Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
نام فارسی

مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

طالع بینی و خصوصیات زن بهمن ماه

زن متولد بهمن ماه

خصوصیات زن و دختر متولد بهمن ماه

بهمن در اوستا (زبان اوستایی) به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن”، در زبان فارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه ای است مرکب از دو جزء: (وهو) به معنی خوب و نیک و (مند) از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن نخستین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگترین ایزدان مزدیسنا. علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

دختر ماه بهمن زن بهمنی

دختر بهمن ماه

دختر ماه بهمن طالع بینی شخصیت شناسی

خصوصیت زن بهمن ماهی

به طور خلاصه، دختر متولد بهمن ماه، بسیار غافلگیر کننده و غیر قابل پیش بینی، سریع الانتقال، دارای حس پیش بینی، کنجکاو،‌ رفیق باز و کم علاقه به آداب و اصول سنتی زناشویی از خصوصیات بارز زن متولد ماه بهمن است.

در ادامه بیشتر به ویژگی های دختران و خانم های متولد بهمن خواهیم پرداخت:

ظاهر دختر بهمن ماهی

اکثر دختران و زنان متولد ماه بهمن، ظاهری زیبا و فریبنده دارند اما آنچه عیب است احساسی است که از دیدن این زن به شما دست می دهد، در یک لحظه تو دل برو به نظر می رسد و لحظه ای بعد سرد و بی تفاوت و بی روح، اما به طور کلی پس از متولدین برج میزان (ماه مهر) تعداد خوشگل های این ماه از همه بیشتر است و حداقل این است که خیلی بانمک هستند. لباس پوشیدن زن متولد بهمن ممکن است موجب وارد آمدن آن چنان شوکی به شما بشود که تا ساعت ها نتوانید از جای خود حرکت کنید! او نیز مثل هر زن دیگری جلوی بوتیک های لباس فروشی توقف زیاد دارد، اما کمتر ممکن است فکر کند که آنچه که می پوشد شیک است یا نه و یا قطعات مختلف لباسش به هم می آید یا خیر. او ممکن است لباسی به تن کند که موجب حسرت خوردن هر زن ساده دیگری بشود و اخلاق تک روی او ممکن است در یک میهمانی یک نفر بگوید که همان سال آینده لباس ها به فلان صورت در خواهد آمد و او همان روز عصر از خیاط خود بخواهد که یک چنان لباسی برایش بدوزد و یا آنکه بر عکس ممکن است سال های سال به شیوه مادربزرگ و یا حتی جد خود، لباس معمولی بپوشد.

نحوه آرایش موی او نیز خاص خودش است. تغییر رنگ و آرایش موی او، درست مثل تغییرات شخصیتش غیر قابل پیش بینی است. یک روز موی خود را مثل پسرها کوتاه می کند و فردا کلاه کیس می گذارد که موی آن تا حد کمر بلند است، امروز او را با موی نقره ای می بینید و فردا با موی مشکی، به طور خلاصه موی این زن مشابه موی هیچ زن دیگری در دنیا نیست و رنگ و آرایش آن آرام و قرار ندارد.

زن بهمنی در رابطه گفت و گو

گفت و گو با این زن ممکن است بسیار جالب باشد، زیرا نحوه سخن گفتن جذابی دارد و این احساس مطبوع به مرد دست می دهد که زنی محجوب و مرموز است و بعد ناگهان یکی از آن تغییرات خاص متولدین این ماه آشکار می شود و شما بدون مقدمه و به طور کاملا ناگهانی از وی جمله ای می شنوید که تا چند لحظه باور کردن آن برایتان مشکل خواهد بود. شما مشغول صحبت از بحران انرژی و اثرات گوناگون آن بر کشورهای صنعتی هستید که ناگهان او می گوید: “راستی شما خورشت کرفس دوست دارید؟‌!” سعی کنید خونسردی خویش را حفظ کنید و با قاطعیت به بحث اصلی خود ادامه بدهید و در عین حال به خاطر داشته باشید که او هر چند لحظه یک بار بدون مقدمه از خط خارج می شود و دوباره به سر جای اول خود بر می گردد. به غیر از این نوع اختلالات (که گاها بامزه هم هست!) گفته های او همیشه منطقی و مستدل است. در موقع صحبت کردن هرگز طوری حرف نزنید که دال بر بالاتر بودن شما از او باشد. عدم تساوی برای این زن مفهوم ندارد. اگر به این نکته توجه نکنید، دیواری غیر قابل عبور بین خود و او به وجود آورده اید.

مثبت گرایی دختر بهمن ماهی

از مزایای چشم گیر دختر و زن بهمن ماهی، فقدان حس بد بینی و سوءظن در اوست اما توجه داشته باشید که هرگز از حسن نیت او سو ء استفاده نکنید، چون اگر مچ شما را در حین خیانت بگیرد، قلبش به شدت می شکند. او بی جهت به شما بدگمان نمی شود و در حالت عادی هرچه بگویید قبول می کند ولی تحمل خیانت را ندارد. زن متولد بهمن هرگز پس از خروج شما از منزل کنجکاوی نمی کند که شما کجا رفته اید و به اداره تلفن نمی زند که ببیند که آنجا هستید یا نه و یا جیب شما را وارسی نمی کند. خلاصه با خدعه و نیرنگ آشنا نیست،‌ با وجود این به شما توصیه می شود قبل از آنکه به فکر سوء استفاده از این حالت مظنون نبودن بیفتید، به این نکته توجه داشته باشید که فقدان حس حسادت در او به علت برخوردار بودن از یک شخصیت قوی نیست،‌ بلکه چیزی بالاتر از آن است که شما فکرش را کرده اید.

در وهله اول می توان یقین داشت که او قبل از آنکه دومین نگاه را به شما انداخته باشد، ‌شما را با یکی از قوی ترین میکروسکوپ های دنیا مطالعه کرده است، دوما در دنیای او همیشه به قدری موضوع و مسئله برای یک زن متولد بهمن این ضرب المثل که می گوید ”از دل برود هر آنکه از دیده رود” صد در صد صادق است. وقتی از جلوی چشم او دور شدید، تا حدود ۹۹ درصد از فکر و خیال او هم دور شده اید و به این دلیل هم هست که هرگز دل او برای کسی تنگ نمی شود. به هر صورت اگر این زن از شما بی وفایی دید، خیلی ساده ناگهان، عقب گرد می کند و در خلاف جهت سابق به حرکت در می آید. در این حالت بهتر است وقت خود را برای برگرداندن او تلف نکنید.

پس از آنکه روابط عاطفی او و شما قطع شد، در عرض مدتی کمتر از یک دقیقه تمام مهر و محبت شما را از فکر و قلب خود بیرون می ریزد و می توانید یقین داشته باشید که حتی یکی از خاطرات آن ایام را هم در فکر خود زنده نگاه نمی دارد. بر این قاعده کلی یک استثنای مهم وجود دارد. زن متولد بهمن، مثل مردی که در این ماه به دنیا آمده است، اولین عشق واقعی خود را هرگز فراموش نمی کند.

زن متولد بهمن و عشق

زن متولد بهمن ماه بلد نیست که عشق خود را به شوهر و فرزندانش به شکل خوبی منتقل کند. اگر این احتمال وجود دارد که عاشق یک زن متولد بهمن شوید، به خاطر بسپارید که او در امر عشق نیز مثل هر چیز دیگری مجموعه ای از تناقضات است و برای اینکه قلب شما شکسته نشود، او را فرزند “قوس و قزح” یعنی رنگارنگ بدانید و در روابط عاشقانه با او منتظر تداوم و ثبات نباشید.

سیاره حاکم بر رفتار او “اورانوس” و عنصر حاکم بر طبیعت او “باد” است. به این دلیل با وجود آنکه در عشق خود بسیار جدی و وفادار است، ولی گهگاه بی ثباتی هایی نظیر”نسیم و باد” در وی مشاهده می شود. شما می توانید با یک زن متولد برج دلو رابطه ای بسیار شاد و خوب داشته باشید، به شرط آنکه او را در تعقیب هوس های هزارگانه خود آزاد بگذارید و بگذارید به دلخواه خویش با دوستان خود رابطه داشته باشد. هرگز به این فکر نکنید که او را به جایی ویا چیزی پای بند کنید. این زن ممکن است ناگهان تصمیم بگیرد به کوه نوردی بپردازد و یا جزو سپاه صلح بشود. او به دنبال ستاره ای می رود که ما هرگز آن را ندیده ایم.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

دختر بهمن ماهی متعلق به همه کس و همه جاست و در عین حال از آن هیچ کس نمی باشد. عشق او ممکن است بسیار تند و آتشین باشد، در حالی که خواسته هایش کیفیتی مبهم دارند. یکی از ستاره شناسان معروف این حالت زن متولد بهمن را به ترانه ای تشبیه کرده است که خواننده ناگهان متوجه می شود که نصف آن را از یاد برده است. شما می توانید کماکان پشت پیانو بنشینید و به نواختن آهنگ ادامه بدهید اما صدای او رفته رفته آهسته می شود و بالاخره سکوت می کند. اصرار یک دختر متولد بهمن به آزادی بسیار جدی است اما وفداری او به کسی که عشق را در یک چنین قالبی قبول داشته باشد نیز بی نهایت است.

داستان عاشقی که شب و روز فقط به هم می اندیشند، برای او داستانی مسخره است. راستی مسخره نیست که انسان در دنیایی که پولدارها در آن زندگی می کنند،‌ فقط به یک نفر فکر کند؟ او شریک زندگی شما می شود اما جزئی از شما نمی شود. شما خودتان هستید، او هم خودش هست با استقلالش، اگر نمی خواهید او را از دست بدهید، با آزادگی او مخالفت نکنید، کمااینکه او نیز هرگز چنین نخواهد کرد.

بهترین راه برای بریدن از او نشان دادن حسادت، ‌داشتن سو ء ظن، گرفتن حالت تملک، محافظه کاری بیش از حد و انتقاد از شیوه خاص زندگی اوست. شما هم چنین می توانید از راه بی اعتنایی به خیلی دوستان او که از هر قماش و مقوله ای می باشند و به تعداد گوناگون و در اوقات مختلف به منزل شما خواهند آمد نیز به این مقصود برسید.

زن متولد بهمن و مادیات

این دختر اگر والدینی متولد اردیبهشت، مرداد و یا دی ماه نداشته باشد، به میزان ثروت شما و اینکه در بانک چقدر پول دارید، علاقه ای نشان نخواهد داد. برای او پول در مرحله سوم اهمیت قرار دارد. او اهمیت نمی دهد که شما ثروتمندترین مردشهر باشید یا نه، اما در عین حال مایل است که از نظر مقام و حرفه و کار معروف باشید.

وقتی شما تور خود را بکار می برید تا این پروانه ناآرام را بگیرید، به این نکته مهم توجه داشته باشید که او هرگز حاضر نخواهد شد زندگی غیر قابل پیش بینی خود را با مردی که نسبت به او صادق نیست، بگذراند. مبانی اخلاقی یک زن متولد بهمن ممکن است غریب ترین پدیده ای باشد که در زندگی خود با آن مواجه شده اید و به کلی با آنچه که به طور طبیعی از طرف جامعه مورد قبول قرار گرفته است، فرق داشته باشد، اما او بدون اینکه گسیختگی با جامعه پیدا کند، با این مبانی پای بند می ماند. او در عین حال به این حقیقت نیز واقف است که شما هم ممکن است مبانی خاصی برای خود داشته باشید. اگر در زندگی به دنبال یک زن آرام می گردید، دور متولد بهمن ماه را قلم بگیرید، او اگر هر چیز باشد، آرام نیست. برای او عشق جسمانی اهمیت بیشتری از عشق روانی دارد، به عبارت دیگر او در هر لحظه می تواند یک عشق افلاطونی را قطع کند. در ضمیر ناخود آگاه این زن همیشه این احساس قدرت وجود دارد که تعلق خاطر پیدا کردن به یک نفر این خطر بزرگ را به همراه خواهد داشت که نتواند به عشق واقعی خود یعنی آزادی مطلق وفادار بماند.
اگر شما از نظر علمی، آموزشی، سیاسی، هنری و یا هر رشته دیگر ی مشهور و سرشناس باشید، دختر متولد بهمن برایتان ایده آل است و مطمئنا بهتر از او پیدا نخواهید کرد مگر آنکه آنقدر بدشانس باشید که یکی از نوادر متولدین این ماه، یعنی یکی از آن دخترانی که رفتارشان به شدت موجب تعجب مردم می گردد، ‌سر راهتان قرار بگیرد. استثناء در همه چیزی وجود دارد. رفتار دختر متولد بهمن همیشه اندکی متعجب کننده است، اما برخی واقعا به راه اغراق می روند. کما اینکه اغلب بسیار مجلس آرا هستند در حالی که گاهی این مجلس آرایی جنبه شلوغ بازی هم پیدا می کند. این دختر با هر نوع مجلسی جور در می آید، خواه یک مجلس رسمی باشد، خواه یک مجلس خودمانی و معمولی.

معنی اسم بهمن را ببینید: اسم پسر با ب

زن متولد بهمن و زندگی زناشویی

زن متولد بهمن به زندگی زناشوئی پای بندی زیادی نشان نمی دهد و فقط در شرایط خیلی استثنایی ممکن است با قید و بند زندگی زناشویی خود را وقف دهد. به همین جهت تعداد زنان طلاق گرفته متولد بهمن به نسبت خیلی بیش از زنان متولد برج های دیگر است. پرهیجان ترین احساست در این زن ممکن است فقط در عرض یکی دو ساعت فروکش کند و هیچ اثری از آن باقی نماند. طبیعی است که او از جدایی و طلاق خوشش نمی آید، اما وقوع این حادثه را فاجعه تلقی نمی کند.

این زن طبیعت تک رو دارد او حتی شوهرش را هم به صورت یکی از دوستان خیلی نزدیک خود به حساب می آورد، پس هیچ دلیلی وجود ندارد که قطع یک رشته دوستی را پایان زندگی بپندارد، علی الخصوص که او دوستان خود را هر چند گاه یک بار عوض می کند. مطمئن باشید که تا به تمام اسرار درونی قلب شما واقف نشده باشد و با تمام رؤیاها و تخیلات شما آشنا نشده باشد، قدم به قلب شما نمی گذارد. در حالی که مشابه این حق را برای شما محفوظ نگاه نمی دارد. به اسرار دل او جز خودش هیچ کس نباید پی ببرد و اگر دید که این احتمال برای کسی به وجود آمده است، با یک مانور ماهرانه او را به کلی از مرحله پرت می سازد. زن متولد بهمن به راحتی از خطای شما چشم پوشی می کند اما دروغ چیز دیگری است. او دروغ و خدعه و نیرنگ را به هیچ وجه دوست ندارد.

بهتر است از دختری که در برج دلو (ماه بهمن) متولد شده است، چیزی قرض نخواهید. اگر خاطر شما خیلی نزد او عزیز باشد، ممکن است یکی دوبار درخواست شما را اجابت کند، اما دفعه سوم با چنان خونسردی جواب رد می دهد که هرگز آن را فراموش نخواهید کرد. این شخص اصولا از قرض چه به صورت دریافت و چه به صورت پرداخت خوشش نمی آید و اگر مجبور شود که از کسی وام بگیرد، به هر طریقه که شده در رأس موعد مقرر آن را باز می گرداند. قرض گرفتن از او به طور حتم بزرگترین لطمه را به روابط فیمابین شما خواهد زد.

مادر متولد بهمن

بر اساس باورهای ستاره شناسان قدیمی یک زن متولد بهمن می بایست الزاما یک مادر خوب هم باشد زیرا سیاره حاکم بر رفتار او، یعنی “اورانوس” سمبل آینده است و بچه نیز مربوط به دنیای آینده و نسل بعد است، اما تحقیقات نشان می دهد که این نظر خیلی درست نیست و تولد بچه در ابتدای کار، مادر متولد بهمن را به کلی گیج و سردرگم می سازد. علت هم بسیار روشن است. فکر یک زن متولد بهمن هرگز به یک چیز بخصوص ثابت نمی ماند. او موجود سر به هوایی است که هر لحظه به موضوعی می اندیشد و این اخلاق با بچه داری که تمرکز فکر لازم دارد، مغایرت دارد. NameFarsi.com

رابطه با فرزندان

همانطور که گفتیم او به طور طبیعی قادر به ابراز محبت درونی خود نمی باشد و این تکنیک غلط ابراز محبت او را بیش از پیش نسبت به بچه های خود بیگانه می سازد. نکته جالب در مورد این زن،‌ از نقطه نظر رفتاری که با بچه ها دارد، این است که علیرغم بیگانگی که با بچه های خود دارد، با کودکان دیگر بسیار صمیمی و رفیق است و اگر او را مثلا در منزل همسایه ببینند، با کمال تعجب مشاهده می کنید که چطور با بچه های مردم بازی می کند اما روابطش با فرزندان خود چنین گرم و دوستانه نیست. آخر مگر نه این است که او رفیق بازترین موجود دنیا است؟ خوب حالا چه فرق می کند که سن این رفیق چقدر است؟

البته این نکته را هم نباید فراموش کرد که نامناسب بودن تکنیک ابراز محبت او با فرزندانش دلیل بر این نیست که او به وظایف مادری خود عمل نمی کند. هرگز او به هنگام دفاع از کودکان خود بسیار جدی و حتی شدیدا خشن است. آنچه در درجه اول از بچه های خویش توقع دارد، گفتن حقیقت است و به این دلیل هرگز بچه ای را که مرتکب خطایی شده و به گناه خود اعتراف کرده،‌ مورد تنبیه قرار نمی دهد. این کار یک حسن بزرگ دارد و آن اعتماد بسیار زیادی است که این کودکان نسبت به مادر خود پیدا می کنند.

از دید فرزندان او مادری شاد، آسان گیر و به هنگام بیماری مهربان است. برای او یک بچه نامرتب، کثیف و شیطان اما درس خوان بهتر از یک بچه درس نخوان اما بسیار مرتب است. اگر با دختر متولد بهمن ازدواج کردید، نباید فراموش کرد که او قبل از مادر شدن باید یک زن خانه دار شود و قبل از این هم که زن خانه دار شود باید به وی تفهیم کرد که ازدواج فصل آخر زندگی تجرد و رفاقت های نامحدود و بی بند و بار این دوره است. کشاندن این دختر به پای سفره عقد کار ساده ای نیست و او به هیچ وجه تعجیلی در اضافه کردن نام فامیل شما به اسم خود ندارد و این کار را فقط وقتی انجام خواهد داد که شما را خوب سبک سنگین کرده و فهمیده باشد که تا چه حد مرد میدان زندگی هستید. او در لابراتوار حساس ذهنش شما را به خوبی تجزیه و تحلیل می کند.

خصوصیات دیگر دختر بهمنی

درون زن متولد بهمن حس غریبی وجود دارد که پیوسته او را تحریک می کند تا درست در خلاف جهتی که سوق داده می شود، گام بردارد. از آن گذشته او کسی است که می خواهد از هر چیزی سر در بیاورد، پس چه در خانه، چه در روابط دوستانه، چه در عشق از فرط کنجکاوی می خواهد همه راهها را تجربه کند. حس تجربه و دوستی و کنجکاوی چنان در او شدید است که اگر دقت کنید، می بینید حتی قهوه یا چای را هر روز یک جور درست می کند، و یا هر روز که برای خرید بیرون می رود، یک مغازه تازه را برای خرید تحت آزمایش قرار می دهد.

از آنجا که خودش هم نمی داند واقعا چه می خواهد، بیان احساست درونی برایش بسیار مشکل است. اگر عاشق بشود، به شدت گیج و سر در گم می گردد زیرا نهایت این است که فقط دو سه کلمه برای بیان تمام احساس خویش پیدا می کند، آن هم دو سه کلمه ای که به هیچ عنوان گویای شیفتگی او نخواهند بود. برای او بین دوستی ساده و عشق ساده و عشق فاصله ای بسیار جزئی و مبهم وجود دارد. به این دلیل بر عدم علاقه و فقدان عشق نکنید، این حالت تا بعد از ازدواج نیز ادامه پیدا خواهد کرد.

زن متولد بهمن، قوه ادراک و قدرت انتقال و حس پیش بینی عجیبی دارد. او موجودی است که چند روز جلوتر از دیگران زندگی می کند و به این ترتیب تنها کسی است که می تواند شما را دقیقا از عواقب کارها با خبر سازد. به نفع شماست که آنچه را که راجع به آینده می گوید، با اطمینان خاطر قبول کنید. قدرت او در آینده نگری واقعا شگفت انگیز است..

متولد ماه بهمن و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه بهمن با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

متولدین خرداد ماه (ایده آلیست)، آذر ماه (عاطفی)، مهر ماه (خلاق)، فروردین و مرداد ماه

208 نظر برای طالع بینی و خصوصیات زن بهمن ماه

 • سلام خدمت همه اونایی که نظر دادن و نظر میدن.
  من یک پسر اردیبهشتی هستم و اخیرا یه رابطه با هدف ازدواج با یه دختر بهمنی شروع کردم.
  حقیقتش از چیزایی که راجع به دخترای بهمنی خوندم کمی ترسیدم.
  من خیلی آدم احساسی و عاطفی هستم و دوس دارم از طرفم عشق و محبت و نوازش ببینم. (جزو خصوصیات اخلاقیم هستش)
  هنوز خیلی نمی شناسمش و نمیدونم آیا واقعا اینجوری هست یا نه ؟ چون بالاخره عوامل محیطی روی خلق و خوی و خصوصیات آدما تاثیر گذاره و همیشه این چیزایی که گفته میشه کاملا صادق نیست.
  ضمنا تو سایت های طالع بینی ازدواج مرد اردیبهشتی رو با زن بهمنی کاملا بد دونستن.
  چیکار کنم ؟؟
  خواهشا خانم های بهمنی نظر بدن.

  • سلام….من بهمنی هستم و شوهرم هم اردیبهشتی…الان ۹ماه که ازدواج کردیمو بنظرم بهتر از رابطه ما تو دنیا نیس……من یه دختر بهمنی هستم اما فوق العاده احساسی و از همه نظر خداروشکر با شوهرم جورم….سعی کنین طرفتونو بشناسین و صادق باشینو ببینین میتونین باهم راه بیاین یا نه

  • بر اساس تجربه بهت میگم. نکن این کار داداش، نکن، شما باهم به مشکل اساسی میخورین.

  • دخترای بهمنی یکی از خصوصیاتشون اینه که میتونن اخلاقشونو عوض کنن.(همه شون) نگران نباش.

  • الکی میگن.دخترای بهمنی خییییلی هم خوبن.
   خاص و بی نظیرن.اگه دوست دادید محدودش کنید و کلا حرف حرف شما باشه بهتره با هم نباشین

   • قرآن بخوانید

   • دقیقا آدمی که ازدواج میکنه محدود میشه و باید قبول کنه که دوره متاهلی با مجردی فرق داره و باید محدود شد.
    زنی که محدودیت های متاهلی رو نپذیره خیییلی آدم بدیه و نباید ازدواج کنه، نباید یکی دیگه رو بدبخت کنه.

   • دقیقا محدودیت واسه دخترای بهمنی بی معنیه

    • پس هیچ وقت ازدواج نکن. کسیکه میخواد هم ازدواج کنه هم محدود نشه یا خودش مسخره کرده یا همسرش. نمیخوای محدود بشی ازدواج نکن کسی رو هم باخودت بدبخت نکن

  • اسلام می گوید به مراجع تقلید و شیخ ها (فالگیرها) مراجعه نمایید و در کتب استخاره نمایید تا سرنوشت خود را ببینید و هلاکت و بلاغت خود را ببینید. همه ی این طالع بینی ها داستان ها خرافات است
   اینها تیپ های شخصیتی هستن که به اسم طالع بینی گویند و شما برای اینکه اسلام را پاس بدارید باید به اسلام توسل کنید تا نجاتتان دهد توکل به آقا اما رضا و رفتن به مشهد برای مردان توصیه شده است برای خانم ها نیز مراجعه به حرم حضرت معصومه و یا مرقد امام خمینی و دخیل بستن به حرم تا رهگشا شود (ریختن سکه در حرم توصیه شده است آیت الله حجبریانی گفتند) و یا مراجعه به دفاتر حجت الاسلام ها (نیاز اسلام و مسلمین) که البته هزینه کرایه ندارد اما ویزیت حدود ۶۵هزار تومان بود پارسال

  • ب راحتی میتونی باکمک مشاور یا بااگاهیع خودت رابطتونوکنترل کنی .همیشه محکم ترین رابطه ها باتفاوتای زیاد شروع شده

  • بنظرمن ازدواج نکن .اون چیزی که میخوای،نیست

  • من ی خانم بهمنی هستم و تقریبا نود درصد چیزایی که اینجا گفتن درسته و هیچوقت نتونستم با اردیبهشتیا کنار بیام نمیدونم چرا

  • خدا ب ادم عقل و شعور داده…. من بهمنی ام وخیلی چیزای ک اینجا نوشته در مورد من درست نیست… زنای بهمن تومهربونی و غیرت داشتن و خوش قلبی لنگه ندارن..

 • سلام
  من متولد ۳۰ بهمن هستم و به تاریخ میلادی ۱۹ فوریه میشم.سمبل من میشه pisces که میشه اسفند ولی برای بهمن میشه aquarius من الان نمیدونم بهمنی میشم یا اسفندی؟

  • این سمبل ها رو کشورهای غربی از مطالعات دانشمندان قدیمی ایرانی گرفتن. شما تقویم ایرانی رو که منبعش بوده باید ملاک قرار بدین بهمنی هستین ولی چون آخرشین خصوصیات مشترکی از بهمن و اسفند دارین. ولی در کل بهمنی حساب میشین.

   • مرسی از راهنماییتون
    خب الان بهترین سمبل که من باهاشون خوب باشم چیه؟ چون اسفند و بهمن کاملا با هم متفاوتند

    • و این که من رابطم با تیر و آبان خیلی خوبه و در عین حال با مهر و آذرم خوبم که مشخص میکنه من بهمنی-اسفند ام ولی خب یه رابطه با خرداد داشتم که بعد از ۲ سال به مشکل برخورد

     • بهترین راه برای فهمیدن این موضوع اینه که خطوط قرمزتون (چیزایی که اصلا نمیتونین باهاش کنار بیاین) که نمیخواین به هیچ وجه همسرتون داشته باشه لیست کنین بعد مشخصات ماههای مختلف رو بخونین و مقایسه کنین. اگر هر کدومشون یکی یا بیشتر از این مشخصات رو داشت بزارینش کنار. همین کار رو برای چیزایی که میخواین همسرتون حتما داشته باشه انجام بدین.
      البته میتونین این دوتا لیست رو همینجا بزارین تا بهتون بگیم کی بیشتر بهتون میخوره.

     • چشم نخوری عزیزم.
      چقدر رابطه داشتی

  • سلام من خودم بک دختر بهمنی هستم
   و مطمئنم که هیچکسی بهتر از زن بهمنی نیست اشتباه نکن و ادامه بده .

  • منم ۳۰بهمنی ام.
   ولی این خصوصیاتو که اینحا خوندم دارم.

 • سلام من خودم بهمنی ام با تمام وصفیاتی ک گفته شد موافقم و همشو داشتم جز یه مورد من اگه کسیو عاشفانه بخام از دوس داشتنو علاقم میگم و خیلی هم از خودگذشتگی میکنم

  • اگه با کسی ازدواج کردی و بعد از مدتی متوجه شدی اونقدرا هم باب میلت نیست. ( باتوجه به اینکه جزییات اخلاق آدما بعد از ازدواج معلوم میشه احتمال وقوع این اتفاق چندان هم کم نیست) یعنی همچینم عاشق و کشته مردش نیستی. اونوقت چکار میکنی؟ چقدر از خودگذشتیگی میکنی؟
   اینجا فرق بهمنی و غیربهمنی معلوم میشه.

 • من متولد بهمنم یه چیزی در مورد ما صادقه اگه به کسی احساس نداریم می دونیم طرف لیاقت احساسمونو نداره و گرنه به جای خودش خیلی هم با احساس و وفاداریم مثلا من برای برادرم این طوریم و جونمم براش میدم یا برای مادرم ولی در مورد هیچ مرد دیگری به جز اعضای خانواده ام این حس رو ندارم چون تنها این ها اند که واقعا بی ریا و بی غرض دوستم دارن مرد های دیگه از ما خوششون نمیاد چون ما ها برده هاشون نمیشیم حقوق خودمونو میشناسیم و با دو تا کلمه دوستت دارم خر نمی شیم عشق اگه واقعی باشه ترسی از وفاداری نداریم ولی این لیاقتو نسیب ار کسی نمی کنیم

 • سلام یه چیزی در مورد بهمنی ها وجود داره و اون اینکه زنای بهمنی الکی بازیچه دست مردا نمی شن و اهداف بزرگتری از زندگی با یه مرد و داشتن آقا بالا سر دارن اگه نگاه کنید می بینبید که خیلی از انقلاب ها به دست بهمنی ها صورت گرفت مثل سوزان برونل آنتونی برای حق رلی زنان ما فقط برابری می خوایم و این نظر خیلی از افراد که بهمنی ها رو بی عاطفه و بدون بشر دوستی می دونن کاملا صد در صد غلطه ما خیلی هم انسانیت حالیمون میشه شاید بیشتر از هرکسی ولی سطوح بالاتر از آنچه شما تصور می کنید

  • ای کاش برابری بین زن و مرد بود. ای کاش زنها مجبور نبودن به حرف شوهر گوش کنن. ای کاش مهریه ای نبود. ای کاش نفقه ای نبود. ای کاش هر دو طرف از نظر قانونی حق تصمیم گیری یکسانی برای زندگی داشتن. ای کاش هر دو طرف بطور قانونی و یکسان وظیفه داشتن هزینه های زندگی رو تامین کنن. اگه این اتفاقات میفتاد دیگه کسی نمیتونست برای ازداج سخت گیری کنه.ازدواجها راحتتر میشد. پرونده های خانواده تو دادگاهها کمتر میشد. نه پرونده درخواست مهریه بود نه پرونده درخواست نفقه. همه وظبفه خودشون رو میدونستن. وظایف کاملا مساوی. این همه قوانین پیچیده وجود نداشت. زن و مرد در همه چیز مساوی بودن. هر زنی یا مردی میخواست جدا بشه چند تا جلسه مشاوره میرفتن اگه نظرشون عوض نمیشد راحت جدا میشدن. نیازی به این همه دادگاه رفتن نبود.

   • آقا رضا من خودم یه زنم و کاملا با چیز هایی که می گویید موافقم من از شرط های ازدواجمم همین برابریه چه تو خرید چه کارخونه و چه آزادی و ….. من حتی یه مدت میخواستم برا کنکور پزشکی ارتش رو انتخاب کنم ولی خانوما سهمیه ای خیلی خیلی کمی دارن و نتونستم یا تو خیلی کارای دیگه فقط ادعا میشه که برابری جنسیتی وجود داره ولی تو مملکتی که تو قانون اساسیش نوشته شده رئیس جمهور باید رجال سیاسی باشه چه برابری ای وجود دارد؟؟؟ چرا زنا نمی تونن موتورسواری کنن یا برن استادیوم یا اصلا برن سربازی خیلی از خانم ها هستن که نی خوان تو ارتش خدمت کنن ولی نمیشه یا اگه پلیس بشن همه ی کارای دفتری رو به اونا می دن

   • رضا جان بین مرد و زن باید تساوی باشه
    و تساوی هم با برابری فرق می‌کنه
    زن و مرد مکمل همند نه شبیه هم ، پس لزومی نداره نیاز یکسان و برخورد یکسان باشه واسشون ، زن ارزش داره پس مهریه میخواد ، مرد پشتوانه خونه س پس باید بیشتر کار کنه ، زن مهر و محبت بیشتری داره پس بیشتر وقتش رو هم باید صرف اعضای داخل خونه بکنه تا اینکه بیرون زحمت بکشه

    • عزیز جان اینا که گفتی آرمانیه. اگه اینطور بود که خوب بود. اما زنهای امروزی برابری میخوان. چیزایی که شما گفتی رو قبول ندارن. فقط همون بی عدالتی زنانه رو اینجا هم اجرا میکنن و برابری را اونجوری که خودشون دلشون میخواد معنی میکنن. یعنی میخوان برابری زن و مرد جوری باشه که زنها برای خارج شدن از خونه نیازی به اجازه شوهر نداشته باشن. هرجا دلشون خواست کار و زندگی کنن مجبور نباشن به حرف شوهر گوش کنن و…. همه چیزایی که مردا دارن داشته باشن اماااااا مردها مجبور باشن مهریه به زن بدن. مردها مجبور باشن نفقه به زن بدن. مردها مجبور باشن مخارج زندگی زن رو تامین کنن اون هم نه اندازه ای که مرد بخواد و بتونه، بلکه به اندازه ای که زناشون تعیین میکنن باید هزینه بهشون بده. خوبه آدم عادل باشه. برابری باید واقعی باشه یا اونجوری که شما گفتی باید باشه و زن هم در مورد همه چیز باید تحت تسلط شوهر باشه یا باید همه چیز صد در صد برابر و مساوی باشه. تساوی حقوق هایپر مارکت نیست که هر قسمتش دلمون خواست از تو قفسه برداریم هر قسمتش خوشمون نیومد بگیم “مرسی این قسمت برنمیدارم ! ”
     اونجاش که گفتی زن ارزش داره و مهریه میخواد! منظورت اینه که ارزش زن بیشتر از مرده در نتیجه مردا باید یه مبلغی بدن تا این کمبود ارزششون در مقابل زنشون جبران بشه؟ ببین این حرفا آزار دهنده است. این حرف توهین به آقایونه. زن و مرد از یک خاک آفریده شدن. ارزش کسی از کسی بالاتر نیست مگر در تقوا و خداترسی

     • حرفت دقیقا درسته ارزش هرکس به تقواست ، ولی من منظورم چیز دیگه ایه ، اگر ما این جمله خدا رو قبول داریم که ارزش افراد به میزان تقوا اوناست پس باید این صحبتش که گفته برای زن باید مهریه در نظر داشته باشیم هم ایمان داشته باشیم چون خدا حرفی رو بیهوده نمیزنه
      در مورد برداشت آزادی و برابری هم خود زن ها آزادی و برابری رو تو مسیر اشتباهی میدونن البته به نظر من، به نظر من برابری یعنی احترام یکسان ، ارزش یکسان، و تفاوتی قائل نبودن بین یکسری از توانمندی ها و اینکه اگر مردی تونسته مثلاً به یک درجه از جایگاه علمی ، ورزشی و… برسه قطعا زن هم می‌تونه و خیلی مثال دیگه
      اما تا اونجایی که من می‌دونم واسه زنا آزادی فقط توی پوشش و اینکه یک درآمد مستقل داشته باشن تا به قول خودشون نخوان التماس مرد بکنن واسه پول ، خلاصه میشه
      والا تو دین ما اتفاقا جایگاه زن خیلی ارزشمند و پر برکته
      توی زندگی هم اگر دو نفر واقعا عاشقانه باهم ازدواج کردن هیچ وقت به این فک نم کنن که مثلاً مرد بگه چرا من باید بیشتر کار کنم یا … اتفاقا با جون و دل واسه خانواده ش وقت می‌ذاره ، حالا این بین هم زن هم اگر شاغل باشه با کمال میل به شوهرش کمک می‌کنه چون چون اونا دیگه یکی شدن و من جاشو به ما داده

  • دقیقا منو گفتی .اهداف بی نهایت بزرگ تری از ازدواج ورابطه بایه مرد دارم .اصلا ب چشمم نمیان اهدافام خیلی بزرگن و میرسم بهشون

   • دختر بهمنی توانایی های خوبی‌داره. میتونه یک وکیل‌خوب‌باشه یا یک نظامی خوب یا یک بازرس خوب و حتی میتونه یک جراح خوب بشه. ولی خب در مورد عشق و زندگی مشترک خیلی ضعیفه و اصلا برای عشق ورزیدن و اینجور چیزا ساخته نشده. وقتی آدم اهداف مهمتر از ازدواج داره باید اهداف خودش رو پیگیری کنه نباید سراغ ازدواج بره. اینکه یک نفر دیگه رو درگیر احساسات کنی و بعد خیلی راحت بزنی زیر همه چیز و بگی‌ ازدواج برای من چیز مهمی نیست کار درستی نیست. شاید برای اون آدم ازدواج هدف اصلی بوده. از روز اول به همه بگید ازدواج و عشق و احساس براتون مهم نیست و اهداف مهمتری دارید تا به کسی ضربه نزنید. رو راست باشین. انسان باشین. اینکه عشق و ازدواج براتون هدف مهمی نیست اشکالی نداره اینکه این موضوع رو مخفی میکنین و بعد از اینکه طرف احساساتی کردید راحت میزنین زیر همه چیز اشکال داره.
    اگه شما اینجوری دیگران بازیچه کنین مطمئن باشبن چند نفر هم پیدا میشن شما رو به شکلهای دیگه بازیچه قرار میدن.

 • واقعا سر از کار یه زن بهمنی نمیشه در اورد من که ۵ سال از عمرم رو واسش گذاشتم با این شرایط که بعدد۵ سال با من گفت برا خواستگاری من با گریه و زاری فرداش دیدم تو ماشین کنار زکی دیگه نشسته انتظار عشق و عاطفه لز زن متولد بهمن چیزه چرتیه من ادمی بودم که خودش اعتراف میکرد دیگه مثل من پیدا نمیکنه ولی اون کسی دیگرو زیر نظر داشت و کاملا ادمای مادی عستن.این که اینجوری بودد

 • سلااام > من یه زن بهمنی هستم …….. و به بهمن بودنم افتخار میکنم ……. خیلی وفادارم ….. وهمچنین طرفدار صلح ارامش …. و شادی و تفریح …. تنها چیزی که سخت منو به هم میریزه بینظمی در برنامه ها هستش و نبود گوش شنوا و واسه حرفام و هم چنین بی ذوق بودن طرف مقابلم . خوب پ چقد خوبه که اگه با یه بهمن قراره باشین باید همراه بشین باهاش این شکلی اونم کم کم منعطف میشه و کلیییی بهتون خوش میگذره …..یووووهوووو …..

 • بیشترش درسته.انتظار دوست داشتن و عشق و محبت از زن بهمنی نداشته باشین.زن بهمنی فقط و فقط طالب نیاز خودشه و اگه ذره ای با او مخالفت کنید دلبسته هم باشه شما توی زندگیش جایگاهی ندارین.منفی بین و نکته بین هست.اهل گوش و کناااایه و بسیااااار سرد.زمانی که خبر

  • از نظر خود دخترهای بهمنی پسرا باید لیاقت داشته باشن تا چنین موجود بی احساس و خودخواهی که فقط و فقط برای خودش ارزش قائله و عشق فقط وقتی قبول داره که بتونه به عنوان دستاویزی برای رسیدن به سود شخصی خودش ازش استفاده کنه گیرشون بیاد.
   کلا دختر بهمنی زیاد از کلمه بی‌لیاقت برای افراد با احساس و با معرفت استفاده می‌کنه. درست مثل کلاغی که بقیه پرنده هایی که مثل خودش از مردار و گندآب تغذیه نمیکنن بی لیاقت می‌دونه.

 • باسلام.من دختر متولد بهمن هستم
  حتما بخوانید:
  دخترمتولد بهمن اگه یکی رو واقعا بخواد حالا یا برا ازدواج یا دوستی تااخرش پاش میمونه و حتی حاضره براش جون بده ولی اگه ازچشش بیفته یعنی کاری کنه طرف ک به بهمنی بربخوره دیگه باید ازش فاصله بگیره برای همیشه زود وابسته میشه ولی دیر بهم میزنه یعنی حاضره بره دنبال طرفش کم حرف از عشق و عاشقی میزنه عجول و یکدندس زود عصبی میشه کم حرف در عاشقی گاهی پرحرف گاهی کم حرف (حد وسط نداره)اینو توی همه ی سایت ها در مورد بهمن ماهی ها هست چه دختر چه پسر و…

  • منم یه دختر بهمنیم. با بیشتر نظراتت موافق نیستم. ما خودمون هیچ وقت کوچک نمیکنیم میخواد دیگران خوششون بیاد میخواد بدشون بیاد. من اگه یه نفر خیلی خیلی زیاد دوست داشته باشم و عاشقش باشم اگه مثلا یک ماه نبینمش خیلی راحت فراموشش میکنم. ما طوق بندگی هیچ کسی رو به گردن ننداختیم که تحت هر شرایطی عاشقش بمونیم و بخاطرش تب کنیم. ما رو قله کوهیم میخوای باما باشی باید همیشه اونجا باشی. بری پایین ما با تو نمیایم پایین.
   اگر کسی از چشمم بیفته برای همیشه افتاده بهتره بیخود دیگه تلاش نکنه. (اینجا رو کاملا با شیرین موافقم).
   من خیلی دیر وابسته میشم خیلی هم زود دل میکنم. پس بهتره آقایونی که میخوان دختر بهمنی رو داشته باشن محبتشون دائمی باشه. یه بهمنی ساده نیست که با اسباب بازی هایی مثل عشقم و … بشه گولش زد. نگهداری هر چیز ارزشمندی سخته و هزینه بر.
   عجول نیستم ولی یکدنده هستم زود هم عصبی میشم. از محدود شدن بدم میاد. از اینکه دوست یا شوهر یا هرکسی بهم احساس مالکیت داشته باشه هم بدم میاد. ما فقط مال خودمونیم و بس. ما همیشه آزادیم تحت امر هیچ کسی نیستیم. فضای خصوصیمون مال خودمونه کسی حق نداره واردش بشه. اگه با کسی ازدواج کردیم معنیش این نیست که اجازه داره تو همه چیزمون دخالت کنه. هر کسی خوشش نمیاد بهتره نزدیکمون نیاد. اهمیت نمیدم بعضیا اخلاق ما رو دوست ندارن.

 • والا همش خصوصیات منه . راست راسته

 • سلام من خودم یه دخترربهمنی هستم اینکه واقعا همه اشون درست بود جز اینکه مادی هستن و اگر پولی بدن قرض آدمهای بدی میشن رو قبول ندارم ما خیلی هم دست و دلبازیم ولی اعتراف میکنم از نظر احساسی واقعا میشه گفت سردیم هیجانات لحظه ای داریم نمیتونیم همیشه گرم باشیم و واقعا خودخواهی و لجبازی چیزی هست ک بهمون ضربه هم میزنه اما نمیتونیم ترکش کنیم و دلتنگ شدن یه چیز مسخره اس برای ما در کل آدمها واسه دختر بهمن مثل آدامس هست شیرینیشون ک از بین بره کنار گذاشته میشن سعی کنید اگر میخوایین با یه دختر بهمن ماهی باشین همیشه یکم مرموز باقی بمونین تا براش جذابیت داشته باشین چون از هر چیزی ک براشون عادی بشه فرار میکنن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *