پسر آبام ماه

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد آبان

مرد متولد آبان ماه

خصوصیات مرد و پسر متولد آبان

پسر آبام ماه
پسر متولد آبان

خصوصیات کلی مرد آبان ماهی

مرد آبان در یک نگاه

مرد متولد آبان موجود گرم و تند و تیزی است. در مورد پسر آبانی واژه “اراده” را زیاد خواهید شنید و او فردی با ارده است. پسر آبانماه عاطفی و احساساتی است ولی بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که اغلب اجازه می دهد احساساتش به هوسرانی تغییر شکل بدهد. اگر این موضوع شما را می رنجاند باید خودداری را به طرز ماهرانه ای به او بیاموزید. خوشبختانه این حالت هوسرانی محدود می شود به کسی که او را دوست دارد، زیرا احساس فطری و ذاتی درستکاری، او را در جاده مستقیم و باریک عشق نگاه می دارد.

مرد متولد آبان جذابیت مغناطیسی او سبب میشود که جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد.

مرد متولد آبان خیلی قوی است. او کسی است که همه، بویژه زنان تقریبا هرکاری برایش انجام می دهند. بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند (حتی شما). مردان متولد برج آبان رؤسای شرکت، مؤسسه یا سازمان ها هستند.

در برخی منابع آمده است که اکثر پسران متولد آبان پوستی به رنگ سبزه تیره، مویی مشکی و چشمانی سیاه دارد. البته شاید کسی هم پیدا شود که بور باشد. اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی کم است. او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می کند ، به نظر میرسد که چند روز است اصلاح نکرده. او چشمانی نافذ دارد آن چنان که اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه کند، آشفته خواهید شد ! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینک ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند.

مرد آبانی معمولا غذا هم زیاد می خورد و  اضافه وزن پیدا می کند. هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیکل باشد. او در روابطش بسیار صادق است. به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریکی مناسب برای اوست ،اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او کاملاً اعتماد کنید و حتی وقتی اشتباه می کند ، معتقد باشید که او درست می گوید و اشتباه نکرده است. او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید.

تا زمانی که بتواند حسادت خود را کنترل کند ، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برجهای تیر و اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد. او با خوشحالی به شما اجازه می دهد که از نوزاد مراقبت کنید.

مرد متولد آبان مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می دهد. قبول کنید که بیشتر متولدین ماه آبان معنی کامل آشفتگی و آشوب هستند. آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می کنند که حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می کنید که مثل او باشید، علیرغم همه اینها او نگرانی، ترس و اوهام زیادی دارد. فراموش نکنید که او آدمی جنجالی است.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه آبان این چنین است:

آبان:

در اوستا آپ، در پارسی باستان آپی و در فارسی آب گفته می‌شود. در اوستا بارها (آپ) به معنی فرشته نگهبان آب بکار رفته است و همه جا به صیغه جمع آمده است. نام ماه هشتم از سال خورشیدی و نام روز دهم از هر ماه را آبان می دانند. ایزد آبان موکل بر آهن است و تدبیر امور و مصالح ماه به او تعلق دارد. به سبب آنکه (زو) که یکی از پادشاهان ایران بود در این روز با افراسیاب جنگ کرده، او را شکست داده، تعاقب نمود و از ملک خویش بیرون کرد، ایرانیان این روز را جشن می گیرند، دیگر آنکه چون مدت هشت سال در ایران باران نبارید مردم بسیاری تلف گردیدند و بعضی به ملک دیگر رفتند. عاقبت در  همین روز باران شروع به باریدن کرد و بنابراین ایرانیان این روز را جشن کنند. آفتاب در این ماه در برج عقرب یا کژدم قرار می‌گیرد.

در ادامه خصوصیت مردان متولد آبان و شخصیت شناسی متولدین مرد آبانماه را خواهید خواند:

مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذکر کرد. اگر عاشق مرد آبانماهی هستید و شما از کلمه هیجان می ترسید، بهتر است که نامزدی خود را با او فورا لغو کنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در کار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است. اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساکت و کم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد که چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می کند. عقل، دانایی، احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حکومت دارد و در ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد. او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست که جواب سوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.

پسر آبانماهی و روابط اجتماعی و دوستانش

طبع او عالی است و به همین جهت دوستان خود را از طبقه باهوش و دانا و با شخصیت انتخاب می کند و دوست دارد که با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد. اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می کنید، مطمئن نباشید که با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی کند. چه بسا که در نهایت صراحت بگوید: “لباست زشت و آرایشی که کرده ای خنده دار است.” اگر دل نازک هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نکنید، اما بهتر نیست کسی که طرف مشورت قرار می گیرد، عقیده صریح و صادقانه خود را ابراز بدارد.

بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند که زندگی مرتاضانه پیشه کنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای کم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند. ولی این عده تعدادشان در اقلیت است. زیرا اکثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلکی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینکه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می کنند.

در مورد مرد متولد آبان باید سعی کنید همیشه به او توجه داشته باشید. از رفت و آمد زیاد با اقوام دوری کنید و از او انتظار نداشته باشید. همیشه آماده پذیرفتن هر اجتماعی باشد. او بخصوص از مراسم رسمی خوشش نمی آید. زیاده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگیرید. بخصوص اصرار نکنید او چیزهایی را مطالعه کند که دوست ندارد.

مرد متولد آبان در زندگی زناشویی

اگر شوهر شما متولد آبان ماه است بدانید که کشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلکی او به قسمی است که از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی است قوی و پرجاذبه و پرتمنا که در زن ها ایجاد کشش می کند و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل کنید و به آن خرده نگیرید که هر گونه حسادت و مبارزه ای برای خنثی کردن این کشش و نیروی طبیعی بلا اثر است زیرا روحا از باختن نفرت دارد و چون هدف های بلند پایه را تعقیب می کند، همیشه می کوشد که در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد. او روحیه ورزشکاری دارد و به همین جهت کمتر در عرصه کار و زندگی خسته و ناامید جلوه می کند و همیشه با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مشکلات زندگی در کشمکش و نبرد است. او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرمش و متانت خود را حفظ می کند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است، اما در پشت این متانت دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد که ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو (پلوتون) است.

مواظب باشید که هرگز به شوهرتان (مرد آبانماهی) دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است. در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان که عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می کنند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می کوشند، یافت می شوند که مردانی استثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه آنها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می کنند و موجب خیر و برکت می شوند.

معنی نام ماه ها را بخوانید.

همسر متولد آبان ماه شما مردی است با عزم راسخ که با عقاید و نظریات خویش پای بیدی بسیار دارد و حرف و شایعه و اظهار نظر دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او کمتر اثر می کند. نفوذ مادر شوهر و خواهر شوهر در افکار او ناچیز است و شما می توانید مطمئن باشید که نه دوست و نه بستگان افکار اساسی او را نمی توانند تغییر دهند و یا نظریات مهم او را که شخصا به آن ها عقیده و ایمان دارد، تعویض کنند. او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است. شجاعت و استقلال فکر از مشخصات صورت فلکی این ماه است.

مرد آبان و مقابله با مشکلات

مرد متولد آبان ماه شما در برخورد با مشکلات به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله کردن و عجز کردن، با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و عجیب آنکه همیشه در دل خود بر این عقیده است که پیروزی نهایی از آن او خواهد بود. چنین مردی می تواند سپر و محافظ قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد. او با علاقمندی بسیار خواستار کشف راز و رمز هاست و به همین جهت کمتر اتفاق می افتد که شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن کنجکاو و متجسس او پنهان نگه دارید. با این وجود باید بدانید که در عرصه زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.

وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می کنم که هرگز کاری نکنید که حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریک کنید. در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما بایدچنان باشد که او ذره ای احساس نکند که خدای نکرده به مرد دیگری حتی به اندازه یک سر سوزن توجه دارید. همیشه به خود بقبولانید که او قدرت مقاومت در برابر این تمایلات وسوسه آمیز را خواهد داشت و پیوسته نسبت به عشق شما و خانواده خود مردی وفادار و قابل اطمینان است. ضمنا به یاد داشته باشید که مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد که زن در کار او مداخله کند و یا عقاید خود را به او دیکته کند. او مرد است و شما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فی مابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم که مرد متولد آبان که زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و ملاحظه کار است. پاسخ خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.

مرد آبانماهی و فرزندانش

در مورد بچه های خود پدری سخت گیر و با جذبه است. کودکان او احساس می کنند که پدری قوی و با اراده دارند که از جزئی ترین سهل انگاری های آن ها نمی تواند چشم پوشی کند و با وسواس و شدت تمام برای تربیت بهتر آنها و جلو گیری از گمراه شدن آنها در کارشان نظارت دارد. بچه های چنین پدری به ندرت بی ارزش و بی بند و بار خواهند شد. در عین حال که فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به آنها نمی دهد.

فرزندان مرد متولد آبان ماه، درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان بزرگی متوجه خواهند شد که جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آنها اثرات حیاتی داشته است.

مرد متولد ماه آبان و ازدواج

در طالع بینی، مرد متولد ماه آبان با دختر متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با پسر متولد آبان:

دختر تیر ماه (هنرمند)، دختر اسفند ماه (روح گرا)، دختر دی ماه (شوخ طبع)

ماه های ناجور با پسر متولد آبان:

دختر فروردین ماه (اهل دعوا)، دختر اردیبهشت ماه (سلطه جو)، دختر مردادی (خود خواه)، دختر مهر ماه (نیش دار) و دختر بهمن ماه.

رابطه پسر آبانماه با دختران متولد سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

سوالات همراهان نام فارسی در مورد پسر آبانماهی:

خصوصیات پسر آبان ماهی مشخصات و طالعبینی مرد متولد آبان پسر آبانی پسر آبانی ام پسر آبانی من پسر آبان دختر اردیبهشت پسر آبان دختر خرداد اسم پسر آبان دوست پسر آبانی پسر های آبانی. طالع پپسر آبان ماه پروفایل پسر آبان ماهی شخصیت پسر آبان مشخصات پسر آبان. ویژگی پسر آبان دختر آبان پسر اسفند ازدواج پسر آبان دختر آبان پسر بهمن دختر تیر خصوصیات پسر آبان ماه. خصوصیات پسر آبان ماهی ها. چگونه پسر متولد آبان را عاشق خود کنیم؟ شخصیت پسر آبان ماهی عکس پسر آبان ماهی عشق پسر آبان ماهی فال پسر آبان ماه پسرای آبان ماهی

80 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات مرد متولد آبان”

 1. خب بچه ها من نمیدونم اینها چقدربرای شما صدق میکنه ولی برای من که یه آبانیم۱۰۰درصد یعنی واقعا صددرصد برام درست بوده! و همین هم تشویقم کرد اونهارو به شما هم بگم مثلا من یه دوس دختر داشتم وکات کردیم والان بعد۲سال پیام داده من هنوز بهت علاقه دارم و پشیمونم و به شدت اصرارمیکنه که برگردیم ومرتب تواینستابهم گیرداده وزیرپستام لایک و….خلاصه بگم همه کارداره میکنه تاخودشوتودلم جا کنه.ولی من قصدندارم برگزدم چون این اگه آدم درستی بود هیچ وقت اجازه نمیدادم براحتی بره.وقتی کات کردیم من هیچ اصراری نکردم به ادامه رابطه. چون میدونستم من هیچ تقصیری ندارم و ازجانب خودم مطمئن بودم.کلااینو بگم که باهام روراست نبود. چیزی که تو این پیش بینیهاگفته بود اینه که این ماه مخصوصا از لحاظ روابط عاطفی و دوستی ماه خیلی مهمیه برای آبانیا و بایدحواسشونوجمع کنن،چون اکثراشخاصی که قصدبرگشت و ادامه رابطه دارن صادق نیستن و فقط به خاطر جذابیت شما که دراین ماه(ماه آوریل)به طرز حیرت انگیزی درنظر اطرافیان افزایش پیداکرده واونهاروتحت تاثیرقرارداده میخوان برگردن یا اشخاص جدیدمیخوان باشماواردرابطه شن.اکثراونها به خاطروقت گذرونی و هوس های آنی هستش!من نمی دونم تو دوست عزیزآبانی کی این کامنت من رو میخونی ولی هرزمانی که باشه،حتی اگر یکسال بعد،ازت میخوام خوب فکرکنی و برگردی به این دوران، دوران کرونا،۱۳فروردین تا۱۱اردیبهشت،وخوب فکرکنی توی این دوران چه اتفاقاتی برات افتاد وچه ماجراهایی داشتی.مطمئناشگفت زده میشی! واین رو هم بهت بگم که ازقدیم گفتن آزموده را آزمودن خطاست! هرکسی لیاقت عشق ومحبت عمیق و صادقانه ماآبانیها رو نداره!پس قبل از اینکه درهای قلبتون رو به روی کسی باز کنید اول خوب فکر کنید.موفق باشید.

  1. خیلی جالب بود ، خصوصا جذابیت شون پیش آوریلی ها و نظرت راجبه اونا ، اتفاقات جالبی اتفاقا تو همین مدتی که گفتی افتاد ،

 2. کاملا درست میگی من با پسر آبان ماهی هستم تا حالا هربار دعوامون شده نزاشته من برم و نگهم داشته فک میکردم دلیلش یچیز دیگ هس ک نگهم داشته ولی متوجه شدم ک حتما یچیز تو درونه من دیده ک نمیخواد از دستم بده وگرنه خدا داده دختر
  تا حرف از رفتن میشه فوق العاده عصبی میشه میدونم ک دیوونه وار عاشقمه و یچیز دیگ ک اذیتم میکنه فقط این هس ک احساساتش ب هوسرانی تغییر میکنه و دسته خودشم نیست
  شاید بگن بهم خیلی گنداخلاقه ولی واقعا از نظر من فوق العاده هس و تشویقش میکنم چون همچین آدمی واقعا لایق تشویق هس ب هرحال هیچکسم بی عیب نیست اون دسته خوده آدمه زوم کنه رو چ چیزی .و متوجه شدم ک خیلی دستو دل بازه و این حس خیلی خوبی بهم میده چون نشون میده میتونه پدر خیلی خوبی باشه وهمینجور همسره خیلی خوبی
  افتخارمه اون همچین کسیو مث من تو زندگیش داره و هم افتخارمه ک همچین کسی تو زندگیمه ✨‍♂️‍♀️

  1. امیدوارم باهاش خوشبخت بشی. من آبانی نیستم و همیشه سعی کردم واقعیت رو فقط بگم. اگه بخوای محبت بیشتری ازش ببینی سعی کن کاملا زنانه رفتار کنی و از رفتار شبیه مردها تا میتونی فاصله بگیری. اونا از زنایی که مثلا از موش میترسن و فوری به شوهر پناه میبرن خیییلی خوششون میاد. اونجا که گفتی به هوسرانی تغییر میکنه نمیشه گفت این صفت بدیه. آبانیا در دو مورد رتبه اول رو بین بقیه ماهها دارن اول درجه هات بودنشونه (هر دو جنس) دوم هوش بالاشون (بازم هردو جنس). میزان گرم بودن یک چیز درونیه که خیلیا از خداشونه همسرشان اینجوری باشه. مثل دخترای فروردینی که خودشون در این مورد بعد از آبانیا رتبه دوم دارن و عاشق مردهای گرم هستن. ولی بعضی دخترای دیگه مثل دی و بهمن ممکنه از این خصوصیت خوششون نیاد چون خودشون عموما سردن. در مورد گند اخلاق بودن هم درست گفتی. امیدوارم این عزیزان در مورد این خصوصیت بد تجدید نظر کنند و معتقدم که با تمرین میشه از هر رفتار بدی فاصله گرفت. همه میتونیم تلاش کنیم مشخصات خودمون نگه داریم و بداش رو اصلاح کنیم.

  2. آقای محمدحسین امیدوارم این پیامو بخونی !
   نمیدونم از کجا در آوردی دخترای دی و بهمن سردمزاجن !؟ :)

   بذار یه چیزی رو بگم که تویه سایت های آسترولوژی خارجی زبان خوندم

   دختر دی و بهمن به خاطر اینکه تحت تاثیر سیاره ی زحل هستن بی نهایت هاتن اما !!! بی نهایتم خوددارن !
   دلیل نمیشه رفتار یه دختر با پسرا سرد و سنگین باشه سردمزاج باشه !!

   دختر دی و بهمن سیری ناپذیرن فقط رو نمیکنن دنبال عشق واقعی ان وقتی پیداش کردن چنان ذوبت میکنن که خودت ندونی !! ؛)

   برادرهای آبانی ! امیدوارم بخونید !
   دختر فروردین و اردیبهشت و دی و بهمن بهترین کیس رابطه هستن براتون و کاملا از عهده ی شما برمیان ، اینو الکی نمیگم ! جدیدترین مقاله هارو خوندم
   دختر فروردین به خاطره ی زیرسلطه بودن سیاره مریخ
   دختر اردیبهشت به خاطر زیر سلطه ی سیاره ی ونوس
   دی و بهمنم به خاطر زحل
   لازمه بگم دختر بهمن تویه رابطه ی جنسی بی نهایت روشن فکره و تنها کسیه که یه پسر آبانی رو میتونه از نظر تکراری نشدن رابطه ارضا کنه چون هر دوتا شون در زمینه ی سکس پر شورن و دوست دارن راه های جدید و وسایل جدید رو امتحان کنن
   بازم میگم اینو من نمیگم مقاله هایی که خوندم تک تک اینارو گفته بودن
   خیلی عذر میخوام انقدر رک و بی پرده حرف زدم ، شرمنده ام

  1. بله. چندین کتاب اینها رو خوندم که همشون تایید کردن. البته بین تعدادی حدود ۳۰۰ نفر دانشجو از همه ماهها هم بررسی کردیم و درست بود.

 3. فقط به خودتون رحم کنین باخردادی ها قرارنذارید بهشون برنخوره اونها احساساتیند مامنطقی!اوناشلختن مامنظم اونا بی حال ماهاخودشوروحال!اوناعصبی مزاج وبه قول معروف یکم سرکشون تنده ولی ماآروم هستیم ماهاانعطاف پذیراونا قلدر…خلاصه دیگه هرچی بگم کم گفتم فقط به خودتون رحم کنید،رابطه مردآبان وزن آبان هم متاسفانه خوب نیس چون زن آبانی مردصفت وسردوبی عاطفه هستش دوست داره عین مرداکارکنه،پول دربیاره مستقل باشه این حجم مردانگی(هورمون توستسترون!!!)دریک زن براتون خوب نی…مردان آبانی مردند!ومیخوان حرف خودشون باشه!!!

 4. واما خصوصیات عمومیمون باتوجه به شناختی که من دارم۱٫بلوغ زودرس،باورتون میشه حتی ازپنج سالگی؟؟!!!مسائل سکسیو درک میکنیم؟به هردختری تو۱۲سالگی تجاوز کنن تاآخرعمریادش نمیره ولی اگه دخترآبانی باشه میگه خداروشکر!یکی هم پیداشدبه ماتجاوزکرد!!به روشم نیاره(چون خییییلی خوددار ومغرورومقید به آدابیم )ولی ازته دلش خوشحاله…۲٫درونگراییم وقدرت تحلیل بالاااا۳٫دارای یک چهارچوب اخلاقی مشخصی برای خودمون هستیم حقوق کسیوزیرپانمیذاریم واسه همینم هست که اگه کسی اذیتمون کنه اصلانمیکشیم واصولا انتقام جو میشیم به خاطرهمون ترازوییه که همیشه دستمونه!!!!موشک جواب موشک:-)!۴٫بی آزارومستقل۵٫تاحدودی سردوبی عاطفه…۶٫دختراشون شدیدا(باورکنید)مردصفت!!!!۷٫عنصرآب:انعطاف پذیرخواهان آرامش وصلح میان مردم۸٫مصمم وپرتلاش۹٫متمرکز(شدیدا)۱۰٫رقابت طلب وسلطه جو ۱۱٫قدرت طلب(کلاپلوتو روی ویژگی های روحی طرف بیشترتاثیرمیذاره)۱۲٫برخلاف تمام دختران سرزمینم!قدرت طلب درتکاپوی هدف خودش!!!وکم توجه وبی ملاحظه نسبت به جنس مردومسائل عشق وعاشقی!…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *