دختر مردادی

طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه

زن متولد مرداد ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه مرداد

August girl
دختر مردادی August girl

خصوصیت زن مرداد ماهی

خصوصیات کلی زن مردادماهی

دختر ماه مرداد، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است و روی دوستانش تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد. در خانواده مادری مهربان و صمیمی است که می‌کوشد فرزندان خود را مستقل و با اعتماد به نفس بار بیاورد.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه مرداد این چنین است:

مرداد:

امرداد نام پنجمین ماه سال و روز هفتم هر ماه در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا امرتات، در پهلوی امرداد و در فارسی امرداد گفته شده که کلمه ای است مرکب از سه جزء:
اول (ا) ادات نفی به معنی نه، دوم (مرتا) به معنی مردنی، نیست و نابود شدنی و سوم (تات) که پسوند و دال بر مونث است. بنابر این امرداد یعنی بی مرگی و  آسیب ندیدنی یا جاودانی. پس واژه (مرداد) به غلط به کار برده می‌شود. در ادبیات مزدیسنا امرداد یکی از امشاسپندان است که نگهبانی نباتات با اوست. در  مزدیسنا شخص باید به صفات مشخصه پنج امشاسپند دیگر که عبارتند از:
نیک اندیشی، صلح و سازش، راستی و درستی، فروتنی و محبت به همنوع، تامین آسایش و امنیت بشر مجهز باشد تا به کمال مطلوب همه که از خصایص امرداد است نایل گردد.

معنی مرداد و در واقع “امرداد” را می توان معادل اسم مانا (اسم دختر) به معنی ماندگار نیز دانست.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد مرداد آشنا می شویم:

زنان متولد مرداد

خصوصیات کامل زن متولد مرداد

همانطور که در بالا گفتیم دختر مردادی، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌ خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.

کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود. او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.

جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

زن مرداد ماه در خانواده مادری مهربان و صمیمی است،‌ اما می کوشد که فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد. اگر کار خارج از خانه داشته باشد،‌ هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی کند و هر دو را تواما به نحو احسن انجام خواهد داد.

بدون شک در زن متولد مرداد حداقل یک چیز هست که شما از آن خوشتان نمی آید و آن هم خاطرات و عکس ها و یادگاری های تمام دوستان قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد که بخواهید او را وادار کنید این عکس ها و کاغذها را بسوزاند و از بین ببرد زیرا او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عاشق پیشه است. (البته ما اینگونه ندیدیم!)

او نه تنها کسی نیست که در مهمانی ها و مجالس رقص تنها بماند، بلکه همیشه عده خیلی زیادی در اطرافش پرسه می زنند و شما اگر می خواهید که وی را به خانه خود بیاورید و اسم خود را روی او بگذارید، باید با رقبای متعددی دست و پنجه نرم کنید و در این مبارزه اگر نام شما نام یکی از شخصیتهای خوب اجتماعی باشد مانند مونتگمری (نویسنده بنام کانادایی)، جورج کلونی، آنتونی رابینز، رومل، ‌نخست وزیر، وزیر، وکیل یا هر اسم دیگر باشد، شانس موفقیت زیادتری خواهید داشت. این امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است که من اگر بشنوم یکی از آنها با مردی ازدواج کرده است که یک نام خانوادگی خیلی معمولی دارد، به زحمت آن را دور می کنم. البته یک چنین امکانی وجود دارد، در دنیای ما هر چیزی ممکن است،‌

اما باور کنید که زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعی می کند این نام خانوادگی معمولی را عوض کند و شوهرش را برای کسب مقامات و پیشرفت در امور اداری تشویق و ترغیب کند. او از اینکه خانم رئیس، خانم مدیر کل یا خانم وزیر باشد، بسیار احساس غرور و شادی می کند.

احتمال زیادی وجود دارد که او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد که معمولا دور هم جمع می شوند. قدرت فرماندهی او خیلی زیاد است اما این کار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه ای انجام می دهد که اطرافیانش هرگز نسبت به آن معترض نمی گردند. رفتار زن متولد مرداد به طور طبیعی و عادی طوری است که دوستان و آشنایان وی تسلط و نفوذ او را بر خود پذیرا می کردند و هر چه را که می گوید از جان و دل قبول می کنند چنانچه گویی او اصلا برای این منظور متولد شده است. اگر شما از زمره زنانی هستید که نمی توانید به یک چنین تسلطی گردن بنهید،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع کنید. از یک چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت که از کسی پیروی کند و تا حرفی از دهان شخصی بیرون آمد،‌ چشم بسته آن را قبول نماید. مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول می کند،‌ خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی که خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند، اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید که زن متولد مردادجواهر نایاب و گرانقیمتی است که در هر کوی و برزنی پیدا نمی شود و برای به دست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت.

زن مرداد ماهی

زنی که در پنجمین ماه سال متولد شده باشد، می تواند غرشی مانند شیر و رفتاری بسان یک گربه داشته باشد. صدایش ممکن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است. در وهله اول چنین به نظر می رسد که موجودی رام،‌ سر به زیر و بی آزار است، اما احتیاط را از دست ندهید. این حالت فقط ظاهر او را نشان می دهد و احتمالا به این علت چنین قیافه ای به خود می گیرد که می داند از این راه بیشتر جلب توجه می کند. اندکی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی کنید که وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید، آنوقت خوب خواهید دید که او هر چه باشد، خجول و سر به زیر نیست. بیشتر زنان متولد این ماه در همان ابتدای آشنایی خود با شما، بدون رودربایستی و با صراحت لهجه این نکته را گوشزد می کنند که مغرورتر از آن هستند که دست کم گرفته شوند، اما تعداد آن هایی که پنجه های تیز و برنده خود را لای انگشتان نرم خویش پنهان می دارند نیز کم نیست و همین ها هستند که باید جدا مواظبشان بود.

جذب دختر ماه مرداد

اولین قدمی که شما به سوی دختر متولد مرداد بر می دارید، باید همراه با هدیه ای باشد. نوع این هدیه مهم نیست، همین قدر که گران قیمت و شیک باشد و شما به هنگام تقدیم آن لباس مرتب به تن داشته باشید و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد،‌ کفایت دارد.

پس از این مرحله باید انواع خوش آمد گویی ها و کمپلیمان ها را مورد آزمایش و بررسی قرار بدهید. در این مورد لطفا سعی کنید ابتکار به خرج دهید. استفاده از کلمات معمولی، عامیانه و خودمانی بدون شک مانند دیواری بین شما و او فاصله می اندازد. بهتر است همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که با مقام شامخی سروکار دارید.

جور در آمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،‌ چه او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد. از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خوهد که شما یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند، باشید و در ضمن فراموش نکنید که او یک زن است و نیاز به نوازش و شنیدن تعریف و تمجید دارد. زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمنداحساس کند،‌عاشقتان نخواهد شد زیرا هرگز دلش نمی خواهد از موضع قدرت قدم به زیر بگذارد.

نقطه ضعف دختر مردادی

اندکی چاپلوسی و تملق وی را به هر کجا که بخواهید، می کشاند. این نقطه ضعف زن متولد مرداد است، اما تنها نقطه ضعف او نیست، اگر روابط شما صمیمی و نزدیک بشود و این امر موجب بگردد که بخواهید او را بیش از پیش در انحصار خود بگیرید، فورا متوجه می شوید که هر چندگاه یک بار از دست شما فرار می کند، چرخی می زند و دوباره مراجعت می نماید. این حالت او را به هیچ وجه حمل بر بوالهوسی و یا بی وفایی نکنید. عده ای از کسانی که در آفریقا کارهای تحقیقاتی انجام داده اند، خوب می دانند که شیرهای دست آموز که از بچگی نگاهداری و بزرگ شده اند، هر چندگاه یک بار اردوگاه را رها می کنند، به اعماق جنگل می روند، گشتی می زنند و دوباره بر می گردند. پس سعی نکنید زن متولد برج اسد (شیر یا Leo) خود را در چهار دیواری خانه محبوس سازید. این عمل او را عصبی، سرکش و غیر قابل تحمل می سازد، مگر اینکه آنقدر ثروتمند باشید که بتوانید خانه ای مانند قصر در اختیارش بگذارید و پول کافی برای تزئین و دکوراسیون آن به وی بدهید. زن متولد مرداد یک قطعه جواهر گران قیمت محسوب می گردد. شما تقریبا هرگز او را با موی ژولیده، لباس نامرتب و یا صورت بدون آرایش نمی بینید. او ساعات زیادی از روز را در مقابل آیینه می گذراند و پول خرج زیبایی خویش می سازد. اما همیشه این مطلب را به خاطر نگاه می دارد که نتیجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را. یکی از رایج ترین جملاتی که مردان ازدواج کرده با زن متولد برج اسد می گویند این است: «عزیزم»، آیا فکر نمی کنی واقعا لازم است که پول برای لوازم آرایش بدهی؟ آن ها حق دارند، زیرا تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که یک چنین زنی سرش را خودش در منزل درست کند، می دانید چرا؟ فقط به این خاطر که رفتن به آرایشگاه شیک تر و اشراف منشانه تر است.

ورزش، تجمل و گردش زن متولد مرداد

بسیاری از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از انواع ورزش ها لذت می برند، اما به شما توصیه می کنم که اگر می خوهید دل او را به دست بیاورید، وی را به جای بردن به تماشای مسابقه فوتبال‌، به یک تأتر و یا اپرای مجلل ببرید. جلال و شکوه مثل مغناطیس او را مجذوب خود می سازد، و چه بهتر که شما در این گونه مواقع بهترین جاها و گران ترین بلیط را خریداری کنید. پس از اتمام نمایش هم او را به یک ساندویچ فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید که چون وی را به بهترین تأترهای مشهور برده اید و گران ترین بلیط ها را خریداری کرده اید، حالا مانعی ندارد که جلوی دکه ساندویچ فروشی بایستد و یک ساندویچ یا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را کمتر بیرون ببرید اما وقتی برای گردش رفتید، به رستوران ها و نقاط شیک و درجه اول ببرید. خیال نکنید که او در جستجوی کسانی است که پول ایشان به قول معروف از پارو بالا می رود،‌ درست برعکس،‌ او خودش آدم دست و دلبازی است و چه بسا که هدیه هایی را که برای شما می خرد،‌ از نظر قیمت بیشتر از آن چیزهایی باشد که شما برای او بخرید، او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید، اصلا اهمیتی نمی دهد بلکه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد. به طور خلاصه بگویم اگر به جای پنج هدیه ده هزار ریالی یک هدیه سی هزار ریالی برای وی ببرید، خیلی بیشتر خوشحال می شود. فقیرترین زنان متولد مرداد اگر پول کافی برای خریدن پرده شیک جهت تنها اتاقی که در آن زندگی می کنند و یا تهیه یک تابلو که قاب شاهانه ای داشته باشد، آن را پس انداز می کنند. فقر مانند خوره جان او را می خورد و بیمارش می سازد، به این ترتیب اگر سر و و ضع شما مرتب نباشد و اگر رفتاری بسان اشراف نداشته باشید، شانس موفقیت زیادی نخواهید داشت.

در تاریخ دوره لوئی چهاردهم پادشاه فرانسه نوشته شده است که: روزی یکی از معشوقه هایش از وی پرسید: آیا مردم عادی هم می دانند که عشق چه لذتی دارد؟ و وقتی لوئی چهاردهم به این خانم اطمینان داد که مردم عادی نیز عاشق می شوند و از آن لذت می برند، زن با شدت شروع به گریه کرد و در کمال خودخواهی گفت: برخورداری از این موهبت برای آنان زیادی است. این خانم به احتمال زیاد متولد برج اسد (ماه مرداد) بوده است.

غرور زن متولد مرداد

زن متولد مرداد را به خاطر داشتن یک چنین غرور و نخوتی که گهگاه ظاهر می گردد، نباید سرزنش کرد. طبیعت و ذات او چنان است که خود را والاتر از دیگران می داند و عجیب آنکه مردم هم کمتر از این حالت و رفتار او رنجش خاطر پیدا می کنند، زیرا او بر غم داشتن یک چنین اخلاقی بیش از هر زن دیگری در کارها و رفتارش صمیمیت صداقت دارد و به طور حتم هیچ کس را نمی توان یافت که به اندازه اودر کمک به نیازمندان و درماندگان پیشقدم باشد و در مقابل کودکان نرمش های زنانه و مادرانه او خود بروز دهد، اما نباید توقع داشته باشیم که وی از پله های تخت رفیعی که بر بالای آن نشسته است، پایین بیاید. این تخت را طبیعت برای او ساخته است، اما او از همان بالا چنان رفتار صمیمانه و بزرگوارنه ای از خود نشان می دهد که اغلب مردم استثنایی بودن موقعیت او را از جان و دل قبول می کنند. او در عین حال که فوق العاده باهوش، قدرتمند و قابل است، زنی شوخ، بذله گو، رئوف و مهربان نیز می باشد.

زن مرداد ماهی در خرید

جز در مواردی که یکی از والدین وی متولد خرداد، شهریور و یا دی باشند، باید دقیقا مراقب حساب مشترک بانکی خود با او باشید زیرا زنی که در برج اسد متولد شده باشد، نمی تواند برای خرید اشیاء لوکس، تزئین منزل و کادو برای دوستان خودداری کند. گنجه او همیشه مملو از لباسهای شیک و گران قیمت است و به همین دلیل هم در مهمانی ها و گردش ها،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس های شیک و گران قیمت باشد، اما اجازه نمی دهد شیک پوشی، مد پرستی موجب جلف گرایی بشود. سلیقه اش معمولا نقص ندارد، بیشتر پیرو کفش و کیف ایتالیایی و پارچه های فرانسوی است ولو اینکه قدری گران تر باشند.

اگر رئیس خود یا دوست گران پایه ای را برای شام به منزل دعوت بکنید، خواهید دید که خداوند میزبانی بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمی توانست خلق کند. او نه تنها از آقای رئیس به بهترین وجه ممکن پذیرایی خواهد کرد، بلکه رفتارش چنان خواهد بود که در خانم رئیس نیز حداکثر تأثیر ممکن را نیز می گذارد. این از خواص ذاتی زن متولد برج اسد است که با تبسم شیرین و صادقانه خود فورا بر اطرافیان اعم از مرد یا زن، اثر دلنشینی می گذارد و جای خود را در دل ایشان باز می کند و مهمتر آنکه این پرتو دائمی و بدون سایه است.

دختر مردادی
خصوصیات دختر متولد ماه مرداد

زن مردادی در خانواده

به عنوان یک مادر، زن متولد برج اسد دنیایی عشق و محبت نثار کودکان خویش می سازد، با وجود این، هرگز نمی تواند خطاهای ایشان را تحمل کند و اگر چنین شد، به شدت سخت گیر می شود، در حالی که وقتی پای خودش در میان است، عکس العملی به کلی متفاوت نشان می دهد. عشق شدید به بچه ها از یک سو و برخورداری از حس گذشت و بزرگواری از سوی دیگر موجب می شود که اگر بچه ها خلافی نسبت به شخص او مرتکب بشوند، مثلا احترام وی را نگاه ندارند، فقط به سکوت و خود خوری اکتفا کند. البته این اتفاقی است که خیلی خیلی به ندرت ممکن است رخ بدهد. او با ایشان به گفت و گو و صحبت می پردازد، اما در عین حال دقیقا مراقب است که دستوراتش نادیده گرفته نشود. از دوستی اش سوء استفاده به عمل نیاید و در هر لحظه آماده باشند که سر جای خود قرار بگیرند. با وجود آنکه یک چنین روشی بسیار مناسب و خوب است، این خطر کودکان زن متولد برج اسد را تهدید می کند که در اثر پول زیادی که برایشان خرج می شود و هرگز هیچ چیز از آنها دریغ نمی گردد، افراد پر توقع و پر مدعایی بار بیایند. مادر متولد مرداد در حمایت و دفاع از کودکان خویش همتا ندارد و خدا به داد کسی برسد که موجبات ناراحتی ایشان را فراهم بیاورد و یا درباره آنها بد قضاوت کند. کودکان یک چنین زنی خیلی مستقل بار می آیند زیرا اولا او مغرورتر از آن است که دائما به دنبال بچه هایش راه برود و در ثانی طبیعتا از مستقل بار آمدن بچه ها و ایجاد اعتماد به نفس احساس رضایت خاطر می کند. او از همان سال های اول زندگی به کودکان خویش پر و بال می دهد تا زندگی مستقلی داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب ایشان است تا مبادا چشم زخمی به آنها برسد. بسیاری از مادران متولد مرداد در خارج از خانه کار می کنند، ولی بچه های ایشان هرگز با کمبود محبت و یا عدم مراقبت مواجه نمی شوند، زیرا خیلی به راحتی می تواند برنامه ای برای وظایف حرفه ای و مادرانه خویش تنظیم کند و ترتیبی بدهد که هر دو وظیفه به نحو احسن انجام شوند.

گاهی اوقات اتفاق می افتد که او متانت و وقار خود را از دست می دهد و تبدیل به زنی سرخوش و بازیگوش می گردد. در این اوقات از ته دل می خندد،‌ بازی می کند، اما وقتی این شادی برطرف شد، اطرافیان باید فورا متوجه بشوند که او دوباره همان زن سابق شده است. خودمانی شدن با غریبه ها را نمی پسندد، در حالی که با دوستان نزدیک خود شوخی می کند و با آنها رفتاری بسیار صمیمانه و نزدیک دارد. اگرشما او را خوب و زیاد نمی شناسید، تصور نکنید که این رفتارش شامل حال شما هم می گردد. او در یک جمع ده نفری ممکن است با نه نفر که از دوستان نزدیک وی می باشند، شوخی بکند و لودگی در بیاورد، اما با نفر دهم که او را خوب نمی شناسد، جدی باشد. از نظر وفاداری وضع او چنین است: من، من هستم و تو هم تو، و این هم عشق و زندگی مشترکمان، من تا زمانی با تو رو راست و صدیق خواهم بود که تو هم این چنین باشی، حتی یک دقیقه بی صداقتی تو را بلا جواب نخواهم گذاشت.

زن مردادی در جمع و ارتباطات

اگر مشاهده کردید که در جمع دوستان همیشه عروس محفل است و مردها لحظه ای از تعریف و تمجید او باز نمی ایستند، احساس حسادت نکنید زیرا به محض آنکه یکی از ایشان بخواهد ولو چندمیلیمتر پا از گلیم خود بیرون بگذارد، همان جا به قول معروف دمش را قیچی می کند. در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یک امر کاملا طبیعی و عادی تلقی می کند،‌ او حتی ممکن است واکنش هایی نشان بدهد،‌ زیرا او در ته دل خوب می داند که این همه وقار، غرور، عزت نفس، استقلال طلبی وی را از مرکز دنیای لطیف زنانه دور می کند و پیوسته این نیاز را در خویشتن احساس می نماید که باید به هر وسیله شده مطمئن شود، زنی است با تمام جذابیت های لازم برای زندگی و تمتع بردن از حمایت. این رفتار او به هیچ وجه این معنی را نمی رساند که شما را دیگر دوست ندارد. یک نکته دیگر را نیز حتما در نظر داشته باشید. او خود را کاملا محق می داند که از لباس، شکل، کار و یا موفقیت دوستان شما تعریف کند و در حضور شما با ایشان گرم بگیرد، اما وای به حال شما اگر بخواهید همین کار را نسبت به دوستان زن او انجام بدهید، اگر باد به گوش او برساند که شما منشی خود را با اسم کوچک نه با نام فامیلش صدا زده اید، مطمئن باشید که توفان وحشتناکی به وجود می آید و صدای غرش شیر در جنگل می پیچد.

طبیعی است یک چنین رفتاری دور از انصاف و منطق است، اما به قول معروف هر که را طاووس باید جور هندوستان کشد. احتمالا یکی از دلایل اصلی چنین رفتاری این است که زن متولد برج اسد گاهگاه باید یکسان بودن و هم تراز بودن خویش را با مردها ثابت کند و به همین دلیل با مردها می جوشد تا احساس یکسانی و تساوی حقوق کند.

شغل و کار زن و دختر مرداد ماه

از نظر شغلی زنی که در ماه مرداد متولد شده باشد،‌ از هنرپیشگی سینما تا جراحی قلب را می تواند به خوبی انجام دهد، او در فرا گرفتن حرفها از استعداد وسیعی برخوردار است، شغل مورد علاقه اش معلمی، استادی دانشگاه و مخصوصا روانکاوی است، چون در این شغل اخیر با قابلیت زیادی که در جلب اعتماد دیگران دارد، می تواند موفقیت های زیادی کسب کند. اگر به دنیای نویسندگی رو بیاورد، شاعر می شود و اشعار بسیار خوبی می سراید زیرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است. اگر می خواهید با همسر متولد مرداد زندگی آرام و شیرینی داشته باشید، هرگز سعی نکنید بر او مسلط بشوید و مخصوصا یادتان باشد که حس خودخواهی او را هرگز سرکوب نکنید و غرورش را جریحه دار نسازید.

متولد ماه مرداد و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه مرداد با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین مرداد:

مرد متولد فروردین (عاطفی)، مرد آذر (حساس)، مرد مهر ماه و مرد بهمن ماه (دلسوز)

ماه های ناجور با دختر متولد مرداد:

پسر اسفند ماهی (بی قرار و نا آرام)، پسر متولد آبان (طعنه زن)، مرد دی ماه (محافظه کار)

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

سوالات همراهان نام فارسی:

زن مردادی زن مرداد با چه ماهی ازدواج کند؟ زن مردادی با مرد اردیبهشتی زن مرداد و مرد اسفند زن مردادی با مرد شهریوری زن مرداد و مرد آبان زن مرداد و مرد تیر زن مرداد و مرد بهمن زن مرداد و مرد مهر زن مرداد ازدواج

117 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه”

 1. من خودم ی دختر مردادیم مغرورم ،لج بازم،خواهان تجمل و اینا هستم دلسوزم هستم ولی معتقدم هر چیزی ب اندازه خودش خوبه و اینو بدونید ب عنوان ی مردادی این حس حسادت ندارم من خودم عشقم دی ماهیه اینجور نیس گوه خوریه عاشق همیم ولی چون زیاد غیرتی وگیر میده منم لج بازم وحرف زور و دستور تو کتم نمیره ب هیچ ماهیم توهین نمی‌کنم ولی من ک تا حالا هیچ کدوم از دوستام ازم چیزی بدی نگفتن مام مهربونیم آدمیم فقط مغرور ولج باز غد ولی خدایی من اینجور نیستم پول پرست وچی.. یکی از دوستان گفته ک دوتا زنش مردادی آدم بستگی ب شخصیت خودش داره ن ماهش دوتا مردادی اسم بقیه رو خراب میکنن خیانت و اینام اون ماهای دیگم هس فقط مرداد نیست تازشم دلمون جایی گیر کنه همونه بعدشم باهامون سرد بشن واقعا دس خودمون نیس اینم بازم می‌رسه ب این ک تموم دخترا اینجورین ولی ی دختر مردادی رک وراسته،دلسوزه وحس حسادت نداره هر ماهی خوبی وبدی خودشو داره مثلا من الان دو تا دوست آذری دارم یکیشون فقط قمپوز ودروغ وخودشو می‌کشه بالا در اصل هیچی نیست ویکی دیگم مهربون وخاکی پ نتیجه میگیریم ک آدما محل بزرگ شدن و شخصیت واخلاق بستگی داره همین

 2. ما عالی هستیم از ما بهتر پیدا نمیشه
  من خودم یه دوست آذری گندی دارم که دروغ میگه و کلی‌ وراجه اصلا خوشم نمیاد ازش مجبورم هر از گاهی ساکت بشم تا که یه جایی خردش کنم.
  درضمن من اصلا از دوستام حرف بدی نسبت به خودم نشنیدم
  ولی باور دارم مردم حسادت می کنن به ما چه مرد و زن کلا حسودیشون میشه خب کاریشم نمیشه کرد دیگه باید باما بسازن چاره ای ندارند زودی گیر می کنند تو دام ما تا بیاد حالیشون بشه همه جلب ما شدن
  ما مردادیا حسود نیستیم صادق هستیم جوری که حسادتو می تونیم راحت از یکی متوجه بشیم
  من که خودم نه از خوشحالی و موفقیت بقیه خوشحال میشم و نه از ناراحتیشون فقط شاید دلم خنک بشه
  درضمن قرار نیست کسی ما مردادیارو کنترل کنه ، من خودم هر وقت یکی شروع کرد از این کارا انجام دادن مچشو گرفتم
  اگه پسری پول پرسته سوسوله خودبینه بره به جهنم حوصله اینجور آدمارو ندارم. اه اه از دست بعضی آدما که تا می خوای یه چیزی بخری‌ میگن نهههههههههههه تو که داری دیگه لازم نداری فقط دلم می خواد یکی اینو بهم بگه اونم جنس مخالف وای به حالش ما خوب محبت می کنیم انفاق می‌کنیم وفاداریم ولی از یچیزی متنفریم اونم اینکه یکی به خواد سوار گردنمون بشه
  من خودم به شخصه خیلی دلم می خواد چیزهای جدید و داشته باشم و از بقیه دوستام جذاب تر باشم و واقعا هم هستم.
  کانون توجه قرار میگیرم جوری که تا به حال پسری جرات نداشته به من تیکه بندازه می دونین چرا خودمم نمی دونم فقط یه چندبار موتوری از جلو مدرسمون رد شد ولی تا نگاش می کردم انگار خودشو خیس می کرد و زورش نمی رسید تیکه بندازه بی بندوبار هم نیستم ترسناک هم نیستم شاید امپراطور قلب ها هستم که حتما یه پیامی می‌ذارم تو دلش میگم گمشو تیکه بندازی خودت می دونی ههههه جالبه اگر چه تخیلیه ولی حقیقت داره
  می دونم مرداد ماهیا حرفمو متوجه میشن…

  1. ایول اصن مردادی چه زنش چ مردش سلطانه البته اولی شیر ماده و دومی نر

 3. قلبم درد می‌کنه خیلی …
  این همه انتقاد این همه حرف های توهین آمیز ما برای خواسته هامون تلاش میکنیم جلف نیستیم فقط دلمون می خواد اگه بایکی هستیم دستشو بگیریم آخه کدوم آدمی وقتی میبینن دوستش از پرتگاه نجاتش داده اومده بالاتر از خودش قرار گرفته حسادت نکنه من دلم نمی خواد …اینجوری مردم ازمون حرف بزنن ما تجمل گرا نیستیم نمی دونم چرا اینجوری پیام دادن شاید دلمون بخواد ریاست داشته باشیم ولی باور کنید ریاستو با هم قلبمون تقسیم می کنیم عدالت رو دوست داریم من که خودم اینجوری نیستم اشتباه و گناه اینجوری که تو طالع بینیم نوشته نداشتم، من …
  دیگه نمی دونم چی بگم حرفهایی که زدید شبیه مار نیشو زهر داشت ما اصلا گردن کلفت نیستیم وای از دسته افراد سود جو
  تنها چیزی که حرفمو کامل می‌کنه اینه شنیدن کی بود مانند دیدن.

 4. هرکس انتقاد کرده خوب کاری کرده ولی بعضی انتقادات در حد مرگ بود من مردادی هستم ولی اگه انتقاد میکنید درست جوری نباشه که طرف بره خودشو بکشه حتی بعضی جک ها واقعا قلبمو شکوند
  اون آدم خری که اومده داره میگه نباید جلوشو از پا خطا کنی خودش خیلی اشکالات داره باید برطرفش کنه بابا مگه ما قلدریم ماهم احساس داریم ماهم ادمیم پسرا نمی تونن زیر دست زنشون باشن مگه اینکه زنه قلدر باشه من که مردادیم والله همه دبیرام ازم راضین تو دفتر مدرسه احترام خاصی برام قائل هستند احترام نگه می دارم برای نمره تلاش میکنم مچ اون دختری که تقلب کرده یا واسه نمره دروغ میگه میگیرم همه مردادیا بد نیستن ولی انتقاداتتون بر میگرده به همه مردادیا بعد برای مردادیا دردسر میشه این خرافات موجب میشه مردادیا بدبخت بشن ماه تولد هیچ ربطی به اخلاق و رفتارشون نداره بستگی به تربیت خانواده داره من که خودم در خانواده فرهنگی بزرگ شدم ،سعدی میگه : با افراد بد کمتر همنشین باش چرا که اگر اخلاق آنها در تو اثر نکند به طریقت ایشان متهم گردد.
  شنیدن کی بود مانند دیدن
  من خودم به شخصه شاد هستم جوری که دوستام همش میگن کودک درونت زندست
  ما همه مردادیارو باهم مقایسه نکنید من که نه گردن کلفتم و نه قلدر و سرکش و نه دلم می خواد کسیو خراب کنم ساده هم نیستم البته این نظر منه
  من خودمو یک شاهزاده باوفا میبینم تمیز و مرتب بدون هیچ وابستگی ولی همه ما نیاز به یک جنس مخالف هم داریم که از ما محافظت کنه از خیانت بدم میاد
  اینهارو گفتم خود تعریف نباشه فقط گفتم که این حرفهای خرافات از سرمون کم بشه چون مقابله نکردن با اینها خدا گفته است که گناه کبیره هست.
  من شاهزاده بدون پرنس که نمی تونم سرزمینمو برقرار کنم⁦(◠‿◕)⁩

 5. شاهزاده منو تحت تاثیر قرار دادی و نمیشه جلو دهنه گنده بعضی آدمای نفهمو گرفت چهارتا چیز هم می گذارن روش تحویل مردم میدن اینجوری حتی نسبتمون دادن به ادم خلاف کارای کلاه بردار انگار ما چی چی هستیم.
  خب ماهم دخترهستیم شما پسرا که بلهههه اصلا نمیشه بهتونم دستور داد حالا لازم نیست اینو خیلی بزرگ کنید مردادیای فداکار زیاد هستند. شما تا حالا از خودتون سوال کردید که اگه دست یکیو بگیرید و بالا بیاریدش بعد اون از شما بالا تر بره حسادت نکنید اصلا همچین چیزی داریم خب شما هم با خودتون میگید چرا اونیکه پایین بود از منم بالا تر رفت خب این حس رو همه دارن چرا فقط برای مردادیا؟ نه واقعا چرا؟

  1. جالبه خودت کامنت میزاری و خودتم جواب خودتو میدی!!

 6. سلام منم یک دختر مردادی هستم ولی یک سری از چیزهارو باید تکذیب کنم.مثلا گفته بسیار مغرور و از خود راضی من مغرور هستم ولی نه آنقدر زیاد جوری که اخلاقمونو ربط دادن به شیطان
  بعد گفته کانون توجه مردان و این امری طبیعی،خیر باید بگم که من اصلا اینجوری نیستم انقدر جلف که پسرا و مردا دنبالم باشن
  (بی بندوبار)بعد گفته تجمل گرا،خب شاید چون ما متولد اسد(شیر)هستیم اینو گفته و انقدر ما را سلطنتی جلوه داده این هم باید بگم که همه افراد دوست دارن زندگی اشرافی داشته باشند و افرادی هم زیر دستشون باشه خب حالا چرا مردادیا؟
  بعد گفته سرکش و قلدر و گردن کلفت، !!!!!این جای تعجبه بعد گفته با ادب ،اصلا وقتی نگاه به نوشته ها میکنی هیچیش باهم جور نیست ؛پس کاره شیاد ها هست.(باادب#قلدر)
  در مورد ادب هم باید بگم به نکته خوبی اشاره کرده دبیرهایم منو دوست دارند احترام می گذارم و مدیر به من اعتماد داره همیار مشاور هم که هستم برای نمره هم تلاش می کنم؛بعد اصلا این حرفا به من نمی خوره
  توی جامعه ما هرکسی از خوبی هاش تعریف می‌کنه بهش میگن لاف زن مخصوصا حالا اگه مردادی باشه!!!
  من نمی دونم چه افرادی این ماه مردادو خراب کردند
  نیازی هم نیست افتخار کنید مگه مقام هست ،مگه براش تلاش کردید ، یک افرادی اومدن اینهارو نوشتند
  من یک پیام جالبی خوندم که خنده دار بود گفته بود حتما این قدیمی ها یه چیزی سرشون بوده که طلاق کم تر بوده ،!!!!!خیر دوست عزیز اصلا ربطی نداره قدیمی ها اصلا نمی دونستن فرزندشون متولد چه ماهی هست تازه دخترارو دو یا سه سال بزرگ تر می گرفتند و دلیل اینکه طلاق کم بوده این هست که رفت و آمد زیاد بود جمعیت کم بود، مردم یک منطقه همو مثل کف دست می شناختند ولی الان چطور؟
  شما بهتره دوست عزیز به جای اینکه سرتو بکنی تو اینستا و خوندن زندگی مردم و خرافات ،بری اطلاعات عمومیتو بیشتر کنی بیشتر بدردت می خوره تا یک چیزی که صحت نداره تحویل مردم بدی.
  دوستان شما نه برای اینکه متولد چه ماهی باشید تلاش کردید و نه اینکه سلیقتون چطوری باشه،همش ذاتی و امر خداوند هست شما حق نداری برای چیزی که براش تلاش نکردی افتخار کنی
  یکی میگه زن فروردین با مرد خرداد خوبه یکی میگه نه بالاخره شما می خوای به حرف کدومشون گوش کنی؟نه واقعا کدوم حرف مردم قابل اعتماده؟
  شما اگه می خوای بری خواستگاری طرفو خوب بشناس خوانوادشو یه مدت باهاش باش اخلاقشو بسنج نه اینکه تا خواستی یکیو انتخاب کنی از اینجا طرفو بشناسی نکته جالبش هم اینکه تا میان اینجا نقطه ضعف ها و منفی را می گذارند زیر ذره‌بین!مگه این اخلاق منفی برای همه هست؟
  خب دوست عزیز خودت تصمیم بگیر، چیکار این مطالب داری
  این مطلب ها برای آدمای بیکار سرگرمیه شما اگه می خوای زندگی کنی به حرف مردم نباش یا برو مشاوره جایی که تصمیم درست گرفته بشه …
  من متولد مرداد۸۴/۵/۲۶هستم .
  حالا یکی میگه شما که خیلی بچه ای ۱۴سالته اینها به تو چه ربطی داره ،خیر باید بگم فهمیدن ربطی به سن و سال آدم نداره چه آدم های سن بزرگی که رفتارشون بچه گونست و چه دوستان سن کوچیکی که مثل بزرگ افراد حرف میزنن ، بستگی داره شما چطور صحبت کنی آدم به حساب سن بزرگی باشی و تیکه بندازی یا فرد سن کم باشی اما جلوی زبونتو بگیری خب این بستگی به تو داره!!!
  لطفا اینهارو جدی نگیرید برید دنبال کسی که واقعا به سن بلوغ رسیده و چیز هارو درک می‌کنه نه کسی که ادعای بزرگ شدن داره
  این مطالب اصلا صحت نداره
  هرکسی می تونه مغرور باشه ،خودخواه و خودبین باشه،حسودباشه،مهربون باشه،خوش سلیقه باشه،بی بندوبارباشه،عاشق باشه…
  دقت کنید من فقط هشدار دادم اگه اینجوری پیش بره خرافات زیاد بشه باو کنید همینایی که این مطالبو نوشتن به ما مسلط میشن امام کاظم می‌فرمایید تا می توانید امر به معروف و نهی از منکر کنید که اگر افراد شرور برشما مسلط شدند دعای بهترین های شما هم اجابت نخواهد شد.

 7. من آذرماهی هستم کسی که عاشقش شدم مردادیه متاسفانه اونقدر بداخلاق و مغروره که جرات نمیکنم دو‌کلمه بدون بحث‌ باهاش صحبت کنم چه برسه ابراز علاقه .دلم واسه خودم میسوزه که عاشق چی این خانوم شدم .دخترای مردادی لطفا یکم ادم باشین کلی خصوصیات خوب دارین اما یه سری خصوصیات بدتون کاملا اون خوبا رو‌ پوشش میده و این اصلا به درد نمیخوره.دخترای مردادی متاسفانه به شدت مغرورن بیش از حد مجاز :دی نکنین تو رو خدا

  1. من خیلی متاسفم که عاشق چنین زنی شدی ولی نمی تونم بفهمم که چرا این جور اخلاقی با شما داره
   حقیقتا می تونم درکت کنم چون من خودم علاوه براینکه مردادی هستم هیچ ولی یک دوست صمیمی هم دارم که دو روز از من کوچک تره و متولد مرداد هست ولی یه چیز که هست متاسفانه نمی تونم این صمیمیتو مداوم کنم همش طی دو یا سه ماه صمیمیت خراب میشه ولی نمی دونم چطوریه که بعد دوباره جذبش میشم خیلی عجیبه هرچی جلو خودمو میگیرم دیگه اصلا نمی تونم (البته دوتا مون دختریم)
   من که خودم سلیقه خوبی دارم شاید با این کاری که می گم اخلاقش را کنار بگذاره
   اول ببین شغلش چی هست اگه شاغل هست از محل کار مرخصی بگیر و چندتا شاخه گل و هدیه تهیه کن شمع هم چیز قشنگیه
   بعدش حالا اگه شب میاد خونه این خیلی بهتره…
   همه جا تاریک بعد چند تا حرف خیلی محبت آمیز بزن و هدایتش کن که روی صندلی بشینه و روبه روش بشین و بگو تو زیبایی خیلی زیبا بعد دستشو بگیر
   وااااااای چه رومانتیک مطمعنم جواب میده
   به نظرم دادن اس ام اس هم قشنگه
   خب به هر حال بستگی داره
   من که خیلی از سورپرایز خوشم میاد مطمعنم اون هم همینطوره
   درضمن بدترین چیز اینکه یه مدت به حال خودش رهاش کنی واقعا داغون کنندس درضمن خیلی هم نباید سرت تو گوشی باشه
   و کارهای جذاب انجام بده مثلا پرده اتاقت را کنار بکش و کتاب بخون
   یا شب ها بغلش کن
   ورزش کن مخصوصا صبح گاه وقتی از خواب بیدار بشه خیییییلی خوشحال میشه
   درضمن سلیقه اش را هم بدون
   موفق باشید.

  2. منظورت چیه!!! یعنی زن ذلیل؟؟؟ وای این دیگه چه خانومیه!!!!!
   اصلا یه کار دیگه بکن،اینجوری تکیه بده به دیوار سرتو بچسبون به دیوار بعدش یواش بگو:تا کی می خوای ادامه بدی!
   بعدش میگه چی؟
   بعد بگو مگه من همسرتو نیستم چرا انقدر مغرور به من نگاه می کنی؟!!!خسته شدم…
   هههههه!!! خب دیگه یه جاهایی رمانتیک میشه!!!
   البته شاید به خاطر چشم و هم چشمی هم باشه
   یا یکسری انتظاراتی داره که می خواد انجام بدی
   خب دخترا بعضی وقتا این ادا هارا در میارن به نظرم یکم حساسی خب برای تو مغرور میشه یکم عجیبه شاید منظورش یه چیز دیگه باشه!!!
   مثلا بلد نیست نشون بده که یک خانم هست و یا داره تقلید میکنه یا خودشو لوس می کنه… چم، باید کمی فریبنده عمل کنی تا متوجه بشی :/

  1. من یه دختر مردادی به نظر خودم تمام خصوصیات گفته بود رو دارم ولی جز
   یکیش من خیلی خیلی لج بازم با این حال که دخترم هیچکس حریفم نیس
   هرکسی منو خواست خواست نخواست هم مهم نی چون فقط این برام مهمه که کی و کجا چی بپوشم و چیکار کنم
   و درمورد نوشته ها تون لذت بردم

 8. سلام
  من یک دختر مردادی هستم. بهترین خصوصیاتی که می دونم توی اجتماع خیلی برام کاربرد داشته : حس مسولیت پذیریم و اینکه خیلی خوب میدونم با چه افرادی و چگونه در هرکجا رفتار کنم. درضمن اینو هم خوب میدونم که کجا چه لباسی بپوشم.
  مغرور هستم اما در اکثر جاها ازش به خوبی استفاده می کنم.
  مثلا تو جاهایی مثل مراکز عمومی با هرکسی گرم نمی گیرم. ولی دوستامو خیلی دوست دارم همیشه در کمک کردن بهشون متقدم شدم اما یه چیزی که هست اینکه اونها خیلی زود فراموش می کنند و این واقعا یه چیز خیلی بدیه همیشه هم توی دلداری دادن پیش قدم شدم اما بعد از اینکه حالشون خوب میشه همه چیزو راحت فراموش می کنند این باعث میشه
  غرورمو دوباره یادم بیاد و چیزی هم که هست بد جور ازم ضربه می خورند اما من نمی دونم چرا دوباره دوستشون دارم و دوباره و دوباره کمکشون می کنم و باز انگار چرخه دوباره تکرار میشه!!!
  شاید خیلی دلسوزم ولی تا به حال بهم گفتند که اگه منو نداشتند باید چیکار می کردند… ولی تا حس رقابت بهشون دست میده انگار نه انگار، منم مجبور میشم به کل مسدودشون کنم. از این بابت متوجه شدم واقعا حسود هستند اگر چه برون گرا هستم و هر از گاهی میبینم دوستام بهم می گن کودک درونت زندست ولی از چیزی که واقعا منو دلخور می کنه اینه که بعضی از افراد اطرافم منو به شکل یک سرگرمیه و یا وسیله ای برای اینکه عقدشونو برطرف کنند می بینند ولی نمی دونند همش صحنه سازیه یا به عبارت دیگه فکر می کنند که من دلقکشونم ولی اینو بدونن که فقط برای برطرف کردن انرژیم و سرحال شدن ازشون استفاده می کنم و بهم خیلی خوش میگذره بعد از اینکه انرژیم تموم شد دوباره به حالت سابق بر میگردم و اون هایی که شروع کردن به تمسخر کردن و استفاده کردن از من، اون وقت موقعه منه که منم زیر پاشونو خالی کنم خیلی راحت می تونم تغییر نقاب بدم جوری که یادشون نیاد یک ساعت پیش من کی بودم ولی تنها با کسانی تغییر نقاب نمی دهم که توی خوشحالی با من مشارکت داشته باشند و خودشونو برابر با من بدونند و بامن مسخره بازی دربیاورند و باهم خوش بگذرونیم … اما همیشه اخلاقم ثابته و دم دمی مزاج نیستم.
  صبر زیادی هم دارم اگه کسی افکار فاسد و هدف خراب کردنه منو داشته باشه تا موقعیت به تورم بخوره، منو شبیه کاووس میبینه و منم همون ضربه منصفانه را بهش میزنم چون نمی خوام از پشت بهش خنجر بزنم رو در رو بهش میگم که چه اشغالی هست… حوصله چک و چونه زدن با آدمهایی که نفهم هستند رو ندارم. حقیقتش اینه که من همیشه صادق هستم و انتظارم هم از مخاطبم صداقت هست و در این صورت خیلی زود فریب می خورم اما خداراشکر خیلی سریع متوجه میشم و خودمو جمع میکنم هیچ وقت هم تو روابط دوستیم مغرور نبودم اما جایگاه طرفو بهش نشون دادم بعضی ها آنقدر که با آدم راحت میشن که احساس بدی پیدا می کنم جوری که انگار پاشونو از گلیمشون دراز تر کرده باشن مثلا در روابط خانوادگی دخالت می کنند.و…وخیلی راحت تو تاریکی قدم برمی دارنو از پشت خنجر میزنن انگار نه انگار دوستشون بودم
  از خود تعریف نباشه من اینم که هستم. حالا مثلا بعضیا پاسخ میذارن و میگن مردادیا اینجورین خیلی پر حرف و لاف زن حقیقت واسه بعضیا از بس دردناکه که نمی خوان منو باور کنند و سریع کامنت میذارند ولی یه چیزیو خوب بدونید درنظر من حسادت خیلی آشکاره بیخود به خودتون زحمت ندید انگار دارید آب را در هوانگ می کوبید…

 9. سلام من یک دختر مرداد ماهی هستم و بسیار بسیار مغرورم جوری که غرورم از نون شبم برام واجب تره خصوصیات دیگه ای که دارم خیلی لجبازم و نمیخوام کسی بهم زور بگه و اگه عاشق کسی بشم تا به دستش نیارم ولکن نیستم و اینکه کسی که از چشم من بیفته دیگه افتاده و دیگه محلش نمیزارم و ازش متنفرم من وقتی عصبی میشم که کسی به کراشم توهین کنه و اینکه خیلی مهربونم و دوستای زیادی دارم و عاشق اذیت کاری و کرم ریزیم و تو کارهم استادم دوست دارم تنها باشم و دوست پسری نداشته باشم و خودم باشم و از لوس کردن واس بقیه متنفرممم خیلی بدم میاد و اینکه اگه اسم عشق بیاد وسط غروذمو یکم میزارم کنار.

 10. سلام.منم یه دختر مردادیم عالیه خوشم اومد از حرفای دوسای مردادیم ما مردادیا ظاهرا معروریم ولی اگه واقعا یکی رو پیدا کنیم که لیاقت عشق مارا داشته باشه غرورمون که سهله جونمونم واسش میدیم و تا پای جون واسش مایه میزاریم و تو ماهای سال فداکار تر و عاشقتر و جذاب تر از ما مردادیا خدا نیاورده .در ضمن هر کس طاووس خواهد جور هندوستان کشد والسلام .شیر بودن کار هر کسی نیست

 11. باشه بابااصلا شماها خوبین،شیرید،شماشاهزاده اید،فرشته اید،مغرورید،قدرتمندید،هرچی که شما بگید درسته.اصلاشماخانماهمتون ماهید.الان خوبه خیالتون راحت شد؟؟؟؟

  1. سلام
   به نظرم آرمین حالا اگر چه در کامنت هایی که گذاشته بود واقعا ناراحت کننده بود ولی ارزشش رو داره که خب به هرحال هرکسی اشتباه میکنه ولی آرمین رو میشه بخشید
   البته یک مطلبی رو باید خدمت آرمین و امثال هم فکر با ایشون رو بگم که مردادی ها شهودی هستند، (شهودی=حسی)
   یعنی شما نمی تونی بر اساس هر کامنت و نظری مورد بررسی قرار بدهید. چون مردادی ها حالت حسی دارند اون چیزی را که حس می کنند بیان می کنند حتی در زمینه معاشرت و در هر زمینه دیگه به صورت حسی رفتار می کنند مثلا در این جا نوشته تجمل گرا ولی با رفتارشون مقایسه نمیکنن با خودشون میگن که (خب من می تونم تجمل گرا و ول خرج باشم) و به همین دلیل نمیشه به صورت بد بینانه و خوش بینانه مورد بررسی قرار داد.
   و در ضمن باید بگم که مردادی ها حالت جست و جو گرانه دارند تا اینکه بخواهیم بگیم فضول هستند. به دلیل جست و جو گر بودنشون روحیه جنگجو و رقابتی دارن (حتی با اونی که دوستش داشته باشن) یعنی شما نباید در کمال شاد بودن و روحیه بچه گانه این را انتظار داشته باشید که یک دختری که کاری به کسی نداره و توانایی محافظت از خود را ندارد، اتفاقا برعکس باید به قضیه نگاه کرد. برخی از مردادی ها استاد نقاب و تغییر چهره هستند یعنی از ظاهر نمی توانید باطن آن هارا مورد برسی قرار دهید. مثلا(ظاهری کاملا بچه گانه، خنده رو، گرم گرفتن با بقیه، ابراز اینکه متقلب هستند، ابراز پایه بودن، ابراز نیاز داشتن به فردی اما باطنی ثابت متنفر از متقلب بودن، درصورت نیاز پایه نیست، احساس خوش حالی درونی،باطنی مقاوم که حق خود را می‌گیرد و احتیاجی به مراقب ندارد و… ) و درضمن باید بگم که حتی اگه دنیا خواست میلشون هم نباشه لبخند می‌زنند و می گن دنیا فضای بیشتری داره و حتی غرور شون اجازه پیدا شدن زخم و گریه هاشونو نمیده
   من هم دختری مرداد ماهی هستم و سعی در اصلاح افکار دارم
   یعنی مطالبی که ذکر شد جزءی از اسرار من بود و این اسرار من به صورت حضوری برای کسی برملا نمی کنم فقط به صورت اینکه شما منو نمی‌شناسید، خب همینطور که گفتم از نوشته های من معلوم بود که کسی هستم که حق خودم رو میگیرم و واقعا حس کردم اگه اینجا خودمو مظلوم جلوه بدهم هرکسی میاد یه ضربه ای میزنه، هدف من، حفاظت از افرادی بود که ضربه پذیر هستند یعنی با یک حرفی از خود بیخود میشن و…
   من فکر می کردم افرادی که تظاهر واقع بینانه دارند بتوانند بهتر به این مسئله بپردازند اما متوجه شدم که تظاهرشون کاملا اشتباه بوده و حالت مقایسه کردن و رای با اکثریت داشته امیدوارم مطلب مورد توجه شما قرار بگیرد.

 12. حقیقتش اینه که پسرها بر این باورند که دخترها باید افرادی باشن که کارهای خانه را انجام دهند =ظرف بشورند، بروفن، جارو کنن، خونه تمیز کنن عین بدبخت ها و در کمال این کارها بخندند و شاد باشند و در رقابت با پسرها، بدبخت و نیازمند محافظت باشند و افرادی باشند که همواره متکی به جنس مخالف باشند و درضمن انتظار هم می رود که دخترها باید حرف فقط حرف شوهرشون باشد، حق انتقاد هم نداشته باشند و باید شوهرشون هر اجازه ای را به آنها بدهند انجام دهند و دختر باید دست به سوی شوهر خود برده و از او تقاضا پول کند. خب و در کمال خودخواهی پسر، فقط کافیه دختره هیچ پشت و پناهی نداشته باشه تا بتونه بهش خیانت کنه
  خب باید خدمت پسرها عرض کنم که اگه فکر می کنید دخترهای مردادی از این نوع باشند کاملا بدبختانه به این موضوع پرداخته اید. دخترهای مردادی از جنس آتش هستند و تحمل این مزخرفات و دستورات کج و کوله پسرها رو ندارند و طبق رفتارشون خواهان عدالت هستند یعنی (اگه صادق بودی منم مثل تو هستم و اول اجازه می دهم قدم هارا تو برداری و من پشت سرت خواهم بود) این به این معنا نیست که پسره خیلی باید بدبخت باشه و از یک دختر طلب محافظت داشته باشه باید بگم خیر به این منظور هست که دختر مردادی می خواهد حس کند که قدم هایی که بر می‌دارد او هم چنین کاری می‌کند و یا از پشت خنجر میزند.
  قابل توجه پسرهایی که افکار این را دارند که دختر باید در هر زمینه ای بازنده باشد.
  عرض کنم خدمتتون که دختر مردادی از اول به طور کامل اعتماد می کند و اگر خطایی مثل خیانت، دروغ پشت سرهم را متوجه شود عذاب وجدانی که می‌گیرد این است( که چرا دیگر نمی توانم به او اعتماد کنم.)
  و انگار ناخوداگاه جای پای پسر را دنبال می کند و انتظار دارد چون او خیانت کرده است پس مانع ای ندارد که او هم خیانت کند.
  دلیل اینکه دخترهای مردادی تظاهر بر این دارند که بسیار مغرور اند این هست. انگار از دور اعتیاد می کنند ضربه نخورند
  در ضمن باید بگم تنها ترسی که عذابشون میده این هست که یک وقت ببازند چون ضربه سنگینی به دوششون میخوره
  و فقط پسرها نباید بگن که (آره فقط ما هستیم که باید همه چیز روی دوشمون باشه پس کاره دخترها فقط نظافت هست…) دخترهای مردادی خودشونو برابر می دونند و اصلا این به ای معنا نیست که (من دختر هستم. و کاری از من بر نمی آید وفقط باید بشورم و بپزم و شکم بچه هارو سیر کنم) به این معنا هست که (من هم باید کار خارج از خانه داشته باشم و هم تراز با او باشم و همدرد باشم و در زندگی مشترکمان من نیز باید نقشی داشته باشم. ) موفق باشید، درضمن شما با قضاوت کردن و خواندن حداکثر کامنت ها به جایی نمی‌رسید و فقط خودتونو از مردادی ها دور می کنید.

 13. ااااهههههه چرا عنصر آتش با هیچ عنصر دیگه ای ترکیبش درست نمیشهههه!!!!
  نظریه کالبدشکافی های من
  اتش+اتش=فوران – گرمای زیاد-اگه باهم ترکیب بشن هم که حتما باهم خاموش میشننننننن
  اتش+اب=همدیگرو خاموش می کنند، آب میاد رو اتش_اتش هم با گرماش آب رو بخار میکنههههههه
  اتش+خاک=همدیگرو نابود می کنند – اینجوری از دل خاک آتش میزنه بیرون میشه آتشفشان بعد مذاب میاد رو خاک، خاک هم خفه میشه،-خاک هم آتش رو خفه میکنههههه
  اتش+هوا=آتش هوا را تموم میکنه-هوا هم زیادش آتش رو خاموش میکنهههههه
  وااااای! هیچ کدوم، تنها عنصری که انگار خودشه با خودش
  اتش هست
  پس دیگه لطفا نیاید بنویسید مهر و خرداد با مرداد مشکلی نیست.
  خیلی هم مشکل هست.
  تا اونجایی هم که معلومه فقط رفتار مسالمت آمیز میتونه هر دو را پایدار کندددددد.
  حقیقتش اینه که نمیشه از طریق عناصر قضاوت کرد
  مثلا این دو عنصر با آتش خیلی خوب به نظر نمیاد ولی از نظر رفتار و روحیه بسیااار عالی هست:مهر و اسفند
  مهر دارای عاطفه و عدالت هست پس خیلی جالبه، چون مرداد هم از هم تراز بودن و گرفتن حق احساس رضایت دارند
  اسفند شنوای خیلی خوب و دارای حسی هست که زنان را درک می کنند و تازه اسفند خیلی قربون صدقه میره
  این دو کاملا به مرداد میاد چون فقط ابراز علاقه یک طرفه نمیشه
  که فقط مرداد بخواد از این کارا انجام بده
  تا اونجایی که من دیدم مرداد >>>>شهودی=حسی هستند
  اگه مثلا با افرادی باشن که نمی تونن احساساتشونو بیان کنن که اصلا از این بدتر پیدا نمیشههههههه
  موفق باشید.

  1. من آدمی نیستم بخوام از روی بدجنسی آبروی کسیو ببرم.ولی وقتی میبینم حرفات بوی غرور و خودخواهی میدن زورم اومد ساکت بمونم و چیزی نگم.

 14. من خودم مردادی هستم عاشق یه دختر مردادی هم هستم به نظر شما بد میشه

 15. قسمتی که مربوط به زن بهمنیه خیلی مشکوک میزنه.به نظرم اون کامنتایی که بهمنیا نوشتن،بعضیاش از طرف یه بهمنی نیست. اونایی که با اسم مردونه منتشر شدنم همینطور.کار یکی دیگه اس.مثلا ممکنه کار رژینای عقده ای،مغرور خودخواه حسود باشه!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *