دختر مردادی

طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه

زن متولد مرداد ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه مرداد

August girl
دختر مردادی August girl

خصوصیت زن مرداد ماهی

خصوصیات کلی زن مردادماهی

دختر ماه مرداد، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت، خواهان تجمل، ریاست طلب، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است و روی دوستانش تاثیر بسیار مطلوب بر جای می‌گذارد. در خانواده مادری مهربان و صمیمی است که می‌کوشد فرزندان خود را مستقل و با اعتماد به نفس بار بیاورد.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه مرداد این چنین است:

مرداد:

امرداد نام پنجمین ماه سال و روز هفتم هر ماه در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا امرتات، در پهلوی امرداد و در فارسی امرداد گفته شده که کلمه ای است مرکب از سه جزء:
اول (ا) ادات نفی به معنی نه، دوم (مرتا) به معنی مردنی، نیست و نابود شدنی و سوم (تات) که پسوند و دال بر مونث است. بنابر این امرداد یعنی بی مرگی و  آسیب ندیدنی یا جاودانی. پس واژه (مرداد) به غلط به کار برده می‌شود. در ادبیات مزدیسنا امرداد یکی از امشاسپندان است که نگهبانی نباتات با اوست. در  مزدیسنا شخص باید به صفات مشخصه پنج امشاسپند دیگر که عبارتند از:
نیک اندیشی، صلح و سازش، راستی و درستی، فروتنی و محبت به همنوع، تامین آسایش و امنیت بشر مجهز باشد تا به کمال مطلوب همه که از خصایص امرداد است نایل گردد.

معنی مرداد و در واقع “امرداد” را می توان معادل اسم مانا (اسم دختر) به معنی ماندگار نیز دانست.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد مرداد آشنا می شویم:

زنان متولد مرداد

خصوصیات کامل زن متولد مرداد

همانطور که در بالا گفتیم دختر مردادی، باهوش، گرم و جذاب، شیک پوش، با شخصیت،‌ خواهان تجمل و زندگی لوکس، ریاست طلب و فرمانده، دوستدار تعریف و تمجید و کدبانو است.

کمد لباس او معمولا مملو از لباس های شیک و مد روز است و کمتر اتفاق می افتد که در ماه چند بار به سلمانی نرود. او تشنه زندگی اشراف منشانه و پرتجمل است.

جذابیت او به حدی است که به سهولت در دل اطرافیان جا باز می کند و در دوستان تأثیر بسیار مطلوب به جای می گذارد.

زن مرداد ماه در خانواده مادری مهربان و صمیمی است،‌ اما می کوشد که فرزندان خود را مستقل و دارای اعتماد به نفس بار آورد. اگر کار خارج از خانه داشته باشد،‌ هرگز وظایف مادری و همسری را فدای شغل و حرفه خود نمی کند و هر دو را تواما به نحو احسن انجام خواهد داد.

بدون شک در زن متولد مرداد حداقل یک چیز هست که شما از آن خوشتان نمی آید و آن هم خاطرات و عکس ها و یادگاری های تمام دوستان قبلی است و هیچ فایده ای هم ندارد که بخواهید او را وادار کنید این عکس ها و کاغذها را بسوزاند و از بین ببرد زیرا او در امور عاطفی بسیار ثابت قدم و در روابط خود با جنس مخالف بسیار عاشق پیشه است. (البته ما اینگونه ندیدیم!)

او نه تنها کسی نیست که در مهمانی ها و مجالس رقص تنها بماند، بلکه همیشه عده خیلی زیادی در اطرافش پرسه می زنند و شما اگر می خواهید که وی را به خانه خود بیاورید و اسم خود را روی او بگذارید، باید با رقبای متعددی دست و پنجه نرم کنید و در این مبارزه اگر نام شما نام یکی از شخصیتهای خوب اجتماعی باشد مانند مونتگمری (نویسنده بنام کانادایی)، جورج کلونی، آنتونی رابینز، رومل، نخست وزیر، وزیر، وکیل یا هر اسم دیگر باشد، شانس موفقیت زیادتری خواهید داشت. این امر چنان در مورد دختران متولد مرداد صادق است که من اگر بشنوم یکی از آنها با مردی ازدواج کرده است که یک نام خانوادگی خیلی معمولی دارد، به زحمت آن را دور می کنم. البته یک چنین امکانی وجود دارد، در دنیای ما هر چیزی ممکن است،‌

اما باور کنید که زن متولد مرداد پس از ازدواج هر طور شده سعی می کند این نام خانوادگی معمولی را عوض کند و شوهرش را برای کسب مقامات و پیشرفت در امور اداری تشویق و ترغیب کند. او از اینکه خانم رئیس، خانم مدیر کل یا خانم وزیر باشد، بسیار احساس غرور و شادی می کند.

احتمال زیادی وجود دارد که او رهبر و یا سر دسته گروه زن هایی باشد که معمولا دور هم جمع می شوند. قدرت فرماندهی او خیلی زیاد است اما این کار را با چنان ظرافت و احساسات گرم و دوستانه ای انجام می دهد که اطرافیانش هرگز نسبت به آن معترض نمی گردند. رفتار زن متولد مرداد به طور طبیعی و عادی طوری است که دوستان و آشنایان وی تسلط و نفوذ او را بر خود پذیرا می کردند و هر چه را که می گوید از جان و دل قبول می کنند چنانچه گویی او اصلا برای این منظور متولد شده است. اگر شما از زمره زنانی هستید که نمی توانید به یک چنین تسلطی گردن بنهید،‌ بهتر است معاشرت خود را با او قطع کنید. از یک چنین زنی هرگز نباید انتظار داشت که از کسی پیروی کند و تا حرفی از دهان شخصی بیرون آمد،‌ چشم بسته آن را قبول نماید. مردی که انتظار داشته باشد زن متولد مرداد شما فقط در پنجاه درصد موارد حرف هایتان را قبول می کند،‌ خود را آدم خیلی خوش شانسی بدانید زیرا او در صورتی که خواسته باشد خیلی مراعات حال شما را کرده باشد، خود را همسر و مساوی شما می داند، اما از سوی دیگر این را هم باید بدانید که زن متولد مرداد، جواهر نایاب و گرانقیمتی است که در هر کوی و برزنی پیدا نمی شود و برای به دست آوردن آن باید قابلیت های فراوان داشت.

متولد ماه مرداد
خصوصیات مرداد ماهی

زن مرداد ماهی

زنی که در پنجمین ماه سال متولد شده باشد، می تواند غرشی مانند شیر و رفتاری بسان یک گربه داشته باشد. صدایش ممکن است بسیار دلنشین و دوست داشتنی باشد و چشمان وی پیوسته مخمور و پر احساس است. در وهله اول چنین به نظر می رسد که موجودی رام،‌ سر به زیر و بی آزار است، اما احتیاط را از دست ندهید. این حالت فقط ظاهر او را نشان می دهد و احتمالا به این علت چنین قیافه ای به خود می گیرد که می داند از این راه بیشتر جلب توجه می کند. اندکی به غرور او لطمه بزنید و یا سعی کنید که وی را در درجه دوم اهمیت قرار بدهید، آنوقت خوب خواهید دید که او هر چه باشد، خجول و سر به زیر نیست. بیشتر زنان متولد این ماه در همان ابتدای آشنایی خود با شما، بدون رودربایستی و با صراحت لهجه این نکته را گوشزد می کنند که مغرورتر از آن هستند که دست کم گرفته شوند، اما تعداد آن هایی که پنجه های تیز و برنده خود را لای انگشتان نرم خویش پنهان می دارند نیز کم نیست و همین ها هستند که باید جدا مواظبشان بود.

جذب دختر ماه مرداد

اولین قدمی که شما به سوی دختر متولد مرداد بر می دارید، باید همراه با هدیه ای باشد. نوع این هدیه مهم نیست، همین قدر که گران قیمت و شیک باشد و شما به هنگام تقدیم آن لباس مرتب به تن داشته باشید و ظاهرتان از هر نظر آراسته باشد،‌ کفایت دارد.

پس از این مرحله باید انواع خوش آمد گویی ها و کمپلیمان ها (تعریف کردن ها) را مورد آزمایش و بررسی قرار بدهید. در این مورد لطفا سعی کنید ابتکار به خرج دهید. استفاده از کلمات معمولی، عامیانه و خودمانی بدون شک مانند دیواری بین شما و او فاصله می اندازد. بهتر است همیشه این موضوع را به خاطر داشته باشید که با مقام شامخی سروکار دارید.

جور در آمدن با یک چنین زنی کار آسانی نیست،‌ چه او از برخی جهات نیازمندی های ضد و نقیضی دارد. از طرفی خواهان تسلط و فرمانروایی است، در عین حال با تمام وجودش می خواهد که شما یک مرد واقعی با تمام صفاتی که برای یک مرد تعیین کرده اند، باشید و در ضمن فراموش نکنید که او یک زن است و نیاز به نوازش و شنیدن تعریف و تمجید دارد. زن متولد برج اسد اگر شما را قدرتمند احساس کند،‌ عاشقتان نخواهد شد زیرا هرگز دلش نمی خواهد از موضع قدرت قدم به زیر بگذارد.

نقطه ضعف دختر مردادی

اندکی چاپلوسی و تملق وی را به هر کجا که بخواهید، می کشاند. این نقطه ضعف زن متولد مرداد است، اما تنها نقطه ضعف او نیست، اگر روابط شما صمیمی و نزدیک بشود و این امر موجب بگردد که بخواهید او را بیش از پیش در انحصار خود بگیرید، فورا متوجه می شوید که هر چندگاه یک بار از دست شما فرار می کند، چرخی می زند و دوباره مراجعت می نماید. این حالت او را به هیچ وجه حمل بر بوالهوسی و یا بی وفایی نکنید. عده ای از کسانی که در آفریقا کارهای تحقیقاتی انجام داده اند، خوب می دانند که شیرهای دست آموز که از بچگی نگاهداری و بزرگ شده اند، هر چندگاه یک بار اردوگاه را رها می کنند، به اعماق جنگل می روند، گشتی می زنند و دوباره بر می گردند. پس سعی نکنید زن متولد برج اسد (شیر یا Leo) خود را در چهار دیواری خانه محبوس سازید. این عمل او را عصبی، سرکش و غیر قابل تحمل می سازد، مگر اینکه آنقدر ثروتمند باشید که بتوانید خانه ای مانند قصر در اختیارش بگذارید و پول کافی برای تزئین و دکوراسیون آن به وی بدهید. زن متولد مرداد یک قطعه جواهر گران قیمت محسوب می گردد. شما تقریبا هرگز او را با موی ژولیده، لباس نامرتب و یا صورت بدون آرایش نمی بینید. او ساعات زیادی از روز را در مقابل آیینه می گذراند و پول خرج زیبایی خویش می سازد. اما همیشه این مطلب را به خاطر نگاه می دارد که نتیجه را به شما نشان بدهد نه طرز عمل را. یکی از رایج ترین جملاتی که مردان ازدواج کرده با زن متولد برج اسد می گویند این است: «عزیزم»، آیا فکر نمی کنی واقعا لازم است که پول برای لوازم آرایش بدهی؟ آن ها حق دارند، زیرا تقریبا هرگز اتفاق نمی افتد که یک چنین زنی سرش را خودش در منزل درست کند، می دانید چرا؟ فقط به این خاطر که رفتن به آرایشگاه شیک تر و اشراف منشانه تر است.

ورزش، تجمل و گردش زن متولد مرداد

بسیاری از زنان متولد مرداد ورزشکار هستند و از انواع ورزش ها لذت می برند، اما به شما توصیه می کنم که اگر می خوهید دل او را به دست بیاورید، وی را به جای بردن به تماشای مسابقه فوتبال‌، به یک تأتر و یا اپرای مجلل ببرید. جلال و شکوه مثل مغناطیس او را مجذوب خود می سازد، و چه بهتر که شما در این گونه مواقع بهترین جاها و گران ترین بلیط را خریداری کنید. پس از اتمام نمایش هم او را به یک ساندویچ فروشی نبرید و انتظار نداشته باشید که چون وی را به بهترین تأترهای مشهور برده اید و گران ترین بلیط ها را خریداری کرده اید، حالا مانعی ندارد که جلوی دکه ساندویچ فروشی بایستد و یک ساندویچ یا همبرگر گاز بزند. بهتر است او را کمتر بیرون ببرید اما وقتی برای گردش رفتید، به رستوران ها و نقاط شیک و درجه اول ببرید. خیال نکنید که او در جستجوی کسانی است که پول ایشان به قول معروف از پارو بالا می رود،‌ درست برعکس،‌ او خودش آدم دست و دلبازی است و چه بسا که هدیه هایی را که برای شما می خرد،‌ از نظر قیمت بیشتر از آن چیزهایی باشد که شما برای او بخرید، او به مجموع پولی که برای او خرج می کنید، اصلا اهمیتی نمی دهد بلکه به سلیقه و نوع هدیه و طرز اهدای آن اهمیت زیادی خواهد داد. به طور خلاصه بگویم اگر به جای پنج هدیه ده هزار ریالی یک هدیه سی هزار ریالی برای وی ببرید، خیلی بیشتر خوشحال می شود. فقیرترین زنان متولد مرداد اگر پول کافی برای خریدن پرده شیک جهت تنها اتاقی که در آن زندگی می کنند و یا تهیه یک تابلو که قاب شاهانه ای داشته باشد، آن را پس انداز می کنند. فقر مانند خوره جان او را می خورد و بیمارش می سازد، به این ترتیب اگر سر و وضع شما مرتب نباشد و اگر رفتاری بسان اشراف نداشته باشید، شانس موفقیت زیادی نخواهید داشت.

در تاریخ دوره لوئی چهاردهم پادشاه فرانسه نوشته شده است که: روزی یکی از معشوقه هایش از وی پرسید: آیا مردم عادی هم می دانند که عشق چه لذتی دارد؟ و وقتی لوئی چهاردهم به این خانم اطمینان داد که مردم عادی نیز عاشق می شوند و از آن لذت می برند، زن با شدت شروع به گریه کرد و در کمال خودخواهی گفت: برخورداری از این موهبت برای آنان زیادی است. این خانم به احتمال زیاد متولد برج اسد (ماه مرداد) بوده است.

غرور زن متولد مرداد

زن متولد مرداد را به خاطر داشتن یک چنین غرور و نخوتی که گهگاه ظاهر می گردد، نباید سرزنش کرد. طبیعت و ذات او چنان است که خود را والاتر از دیگران می داند و عجیب آنکه مردم هم کمتر از این حالت و رفتار او رنجش خاطر پیدا می کنند، زیرا او بر غم داشتن یک چنین اخلاقی بیش از هر زن دیگری در کارها و رفتارش صمیمیت صداقت دارد و به طور حتم هیچ کس را نمی توان یافت که به اندازه او در کمک به نیازمندان و درماندگان پیشقدم باشد و در مقابل کودکان نرمش های زنانه و مادرانه او خود بروز دهد، اما نباید توقع داشته باشیم که وی از پله های تخت رفیعی که بر بالای آن نشسته است، پایین بیاید. این تخت را طبیعت برای او ساخته است، اما او از همان بالا چنان رفتار صمیمانه و بزرگوارانه ای از خود نشان می دهد که اغلب مردم استثنایی بودن موقعیت او را از جان و دل قبول می کنند. او در عین حال که فوق العاده باهوش، قدرتمند و قابل است، زنی شوخ، بذله گو، رئوف و مهربان نیز می باشد.

زن مرداد ماهی در خرید

جز در مواردی که یکی از والدین وی متولد خرداد، شهریور و یا دی باشند، باید دقیقا مراقب حساب مشترک بانکی خود با او باشید زیرا زنی که در برج اسد متولد شده باشد، نمی تواند برای خرید اشیاء لوکس، تزئین منزل و کادو برای دوستان خودداری کند. گنجه او همیشه مملو از لباسهای شیک و گران قیمت است و به همین دلیل هم در مهمانی ها و گردش ها،‌ منزل و خلاصه همه جا جزو خوش لباس های شیک و گران قیمت باشد، اما اجازه نمی دهد شیک پوشی، مد پرستی موجب جلف گرایی بشود. سلیقه اش معمولا نقص ندارد، بیشتر پیرو کفش و کیف ایتالیایی و پارچه های فرانسوی است ولو اینکه قدری گران تر باشند.

اگر رئیس خود یا دوست گران پایه ای را برای شام به منزل دعوت بکنید، خواهید دید که خداوند میزبانی بهتر از همسر متولد مرداد ماه شما نمی توانست خلق کند. او نه تنها از آقای رئیس به بهترین وجه ممکن پذیرایی خواهد کرد، بلکه رفتارش چنان خواهد بود که در خانم رئیس نیز حداکثر تأثیر ممکن را نیز می گذارد. این از خواص ذاتی زن متولد برج اسد است که با تبسم شیرین و صادقانه خود فورا بر اطرافیان اعم از مرد یا زن، اثر دلنشینی می گذارد و جای خود را در دل ایشان باز می کند و مهمتر آنکه این پرتو دائمی و بدون سایه است.

دختر مردادی
خصوصیات دختر متولد ماه مرداد

زن مردادی در خانواده

به عنوان یک مادر، زن متولد برج اسد دنیایی عشق و محبت نثار کودکان خویش می سازد، با وجود این، هرگز نمی تواند خطاهای ایشان را تحمل کند و اگر چنین شد، به شدت سخت گیر می شود، در حالی که وقتی پای خودش در میان است، عکس العملی به کلی متفاوت نشان می دهد. عشق شدید به بچه ها از یک سو و برخورداری از حس گذشت و بزرگواری از سوی دیگر موجب می شود که اگر بچه ها خلافی نسبت به شخص او مرتکب بشوند، مثلا احترام وی را نگاه ندارند، فقط به سکوت و خود خوری اکتفا کند. البته این اتفاقی است که خیلی خیلی به ندرت ممکن است رخ بدهد. او با ایشان به گفت و گو و صحبت می پردازد، اما در عین حال دقیقا مراقب است که دستوراتش نادیده گرفته نشود. از دوستی اش سوء استفاده به عمل نیاید و در هر لحظه آماده باشند که سر جای خود قرار بگیرند. با وجود آنکه یک چنین روشی بسیار مناسب و خوب است، این خطر کودکان زن متولد برج اسد را تهدید می کند که در اثر پول زیادی که برایشان خرج می شود و هرگز هیچ چیز از آنها دریغ نمی گردد، افراد پر توقع و پر مدعایی بار بیایند. مادر متولد مرداد در حمایت و دفاع از کودکان خویش همتا ندارد و خدا به داد کسی برسد که موجبات ناراحتی ایشان را فراهم بیاورد و یا درباره آنها بد قضاوت کند. کودکان یک چنین زنی خیلی مستقل بار می آیند زیرا اولا او مغرورتر از آن است که دائما به دنبال بچه هایش راه برود و در ثانی طبیعتا از مستقل بار آمدن بچه ها و ایجاد اعتماد به نفس احساس رضایت خاطر می کند. او از همان سال های اول زندگی به کودکان خویش پر و بال می دهد تا زندگی مستقلی داشته باشند اما به طور مستمر از دور مراقب ایشان است تا مبادا چشم زخمی به آنها برسد. بسیاری از مادران متولد مرداد در خارج از خانه کار می کنند، ولی بچه های ایشان هرگز با کمبود محبت و یا عدم مراقبت مواجه نمی شوند، زیرا خیلی به راحتی می تواند برنامه ای برای وظایف حرفه ای و مادرانه خویش تنظیم کند و ترتیبی بدهد که هر دو وظیفه به نحو احسن انجام شوند.

گاهی اوقات اتفاق می افتد که او متانت و وقار خود را از دست می دهد و تبدیل به زنی سرخوش و بازیگوش می گردد. در این اوقات از ته دل می خندد،‌ بازی می کند، اما وقتی این شادی برطرف شد، اطرافیان باید فورا متوجه بشوند که او دوباره همان زن سابق شده است. خودمانی شدن با غریبه ها را نمی پسندد، در حالی که با دوستان نزدیک خود شوخی می کند و با آنها رفتاری بسیار صمیمانه و نزدیک دارد. اگر شما او را خوب و زیاد نمی شناسید، تصور نکنید که این رفتارش شامل حال شما هم می گردد. او در یک جمع ده نفری ممکن است با نه نفر که از دوستان نزدیک وی می باشند، شوخی بکند و لودگی در بیاورد، اما با نفر دهم که او را خوب نمی شناسد، جدی باشد. از نظر وفاداری وضع او چنین است: من، من هستم و تو هم تو، و این هم عشق و زندگی مشترکمان، من تا زمانی با تو رو راست و صدیق خواهم بود که تو هم این چنین باشی، حتی یک دقیقه بی صداقتی تو را بلا جواب نخواهم گذاشت.

زن مردادی در جمع و ارتباطات

اگر مشاهده کردید که در جمع دوستان همیشه عروس محفل است و مردها لحظه ای از تعریف و تمجید او باز نمی ایستند، احساس حسادت نکنید زیرا به محض آنکه یکی از ایشان بخواهد ولو چند میلیمتر پا از گلیم خود بیرون بگذارد، همان جا به قول معروف دمش را قیچی می کند. در مجالس و محافل تعریف و تمجید مردها از خود را یک امر کاملا طبیعی و عادی تلقی می کند،‌ او حتی ممکن است واکنش هایی نشان بدهد،‌ زیرا او در ته دل خوب می داند که این همه وقار، غرور، عزت نفس، استقلال طلبی وی را از مرکز دنیای لطیف زنانه دور می کند و پیوسته این نیاز را در خویشتن احساس می نماید که باید به هر وسیله شده مطمئن شود، زنی است با تمام جذابیت های لازم برای زندگی و تمتع بردن از حمایت. این رفتار او به هیچ وجه این معنی را نمی رساند که شما را دیگر دوست ندارد. یک نکته دیگر را نیز حتما در نظر داشته باشید. او خود را کاملا محق می داند که از لباس، شکل، کار و یا موفقیت دوستان شما تعریف کند و در حضور شما با ایشان گرم بگیرد، اما وای به حال شما اگر بخواهید همین کار را نسبت به دوستان زن او انجام بدهید، اگر باد به گوش او برساند که شما منشی خود را با اسم کوچک نه با نام فامیلش صدا زده اید، مطمئن باشید که توفان وحشتناکی به وجود می آید و صدای غرش شیر در جنگل می پیچد.

طبیعی است یک چنین رفتاری دور از انصاف و منطق است، اما به قول معروف هر که را طاووس باید جور هندوستان کشد. احتمالا یکی از دلایل اصلی چنین رفتاری این است که زن متولد برج اسد گاهگاه باید یکسان بودن و هم تراز بودن خویش را با مردها ثابت کند و به همین دلیل با مردها می جوشد تا احساس یکسانی و تساوی حقوق کند.

شغل و کار زن و دختر مرداد ماه

از نظر شغلی زنی که در ماه مرداد متولد شده باشد،‌ از هنرپیشگی سینما تا جراحی قلب را می تواند به خوبی انجام دهد، او در فرا گرفتن حرفها از استعداد وسیعی برخوردار است، شغل مورد علاقه اش معلمی، استادی دانشگاه و مخصوصا روانکاوی است، چون در این شغل اخیر با قابلیت زیادی که در جلب اعتماد دیگران دارد، می تواند موفقیت های زیادی کسب کند. اگر به دنیای نویسندگی رو بیاورد، شاعر می شود و اشعار بسیار خوبی می سراید زیرا از لطافت طبع و ظرافت ذوق برخوردار است. اگر می خواهید با همسر متولد مرداد زندگی آرام و شیرینی داشته باشید، هرگز سعی نکنید بر او مسلط بشوید و مخصوصا یادتان باشد که حس خودخواهی او را هرگز سرکوب نکنید و غرورش را جریحه دار نسازید.

متولد ماه مرداد و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه مرداد با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین مرداد:

مرد متولد فروردین (عاطفی)، مرد آذر (حساس)، مرد مهر ماه و مرد بهمن ماه (دلسوز).

ماه های ناجور با دختر متولد مرداد:

پسر اسفند ماهی (بی قرار و نا آرام)، پسر متولد آبان (طعنه زن)، مرد دی ماه (محافظه کار).

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

سوالات همراهان نام فارسی:

زن مردادی زن مرداد با چه ماهی ازدواج کند؟ زن مردادی با مرد اردیبهشتی زن مرداد و مرد اسفند زن مردادی با مرد شهریوری زن مرداد و مرد آبان زن مرداد و مرد تیر زن مرداد و مرد بهمن زن مرداد و مرد مهر زن مرداد ازدواج.

نظر شما درباره دختر و زن مردادی؟

به نظر شما دختران و زنان مرداد ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.4/5 - (35 امتیاز)

243 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر مرداد ماه”

 1. عالی بود واقعا من که خودم سرم بره غرورم ب هیچ وجه نمیره…
  ضمنا اون هایی که در نظرات قدیمی میگن مردادی ها فلانن و بهمانن خودتون چه ع*ی تشریف دارین؟

  22
  6
   1. خصوصیات دختر های مردادی: بسیار منفعت طلب و آب زیر کاه هستند. ازدواج رو نمی دونم چون دختر هستم خودم.

    4
    5
   2. تو گول خوردی این حرف رو به زبونت کثیفت میاری

    3
    5
 2. یک مردادماهی هستم ک تمام مطالب کاملا درست بود مرسی واقعا عالی بود

  18
  3
 3. ما مردادی ها بلد نیستیم مخ بزنیم ‍♀️
  ذاتا دل میبریم‍♀️

  26
  11
  1. اتفاقا خیلی دختران مرداد ماه موذی هستند و آب زیر کاه. پسر رو سر کار می ذارن. بهش میگن دوست داریم بعد دو روز دیگه غیب میشن.

   17
   15
   1. نخیر موذی بودن فقط کار بقیه هست نه دختر مردادی

    7
    5
   2. حتما فهمیده که برای هم مناسب نیستن یا پسره ممکنه وابستش بشه

    4
    4
   3. تو غلط کردی این حرف رو میزنی
    درباره دختر مردادی

    5
    3
 4. اون افرادی که بنا به هر دلایلی به دیگران توهین می کنند در اصل خودشون بد، عقده ای و ….هستند .حالا چه من مرداد ماهی چه هر کس دیگه ای یادتون باشه .مهم نیست چه ماهی به دنیا اومده باشید مهم این انسانیت داشته باشید.

  23
  2
  1. سلام من ی دختر مرداد ماهی هستم این طالع بینی کاملا به شخصیت میخورد یعنی اگر کسی بخواد دل منو به دست بیاره باید با آوردن ی کادو شروع کنه و بقیش هم درست بود

   20
   3
 5. من یه دختر مردادی هستم.دلیلی که باعث شد بیام اینجا و این مطالبو بخونم سوالی بود که خواستگاری داشتم که در مورد ماه تولدم پرسید.و تو صحبتاش متوجه شدم که به این مسائل اعتقاد شدید داره. همه کامنتا رو خوندم و واقعا متعجبم از اینکه تصمیم مهم زندگی رو بخواهیم با طالع بینی بگیریم. چیزی که شخصیت یک انسان رو شکل میده ژنتیک،محیط،خانواده،تجربیات زندگی ، تحصیلات و… هست. ماه تولد اگر هم تاثیر داشته باشه تاثیرش خییییییییلی کمه.
  مثلا خود من اصلا اهل تجملات نیستم. اتفاقا زندگی ساده رو بیشتر دوست دارم. ملاکم برای خرید هر چیزی کیفیت اون هست به دلیل اینکه چند سال بتونم ازش استفاده کنم تا اصراف نشه؛نه برند یا قیمتش.
  از ریاست و قدرت طلبی هم بیزارم و به نظرم زندگی باید با تدبیر پیش بره. من نظرات درست همسرم رو با کمال میل قبول میکنم.
  اصلا غذا خوردن تو گرون ترین رستوران رو دوست ندارم اتفاقا یه املت ساده رو تو یه فضای سبز به رستوران ترجیح میدم.
  خلاصه همه مواردی که گفته بودن در من صدق نکرد.
  اما توصیه من به همه شما دخترا و پسرای مجرد این هست که برای ازدواج اولا با مشورت خانواده و بزرگترها اقدام کنید. و ضمن جلساتی که برای آشنایی بیشتر برگذار میکنید تو خونه یا بیرون حتما یک یا چند جلسه هم با حضور یک روانشناس برگذار کنید تا بهترین انتخاب رو داشته باشید.

  18
  5
  1. آره دقیقا منم یه مردادی هستم ولی خصوصیات من این هست که اصلا به تجملات اهمیت نمیدم یه زندگیه ساده و بدون دغدغه و اصلا دوست ندارم تو یه رستوران شیک و گرون غذا بخورم من یه غذای ساده تو فضای سبز و ترجیح میدم و کلی چیزای دیگه …. و به نظرم یک دختر مردادی از بقیه خیلی ساده ترو کم توقع تره

   12
   11
   1. سلام منم مردادی هستم و اصلن هم اهل تجملات و … نیستم و تو ارمی عزیز خوشحالم که اینجا تنها نیستم و توام اینجایی پاییتینگ ارمی

    3
    1
   2. جمع نبندین شما تو خانواده روی شما تاثیر داشته

    2
    0
   3. لطفا نظر خودت رو با سایر مرداد ماهی ها یکی ندون ! خانومای مردادی از زندگی ساده بیزارن از هر چیزی که بوی سادگی بده متنفرن اصلا بعید میدونم مردادی باشی

    0
    0
  2. با این مشخصاتی که از خودتون ذکر کردید، لطفا در صورتیکه مجرد هستید آی دی خود را بگذارید تا در اسرع وقت با شما و خانواده محترم تماس بگیرم.

   1
   0
 6. بچه های گلم :)
  دعوا نکنید عزیزای دل
  چیزایی ک گفته کاملا درسته اما چند تا نکته رو باید بهش اضافه کرد
  اول این ک درسته ک مردادی ها تجمل گرا هستن اما میتونن خودشونو با شرایط وفق بدن و ملاک اصلیشون برای ازدواج مطلقا پول نیست…البته شاید اونایی ک کمتر احساسی باشن ملاکشون مطلقا پول باشه!!!!
  ولی ادمای احساسی مرداد ملاکشون اول علاقست و بعد منطقشون
  نمیشه گفت مردادیا گردن کلفتن چون اونم ب شرایط بستگی داره…شما توی هر ماهی میتونید ادم گردن کلفت پیدا کنید…مردادی ها بیشتر ریاست طلب هستن تا گردن کلفت ک ریاست طلبیشون هم برای وقتیه ک حس کنن واقعا از پس ی کاری بر میان
  بخاطر همین حس ریاست طلبی هم از مردی خوششون میاد که مثل خودشون باشه ولی در کنار این رفتار بهشون هم احترام بزاره….یعنی دائم دستور نده فلان کارو بکن فلان کارو نکن که اینم بخاطر غرور مرداد ماهیاس
  مرداد ماهیا گاهی اهل دعوان چون قدرت طلبن و به ورزش علاقه ی زیادی دارن و مهم تر از همه اصولا امای پر انرژی ای هستن….برای همین احتیاج دارن ی جوری انرژیشونو تخلیه کنن ک گاهی از این راهه ولی این به این معنی نیست ک تو دعوا موفقن!!!
  و ی نکته ی خیلی مهم که اینجا نوشته نشده ویژگی خرابکار بودن مردادی هاست که ناخواسته همه چیزو خراب میکنن از رابطه ی جدی دونفر گرفته تا ی هدفون ساده…اصلا هنر بینظیری تو خرابکاری دارن!!!!
  دیگه چیزی تو ذهنم نیست شما اگه یادتون اومد بگید
  فلنی♥

  14
  0
  1. هم خصوصیات گفته شده درباره دختر مرداد ماهی درستن مخصوصا خرابکاری آدمای هنرمندین خیلی خلاقیت دارن فوق العاده خوش سلیقه ان عااااشق موسیقی و رقص و کنسرت و مهمونی هستن خیلی خوش هیکل و بدنای خوبی دارن . بعضی وقتا اعتماد به نفسشون به صفر میرسه ولی اغلب اوقات امیدوار و باانگیزه ان

   12
   1
  2. راستش به عنوان یه مردادی میگم که مارو خیلی پولکی نشون دادن من قدرت شهرت رو به اینا ترجیح میدم

   7
   6
  1. راستش من عاشق موسیقی،رقص باله‌ هستم.
   ازشناختیکه ازخودم دارم هیچ به ثروت علاقه ای ندارم …

   7
   3
  2. به نظر من اگه ما مردادی ها عاشق بشیم دیگه هیچی برامون مهم نیست و اینکه من به عنوان یه مردادی به شدت اعتماد به نفسم ضعیفه و دوست دارم یکی ازم تعریف کنه چون حس خوبی بهم میده یه جورایی حس قدرت میده بهم

   8
   1
   1. خفهههههه شوووو لاشی شما پسراید ک تنوع طلبید
    هرکه میگه یه دختر مرداد ماهی ولش کرده خوووب کرده تو کونش لابد لیاقت مردادی رو نداشته

    3
    1
 7. سلام،روز به خیر
  هر چیزی که گفته درسته!
  فقط رژینای عزیزم منم مردادیم ولی ترجیح میدم شوهرم کارگر باشه ولی غرور و عزت داشته باشه تا منم ازش یه مرد پولدار و با ابهت بسازم. نه اینکه یه شوهر پولدار تو سری خور داشته باشم،حتی اگه طرف تیلیریاردر هم باشه من ردش میکنم چون از نظر یه مردادی مرد با ابهت جذاب تر از مرد بی عزت است.
  درضمن شمایی که میگی مردادیا بدن اینطور نیست،اونا جزو حداقلیا هستن ولی اگر یه مردادی عاشق بشه دیگ تا آخر عمر وفادار می‌مونه خود من ۶سال عاشق مردی موندم که حتی یه بارم حاضر نشد منو ببینه و تمام این شش سال به خاطر عشقی که بهش داشتم مردای دیگرو پس زدم شما بد شانس بودید

  6
  1
   1. مردادی ها اگه ناراحت بشن ، سکوت میکنن و تو خودشون میریزن، خدا نکنه عصبانی شن ، طرف رو میشورن می‌زارن کنار خخ

    11
    1
  1. زن مردادی شدیدا مکاره، اخلاق های خوبش هم بخاطر پیش بردن برنامه هاش هست

   1
   4
 8. همشون درستنآدمای هنرمندین خیلی خلاقیت دارن فوق العاده خوش سلیقه ان عااااشق موسیقی و رقص و کنسرت و مهمونین خیلی خوش هیکلن بدنای خوبی دارن . بعضی وقتا اعتماد به نفسشون به صفر میرسه ولی اغلب اوقات امیدوار و باانگیزه ان. بازیگر روانکاو و معلمای خیلی خوبین

  2
  1
  1. به عنوان یه دختر مردادی
   می خوام بگم که از چیز‌های عجیب خیلی خوشم میاد
   تازه من خیلی دی هم با دیگران ارتباط برقرار می‌کنم

   1
   1
  2. خب من هم یک مردادی هستم ولی به تجمل علاقه خاصی ندارم یه زندگی آروم و بی دغدغه و بدون هیچ چیز اضافی و عاشق گل گرفتنم

   3
   1
 9. به نظر من هرچی گفته درسته اما مرداد ماههایی ها عاشق رقص هستن و خیلی مهربونن

  4
  0
  1. من متولد مردادم
   همشون درسته مردادیا مهربونن خوش سلیقه حسودن دست و دلباز مغرور خوشگل کلن بینظرن

   4
   1
  2. ب عنوان ی مردادی تایید میکنم دلم میخاد همیشه بهترین های عگهر چیزی داشته باشم و توی هر چیزی زبان زد باشم و دیگران ازم تعریف تمجید کنن واینکه تجملاتم خیلیییی دوس دارم و ترجیح میدم با مردی پولدار با ابهت و عاشق ازدواج کنم

   5
   0
 10. با افتخارررر مرداد ماهی ام
  پلاک ۹
  متولد سال ۸۹
  ولی خدایی دوستان خالی نبندین جان من اونی ک از تیلیاردر حرف میزنه احتمالا خودش بیلیاردره
  آخه آی کی یوووو کی تو میشناسی تو سری خور تیلیاردر باشه؟؟؟
  الان یه فامیل دور مثال میزنه برامون

  2
  1
  1. زن و دختر متولد مرداد در یک کلمه خطرناکه به خصوص اگر ظاهر ساده ای داشته باشه. ظاهر ساده و مظلومش برای پیش بردن اهداف کثیفش هست.

   2
   6
   1. دخترهای مرداد ماهی نیمه دومیا شاید ولی نیمه اولش مهربون و باوفاست

    0
    1
 11. راستش مرداد ماهی ها اگه عاشق بشن دیگه براشون مهم نیست که طرف چجوری یعنی از پس هر چیزی بر میان به جز دلشون
  برادر من و خودم مردادی هستیم برای همین سعی کنید ما رو اینقدر پولکی نشون ندید

  7
  1
 12. من خودم مردادی هستم من خودم به شخصه گاهی صبور هستم و گاهی عجول وقتی عاشق بشیم هیچ کس دیگه ای به چشممون نمیاد و هرکاری میکنیم که طرف رو جذب خودمون کنیم از بی توجهی بیزاریم و هرجا بهمون بی توجهی بکنن از اونجا فراری میشیم عاشق خانوداه هستیم*

  7
  0
 13. کاملا درسته ، مردادی ها بی نظیرند. عاشق چیزای تجملاتی و همیشه خاص هستند. غرش مثل شیر دارند ولی در عین حال سخاوتمند هستند و هرگز کسی رو اذیت نمیکنند. چون دلشون بزرگه.همیشه خوش هیکل زیبا و شیک پوشند و در این زمینه هیچکش حریفشون نمیشه‌

  9
  1
  1. درسته که کسی رو اذیت نمیکنن ولی خیلی حساسن و اگر بابت موضوعی ناراحت بشن تلافی میکنن یا سرد میشن

   2
   0
 14. مردادی ها خیلی پولکی و تجملاتی نیستن ولی همیشه سعی میکنن شیک و ساده بگردن مرتب باشن ولی بقیه چیزا کاملا درست بود

  5
  1
 15. دختر مردادی اول خودشو آروم وملوس نشون میده مثل یه گربه ولی بعد ک بشناسیش میبینی نه اینقدرم آروم نیس کلا سیاست خوبی دهرن مردادیا.خیلی مهربان ودست ودلبازن.من خودم ک مردادی ام به شخصه بابی پولی نمیتونم بسازم میرم دنبال کار…خلاصه که بلندپرواز و مغروریم هرجا هم میریم همه عاشقمون میشن و درمعرض توجهیم….مردادیای باهوش❤

  8
  1
 16. سلام دوستای گلم
  من هم یک دختر مردادی هستم،
  و تموم مطالبی که خوندم درست بود و خیلی تعجب کردم
  عالی بود خلاصه…
  اما خب ۵انگشت هم یکی نیست بچه ها ممکنه توی ۱۰۰۰نفر مردادی که عاشق تجمل و خرید و لباس خریدن و زندگی لوکس و مدیریته ۱۰نفر هم عاشق ساده زندگی کردن باشه
  اما در نهایت ما آدم ها باید به نظرات ،عقاید،و سلیقه هم دیگه احترام بگذاریم
  دوستون دارم

  5
  0
 17. دختر مرداد دختر معمولی ای هست اما از خصوصیاتش اینه که بسیار خودخواه هست و میگه عاشقتم و دو روز بعد می زنه زیرش.

  2
  2
 18. مو لای درزش نمیره. همه خصوصیات دختر مرداد درسته. من به شخصه عاشق تجملاتم و اگه فقیر بشم می میرم

  2
  1
 19. من متولد نیمه اول مردادم خیلیا اولش قبل اینکه ماه تولدمو بپرسن حدس میزنن تیر ماهیم
  از خصوصیات اخلاقیم صادقانه بهتون بگم که ظاهرا سرد و مغرورم ولی درونم خیلی احساساتی و دلسوزم و حاضر نیستم این شخصیتم رو به هر کسی نشون بدم
  خیلیی حساسم یعنی به تک تک حرکات و حرفا توجه میکنم و زود ناراحت میشم و اگر از کسی ناراحت بشم سرد میشم البته سرچیزایی ناراحت میشم که مثلا بهم توهین شده باشه یا بی توجهی شده باشه.
  روز تولدم خیلی مهمه!یعنی اگر کسایی که ادعا میکنن رفیقمن ولی تبریک نگن از زندگیم حذفشون میکنم
  وقتی رو کسی کراش بزنم یا ازش خوشم بیاد درموردش خیلی کنجکاو میشم و به کارایی که انجام داده ،خصوصیات اخلاقی و…..توجه میکنم
  حتی اگه نتونم بدون اون تحمل کنم ولی مطمئن باشم که باهم بودنمون باعث میشه یکیمون ضربه بخوریم سعی میکنم اون رو از خودم دور کنم
  از مردایی کع اعتقاد دارن زن باید فقطط کارای خونه انجام بده نفرت دارم
  وقتی عاشق بشم حسود میشم
  تجملات دوست دارم ولی اولویت اولم نیست درحدی که درآمد دارم سعی میکنم چیزایی که میخرم با ارزش و خاص باشن
  تو انتخاب شریک زندگی تفاهم و علاقه برام مهمتر از پوله
  در ظاهر سعی میکنم شاد و سرزنده باشم
  ولی ناراحتیام رو هیچوقت جلوی دیگران بروز نمیدم

  1
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.