دختر متولد فروردین

طالع بینی و خصوصیات زن فروردینی

زن متولد فروردین دختر فروردینی

خصوصیات زنان متولد فروردین

زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون اینکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد. به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد که به انتظار فرد دیگری بنشیند و طبیعی است که چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور خیلی از مردها خوشایند نیست. زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری و پیشتازی است (ویژگی های ذاتی یک رهبر را دارد) و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز هست. در ادامه بیشتر درباره عشق و رابطه عاشقانه متولد ماه فروردین خواهید خواند.

دختر فروردین
خصوصیات دختر فروردینی

بد نیست قبل از بررسی خصوصیات دختران و زنان متولدین فروردین ماه کمی درباره ماه اول سال ایرانی بدانیم. معنی واژه “فروردین” را بدانیم و …

فروردین یعنی:

فروردین واژه ای با ریشه پهلوی است. نام نخستین ماه و فصل بهار و روز نوزدهم هر ماه در گاه شماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا و پارسی باستان فرورتینام، در زبان پهلوی فرورتین و در فارسی فروردین (آنچه امروزه هم در بین فارسی زبانان رایج است) گفته شده که به معنای فروردهای پاکان و فروهرهای ایرانیان است. بنا به عقیده پیشینیان، ده روز پیش از آغاز هر سال فروهر در گذشتگان که با روان و وجدان از تن جدا گشته، برای سرکشی خان و مان دیرین خود فرود می آیند و ده شبانه روز روی زمین به سر می‌برند. به مناسبت فرود آمدن فروهرهای نیکان، هنگام نوروز را جشن فروردین خوانده اند. فروهران در ده روز آخر سال بر زمین هستند و بامداد نوروز پیش از بر آمدن آفتاب، به دنیای دیگر می‌روند. بد نیست بدانید نوروز اسم پسر فارسی نیز هست.

طالع بینی دختر و زن فروردینی

عشق و زن فروردینی

دختران متولد فروردین همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد. او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است، دست رد بزند. این درست نمونه کاملی از خصوصیات اخلاقی یک متولد ماه فروردین است و او حتی پس از اینکه در زیر ضربات خرد کننده حوادث به کلی درمانده شد و تنها طفلش از دنیا رفت و مردی که دوستش می داشت و جایش را برای خاطر او به خطر انداخته بود، ترکش کرد، باز قادر است بگوید که: «باشد و فردا هم برای خودش روز دیگری است» و خودش را نمی بازد.

زن فروردینی زنی با قدرت فراوان است که می تواند بر همه غمنامه ها یک نقطه پایان بگذارد و قادر به ایفای کامل نقش یک زن است و این یعنی ریختن اشک در موقع لزوم و در عین حال به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامی که مردی در زندگیش نیست. طبیعی است داشتن یک چنین خصوصیات تهاجمی چندان جالب نیست و اما خوش بینی و امید او به آینده روشن، ضامن معتبری برای سعادتمند شدنش می باشد.

زن متولد فروردین، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد که دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید. وفاداری او به عشق تا زمانی که شما به آن پای بند باشید، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیک می باشد. او به هیچ صورت مایل نیست که شکار بشود و اما اگر دید که شما تعقیبش نمی کنید، دلسرد می گردد کما اینکه او از مردی که بخواهد به طور کامل بر وی مسلط باشد، گریزان و از مردی هم که خودش را روی پاهای او بیندازد، روی گردان و بیزار است.

دختر فروردینی عشقش را محک می زند

متولد فروردین قبل از آنکه بگذارد گرمی عشق سراسر وجودش را در بر گیرد، می خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم کند تا در این کشاکش طعم قدرت مردانه او را بچشد. او به طرز باور نکردنی رویایی است و همیشه آرزو دارد پرنس مورد علاقه اش سوار بر اسبی سفید بیاید و او را برباید و به خاطر عشق او با دنیا بجنگد و آنچه را می خواهد در اختیارش بگذارد، بدون اینکه قدرت مردانگی خود را فراموش کند و چون یک چنین موجودی فقط در رویا وجود دارد، اغلب تنها می ماند. روزهایش روشن و مملو از هیجان است و شب هاییش تاریک و خاموش اما شعله های امید هرگز در قلبش خاموش نمی شوند و او پس از هر شکست قدم تازه ای پیش می گذارد. او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب شود که شما ذوق و استعداد او را نادیده بگیرید و هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های شما را بر آورده سازد. او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد، مال و وقتش را صرف دیگران کند، اما وقتی پای دل به میان آمد، ناگهان موجود دیگری می شود. آنچه که از آن اوست. این امر قاطعیت مطلق دارد. کوچکترین خطایی می تواند حسادت او را مثل یک بمب منفجر کند. مراقب باشید که در حضورش از هنرمند مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا از زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد، صحبتی به میان نیاورید. مردی که زنش متولد فروردین است ، بهتر است در اداره منشی مرد داشته باشد. این زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشکند، در مدتی بسیار کوتاه از توده ای آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نکته مهم این است که آتش تنش زود خاموش می شود در حالی که سردی او ابدی است. namefarsi.com

زن فروردینی و آزادی

زن متولد فروردین ماه چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و متوقع است که شما به وی و وفاداریش اطمینان کامل داشته باشید در حالی که عکس این امر را الزامی نمی داند. او به رغم تمایل شدیدی که به آزادی خود دارد، فوق العاده به شوهرش وفادار است و متولد این ماه به طور طبیعی قادر به دوست داشتن دو مرد نیست زیرا بیش از آن صاف و صادق است که بتواند یک چنین نقش ریا کارانه ای را به عهده بگیرد و ایفای نقش کند. اگر این زن، شوهر داشته باشد و عاشق مرد دیگری گردد، قبل از آن که به وی خیانت کند، رک و راست حقیقت را به شوهرش می گوید که دیگر نمی تواند زندگی مشترکی داشته باشد. این زن می تواند شور و هیجانی بسیار عمیق و تخیلاتی صوفیانه و عارفانه داشته باشد. این دو خصلت به شیوه ای غریب در وجود او با هم آمیزش دارند. او هر نوع رابطه ای را صمیمی و حقیقی و ابدی می داند و خیانت و بکار بردن را به کلی احمقانه و غیر ضروری می داند. عشق او مثل حرکات و گفتارش بی غل وغش و رک و پوست کنده است.

زن متولد فروردین اصولا واجد قابلیت های زیاد است، به طوری که تقریبا از عهده انجام هر کاری (ساده یا دشوار و یا لطیف و خشن) از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. اگر در ارتش باشد، خشونت یک گروهبان را به خود می گیرد و اگر مانکن باشد، ظرافت های یک دختر تمام عیار هجده ساله را در خود بوجود می آورد. به هر صورت به شغل و کارش علاقه مندی نشان می دهد و به این دلیل کمتر ممکن است که از کار به خاطر عشقش دست بردارد.

البته از آنجا که او دختر رمانتیکی است، این امکان وجود دارد که اگر عاشق شد، به خیال تحقق بخشیدن به رویاهای طلائی خودش و داشتن یک خانه کوچک زیبای چوبی در حاشیه جنگل های شمالی و نشستن جلوی بخاری که گندم های هیزم در آن شعله ور است و لذت بردن از زندگی در جوار معشوق سبب شود که موقتا کارش را رها کند و اما وقتی که رنگ های این خانه جلای اولیه اش را از دست داد و این جا و آنجای طاقش شروع به چکه کرد و آنوقت با سرعت به جستجوی کسب و کار و موقعیت اجتماعی خود بر می خیزد. جلویش را نباید گرفت، زیرا اگر خواسته های روحی متولد فروردین ماه بر آورده بشود، خیلی ساده از هر مشکل کوچکی که بو جود بیاید کوه بزرگی می سازد و درد سر درست می کند. در عمل تقریبا کاری وجود ندارد که زن متولد فروردین از عهده اش برنیامد.

اگر از او چیزی را بخواهد و یا احساس کند که داشتنش برای او ضروری است، مصممانه قدم پیش می گذارد اعم از این که آن کار انجام شدنی باشد یا نباشد و به همین ترتیب در مقابل مشکلات چنان پایداری از خود نشان می دهد و چنان خود را با محیط تطبیق می دهد که باورش به راستی مشکل است.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

زنی را می شناختم که به علت خراب شدن وضع مالی شوهرش مجبور بود با سه بچه خود در یک آپارتمان دو اتاقه زندگی کند. او روزی در خانه با خانمی که فال قهوه می گرفت و اصلا با یکدیگر آشنایی نداشتند، بر خورد کرد و این خانم پس از نگاه کردن به فنجان قهوه که از آن نوشیده بود، با ناراحتی گفت که زندگی سختی در انتظارش می باشد و این زن صادقانه پرسید: می توانید بگوئید که این زندگی تلخ از کی شروع می شود؟

همین خانم یک روز به سرش زد که یک سگ هم بیاورد و نگاه دارد و چون صاحب خانه گفت که «خانم: شما خودتان هم برای دو اتاق زیادی هستید تا چه رسد به اینکه سگ هم بیاورید» برای جامه عمل پوشاندن به خواسته اش ناگهان به فعالیت افتاد و به این در و آن در زد و یک دوره کلاس کار با کامپیوتر را دید و خلاصه در کمتر از یک سال وضع زندگی خود را از این رو به آن رو کرد. با در آ مد خوبی که نصیبش شده بود، آپارتمان بزرگتری گرفت و سگ مورد دلخواهش را به خانه آورد. او تمام این و تلاش را فقط برای آوردن یک سگ به خانه و باز کردن جا برای آن سگ تحمل کرد. زن متولد برج قوچ به علت خوش بینی زیاد، همیشه معتقد است که تیره روزی و ناکامی سرانجام روزی بر طرف می شود و آفتاب همیشه زیر ابر نمی ماند و به علت داشتن یک چنین طرز تفکری است که به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم برای کسانی که به آن اعتقاد دارند، همیشه رخ می دهد. این خانم در کارهای خود خیلی عجول است و در نتیجه چه بسیارند دفعاتی که این عجله برایش اشکالاتی به وجود می آورد اما او تا اولین تارهای خاکستری رنگ در لا بلای موهایش پیدا نشده است که هر چیزی را باید از راه تجربه یاد بگیرد. به غرور خود سخت پایبندی نشان می دهد و اعتقادش بر این است که شکسته شدن غرور پایان زندگی است.

از لحاظ عشق این امکان وجود ندارد که زن متولد ماه فروردین فریب گرگ های در لباس میش را بخورد و او را در مقابل زن فریب ها مصونیت دارد و خطر بزرگتر او را از جانب مرده های ایده ال و رومانتیک تهدید می کند که تازه در این مورد نیز او بارها مرده ایده آلی را که سر راهش قرار بگیرد، در بوته آزمایش قرار می دهد.

دختر متولد فروردین: یار و یاور

کمتر زنی ممکن است مثل زن متولد فروردین ماه، مددکار، یاور و دادرس باشد. او خیلی راحت برای اطرافیانش هدیه ای گران قیمت می خرد و در موقع بیماری از ایشان پرستاری می کند و به آنها پول قرض می دهد و سعی می کند بر ایشان کار پیدا کند و در مقابل انتظاری از طرف مقابل ندارد و این خیلی ستودنی است.

شور در انجام کارها

او هر کاری را با شور و حرارت خاص انجام می دهد و اما شخصا منکر داشتن یک چنین خصوصیاتی است که اگر غمگین بود، شوهرش هم غمگین و اگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد. او نه تنها مایل است که دوستان شوهرش را بشناسد، از میزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئیات کارش را بداند، بلکه حتی می خواهد که در خواب ها و رویاهای او نیز شریک باشد و همین حق را برای او قائل است. اگر بفهمد که شوهرش چیزی را از او پنهان کرده است، دیوانه می شود و عصبانیت او واقعا ناخوشایند است. هرگز نباید در جلوی دیگران کوچکترین ایرادی از طرز لباس پوشیدن و یا آرایش کردن و یا رفتار دختر فروردین ماهی گرفته شود. اگر این نکته رعایت شود، او هم نسبت به رعایت حال و شخصیت شما در میان جمع پایبندی وسواس آمیز نشان می دهد.

احساسات دختر متولد فروردین

جریحه دار کردن غرور و یا به مسخره گرفتن احساساتش قلب او را می شکند. اگر او با یک چنین رویدادی مواجه بشود، به آغوش شوهرش پناه می برد و در آن لحظه دنیا برایش تیره و تاریک است و او خود را عمیقا بی دفاع و آسیب دیده احساس می کند و اینجاست که شوهرش این امکان استثنایی را پیدا می کند تا موقعیت خود را در روح و قلب او استحکام بیشتری ببخشد. او عاشق قدرت است و می خواهد که همیشه واجد آن باشد و وقتی احساس کرد آن را از دست داده است، باید از جایی دوباره تحصیل قدرت کند.

حالت ایده ال و خوش بینی بیش از حد زن متولد فروردین اغلب باعث می شود که به هنگام مواجه شدن با حقایق زندگی آزرده خاطر بشود. در یک چنین مواقعی دستیابی به قلب او کار فوق العاده ساده ای می گردد. اندکی نوازش و بازگرداندن اعتقاد اعتماد به نفس به او دردهای دلش را چهار طاق باز می کند. او صمیمانه انتظار دارد که شوهرش در صورت لزوم با تمام قوا به جانبداری از وی برخیزد و با دشمن به مقابله برخیزد (اما شما این کار را چنان انجام بدهید که راه برگشت از بین نرود زیرا همسرتان ممکن است خیلی زود یک چنین تصمیمی بگیرد) اگر مرد دلخواه خود را پیدا کند، به راحتی از همه چیز دست بر می دارد و او بدون وفاداری و صفای عاشقانه زندگی را هیچ می داند. به عنوان زن خانه شریکی دلسوز و یار و یاور است.

احتمالا خواهان داشتن کاری در خارج از منزل است زیرا محیط خانه برای شور و هیجانی که در وی وجود دارد ، بسیار کوچک و محدود کننده است. عصبانیتش شبیه به جرقه ای است که ناگهان از آتش بیرون می ریزد و ناگهان ظاهر می شود و زود از بین می رود اما تعداد این جرقه ها معمولا بیشتر از مواردی است که می تواند آرامش خیالی برای شوهرش ایجاد کند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که عصبانیتهایش ظاهری است ولی لطف و مهربانی اش عمیق و واقعی است. اندکی پر حرف اما حرف هایش سطحی و بی پایه نیست و در آن آثار هوشمندی کاملا مشاهده است و به این دلیل منطقا انتظار همدردی دارد. شوهر یک چنین زنی مجبور است او را به هنگام بروز بیماری به زور به رختخواب بفرستد اما بعد لازم است که کنارش بنشیند و دستش را در دست بگیرد.

متولد ماه فروردین
خصوصیات فروردینی ها
خصوصیات دختر فروردینی در خانه

زن متولد فروردین در خانواده فوق العاده فداکار و کمک رسان است. اگر شوهرش از کار بیکار شود، بدون تاخیر کاری پیدا می کند و نمی گذارد چرخ زندگی از حرکت بایستد اما به طور حتم برای شوهری که درآمدش از او کمتر باشد، احترامی قائل نیست (در این حالت اگر چه او را ترک نمی کند اما شاید به علت جریحه دار شدن غرورش دیگر آن دلشادی سابق را نشان نمی دهد.) یک تعریف از طرز آرایش یک زن دیگر نیز همین حالت را در او به وجود می آورد اما خطرات احتمالی این کار خیلی بیشتر است. اگر بتوانید محیط زندگی خود را پا بر جا نگاهدارید ، او را به طرزی واقعا باور نکردنی شاد و دوست داشتنی خواهید یافت.

او به عنوان مادر پیوسته مواظب است که بچه هایش تمیز، شاد و سلامت باشند. عقل معاش خارق العاده از خود نشان نمی دهد اما شما می توانید او را یکی دو بار امتحان کنید. هیچ بعید نیست قابلیتش در این کار به اندازه ای که مورد نظر شماست، باشد.
او ممکن است هر بار که بچه اش گریه می کند، بغلش نکند و یا مثل برخی از مادرهای دیگر در حمایت از کودکش روش اغراق آمیز نداشته باشد اما این بچه بلا شک مهربانی های مادرش را فراوان می بیند و عشق مادر به قدر کفایت نصیبش می گردد.

ذهن خلاق و پر تخیل

به علت داشتن تخیلات شاعرانه دنیایی مملو از زیبایی ها و رنگ ها در ذهن بچه هایش به وجود می آورد اما انضباط را هم لحظه ای فراموش نمی کند. تنبیه بدنی نمی کند ولی از حرفش هم بر نمی گردد.
او خیلی دیر به مواد مخدر معتاد می گردد اما از انتقام کشیدن لذت می برد و خیلی زود عصبانی می شود و خیلی هم زود آرام می گردد.

زن فروردینی صمیمانه به شوهرش کمک می کند که به آرزوهایش جامه عمل بپوشاند. اگر شوهر زن متولد فروردین فقط به اندازه نصف مقداری که او به وی ایمان دارد، به او ایمان داشته باشد، زندگی زناشوئی آنها واقعا سعادتمندانه خواهد بود.

درباره جمله «عشق از زندگی جدا بوده است» باید گفت که بدون شک منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است. نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد، باید تبریک گفت و یا به حالش متاسف بود. ممکن است تصور کند که عشق همه چیز زندگی است. در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویش است که در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند. او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند.

طبیعی است که زندگی بدون مرد، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست. او همیشه دلش می خواهد و شاید بتوان گفت نیازمند به آن است که قلب مهربان و خواب های طلایی اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یک چنین موجودی در ذهنش وجود دارد و موجودی که ممکن است مربوط به سالهایی بس طولانی گذشته و یا سالهای بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او در شب های مهتابی بهار به این عشق رویایی خود می اندیشد و نکته جالب آنکه برغم وجود یک چنین آرزوی عمیقی اگر یک چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد، کمبود آن را احساس نمی کند زیرا همیشه در ضمیر ناخودآگاهش معتقد است که هر کاری را یک مرد می تواند بکند، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.

دختر متولد فروردین
خصوصیات دختر و زن فروردینی

دختر فرودینی و ازدواج

از نظر طالع بینی ماه ها دختر و زن فروردینی با چه متولد کدام ماه ها ازدواج کند طالع بهتری خواهد داشت؟

نظر شما درباره دختر و زن فروردینی؟

به نظر شما دختران و زنان فروردین ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.7/5 - (25 امتیاز)

166 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات زن فروردینی”

 1. واقعا به خودم افتخار میکنم که توی فروردین ماه به دنیا آمدم

  37
  3
  1. اسم زنم بهار و متولد فروردین بود یه از خود راضی ای بود که یه ماه نکشید طلاقش دادم انگار از دماغ فیل افتاده اکثر زنان فروردین همینن

   9
   29
   1. درباره دختر و زن متولد فروردینی، بفهم چی میگی

    13
    2
   2. خصوصیات دختر فروردینی عالی است و احترام بگذار به زن متولد فروردین ماه.

    15
    3
   3. حرف مفت نزن از دختر فروردینی. تو خودت گاو تری

    0
    2
 2. منم توی ماه فروردین به دنیا اومدم
  وبه ماه تولده افتخار می کنم چون ماه به دنیا اومدن زیبایی هاست

  31
  0
 3. من دی ماهی هستم ”از انهایی که قوی هستند خوشم میاد از ریاست بودن ادم ها خوشم میاد ‘

  11
  3
 4. فروردین ماهی یعنی جسارت، شجاعت، قدرت، پاکی، درستی، راستی، یعنی فرهاد پاک بی دلیل نیست که خداوند ما رو فرهاد پاک نامیدند چون مثل الماس با ارزش هستیم و مسلما هر کسی ارزش واقعی ما رو نمیدونه و ما همیشه خوشبختیم چه کسی کنارمون باشه چه نباشه از پس کارای خودمون بر میایم و اهل تفکر و تعقل هستیم با همه مهربونیم مگر افرادی که قدر ما رو نمیدونن که برای همیشه ازشون دوری می کنیم و باهاشون سرد رفتار می کنیم

  21
  5
 5. سلام . خواستم تجربه ام رو در میان بذارم عزیزا:)
  دختر فروردین و پسر فروردین:. جذب هم میشن ولی پسر فروردینی باید مواظب باشه ک خیانت نکنه در این صورت. خوشبخت ترین میشن.
  دختر فروردین و پسر اردیبهشت: همچین تعریفی از رابطشون نیست. متوسط رو به پایین
  دختر فروردین با پسر خرداد: نمونه بارز زندگی بازیگر هالیوود. امبرهرد….. نمیسازن
  دختر فروردین با پسر تیر: پسرای تیر اهل گردش خیلی نیستن خونه رو ترجیح میدن و انرژی ندارن . متوسط
  دختر فروردین با پسر مرداد: اگر دختر حکومت رو ب پسر مرداد بده(مثل من). و تو محبت و عشقبازی کم ندارن خوشبخت ترین میشن.
  دختر فروردین با پسر شهریور: مناسب هست در صورتی ک شهریور وفادارتر باشه . در کل خوبه.
  دختر فروردین با پسر مهر ماهی: مناسب هست در صورتی ک پسر خونگرم مهر ماهی با دخترای دیگه خیلی پسرخاله نشه…
  دختر فروردین با پسر آبان : این زوج بهم میان ب شرط اینکه پسر آبانی خیلی محدود نکنه .
  دختر فروردین و پسر آذر ماهی: عاااااالیییی. . تجریش دارم. خوشبخت ترینننن. نمونه کامل لیلی مجنون
  دختر فروردین و پسر دی ماهی: زندگی کسل کننده ای میشه.
  دختر فروردین و پسر بهمن: بدک نیست در صورتی ک پسر پرانرژی تر بشه.
  دختر فروردین و پسر اسفندی: اسفندی ها هوسرانن. با عرض پوزش ولی خیلییییی مهربونن و صااااادق . تنها کاری ک باید بکنه دختر فروردینی نبازد اصلا تو عشق کم بذاره ‌ . پر حرارت باید باشه و شوووووخ. در کل گاهی خوبه رابطه گاهی بد ‌ .

  دوستان هرشخص خصوصیات خاص خودش رو داره . من کامل ترش کردم این درصد سازش ماه هارو. قربونتون برم من عزیزا.

  11
  2
  1. سلام من ابانی هستم و عشقم فروردینی میخواستم بدونم ایا ازدواج ما باهم خوبه یا بد خواهشن از صددرصد هرچی هست بهم بگید تشکر

   9
   1
   1. سلام عنصر یکیتون اب هست و دیگری اتش متولد ابان اتش رو خاموش میکنه یعنی موقع عصبانیت فروردین ماهی ابان ماهی او را ساکت میکند

    1
    0
 6. قشنگ ترین ،کاربردی ترین ،جذاب ترین و کامل ترین و درکل خفن ترین سایتی بودید ک توی این ۲۰ سال زندگیم دیدم

  8
  1
  1. من فروردینی هستم و از نظر یک فروردینی اگر کسی رو مخشون بره اون فرد قبر خودشو میکنه

   14
   0
 7. سلام بخدا قسم من ابان ماهی هستم و۵سال با یه زن فروردینی ازدواج کردم یک سال اول خیلی خیلی عالی بود ولی متاسفانه از سال اول به بعد مشکلات ما شروع شد چون زن فروردینی اصلا و ابدا به حرف من گوش نمیکرد و یه دنده و لجباز بود فقط میخواد حرف حرف خودش باشه اگه شاده باید شاد باشی اگه گریه میکنه باید گرنه کنی وگرنه کاری میکنه از زنده بودنت پشیمون بشی خلاصه هرجور که خودش دوست داره باید همونجور جور باشی ولی خصوصیات خوبش مهربان دست و دلباز عاشق خانواده هرچند بدون مرد هم میتونه زندگی کنه و شوهرش رو دوست داره و اصلا دوست نداره ناراحتی و کم پول بودن شوهرش رو ببینه و هرکاری رو که یه مرد میتونه انجام بده خودش هم میتونه انجام بده نه ۱۰۰درصد بلکه تا۸۰الی۹۰درصد میتونه و موفق میشه تو کار آشپزی کدبانو هست و حتی تو خونه کلانتره حتی تو کشاورزی و خونه داری حرف اول رو میزنه ولی نباید تو کار اداری و ارباط با مردم و مشتری شرکت داشته باشه چون خدا وکیلی نمیتونه باطرف مقابل اجتماعی باشه یه مقدار ضعیف هست چون نمیتونه کلمات رو سربه هم بیاره و باعث بعث و دعوا میشه. درکل این شخصیت های عشقم بود که متولد فروردین بود که متاسفانه ازهم جدا شدیم البته اون ازم جدا شد و منو از خونه انداخت بیرون بعدش اگه یه زن فروردینی از مرد بیشتر پول داشته باشه کاری میکنه اون مرد روزی هزار بار بگه خدا غلط کردم اشتباه کردم با همچین زنی ازدواج کردم ولی اگه از شوهرش کمتر پول داشته باشه هزار بار دور شوهرش میگرده و ناز شوهرش رو میبره و کاری میکنه که شوهرش هر دقیقه و هر ساعت بهش پول بده انشالله که زن فروردینی هیچ وقت از شوهرش پولدار تر نباشه الهی آمین یارب العالمین بخدا قسم هرچی نوشتم رو حساب واقعیت هست. به امید دیدار مهدی

  22
  9
  1. متاسفانه درست میگه منم خودم فروردینی ام و این نکاتی که درباره شخصیت فروردین ماهی ها گفت و قبول دارم

   15
   2
   1. دختران و زنان فروردین ماهی خیلی خوبن عاشق گردشن همش کافه میرن خیلی پول دوس دارن خدافظ

    1
    0
 8. من دختر فروردینی ام مغرور و باهوش هر کی با من در افتاد خودش بر افتاد ما فروردینی ها شوهر نمی خایم ما خودمون تنهایی آرزومون را خودمون براورده میکنیم نیازی به هیچکس نداریم وقتی خودمون از هر کاری دستمون برمیاد که چه بهتر

  4
  1
 9. دختر فروردینی سرشار از انرژی نشاط و جوشش هست فروردینی سرشار از پاکی توانایی دختر من هم فروردینی هست

  1
  0
 10. به نظر من همش درست بود ولی اگر با یه دوست یا شریک زندگی فروردینی مشگل داشتید بگید و یه قانون بزارید فروردینی ها ادم هایی هستند که بر قوانین پایدارند و اگر با ان ها درست رفتار شود انها نیز درست رفتار می کنند ولی باید برای هر کاری برای فروردینی ها دلیل بیارید چون بدون دلیل راضی نمی شن اگر در کاری مشگل داشتید با فروردینی ها مشورت کنید چون انها از دروغ و پنهان کاری بدشان می اید❤من خودم فروردینی

  4
  0
  1. فرمایشتون متینه ولی اینکه گفتین دلیل بیارین فکر نمیکنم فایده‌ای داشته باشه. زنان فروردینی وقتی بگن این ماست سیاهه دیگه اون ماست سیاهه. جبرییل امین هم بیاد پایین بگه ماست سفیده زن فروردینی قبول نمیکنه. حرف حرف خودشه همون که گفت، شما فقط بگو چشم.
   اینا رو به تجربه دیدم که میگم. نه توی یک نفر توی تعداد زیادی دیدم.

   1
   0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.