دختر اردیبهشتی

طالع بینی و خصوصیات دختر اردیبهشت ماه

زن متولد اردیبهشت ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه اردیبهشت

May girl
دختر متولد اردیبهشت

مشخصات زن اردیبهشت ماهی

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه اردیبهشت این چنین است:

اردیبهشت:

اردیبهشت نام دومین ماه سال و روز دوم هر ماه در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا اشاوهیشتا و در پهلوی اشاوهیشت و در فارسی اردیبهشت گفته شده که واژه ای است مرکب از دو جزء:
جزء اول (اشا) از جمله لغاتی است که معنی آن بسیار منبسط است، راستی و  درستی، تقدس، قانون و آئین ایزدی، پاکی و بسیار هم در اوستا به کار برده  شده است. جزء دیگر این کلمه که واژه (وهیشت)، صفت عالی است به معنای بهترین، بهشت فارسی به معنی فردوس (= پردیس که اسم دخترانه هم هست) از همین کلمه است. در مجموع این کلمه به بهترین راستی و درستی است. در عالم روحانی نماینده صفت راستی و پاکی و تقدس اهورامزداست و در عالم مادی نگهبانی کلیه آتش های روی زمین به او سپرده شده است. در معنی ترکیب لغت اردیبهشت (مانند بهشت) هم آمده است.

و حالا در مورد خصوصیات زن متولد اردیبهشت:

زنان متولد اردیبهشت

خصوصیات کلی دختر و زن اردیبهشت ماهی

زنی اردیبهشتی، زنی است که طبیعت را دوست می دارد، زنی که مادر سخت گیری است، زنی که همسری فداکار و کمک دهنده است، زنی که عاشق موسیقی و ساز و آواز است، زنی که روحی بزرگ و بلندپرواز دارد.

 • اگر همسر شماست، باید با او چگونه رفتار کنید؟
 • اگر نامزد شماست، باید دل او را چگونه به دست آورید؟
 • اگر دوست شماست، روحیات و صفات او از چه قرار است؟

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد اردیبهشت آشنا می شویم:

شخصیت شناسی زنان و دختران اردیبهشت ماه

روزی با یکی از دوستانم که دختر بسیار خوش مشرب و نویسنده ای است، صحبت می کردم و او اظهار می داشت که مادرش بزرگترین قلب ها و روح بلند پروازی دارد. این اظهار نظر او برای من که می دانستم مادرش در اردیبهشت به دنیا آمده است، کاملا عادی بود کما اینکه می دانستم خودش چون متولد ماه حوت (دختر اسفندی) می باشد، به باطن افراد بیش از ظاهر توجه می کند. زن متولد اردیبهشت واقعا قلبی بزرگ و روحی بلند دارد ولو اینکه خیلی کوچک اندام باشد و قدش از یک متر و پنجاه سانتیمتر تجاوز نکند. و همین خصیصه است که به وی امکان می دهد در هر حالتی از عهده مشکلات احساسی زندگی خود بر بیاید و به هدفش برسد.

زن متولد برج ثور (ماه اردیبهشت) از بسیاری جهات نمک زندگی محسوب می شود. او مخلوطی است از کلیه خصوصیاتی که مردها در جستجو خویش می باشند و کمتر پیدایش می کنند. البته گاهی ممکن است چنان از کوره در برود که قوی ترین مردها را به وحشت بیندازد و فراری دهد (و یا لااقل وادار کند که زیر میز پنهان بشود) اما یک چنین حالتی هرگز بدون دلیل به وی دست نمی دهد.

معمولا اگر شما او را خیلی بیش از حد تحمل و اذیت نکنید و یا سرنوشت یک دست ورق واقعا جور نشدنی به دستش نداده باشد، بازی زندگی را خوب و با قدرت قابل تحسینی ادامه می دهد. صفا و صداقت ذاتی اش با ریزه کاری های ظریف زنانه آمیخته است.بسیاری از زنان و دختران متولد این ماه از نظر شهامت و اخلاق از بسیاری از مردان جدی و خشن با همت تر می باشند، اما در عین حال به قدرت جادویی زن بودن خود نیز آنقدر اطمینان و اعتماد دارد که بگذارد اگر شما مایل هستید آقای خانه باشید، و اما اگر شما از عهده این کار برنیامدید، آن وقت خودش کنترل کارها را در دست می گیرد و هیچ بعید نیست که این کار را به شیوه ای کاملا مغایر با سیستم شما انجام دهد. او در زنگی خواهان یک مرد واقعی است و علت این امر هم این است که می داند خودش یک زن واقعی است و از این بابت هم سخت احساس غرور می کند.

از نظر او زن بودن مفهومش عروسک پر زرق و برق بودن، متظاهر به ضعیف بودن برای به دست آوردن خواسته هایش نمی باشد. خیلی طول نمی کشد که شما پی می برید او دارای فکر و عقیده خاص خود می باشد و آنقدر قدرت دارد که برای رسیدن به هدفش عجز و لا به نکند. NameFarsi.com

معمولا در یک زن متولد اردیبهشت آنقدر عزت نفس و تسلط به نفس وجود دارد که بتواند به هر نوع خواسته و تمایلی لگام بزند و اتفاقا چقدر بهتر است که او همیشه این کار را هم بکند زیرا اگر یکی از والدینش متولد برج حمل (فروردین) و یا اسد (مرداد‌) باشند، در او قدرت نشان دادن خشونت و بر پا کردن آشوب برای رسیدن به هدف وجود خواهد داشت و اگر چنانچه به هنگام تولد تحت تاثیر برج (اسفند) و یا جوزا (خرداد) قرار گرفته باشد، یک چنین قابلیت به مراتب بیشتری در وی مشاهده می گردد، اما علی الاصول زن متولد برج ثور است خوددار و در اکثر قریب به اتفاق آرام و ساکت و از این بابت خدا را شکر گزار بود زیرا عصبانیتش به راستی شدید و هم آور می باشد.

متولد ماه اردیبهشت
خصوصیات اردیبهشتی ها

دختر اردیبهشت دغلباز نیست

مردها همیشه این صفت او را که اطرافیانش را همانطور که هستند مورد قبول قرار می دهد، می ستایند. به هیچ صورتی دغلباز و ناپاک نیست و از این دو نظر می توان رویش حساب کرد. دوستان صمیمی اش ممکن است افراد عجیب و خارق العاده ای از اجتماع باشند اما به هر حال اکثرا از کسانی هستند که به قول معروف سرشان به تنشان به می ارزد. اگر با کسی که مورد علاقه اش نمی باشد، برخوردی پیدا کند، هرگز برای پایمال کردنش قدم پیش نمی گذارد بلکه صرفا او را نادیده می گیرند. دختر اردیبهشت می تواند به طرزی چشمگیر نسبت به دشمنانش بی تفاوتی از خود نشان بدهد در حالی که نسبت به دوستانش وفاداری را به حد کمال می رساند و در خوشی و ناخوشی ایشان را ترک نمی کند. عزم راسخ و پا بر جای او در دوستی تقریبا نظیر ندارد.

دختر اردیبهشتی در دوستی

دوست متولد اردیبهشت ماه شما هیچ یک از این کارها را غیر معمول قلمداد نمی کند و هر کدام را به نحوی توجیه می نماید. تنها چیزی که او را از شما انتظار دارد، این است که در مقابل دوستی صادقانه و اعتماد چشم بسته اش شما نیز مقابله به مثل کنید و اگر چنین نکردید، مانند قطعه ابری که در معرض وزش باد تندی قرار گرفته باشد، بی سر و صدا به گوشه ای پناه می برد و خود را از متن زندگی شما خارج می سازد.

نظیر همین عکس العمل را به هنگامی که ببیند دوستش توجه کافی به وی مبذول نمی دارد، از خود نشان می دهد، اما این حالت را شاید حمل بر حسادت او کرد. او به خوبی چشم چرانی های شوهر را تحمل می کند و بر خلاف زنان متولد برج حمل (زن فروردین) یا اسد (زن مرداد‌) اگر شما در مقابلش از زن دیگری تعریف کنید، بر افروخته نمی شود، عصبانیت منهدم کننده او وقتی بروز می کند که شما به راستی پا از گلیم خود فراتر گذاشته باشید. اگر طرز رفتار شما با زنان دیگر در ورای حدی باشد که او آن را مجاز می شمارد، آن وقت واقعا حالت تهدید آمیزی به خود می گیرد. یک چنین حالتی دیگر ظاهر می شود و او واقعا باید در تنگنا قرار گرفته باشد تا عکس العمل شدیدی از خود نشان بدهد. شما می توانید در یک میهمانی با خوشگل ترین زن ها گرم بگیرید، اما همیشه به خاطر داشته باشید که میزان تحمل همسر متولد اردیبهشت ماهتان را بیش از حد متعارف مورد آزمایش قرار ندهید. آگاهی از این حقیقت که تحمل و گذشت او بر خلاف آنچه که ظاهرا به نظر می رسد، دارای حد و مرزی است، برای شما حیاتی است. اگر شما هرگز عصبانیت او را ندیده اید، بهتر است هرگز آرزوی دیدنش را هم نکنید.

اهل فلسفه بافی نیست

مشهور است که زن ها خیلی بیش از آنچه تابع عقل خود باشند، پایبند احساسات خویش هستند اما این حرف به هیچ صورت مفهومش این نیست که یک زن متولد اردیبهشت عاقل و چیز فهم نمی باشد. او می تواند یک زن هم صحبت و یک همدم بسیار خوب برای یک مرد باشد، اما شخصا عشق سینه چاک درگیر شدن با موضوعاتی نظیر مسائل علمی نیست.

زن اردیبهشتی اهل عمل است

فارغ التحصیل شدن از دانشکده های متعدد اصلا جزو برنامه زندگی اش نمی باشد، داشتن یک اطلاعات را برای آنکه از قدر و منزلت معلومات داشتن برخوردار باشد، کافی می داند. وقوف به علت هر چیز و درک انگیزه هم رویدادی برایش خیلی مهم محسوب می گردد، با وجود این دو کسی نیست که ساعت ها وقتش را صرف مطالعه عقاید فلاسفه بکند و یا اینکه بگردد ببیند اختلاف ایدئولوژیست های بزرگ چیست. او یکی از طرفداران جدی فکرهای عملی است بدون اینکه بخواهد در لابلای تار و پودهای یک فکر یا ایده دست و بالش بند بشود. پاهای او محکم روی زمین قرار گرفته و او یک موجود عاقل و دانای خاکی است.

کمتر اتفاق می افتد که زن متولد این ماه آدم نا آرامی باشد، او پیوسته کوشش دارد تا جریان زندگی اش عادی و طبیعی به سیر خود ادامه بدهد و از درگیر شدن یا کشمکش ها و زد و بندها بیزار ست (مگر اینکه به هنگام تولدش ماه در برج جوزا (خرداد) بوده باشد که در این صورت برخی اوقات دست به انجام کارهایی می زند که مغایر با تمایل ذاتیش به زندگی آرام است) او به هیچ صورتی یک موجود احساساتی محسوب نمی گردد و این دلیل زندگی با او برای شما بسیار آسان است اما فراموش نکنید که یک هدف یا فکر وقتی نظر کامل او را به خود جلب می کند که به وی گفته شود این کار برایش خوب است و یا اینکه همه این کار را می کنند. یک چنین نصایح او را کسل می کند. برای ایجاد عکس العمل مناسب باید وی را مطمئن ساخت که از کار مورد نظر رضایت باطنی پیدا خواهد کرد.

دختر اردیبهشت دوستدار گل و زیبایی

شما کمتر ممکن است زن متولد اردیبهشت را ببینید که از دیدن چند گل مصنوعی در گلدان خوشش بیاید و از دیدن آن لذت ببرد. گل های او باید حقیقی باشند و احساس واقعی و بویی خوش از آن ها به مشام برسد. تا جایی که برایش امکان داشته باشد خانه را با گل های مختلف می آراید.

شامه قوی و حساسی دارد

همیشه عطرهای خارجی و احیانا قدیمی را بکار می برد در حالی که تعدادی از ایشان برعکس، بوی طبیعی، یک بدن کاملا شسته و کاملا تمیز و هوای آزاد و بوهای خوش طبیعی، مثلا بوی نان تازه ای که در تنور پخته می شود، آشکارا قابل رویت است. بوی چمنی که بعد از یک شب بارندگی زده شده است، او را سرشار از شادی و نشاط می سازد. این هشداری است به شما که همیشه بعد از اصلاح عطر خوش بویی به کار ببرید و در خرید ادوکلن کمال دقت را مبذول دارید. همانقدر که او به بوهای خوش علاقه نشان می دهد، از بوهای ناخوش و بد متنفر است. او کسی نیست که بتواند و یا بخواهد بوی بد را تحمل کند. پس هرگز به کارهای معمولی و خانه داری وادارش نکنید مگر اینکه خودتان پشت سرش بایستید و مرتبا اسپری خوش بویی در آشپزخانه بزنید.

احتمالا یکی از علل مسائل کوچک خانوادگی در منزلی که خانم آن متولد اردیبهشت است، بوی آشپزخانه و طبخ غذا است. در مورد بوهای خوب و بد علاقه او به طبیعت نقش عجیبی ایفا می کند، در یک خانه روستایی بوی اصطبل و یا در کنار دریا بوی ماهی های صید شده شامه را به هیچ عنوان نمی آزارد زیرا اینها دارای بوهای طبیعی هستند. با توجه به این نکات شما خیلی راحت می توانید کاری کنید که او همیشه راضی باشد.

چه رنگ هایی را دوست می دارد؟

مشابه همین حساسیت را نسبت به رنگ ها نیز می توان در او دید و هر قدر رنگ ها غنی تر باشند، بیشتر نظر او را جلب می کنند و در این میان رنگ آبی اثر عجیب بر روی او دارد. این رنگ اعم از اینکه آبی آسمانی باشد یا آبی نیلی می تواند به راحتی او را از خود بیخود سازد. رنگ های صورتی و قرمز کمرنگ نیز بیش و کم همین اثر را روی او می گذارند. پس وقتی می خواهید به دیدن یک دختر متولد اردیبهشت بروید، خیلی بهتر خواهد بود که یک کراوات آبی بزنید و یا پیراهن صورتی بپوشید، اما مواظب باشید که این دو را یک جا بکار نبرید؛ زیرا علاقه عجیب او به طبیعت موجب شده است که حساسیت زیادی نسبت به هماهنگی بین رنگ های مختلف از خود نشان بدهد و اصلا مایل نیست که دوستانش به صورت پرده قلمکار لباس بپوشند. از نظر غذا به طعم آن سخت اهمیت می دهد. اگر او را برای شام به رستوران می برید، محلی را انتخاب کنید که سر آشپز خوب و معروفی داشته باشد. رستورانی که قبل از غذا سوپ لوبیا سرو کند، بدون شک نظر او را از شما بر می گرداند. علاقه او به غذاهای خوش طعم موجب می شود که علی الاصول آشپز قابلی باشد. احتمالا هیچ کس به اندازه زن متولد این ماه نمی داند که یک معده خالی را چگونه باید پر کرد و از آنجا که معده یکی از دو کلید قلب مرد است، آشپزخانه بزرگترین حیله ای است که زن متولد اردیبهشت آن را برای به دام انداختن مرد دلخواهش بکار می برد.

رنگ اسم خود را می دانید؟

علاقه به موسیقی و ساز و آواز

مناظر زیبای طبیعی و موسیقی وی را مثل جادو زدگان به خود جذب می کند و بیشتر زن های تولد یافته در دومین ماه سال یا شخصا سازی را می نوازد و یا اینکه لااقل علاقه خاصی به ساز و آواز و هنر نشان می دهند. بردن او به نمایشگاه های نقاشی و یا سالن های کنسرت در جلب نظرش فوق العاده مفید است و به همین ترتیب در ماه عسل هیچ کجا به اندازه نقاطی که بتواند خود را در دامان طبیعت ببیند، خوشحال نمی کند. او به راستی و با تمام وجود خود از عظمت طبیعت لذت می برد.

علاقه زن متولد اردیبهشت به طبیعت به قدری زیاد است که هیچ وقت نمی توان یکی از ایشان را یافت که روزی روزگاری به ییلاق و ده پناه نبرده باشد و یا صمیمانه عاشق اسب سواری و ماهیگیری نباشد.

اردیبهشت ماهی در عشق بی پرواست

دختر متولد برج ثور در ابراز عشق بسیار بی پرواست اما شیفتگی اش نسبت به طبیعت و اعتقاد به اینکه همه چیز همان طوری است که دیده می شود، اغلب موجب سردرگمی و گمراهی اش می گردد. اگر مردی فقط به ظاهر چنان بود که او می خواهد، صمیمانه دست هایش را به دور گردنش می اندازد و عاشقش می شود و شما اگر می خواهید دست های او را به دور گردن خود ببینید، سعی کنید دهانتان هرگز بوی سیر ندهد، رنگ هایی را که دوست ندارد، نپوشید و به هنگام ملاقاتش صفحه ای را روی گرام بگذارید که موسیقی تند و خشنی داشته باشد. از نظر احساسات فوق العاده حساس و پاکباز است و به هیچ صورتی نمی خواهد که عشق شما نسبت به وی خدشه دار باشد زیرا یک عشق خدشه دار “طبیعی” و ملکوتی نیست.

زن اردیبهشت در شیک پوشی طرفدار سادگی است

در لباس پوشیدن پارچه های نرم و لطیف را ترجیح می دهد و مدل لباس هایش را خیلی ساده اما با سلیقه انتخاب می کند و به این دلیل از طرفداران لباسهای اسپرت است. لباسش باید حتی المقدور راحت باشد و هیچ بعید نیست که سر چشمه یک چنین تمایلی همان عشق به طبیعت در خود احساس می نماید. اگر بر حسب اتفاق به هنگام تولد تحت تاثیر برج دلو(بهمن) قرار گرفته باشد، احتمال وجود دارد که گاهگاهی پی لباس های فانتزی برود اما حتی در این حالت نیز لباس هایی انتخاب می کند که به درد بخور باشند.

هر قدر بیشتر او را بشناسید، بیشتر به این موضوع پی می برید که او منبع نیرو و قدرت است. کمتر ممکن است از کسی توقع داشته باشد مگر در محدوده عشق و وفاداری، و اگر خواسته اش برآورده شد، صمیمانه قدر شناسی می کند. اطرافیانش عاشق صداقت و راستی او می باشند. همنشینی با او مثل یک حمام گرم آرام بخش است و اتفاقا خودش هم عاشق استحمام است با آب گرم همراه با مقدار زیادی لوسیون، انواع روغن های زیبایی و صابون های خوش بو است. حمام منزل او همیشه شباهت به حمام افسانه ای کلئوپاترا دارد و به طوری که آدم گاهی فکر می کند وقتی او حمام می گیرد، چند کنیز به ردیف می ایستند و هر کدام حوله، لباس، وسایل آرایش و دیگر لوازم شخصی او را برایش آماده می کنند.

زن اردیبهشتی مخالف با شتابزدگی

به هنگام آشنایی با یک چنین زنی خیلی زود متوجه می شوید که سخت مایل است احترامش مخصوصا در مجامع عمومی کاملا حفظ شود و شما با دانستن ماه تولد او بهتر است سخت مراقب این موضوع باشید. نکته دیگری که لازم است به خاطر داشته باشید، این است که او تمایل وافری به انجام آهسته و پیوسته کارها دارد. در نتیجه اگر دستپاچه اش کنید و یا وادارش سازید که تعجیل به خرج بدهد، عصبانی می شود و این کاری است که حتی امتحان کردنش هم جایز نمی باشد. روش طبیعی او آهسته کاری است و تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که از این شیوه تخطی کند. اما این امکان هم وجود دارد که از روی عصبانیت گاهی سخت از خود شتابزدگی نشان دهد.

دختر اردیبهشتی
مشخصات دختر و زن اردیبهشت ماه

زن اردیبهشتی در خانه و با خانواده

از نظر بچه داری و مادر بودن صبرش در تحمل ناملایمات و شیوه آهسته کاری اش موجب می شود که مادری مهربان، بردبار و تمام عیار باشد. او کودکان تازه به دنیا آمده را سخت دوست دارد و به آن ها عشق می ورزد، اما هر قدر بچه ها بزرگتر می شوند، رفتار او جدی تر و توقعاتش بیشتر می گردد. مادری که در اردیبهشت متولد شده باشد، وقتی ببیند که بچه نوجوانش دیگر مانند سابق حرفش را گوش نمی کند و به فرمان هایش گردن نمی نهد،‌ عصبانی می شود. او قادر به تحمل یک چنین رویدادی نیست. در یک چنین مواردی است که گاهی عصبانیت منهدم کننده اش ظاهر می گردد. او نسبت به تنبلی و مخصوصا در هم و برهمی کودکانش از خود عکس العمل شدید نشان می دهد و به همین دلیل هم بچه های یک چنین مادری از جمله بچه های نادری هستند که پیوسته مواظب هستند اسباب و اثاثیه و اتاقشان مرتب و کارهایشان انجام شده باشد.

عشق و زن اردیبهشتی

عشق زن متولد این ماه به زیبایی و هماهنگی رنگ ها و دکوراسیون اتاق ها و منزل موجب می شود که پیوسته با آنچه که بچه های نوجوانش در اتاق های خود انجام می دهند و عکس ها و تصاویری که به در و دیوار می چسبانند، مخالف باشد. در خارج از کادر سلیقه برخورد او با بچه هایش فوق العاده کم است،به طوری که با گذشت ایام بچه ها به تدریج احساس می کنند که او خیلی پیش از آنکه معلم و دستور دهنده باشد، یک دوست صمیمی و وفادار است. بچه های یک چنین زنی بعد از آنکه از آب و گل در آمدند و خود صاحب خانه و زندگی شدند، بدون شک از مادر خو به عنوان یک زن فهمیده و مهربان در دوران کودکی، و یک دوست صمیمی و یک رنگ در دوران نوجوانی و بزرگسالی نام می برند.

همراه شوهر

زن متولد برج ثور (اردیبهشت) لوس نیست و کمتر اتفاق می افتد که از چیزی شکایت داشته باشد. او زنی است که اگر اقتصاد خانواده اش مواجه با بحران موقتی ای شد، آرام و بدون اعتراض کاری برای خودش پیدا می کند و به کمک شوهرش می شتابد. در وجودش تنبلی نهفته نشده است و با آرام بودن شیوه زندگی و حرکاتش، بسیار پشتکار دار است.

او می تواند مانند یک مرد از نردبان بالا برود و اتاق های منزلش را رنگ کند، اما توقع دارد که بعد از آن روز را به آرامش بگذراند و راحت بخوابد. او با سر بلندی دوش به دوش شوهرش کار می کند ولی کمتر اتفاق می افتد که بخواهد از شوهرش پیشی بگیرد و یا برتری احتمالی خود را بر او ثابت کند. بسیاری از زنان متولد این ماه صمیمانه به شوهر خود کمک می کنند تا به درس خود ادامه بدهد و تخصصی بگیرد و یا اینکه در صورت لزوم نامه ها و نوشته های او را در منزل ماشین می نماید. اما یادتان باشد که به همان اندازه که یاری دهنده است، خواهان دریافت یاری دیگران نیز می باشد، اما از مردی که این کار را با ترحم انجام بدهد یا او را قادر به انجام کاری نداند، به شدت متنفر است، اصولا او از هر نوع ضعفی نفرت دارد.

تحمل درد و رنج

قدرتش در تحمل درد و خونسردی اش در مواجه شدن با ناملایمات جنبه خارق العاده دارد و در این مورد حتی از زنان متولد برج عقرب (آبان) نیز جلوتر است.

من روزی در بیمارستان زنی را دیدم که بنا بود جراحی خطرناکی روی او صورت بگیرد. خودش هم از خطر این کار اطلاع داشت. وقتی پرستاران وارد اتاق شدند تا او را به اتاق عمل ببرند، شوهرش که در کنارش نشسته بود، بی اختیار به گریه کردن افتاد و این یک نمونه کامل از خونسردی خاص زنی بود که در ماه اردیبهشت به دنیا آمده بود. او در لحظه ای که برانکارش را به داخل اتاق عمل می بردند، سرش را بلند کرد و به شوهرش گفت: ”یادت نرود گلدان ها را آب بدهی”.

زن متولد اردیبهشت هرگز نمی گذارد که احساساتش مانع از آن بشود که واقعیات را نادیده بگیرد.

مردی که با زن متولد اردیبهشت ازدواج کند، مطمئنا زن ضعیف النفس و بیکاره ای را به خانه نمی برد. این زن اگر چه انتظار دارد که شوهرش نیازمندی او و خانواده را در حد معقول برآورده سازد و اسباب و اثاثیه منزلش به بهترین وجهی که برایشان امکان دارد، فراهم بشود ولی به هیچ صورت طالب ثروت های باد آورده نیست و دلش می خواهد که شوهرش به کمک او تدریجا به آرزوهای مشترک خویش جامه عمل بپوشاند. او بسیار دوراندیش است و به همین دلیل هم سعی وافر به عمل می آورد تا با همکاران شوهرش و خانواده آن ها رفت و آمد و دوستی برقرار سازد و آن ها را به منزل خود دعوت می نماید و با همسرانشان صمیمی می شود با حداکثر تضمین شغلی و تامین آینده را فراهم آورد.

او مادری است که اگر کودکش بیمار شود، شب های متوالی بر بالینش بیدار می نشیند و از ته دل از خدای خود می خواهد که به بهبودی اش کمک کند. او معمولا آدم متدین و معتقدی است و به این دلیل در مواقعی که شوهرش با مشکلی روبرو می شود، خوب می تواند از نظر روحی و معنوی به کمکش بشتابد. در قلب زن متولد برج ثور همیشه مکانی برای پذیرا شدن درماندگان وجود دارد، مکانی که در آن عشق و محبت به حد وفور یافت می شود، مکانی که هر طوفان زده ای می تواند به آن پناه ببرد. زن متولد اردیبهشت روح واقعا بزرگی دارد.

متولد ماه اردیبهشت و ازدواج

در طالع بینی، دختر متولد ماه اردیبهشت با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین اردیبهشت:

مرد متولد شهریور ماه (دارای قوه تصور)، مرد دی ماه (سلطه جو)، مرد تیر ماه (غریزی)، مرد اسفند ماه (منفعل) و مرد فروردین ماه.

ماه های ناجور با دختر متولد اردیبهشت:

مرد آبان ماه (سوء ظنی)، مرد مرداد ماه (سلطه جو)، پسر آذر ماه (دارای احساس مالکیت)، مرد بهمن ماه (وابسته).

رابطه دختر اردیبهشتی با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

نظر شما درباره دختر و زن اردیبهشت ماهی؟

به نظر شما دختران و زنان متولد اردیبهشت چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.3/5 - (27 امتیاز)

54 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر اردیبهشت ماه”

 1. عااالی بود اولین سایتی بود که همه چیو درست گفته ممنون واقعا

  10
  0
   1. میشه بگین دختر چه ماهی با پسر آبانی جوره؟ همه ماه ها با پسر آبانی نا جورن چرا؟

    1
    0
   2. زیادخوب نیس.من خودم آبانیم زنم اردیبهشت. زنای اردیبهشتی آرومن ولی بعضی وقتا لجبازی میکنن و اعصاب طرفو خراب میکنن. ما آبانیا هم که اعصاب نداریم.

    4
    3
   3. ما آبانیا این جور که معلومه فقط با ماههای تیر و آبان و اسفند میسازیم که مثل خودمون عنصرشون آبه.با بقیه ماهها خوب نیستیم.با اردیبهشتم زیاد خوب نیس.

    1
    4
  1. عالی بود حرف نداشت همه چیز هایی که در من بود اینجا نوشته بود

   6
   0
 2. من متولد اردیبهشتم ولی بعضی چیزهایی که توی این سایت وجود داشت درست نبود
  مثلا من خیلی عجولم.و چند نفر دوستانم که اونها هم اردیبهشتی ان همین خصوصیت رو دارند و اصلا آروم و اهسته کاری رو نمی کنیم. اتفاقا دوست داریم زودتر و با عجله به هدف برسیم.

  9
  4
   1. سلام خیلی از خصوصیاتش واقعا مثل شخصیتم بود مثلا عاشق طبیعت بشدت رنگ آبی اسمانی رو دوست دارم میشه‌ فت صورتی هم همینطور اینکه تعریف‌ ازخودنباشه البته شما که نمی شناسید من رو که بخوام خودم رو خوب نشون بدم بشدت مهربون و وفادار باصداقت بی‌شیله پیله به خواست خدا الحمدالله‌ و عاشق بچه‌ها بشدت و ارام‌ و صبور خیلی زیاد ولی به نظرم اینطور نیست که مثلا بگن فلان ماه خصوصیات خوب زیادی‌داره حتما همه اینطور باشن مثلا برای ازدواج آدم اکتف کنه به‌این‌حرفا

    6
    1
  1. سلام عزیزم.دقیقا منم اردیبهشتیم وعجول
   اردیبهشتی ها آروم نیستن.پرانرژین وازدیوارراست بالامیرن.من هرکاری روتند تند انجام میدم وعجولم.واگه کاری روبخوام انجام بدم هیچکس جلودارم نیست

   7
   4
   1. دقیقا از خصوصیات منم عجولم و اگر کسی بخواد مانع کارم بشه هر جوری شده از سوی راهم کنارش میزنم حتا عزیزترین کسی باشد

    2
    1
  2. من یک‌ دختر اردیبهشتی استم و این خصوصیات کاملا درست است

   2
   0
  3. سلام
   منم همینطور خیلی عجولم ولی هرجا میبینم نوشته صبور

   2
   0
  4. درست گفتید . من هم اردیبهشتی هستم و همیشه عجله دارم و تندتند کار میکنم ولی کند هستم و همیشه عقب هستم . و به موقع حاضر نمیشم .چون تو کارام وسواس دارم و میخوام همه چیز عالی باشه و همیشه عقبم . و از این موضوع ناراحتم و آرامش ندارم . مخصوصا که همسرم هم اسب است و مقرراتی . نمیدونم که چیکار کنم که از این وسواسم کم کنم و آرامش بیشتری داشته باشم ؟

   3
   0
 3. کلمه به کلمه اش رو که میخوندم به این فک میکردم که متن رو از روی من نوشتن یا منو از رو متن خلق کردن

  6
  0
 4. سلام من زیاد اعتقادی ندارم به ازدواج متولدین ماهها با هم،چون تربیت خانواده ها مهمتر از ماه تولد است و تأثیرش بیشتر است…….

  1
  0
 5. سلام دقیقاً منم عجولم ولی اردیبهشتی هستم البته مادرم متولد ماه مهر و پدرم مرداد بوده البته صفت جوزا و خرداد رو هم یادگرفتم فرض و سریع بودن رو از دوست خرداد ماهیم اموختم
  کلاً ادمی هستم که بدم میاد تند کار کنم ولی اگر شرایط جوری ایجاب کنه که سریع کارهامو انجام بدم حتما سریع انجام میدم ولی توی تصمیم گیری اگر عجله کنم لطمه میخورم پس باید سنجیده و از روی درایت تصمیم بگیرم

  0
  0
 6. سلام بابت این توضیحی که نوشتین ممنونم من خط به خطش رو خودنم عالی بود ولی یه دختر اردیبهشتی خیلی عجوله من که اینجوری ام ولی تمام نوشته هایی که اراعه داده بودین درست بود ممنون:)

  3
  0
  1. عجول بودن و صبور بودن متضاد هم نیستن من اردیبهشتم و عجول ولی وقتی شرایطی پیش بیاد که نیازمند صبر باشه چنان صبوری میکنم که هرکسی نمیتونه

   3
   0
 7. من ی دختر اردیبهشتی ام وسی سالمه اوایل خیلی عجول بودم ولی با گذشت زمان‌واقعا صبورتر شدم…و کاملا مطالبتون درسته ومن قبول دارم والبته این خصوصیات گاهی از درون مارو خسته میکنه ولی من خودمو دوست دارم وادامه میدممرسی از مطالبتون

  0
  0
 8. %۹۰ مطابقت داشت با منی که اردیبهشتیم در مورد عجول بودن ک دوستان نوشتن درسته چون منم خیلی عجولم برا انجام دادن کارا حتی خیلی تند تند حرف میزنم در عین حال یه صبر درونی هم دارم که گاهی خودم تعجب میکنم از این همه صبری که دارم برا بعضی چیزا.. خیلی ممنون عالی بود

  1
  0
 9. من اردیبهشتیم و بدون شک میتونم بگم تمام این مطالب برای من صدق میکرده وکاملا تمام این خصوصیاتو دارم حتی یه جمله هم اشتباه نبوده

  1
  0
 10. سلام منم اردیبهشتی ام. هم اسمم و هم ماه تولدم میگن که صبورم ( حلما، حلم، صبر) در حالت کلی فکر میکنم دختر صبوری هستم و خوب میتونم با مشکلات کنار بیام اما اصلا آروم نیستم و شیطونی تو خونمه و به قول مریم جان از دیوار راست بالا میرم!
  لجبازم اما بدم میاد کسی رو با لجبازیم تو تنگنا قرار بدم.
  به نظرم ۹۰ درصد مطلب بالا درست بود فقط با اون تیکه که کارها رو به مرور انجام میدیم مشکل داشتم چون اصولاً به شدت دقیقه نودی ام ولی اگه بخوام پروژه ای رو که دوست دارم رو انجام بدم خیلی روش وقت میذارم.
  ⁦❤️⁩خلاصه خودم و ماه تولدم رو خیلی دوست دارم⁦❤️⁩.
  به افتخار همه اردیبهشتیا

  1
  0
 11. نظر منم همینه من خیلی عجولم و راستش با هیچ پسری جور نیستم و هیچ وقتم خیلی زود با یه پسر جور نمیشم و زود اویزونش نمیشم اصلا اهسته یه کاری رو انجام نمیدم

  2
  0
 12. منم خیلی عجولم و اصلا رابطه خوبی با هیچ پسری ندارم نمیتونم باهاشون خوب برخورد خیلی زود از دستشون عصبی میشم

  1
  1
 13. تقریبا درست گفته بود ولی من دختر اردیبهشتی خیلی عجولم
  وگرنه بقیه درست بود ممنون

  1
  1
  1. منم اردیبهشتم عجول هستم ولی خیلی آرامم و به شدت لجباز و یک دنده خدا نکنه سر لج بیوفتم نمیدونم شما هم اینطوری هستین یا خیر ولی واقعا مفید بود چون ۸۵ درصدش درست بود بعضی هاش درست نبود

   3
   0
 14. من ی دختر اردیبهشتی ام
  خصوصیات حدودا درست بود ولی من خودم لجباز و ی دنده و عجولم اگ کاری.را بخوام بکنم کسی جلو دارم نیست ولی ی چیز متن اشتباه بود اونم آروم بودن واقعا نمیدونم ولی اردیبهشتی ها آروم نیستن عصبی ان من خودم وقتی اعصبانی میشم دنیا را با خاک یک سان میکنم

  3
  0
  1. من اردیبهشتی هستم. دوستان قسمت اسم دختر با م رو تو این سایت دیدم. دخترم مرداد به دنیا میاد، چه اسمی براش انتخاب کنم؟

   1
   0
 15. من متولد اردیبهشت ماه هستم همه اینهایی که شما گفتید درسته بنا به من همه ای این کارا رو انجام میدم

  1
  0
  1. منم متولد اردیبهشت هستم اما یه چیز تو این با من فرق داشت اینکه صبر و بردباری داره متولد اردیبهشت اما من اصلاً صبر و تحمل زیاد ندارم زود عصبی میشم

   1
   0
  1. من گاهی از شدت عصبانی بودن کسی جلو دارم نیست
   وبیشتر صبورم
   یعنی اگر کسی روی لج من کاری کنه مثلا اگر گوشیمو له کنه هیچی نمی گم
   واگر لج کنم کسی جلو دارم نیست
   دختره ساکتی هستم ولی گاهی اوقات از پر انرژی بودن از دیوار راست بالا میرم

   1
   0
 16. بعلههههههه
  کاملا درست بود
  باعث افتخاره ک اردیبهشتی ام✌♥

  1
  0
 17. شما اگه یک اردیبهشتی دیدی که نه مهربون باشه نه لجباز نه اروم و درون‌گرا بیا تف کن تو صورت من

  0
  0
 18. سلام من خودم تیرماهی هستم
  .اما خآنوومم اردیبشتیه
  دقیقا همین خصوصیات رو داره
  ممنون.

  0
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.