Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تلگرام نام فارسی

مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

طالع بینی و خصوصیات مرد آذر ماه

مرد متولد آذر ماه

خصوصیات مرد و پسر متولد آذر ماه

خصوصیات پسر و مرد آذر ماه

پسر آذر ماه

آذر

همانطور که در وب سایت نام فارسی و معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه آذر این چنین است:

در اوستا و زبان اوستایی، آتر، آثر، در پارسی باستان آتر، در پهلوی آتر و در فارسی آذر می‌گویند. آذر فرشته نگهبان آتش و یکی از بزرگترین ایزدان است. آریائیان (هندوان و ایزدان) بیش از دیگر اقوام به عنصر آتش اهمیت می دادند. ایزد آذر نزد هندوان، آگنی خوانده شده و در (ودا) (کتاب کهن و مقدس هندوان) از خدایان بزرگ به شمار رفته است. آفتاب در این ماه در برج قوس یا کماندار قرار می گیرد.

علاوه بر این آذر، آترا و آترینا نام های دخترانه ایرانی هستند که در قسمت اسم دختر با آ معرفی شده اند.

در ادامه خصوصیت مردان آذر ماهی و شخصیت شناسی متولدین مرد آذر را خواهید خواند:

 خصوصیات مردان متولد آذر ماه

حقیقت این است که مرد متولد آذر از نظر بعضی ها خیلی دمدمی مزاج است، لحظه ای او را می بینید که شمشیر به دست و سوار بر اسب سفید به وسط میدان می تازد تا به انجام امور بپردازد و اندکی بعد او را مشاهده می کنید که خود را نخود هر آشی می کند و پابه پای تمام برنامه ها نقشی ایفا می نماید.

کنجکاوی مرد متولد آذر و بی قراری او در فیصله دادن هر چه زودتر مشکلات چنان زیاد است که به راستی گاهی نمی توان حدی برای آن قائل شد. یکی دیگر از ویژگی او این است که پیوسته گروهی در اطراف وی دیده می شوند (که مربوط به ویژگی داشتن دوستان واقعی مرد متولد آذر است و جلوتر خواهید خواند) و بالنتیجه برای دستیابی به چاره ای جز این ندارید که راه خود را از بین این جمع باز کنید، از سوی دیگر لازم است عنوان کرد که به هیچ وجه جایز نیست نسبت به این شخص بدبین باشید، چه او بلاشک یکی از خوشبین ترین افرادی است که خداوند کرده است. آنقدر خوشبین و مثبت اندیش است که اگر یکی از دشمنانش یک دهانه اسب برای او ارسال دارد، به خود می گوید حتما اسبش را فراموش کرده است. طبیعی است یک چنین خوشبینی ممکن است خطرناک باشد و کار دستش دهد زیرا در اثر آن چنان به مردم اعتماد می کند که حدی بر آن متصور نیست، البته  این خوش بینی در خانواده و  از نظر زن و فرزندانش یک امتیاز جالب محسوب می شود.

طالع مرد متولد آذر

خوشبختانه برای او و احتمالا برای او و احتمالا برای شما، مرد متولد آذر آدم فوق العاده خوش شانسی است و این شانس اغلب در لحظاتی که خوشبینی های بی دلیل او برایش گرفتاری ایجاد می کند، به داد او می رسد، او آنقدر خوش شانس است که اگر به مس دست بزند، طلا می شود و طبیعی است که آدمی با چنین خوش شانسی خوش بین هم می شود. خوش شانسی او در مسائل عاشقانه نیز قابل رؤیت است و اگر احیانا پای عشقی در میان بیاید که نتواند عاقبت خوشی برای او داشته باشد، زود به ریشه آن پی می برد و دست از آن می شوید.

دوست و دشمن متولد آذر ماه

مرد متولد آذر صاحب بزرگترین کلکسیون دوست و آشنا در دنیاست و این دوستان اغلب دوستان واقعی هستند زیرا مرد متولد آذر به هنگام انتخاب دوست به جای توجه به ظاهر دوستان، دقت خود را متوجه باطن آنها می سازد، در مقابل تعداد دشمنان او بسیار محدود است. کسانی که از رک گویی او آزرده خاطر می شوند، چند روزی و یا چند هفته ای با او بد می شوند و در جرگه مخالفین در می آیند، اما پس از مدتی پی می برند که او بدون هیچ گونه قصد و غرضی حقیقت تلخ را گفته و منظور آزار و اذیت نداشت است.

سخن گفتن مرد متولد آذر

همانطور که قبلا گفته شد، سیاره کسی که در ماه نهم سال متولد شده، مشتری است و کسی که تحت تأثیر این غول منظومه شمسی قرار داشته باشد، کمی در رفتار و گفتار بی ملاحظه است، اما بدجنس و موذی نیست؛ راجع به بد زبانی و نحوه سخن گفتن او باید گفت که مقصود خود را به راستی شبیه تیرهایی که صورت فلکی او یعنی “کماندار” در چنته دارد، بیان می دارد. یعنی بدون سیاست و ملاحظه کلمات را از چله کمان دهان رها می سازد. کلام او ممکن است درست مانند این تیر قلب شما را جریحه داز کند، اما اگر قدری مقاومت به خرج دادید و به آن عادت کردید، ‌آن وقت تا آخر عمر از قرار داشتن در جوار مردی که دل و زبانش یکی است، چنان احساس آرامشی خواهید داشت که بی شک برای بسیاری از زنان رشک آفرین خواهد بود. NameFarsi.com

یکی از اشکالات بزرگی که این مرد با آن مواجه است، پیدا کردن و بکار بردن لغات مناسب در موقع حرف زدن است. در نتیجه اغلب مجبور می شود گفته های خود را با جملات دیگری حل و اصلاح کند. برای مثال او ممکن است در یک گردش عاشقانه در زیر مهتاب با لحن مؤثری به شما بگوید: “عزیزم، بدون شک تو مناسب ترین زنی هستی که یک مرد ممکن است به عنوان دوست خود انتخاب کند” سپس با مشاهده آثار عصبانیت در قیافه شما با دستپاچگی اضافه می کند که : “آخر عزیزم، مرد وقتی اقدام به گرفتن دوست دختر می کند که زنش پیر و زشت شده است”، آن وقت سعی می کند زیباترین دختران دنیا را برای معشوقه بودن پیدا کند. به هر صورت اگر این اصل مهم خاصی نیست و به هیچ عنوان مایل به آزرده خاطر ساختن کسی نمی باشد، آن وقت می توانید با خیال آسوده در جوار او قرار بگیرید و از داشتن نامزد یا همسر صادقی چون او لذت ببرید. از نظر امور عاطفی باید بگویم که عشق در قلب او نه تنها به کندی صورت می گیرد بلکه هرگز نمی تواند شور عشق به اعماق آن برسد اما شما می توانید به همین رسوخ سطحی اعتماد کامل داشته باشید، اگر شما به دورویی هایی که در برخی مردان وجود دارد واقف باشید، آن وقت می بینید که خداوند با قرار دادن یک مرد متولد آذر در سر راه شما چه نعمتی را به شما ارزانی داشته است، آن وقت دیگر وقتی او از عشق های قدیم خود یا خاطرات خوش گذشته خویش برای شما صحتب می کند . یا گاهی با زخم زبان شما را کمی می آزارد، قلبا ناراحت نمی شوید. دخترها و در دوستی خود با مرد متولد آذر اغلب دچار اشتباه می شوند و رابطه خود را خیلی جدی تر از آنچه که واقعا هست فرض می کنند و این امر بالطبع منجر به قضاوت های ناروایی درباره او می گردد، اما در اینجا نیز شانس معروف به کمکش می آید و دیری نمی گذرد که این دخترها پی می برند اشتباه از ایشان بوده و او نظر خاصی از این دوستی نداشته است. دمدمی مزاجی او در روابط عاشقانه ای که در دوران تجرد و جوانی با جنس مخالف بر قرار می سازد، به خوبی مشاهده می گردد و به قول معروف هر روز با یکی سر می کند و اگر در این میان کسی پیدا شد که این رابطه را جدی گرفت و خواست قدمی فراتر بگذارد، به احتمال قوی از عکس العمل طنز آمیز او افسرده خاطر می گردد.

معنی نام ماه ها را ببینید. آذر نهمین ماه ایرانیان در ایران باستان معنایی فراتر از فقط یک واژه دارد.

عشق مرد متولد آذر

از امتیازاتی که موجب جلب این مرد به طرف یک زن می گردد، هوشمندی است، مرد متولد آذر هرگز حاضر نیست با زنی سبک سر دوستی خیلی نزدیک داشته باشد و و یا احیانا با او پای سفره عقد بنشیند. از اینکه مورد سؤال های متعدد قرار بگیرد، بیزار است و اگر میخواهید که او را همیشه از آن خود بدانید، سعی نکنید غل و زنجیر به پاهایش بزنید یا در حقش حسادت به خرج بدهید و بخواهید که از همه اسرار دل او باخبر شوید. او را آزاد بگذارید، به صداقت و رک گویی وی تکیه کنید و خیالتان از هر جهت راحت باشد، اگر بتوانید دنیا را از همان دیدگاهی که او به آن می نگرد، نگاه کنید و انسان ها را به همان صورتی که هستید، قبول داشته باشید، آن وقت می توانید حتم داشته باشید که علیرغم نشاط عمیقی که به هنگام برخورداری از آزادی سراسر وجود وی را بر می گیرد، شما آن هم فقط شما عزیزترین زن دنیا برایش خواهید بود و او هرگز شما را به دیگری نخواهد فروخت.

خصوصیات پسر و مرد آذر ماه

همسر مرد آذر ماهی

برای آنکه عزیزترین زن دنیا برای او باشید، راه های دیگری هم وجود دارد: سعی کنید پیوسته هوشیار باشید، بگذارید او فرمانروای خانه باشد، به ورزش عشق بورزید، او را در سفر و کوهنوردی همراهی کنید، دست و دلباز باشید، احساسات به خرج بدهید، ناز و کرشمه داشته باشید . بالاخره هرگز نخواهید که مانع آزادی و رفت و آمد او بشوید. لطفا زود قضاوت نکنید، در مورد این قسمت اخیر او حاضر است همین امتیاز را برای شما قائل بشود، فقط کافی است به او گوشزد کنید که شما هم روح آزادمنشی دارید.

هرگز با افکار “انقلابی” او مخالفت نکنید و یادتان باشد که پس از ازدواج با مردی که تحت تأثیر صورت فلکی کماندار است، بیش از هر زن دیگری در معرض خطر طلاق و از دست دادن شوهر خود قرار گرفته اید، وقتی دیدید که او کمان خود را در دست گرفته و تیرهایش را یکی پس از دیگری به سوی هدفی غیرممکن رها می کند، بهترین کار آن است که فکر خود را به موضوع دیگر معطوف سازید و ان وقت در یک شب عاشقانه خواهید دید که صادقانه به شما می گوید: به راستی همسر ایده آلی برای او هستید. هماهنطور که دیدید خیلی از ویژگی های مرد آذرماهی مشابه زن آذر ماه است.

مرد آذر ماهی و خانواده

اغلب مردان متولد آذر به طرز و حشتناکی از تشکیل دادن خانواده امتناع دارند، اغلب آنه ها به خاطر اینکه اعضای خانواده او هستند، آنها را دوست دارد و به همین دلیل همیشه بین ایشان و سایر اعضای خانواده مثل خواهران، برادران، پدر و مادر نوعی جدایی آشکار مشاهده می گردد. او درست مثل متولدین ماههای دیگر با پدر و مادر و برادر و خواهر خود رفت و آمد می کند و نسبت به آنها علافقه مندی نشان می دهد، اما هرگز مایل نیست و اجازه نمی دهد که آن ها در زندگی خصوصی او دخالت بکنند. شما هم اگر زن عاقلی باشید، می توانید از این موضوع سرمشق خوبی بگیرید و هرگز به دنیای خیلی اختصاصی او قدم نگذارید. از جمله چیزهای عجیبی که باید در منزل یک شوهر متولد آذر داشته باشید، یک چمدان کاملا آماده برای مسافرت است زیرا بدون شک مسافرت های زیادی انجام خواهید داد. شما در این مسافرت ها می توانید با خیال راحت سگ و گربه خود را هم همراه ببرید زیرا شوهرتان عاشق حیوانات است. در این مسافرت ها او خواهان آزادی بیشتری است، پس با کمال سخاوتمندی بر تعداد شب هایی که او می تواند بیرون بماند، بیفزایید و طبق معمول یادتان باشد که صبح روز بعد سئوالی درباره صداقت و وفاداری او نکنید. اگر مرد متولد آذر عصبانی بشود، به صورت موجود خطرناک و غیر قابل کنترلی در می آید و به قول معروف تا عقده خود را خالی نکند، آرام نمی گیرد. بین زحمت ترمیم خرابی هایی که او به هنگام عصباینت به بار می آورد و زحمت خودداری از متهم کردن او به نادرستی، انجام این آخری به مراتب راحت تر از آن دیگری است. اگر او کار خلافی انجام بدهد، بدون شک خودش به شما می گوید (در حالی که معلوم نیست شما تاب تحمل شنیدن آن را داشته باشید.)

علاقه پدر آذر ماهی به کودکانش در سنین بالا زیادتر می شود، اما علی الاصول از مشاهده بچه مخصوصا بچه های کوچک شاد می گردد. متولد آذر مردی است که کودکان خود را خیلی زیاد برای انجام کارهای ورزشی به گردش می برد و به این دلیل روابط او با پسرهایش نزدیکتر از دخترها برای ورزش، مخصوصا ورزش هایی نظیر کوه نوردی دارند و بهتر می توانند پابه پای او قدم بردارند، از سوی دیگر بچه های پسر هم او را خیلی به خود نزدیک و صمیمی احساس می کنند به نحوی که پس از سن سیزده چهارده سالگی نوعی حالت رفاقت بین ایشان پیدا می شود و هر قدر بچه ها بزرگتر می شوند، این رفاقت عمیق تر و افزون تر می گردد. رک و راستی این پدر گاهی اوقات که کودکانش نیاز به همدردی دارند، ممکن است توی ذوق ایشان بزند، از آن گذشته کنجکاوی او هم گاهی موجب ناراحتی بچه هایش می شود زیرا بچه ها نسبت به اسرار خود سخت حساس هستند و وقتی با سئوالات پشتسر هم پدر خود مواجه شدند، ناراحت می گردند.

خشم مرد آذر ماهی در خانواده

تنها موردی که پدر متولد آذر از خود خشونت و سختی نشان می دهد، موقعی است که از بچه های خود دروغ بشنود. یادتان باشد که به خاطر بچه ها او را فراموش نکنید و وقتی دیدید که می خواهد با شما و در کنار شما باشد، بچه ها را فورا فراموش کنید، ممکن است بگویید مگر این کار ممکن است، اما به هر صورت همیشه یادتان باشد که تا چه حد در جوار این مرد دمدمی مزاج و تند که ریشه های عشق به انتهای قلب او رسوخ نمی کند، در معرض خطر طلاق قرار دارید، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید، بچه ها را به وی ترجیح ندهید.

احساس و عقل در مرد متولد آذر

مرد متولد آذر با مغز و دل خود به تناوب فکر می کند، به همین دلیل اصلا نباید انتظار داشته باشید که پیوسته احساساتی و عاشق پیشه و یا دائما منطقی و عادل باشد.

خصوصیات مرد و پسر آذر ماهی در یک نگاه

مرد متولد آذر صادق و راستگو، دمدمی مزاج، در عشق کم اعتنا، خواهان آزادی و بی قیدی، و طرفدار تنوع و مسافرت و بطور خلاصه خطرناکترین شوهردنیاست.

مرد متولد آذر ماه و ازدواج

ماه های جور با پسر متولد آذر ماه:

دختر فروردینی (روشنفکر)، دختر مردادی (رهبر)، دختر آذر ماه (همدرد و دلجو)، دختر مهر ماه و دختر بهمنی.

ماه های ناجور با پسر آذر ماهی:

دختر اردیبهشتی (خود پسند و مغرور)، دختر تیر ماه (عاشق خانه و زندگی)، دختر شهریور ماه (پر حرف)، دختر آبان ماه (خلاق) و دختر دی ماهی.

رابطه آذر ماهی با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

سوالات همراهان نام فارسی درباره خصوصیات متولدین آذر ماه

متولد آذر ماه مرد متولد ماه آذر عکس مردان متولد آذر ماه فال متولد آذر ماه خصوصیات متولد آذر ماه

87 نظر برای طالع بینی و خصوصیات مرد آذر ماه

 • سلام منم اذرماهی م وقتی کل خصوصیاتی ک از ما نوشته شده رو خوندم فقط اینکه بی اعتنا نیستیم بلکه خیلی م عاشق وعاشق عاشق شدنیم فقط با کزینه خیانت و حتی چشم هیزی م کنار نمایبم زنی ک میخواد مرد اذری رو تو چنگش نگه داره تو خودش واقعا باید صداقت و نجابتو ببینه و ازضاهر خر نکنه از باتن نیش بزنه ک خودش بدجور گزیده میشه و اگر صداقت ب خرج بده واقعن مرد اذری دیگه انقدر عاشق میشه ک خود زن از اون همه لطف خسته و بیزلر میشه پس یا رومی روم یا زنکی زنگ ..حفیقتش اره ما یا افراط هستبم یا تفریط .. .حد وسط نداریم …یا خیلی خیلی خیلی خوبیم یا خیلی خیلی خیلی بد پس به نظرتون چی باعث میشه ما بد باشیم؟؟؟همون خیانت …پس اگر واقعا میخواین زندگی کنین و هرزگی تو ذاتتون نیس برین سمت مرد اذری ک قسم میخورم مرد اذری دنیای واقعی رو نشونتون میده …خوش سفر خوش ذوق مهربون عاشق و عاشق مسافرت و واقعا کسی ک عاشق مسافرته دنبال جنگو دعوا نمیگرده دنبال همراه و همدم میگرده ….همراهش باشی غید پدر مادرتم میزنی ولی اگه بخوای فاز بگیری هی تو ذوقش بزنی و همش فرق بزاری بین همسرت و خانوادت وبچه هات اصلا سمتش نرو ….اینارو دارم میگم بازم قسم میخورم ک وقتی باهاش این شکلی تا کنین خود شمام ی رهبر ب تمتم‌معنا میشین اون در اصل زن زلیل میسه ولی شما نباید سواستفاده کنین باید عاشقش باشین وبیشتر بعش عشق بورزین …چالبیش اینجاس مرد اذری هر چقدر عشق بدی دوبرابرشو میگیری ….هر چیزی ک بهش بدی دوبرابرشو میگیری ..حالا میخواد عشق باشه فحش باشه کادو باشه نجابت باشع هرزگی باشه هر چیزی خوب یا بد شما بهش ملحق کنین اون دوبرابرشو برشما تزریق میکنه پس ب نظرم فقط باهلش خوب باشین ک رگشو بگیرین تمامه و ی زن خوشبخت دنیا میشی و چشم پاکی مرد اذر واقعا زبان زد خاص وعامه مرد اذر تک پر هستش وخیانت نمیکنه بهیچ وج و فقط عاشق نازو کرشمه همسرش هس و اگر زن سرد باشه خود مرد خاتمه میده ب زندگی و در کمااال ناباوری زن رو ول میکنه …..ببینید من قسم میخورم اگر نجیب باسی و احل عشق وحال و زندکی دونفره وعاشق وزندگی کن باسی مرد اذری خدای روی زمینتون میشه …..جالبیش اینه همه مردای متولد سالهای دیگه هیزی دارن نانجیبی دادن دوس دختر اضافه دارن ولی مرد اذر هزار سالم تنهاش بزاری چشمش دنبال عشق خودشه و اصلا با زن دیگه ای وارد رابطه نمیشه …..یادتون نره فرمانروای کل دنیا کورش بزرگ شاهنشاه دنیا شاه شش گوشه جهان اذر ماهی بود و مرد اذری بود……مرد کمان ب دست مرد اتشین مردی ک شور عشقش همچو اتش موج میزند مردی کمان دار همراه با اسب سفید …….یادتون باسه توافسانه ها هم تمام دخترها منتظر مردی هستن ک سوار بر اسب ب سویشون بیاد …..دخترا عاقل باشین ….اگر تعهد دارین برین سمت مرد اذری چون سوار بر اسب ارزوها میشین و همچو خورشید میدرخشید …….❤❤

 • سلام من یه پسر آذریم
  از خصوصیات گفته شده یه سری درسته ولی نمیشه گفت همش در مورد ما آذریا صدق میکنه!
  دیدگاه قبل رو واقعا قبول دارم باید باهامون رو راست باشید وگرنه گند میزنیم به زندگی و خودمون بیشتر ازهمه ازاین موضوع ضربه میخوریم!
  به شخصه من خودم طوریم که با آنکه مجردم نمیتونم اصلا به این موضوع فکر کنم که یه روز با همسر آیندم به اختلاف بخورم و بخوام ازش جدا بشم ، قکر کردنش برام سخته چه برسه بخوام باهاش مواجه بشم!
  در کل آذریا خاصن ! هر جور باهاشون رفتار کنی همونجور باهاتون رفتار میکنن ، دقیقا مثل آینه عمل میکنن!یه جورایی از قانون سوم نیوتون پیروی میکنن که هر عملی عکسل العملی داره!

  • دقیقاً قانون زندگى منم همینه منم هیچ وقت فکر نمیکردم که با خانومم به اختلاف بخورم ولى متأسفانه کمتر کسى ما اذر ماهیا رو درک میکنه

 • فقط کسی جلو بلند پروازیهامونو نگیره ،درشتی نکنه ، سنگ جلو ادم نندازه.کسی که میخواد کمک کنه با منطق وارامش جلو بیاد

 • تقریبا ۱۰۰ درصد در مورد من درست بود. مرسی

 • مردای اذری یکم دروغ گو هستید در حالت کلی. رکید ولی دروغ گووی تونم هست. برای جلب توجه دروغ های احمقانه میگید ک زن ها متوجه میشن. دروغ نگید خو. و اینکه دمدمی هستید درسته. خیلی زبون میریزید و یادتون هم نمیمونه چی میگید فردا یادتون میره. بکم ثبات داشته باشید. چه وضعشههههه.. ولی من یه دختر بهمنی ام ک عاشق پسرای اذری ام. خییییییلی بده ک عاشقتونم !! خیلی !!!

  • سلام دوست عزیز. خصلت دروغگویی فقط مخصوص ما آذری ماهی ها نیست. بلکه این مورد رو شما می تونید تو تموم ماه ها هم پیدا کنید. مخصوصا تو این دورو زمونه. مطمئن باشید ما آذر ماهی ها تا عاشق کسی نشیم امکان نداره که تصمیم بگیریم توجهش رو به خودمون جلب کنیم. پس میشه به این زبون ریختن ها هم برای جلب توجه با دید مثبت نگاه کرد. امیدوارم بتونید در کنار یه آذر ماهی لحظه های خوبی رو داشته باشید. فقط بهش ثابت کنید که دوستش دارید و اونوقت نتایجش رو ببینید.

   • سلام من بای آقای دی ماهی آشناشدم وایشون برای خواستگاری هم اومدن ،ولی بعدازخواستگاری به من گفتن ک هردوخوب فکرکنیم وتصمیم بگیریم والان هیچ پیام یا زنگی نمیزنن ومن ازشون خوشم اومده ،به نظرتون احساس قلبیم رورهشون بگم ؟ یا من اصلا پیام بهشون بدم ؟

  • منم ولی اون منو دوست دارع ولی من میترسم برم سمتش ولی منم دوسش دارم تمروز تولدشه

  • کوروش ابان ماهی هست

 • سلام من ی دی ماهیم و قراره با ی مرد اذری ازدواج کنم نوشته بودن ک باهم ناجورن،توروخدا راهنمایی کنید

 • من یه آذری هستم که تو آذر به دیا اومدم و تقریبا ۷۰ درصد این مطالب در مورد من صادق بود… صداقت آذر ماهی ها به همراه خوش شانس بودنشون خیلی خوبه…

 • کی گفته ازدواج ماه های دی با آذر ناجوره من دی ماهی هستم و شوهرم آذر ماهی خیلیم خوشبختیم و حاصل این خوشبختیمونم یه نی نی گوگولیه و کاملا راضی هستیم از خصلت و رففتارش درست گفتید اما از ماه جو با ازدواح اصلا

 • خیلی خوب بود و تقریبا راست بود چون عشقم آذری و شناختمش میگم
  البته خودمم آذریم و این خیلی عالیه

 • در کل میتونم بگم آذر ماهیا عشقن
  و آذر ماهیارویه نفر خاص فقط میتونه در ک کنه

 • سلام روزتون بخیر در قسمتی از مطلب گفتید زن تیر ماهی با مرد آذر مناسب هم نیستند و من در شرف ازدواج با یک مرد آذر ماهی هستم آیا گفته ها مبنی بر عدم رابطه این دوماه هست
  ممنون میشم پاسخ بدید

 • منم یه پسر آذر ماهی هستم. خیلی درست گفته بود دقیق و کافی

 • سلام منم عاشق یه آذر ماهی شدم ولی اوضاع یه باره بد جور شد و خانوادش میخان واسش زن بگیرن و اون مخالفه واسش دعا کتید نشکلش حل بشه

 • من خودم اذر میاهم و این ک مردای اذری اگ عاشق بشن میشه گفت عاشقترین ادم های دنیا هستن و برای عشقشون هر کاری میکنن ولی قبلش باید دختر مقابل هم عشقش ثابت کنه واینک اگ اشتباهی کنید ک خیانت تلقی بشع دیگ میشه گفت تقریبا برای تمام عمر از چش اون خواهید افتاد

 • اگه ی اذر ماهی خیلی سرد باشه که بگه عاشق نمیشه وابسته نمیشه چ …داره دروغ میگه با راست

 • اره لال هستن نمیدونم چرا حرف نمیزنن احساسات نشان نمیدن انگار یخچال

 • من یه پسر آذر ماهی هستم این متن صد درصد د مورد من صدق میکنه مخصوصا اونجاش که عشق به این راحتیا تو قلبم نفوذ نمیکنه

 • به عنوان یه آذر ماهی باید بگم اصل زندگی ما ها رو صداقته !
  صادق باش تا بتونی کنار ی آذری قدم برداری.
  مطمئن باش که تنها نمیذاره شما رو ولی اگه دروغی بشنوه ،
  کم کم از دستش میدین از ما گفتن
  اگه میخوای عاشق یه آذری یاشی نه بهش کم توجه باش نه زیاد رو مخش برو،همین

 • درود به همه ادمایی که کامنتهارو خوندن اذر ماهی ان با اذر ماهی هارو دوست دارن یا متنفرن حقیقت مطلب اینه که تمام فال هر چی که گفته کاملا حقیقت محض هست حالا بعضی چیزها مثل عوامل محیطی شهر مورد نظر سرعت جهت باد و مهمترینش ماهای پدر و مادر هم در کل برای هر اذر ماهی متفاوت هستن و البته اینقدر این فال برام جالب هست بارها و بارها هر زمان که مطالعه میکنم خیلی خیلی خندم میگیره از بس اینا درستن بعضی جاها هم که خیلی درست هستش و درکل ایکاش نمیبود یا قابل کنترول میبود اذیت کننده هستش من خودم و مادرم اذر ماهی هستیم و میتونم بگم دمدمی مزاج خوش سفر به راحتی در لحظه فتواه میاد برم فقط عاشق چه مرد یا زن از درونش خوشم میاد و هرکسی بهم بدی کنه هرگز نمیبخشمش و هیچ وقت دیگه نمیبینمش رک گو و کمی دروغ گو شاید بخاطر اینکه نمیتونم ارتباط معمولی که برای خیلیا راحت هست برای من سخته غرورم نمیزاره مجبورم یه جاهایی برای اینکه کلاسم حفظ بشه دروغ بگم عقیدم اینه خدا یکی زن یکی تا ابد من برای یه نفر امدم تو این دنیا اینقدر میگردم تا پیداش کنم فقط با نگاه کردن ادمارو میشناسم خیلی ادم فنی هستم خریدی که توش بتونم مفت و کیفیت بالا انجام بدم کلی مثل خر حال میکنم واقعا در همه حال دوست دارم درکمم کنن چون از نوع چهره ادما رو میتونم درک کنم ادب خیلی برام مهمه و هر کسی منو اذیت کنه تمام سعیمو میکنم دوبرابر اذیتش کنم که اگر نکنم عذاب وجدان پیدا میکنم یه رو مونده به تموم شدن زندگی خانومم اگر بفهمم با کسی روبوسی کرده بوده و ازم پنهان کرده اینقدر رو دمم میمونه سریعا یعی میکنم طلاقش بدم وگرنه عذاب وجدان میگیرم و خیلی چیزای دیگه که حضور ذهن ندارم ولی خودمو تمام اذر ماهی را بشدت ضمانت میکنم که از ما بهتر واقعا نیست اگر بود ما میریم

 • همش درست بود ولی اون قسمت عصبانیت آذر ماهی ها خییلییی خطرناکه واقعا من عصبانی نمیشم اگه بشم ….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *