معنی اسم ملورین

معنی اسم ملورین

معنی نام ملورین

معنی و ریشه دقیق اسم ملورین

Melorin name meaning
اسم ملورین Melurine name meaning

همانطور که در قسمت اسم دختر با م در وبسایت نام فارسی و هم چنین اینستاگرام نام فارسی دیده اید، اسم ملورین Melorin name یک اسم دخترانه با ریشه فارسی است. همچنین نام ملورین یک اسم خوش آوا و زیباست. ملورین اسمی است که کمتر در این سالها برای دختران انتخاب شده و می تواند گزینه مناسبی برای انتخاب اسم از سوی والدینی باشد که به دنبال اسم های خاص یا به اصطلاح اسم دختر جدید هستند.

در ادامه توضیحات تکمیلی درباره اسم ملورین را خواهید خواند.

معنی ملورین

Melurine name meaning

اسم ملورین به چه معناست؟

اسم ملورین به معنی مروارید بلورین است. NameFarsi.com از این حیث اسم ملورین بسیار شبیه نام های درسا، مروارید، درناز و صدف می باشد.

ریشه اسم ملورین

نام ملورین یک نام دخترانه فارسی است.

فراوانی اسم ملورین

آمار دقیقی درباره تعداد اسم ملورین و در واقع فراوانی اسم ملورین در ایران وجود ندارد اما همانطور که گفته شد یک اسم با فراوانی کم برای دختران است. طبق آمار ثبت احوال (تاریخ ۴ فروردین ۱۳۹۹) تعداد ۱۹۶۵ نفر در ایران اسم ملورین دارند.

Melorin name
معنی ملورین Melorin

توضیح تکمیلی برای نام ملورين

ملورین را می‌توان یکی از بیست اسمی دانست که در دهه اخیر خیلی زیاد محبوب شده است. به طوری که شاید این اسم در ۱۰ سال قبل فراوانی انگشت‌شمار داشت. اما در حال حاضر یکی از نام های شناخته شده زیبا برای فرزند دختر از دید پدر مادر هایی هست که به دنبال اسم های امروزی دخترانه هستند. معنی و آوای زیبا و به قول بعضی از والدین خاص بودن اسم ملورین سبب محبوبیت آن شد. اما یکی از فاکتورهایی که باید آن را خوب یا بد در نظر گرفت این است که این نام دختر از نظر آوایی شبیه واژگان لاتین است و از این حیث نیز برخی از دوستان آن را به اصطلاح یک اسم شیک دختر می‌دانند.

اسم های ایرانی هماهنگ و شبیه با ملورین

اسم دختر شبیه ملورین:

اسم مینا، الینا، مانلی، مانیا، ملودی، مهسا، الینا، مانا، مونا، لیانا و … اسم دختر ایرانی با م را ببینید.

اسم پسر هماهنگ با اسم ملورین:

اسم مهران، مهرسام، نیما، مانی، ژوبین و … اسم پسر با م را ببینید.

معنی اسم ملورین
ملورین
سوالات همراهان نام فارسی درباره نام ملورین:

معنی اسم ملورین چیست؟ معنای اسم ملورین؟ ریشه اسم ملورین؟ فراوانی اسم ملورین؟ اسم دخترانه ملورین اسم ملورین به چه معناست؟ طراحی اسم ملورین. انتخاب اسم ملورین فراوانی اسم ملورین معنى اسم لورین در ایران امار. نام ایرانی ملورین استیکر اسم ملورین تعداد اسم ملورین در ثبت احوال معنی اسم ملورین چیه؟ اسم دختر ملورین معنی اسم دخترانه ملورین طرح اسم ملورین لوگو اسم دختر مشابه ملورین معنی و ریشه اسم ملورین.

86 نظر برای “معنی اسم ملورین”

  1. ملورین معنی خوبی نداره. مانند بلور و اتفاقا ما کلی زن مسن داریم ک اسمش بلور است.

  2. اسم استاد دانشگاه من ملورینا بود خوشم اومد و معنیش رو سرچ کردم. خیلی زیباست

  3. این اسم زیبا رو حدود ۴ سال پیش در وبسایت شما دیدیم و برای دخترمان انتخاب کردیم الان ملورین جان سه سال و نیم دارد خواستم از شما تشکر کنم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *