دختر شهریوری

طالع بینی و خصوصیات دختر شهریور ماه

زن متولد شهریور ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه شهریور

زنان متولد شهریور

خصوصیات کلی زن شهریورماهی

زن متولد شهریور ماه بسیار احساساتی، بی ریا، خوش قلب، خواستار عشق حقیقی و وفادار به همسر و خانواده است؛ اسم صورت فلکی این ماه “باکره” است و شما لابد با توجه به مفهوم این واژه، تصور می کنید که زن متولد شهریور موجودی است چشم و گوش بسته، آرام و پاک و منزه مثل یک دانه برف، در حالیکه هیچ بعید نیست سخت در اشتباه باشید. در هر صورت بهتر است تا این مطلب را کامل نخوانده اید، درباره او قضاوت نکنید،‌ خوبی ها و بدی ها او برایتان روشن خواهد شد و بعد ببینید که چطور آدمی است.

September Girl
دختر شهریوری September Girl

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه شهریور این چنین است:

شهریور:

شهریور یعنی:

همانطور که می دانید شهریور نام ششمین ماه سال و روز چهارم هر ما در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا “خشتروئیریه”، در پهلوی “شتریور” و در فارسی “شهریور” می‌دانند. کلمه ای است مرکب از دو جزء: خشتر که در اوستا (اوستایی) و پارسی باستان و سانسکریت به معنی کشور و پادشاهی است و جزء دوم صفت است از ور به معنی برتری دادن وئیریه یعنی برگزیده و آرزو شده و جمعا یعنی کشور منتخب یا پادشاهی برگزیده. این ترکیب بارها در اوستا به معنی بهشت یا کشور آسمانی اهورامزدا آمده  است. شهریور در جهان روحانی نماینده پادشاهی ایزدی و فر و اقتدار خداوندی است و در جهان مادی پاسبان فلزات. چون نگهبانی فلزات با اوستاو را دستگیر فقرا و ایزد رحم و مروت خوانده اند. روایت شده است شهریور آزرده و دلتنگ می‌شود از کسی که سیم و زر را بد به کار اندازد یا بگذارد که زنگ بزند.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران و زنان متولد شهریور آشنا می شویم:

دختر متولد شهریور

درباره این دختر پرشور رک و راست خیلی چیزها وجود دارد که شما باید بدانید. او از جمله کسانی است که ممکن است عیب داشته باشد، اما به طور حتم غل و غش در کارش نیست. اگر بگوییم که زن متولد شهریور ماه ذاتا با شرم و حیا است، حقیقت محض را گفته ایم و در این مورد جای کوچکترین شک و تردیدی نیست. محال است وی را در یک سو مسخره و یا در رل یک دلقک ببینید. با وجود این، او یک زن است، مجهز به تمام حربه های زنانه، ثبات قدم در شادی آفرینی، در مواقعی که آن را لازم تشخیص بدهید و در یک چنین مواقعی هر چند سنگ هم که بر سر راهش انداخته بشود، نه از ادامه کار خود باز می ماند و نه اینکه ضعف از چشم هایش جاری می گردد.

زن شهریوری و تعهد

اگر در جایی خواندید که یک زن متولد شهریور قانون شکنی کرده است، مطمئن باشید که دارید عوضی می خوانید. او ذاتا از چنین رفتاری بیزار است و این وفاداری نسبت به قانون را در مورد قانون عشق نیز حفظ می کند، البته عشق حقیقی، زیرا او به انواع عشق های دیگر اصلا علاقه ای ندارد. اگر زن متولد شهریور مشاهده کند که عشق وی حقیقی نیست، در قطع آن کوچکترین تردیدی نمی کند و هنگام اجرای تصمیم خود کوچکترین تعللی نمی کند و کوچکترین هیجانی از وی مشاهده نمی شود. او همان قدر که از به هم زدن کانون خانوادگی خود تنفر دارد،‌از ریا کاری و دغلبازی در عشق خود بیزار است.

دختر شهریوری و عشق

وقتی او عشق را به عنوان یک عشق حقیقی قبول کرد، صداقت ذاتی اش موجب می گردد که عمیقا و از جان و دل خود را وقف آن بکند و به این دلیل به هیچ کس و به هیچ چیز اجازه نمی دهد که این خلوص ملکوتی را خدشه دار سازد. او تنها زنی است که در آن واحد هم احساساتی و هم اهل عمل است.

عشق زن متولد شهریور از آنچنان گرمی و خلوصی برخوردار است که بدون شک مورد رشک و حسد دیگران قرار می گیرد، اما این گرمی و مخصوصا حصول اطمینان از خلوص آن ممکن است مدتی وقت بگیرد. این درست است که عشق، چه از نظر جنبه های احساسی و چه از نظر جنبه های جسمانی، برای یک زن متولد شهریور چنان مهم به نظر نمی رسد و در او نوعی صبر و تحمل بی پایان نسبت به ابراز آن مشاهده می گردد، اما هستند تعدادی زیادی از مردانی هم که معتقدند در امور احساسی و عشقی باید خیلی آهسته و رمانتیک قدم برداشت و پیش رفت.

دختر شهریوری: کمالجو

زن متولد شهریور جانبدار کمال است، اما این حرف مفهومش این نیست که خودش هم از هر نظر کامل است. نقاط ضعف او گاهی اوقات خسته کننده می شوند. برای مثال او ایمان کامل دارد که در این دنیا هیچ کس نمی تواند کاری را بهتر و کاملتر از او انجام بدهد و نیز سخت عجول است. آیا هرگز پیش نیامده است که یک چنین زنی را در انتظار گذاشته باشید؟ او وقتی عصبانی است، داد و قال راه نمی اندازد، در و دیوار را به هم نمی ریزد و بشقاب ها را روی سر شما نمی شکند، اما اگر مورد آزار و اذیت قرار بگیرد، ممکن است تمام این کارها از او سر بزند.

با دختر شهریور ماه جر و بحث نکنید

در مناسبات خود با زن متولد شهریور سعی کنید از جر و بحث کردن با او خودداری کنید، زیرا این کار به طور حتم دردی را دوا نمی کند و هرگز این احتمال وجود ندارد که شما برنده بشوید. اگر خواستید از وی عذر خواهی کنید،‌ این کار را مختصر و مفید انجام بدهید. او به هیچ صورتی حاضر نیست آلت دست و دلقک دیگران بشود. هوشیاری و دقت نظر فراوان وی موجب می گردد که مچ تر دست ترین دروغ گو را برای کوچکترین دروغ بگیرد،‌ همچنان که چشمان تیز بینش می تواند کوچکترین تار موی زنی را روی شانه لباس شما تشخیص بدهد. او به طور حتم آدمی ساده و بدون تزویر و ریا است. اما در عین حال حواسش فوق العاده جمع است. نمی توان گفت که اگر پیراهن های شما را برای شستن و اتو کردن به لباسشویی بدهد،‌ هر روز به آنجا سر می زند تا ببیند آیا اثری از روژ لب روی یخه آن ها هست یا نه، یا لااقل این کار را در دوره نامزدی خود انجام نمی دهد، اما بعد از ازدواج گاهگاهی کارهایی از این قبیل را حق مسلم خویش می داند.

اگر در جوار او هستید، ‌از انجام کارهای بچگانه ای نظیر جویدن آدامس خودداری کنید، زیرا شما به هر صورت به قدر کافی موضوع برای جر و بحث کردن با او خواهید داشت و دیگر لازم نیست که چیزی به آن اضافه کنید. به همین ترتیب پوشیدن لباس های بسیار فانتزی را هم باید کنار بگذارید. با وجود این، اگر او عشق شما بشود، می توانید یک روز در میان صورت خود را نتراشید و یا در گرفتن دوش تنبلی کنید! در دوران نامزدی هر بار که به دیدن وی می روید، خوشبوترین ادکلن ها را به خود بزنید، مرتب ترین لباس ها را بپوشید، سرتان را با دقت هر چه بیشتر شانه بزنید و قشنگ ترین کراوات ها را بزنید، تا پاداش خود را بگیرید و این پاداش این است که چند قدم مانده به در منزل او، قیافه آدم های عصبانی را به خود بگیرید و وقتی علت را جویا شد، تراکم ترافیک را بهانه بیاورید. او با وجود پی بردن به دروغتان، شما را با خوشرویی تمام پذیرا می گردد.

این زن در مقابل اقرار به گناهان خویش سر سختی عجیبی نشان می دهد (چیزی که در خیلی از افراد متولد ماه های دیگر هم کم و بیش هست: شخصیت شناسی ماه ها) و به این دلیل شما باید خطاهای وی را با ملایمت تمام و به نحوی که جنبه انتقاد نداشته باشد، به وی گوشزد کنید. به علاوه این را هم در نظر داشته باشید که علیرغم جنبه های ظاهری،‌ در اغلب موارد حق با او است و شما اصلا برایتان مهم نیست که حق با چه کسی بوده است. اگر بتوانید از توصیه های او در امور مالی بهره برداری فراوان بکنید، و یا لااقل بهتر خواهد بود که تنظیم بودجه منزل را به عهده وی واگذار کنید. او در این زمینه قابلیت فراوان از خود نشان می دهد.

متولد ماه شهریور
خصوصیات شهریور ماهی

دختر شهریوری، دختری هوشیار و کمالجو

هرگز نخواهید که او پا به پای شما به تماشای مسابقات اتومبیل رانی و فوتبال بیاید. شرح شجاعت ها و قهرمان خودتان را هم برای دوستانتان تعریف کنید نه برای او. در عوض وقتی با او هستید، مرتبا این نکته را یادآور شوید که از اینکه می بینید او دختر سر به هوا و جلفی نیست،‌ بسیار مسرور هستید. او از آن دخترهایی هم نیست که با شما به مشروب خوری بنشیند. زن متولد شهریور در هیچ کاری زیاده روی نمی کند و خوب می تواند از خود مراقبت کند و در این مورد اصلا نیازی به حمایت شما ندارد. هرگز سعی نکنید که قدرت جسمانی خود را به رخ او بکشید و در برقرار کردن رابطه نزدیک و خیلی صمیمی هم قدم پیش بگذارید و عجله ای به خرج ندهید. اگر قدری تحمل به خرج بدهید، به طور حتم موفق تر خواهید بود و به طور خلاصه سعی کنید همیشه او پیشقدم باشد.در ابراز صمیمیت محتاطانه قدم بردارید و با نزاکت تمام پیش بروید،‌ زیرا در غیر این صورت هیچ یک از سازهای ارکستر شما با هم، هم آهنگی نخواهند داشت. صحبت از ارکستر شد، پس باید بگویم که او به احتمال خیلی زیاد از تئاتر خوشش می آید. نمایشنامه های رمانتیک روی او تأثیر می گذارند و در این حالت احساسات کنترل شده خود را راحت تر بروز می دهند. از این گذشته او معمولا یک منتقد بسیار ورزیده است و این امر همراه با آن هوشیاری ذاتی که دارد، به وی امکان می دهد که در سالن های تئاتر یک تماشاگر تراز اول باشد. قدرت تشخیص و تمیز نیز یکی دیگر از اختصاصات اوست. پس جای تعجب نیست که او نسبت به نمایشنامه ها، کتاب ها و کنسرت های درجه اول علاقه فراوان از خود نشان می دهد و در عین حال آنها را به باد نقد می گیرد.

دختر شهریور ماهی و انتقاد

این علاقه به انتقاد شامل رنگ کراوات شما، نحوه شانه کردن موهایتان و حرفهایی که می زنید نیز بر میگردد. انتقاد برای او مثل تنفس برای شما است. او پیوسته جویای کمال است و خود نیز در این کار پیوسته پیشقدم می باشد. اما این موضوع را حتما به خاطر داشته باشید که انتقاد به هیچ صورتی نباید شامل حال او گردد. این کاملا به صلاح شما است که از نشان دادن عکس العمل انتقاد آمیز نسبت به رفتاری که با شما دارد،‌ خودداری کنید.

خوب است بدانید که دختر شهریوری خودش تئوری انتقاد از خود را به شدید ترین وجه به موقع اجرا می گذارد و به همین دلیل هم هست که اولا رفتار و کردارش تقریبا بدون نقص می باشد و در ثانی خود را نیازمند به راهنمایی و انتقاد دیگران نمی داند.

فراری دهنده افکار بد!

یکی از مزایای داشتن زن متولد شهریور این است که او در منصرف کردن شما از افکار ناراحت کننده ای در سر دارید، ید طولانی دارد و این کار را آنچنان استادانه انجام می دهد که شما بعد از مدت ها به آن پی می برید. علاقه و مهارتی که او در این کار از خود نشان می دهد، می تواند مبین آن باشد که از درگیر شدن با مشکلات همسر خود و حل و فصل کردن آن ها لذت می برد.

آتشی زیر خاکستر

درباره تعهد زن شهریوری قبل تر گفتیم؛ از نظر وفاداری کمتر ممکن است یک زن متولد شهریور را ببینید که به خاطر مقابله به مثل و انتقام جویی راه خطا را بپیماید و اگر او شما را واقعا دوست داشته باشد، می توانید با خیال راحت به وی اطمینان داشته باشید. از نظر عشق هم قلب او خیلی گرمتر از آن است که به ظاهر مشاهده می گردد. به این دلیل اگر از وی احساسات پرشوری مشاهده نمی شود، دلیل بر آن نیست که از این موهبت برخوردار نیست. پس این موضوع را همیشه به خاطر داشته باشید و نسبت به رفتار او با خودتان و دیگران خیلی سطحی و سریع قضاوت نکنید. احساسات عاشقانه او حالت آتش زیر خاکستر را دارند و هر لحظه ممکن است این خاکسترها کنار بروند و باعث تعجب شما بشوند.

زن متولد شهریور به طرز ناراحت کننده ای وسواسی و دقیق است و در عوض یکی از رئوف ترین، دست و دلبازترین و خوش قلب ترین مردم روزگار است. به نظر ما اگر زن متولد شهریور وجود نداشت، دنیا پر از معایب کوچکی می شد که تحمل مجموع آن ها برای بشر غیر ممکن بود. اگر در او رفتار انتقاد آمیز هست، قدرت نشان دادن راه چاره هم وجود دارد و به عبارت دیگر‌، انتقاد او را به هیچ صورتی نباید با عیب جویی اشتباه بگیرد. پس از یکی دو سال زندگی مشترک به این نکته پی خواهید برد که او زنی بسیار دقیق و هوشمند است و اگر اسباب ناراحتی وی فراهم نشود، خیلی هم سرزنده، شاد و مجلس آراست. خنده های او آشکارا به شما می فهماند که آیا از بودن در بین عده ای رضایت خاطر دارد یا بر عکس ناراضی است.

دقیق و تیزبین

او گول زرق و برق را نمی خورد، پس سعی نکنید که ایده ها و برنامه های فانتزی را به وی بقبولانید. از نظر او حقیقت زیبا، و زیبایی حقیقت است. سعی کنید شیوه خاص زندگی وی را درک کنید و آن را بپذیرید، و آن وقت ببینید که با چه ظرافت زنانه ای کفش های سرپایی شما را جلو پایتان جفت می کند و چطور با مهارت تمام اوقات تلختان را خوش می سارد. او جسم و روح خود را درست در اختیار کسی می گذارد که به وی اطمینان مطلق داشته باشد و چون فوق العاده باریک بین است، کوچکترین حرکات و وقایع از نظرش پوشیده نمی ماند و بر غم رئوفت و مهربانی ذاتی خود اگر لازم باشد، می تواند بسیار پرخاشگر و خشن بشود. در محیط خانوادگی شهامت و حس مسئولیت شدید او موجب می گردد که وابستگی و روابط نزدیکی بین اعضای خانواده پیدا کند. به احتمال قوی زن متولد شهریور آشپز قابلی است و هرگز غذایی جلو شما نمی گذارد که از خوردن آن ناراحت بشوید و منزل را هم همیشه مرتب و پاکیزه نگاه می دارد و به جای آنکه ظروف روی میز هال را مملو از شکلات کند (‌که برای دندان ها و سلامتی مضر است) آن را از میوه پر می کند.

دختر شهریوری
خصوصیات دختر شهریور ماهی

زن شهریوری در خانه

او منزل خود را با انواع گل ها تزیین می کند و همیشه با پختن انواع کیک یا شیرینی سورپریزی برای اعضای خانواده دارد،‌ به این ترتیب شما و بچه ها پیوسته مایل خواهید بود که هر چه زودتر خودتان را به منزل برسانید.

اگر شما زن متولد شهریور دارید، بچه های خود را هرگز با بینی پاک نکرده، لباس های پاره و صورت کثیف نخواهید دید. او به کودکان خود اجازه نمی دهد که با کتاب ها و کاغذهای شما بازی کنند یا اینکه پا را از حدودی که برایشان مقرر می سازد، فراتر بگذارند، و خلاصه انضباط کامل را مراعات می کند. کمتر ممکن است که بیش از دو بچه داشته باشد و محال است که بچه های خود را لوس و ننر بار بیاورد. در عین حال کوچکترین قصوری نمیکند. در حقیقت باید گفت که رفتار او با کودکان خود بسته به چگونگی رابطه عاطفی است که با شما دارد.اگر او از عشق شما نسبت به خودش مطمئن باشد، و اگر شما از زحمات او قدرشناسی بکنید، آن وقت با تمام وجود به کودکان خود می رسد و کاری می کند که از هیچ نظر کمبودی نداشته باشید. از نظر بچه ها او مادری شاد و مهربان است.

او به افکار و ایده های شما احترام می گذارد و اگر آن ها را عملی تشخیص داد،‌ با تمام قدرت تشویقتان می کند تا آنها را به مورد اجرا بگذارید. اگر خدای نکرده بیمار شدید، مثل یک پرستار دلسوز از شما پرستاری می کند و در میهمانی ها هم هرگز به فکرش خطور نمی کند که با گرم گرفتن با یکی از دوستان شما قدری سر به سرتان بگذارد.

از نظر طرز لباس پوشیدن بسیار مرتب است و از نظر هم صحبتی بهتر از او خدا خلق نکرده زیرا عملا می تواند راجع به هر موضوعی عقاید منطقی و درستی ابراز کند. پول شما را هرگز بیهوده خرج نمی کند و اسرار زندگی شما را با شدت حفظ می نماید و اگر در کار خود با اشکالی مواجه شدید، می توانید روی کمک ها و راهنمایی های او حساب کنید.

متولد ماه شهریور و ازدواج

در طالع بینی دختر متولد ماه شهریور با پسر متولد کدام ماه ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با دختر متولد شهریور:

پسر اردیبهشت ماه (محافظه کار)، پسر تیر ماه (عاشق خانه و زندگی)، پسر دی ماه (پر تکاپو)، پسر شهریور ماه (دارای علایق مشترک).

ماه های ناجور با دختر متولد شهریور:

پسر آبان ماه (سلطه جو)، پسر ماه آذر و پسر مرداد (حسود)، پسر فروردین ماه (دارای احساس مالکیت).

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

نظر شما درباره دختر و زن شهریوری؟

به نظر شما دختران و زنان ماه شهریور چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.2/5 - (12 امتیاز)

47 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر شهریور ماه”

 1. ضمن سلام و خسته نباشید و تشکر درباره دقتی که شده. عالی بود خیلی خیلی خوشحال شدم که خودم. رو بطور کامل تصور کردم و دیدم

  6
  1
  1. واقعا عالی بود ،عجیبه که انقدر دقیق به ویژگی های اخلاقی اشاره شد.

   7
   0
 2. سلام به دختر های شهریوری گل
  ، یه راهنمایی میخواستم ازتون ،
  من یه پسر تیر ماهی هستم و خیلی خیلی احساساتی ام ، مثلا خیلی خیلی دوست دارم عشقمو بغل کنم ، نازش کنم ، مو هاشو شونه کنم و.. ، دوست دارم گاهی اوقات اونم بغلم کنه اگر طرف مقابلم نسبت به احساساتم بی تفاوت باشه خیلی غصه میخورم و اشکم درمیاد ،

  چون تو متن نوشته بود خانوم های شهریوری ظاهرشون سرده ولی قلبشون گرمه و ممکنه عشق پرشوری نشون ندن من دقیق درک نکردم یعنی چی ، چون یجا دیگه هم خونده بودم که خانوم های شهریوری با عقل عمل میکنن نه با قلب واسه همین چن تا سوال از دخترای شهریوری داشتم

  یعنی دختر های شهریوری فقط تو دلشون عاشقن ولی بروزش نمیدن ؟
  مثلا ممکنه بغل کردن یا بوسیدن رو دوست نداشته باشن و خیلی کم بغلت نکنن ؟

  خانوم های گل شهریوری لطفا راهنماییم کنید ، ممنونم ازتون

  6
  0
  1. بله ما دخترای شهریوری از بوسیدن و بغل کردن متنفریم ولی توی دل عاشقیم

   5
   4
   1. من تا الان هر دختر شهریوی ای رو که دیدم مهربون خوش برخورد من یه جایی خونده بودم دختر شهریوری خیلی نازک نارنجی هستن اما همشون خیلی بانمک هستن ولی شهریوری. ها همیشه مثل هم نیستن ممکن هر کس یه مدل مهربون و نازک نارنجی باشه شاید یکی توی نبات غرق شده باشه با اینکه دختر شهریوری هستم خیلی خصوصیات دارم که ممکنه دختر های شهریوری دیگه نداشته باشه هیچ برای شخصیت واقعی تون از فال استفاده نکنید باید از قلبتون استفاده کنید

    2
    1
  2. خیر به طور کامل همه‌موارد صحیح نیست.بهتر است از دختر مورددعلاقتون در این نورد سوال کنید

   0
   1
  3. بستگی به فرد داره
   خیلی از شهریوری ها ممکنه از بغل کردن بدش بیاد و بعضی هم مثل من بدشون نیاد

   4
   0
  4. دختر شهریوری از بغل کردن و بوسیدن بدش نمیاد بلکه لذت هم می بره ولی بستگی داره طرف مقابل چقدر ارزش این کار رو داشته باشه هرکسی لایق عشق نیست گاهی از عشقها زبونی هستند گاهی دلی اون خود یک دختر شهریوری میفهمه بعد عشقش خرج میکنه

   8
   0
  5. بستگی به خودت داره
   ولی من زیااااادی سرد نیستم
   خجالت میکشم دوست ندارم پسر لوس باشه اما اگه پسر حساس یا زودرنج باشه دلم براش میسوزه بوسش می کنم بغلش می کنم
   تیری ها هم خوشم میاد دلشون بشکنه دورش می گردم:)

   3
   0
  6. ولی منکه خوشم میاد بهم توجه کنه
   مثلا موهامو نوازش کنه نازم کنه
   اما بغل و بوس زیاد خوشم نمیاد
   دوست ندارم همچین مواقعی چشم تو چشم بشم
   خودم که خجالت میکشم

   2
   0
   1. واقعا چرااااا اخه منم همینطوری هستم خیلی دوست دارم اونی که واقعا ازش خوشم میاد بغِلم کنه بوسم کنه ولی اصلا به روی خودم نمیاری وقتی ازش دور میشم همش به خودم فوش میدم چرا اینکار کردم ولی فکر کنم غرورمون اجازه نمیده الان همه منو ملکه یخی می‌میشناسنن تازه بعضی ها هم میگن نکنه تو دو جنس هستی هیچ موقع نتونستم علاقه امو به کسی بروز بدم خیلی احساس قد بودن میکنم فکر میکنم ارزشم میاد پایین اون طرفای که عاشق شهریوی ها میشن باید خیلی حوصله به خرج بدن و خیلی صبرو باشن من پشت تلفن طرف زنده زنده قوت میدم میرم پیشش لال میشم

    7
    0
  7. مثلا ممکنه یهویی یه کارایی کنیم که خودت تعجب کنی
   دیدی گفت که:مثل آتیش زیر خاکستر هر لحظه ممکنه کنار زده بشه.

   3
   0
  8. نه من شهریوریم ولی در ابراز علاقم مشکلی ندارم ولی محتاط هستم

   2
   0
  9. ن
   شاید بعضی ها اینجوری باشن
   ولی من ن من از بغل بوس مخصوصا ناز کردن مو خوشم میاد
   ولی تو متن بالا گف ک از مسابقه اتومبیل رانی خوشش نمیاد ولی اینجوری نیست بر عکس من عاشق ماشین و سرعت هستم

   1
   0
   1. بستگی به طرف مقابلم داره ها الان من از طرف خوشم نیاااااد بمیره بهش دستم نمیدم ولی اونی که ام دوسش دارم خجالت میکشم باهاش راحت باشم قلبم میاد تو دهنم وقتی میبینم لپام. سوخ میشه بدنم داغ میکنه ولی هیچ عکس لعملی نشون نمیدم

    1
    0
  10. سلام
   اینطور نیستش و خانم های شهریور ماهی احساسات شبیه به شما رو دارن و از بروز احساسات و علاقه شود پرهیز نمیکنن، پس خیالتون راحت ، البته به شخص مورد نظر شما هم بستگی داره.

   1
   0
  11. نه همه اینطور نیستن من خودم شهریوری هستم رلحت بروز میدم و اصلا سرد نیستم اتفاقا خوشم میاد

   1
   0
  12. عزیز باید خودشان دل. جون درک کنه از روی هوس نباشه دوم اینکه خوندی دیگه دختر شهریوی از پسرای آویزون خوشش نمیاد سعی بفهمی چه چیزهایی بیشتر خو شحالشون میکنه از تظاهر کردن دروغ گرفتن متنفرن حالا دیدی متوجه شد همون مردی که می‌خواست خودت باشی نه دو روز بهش محبت کنی ولش کنی بگی این بدرد من نمیخوره شهریوری ها اصلا از کسی خوششون نمیاد بیا هم جونشون هم بهشون میدن ولی بشرطی که ازش سواستفاده نکنن چون اون موقع بد بلای سرت میاد

   1
   0
  13. سلام ، به هیچ وجه ، منظور از نشان ندادن آتش درونشان بخاطر حیای ذاتی این افراد هست ، مثلا من عاشق بشم چنان تپشی و دلگرمی برای عشقم فراهم میکنم که دوست نداشته باشه بعد از تایم کاریش ثانیه ای بیرون با دوستاش به حداقل یه کافی بره ، سراسیمه بسمت آرامش و لذت زندگی قلبیش پرواز کنه پسر تیر ماهی دختر شهریوری جیگره جیگررررر و برای دیونه شدنش چند ماه کنارش باش ببین چطور طلسم بودنش خواهی شد

   1
   0
  14. سلام پسر تیرماهی من خودم شخصا میگم همسر من متولد تیر هستش دقیقا خصوصیت اخلاقی شما بیشتر وقتا سر همین موضوعات بحث داریم ایشون خیلی عاطفی ابزار عشق علاقه من منطقی تر رفتار می کنم به دوست داشتن من تا حدودی خانوم شهریوری دیدم توی رابط عاشقانه جلف بازی باشه خوششون بیاد دوست دارن مرد هاشون با اقتدار با غرور شخصیت باشن از کاری بچگانه لذت نمی برن من قسط بی اخترامی ندارم فقط نظرم رو گفتم چون یک شهریوری هستم

   0
   0
  15. سلام .من یه دختر شهریور ماهی هستم خیلی کم توقا خیلی دل نازک خیلی زودرنجم و هیچوقت کسایی رو که دوسشون دارم رو بهشون نگفتم همیشه عشق و محبتی که به اونا دارمِ تودلم نگه داشتم به زبون نیاوردم

   0
   0
  16. درسته ولی خب من شهریوری هستم و رابطه سردی رو نسبت به متولد ماه دی دارم…

   0
   0
  17. من یک زن شهریورماهی هستم چیزی که بالا گفته شد دقیقا درسته ولی از نظر من شما که یک تیر ماهی هستید برای من اصلا جذاب نیستید
   من عاشق مردیم که مردانگی داشته باشه نه دنبال نوازش
   نوازش و محبت در کنار هم بوجود میاد
   من خودم ۵سال با یک اذر ماهی رابطه دارم
   خیلی باهم خوبیم
   بنده خدا همیشه پیش من کم میاره .عاشقمه

   0
   0
  18. سلام من خودم دختر شهریوری هستم تا قبل از مطمئن شدن از عشقی که طرف مقابل داره بله عشقو تو دلشون نگه میدارن ولی بعد که از علاقه مطمئن بشن طرف مقابلشون رو غرق در عشق میکنن

   1
   0
  19. دقیقا همین طور هست دختر شهریوری، دوستتون دارند ولی تا نسبت به عشق و علاقه ای که خودشون نسبت بهتون دارند مطمعا نشن بروز نمیدن و همین طور عشق و علاقه ی شما نسبت به خودشون . یه شرم و حیای ذاتی هم دارند . من خودم یه دختر شهریوری هستم دقیقا مواردی که در طالع بینی نوشته شده بود درست بود . ولی از نظر مهربون بودن و با سلیقه بودن و دست و دلباز بودن و تمیز بودن و مرتب بودن همین طور نظم و برنامه ریزی در کارهاشون واقعا عالی هستند . خیلی تیز بین و جزیی بین هستند. عصبانی نمیشن ولی عصبانی میشن بد عصبانی میشن و زود هم عصبانیتشون فرو کش میکنه . معمولا به سلامتیشون خیلی اهمیت میدن. قد و هیکل و تیپ و قیافش ن هم خشگله . اکثرا به شعر و هنر و موسیقی خیلی علاقه دارند. روابط عمومی‌و خوبه و اجتماعی هستند. یکم نسبت به خودشون و دیگران سخت گیر هستند. کمال گرا هستند. واقعا میخوان وقتی که با فردی ازدواج می‌کنند عشق واقعیش ن باشه به همین دلیل اهل دوستی های متعدد نیستند. من خودم تا به حال اصلا دوستی با جنس مخالف نداشتم. یه مورد دیگه ای هم که هست این که خودشون بیشترین انتقاد رو نسبت به خودشون توی ذهنشون دارند و ایرادهای خودشون رو ميدونند ولی اگر خواستید که ازشون انتقاد کنید سعی کنید که با یه حالت خیلی خوب و محترمانه انتقاد کنید چون نحوه انتقاد براشون خیلی مهم . دخترهای زیادی در اقواممون شهریورماهی هستند و من با توجه به همه چیزهایی که دیدم این موارد رو گفتم. امیدوارم براتون مفید باشه .

   1
   0
  20. سلام برادر گرامی
   یه زن شهریوری اگر غرورش رو خورد نکنی
   و نخای دورش بزنی .واز اعماق وجودت دوستش داشته باشی و بهش احترام بزاری هم به خودش و خانوادش با تمام وجودش برات عشق میزاره و هر کاری که بخای برات انجام میده حتی از جونش هم برات مایه میزاه این نظر من بود

   1
   0
 3. اره همینطوره بیشتر ویژگی هایی که توی متن گفته شد دقیقا مثل خصوصیات من بود
  البته من ازینکه به طرف مقابلم ابراز احساسات کنم متنفرم اما در قلبم همیشه دوستش خواهم داشت

  2
  0
  1. چیزای که تو متن خوندم انگار در مورد خودم خوندم
   ممنون از شما
   دختر شهریوری

   0
   0
 4. یه شهریوری وقتی نخاد جایی بره یا کاری رو انجام بده آنچنان خودشو به مریضی میزنه که همه ی بازیگرا براش دست بزنن

  1
  1
  1. والا من از شوخی دستی متنفرم از بوس زوری بغل کردن وقتی ام از یکی خوشم میاد ازش خجالت میکشم الانم که متاهل شدم ها در عین رابطه چشمای من بسته و دوست دارم همه جا تاریک باشه خیلی چیزها رو دوست دارم ولی میخوام طرف مقابلم متوجه این بشه اینطوری خیلی لذت‌بخش تره ک وقتی میبینم طرف بخاطر خوشحال کردن من چه تلاش میکنه من حاضرم جونمو بهش بدم ولی طرف میلیارد باشه یه لحظه بفهم برای هوس منو میخواد همونجا طوری جوابشو میدم طرف خودشم بکشه دیگه تمومه بالین حال طرفم هیچی نداشته وقتی دیدم بهم ارزش میزاره و حس میکنم اون عشق پاکه و از ته دله نه هوس من میمیرم براش البته بازم رو دادنی در کار نیست بلاخره سر درآوردن از کار شهریوری صبر ایوب میخواد و ارزششو داره تو همه چه تک هستن

   1
   0
 5. دقیقا درسته من واقعا همینطوری م خوشحالم که یک شهریوری هستم
  ممنون از شما

  0
  0
 6. من یه آذرماهی ام
  عشقم شهریوریه یه سالی هست با همیم و روز به روز بیشتر عاشقش میشم جوری که حاضرم کل عمرمو توی کوه بگذرونم ولی عشقم پیشم باشه.
  مطالب که عرض کردید خیلی مشابه به خصوصیات عشقمه و من همینجوری که هست میخوامش.
  بقول شاعر که میگه:
  عشق یعنی خیابان به خیابان همه را رد کنی
  ناگهان بر سر یک کوچه کمی صبر کنی…

  4
  0
  1. منم با یه آذر ماهی هستم
   پنج ساله آنقدر عاشقمه که باهاش حالم خیلی خوبه

   0
   0
 7. دختر شهریوری در رابطه عاطفی و فیزیکی وحشی هست؟ خشن هست؟

  1
  1
 8. سلام
  ممنون مطالب خیلی خوب و عالی بودن و بیشتر صفاتی که درباره دختر شهریوری گفتید با بیشتر صفات من منطبق بود

  0
  0
 9. من خانم شهریوری هستم و در رابطه با یه آذر ماهی هستم
  پنج ساله عاشقمه که باهاش حالم خیلی خوبه

  0
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.