مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

معنی اسم ملیکا

معنی نام ملیکا

معنی و ریشه دقیق اسم ملیکا

همانطور که در قسمت اسم های دختر با م در وبسایت NameFarsi.com دیده اید، اسم ملیکا یک اسم دخترانه با ریشه یونانی است. ملیکا یک اسم خوش آوا با فراوانی کم است که می تواند گزینه مناسبی برای پدر مادر هایی که به دنبال اسم های خاص و با فراوانی نسبتا کم هستند باشد.

ملیکا

معنی اسم ملیکا

در ادامه توضیحات تکمیلی درباره اسم ملیکا را خواهید خواند:

معنی ملیکا

اسم ملیکا به چه معناست؟

نام ملیکا اسم بانوی زیباروی در افسانه های یونانی است که عاشق زئوس شده بود. همچنین حتما معنی اسم ملیکا (آنچه در ثبت احوال معنی شده است) را در ادامه بخوانید.

ریشه اسم ملیکا

نام ملیکا دارای ریشه یونانی است. گرچه در ثبت احوال ایران ریشه ای از آن ذکر نشده و این برداشت می شود که ریشه ایرانی نیز دارد.

اسم ملیکا در ثبت احوال ایران

معنی اسم ملیکا در ثبت احوال ایران اینگونه آمده است:

ملیکا Melika گروهی از گیاهان علفی چند ساله از خانواده‌ی گندمیان هستند که خودرو می باشند.

فراوانی اسم ملیکا در ثبت احوال

طبق آمار ثبت احوال ایران در ایران حدود ۸۸۴۱۳ نفر اسم ملیکا دارند (آمار تا اول مهر ماه ۱۳۹۸) از آنجا که اسم ملیکا مدت ها برای نامگذاری دختران استفاده نشده فراوانی نسبتا کمی دارد و به قول پدر مادر ها نسبتا یک اسم جدید دختر به حساب می آید.

اسم های ایرانی هماهنگ و شبیه با ملیکا

اسم ملیکا تشابه زیادی با اسم های ملینا، ملیسا، الیکا و ملکا دارد.

> برای دریافت اسم های متناسب با نام فرزند اول یا نام خودتان، همسرتان و … با مشاور اسم ما تماس بگیرید؛

سوالات همراهان نام فارسی درباره نام ملیکا:

اسم ملیکا به انگلیسی اسم ملیکا به کره ای اسم ملیکا قشنگه اسم ملیکا به خارجی اسم ملیکا به چه معناست عکس به اسم ملیکا عکس اسم ملیکا پروفایل اسم ملیکا برای تلگرام اسم ملیکا برای تصویر زمینه اسم ملیکا در ثبت احوال اسم ملیکا جدید لوگوی اسم ملیکا جدید اسم ملیکا چطوره اسم ملیکا چه رنگی است؟ رنگ اسم ها را ببینید؛ اسم ملیکا چیست معنی اسم ملیکا چیست؟ معنی اسم ملیکا چیه؟ معنای اسم ملیکا چیست؟ اسم خانم ملیکا زارعی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *