new name with S

اسم با س

اسم جدید ایرانی با حرف س

Iranian Name with S اسم ایرانی دختر پسر با حرف سین

خیلی از نامهای زیبای دخترانه و پسرانه ایرانی با حرف سین شروع می شوند. اسم های محبوب و شیک پسر و دختر با س که اکثرا ریشه فارسی (پارسی) دارند. خیلی از مخاطبان نام فارسی در وبسایت، اینستاگرام یا تلگرام به ما پیام می دهند و دنبال اسم با س برای فرزند دختر یا پسر خود بودند. اسامی دختر و پسر با حرف “س” از نظر آوایی نیز زیبا هستند. آوای حرف س در ابتدای اسامی آوایی متفاوت و جالب برای یک اسم است. از نظر فراوانی اسم ها نیز اسم های دخترانه و پسرانه بسیاری با حرف س وجود دارند که این نامها دارای معانی زیبا نیز هستند.

name with S
اسم با س name with S

اسم های دخترانه با س (سین)

به درخواست دوستان اسم های دخترانه با س در دو بخش فهرست شده اند. روی قسمت مورد نظر خود کلیک نمایید:

اسم دختر با س

شامل اسم های دخترانه فارسی با حرف سین؛ نام های دختر که ریشه پارسی اصیل دارند. اسامی دختر با س مثل اسم سپیده، سارینا، سروین و … که اسم فارسی دخترانه هستند.

سایر اسم دختر ایرانی با س

شامل اسم دختر ایرانی (ترکی، کردی، لری، عبری، مازنی، گیلکی، عربی و …) با حرف سین. اسامی دخترانه با س مثل: سوگل، سارا، ساغر، سیما، سلما، سلنا، سلین و … هستند. بسیاری از نام های محبوب دخترانه با حرف س ریشه ترکی دارند. سیما، سمیرا، سهیلا و سحر نیز که از اسامی محبوب دهه ۶۰ و ۷۰ هستند اسم هایی مرسوم در ایران با ریشه عربی هستند.

اسم جدید دختر با س

شامل اسم هایی که در این چند سال و بر اساس تعاملات شما با وبسایت نام‌فارسی، یا دکتر نیکزاد، مشاور اسم ما بیشتر مورد توجه شما برای نامگذاری قرار گرفته اند. اسم هایی که هنوز هم فراوانی کمی دارند و به اصطلاح عام اسم جدید محسوب می شوند. خیلی از این نام ها لزوما اسم فارسی نیستند و مثلا ریشه ترکی دارند. برای مثال اسم های سلنا، سودا، سلین و سوین اسم دختر ترکی هستند و در این دسته قرار می گیرند. سارینا، سروین و ساینا ریشه فارسی دارند. ستیا ریشه اوستایی و پهلوی دارد و البته ریشه اصیل ساینا اسم اوستایی است. سارا ریشه عبری دارد و سوفیا و سیلوانا اسم لاتین هستند.

girl name with S
اسم دختر جدید با س girl’s name with S

اسم های پسرانه با س (سین)

روی قسمت مورد نظر خود کلیک نمایید:

اسم پسر با س

شامل اسم های پسرانه فارسی با حرف س؛ نام های پسر که ریشه پارسی اصیل دارند. اسامی پسرانه با س مثل اسم سام، سیاوش و سهراب که از اسامی شاهنامه ای هستند، سامراد، سروش، سامان، سامیار، سپهر و … که دیگر نام های زیبای فارسی هستند.

سایر اسم پسر ایرانی با س

شامل اسم پسر ایرانی (ترکی، کردی، لری، عبری، مازنی، گیلکی، بلوچی، ارمنی، عربی و …) با حرف سین؛ اسامی پسر با س مثل اسم سینا، سیروان و … که اسم های با ریشه غیر فارسی هستند.

اسم پسر جدید با س

شامل اسم های محبوب پسرانه با حرف سین، که در دهه اخیر و طی تعاملات شما عزیزان با ما (نظرات در وبسایت نام‌فارسی، مشاوره های انجام شده و نظرسنجی ها) مشخص شدند که بیشتر مورد توجه برای نامگذاری و انتخاب اسم برای فرزند پسر واقع شده اند.

boy name with S
اسم پسر جدید با س

زیباترین اسم های فارسی و ایرانی با حرف س

به نظر شما زیباترین اسم های دختر پسر با حرف سین کدام نام ها هستید؟ در قسمت نظرات بنویسید.

❤️ نام فارسی | مرجع تخصصی اسم های ایرانی | از سال ۱۳۸۸

4.8/5 - (5 امتیاز)

3 نظر برای “اسم با س”

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.