طالع بینی دختر ماه دی

طالع بینی و خصوصیات زن دی ماه

زن متولد دی ماه

خصوصیات زن و دختر متولد دی ماه

 طالع بینی دختر ماه دی

دختر ماه دی طالع بینی شخصیت شناسی

خصوصیت رهبری زن دی ماهی

زن متولد دی با نظم و اراده خاص خود می تواند رهبری احزاب و مؤسسات خیریه را بدست آورد. از لحاظ شغلی با هر کاری قابل تطبیق است. ممکن است مسئول یک بخش از موزه یا خواننده اپرا یا فروشنده یک سوپر مارکت یا معلم یک مدرسه و یا زنی خانه دار با مشکلات باشد.

همانطور که در وب سایت نام فارسی و اینجا به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه دی این چنین است:

دی نام ملک (فرشته ای) است که تدبیر امور و مصالح روز و ماه دی به او تعلق دارد. در اوستا (و زبان اوستایی) داثوش یا دادها به معنی آفریننده، دادار و آفریدگار است و غالبا  صفت اهورامزدا است و آن از مصدر (دا) به معنی دادن و آفریدن است. در خود اوستا صفت دثوش (=دی) برای تعیین دهمین ماه استعمال شده است. که شاید تا حدودی با ویژگی های متولدین ماه دی هم ارتباط داشته باشد که در ادامه خواهیم خواند.

ظاهر دختر متولد ماه دی

یکی از نکات جالب و عجیب درباره دختر و زن متولد دی ماه این است که به طوری باور نکردنی به سر و وضع و ظاهر خود توجه دارد. او ممکن است دختر یک کارگر ساده باشد، اما هر بار که به ملاقات وی می روید، چنان سر و وضع و رفتاری از وی مشاهده می کنید که گویی در یک خانواده ثروتمند بزرگ شده و در بهترین مدارس تحصیل کرده است. (بسیار به خود می رسد تا ظاهری زیبا داشته باشد و نکته بسیار مثبت این است که این حالت دختر متولد دیماه تا بعد از ازدواج نیز باقی می ماند.) این حرف را حمل بر خودنمایی او نکنید، دختر متولد دی کسی است که اگر لازم باشد، صورت خود را با سیلی سرخ نگاه می دارد.

زن متولد دی در خانه و خانواده

در منزل هم ممکن است همکار و مشوق صمیمی شوهرش یا مطیع بی چون و چرای او باشد، به این ترتیب صدور یک حکم کلی درباره چنین موجود متنوعی واقعا غیر ممکن است، اما در عوض یک اصل درباره او مسلم است و ان این است که در هر لباسی و مصدر هر کاری که باشد، بر اعمال و رفتار خود کاملا مسلط می باشد. منزل کدبانوی متولد دی به طرز چشمگیری تمیز و مرتب است. برای او بیدار ماندن تا پاسی از شب برای تمیز کردن خانه خود یک امر کاملا طبیعی است. تلف کردن وقت برای وی مفهوم ندارد. از موسیقی های ملایم لذت فراوان می برد و معمولا اطلاعات وسیعی از کارهای هنری دارد. به تاریخ، مخصوصا داستان هایی که درباره قهرمانان تاریخی نوشته شده است، علاقه مندی نشان می دهد و شاید به همین دلیل هم باشد که نسبت به حفظ آداب و سنن قدیمی اعتقاد و پای بندی فراوان دارد.

دختر متولد ماه دی از آنجا که فرد بسیار با انضباطی است، بچه های خود را نیز چنین بار می آورد، اما میزان امر و نهی های او گاهی اوقات به صورت خسته کننده ای در می آید، علاقه فروان به خانواده موجب می گردد که پیوسته بهترین غذاها را سر میز بگذارد و قشنگ ترین لباس ها را برای کودکان خود تهیه نماید. برای او زندگی کردن به مفهوم استفاده از ارزان ترین اشیاء نیست. او از کودکان خود می خواهد که احترام بزرگترها را نگه دارند و بچه های او معمولا از زمره مؤدب ترین بچه های فامیل هستند.

ممکن است چنین به نظر برسد که او مثل مادران دیگر به کودکان خود محبت نمی کند و بین او و فرزندان فاصله زیادی وجود دارد، اما وقتی بچه ها قدری پا به سن گذاشتند، متوجه می شوند که مادرشان بهترین گوش شنوای دنیا است (به حرفشان گوش می دهد) و او درست به همان اندازه که از ایشان توقع داشتن گوش شنوا دارد، برای شنیدن درد دل ایشان نیز شخصا دارای گوش شنواست.

از نظر جنسیت نیز وضع به همین نحو است. زن متولد دی هم می تواند چنان زنانه باشد و دلربایی از خود نشان بدهد که همسرش را بر کرسی اقتدار بنشاند و تسلط مرئی و نامرئی بر شوهر خود داشته باشد. در این مورد نیز، برغم رفتار گوناگونی که ممکن است از وی مشاهده شود، یک هدف اصلی در اعماق وجود این زن نهفته است و آن دستیابی به مردی است که بتواند از لحاظ اجتماعی و شغلی آدم مهمی باشد، موجب افتخار او بشود و برای بچه هایی که به دنیا می آورد، پدری دلسوز و مهربان باشد.

دختر متولد ماه دی

اگر با یک دختر متولد دی دوست هستید، به این نکته اساسی توجه داشته باشید که هدف نهایی او همیشه تأمین زندگی، جلب احترام و کسب اقتدار و برخورداری از موقعیت های چشمگیر است و برای او اصلا فرقی نمی کند که این خواسته ها در پشت میز ریاست یک مؤسسه تجاری برآورده شوند یا در شغل آموزگاری و موزه داری.

زن متولد ماه دی و کار و شهرت

او به هر حال می خواهد که شوهرش در هر رشته کاری که هست، مقام اول را داشته باشد. حتی خود او نیز اگر شاغل باشد، عزت طلب و ترقی خواه است و میل دارد در محیط کار خود شاخص و برجسته باشد. به همین جهت برخی از زنان متولد دی به شاعری، نقاشی و آهنگسازی روی می آورند تا از این راه کسب شهرت بکنند. علاقه این زن به پیشرفت و جاه طلبی خیلی زود جلب توجه می کند، همیشه سعی دارد یک پله از مکانی که در آن قرار دارد، بالاتر برود تا سرانجام به هدف نهایی برسد، اما در این کار هرگز خودنمایی نمی کند و جار و جنجال به راه نمی اندازد، در کمال آرامی و بدون سرو صدا قدم به قدم هدف خود را تعقیب می کند و به قول معروف آهسته اما پیوسته می رود.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

امید است این توهم به شما دست نداده باشد که او همه چیز را فدای جاه طلبی و شهرت پرستی می کند. اگر در طی روزها و ماه های قبل از ازدواج بتوانید او را تا حدی مطمئن سازید که پس از گفتن بله در منزل از اختیارات تام برخوردار خواهد بود و شما هم مردی هستید که آینده درخشانی دارید، آن وقت خواهید دید که چطور حاضر می شود با کمترین شرایط کم پای سفره عقد بنشیند. پس از ازدواج از همراهی همه جانبه او برخوردار خواهید بود، به نحوی که اگر احتیاج پیدا کنید، حاضر می شود به شغلی که خیلی پایین تر و بی اهمیت تر از شخصیت و استعداد اوست، بپردازد تا چرخ زندگی از جریان طبیعی باز نایستد، او همیشه حداکثر کوشش خود را بکار خواهد برد که شوهرش فردی موفق و آبرومند باشد.

دختر متولد دی ماه و ازدواج

مردی که با یک دختر متولد دی ازدواج می کند، در حقیقت با تمام خانواده ازدواج می کند، اگر پدر یا مادرش بیمار شوند و نیاز به پرستاری داشته باشند، او وظیفه خود می داند که شما را هفته ها و یا حتی ماهها تنها بگذارد و به منزل پدری خود برگردد. از سوی دیگر او را می توانید به معنای واقعی شریک زندگی خود بدانید، چه در صورت لزوم و در ضمن بحران ها با تمام وجود به کمک شما می شتابد و بدون کوچکترین اعتراضی حاضر است بار خانواده را چه از نظر مالی و چه از نظر احساسی و روحی بر دوش بکشد. یک نکته دیگر را هم باید در این زمینه تذکر داد و آن این است که مانع رابطه و علاقه و تمایل شما به پدر و مادرتان نمی شود. اگر والدین شما نیازمندی های مالی داشته باشند، هیچ زنی به اندازه او کمک های شما را به ایشان طبیعی تلقی نمی کند، علاقه به اعضای خانواده و اعتقاد به لزوم یک چنین علاقه ای چنان در وی شدید است که اگر شما قبل از ازدواج روزی او را به منزل خود ببرید و به پدر و مادر خود معرفی کنید، پس از مدتی مشاهده می کنید که عملا یکی از اعضای خانواده شما شده است و رفتاری از خود نشان می دهد که در کمترین مدت جای خود را در دل پدر و مادرتان باز می کند. مردی که همسر خود را از بین متولدین دی ماه انتخاب می کند، باید متوجه یک نکته مهم باشد و آن اینکه ظاهر او خیلی آرامتر و ساکت تر از آنچه که در درون اوست نشان می هد، در وهله اول این توهم به شما دست می دهد که او زنی خونسرد و بی تفاوت و آرام است در حالی که باطنا بسیار احساساتی است، البته همه زن ها ظریف و احساساتی هستند، اما زن متولد دی خیلی بیشتر از آنچه که در بدو امر به نظر می رسد، تابع احساسات خود می باشد. حقیقت این است که او یک خلق و خوی مشخص ندارد و مخصوصا اگر به او بی احترامی یا کم محلی بشود، دچار آزردگی خاطر بسیار می شود و چه بسا که روزهای متمادی احساس اوقات تلخی کند.

دختر ماه دی و گذشته و آینده

در وجود دختر و زن متولد دی نوعی ترس از آینده، دلواپسی از حال و تأسف به گذشته وجود دارد که باز تاب آن در رفتار و کردار وی به خوبی نمایان می گردد و شاید به همین دلیل هم باشد که از شوخی خوشش نمی آید. اگر در سنین نوجوانی با پسری دوست بشود فقط به این منظور است که با وی ازدواج کند. ترس از آینده چنان در وی شدید است که حتی لحظه ای نمی تواند فکر او را راحت بگذارد. از آن گذشته او به هیچ صورتی اهل رؤیاهای طلایی نیست و همین قدر که پسری را از نظر روحی و مالی قابل اطمینان دانست، از تمام امکانات خود برای ازدواج با او استفاده می کند.

دختر دی ماهی از نظر اجتماعی فوق العاده مبادی آداب و بانزاکت است، به محض ورود به یک اجتماع سریعا موقعیت آنجا را درک می کند و پی می برد که چه رفتار و کرداری باید داشته باشد. زن متولد دی دارای جذابیت خاصی است و به قول معروف با نمک است. اما بدون شک از تماشانی چهره او خوشتان می آید زیرا زیبایی مخصوص به خود را دارد. اما یکی از وحشت های مزبور و دائمی او این است که نکند شوهرش زن زیبایی را به او ترجیح بدهد. NameFarsi.com

زن متولد دی نه تنها خود را زیبا نمی داند بلکه هرگاه در مقابل آینه قرار می گیرد، از اینکه مبادا در نظر دیگران زشت جلوه کند، دچار دلهره و ترس است و به این دلیل اگر دوست یا همسر شما زن متولد دی است باید به طور مستمر او را از زیبا بودنش مطمئن بسازید. این زن از نادرستی بیزار است. در ایام کودکی سن او مسن تر از سن واقعی به نظر می رسد اما بعدا سالهای سال در قایفه ک زن سی ساله باقی می ماند. علاقه او به پدر و مادر و خواهر و برادرانش بسیار شدید است، پس به هیچ وجه به فکر قطع این رابطه عاطفی نیفتد زیرا اگر خیلی پافشاری کنید و عرصه را بر وی تنگ سازید، مجبور می شود از شما دست بکشد.

مهربانی دختر متولد ماه دی

دیگر از اختصاصات این زن همدردی شدید او با درماندگان و بینوایان است و هر کجا که دردمندی به وجود او احتیاج پیدا کند، فورا به کمک وی می شتابد و قدم پیش می گذارد و سازمان و جمعیت خیریه ای برای یاری رسانیدن به دردمندان ایجاد می کند.
او اصولا یک فرد تشکیلاتی است و در احزاب و سازمان های مختلف سیاسی، ‌اجتماعی و یا مذهبی به سهولت می تواند نقش رهبری را به عهده بگیرد،‌و با کفایت و لیاقت تمام وظیفه خود را انجام دهد.

از سوی دیگر این را هم باید گفت که کشف این موضوع کار ساده ای نیست، یعنی اغلب اوقات فاصله ای که بین این مادر و کودکانش پیدا می شود، چنان بزرگ و عمیق به نظر می رسد که بچه ها تصور نمی کنند می شود از آن عبور کرد. در یک چنین مواردی این وظیفه شما است که به کمک آنها بشتابید و شکاف ظاهری بین مادر و بچه ها را پر کنید. علت هم این است که فرزندان مادر متولد دی او را با جاذبه و گاه خشک و سخت گیر تصور می کنند و به همین جهت رابطه خیلی نزدیک و خصوصی با او ندارند.
زن متولد دی دارای پوست بسیار حساسی است و به این جهت کمتر آرایش می کند. خوشبختانه طبیعت به کمک او آمده است و همانطور که گفته شد، اصولا صورت بانمک دار هم احتیاج زیادی به آرایش ندارد. حساسیت پوست ممکن است موجب پیدایش ناراحتی پوستی در او بگردد.

عدم اعتماد به نفس یک از نقاط ضعف این زن محسوب می شود و این وظیفه شوهر اوست که در رفع این نقیصه بکوشد و گاه و بیگاه حس اعتماد به نفس را در او تقویت کند. یکی دیگر از معایب او لجبازی و زود رنجی است. اما خوشبختانه این تأثیر پذیری همراه داد و فریاد و انجاد عصبانیت و طوفان نیست و او روی هم رفته زنی خود خور است که خشم خویش را در درون می ریزد.

ویژگی های دختران متولد دی ماه

به صورت خلاصه می توان گفت زن متولد دی ماه بسیار جاه طلب،کمی لجباز و زود رنج، کدبانو، منظم، آراسته و خوش لباس می باشد.

متولد ماه دی و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه دی با پسر متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

پسر آبان ماه (خصوصیت: جذاب)، پسر اردیبهشت ماه (خصوصیت: با محبت)، پسر اسفند ماه (خصوصیت: جلب کننده)، پسر شهریور ماه (خصوصیت: انتقادی)

دختر ماه دی
دختر دیماه

192 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات زن دی ماه”

 1. ،سلام، مرسی،بابت مطالب قشنگتون، عالی بود من دختر دیماهی هستم متولد۶۶، دختران دیماهی خیلی ایده ال گرا هستن، کلا از بی نظمی، بی برنامگی، بیزارن، میخان تو هر کاری بهترین و نامبر وان شن، با بقه خیلی متفاوت و خاصن، دوستداشتنی هستن…محیط بر خلاف میلشون باشه نسبت به بقیه حساستر و شکننده ترن، وسواس و حساسن.و…..

 2. دی یعنی کلکسیونی از آدمهای خاص..خاص بودیم وقتی خاص بودن مد نبود.مشکل اینجاست ک دخترای دی ب قدری حساس هستند ک کمتر آدمی میتونه درکشون کنه.خصوصا شریک زندگیشون

  1. من میخام با بک دختر دی ماهی ازدواج کنم چیکار کنم که از من خوشش بیاد

  2. سلام باید ازصمیم قلب دوسش داشته باشی و بهشم بگی

  3. زود به او نگو درباره خود از چیز هایی خوب بگو چون او یک انسانی را دوست دارد کی اعتماد به نفسش زیاد باشد

  4. محبت و عشق ببین دی ماهیا در ظاهر مغرور و سردن در باطن گرم و دلنشین دلشو ک بدست بیاری دیگ کار از کار میگذره و قرعه دست تو میوفته و همچنین عاشق هدین

 3. این ویژگی را درست گفتین.من زینب هستم.دست خودم نیست و وقتی کسی طعنه ای می زند خیلی زود رنج هستم و اشکم سرازیر می شود
  ب تیپ خودم در بیرون خیلی اهمیت میدم

  1. دقیقن خیلی بده بیش از حد حساس باشی منم سر همین موضوع ضربه خوردم تازه به خاطر حافظه قویم که داشتم فراموش کردنش سخته
   ولی نمیدونم چرا هر وقت بهم تیکه انداختند با این که جواب داشتم ولی ندادم اعتماد بنفسمم خوبه

 4. درک کردن ی دختر دی ماهی کار هرکسی نیست
  من متولد دی ام کلکسیون ادمهای خاص
  دی ماهی ها تولدتون مبارک

 5. سلام منم دی ماهی ام درست بیستم دی ماه
  یکی از ویژگی هایی که احساس میکنم تو اکثریت دی ماهی ها هست اینه که دیر دل میبندیم و اگه دل بستیم محاله بتونیم دل بکنیم گاهی وقتا خیلی شلخته میشیم ولی به محض اینکه بتونیم از اون معظلی که عموما احساسیه و درگیرش شدیم بیرون بیایم تبدیل میشیم به پرنسس قصه ها خاص و شیک و جذاب و اینم بگم بعضی از ما دی ماهی ها واقعا کله شقیم توی موارد مختلف و این چیز عجیبی نیست چون تمام دنیا استثنائاتی تو کارش داره ولی خودمونیم تنها ماه دو حرفی کل سال سرد ترین حلقه آتیش خشم و عصبانیت رو داریم ولی خدا نیاره روزی که صبرمون لبریز شه دیگه احدالناسی نمیتونه آروممون کنه و این مشکل بزرگ ماهاست که همیشه تکیه گاه شدیم برای گریه های بقیه و وقت های دلتنگی و تنهایی خودمون تنها همدممون شد بالش خیس اشکمون
  ما دی ماهی ها قطعا بهترین بازیگر های دنیاییم جوری که حتی گاهی خودمون هم باورمون میشه خوشحالی هامون فیلم نیست!

  1. وای زهره جان
   راست میگی منم متولد دی هستم وتمام حرفهایی رو که زدی به عینه تو زندگیم دارم تجربش میکنم
   چه کنیم دیگه دیماهی هستیم ومهربون وساده و عاطفی
   من امشب درست ٢٠ سالم میشه
   تولد همه دیماهی ها مباااارک
   به خودتون خیلی افتخار کنین
   ما ها فوق العاده ایم

  2. عااااالی بود، دقیقا منم همینطورم..احساس کردم خودم متنو نوشتم

 6. سلام من خودم دی ماهی ام به نظرم باید حساس و دل نازک بودنو هم اضافه کرد به اخلاق دی ماهی ها…واقعا بقیه رودوس دارن و دل نمیبندن به آسونی وسعی میکنن در بدترین شرایط عزیزانشونو خوشحال کنن ومیترسن به آنچه میخوان نرسن

 7. سلام عشق من متولد دیماهه و خیلی دوسش دارم و درکم هم نمیکنه،دختر خالمه و باور نمیکنه هر چی بهش میگم..باورش نمیشه…

  1. سلام
   راضیش کن ک در کنار تو میتونه امنیت داشته باشه ولی قبلش بفهم ب کس دیگه ای علاقه داره یا ن .

  2. ولی یه چیز دیگه وقتی بهش تو تلگرام پیام دادم بلاکم کرد و از اون طرف هم هر موقع منو میبینه بهم خیره میشه و زیر چشمی نگاه میکنه!!!

  3. حتما عاشقته که نگات میکنه ………..و لی نمیتونه قبول کنه که عاشقته برا همینم به احساسش غلبه میکنه

 8. یه خصوصیت بارز یه دی ماهی اینه ک هموووون اندازه که مهربونه و وقتی یکی بره تو دلش از کل احساسش براش میذاره…..خیلی راحت هم اگه دلشو بشکنین از دلش مییرین و دیگه محاله ممکنه حتی اگه خودشم بخواد تو دلش برین بازم!!اگه با یه دختر دی ماهی دوست میشین همون اولا رابطع به حرفایی ک میزنه علایقی ک داره مخصوصا احترامی ک میذارع تو رابطه توجه کنین….چون اون حرفارو اول رابطه میزنه و بعدش حتی اگه خلافش هم عمل کنین هیچی نمیگه و میسازه ولی کم کم از دلش میرین…..و به همون اندازع ک عاشقتون بوده براش عادی میشین…..دی ماهیا الکی حرفی رو نمیزنن …..۹۹درصد حرفاشون با منطق و مدرکه محال ممکنه بتونین قانعش کنین سر موضوعی یا به اصطلاحی خرش کنین

 9. من متولد ۲۸دی ماهی هستم،یکی از ویگی ها و نقاط ضعف من فک میکنم این همست ک اعتماد ب نفس ندارم و همش ی ترس از اینده در وجودع من نهفته،و خیلی اوقات ثبات شخصیت ندارم یا خیلی مهربونم یا خیلی بد…

  1. عزززیزززم منم متولد ۲۸ دی هستم
   اینم بدونید یه دی ماهی هیچوقت پیر نمیشه
   فقط بزرگتر میشه

 10. سلام منم دی ماهیم. ….خوشحالم خوصوصیات خوبی دارم. .۱۴ دی ۵۶

  1. بگیر خوده مهر ماهی ها را خوب می شناسم از همه ماها از دی ماهی متنفرم

  2. اگه هیچی نیستیم چرا اینقدر با دقت همه مطالبو دنبال کردین و خوندین
   اعتراف کنید ک دی ماهیا از مهر ماهیای فضول بهترن

  3. این چه طرز حرف زدنه. اگه هیچی نیستیم چرا نشستی مطلب دی ماهی ها و کامنتا رو خوندی؟

 11. سلاااام خیلی ممنون از اطلاعاتتون من دختد دی ماهی نیستم پسر اذری هستم اما عاشق یه دختر دی ماهی شدم و فعلا جسارت گفتنش ندارم بخاطر همین دارم اطلاعات کسب میکنم تا بتونم جوری جذبش کنم که مطمئن بشم جوابش مثبت
  تا جواااابم نگیرم دست بردار نیستم راااااستی سال بسیار زیبا و لذت بخشی رو براتون ارزو دارم
  ارادتمند تک تکتون اهورا

 12. سلام .من یه دختر دی ماهی هستم . اینو همه یادشون باشه دی ماهیا خیلی سخت عاشق میشن اما اگر عاشق بشن اگر از طرف مقابل بی توجهی ببینن آنقدر دلشون می‌شکنه که کسی نمیتونه شکسته هاشو براشون کنار هم بچینه . بر خلاف ظاهر جدیشون خیلی دل قشنگ و مهربونیت دارن

  1. سلام منم دختر دیماهی هستم
   تمام این خصوصیاتی ک گفتینو همشو در خودم دیدم علاوع برهمه ی اینا دیماهی ها خیلی زود رنج وحساس هستن وقتی هم یکی ازچششون اقتاد دیگ اون جایگاه قبلو پیششون ندارن من ۲۲دی هستم
   ارداتمندشما ملیکا

 13. من اصلا به خصوصیات اخلاقی که در مورد متولدین هر ماه گفته می شد اعتقاد نداشتم ولی مطالب این صفحه ۹۹ در صد ش در مورد من که متولد دی بودم درست بود. واقعا شوکه شدم.

 14. سلام منم دی ماهیم به نظرم ماها دخترای مغروری هستیم که به هرکسی محل نمیذاریم درنتیجه خیلیا آرزوشونه با ما باشن ولی اونی موفق میشه دل مارو به دست بیاره که پافشاری کنه و غرورشو برامون زیر پاش بذاره حتی ممکنه بعد یه سال رابطه دوستی وقتی باهامون حرف میزنه اینگار بار اوله که باش هم صحبت میشیم و اولش بسیار سرد برخورد میکنیم ولی توی دلمون بهش علاقه داریم ولی هرگز قبل ازدواج یا نامزدی اینو نمیتونیم بگیم به دلیل محافظه کار بودن ماها خیلی دقیق هستیم و از بدقولی بدمون میاد دوسداریم توی کاری که انجام میدیم تک باشیم به ظاهر و لباس خودمون و طرفمون بسیارررررر اهمیت میدیم در جمع بسیار مودب هستیم و دوسداریم همونطور باهامون برخورد بشه شاید در نگاه اول سرد یا خشک و مغرور به نظر بیاییم ولی باید بامون باشن تا بفهمن کی هستیم بسیار قابل اعتمادیم بدی و حسادت زیادی از دوستامون میبینیم ولی به روشون نمیاریم

 15. سلام.من متولد سوم دی هستم.

  ۹۹%خصوصیاتی که گفتین رو تو وجودم دارم.
  مخصوصا احساسی بودنمو
  افتخار میکنم ک یه دی ماهی هستم.

 16. دی ماهیا از معنی ماهشونم پیداست که دانای افریینده هستن و برا راهنمایی و هدایت بقیه اومدن
  همنجور که میگن ظاهر نشان از شخصیت ندارد راست گفتن دی ماهیا در عین ظاهر که جدی و خشک به نظر میان ولی در باطن بسیار احساساتی مهربان و بخشنده هستن
  در مورد فضل و بخششون حرف ندارن
  فقط باید مطمئن باشن که واقعن طرف احتیاج دارع
  ینی حساب و کتاب شده عمل میکنند

  1. سلام
   من بهارم و متولد ۵دی
   ۹۰ درصد این مطالب درسته و در مورد من صدق می کنه
   ما دی ماهی ها رو هرگز نمیشه پیچوند.نمیشه بهمون دروغ گفت.در برابر دروغ سکوت می کنیم و منتظریم گوینده خودش بفهمه.
   دی ماهی ام:تمیز، صبور و دلسوز

 17. دی ماهی ها از لخاظ وفا دار بودن به عشقشون چطورن؟ زود دل میبندن؟ یا دیر دل میبندن؟
  وقتی عاشق کسی شدن…ایا کسی میتونا بیاد و فریبشون بده چون خیلی احساساتی هستن…من یه نامزد دی ماهی دارم ولی نگرانم چون در شرایطی هست که پسرای بهتر از من اطرافش محل تحصیلش زیادن ولی خیلی دوستش دارم
  موندم ابراز علاقه بهش بکنم یا ن…چون وقتی به هر ادمی محبت تمام کنی ..سیر میشه و ازت خسته میشه و جذب یکی دیگه میشه
  ….دوستان دی ماهی راهنمایی کنن

  1. مطمئن باش اگه واقعا بری تو قلبش امکان نداره کسیو جات بیاره

  2. دیر دل میبندن و هیچوخ دل نمیکنن هستم که میگم به نظر من ابراز علاقه کن بهش بیشتر نشون بده که عاشقشی البته اگه عاشقش هستی
   باهاش بیرون زیاد برو و کارایی که حرصش رو در میاره زیاد انجام بده اینجوری بیشتر جذبت میشه
   حالا خود دانی از ما گفتن بود

 18. یه دختر دی ماهی ایا ممکنه از محبت بی حد و اندازه نامزدش سیر بشه؟ و رهاش کنه؟ یا اگر از کسی خوشش امد تا اخر باهاش میمونه در حالی که اطرافش پر از پسرای دیگ باشه؟

  1. ن مگه بقالیه اگه خوشش ازت بیاد حتی سکوتو بی محلی هم بکنه مطمین باش تو قلبشی ولی اگه قهر کنه نیاز داره که تو نازشو بکشی فقط و تو آشتی کنی و پا پیش بذاری

  2. راستش من به عنوان یه دی ماهی از توجه خیلی خوشم میاد ولی دلم میخواد مرد یه اقتدار و غروری هم داشته باشه. در ضمن، دی ماهی ها خیلی وفادارن مطمئن باش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *