Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
تلگرام نام فارسی

مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

معنی اسم بارانا

اسم بارانا

معنی بارانا

خیلی از دوستان در اینستاگرام نام فارسی معنی اسم بارانا را پرسیدند که گفتیم در این قسمت به معنی و ریشه این اسم دخترانه بپردازیم.

ریشه اسم بارانا

درباره ریشه اسم بارانا باید گفت که برخی اسم بارانا را ترکیب باران + ا می دانند و لذا ریشه این اسم را همانند اسم باران، فارسی می دانند.

وبسایت NamesPedia واژه Barana را گرفته از زبان روسی می داند و معتقد است که از واژه Baran گرفته شده است که معنی قوچ می دهد. وبسایت Mybabynames ریشه اسم بارانا را ایرلندی می داند و معنی Little hill top (بالای تپه کوچک) معنی می کند.

بارانا

معنی اسم بارانا

معنی اسم بارانا

خیلی از اسامی در زبان های مختلف ممکن است معانی مختلفی داشته باشند. اسم بارانا هم این چنین است. فارسی زبانان بارانا را “ای باران” معنی کرده اند که نامی خوش آوا و لطیف است.

دوستانی که درباره نام بارانا اطلاعات بیشتری دارند، می توانند در قسمت نظرات (پایین)، آن را بیان کنند.

140 نظر برای معنی اسم بارانا

  • سلام اسم دخترم بارانا والان هم دو سا لشه دو ماه دیگه دختر دومیم به دنیا میاد لطفا چند تا اسم بگین که به بارانا بیاد ممنون وآیا اسم آوینا قشنگه و به بارانا میاد یا نه

  • سلام اسم دختراولم ملیساهستش ۳ماه دیگه دومی به دنیامیادمیخوام اسمشوپرنیا یابارانابزارم،بنظرتون باراناخوبه یاپرنیا؟

  • یکی از دوستان من که پدرش رمال بود و مادر بزرگش دعانویس بود میگه در علم فیزیک کوانتوم عنوان شده که هر حرفی دارای فرکانس و انرژی خاصی هست و اسم افراد مجموعه ای از فرکانسها و ارتعاشات را داره که این نام شخص را در ۱۲ مدار مختلف موفقیت و ثروت قرار می دهد و آینده و زندگی هر فردی ۸۰% ارتباط مستقیم داره با سطح انرژیکی نام فرد بنده ی خدا اسم دخترهاشو بر اساس این فرایند قرار داد و الان دختر اولش ۱۱ سالشه و به شدت در مدارهای موفقیتت قرار داره . دوستان حاج آقای محل ما هم اختلاس به قرآن مجید زد و اسم فرزند دومم ایوف شد و او گفت از فیزیک هسته ای هم باید در انتخاب نام استفاده کنید چرا که روش های قدیمی مثل ورد و جادو و دعانویسی دیگر اثر نمی کند و زهرش را می گیرند و دفع بلا می شود بهتون پیشنهاد می کنم برای انتهاب اسم حتما یه اطلاعی از میزان انرژی و سطح موفقیت آینده اسم برای فرزندتون داشته باشید به نظر من بهترین هدیه ایی که میشه به فرزند داد یه آینده رویایی و ایده عاله که با دانستن میزان انرژی نامها میتونید از بین ۱۵۰۰۰ اسم پر انرژیترین نام را انتهاب کنبد. حاج آقا اردکیانی که سابق تفال و استخاره میزد در کانال سروشش شما صدایتان را می فرستید و بر اساس امواج صوت فرکانس کوانتومی موفقیت شما را بررسی می کند و با یک گوز پاسختان را می دهد تا موفقیت شما تضمین شود در مرحله بعد شما هزینه کوانتومیک رو به حاج آقا نقدا و یا چک میپردازید (نسیه نمی پذیرند) و اسم مورد نظر که متبرک به آیات قران مجید (کریم) هست رو براتون هجی می کند دقت کنید که حروف ابجد هم باید در نظر بگیرید تا نام شما معرب به حروف مکی یا مدینه مکرمه باشد در غیر اینصورت ممکن است فرکانس رویش پارازیت بیافتد و کن فیکون و قمر در عقرب بشود و همه چیز برعکس بشود

    • آفرین درسته این حقیقت داره من شوهرمم هم این کارو انجام داده و اسمش رو عوض کرده الان خداروشکر وضع مالی مون خوب شده واقعا تاثیر داره صدای گوز حاج آقا کاملا عرفانی و متبرک بود و هزینه ای که دادیم نوش جونش (حدود ۳۰۰ هزار تومان با نرخ دلار ۳۵۰۰)

    • یا سخن دانسته گو ای مرد عاقل یا خموش …

  • اسم دخترم باراناست

  • اسم دختر من آرمینا است به معنی دختر همیشه پیروز والهه زیبایی فرزند دومم اگه پسر باشه آریا و اگه دختر باشه بارانا؛نظرتون؟؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *