مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه

زن متولد مرداد ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه مرداد

دختر مردادی

خصوصیات دختر متولد ماه مرداد

خصوصیت زن مرداد ماهی

خصوصیات کلی زن مردادماهی

دختر ماه مرداد، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است و روی دوستانش تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد. در خانواده مادری مهربان و صمیمی است که می‌کوشد فرزندان خود را مستقل و با اعتماد به نفس بار بیاورد.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه مرداد این چنین است:

مرداد:

امرداد نام پنجمین ماه سال و روز هفتم هر ماه در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا امرتات، در پهلوی امرداد و در فارسی امرداد گفته شده که کلمه ای است مرکب از سه جزء:
اول (ا) ادات نفی به معنی نه، دوم (مرتا) به معنی مردنی، نیست و نابود شدنی و سوم (تات) که پسوند و دال بر مونث است. بنابر این امرداد یعنی بی مرگی و  آسیب ندیدنی یا جاودانی. پس واژه (مرداد) به غلط به کار برده می‌شود. در ادبیات مزدیسنا امرداد یکی از امشاسپندان است که نگهبانی نباتات با اوست. در  مزدیسنا شخص باید به صفات مشخصه پنج امشاسپند دیگر که عبارتند از:
نیک اندیشی، صلح و سازش، راستی و درستی، فروتنی و محبت به همنوع، تامین آسایش و امنیت بشر مجهز باشد تا به کمال مطلوب همه که از خصایص امرداد است نایل گردد.

معنی مرداد و در واقع “امرداد” را می توان معادل اسم مانا (اسم دختر) به معنی ماندگار نیز دانست.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد مرداد آشنا می شویم:

زنان متولد مرداد

خصوصیات کامل زن متولد مرداد

همانطور که در بالا گفتیم دختر مردادی، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.

کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود. او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.

جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

زن مرداد ماه در خانواده مادری مهربان و صمیمی است،‌ اما می کوشد که فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد. اگر کار خارج از خانه داشته باشد،‌ هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی کند و هر دو را تواما به نحو احسن انجام خواهد داد.

بدون شک در زن متولد مرداد حداقل یک چیز هست که شما از آن خوشتان نمی آید و آن هم خاطرات و عکس ها و یادگاری های تمام دوستان قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد که بخواهید او را وادار کنید این عکس ها و کاغذها را بسوزاند و از بین ببرد زیرا او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عاشق پیشه است. (البته ما اینگونه ندیدیم!)

او نه تنها کسی نیست که در مهمانی ها و مجالس رقص تنها بماند، بلکه همیشه عده خیلی زیادی در اطرافش پرسه می زنند و شما اگر می خواهید که وی را به خانه خود بیاورید و اسم خود را روی او بگذارید، باید با رقبای متعددی دست و پنجه نرم کنید و در این مبارزه اگر نام شما نام یکی از شخصیتهای خوب اجتماعی باشد مانند مونتگمری،‌ چرچیل، رومل، ‌نخست وزیر، وزیر، وکیل یا هر اسم دیگر باشد، شانس موفقیت زیادتری خواهید داشت و این امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است که من اگر بشنوم یکی از آنها با مردی ازدواج کرده است که یک نام خانوادگی خیلی معمولی دارد، به زحمت آن را دور می کنم. البته یک چنین امکانی وجود دارد، در دنیای ما هر چیزی ممکن است،‌

اما باور کنید که زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعی می کند این نام خانوادگی معمولی را عوض کند و شوهرش را برای کسب مقامات و پیشرفت در امور اداری تشویق و ترغیب کند. او از اینکه خانم رئیس، خانم مدیر کل یا خانم وزیر باشد، بسیار احساس غرور و شادی می کند.

احتمال زیادی وجود دارد که او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد که معمولا دور هم جمع می شوند. قدرت فرماندهی او خیلی زیاد است اما این کار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه ای انجام می دهد که اطرافیانش هرگز نسبت به آن معترض نمی گردند. رفتار زن متولد مرداد به طور طبیعی و عادی طوری است که دوستان و آشنایان وی تسلط و نفوذ او را بر خود پذیرا می کردند و هر چه را که می گوید از جان و دل قبول می کنند چنانچه گویی او اصلا برای این منظور متولد شده است. اگر شما از زمره زنانی هستید که نمی توانید به یک چنین تسلطی گردن بنهید،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع کنید. از یک چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت که از کسی پیروی کند و تا حرفی از دهان شخصی بیرون آمد،‌ چشم بسته آن را قبول نماید. مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول می کند،‌ خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی که خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند، اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید که زن متولد مردادجواهر نایاب و گرانقیمتی است که در هر کوی و برزنی پیدا نمی شود و برای به دست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت.

زن مرداد ماهی

زنی که در پنجمین ماه سال متولد شده باشد، می تواند غرشی مانند شیر و رفتاری بسان یک گربه داشته باشد. صدایش ممکن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است. در وهله اول چنین به نظر می رسد که موجودی رام،‌ سر به زیر و بی آزار است، اما احتیاط را از دست ندهید. این حالت فقط ظاهر او را نشان می دهد و احتمالا به این علت چنین قیافه ای به خود می گیرد که می داند از این راه بیشتر جلب توجه می کند. اندکی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی کنید که وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید، آنوقت خوب خواهید دید که او هر چه باشد، خجول و سر به زیر نیست. بیشتر زنان متولد این ماه در همان ابتدای آشنایی خود با شما، بدون رودربایستی و با صراحت لهجه این نکته را گوشزد می کنند که مغرورتر از آن هستند که دست کم گرفته شوند، اما تعداد آن هایی که پنجه های تیز و برنده خود را لای انگشتان نرم خویش پنهان می دارند نیز کم نیست و همین ها هستند که باید جدا مواظبشان بود.

جذب دختر ماه مرداد

اولین قدمی که شما به سوی دختر متولد مرداد بر می دارید، باید همراه با هدیه ای باشد. نوع این هدیه مهم نیست، همین قدر که گران قیمت و شیک باشد و شما به هنگام تقدیم آن لباس مرتب به تن داشته باشید و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد،‌ کفایت دارد.

پس از این مرحله باید انواع خوش آمد گویی ها و کمپلیمان ها را مورد آزمایش و بررسی قرار بدهید. در این مورد لطفا سعی کنید ابتکار به خرج دهید. استفاده از کلمات معمولی، عامیانه و خودمانی بدون شک مانند دیواری بین شما و او فاصله می اندازد. بهتر است همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که با مقام شامخی سروکار دارید.

جور در آمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،‌ چه او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد. از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خوهد که شما یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند، باشید و در ضمن فراموش نکنید که او یک زن است و نیاز به نوازش و شنیدن تعریف و تمجید دارد. زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمنداحساس کند،‌عاشقتان نخواهد شد زیرا هرگز دلش نمی خواهد از موضع قدرت قدم به زیر بگذارد.

نقطه ضعف دختر مردادی

اندکی چاپلوسی و تملق وی را به هر کجا که بخواهید، می کشاند. این نقطه ضعف زن متولد مرداد است، اما تنها نقطه ضعف او نیست، اگر روابط شما صمیمی و نزدیک بشود و این امر موجب بگردد که بخواهید او را بیش از پیش در انحصار خود بگیرید، فورا متوجه می شوید که هر چندگاه یک بار از دست شما فرار می کند، چرخی می زند و دوباره مراجعت می نماید. این حالت او را به هیچ وجه حمل بر بوالهوسی و یا بی وفایی نکنید. عده ای از کسانی که در آفریقا کارهای تحقیقاتی انجام داده اند، خوب می دانند که شیرهای دست آموز که از بچگی نگاهداری و بزرگ شده اند، هر چندگاه یک بار اردوگاه را رها می کنند، به اعماق جنگل می روند، گشتی می زنند و دوباره بر می گردند. پس سعی نکنید زن متولد برج اسد خود را در چهار دیواری خانه محبوس سازید. این عمل او را عصبی، سرکش و غیر قابل تحمل می سازد، مگر اینکه آنقدر ثروتمند باشید که بتوانید خانه ای مانند قصر در اختیارش بگذارید و پول کافی برای تزئین و دکوراسیون آن به وی بدهید. زن متولد مرداد یک قطعه جواهر گران قیمت محسوب می گردد. شما تقریبا هرگز او را با موی ژولیده، لباس نامرتب و یا صورت بدون آرایش نمی بینید. او ساعات زیادی از روز را در مقابل آیینه می گذراند و پول خرج زیبایی خویش می سازد. اما همیشه این مطلب را به خاطر نگاه می دارد که نتیجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را. یکی از رایج ترین جملاتی که مردان ازدواج کرده با زن متولد برج اسد می گویند این است: « عزیزم»، آیا فکر نمی کنی واقعا لازم است که پول برای لوازم آرایش بدهی؟ آن ها حق دارند، زیرا تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که یک چنین زنی سرش را خودش در منزل درست کند، می دانید چرا؟ فقط به این خاطر که رفتن به آرایشگاه شیک تر و اشراف منشانه تر است.

ورزش، تجمل و گردش زن متولد مرداد

بسیاری از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از انواع ورزش ها لذت می برند، اما به شما توصیه می کنم که اگر می خوهید دل او را به دست بیاورید، وی را به جای بردن به تماشای مسابقه فوتبال‌، به یک تأتر و یا اپرای مجلل ببرید. جلال و شکوه مثل مغناطیس او را مجذوب خود می سازد، و چه بهتر که شما در این گونه مواقع بهترین جاها و گران ترین بلیط را خریداری کنید. پس از اتمام نمایش هم او را به یک ساندویچ فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید که چون وی را به بهترین تأترهای مشهور برده اید و گران ترین بلیط ها را خریداری کرده اید، حالا مانعی ندارد که جلوی دکه ساندویچ فروشی بایستد و یک ساندویچ یا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را کمتر بیرون ببرید اما وقتی برای گردش رفتید، به رستوران ها و نقاط شیک و درجه اول ببرید. خیال نکنید که او در جستجوی کسانی است که پول ایشان به قول معروف از پارو بالا می رود،‌ درست برعکس،‌ او خودش آدم دست و دلبازی است و چه بسا که هدیه هایی را که برای شما می خرد،‌ از نظر قیمت بیشتر از آن چیزهایی باشد که شما برای او بخرید، او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید، اصلا اهمیتی نمی دهد بلکه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد. به طور خلاصه بگویم اگر به جای پنج هدیه ده هزار ریالی یک هدیه سی هزار ریالی برای وی ببرید، خیلی بیشتر خوشحال می شود. فقیرترین زنان متولد مرداد اگر پول کافی برای خریدن پرده شیک جهت تنها اتاقی که در آن زندگی می کنند و یا تهیه یک تابلو که قاب شاهانه ای داشته باشد، آن را پس انداز می کنند. فقر مانند خوره جان او را می خورد و بیمارش می سازد، به این ترتیب اگر سر و و ضع شما مرتب نباشد و اگر رفتاری بسان اشراف نداشته باشید، شانس موفقیت زیادی نخواهید داشت.

در تاریخ دوره لوئی چهاردهم پادشاه فرانسه نوشته شده است که: روزی یکی از معشوقه هایش از وی پرسید: آیا مردم عادی هم می دانند که عشق چه لذتی دارد؟ و وقتی لوئی چهاردهم به این خانم اطمینان داد که مردم عادی نیز عاشق می شوند و از آن لذت می برند، زن با شدت شروع به گریه کرد و در کمال خودخواهی گفت: برخورداری از این موهبت برای آنان زیادی است. این خانم به احتمال زیاد متولد برج اسد (ماه مرداد) بوده است.

غرور زن متولد مرداد

زن متولد مرداد را به خاطر داشتن یک چنین غرور و نخوتی که گهگاه ظاهر می گردد، نباید سرزنش کرد. طبیعت و ذات او چنان است که خود را والاتر از دیگران می داند و عجیب آنکه مردم هم کمتر از این حالت و رفتار او رنجش خاطر پیدا می کنند، زیرا او بر غم داشتن یک چنین اخلاقی بیش از هر زن دیگری در کارها و رفتارش صمیمیت صداقت دارد و به طور حتم هیچ کس را نمی توان یافت که به اندازه اودر کمک به نیازمندان و درماندگان پیشقدم باشد و در مقابل کودکان نرمش های زنانه و مادرانه او خود بروز دهد، اما نباید توقع داشته باشیم که وی از پله های تخت رفیعی که بر بالای آن نشسته است، پایین بیاید. این تخت را طبیعت برای او ساخته است، اما او از همان بالا چنان رفتار صمیمانه و بزرگوارنه ای از خود نشان می دهد که اغلب مردم استثنایی بودن موقعیت او را از جان و دل قبول می کنند. او در عین حال که فوق العاده باهوش، قدرتمند و قابل است، زنی شوخ، بذله گو، رئوف و مهربان نیز می باشد.

زن مرداد ماهی در خرید

جز در مواردی که یکی از والدین وی متولد خرداد، شهریور و یا دی باشند، باید دقیقا مراقب حساب مشترک بانکی خود با او باشید زیرا زنی که در برج اسد متولد شده باشد، نمی تواند برای خرید اشیاء لوکس، تزئین منزل و کادو برای دوستان خودداری کند. گنجه او همیشه مملو از لباسهای شیک و گران قیمت است و به همین دلیل هم در مهمانی ها و گردش ها،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس های شیک و گران قیمت باشد، اما اجازه نمی دهد شیک پوشی، مد پرستی موجب جلف گرایی بشود. سلیقه اش معمولا نقص ندارد، بیشتر پیرو کفش و کیف ایتالیایی و پارچه های فرانسوی است ولو اینکه قدری گران تر باشند.

اگر رئیس خود یا دوست گران پایه ای را برای شام به منزل دعوت بکنید، خواهید دید که خداوند میزبانی بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمی توانست خلق کند. او نه تنها از آقای رئیس به بهترین وجه ممکن پذیرایی خواهد کرد، بلکه رفتارش چنان خواهد بود که در خانم رئیس نیز حداکثر تأثیر ممکن را نیز می گذارد. این از خواص ذاتی زن متولد برج اسد است که با تبسم شیرین و صادقانه خود فورا بر اطرافیان اعم از مرد یا زن، اثر دلنشینی می گذارد و جای خود را در دل ایشان باز می کند و مهمتر آنکه این پرتو دائمی و بدون سایه است.

زن مردادی در خانواده

به عنوان یک مادر، زن متولد برج اسد دنیایی عشق و محبت نثار کودکان خویش می سازد، با وجود این، هرگز نمی تواند خطاهای ایشان را تحمل کند و اگر چنین شد، به شدت سخت گیر می شود، در حالی که وقتی پای خودش در میان است، عکس العملی به کلی متفاوت نشان می دهد. عشق شدید به بچه ها از یک سو و برخورداری از حس گذشت و بزرگواری از سوی دیگر موجب می شود که اگر بچه ها خلافی نسبت به شخص او مرتکب بشوند، مثلا احترام وی را نگاه ندارند، فقط به سکوت و خود خوری اکتفا کند. البته این اتفاقی است که خیلی خیلی به ندرت ممکن است رخ بدهد. او با ایشان به گفت و گو و صحبت می پردازد، اما در عین حال دقیقا مراقب است که دستوراتش نادیده گرفته نشود. از دوستی اش سوء استفاده به عمل نیاید و در هر لحظه آماده باشند که سر جای خود قرار بگیرند. با وجود آنکه یک چنین روشی بسیار مناسب و خوب است، این خطر کودکان زن متولد برج اسد را تهدید می کند که در اثر پول زیادی که برایشان خرج می شود و هرگز هیچ چیز از آنها دریغ نمی گردد، افراد پر توقع و پر مدعایی بار بیایند. مادر متولد مرداد در حمایت و دفاع از کودکان خویش همتا ندارد و خدا به داد کسی برسد که موجبات ناراحتی ایشان را فراهم بیاورد و یا درباره آنها بد قضاوت کند. کودکان یک چنین زنی خیلی مستقل بار می آیند زیرا اولا او مغرورتر از آن است که دائما به دنبال بچه هایش راه برود و در ثانی طبیعتا از مستقل بار آمدن بچه ها و ایجاد اعتماد به نفس احساس رضایت خاطر می کند. او از همان سال های اول زندگی به کودکان خویش پر و بال می دهد تا زندگی مستقلی داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب ایشان است تا مبادا چشم زخمی به آنها برسد. بسیاری از مادران متولد مرداد در خارج از خانه کار می کنند، ولی بچه های ایشان هرگز با کمبود محبت و یا عدم مراقبت مواجه نمی شوند، زیرا خیلی به راحتی می تواند برنامه ای برای وظایف حرفه ای و مادرانه خویش تنظیم کند و ترتیبی بدهد که هر دو وظیفه به نحو احسن انجام شوند.

گاهی اوقات اتفاق می افتد که او متانت و وقار خود را از دست می دهد و تبدیل به زنی سرخوش و بازیگوش می گردد. در این اوقات از ته دل می خندد،‌ بازی می کند، اما وقتی این شادی برطرف شد، اطرافیان باید فورا متوجه بشوند که او دوباره همان زن سابق شده است. خودمانی شدن با غریبه ها را نمی پسندد، در حالی که با دوستان نزدیک خود شوخی می کند و با آنها رفتاری بسیار صمیمانه و نزدیک دارد. اگرشما او را خوب و زیاد نمی شناسید، تصور نکنید که این رفتارش شامل حال شما هم می گردد. او در یک جمع ده نفری ممکن است با نه نفر که از دوستان نزدیک وی می باشند، شوخی بکند و لودگی در بیاورد، اما با نفر دهم که او را خوب نمی شناسد، جدی باشد. از نظر وفاداری وضع او چنین است: من، من هستم و تو هم تو، و این هم عشق و زندگی مشترکمان، من تا زمانی با تو رو راست و صدیق خواهم بود که تو هم این چنین باشی، حتی یک دقیقه بی صداقتی تو را بلا جواب نخواهم گذاشت.

زن مردادی در جمع و ارتباطات

اگر مشاهده کردید که در جمع دوستان همیشه عروس محفل است و مردها لحظه ای از تعریف و تمجید او باز نمی ایستند، احساس حسادت نکنید زیرا به محض آنکه یکی از ایشان بخواهد ولو چندمیلیمتر پا از گلیم خود بیرون بگذارد، همان جا به قول معروف دمش را قیچی می کند. در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یک امر کاملا طبیعی و عادی تلقی می کند،‌ او حتی ممکن است واکنش هایی نشان بدهد،‌ زیرا او در ته دل خوب می داند که این همه وقار، غرور، عزت نفس، استقلال طلبی وی را از مرکز دنیای لطیف زنانه دور می کند و پیوسته این نیاز را در خویشتن احساس می نماید که باید به هر وسیله شده مطمئن شود، زنی است با تمام جذابیت های لازم برای زندگی و تمتع بردن از حمایت. این رفتار او به هیچ وجه این معنی را نمی رساند که شما را دیگر دوست ندارد. یک نکته دیگر را نیز حتما در نظر داشته باشید. او خود را کاملا محق می داند که از لباس، شکل، کار و یا موفقیت دوستان شما تعریف کند و در حضور شما با ایشان گرم بگیرد، اما وای به حال شما اگر بخواهید همین کار را نسبت به دوستان زن او انجام بدهید، اگر باد به گوش او برساند که شما منشی خود را با اسم کوچک نه با نام فامیلش صدا زده اید، مطمئن باشید که توفان وحشتناکی به وجود می آید و صدای غرش شیر در جنگل می پیچد.

طبیعی است یک چنین رفتاری دور از انصاف و منطق است، اما به قول معروف هر که را طاووس باید جور هندوستان کشد. احتمالا یکی از دلایل اصلی چنین رفتاری این است که زن متولد برج اسد گاهگاه باید یکسان بودن و هم تراز بودن خویش را با مردها ثابت کند و به همین دلیل با مردها می جوشد تا احساس یکسانی و تساوی حقوق کند.

شغل و کار زن و دختر مرداد ماه

از نظر شغلی زنی که در ماه مرداد متولد شده باشد،‌ از هنرپیشگی سینما تا جراحی قلب را می تواند به خوبی انجام دهد، او در فرا گرفتن حرفها از استعداد وسیعی برخوردار است، شغل مورد علاقه اش معلمی، استادی دانشگاه و مخصوصا روانکاوی است، چون در این شغل اخیر با قابلیت زیادی که در جلب اعتماد دیگران دارد، می تواند موفقیت های زیادی کسب کند. اگر به دنیای نویسندگی رو بیاورد، شاعر می شود و اشعار بسیار خوبی می سراید زیرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است. اگر می خواهید با همسر متولد مرداد زندگی آرام و شیرینی داشته باشید، هرگز سعی نکنید بر او مسلط بشوید و مخصوصا یادتان باشد که حس خودخواهی او را هرگز سرکوب نکنید و غرورش را جریحه دار نسازید.

متولد ماه مرداد و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه مرداد با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین مرداد:

مرد متولد فروردین (عاطفی)، مرد آذر (حساس)، مرد مهر ماه و مرد بهمن ماه (دلسوز)

ماه های ناجور با دختر متولد مرداد:

پسر اسفند ماهی (بی قرار و نا آرام)، پسر متولد آبان (طعنه زن)، مرد دی ماه (محافظه کار)

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

سوالات همراهان نام فارسی:

زن مردادی زن مرداد با چه ماهی ازدواج کند زن مردادی با مرد اردیبهشتی زن مرداد و مرد اسفند زن مردادی با مرد شهریوری زن مرداد و مرد آبان زن مرداد و مرد تیر زن مرداد و مرد بهمن زن مرداد و مرد مهر زن مرداد ازدواج

52 نظر برای طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه

 • درسته یه دختره رودیدم حدسی گفتم مردادیه خونده بودم درباره مردادماهیاشیک،سردسته بقیه و…حدسم درست بود

 • سلطه جوترین،مغرورترین،ولخرجترین،پرتوقع ترین زنا همین زنای مردادین!!وحشتناکن!وحشتناک! من با چندتاشون از نزدیک رابطه داشتم این خصوصیاتی که توی این سایت درموردشون نوشته رو خوندین؟دقیقا مو نمیزنه باهاشون!یعنی من این خصوصیاتشونو داشتم تازه میخوندم همینجور هاج و واج مونده بودم! آخه چرا خدایا…چرا من!!من احمقو بگو که این همه سال فکر میکردم این طالع بینیا خرافاته ولی الان تازه فهمیدم به طرز وحشتناکی به واقعیت نزدیکه!و منه احمقو بگو که این شش هفت سال سال آخر زندگیمو پای دوتا از همینا تلف کردم! من دوبار ازدواج کردم دوتاشونم مردادی بودن!بدشانسی رو میبینید! اولی که درحد عقد بود و به زندگی زناشویی نکشید لابد میگید خدا روشکر ولی همونم بدبختم کرد میخواست حرف، حرف خودش باشه دنبال عروسی انچنانی و زرق و برق چشم و همچشمی بود.لباسای خیلی جلف می پوشید.آخرشم یه روز سرهیچ و پوچ باهام یه دعوای حسابی راه انداخت و حسابی فحش بارونم کرد.حتی فحش مادرم و خواهرمم داد.گفت دیگه نمی خواد بامن ازدواج کنه و مهریشو هم میخواد.اونم درست موقعی که۸ روز به عروسیمون مونده بود!درست موقعی که تدارک خیلی چیزارو دیده بودیم.آخرشرم طلاق و تقریبا نصف مهریشم بهش دادم. اونم با کمکای پدر و پدربزرگم که دلشون واسم سوخت و حال داغونمو میدیدن.یه مقدارشو هم با کلی اصرار پدربزرگم با پدرش صحبت کرد و راضیش کردن بقیه اشو ببخشه وگرنه دختره میخواست تا قرون آخر…دوسال بعدشم دوباره ازدواج کردم که از بخت بدم اونم مردادی بود.بازم همون آش و همون کاسه. بازم می خواست همه چیز مطابق میلش باشه با من مثل یه بچه ای رفتار میکرد که دست راستشو از چپش نمیتونه تشخیص یده وباید مثل یه مادر یا معلم بالا سرم باشه و بهم امرو نهی کنه.اگرم یه روز تو روش وامیستادم چنان الم شنگه ای رامینداخت اون سرش ناپیدا جالبه حتی خونوادشم با رفتاراش موافق نبودن ولی به حرف هیچکس اهمیت نمیداد.خیلی ولخرج بود ومنم خسیس نبودم براش خرج میکردم ولی واقعا شورشودراورده بود اگه اعتراض میکردم بارها باقیافه حق به جانب بهم میگفت تو خسیسی یا اگه عصبانی میشد با الفاظ بدترمثلا تو گداگشنه ای! تنها مزیتش نسبت به قبلی این بود که لباساش کمی پوشیده تر بود.آخرشم چندماه پیش متوجه شدم با یه مرد دیگه ارتباط داره و داره بهم خیانت میکنه!و وقتی بهش گفتم اونم با جسارت تمام اعتراف کرد وبهم گفت هیچ غلطی نمیتونی بکنی و نمیتونی چیزیو به کسی ثابت کنی باهم درگیرشدیم و من هم تا میخورد زدمش. ازخونه زدم بیرون وقتی برگشتم دیدم وسایلشو جمع کرده رفته خونه پدرش.بعدشم احضاریه و دادگاه وطلاق و مهریه.میبینید زندگی من چقد تلخه!من یه خاله مردادی دارم اونم همین جوریه.نمیدونم شاید من دارم زود قضاوت میکنم.شاید همه مردادیا اینجوری نباشن ولی هرچی هست وقتی این صفاتو میخوندم با زنای من مو نمیزد.امیدوارم هیچ وقت زندگی من نصیبتون نشه.

  • عزیزم برداشت من اینه که تو خودت سرتاپا تله ای که دچار همچین رابطه هایی میشی و اجازه میدی باهات اینطور رفتار بشه

 • سلام
  منم یه دختر مردادیم ولی اینجوری نیست که خیلی تجمل گرا و ولخرج باشم که همه رو عاصی کنم. – به نظرم هر چیزی به اندازش خوبه – بالاخره این طالع بینی ها واسه همه صدق نمیکنه ولی انصافا بیشترش درست بود.

 • خانم منتظرالمنجی شما لابد یه استثنا هستین وگرنه۹۰درصد دخترای مردادی دقیقا همین جورین و این خیلی بده! حالا ولخرجی به کنار ولی یه خصوصیاتی مثل سلطه جویی و غرور برای یک دختر یا زن خیلی چیز بدیه اینها از جذابیت یک زن بشدت کم میکنه!یه قانون روانشناسی میگه “مردان جذب زنان شاد و خنده رو میشن و زنان جذب مردان مغرور و قوی میشوند”بنابراین توصیه من به خانمای مردادی اینه که اگه میخواید زندگی زناشویی موفقی داشته باشین به نفعتونه غرور و تکبر سلطه جویی و ولخرجی رو بزارین کنار درغیر این صورت همون بهتر که همتون” ترشیده” بمونید.من خودم فروردینیم اینجا نوشته زنای مردادی با فروردینیا رابطه عاطفی و خوبی دارن؛ من هرگز چنین فکری نمیکنم.من از همچین زنایی متنفرم!

  • خب وقتی نوشته فروردینیا و مردادیا رابطه خوبی دارن و این حرف برای شما صدق نمیکنه باید در صدق بقیه حرفهایی که نوشته شده هم شک کنید.در پس هر قضاوت شما یک نفر می جوشد یک نفر می سوزد یک نفر می میرد پس قبل از آنکه زبانت آلوده ی کشتن کسی شود حرفهای خامت را بگذار خوب بپزند.

  • آقای محترم شما بهتره قبل از اینکه یه حرفی رو بزنید اونم توی فضای مجازی اول حرفتونو مزه مزه کنید بعد. همون بهتر که ترشیده بمونید! این حرفت خیلی زشت بود.من خودم مردادی نیستم اما به عنوان یه دختر خیلی بهم برخورد.

 • دختران مردادماهی حتما در ازدواجشون خوشبخت می شوند من خودم هرچی دختر مردادی دیدم که ازدواج کردن از همسرهاشون راضی بودن وخوشبخت شدن . دختران مردادی هرگز احساس دلسردی وناامیدی وزودرنجی و حسادت نمی کنندو همیشه با صداقت و مهربان و دلسوز و خیرخواه و امیدوار و شاد و کم توقع هستندوبه شیک پوشی و مرتب بودن و تمیزی خیلی اهمیت می دهند و خانواده دوست و راز دار وامانتدار هستند وعاشق آرامش وسفرهای زیارتی وتفریحی هستند و باشخصیت واجتماعی و خونگرم وبامحبت هستند و همیشه نسبت به کسانی که بهشون محبت دارند مهربان وباصداقت هستندوسعی در جبران محبتهایشان دارندوخنده رو و جذاب و با اراده قوی و بااعتمادبه نفس هستند . واز بدی کردن به دیگران به شدت بیزارند. وطرفدار حق هستند وخداپرستی و انسانیت دروجودشان موج می زندوعاشق خدا واهل بیت علیهم السلام هستند.

  • کاملا موافقم

  • به به! چه تعریفی کردی از دخترای مردادماهی! واقعا آدم هز میکنه!اصلا باورت میشه من برای یه لحظه فکر کردم داری درمورد یه فرشته حرف میزنی نه یک انسان! بایدم این اینقد از خودتون تعریف کنید!هیشکی که نمیگه ماست من ترشه! مخصوصا اگه اون یک کس یه مردادماهی باشه!که همه میدونن استاد لاف زدن هستین!

  • دقیقن درسته عزیزم

  • سلام. من یه دختر آذر ماهیم. هلما جان من یه حرفی داشتم با شما وبقیه دخترای مردادماهی عزیز.میدونم که شما از نصیحت کردن بدتون میاد منم نمیخوام نصیحت بکنم فقط میخوام یه سری واقعیتا رو واستون روشن کنم.من خودم یکی از بهترین دوستام مردادی بود وروزای خوبی رو با هم داشتیم.تا اینکه یه جایی استخدام شدیم و من توکاربه مشکل برخوردم واون کمکم کرد.علاوه براون من یه سری مشکلات خونوادگی هم داشتم باهاش درددل میکردم و اونم خیلی برام دلسوزی میکرد وگاهی بهم راهکار میداد و… تا اینکه من کم کم راه افتادم و توی کارم پیشرفت کردم و نظر بالا دستیها بهم جلب شد و یه سمت بهتربهم دادن. از همون موقع اخلاقش تغییر کرد!! از دلسوزیاش خبری نبود، سرد شدو ازم فاصله میگرفت.من اولش علت این رفتاراش رو نمیدونستم ولی بعد کمکم دوزاریم افتاد.دوست مردادیم کسی که اونو بهترین و مهربونترین و دلسوزترین رفیقم تصور میکردم، به من حسادت میکرد! کاشکی فقط حسادت بود بهم خبر میرسید پشت سرم پیش همکارا بدگویی میکنه و..روز به روز رفتارامون با هم خشک و رسمی تر میشد تا اینکه به کل با هم قطع ارتباط کردیم.به همین راحتی!بزار یه چیزی رو رک بهتون بگم شما مردادیا تا وقتی کسی زیردستتونه یا پیشرفت خاصی نکرده و چه میدونم بالاترشما قرارنگرفته باشه، باهاش خوبین ولی خدا نکنه یکی بالاتر شما بشه یا تویه کاری از شما موفق تر بشه اون وقته که شما اون روی دیگه اتون نمایان میشه! متوجه هستین؟!من این خصلت بد رو که نمیدونم واقعا اسمشو باید چی گذاشت خودبرتربینی خودخوادهی حسادت یا هر چی، توی خیلی از مردادیا دیدم نه این که فکر کنی چون اون دوستم اینجوری بود به این نتیجه رسیدم،توی خیلیاشون دیدم این خصلتو.دوست ندارن هیچ کسیو بالاتر از خودشون ببینن. میخوان تو همه چیز خودشون بهتر باشن،خودشون اول باشن.فک نکن اون دوستم فقط همین یه خصلت بد رو داشت پرتوقع بود، خیلی از خودش تعریف میکرد،یه کارکمشو بزرگ میدید و…ولی من برام مهم نبود چون میگفتم درعوض مهربونه،دلسوزه، مثل خودم اجتماعی و خونگرمه ولی اون خصلت زشتی که درآخر از خودش نشون داد خیلی بهم برخورد!!
   این یه مسئله، مسئله دیگه اینکه شما مردادیا خیلی از خودتون تعریف میکنید.چه خبره بابا شما هم مثل بقیه آدمین! مثل بقیه خصلتای بد دارین ولی اینجور که معلومه شماها نمیبینید یا شایدم خودتونو گول میزنید.دخترای مردادی”حتما”خوشبخت میشن!دخترای مردادی”هرگز”دلسرد نمیشن!” همیشه”با صداقت و…هستن!این کلمات همیشه،هرگز،حتما،خیلی چیزا پشت سرشونه ها! من کاری به این حرفایی که یه سری از آقایون زدن ندارم شاید اونا بیش از حد از شما انتقاد کردن.من هیچ دشمنی ای نه باشما و نه با هیچ ماه دیگه ای ندارم واصلا اهل این حرفا نیستم و اگه این حرفارو میزنم واسه خودتونه. واسه اینکه خودتونو درست کنید و تو روابططون بهترشید.

 • جالبه بعضیها از مردادی ها راضی هستند بعضیها هم از مردادی ها گله دارند و دلخورند حتما خودشون خوشبین یا بدبین هستند هیچ انسانی بی عیب به غیراز امامان معصوم علیه السلام روی کره زمین وجود ندارد چون همه معصوم وبی گناه نیستند و انسان ها خطاها و اشتباهاتی توی زندگیشون دارند هیچ دوانسانی حتی دوقلوها هم عقلانیت ورفتار وشخصیتشون مثل هم نیست وانسانها بهتر است حتی از خانواده ودوستان صمیمی توقعشون پایین باشه تا غصه نخورند و خودشون سعی کنندخوب باشند تاخصلتهای خوب براشون عادت بشه . همه چیز به عادت نفس ربط پیدا می کنه وروابط بادوستان وکسانی که بیشترباهوشون در ارتباطیم روی شخصیتمون تاثیرمیذاره پس بهتراست در ارتباطهامون کسانی رو دوست و همراز بگیریم که درسختیها وبالاوپایین زندگیمون امتحانش رو پس داده باشه و درضمن بهترین دوست خداست از اون کمک بخواید .

  • موافقم

  • والله تا جایی که من نظرات دوستان رو خوندم هیچ کدوم بدیینانه و یا خوشبینانه نظر ندادند، بلکه من برداشتم اینه که نظراتشون کاملا صادقانه واقع بینانه و عادلانه هستش.اصولا بدبینی و خوشبینی هیچ کدوم انسان رو به واقعیت نمی رسونن، بلکه واقع بینی انسان رو به واقعیت نزدیک میکنه و من همیشه در زندگیم سعی کردم واقع بین باشم تا دچار اشتباه نشم. صد در صد هیچ انسانی بی عیب نیست و هیچ کسم منکر این نیست که گل بی عیب خداست. ولی اینجور که معلومه بعضی افراد کلا تعادل شخصیتی و روانی ندارن و در توهم غرور و سلطه جوی و…به سر می برند. شما فکر میکنید من خودم چرا نظر درستی راجع به زنای مردادی ندارم؟!! چون من اول خصوصیاتشون رو خوندم، بعد با مردادیای دوروبرم مقایسه کردم که تا حدود زیادی درست بود، و بعد برای اطمینان بیشتر نظرات خود خانمای مردادی رو خوندم تا ببینم خودشون تا چه حد قبول دارن، که خیلی برام جالب بود ک خودشونم نه تنها قبول دارن که تازه به داشتن این خصوصیات زشت و وقیحانه افتخار هم میکنن.دوست عزیزاین صفحه بالای۴۰تا کامنت داره صفحه قبلشو بزن بقیه نظرات رو بخون.شما لابد همه نظرات رو نخوندی.موفق باشی.

   • آره همینو بگو. وقتی خصوصیاتشونو میخونی با خودم گفتم لابد الان موضع گیری کردن و قبول ندارن یه سری چیزارو ولی وقتی کامنتاشونو میبینی کلی افتخار و من مردادیم و…. یکیشون که پررو پررو اومده میگه می خوایم گردن کلفتی کنیم و دنبال یه آدم توسری خور که اختیار اموالشونو بگیریمو ازین…. خوریا واقعا همچین آدمایی حقشونه با ماشین زیرشون بگیری یا بزنی ناقصشون کنی تا آدم بشن

 • سلام و در‌ود
  من داشتم پیاما رو میخوندم خیلی ناراحت شدم که این قدر در مورد زنای متولد مرداد بد گفته شده،،خانمم متولددمرداده،من سابقه یه ازدواج ناموفق داشتم ولی آشنایی با خانمم که مرداد ماهیه قشنگترین اتفاق زندگی منه،باید بگم خانمم خیلی مهربون و دلسوزه،خیلی جاها کمکم کرده و دستمو گرفته،خواستیم عقد کنیم دید دست و بالم خالیه با اینکه خانوادش اصرار داشتن به خرید لباس و…اون هیچ خریدی انجام نداد و زمان خرید حلقه ازم پرسید بودجت چقده طبق همون حلقه انتخاب کنم،تو زمان ازدواج وقتی پول پیش خونه کم اوردم طلاشو بخشید و تا الان که یه بچه داریم به روم نیورد،هرجا هم رفتیم دیدم دست زنی طلا هست و ناراحت شدم،وقتی فهمید گفت من طلا دوست ندارم و میدونم اینارو میگه که من ناراحت نشم،همیشه سنگ صبور و بهترین رفیقم بوده،جاهایی که حتی خانوادم پشتمونگرفتن مثل کوه پشتم ایستاده و همیشه هرقدمی برداشتم تشویقم کرده،لطفا همه چیز رو تعمیم ندید به همه

 • همه ی دخترای مردادیم اینجوری نیستن ک انقد نظرات بد میدید راجبشون

 • ببینید چی گفته:
  ” مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرفهایتان را قبول کند،خود راخیلی خوش شانس بداند، زیرا او در صورتیکه خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند!!!”
  ” جور درآمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،زیرا او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد ؛ از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خواهد یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند باشید!!(من نمیدونم چطور یک مرد هم می تونه قدرتمند باشه و از خودش شخصیت داشته باشه، و هم تحت سلطه زنش باشه؟!)
  ” در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یک امر کاملا طبیعی تلقی میکند، او حتی ممکن است واکنش هایی نشان دهد!!”
  ” او خود را کاملا محق میداند که از لباس،شکل،کارویا موفقیت دوستان شما تعریف کند ودر حضور شما با آنها گرم بگیرد، اما وای به حال شما اگر بخواهید همین کار را نسبت به دوستان زن او انجام دهید!!”
  ” از نظر وفاداری وضع او چنین است: من، من هستم و تو هم تو، و این عشق و زندگی مشترکمان، من تا زمانی با تو روراست وصدیق خواهم بود که تو هم چنین باشی.حتی یک دقیقه بی صداقتی تو را بی جواب نخواهم گذاشت!!(یعنی چی؟! یعنی به محض اینکه ازت بی وفایی ببینه یا حتی بهت شک کنه مقابله به مثل میکنه؟!!)
  ” اگر میخواهید با همسر متولد مرداد خود زندگی آرام و شیرینی داشته باشید، هرگز سعی نکنید بر او مسلط شویدو مخصوصا یادتان باشد که حس خودخواهی!! او را هرگز سرکوب نکنید و غرورش را جریحه دار نکنید!!”

  یعنی واقعا هیچ مرد عاقلی که یه ذره برای خودش احترام قائل باشه پیدا میشه که حاضر باشه با همچین زنی ازدواج کنه؟!!! جالبیش اینجاست که خود خانمای مردادی هم کاملا قبول داشتن و حتی به داشتن این خصوصیات افتخار میکردن!!! جالبه! موفق باشید!!

 • دختر مرداد… نمک نشناس
  کسی که بهش عشق دادم
  فقط عشق
  یه روز رفت و رفت
  عشق من رو از دست داد
  من هم دیگه اون آدم سابق نبودم

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *