد ماه دی و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه دی با پسر متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

پسر آبان ماه (خصوصیت: جذاب)، پسر اردیبهشت ماه (خصوصیت: با محبت)، پسر اسفند ماه (خصوصیت: جلب کننده)، پسر شهریور ماه (خصوصیت: انتقادی)

نظر شما در مورد دخترانه و زنان دی ماهی چیست؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4/5 - (19 امتیاز)

230 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات زن دی ماه”

 1. خیلی طالع بینی هاتون دقیق و جذاب و موبه مو درستن و منی ک به این چیزا معتقد نبودم به وجد آورده
  هرماهیو که میخونم خط به خط آدماش جلو چشمم میان

  0
  0
  1. اینا مطالعات آماری روانشناختیه.
   روانشناسی اجتماعی گودمن ترجمه به فارسی؟؟؟
   علم ستاره ها گودمن هست که موضوعش از اسمش مشخصه

   0
   0
   1. شما همه چیز قاطی کردی رفیق. اولا اینی که شما نوشتی علم ستاره ها نیست و علائم ستاره ایه ثانیا اونا از این منبع نوشته نشده از یه منبع دیگه نوشته شده جادو جنبل هم نیست طالع بینی هم نیست. نویسنده روی اینا کار علمی کرده فالگیر نبوده داداش.
    اسم طالع بینی هم یک اسم جعلیه هیچ جای منبع اصلی اسمی از طالع بینی و رمالی و فال گیری نبوده. اینا کار ایرانیاست.

    0
    0
 2. سلام
  منم دی ماهی ام
  و عشقم یه پسر اسفندی
  خیلی خونسرد و تو دار بود
  هیچ وقت محبت کلامی ازش ندیدم و این خیلی اذیتم میکرد
  امیدوارم همه اسفندیا اینجوری نباشن
  با این حال هنوز همون قدر عاشقشم با این ک دیگه تو زندگیم نیس

  0
  0
  1. دی ماهی ها بر خلاف اونچه تو ظاهر نشون میدن ادمای بشدت خوش قلب و مهربونین
   و فوق العاده صادقن اسفندیا تخیلشون بالاست و این اخلاقشون متضادِ و همچنین یک رو بودن دی ماهیا و پنهان کاری اسفندیا
   به خصوصیاتی که باعث میشد باهم فرق کنین فک کن شاید یادت بره

   0
   0
 3. احساس امنیت* احساس امنیت* احساس امنیت*
  (باورش داشته باشید و خاطر جمع باشه از حرفاتون و صداقت)
  توجه به مسائل جزیی* (دقت به احساساتش)
  احترام * (واسه زمانی که واستون میزاره، برای تمام کارایی که خاص خودتون انجام میده، و….)
  صداقت*
  و از شوخی هایی که مشخص نیست دروغه یا جدی اصلا خوشش نمیاد وضمنا خودش بشدت دختر صادقِی

  متاسفانه مرد اسفند اکثر این خصوصیات رو نداره!!!!

  0
  0
  1. سلام من پسر بهمنیم،و قصد ازدواج با ی دختر دی ماهی رو دارم،فوق العاده احساسیم و کمی غد و لجباز ولی احساسمو ابراز میکنم،ولی دختر دی ماهی با اینکه واقعا خاصه و تو دل برو احساساتشو ابراز نمیکنن معمولا،ایا بعد ازدواج هم همینطور هستن،ابراز احساسات زن و شوهری؟

   1
   0
   1. بله بعد از ازدواج هم چیزی بروز نمیدن. یعنی شما ممکنه اونموقع فکر‌کنین خیلی آن بی تفاوت و بی احساسیه. ولی نیست فقط اهل بیان احساسش نیست. اما در‌مجموع پیشنهاد میکنم ازدواج باهاش رو فراموش کنین. رفتار خاص شما برای اون قابل تحمل نیست. رفتار بد شما باعث نمیشه اون برگرده و سرتون داد و بیداد کنه ولی از درون میشکنه و از نظر عاطفی از شما به شدت دور خواهد شد.
    اون نیاز شدیدی داره که عواطفی که در عمل نشون میده از طرف شما درک و قدردانی بشه و ابراز احساسات شما دائمی باشه. این دقیقا کاریه که تو خون شما نیست. میشه گفت شما دو نفر دو نقطه مقابل همین. برای هم آزار دهنده هستین. احتمال زیادی داره که زندگیتون به طلاق عاطفی منجر بشه. پیشنهاد میکنم شخص دیگه ای رو برای زندگی انتخاب کنین

    0
    0
  2. در پاسخ به سامان ( بهمنی ) :
   من دختر دی ماهی هستم و فکرم این هستش که حرف رضا در جواب به شما هم درست هست و هم غلط
   درست از این جهت که اهل داد و بیداد نیستیم و همه چیز رو به صورت درونی حل میکنیم و غلط از این جهت که ایشون میگن بهمن و دی با هم اوکی نمیشن
   به عقیده من بهمن ماهیا دنبال مونس و همدم هستن و دختر دی میتونه فوق العاده ترین گوش های دنیا رو داشته باشه در این مورد + اینکه خودتو دست کم نگیر شما بهمن ماهیا مهربون و خودساخته هستین و با درکتون میتونید کاری کنید دل یه دی ماهی نشکنه به نظرم اگه واقعا دوستش داری شهامت پیدا کن و بگو این موضوع رو وگرنه از این بابت افسوس میخوری

   1
   0
 4. سلام من دی ماهی ام میخواستم در زمینه ازدواج با پسر بهمنی وتفاهمم بپرسم؟؟؟؟؟

  0
  0
 5. والا منم دی ماهی هستم مهربونم ولی برعکسش قیافه شیرین دارما اما بهم میگن بد اخلاق البته افتخار میکنم دی ماهی هستم و باید ب این کسی که این مطالب رو نوشته بگم باهوش کی بودی

  0
  0
   1. سلام من پسر شهریوری هستم
    با یک دختر دی ماهی آشنا شدم،ممنون از راهنماییتون

    0
    0
  1. منم دختر دی ماهی هستم ، و بیشتر مطالب درست بود حالا پسرای اسفندی و شهریوری و آبانی و اردیبهشتی بیاین ببینم‍♀️‍♀️

   0
   0
 6. سلام من یه پسر بهمن ماهی هستم از یه دختر متولد دی خوشم اومده تو مجازی برا ازداوا ج‌ولی اولش می خوام شراط شو بدونم زیاد شناختی ازش ندارم نمی دونم چطور بهش پیشنهاد بدم لطفا راهنماییم کنید با تشکر

  0
  0
  1. سلام خیلی مواظب باش درگیر احساس نشی و وابسطه و خیلی رسمی صحبت کن و از سمینارهای ازدواج استفاده کن تجربه شخصی تو مجازی اعتماد خیلی کمه دلشوره میاره

   0
   0
   1. باسلام و عرض خسته نباشید خدمت همه ی دوستان
    میخاستم بگم بله همه ی حرف هایی ک راجع ب دی ماهی ها گفتین درسته منون از شما
    و راجع ب دوستانی ک نظر دادن خواستم بگم ک من یک دی ماهی ام ولی دی ماهی بودن ن ب غروره
    ن ب عاشق بودن و ن ب چیز هایی ک فک میکنید دی ماهی بودن فقط ب اینکه انسانی ب تمام معنا باشیم با منطق و درکی ک حاصل از زندگی ک در آن عشق و نفرت و خیانت و وفا داری رو تجربه میکنیم

    0
    0
   1. من یک دی ماهیم و خصوصیاتی که گفتین رو کاملا دارم

    0
    0
  2. سلام منم دی ماهی ام و دقیقا اون کسی ک دوسش داشتم و دوسم داشت بهمنی بود. واقعا به درد هم نمیخوردیم اخلاقامون اصلا بهم نمیخورد. اولش خوب بودیم ولی بعدش رومون تورو هم باز شد

   0
   0
   1. دقیقا منم همینجوربودم وطرفم بهمنی بود یعنی میدون جنگ شده بود دوستیمون

    0
    0
  3. سلام. من یه دختر دی ماهیم. ببین راستش من به شخصه از آشنایی با یه پسر تو مجازی خوشم نمیاد و دوست ندارم یکی از همون اول بحث ازدواج واینا رو پیش بکشه. به نظرم اولش فقط به قصد دوستی پیش برو و بعد ها توی قرار حضوری می تونی این بحثا رو پیش بکشی. ولی یه چیزی رو یادت نره: دی ماهی ها خوششون نمیاد که دوست پسرشون با دخترای دیگه هم باشه. و اولش خیلی هم خودمونی نباش. حالا من نظرم رو گفتم بازم خودت میدونی.

   0
   0
  4. اگه واقعا دنبال ازدواج هستی باید کاری کنی که آشناییتون واقعی بشه ، نه مجازی !
   من اصلا دوستی و آشنایی مجازی رو قبول ندارم چون اینجوری فقط شخیصتی رو میشناسی که طرف در واقع دوست داره اونجوری باشه .
   پیشنهاد میکنم پیداش کنی و به طور واقعی هم خودتون و هم خانوادهاتون آشنا بشید و اگه خوشتون اومد ازدواج کنید ( این درسترین راهشه ! )

   0
   0
  5. به نظرم باید خودتو باور داشته باشی احتمالا عاشق شدی که این خود باوری رو از دست دادی تو میتونی از پسش بر بیای مطمئن باش :)

   0
   0
 7. منم یه دی ماهی ام خصوصیات یه دی ماهی همین بود ک بیان کردین واقعا درست بود

  0
  0
   1. دی ماهی ها احساساتی هستن اول فکراتوکن بعد بگو میخام چون زود میشکنیم

    0
    0
 8. منم یه دختر دی ماهی ام.خصوصیاتمون دقیقاهمینایی بود که گفته شد کاملا درسته…دوست داشتنیو تو دل برو و… :)

  0
  0
  1. کاملا درسته من یه دی ماهی ام و باعث افتخارمه ک اینقد خصوصیات خوب دارم
   دی ماهی هارو عشقه ❤❤

   0
   0
   1. ای بابا چقد خودتونو تحویل میگیرید خب اگه دی ماهی ها خوبن یکیش بیادبامن ازدواج کنه

    0
    2
 9. با سلام
  من ی زن دی ماهی هستم همه این خصوصیات درست بود فقط من از آشپزی متنفرم و به همسرم بیشتر از خانواده ام وابسته ام

  0
  0
 10. منم دی ماهی هستم.
  با یک پسر دی ماهی مواجه شدم ولی برخلاف اینکه تمام نظراتمون و افکارمون شبیه همه اما اصلا از اخلاقش خوشم نمیاد.
  به نظرتان چیکار کنم؟

  0
  0
  1. سلام منم یه دختردی ماهی ام اعتماد به نفس ام ۰ولی مغرورم و همه اینها درسته و شماگلان من اگ دوستت دی ماهیه بنظرم کم میشه باهم ساخت چون عناصرمون خاکه و خاک باخاک نمیسازع و خشکی میاره بهتره کات کنید و اینکه فقدنظرم بود و اگع هم دلت میخاد ادامه بدید

   0
   0
   1. دخترای دی ماهی خواهش میکنم ازتون به هیچ پسری نه محل بزارید نه اعتماد کنید هیچ پسری متولد هیچ کدوم ازماهای سال لیاقت دخترای دی ماهی روندارن.غرورخودتونو حفظ کنید اعتمادنکنید.

    0
    0
   2. کی پس بگیردتون؟ بحران ازدواج رو چجوری میخواین حل کنید؟؟ :)))

    0
    0
  2. باید یه مدت بگذره . فقط حواستون باشه حرمت همو نشکنین اگر احیانا حرف بدی بهم زدین معذرت خواهی یادتون نره چون دی ماهیا بدیات رو به رخ می کشن .

   0
   0
 11. سلام درسته همه خصوصیات دی ماهی ها همینه چون خودمم دی ماهی.اما اشاره نکردید که این دخترا دی ماهی بدشانسن وهمه پسرها هوسبازن وازشون سواستفاده میبرن،فقط واسه سواستفاده ولذت مدتی باهاشون میمونن بعد رهاشون میکنن

  0
  0
 12. بگو،میخوام‌بستونمت…یا اینکه مامانت داماد جنتلمن نمیخواد

  0
  0
 13. فوق العاده اس همه اش درستهههههههههههههههههههههههههه منم یه دی ماهی ام

  0
  0
 14. سلام منم ی دختر دی ماهیم خصوصیاتی ک گفتین واقعاا درست بود مخصوصا خوش تیپ بودنشون و ظاهر اراستشون منم با ی مرد شهریور ماهی قصد ازدواج دارم و اخلاقامون واقعا بهم میخورع

  0
  0
 15. البته اشاره نکردین ک دخترای دی ماهی خیلی ساده و خیلی خوش خنده هستن

  0
  0
 16. من ی دی ماهی هستم و همسرم آبان ماهیه خییییییلی خیییییییلی رابطمون باهم جوره.دخترا حواستون باشه با دقت انتخاب کنین برای ما دی ماهیا آبان و اردیبهشت عالیه.

  0
  0
 17. وااااا چرا شما سایتتون اینجوری شده؟قبلا که اینجوری نبووود؟!خیلی کاربدی کردین که تمشو عوض کردن من به اون قبلیه عادت کرده بودم. تازه قبلنا نظرات روهم بهتر میتونستیم بخونیم الان یه جوری شده :(

  0
  0
  1. عزیزم مشکل در خوندن نظرات چی هست؟ بفرمایید رفعش می کنیم حتما.

   0
   0
  2. ببینید مثلا همین کادرهایی که برای نوشتن نظرات درنظرگرفتین، نسبت به بقیه صفحه کوچک هستن.شما میتونستین اینهارو پهن ترشون کنید. تازه همین کادرهاهم به درستی از فضاشون استفاده نکردین.وقتی بهشون نگاه میکنید میبینید عملا نصف این کادرها بدون استفاده موندن و سمت چپشون خالیه و کلمات توشون چیده نشدن! خب اینطوری خیلی بده! چون نظرات همه تو درازا نوشته شدن و ما همش مجبوریم انگشتمون رو روی صفحه بکشیم تا بتونیم بقیه نظر رو بخونیم.خب آدم اینجوری خسته میشه.شما باید نظرات رو یه جوری تنظیم کنید که درپهنا قرار بگیرن نه در درازا. البته ببخشید که دارم اظهارنظرمیکنم. چون واقعا درحوزه تخصص من نیست وشما خودتون بزرگوارید و دراین زمینه تخصص دارین.ولی خوب احساس کردم زیاد خوب نشده.مخصوصا موقع خوندن نظرات اذیت میشم.ممنونم که به نظرات مخاطبانتون اینقدر اهمیت میدین.من از تقریبا هشت نه ماه پیش با سایت خوبتون آشنا شدم.خیلی سایتتون رو دوست دارم مخصوصا ازینکه خیلی زود نظرات رو منتشر میکنید.مرسی واقعا❤❤

   0
   0
   1. خواهش می کنم. زنده باشید.
    چشم. بررسی می کنیم.

    0
    0
  3. منم با نظر غزل موافقم. اون تم قبلی بهتر بود. این جدیدیه یه جوریه نمیشه راحت نظرات رو خوند. درست معلوم نیست کدوم نظر پاسخ به کدوم نظره. یکم کار باهاش سخت‌تر شده.

   0
   0
 18. ببخشید منم یه پیشنهادی داشتم.اون قسمت قهوه ای رنگی که اون بالا گذاشتین و توش نوشته شده نام فارسی و باسفید نوشته مرجع نام های ایرانی،این قسمت خیلی بزرگه بی زحمت باریکترش کنید. الان قشنگ یک چهارم صفحه سایت رو همین قسمت پرکرده. یه جورایی انگار به صفحه سایت حالت خفه داده.همین الان که دارم نظرمینویسم اون بالا کلی جا گرفته و قسمت پایین هم صفحه کلید موبایلم دراومده، عملا فقط یه قسمت باریک کادر نظر این وسط مونده که الان دارم توش نظرمو مینویسم. شما مثلا میتونید این مربعی که سه تا خط داره و مربوط به فهرسته رو ببرید بالا سمت چپ کادرقهوه ای بزارید تا بتونید این کادر رو کوچیکترش کنید و نوشته ها رو هم میتونید کوچیکتر کنید.الان فقط یه کادر قهوه ای گنده اون بالا خودنمایی میکنه و هیچ کاربردی هم نداره و الکی فقط صفحه سایت رو خفه کرده. این هم فقط یه پیشنهاده و هیچ ربطی به ماه تولد نداره.ومنم توقع ندارم که تو قسمت نظرات منتشر بشه چون من اینو برای خود شما نوشتم. همینکه شما بخونید و اگه موافق بودین و خوشتون اومد از پیشنهادم، تغییراتی تو سایت انجام بدین کفایت میکنه. مرسی

  0
  0
 19. دختر دی ماهی بودن یعنی عین خاص بودن یعنی خاص دل شکستن خاص فراموش کردن و خاص دل بردن سعی کنین با دختر دی ماهی در نیوفتین به خاطر خودتون میگم همه خاص های دنیا رو عشقه

  0
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.