دختر ماه تیر

طالع بینی و خصوصیات دختر تیر ماه

زن متولد تیر ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه تیر

خصوصیت زن تیر ماهی

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه تیر این چنین است:

تیر:

تیر یعنی:

تیر نام چهارمین ماه سال و روز سیزدهم هر ماه گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا (زبان اوستایی) تیشریه، در پهلوی تیشتر و در فارسی صورت تغییر یافته آن یعنی تیر گفته شده که یکی از ایزدان است و به ستاره شعرای یمانی اطلاق می‌شود. فرشته مزبور نگهبان باران است و به کوشش او زمین پاک، از باران بهره مند می‌شود و کشتزارها سیراب می‌گردد. تیشتر را در زبانهای اروپایی سیریوس خوانده اند. هر گاه تیشتر از اسمان سر بزند و بدرخشد مژده ریزش باران می‌دهد. این کلمه را نباید با واژه عربی به معنی سهم اشتباه کرد.

در میان اسامی ایرانی، تیرداد یک اسم پسرانه به معنی پسر متولد ماه تیر و از پادشاهان سلسله اشکانیان است.

زنان متولد تیر

خصوصیات کلی زن تیرماهی

زن متولد تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است. او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود کمتر گردن می نهد و پذیرا می شود. در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می شود و گاهی قهر می کند و در لاک خود فرو می رود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخی کرد،‌ برای آشتی کردن هرگز پیشقدم نمی شود. در مقابل دختری که در تیر ماه متولد شده، مدت ها بلا تکلیف خواهید ماند. و نمی دانید که یک موجود ساکت و سر به زیر است و یا یک دختر پرخاشگر و به قول معروف شهر آشوب، و عجیب آنکه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد تیر آشنا می شویم:

دختر تیر ماه

روزی که هوا ابری و بارانی است، اندوهگین و کسل است، وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آمد، کاری می کند تا پا به پای او غرق شادی بشوید. پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این است که بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی کنید. او درست نمونه ضرب المثل معروف یک روز از دنده راست بلند می شود و یک روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یک آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و آهنگ ها مرتبا تغییر می کنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید. اما ضمنا بدانید که اگر اندکی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع کردن را بسیار خوب بلد است و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی است.

در رابطه جنسی بسیار پایبند نجابت است. به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء کهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می کند، به نحوی که اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با کمال تعجب چیزهای کهنه ای در آنها پیدا می کنید که سال ها از عمرشان گذاشته است: بلوزی که از مد افتاده است، گیره مویی که چندین سال قبل از کنار دریا خریده شده و حتی یک بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره ای که ده سال پیش آن را می پوشید و به کوهنوردی می رفت و قاب عکس شکسته ای که روز گاری عکس پدر بزرگ در آن بود.

متولد ماه تیر
خصوصیات تیر ماهی

دختر تیر ماهی و رابطه اش با پول!

شاید اگر روزی پای غرور و ابراز شخصیت در کار باشد، ناگهان پول زیادی خرج کند، اما به طور معمول میزان پولی که خرج می کند، خیلی کمتر از میزانی است که بدست می آورد. به هنگام ازدواج با شما، یکی از سئوالات خصوصی اش این است که: عزیزم چقدر پول نقد در بانک داری و به این ترتیب صحبت درباره پول یکی از بهترین سوژه هایی است که شما می توانید برای گفتگو با او انتخاب کنید،‌ البته این را هم باید گفت که او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخیص داد و شما حساب بانکی چشمگیری نداشتید، رهایتان نمی کند، مشروط بر اینکه تشخیص بدهد مردی هستید که راه پول در آوردن را بلد هستید. ویژگی که به نوعی در مرد متولد تیر ماه نیز به چشم می خورد.

اگر روزی هدیه گرانبهایی به وی دادید و او گفت که نباید چنین چیز گران قیمتی را خریداری می کردی، حتم داشته باشید که تعارف نمی کند و از اینکه شما مقدار زیادی پول در راه خرید هدیه صرف کرده اید،‌ دلخور شده است.

اگر می خواهید که فکر زن تیر ماه را از اضافه حقوق،‌ اضافه کار،‌ رهن، نزول، مخارج زندگی و اینجور چیزها منحرف کنید، بهترین راه این است که در شب مهتابی او را برای گردش به کنار دریا ببرید. برای دختری که در ماه تیر متولد شده باشد، یک چنین شبی و یک چنین جایی بهترین و دلپذیرترین نقطه روی زمین است، چنین به نظر می رسد که قرص ماه تمام افکار مادی او را از سرش بیرون می کشد و او را یک پارچه شعر و احساس می کند.

تغییرات خلق و خوی زن متولد تیر ماه در شب های مهتابی شگفت انگیز است!

در مدتی که ماه در آسمان، شب به شب کوچکتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد که شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد. اما همین دختر خجالتی و منزوی در طی دو سه شبی که ماه قرص کامل دارد، قابلیت های شگفت انگیزی از خود نشان می دهد.

مثلا میان یک جمع صد نفری می رقصد و آواز می خواند،‌ ممکن است شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد. طبیعی است،‌ در طول مدت مزبور هم صحبتی با او بسیار شاعرانه و جذاب است. (خصوصیتی که در مرد متولد خرداد و کمی هم در مرد متولد تیر به چشم می خورد.)

دختر تیر ماهی
دختر تیر ماه July Girl

دختر تیرماهی و عشق

اگر دختری که در تیر ماه متولد شده است،‌ عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممکن است این عشق خود را ابراز بدارد. او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از کلی مکر و حیله های زنانه استفاده خواهد کرد و طبیعی است که این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می کند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد. بعد از آنکه تمام مطالب طالعبینی را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید که هیچ زنی، از نظر مردها کامل نیست.

نگاهی به خصوصیات متولدین سایر ماه ها:

زن متولد فروردین پیوسته به فکر خودش است و برای به کرسی نشاندن حرف و نظرش تقلا می کند.

زن متولد آذر به طرز حیرت آوری رک گو است.

زن متولد آبان چنان رفتاری دارد که گاهی مو بر اندام انسان سیخ می شود.

زن متولد خرداد متلون المزاج است.

زن متولد مرداد خودخواه و مغرور است.

ولی زن متولد تیر معمولا هیچ یک از این خلق و خوها را ندارد. با وجود این، برخی نبایدها وجود دارد که شما باید در مورد زن متولد تیر ماه به خاطر بسپارید:

انتقاد؛ زن تیر ماه از اینکه مورد انتقاد قرار گیرد، به شدت نفرت دارد، اگر مورد تمسخر واقع بشود، شدیدا آزرده خاطر می گردد و بالاخره اصلا تاب و تحمل طرد شدن را ندارد. اگر شخص مورد نظرتان متولد تیر ماه است،‌ حتما این سه موضوع را به خاطر نگاه دارید.

او کمتر ممکن است عصبانیت خود را ظاهر سازد و بیشتر اوقات سعی می کند به صورت کجدار و مریز با شما رفتار نماید. اگر کاری که موجب رنجش خاطرش شد، بهتر است قدم اول را برای آشتی، شما بردارید. سعی کنید نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید. از نظر زن متولد تیر ماه مادر کسی است که اصلا نمی تواند ناراحتی اش را ببیند: از بازگو کردن جوک هایی که برای مادر زن ساخته شده است، خودداری کنید زیرا اصلا تاب تحملش را ندارد.

اگر شما از گذشته او چیزهایی می دانید، هنگام مشکلات و اوقات تلخی ها آن ها را بازگو نکنید و این نه به آن جهت است که در وی حالت انفعالی ایجاد می کند بلکه به دلیل آن است که اولا به هیچ صورتی مایل نیست مورد انتقاد قرار بگیرد و در ثانی تمایل فراوانی به حفظ اسرار دارد. مخصوصا اگر این اسرار متعلق به خودش باشند. ضمنا او از اعتراف کردن بیزار است و هرگز این کار را با صداقت واقعی انجام نمی دهد. منتها اگر شما صادقانه گناهان و خطاهای خود را بازگو می کنید، ممکن است او هم تا حدی تن به اعتراف کردن بدهد.

ترسی که در زن متولد تیر وجود دارد

اگر خوب دقت کنید، متوجه می شوید که او از یک ترس موهوم نهانی رنج می برد،‌ ترس از اینکه نکند زیبا نباشد،‌ ترس از اینکه نکند جذاب نباشد، ترس از اینکه دارد جوانی را پشت سر می گذارد، ترس از اینکه پا به سن گذاشته چنانکه باید و شاید مورد احترام قرار نگیرد و رویش حساب نشود و او ولو اینکه هیکلی مانند ونوس، صورتی بسان قرص قمر و مغز متفکری شبیه ابن سینا داشته باشد، باز از چنین واهمه ای در نهاد خویش رنج می برد. برای آرام کردن خیالش او را متقاعد کنید که اولا از نظر زیبایی،‌ جذابیت و خوش هیکلی چیزی از زن های دیگر کم ندارد و در ثانی شما او را به همین صورتی که هست دوست دارید. خلق و خوی او لااقل ماهی چهار بار تغییر کلی پیدا می کند و این تغییرات همزمان با تغییرات ظاهری شکل ماه است. علاوه بر این روزی دو بار هم تغییرات مزبور نیز متناسب با جزر و مد دریاست. (البته به شرط اینکه این دریا، دریای خزر یا مدیترانه نباشد زیرا این دو دریا جزر و مد ندارد). شاید بهترین تعریفی که بتوان از خلق و خوی او کرد، این باشد که گوییم زمان تغییرات اخلاقی اش قابل پیش بینی است، ولی چگونگی این تغییرات غیر قابل پیش بینی هستند. در ساعاتی که اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممکن است با اصرار بگوید که آشپز خوب و قابلی نیست، ادعایی که مسلما حقیقت ندارد زیرا او،‌ مثل بقیه هم جنسان خود که در این ماه متولد شده اند، آشپز بسیار قابلی است. او به هیچ وجه با قوطی های کنسرو یا غذاهای منجمد میانه خوشی ندارد، علاقه اش به آشپزی چنان است که اگر فرصت کند حتی بیسکویت های مورد نیاز منزل را هم شخصا می پزد. پس از ازدواج با دختری که در ماه تیر به دنیا آمده است، خیلی زود متوجه می شوید که غذاهایی را که او روی میز می چیند، به راستی خوشمزه و لذیذ است. بدون شک اجاق گاز یکی از نزدیکترین دوستان او محسوب می شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست. رفتار این زن به هنگام سرو کردن غذا واقعا تماشایی و جالب است. با حرکاتی بسیار موزون و لبخندی بسیار دلپذیر غذا را به سر میز می آورد، آن را سرو می کند و چنان با دقت قطعاتی مورد نظر هر کس را توی بشقابش می گذارد که وصف آن غیر ممکن است.

یکی دیگر از ترس های موهومی که در او احساس می گردد، این است که نکند مورد علاقه شما نباشد.(البته این را هم بگویم که شما اعم از اینکه زنتان متولد این ماه باشد یا نباشد، باید هر چند وقت یک بار عشق خود را به او ثابت کنید) اما در مورد زن متولد تیر ماه این کار باید خیلی زیادتر صورت بگیرد و اگر این وظیفه را فراموش نکردید، خواهید دید که او چطور پروانه وار به دورتان خواهد گشت. زن متولد تیر در مقابل ابراز عشق حساسیت زیادی از خود نشان میدهد که علتش احتمالا تخفیف یافتن همان ترس موهومی است که در نهادش وجود دارد،‌اما از سوی دیگر پیش گرفتن اینچنین روشی اشکالاتی نیز به وجود می آورد، مثلا یادتان هست که گفتیم کسی که در این ماه متولد شده باشد، چه زن باشد و چه مرد، وقتی از دست دادن شی ء مورد علاقه اش پیش بیاید، تا پای جان مبارزه می کند، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد که زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را یافته است، ده ها نوع غل و زنجیر به دست و پایتان بند خواهد کرد تا مبادا شما را از دست بدهد. البته مردانی پیدا می شوند که صمیمانه خواهان یک چنین زن وفاداری هستند اما آیا شما از زمره آن هایی می باشید که به قول معروف نتوانید بدون زنتان حتی یک جرعه آب بنوشید. اگر شما بتوانید اعتماد او را به خود جلب کنید، از نظر غذا و عشق هرگز دچار کمبود نخواهید شد. از نکاتی که پس از ازدواج با زن متولد تیر ماه باید رعایت کنید، خودداری از اقدامات و رفتاری است که موجب تاثر او و فرو رفتن به لاک اندرون شود. احساسات او به قدری رقیق و حساسیت او به قدری زیاد است که کوچکترین بی توجهی و یا ندانم کاری شما می تواند قلبش را جریحه دار سازد. نکته ناراحت کننده در این مورد این است که آدم نمی تواند حدس بزند او چه موقع آسیب پذیری زیادتری دارد و چه موقع از حرکات و گفتار شما تعبیرهای ناجوری به عمل می آورد. آیا می توانید تصور کنید که او یک شب در مقابل در مقابل این جمله شما که چه موهای نرم و زیبایی داری، ناگهان شروع به گریه بکند،‌ برای اینکه دفعه قبل از همه جای بدن او تعریف کرده بودید جز موهایش و این امر این توهم را برایش به وجود آورده بود که نکند موهای زیبایی نداشته باشد. بله حساسیت او در مقابل رفتاری که با وی می شود،‌ خارق العاده است و در ضمن بسیار هم زود رنج است. اشکش فورا به راه می افتد و این امر ایجاب می کند که همیشه دستمالی همراه داشته باشد.

زن تیر ماهی خسیس است؟

زنی که در تیرماه متولد شده است،‌ الزاما خسیس نیست اما نشانه هایی از این حالت در وی مشاهده می گردد. شما می توانید او را صرفه جو و دوراندیش بنامید. او هرگز نخ هایی را که روی جعبه ها می بندند، تکمه ها، قوطی های خالی روغن نباتی، کفش های کهنه و لباس کهنه و… را دور نمی ریزد. کسی چه می داند، شاید یک روزی این کاغذ عاشقانه ای که ده سال قبل نوشته شده است، این تکه نخ و یا این قوطی خالی روغن نباتی به درد بخورد، حتی فیوز شکسته ای هم که او در کشوی میزش نگاهداری می کند،‌ ممکن است روزی مفید واقع شود. بی فایده است اگر از او بپرسید که این همه جوراب پاره و دستکش پاره کهنه که جمع کرده است، به چه دردی خواهند خورد. اگر خوب بررسی کنید، متوجه نکته جالب دیگری هم می شوید و آن این است که علاقه او به جمع آوری اینجور چیزها صرفا و منحصرا به خاطر این نیست که خیال می کند ممکن است روزی به درد بخورند، او نسبت به اشیاء کهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد، محرک او در این کار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، محرک او در این کار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، برای او، هر شیء کهنه ای که به وی تعلق داشته باشد، به نحوی خاطره انگیز است و به این دلیل با ولع خاصی به نگاهداری او آن می پردازد و این امر بالطبع شامل حال شما هم که شوهرش باشید، می گردد. اما کوشش او برای حفظ شوهرش بیش از آنکه ناشی از حسادت باشد، به علت احساس مالکیتی است که نسبت به شما دارد. البته به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالکیت است، اما به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالکیت است، اما به نظر من بین این دو تفاوت هایی وجود دارد.

دختر ماه تیر
دختر متولد تیر ماه

دختر و زن تیر ماهی در مقابل مشکلات

بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بدبیاری های زندگی فورا دست به شکوه و شکایت می زنند. در حالی که زن متولد تیر معتقد است که خدا کشتی را آنجا که خواهد برد. بسیار معتقد به سرنوشت و تقدیر است. وقتی جریان زندگی بر وقف مرادش پیش نمی برد، در کنج خلوت چند قطره اشکی فرو می ریزد و به حال خود تاسف می خورد، در حالی که عکس العمل ظاهری اش بسیار آرام است و صبر کنید تا کارها خود به خود روبراه بشوند. صبر و شکیبایی یکی از صفات بسیار خوب اوست، با وجود این وقتی از موضوعی ناراحت شد، باید به کمکش بشتابید و کاری کنید تا احساساتش جریحه دار نشود. از خود گذشتگی زن متولد تیر ماه برای کسانی که دوستشان دارد، حد و مرزی ندارد. وقتی یکی از این افراد به وی احتیاج پیدا کرد، ‌دیگر هیچ نوع اثری از آن دور اندیشی ها، احتیاط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بی باکانه قدم پیش می گذارد و از خود گذشتگی نشان می دهد که به راستی اعجاب انگیز است. شما می توانید حتم داشته باشید که وقتی در تنگنا و سختی قرار گرفتید، او نه تنها رهایتان نخواهد کرد، بلکه با تمام قدرت پا به پای شما با مشکلات نبرد می کند تا از مخمصه نجات پیدا کنید.

در یک چنین مواقعی است که شما متوجه می شوید آن موجود ظریف و شکننده دیروز چگونه می تواند به صخره ای پا برجا و پر مقاومت تبدیل شود. در لحظات بحرانی مغزش مثل یک کامپیوتر شروع به فعالیت می کند و بهترین راه حل مشکلات را نشان می دهد. اگر گرفتاری مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعی می کند با گرمترین احساسات و عمیق ترین عشق ها خانواده خود را از بلا دور می کند.

زن متولد ماه تیر و رابطه با فرزندان

علاقه این زن به بچه هایش چنان است که پس از تولد اولین کودک ممکن است این توهم برای شوهرش برای به وجود بیاید که دیگر مانند سابق مورد علاقه زنش نیست.

متولد ماه تیر و ازدواج

ازدواج با تیر ماهی

در طالع بینی دختر متولد ماه تیر با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین تیر:

مرد متولد آبان ماه (دارای قدرت رهبری)، مرد اسفندی (همراه)، مرد متولد اردیبهشت (پر تکاپو)، مرد متولد شهریور ماه (ساعی و کوشا).

ماه های ناجور با دختر متولد تیر:

مرد متولد فروردین ماه (پر حرف)، مرد آذر ماه (افسرده)، مرد بهمن ماه و مرد خرداد ماه (دوشخصیتی).

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

نظر شما درباره دختر و زن تیرماهی؟

به نظر شما دختران و زنان تیر ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.7/5 - (29 امتیاز)

150 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر تیر ماه”

  1. بله کلا فحشا در ایران زیاد شده. عطش زن و مرد متاهل به سکس با غیر از زوج و رابطه نامشروع و خیانت بیشتر از جوون مجرد است. چیزی که ما از زن و مرد ایرانی دیدیم بسیار مستعد خیانت به همسر هستن.
   مثلا مهر ماهی ها مهرشون رو به همه میدن (خیلی با محبت هستند) با همه هستند ازشون هم بپرسی میگن چون متولد مهر هستیم
   مردادی ها به ظاهر سر به زیر هستند اما پاش بیافته تمام خانواده زن یا شوهر رو از خجالتش در میان
   خردادی هم دو زنه هست باز خوبه دو زنه هست چون بقیه ماه ها ۲۰ زن و دختر و خاله دارن

   0
   0
   1. خیانت زیاد شده. دوزنه در واقع کنایه از خیانت خردادی هاست والا کدوم خری دو تا زن شرعی داره این روزا. یا کدوم زن خردادی دوتا شوهر آشکار داره. با این حال بهتره از انصاف هم نگذریم. خردادی هایی رو هم میشناسم که به خاطر تربیت درست به غرایزشون غلبه کردن و پاک زندگی میکنن و وضع بد جامعه روشون اثر نگذاشته و از خیلی از ماههای دیگه بهتر و پاکترن

    0
    0
   2. هیچکی تو خیانت و ج_ _ه بازی به پای شما دخترای مردادی نمیرسه رژیناخانم!!باورت نمیشه برو تو صفحه مربوط به دخترای مردادی ببین چطور مردا از دخترای مردادی مینالن!!

    0
    0
 1. واقعا خصوصیات تیر ماه درست بود اشپزی عالی درمورد اخلاق واقعا خودمون هم خودمونو نمیشناسیم گاهی اخمو گاهی خوش خنده. فکر میکنم ب دلیل زیاد احساساتی بودن ما تیرماهی هاست اینم مینوشتی ب شدت خانواده دوست

  1
  0
 2. وای دقیقا همون چیزی بود که من تو ذهنم بود . مخصوصا قسمت مواجه با مشکلات . خیلی جالب بود . همش ۱۰۰ درصد درست بود برای من

  0
  0
 3. به نظرتون ازدواج یه خانم تیرماهی با یه مرد خردادی اشتباهه؟ کسی اینجا تجربه نداره؟

  0
  0
  1. اکثرا میگن اشتباهه. نظر یگانه رو تو همین صفحه بخونین. درصد کمی از آدما بدلیل تاثیری که از محیط و از اطرافیان میگیرن از مشخصات ماه خودشون فاصله میگیرن. اگه شانس بیاری اون خردادی که گفتی جز این درصد کم ها باشه میتونه ازدواج موفقی باشه ولی احتمال این موضوع کمه پس لطفا بیشتر تحقیق کن.

   0
   0
 4. من بهمنی ام ، دختر تیر ماهی دوس دارم از شخصیتش خوشم میاد ، خداوکیلی برنگردید بگید بد ازدواج و اینا مشکل درست نکنین ، عجبا.
  اگر دونفر همو دوست داشته باشن باهم کنار میان و خوشبخت میشن این یه موردو قبول ندارم که پیش بینی میکنین این با اون بده یا خوب.

  0
  0
  1. من نمی دونم همه چیز درست بود ولی یه چیزایی کم داشت در مورد ما تیر ماهیا
   ما تیر ماهیا خیلی احساساتیم ولی هیچ وقت درونگر نیستم همیشه احساسمون رو بیان میکنیم اونم با گریه هنیشه وقتی ناراحت میشیم پشت لبخند هامون گریمون رو مخفی میکنیم .
   نمی دونم ولی به نظر من هیچکس نمیتونه ما هارودرک کنه ولی ما بهترین افرادی هستیم که میتونیم بقیه رو درک کنیم شایدم به خاطر اینکه که مارو هیچکس درک نمیکنه .

   1
   1
 5. در مورد ترس تیرماهیا اشتباه کردین…
  بقیه چیزا تقریبا درست بود
  ولی بازم یه تیر ماهی یه انسانه با انعطاف بیشتر و لایه های ناشناخته دیگه

  0
  0
 6. کاملا درست بود. اما درمورد اینکه با خردادی ها نمیسازن مخالفم. جزو نازنین ترین آدما هستن.

  0
  1
 7. خیلی واقعی و کاملا درست بود من خودم دختر متولد تیر ماهم و الان که ما به نازکترین نحوش در اومده خیلی اعصابم خورده و احساس بدی دارم واقعا و لی هفته قبل که تولدم بود ماه کامل بود خیلی شاد و خوشحال بودم
  و ممنون بخاطر موضوع کامل و زیباتون

  0
  0
 8. من ی دخی تیر ماهیم کاااملا درست گفته دقیقا خصوصیات اخلاقی من همینان ولی من اصلااااا خسیس نیستم.
  درمورد ترس تیر ماهی‌ها هم کاملا درست گفتید من واقعا از این مورد میترسم واسه همین کلییی ب خودم میرسم ولی از حق نگزریم واقعا خوشکلم اینکه با کدوم ماه بهتر رابطه جوش میخوره هم نمیدونم درسته یان چون بنده هنو مجردمو ازدواج نکردم ولی واقعا درسته من بعضی وقتا چنان خجالتی میشم ک کل خانوادم تعجب میکنن ولی بعضیا وقتاهم ی جور بی حیا میشم ک دیه کسی نمیتونه جمم کنه در کل عالی بودن مطالب.

  0
  0
 9. خیلی خوب بود منم تیر ماهی هستم و واقعا بیشتر این ویژگی ها رو داشتم

  0
  0
 10. کاملا درسته من با اینکه از خانواده ای خیلی ثروتمندم ولی پسران ثروتمند و خیلی دوست دارم و عاشق پولم و حتی و قتی بابام از بانک پول میاره میشینم یقلشون میکنم و اینکه اینجا نوشته بود حساب بانکی براشون مهم نیست و لی برای من خیلی مهمه و البته من پزشک هستم و باتوجه به موقیعتم با پسران پولدار خیلی ارتباط برقرار کردم و از مرادن فقیر و پسران بی پول بدم میاد و حتی اگر از عشقمم بمیرم اگر پول نداشته باشه ولش میکنم

  0
  1
  1. با سلام. من هم یک تیر ماهی هستم و تمام چیزی نوشته بودین درست بود . مخصوصا زود رنج بودن و حساس بودن

   1
   0
 11. سلام من یک زن تیر ماهی هستم
  همش درست بود انگار یکی منو تعقیب کرده بعد خصوصیاتم رو نوشته
  اما حیف که مادرم درسن ۱۶ سالگی من وادار به ازدواج کرد
  که متاسفانه همسرم فروردین ماهی بود و اصلا به هم نمی خوردیم
  و این تفاوت ها باعث جدایمون شد و من در سن ۱۸ سالگی مجبور به طلاق به طلاق از همسرم شدم
  و البته نا گفته نمونه که همسرم عاشقانه منو دوست داشت
  اما خیف که نتونستیم زندگی کنیم

  0
  0
  1. اشتباه گرفتی تنها چیزی که نیست پر رویی اتفاقا خیلی وقتها خجالتیه

   0
   0
  2. منم تیر ماهی هستم دقیقا تمام خصوصیات دارم ایول گل گفتین

   1
   0
  3. اصلانم اینطوری نیست دختر تیر ماه فقط میخواد از حقش خودش دفاع کنه و چیزی که میخواد رد باید بدست بیاره شما ام به این گفتین پررویی

   0
   0
  4. سلام من تیرماهی نیستم اما دخترتیرماهی این جوری نیست

   1
   0
  5. از دختر مردادی بدتر ندیدم. تو توضیحات دختر مرداد هم نوشته حتما ببینید.
   صد رحمت به دختر تیر و فروردین.
   دختر فروردین هم از دماغ فیل افتاده، پر ادعا و از درون خالی

   0
   0
 12. من خودم تیر ماهیم باور کنید کاملا اشتباه بود
  البته خیلیاش هم درست بود ولی خیلیاس نه

  0
  0
   1. دقیقا منم
    تیر ماهی هستم ولی دقیقا راست گف

    0
    0
  1. شما که تیرماهی هستید یه سوال دارم ازتون، من عاشق یه دختر تیرماهی هستم و می‌دونم که اون هم منو دوست داره، اما همش منو سر میدوونه، میشه یه کم راهنماییم کنید و بگید از چه چیزی خوشش میاد، از چه جملات عاشقانه‌ای لذت می‌بره و کلا چجور پسری مورد علاقه اش هست؟! من خودم دی ماهی هستم

   0
   0
   1. اینکه مراقبش باشی نخوای کنترلش کنی ۲۴ ساعته ..براش گل بخری با کارا کوچیک خوشحالش کنی
    واقعا دوسش داشته باشی
    وعده های الکی بهش ندی
    دستشو بگیری
    لجبازی نکنی
    بهش زوور نگی
    بهش بگی دوست دارم ولی نه خیلی

    0
    0
 13. این مطالب مربوط به علوم باستانی هست که برای هند یا چین بوده و قدمت زیادی دارد. معمولا هم درست هست.
  بسیاری از علوم سنتی هنوز هم حرف اول را میزنند.

  0
  0
  1. دقیقا همینطوره منم یک دختر تیر ماهی هستم و ۱۰۰ درصد تمامش در مورد من صدق میکنه

   0
   0
 14. اکثر مطالب درست بود من خودم یه دختر تیر ماهی هستم
  اکثر چیزهایی که گفت در من وجود

  0
  0
 15. من هم متولد ۱۲ تیرم دقیقا انگار خودم این رو نوشتم

  0
  0
  1. حرف دهنت و بفهم اقای محترم میدونی چی میگی
   گدای تیرماهی چیه
   ادم دسته خودشه که چجور به دنیا بیاد و در چه خانواده ای باشه اینا چین که میگی
   نگاه نکن دختران تیر ماهی تغییر میکنن اینو بفهم که اگه دوسش داشته باشی و بهش احترام بزاری هیچوقت بدی ازش نمیبینی

   0
   0
 16. درست بود فقط من اعصبانی نیستم بعد هرکی باهام قهر کنه من پیش قدم میشم

  0
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.