اسم بنیسا

معنی اسم بنیسا

بنیسا

معنی، ریشه و فراوانی تعداد اسم بنیسا در ثبت احوال ایران

بنیسا از اسم های جدید دختر با ب محسوب می شود. در ادامه معنی و توضیحات کامل این نام دخترانه با حرف ب را بخوانید. بر اساس استعلام تیم نام‌فارسی از ثبت احوال تهران، اسم ملکا برای نامگذاری فرزند دختر قابل ثبت هست.

معنی بنیسا Benisa name meaning

بنیسا یعنی: متاسفانه در هیچ منبع معتبری معنی مشخصی برای این واژه به عنوان اسم موجود نبود و نمی توانیم همانند سایر سایت های غیر تخصصی، هر معنی ای که به ذهنمان رسید را ارائه کنیم. اما بنیسا به صورت Benissa نام شهری کوچک (ده)، در کشور اسپانیا هست. درباره این شهر بیشتر بدانید.

ریشه اسم بنیسا

ریشه نام بنیسا نیز نامشخص است. اما از آنجا که این واژه نام دهی در اسپانیاست، ریشه این واژه را می توان اسپانیایی و در واقع لاتین دانست.

بنیسا (به اسپانیایی: Benissa) دهستانی در استان آلیکانتهٔ اسپانیا است.

اسم بنیسا در ثبت احوال ایران

بر اساس استعلام حضوری تیم نام‌فارسی از ثبت احوال کشور، این نام دخترانه مورد تایید ثبت احوال ایران برای نامگذاری فرزند دختر است.

فراوانی بنیسا در ثبت احوال

تعداد اسم بنیسا در ثبت احوال نامشخص است. در واقع آماری درباره فراوانی نام بنيسا در ثبت احوال ایران ارائه نشده است. اما همانطور که گفته شد، بنیسا یک اسم جدید دختر با ب محسوب می شود.

معنی بنیسا در ثبت احوال

بنیسا = معني بنيسا در ثبت احوال ثبت نشده است.

Benisa name
اسم بنیسا معنی ریشه فراوانی

اسم های مشابه بنیسا

اسم دختر که به بنیسا بیاد

نام های دخترانه بنیتا، بیتا، نیسا، آنیسا، ساینا و سارینا از جمله اسم های دخترانه متناسب با بنیسا هستند.

اسم پسر که به بنیسا بیاد

نام های پسرانه سینا، سیاوش، سامین، سامان، برنا، بنیامین و سانیار از جمله اسم های پسرانه متناسب با نام بنیسا هستند.

شما هم به دنبال متناسب ترین نام ها با معیار های مد نظر خود هستید؟ قسمت مشاوره اسم را ببینید.

نظر شما درباره اسم بنیسا چیست؟ آیا این نام را برای فرزند می پسندید؟

4.6/5 - (24 امتیاز)

33 نظر برای “معنی اسم بنیسا”

  1. هیف ادم که این اسم روش باشه ،،،،،،بچه صدا بزنی بهتره

  2. بد کسیه که نمیتونه با احترام در مورد اسامی حرف بزنه

  3. نادیا جان و دیگر دوستان نجاتم بدین از دست زنم
   چند روزه من رو در اتاق حبس کرده
   دست به زن داره
   کانتکت لیستم رو پاک کرده
   با شلنگ از زیر در بهم آب میده نمیرم
   فقط این گوشیم مونده
   در سایت های مختلف درخواست کمک می کنم
   تلگرام و اینستاگرام و خط تلفن ندارم به دوستان یا آتش نشانی زنگ بزنم

  1. اگه یکی بگه اسمم معنی گل میده میگیم وای چه قشنگ! در حالی که یک سرزمین پر هست از گلهای گوناگون ، انسانها ، عشق، تولد، طبیعت ، بهار و پاییز و تابستان و زمستان، برف و پادشاه و گدا، مرگ و جنگ، صلح و دوستی و درکل هر سرزمین دارای همه ی چیزهایی ست که به معنای زنده بودن و زندگی ست و به معنای تمام حقیقت انسانهاست و از این جهت اسم مکان میتواند اسمی زیبا باشد. و چون اسمهای مکانها بسیار باستانی و قدیمی هستند گاهی(نه همیشه) معنایی ندارند و در واقع معنای اسمشان خود آن شهر است!
   شهر بنیسا شهر زیبایی ست و این خیلی زیباست که ما گاهی هم از اسامی کشورهای دیگر استفاده کنیم. به هر حال قبل از اینکه یک ایرانی باشیم یک انسانیم.

  1. معنیش همون اسم شهره‌.
   بعضی وقتا اسم شهرا خیلی قدیمین و اینجوری میشه
   اگه یکی بگه اسمم معنی گل میده میگیم وای چه قشنگ! در حالی که یک سرزمین پر هست از گلهای گوناگون ، انسانها ، عشق، تولد، طبیعت ، بهار و پاییز و تابستان و زمستان، برف و پادشاه و گدا، مرگ و جنگ، صلح و دوستی و درکل هر سرزمین دارای همه ی چیزهایی ست که به معنای زنده بودن و زندگی ست و به معنای تمام حقیقت انسانهاست و از این جهت اسم مکان میتواند اسمی زیبا باشد. و چون اسمهای مکانها بسیار باستانی و قدیمی هستند گاهی(نه همیشه) معنایی ندارند و در واقع معنای اسمشان خود آن شهر است!
   شهر بنیسا شهر زیبایی ست و این خیلی زیباست که ما گاهی هم از اسامی کشورهای دیگر استفاده کنیم. به هر حال قبل از اینکه یک ایرانی باشیم یک انسانیم.

 1. دم شما گرم که مثل بقیه سایت ها مطلب اشتباه نمیذارین
  یه جا یکی نوشته معنیش هدیه، همه هم کپی پیست کردن

 2. اسم دختر ۳ ماهه من بنیسا هستش.
  اسم مورد تایید و جدیدی محسوب میشه.

 3. خدا براتون حفظش کنه آقا امید انشالله عاقبت بخیر بشه و موفق

  1. اسم دخترم بنیساست ومن عاشق اسمشم. معنیش هدیه خداست

 4. اسامی رو عالی توضیح دادید. بر عکس چرت و پرت های سایت دیگر

 5. اگه یکی بگه اسمم معنی گل میده میگیم وای چه قشنگ! در حالی که یک سرزمین پر هست از گلهای گوناگون ، انسانها ، عشق، تولد، طبیعت ، بهار و پاییز و تابستان و زمستان، برف و پادشاه و گدا، مرگ و جنگ، صلح و دوستی و درکل هر سرزمین دارای همه ی چیزهایی ست که به معنای زنده بودن و زندگی ست و به معنای تمام حقیقت انسانهاست و از این جهت اسم مکان میتواند اسمی زیبا باشد. و چون اسمهای مکانها بسیار باستانی و قدیمی هستند گاهی(نه همیشه) معنایی ندارند و در واقع معنای اسمشان خود آن شهر است!
  شهر بنیسا شهر زیبایی ست و این خیلی زیباست که ما گاهی هم از اسامی کشورهای دیگر استفاده کنیم. به هر حال قبل از اینکه یک ایرانی باشیم یک انسانیم.

 6. بنیسا اسم خیلی قشنگیه و یکی از نام هایه موردعلاقه ی منه امیدوارم درایران معنیه خوب وبرازنده ای براش پیدا کنن من صدرصداین اسم رو برای دخترم انتخاب میکنم

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.