شخصیت متولد بهمن

طالع بینی و خصوصیات مرد بهمن ماه

مرد متولد بهمن ماه

خصوصیات مرد و پسر متولد بهمن ماه

 

واژه بهمن در اوستا (زبان اوستایی) به صورت “وهومنه”، در زبان پهلوی “وهومن” و در زبان فارسی “وهمن” یا “بهمن” آمده شده که کلمه ای است مرکب از دو جزء: (وهو) به معنی خوب و نیک و (مند) از ریشه من به معنی منش: پس یعنی بهمنش، نیک اندیش، نیک نهاد. بهمن نخستین آفریده اهورامزدا است و یکی از بزرگترین ایزدان مزدیسنا. علاوه بر این بهمن اسم پسرانه است. در عالم روحانی مظهر اندیشه نیک و خرد و توانایی خداوند است. شاید این خصوصیات به نوعی در متولدین ماه بهمن وجود داشته باشد که در ادامه خواهید دید.

خصوصیت مرد بهمن ماهی

دوستی و عشق با بهمن ماهی

از مرد متولد بهمن نباید انتظار رفتار مشابه با مردان دیگر در امور عشقی  داشته باشد، یک چنین انتظاری از مرد بهمن ماهی بدون شک موجب ناامیدی شدید شما خواهد شد. وقتی پای دوستی در میان است، شما می توانید به طور نامحدود روی مرد متولد بهمن حساب کنید، اما عشق برای او چیز دیگری است.

رفتار یک پسر جوان متولد بهمن با شما در هیچ صورتی مشابه رفتار پسران دیگر نیست، این رفتار ظاهرا چنان است که یقین دارید کوچکترین علاقه ای به شما ندارد و آن وقت یک روز ناگهان می بینید که از شما خواستگاری می کند، دلیل آن هم خیلی ساده است، آن ها حتی با بدترین دشمنان خویش حرف خود را با جمله: “ببین دوست من” شروع می کند، برای ایشان هر رابطه ای دارای یک قاب بزرگ دوستی است،‌اما هیچ بعید نیست که در میان این قاب های بزرگ یکی دارای یک قاب مضاعف به اسم عشق باشد.

یکی از دلایل دیر ابراز کردن عشق در متولد بهمن این است که علیرغم علاقه شدیدی که به آگاه شدن به اسرار دیگران دارد، از برملا کردن راز دل خویش خود داری می کند. دائما سعی می کند آنچه را که در درونش می گذارد، مخفی نگاه دارد. به نظر عده ای از روانشناسان مرد متولد بهمن از سر در گم کردن دیگران لذت می برد.

ارتباطات و فعالیت ها

مرد متولد بهمن ذاتا اجتماعی است و به این دلیل اگر ورزشکار باشد، عضو بی نظیری در بازی های تیمی خواهد بود، او مقررات حاکم بر رفتار و وظایف گروه ها را به خوبی درک می کند، برای هر یک از اطرافیان خویش ارزش قائل است، در حالی که فقط برای تعداد محدودی از کسانی که با ایشان برخورد می کند، ارزش خیلی خاص قائل است. اغلب مردان متولد این ماه خودخواه و مغرور هستند. اما دقت کنید که این نقص را به رخ شان نکشید زیرا به هیچ صورتی نمی توانند انتقاد را تحمل کنند و این ضعف چنان در ایشان شدید است که اگر فرشته ای را که خود در نظر دیگران ساخته اند، بشکنیم، به کلی اعتماد به نفس خود را از دست میدهد.

مرد متولد بهمن به عبارت دیگر به صورتی غیر عادی افکاری در سر می پروراند که اصلا عملی نیستند و به این دلیل در طول زندگی راه و روش خویش را مرتبا تغییر می دهد. یکی دیگر از اختصاصات او این است که خیلی پرکار به نظر می رسد، درحالی که اگر دقت کنیم، متوجه می شویم که قسمت اعظم آن فقط هیاهو است نه کار مثبت. یکی از محسنات او این است که میتواند منافع خود را به خاطر منافع دیگران نادیده بگیرد، ‌پس به عنوان شریک زندگی می توانید امیدوار باشید که به خواسته های شما مطرح خواهد بود، در این جهان پهناور میلیون ها نفر زندگی می کنند که هر کدام خواسته هایی دارند و خواسته هر کس هم برای خودش اهمیت خاص دارد. برای مرد متولد بهمن هرگز این امکان وجود ندارد که به خاطر یک نفر از دنیا برود، او جزیی از جمع است و این وضع را تا آخر عمر هم حفظ خواهد کرد.

February boy
پسر بهمن ما February boy

خصوصیت مرد بهمنی: تحلیلگر

تجزنه و تحلیل همه مسائل و مواردی که با آنها مواجه می شود، کار ابدی مرد بهمن ماهی است، به این دلیل یکی از وظایف دائمی شما این باید باشد که دقیقا مراقب رفتار و گفتار خود باشید زیرا در سر شوهرتان روزی هزار بار جمله منظورش از این کار ( یا این حرف ) چه بود؟ تکرار می گردد و هر دفعه هم با موشکافی فراوان به جست و جوی جواب آن می پردازد. یافتن جواب برای مسائل مختلف او را به شدت تحریک می کند. اگر دیدید شبی بی خوابی به سرش زده است و مرتب این شانه می شود، علت را عدم موفقیت در حل جدول کلمات متقاطع روزنامه عصر بدانید! دختری که بخواهد او را به دام ازدواج بیندازد، باید حتما دوز و کلکی جور کند. یک کتاب باز هرگز مورد مطالعه او قرار نمی گیرد، کنجکاوی او همیشه به صفحاتی است که لبه آنها به هم چسبیده است.

گروهی از مردان بهمن ماه به شدت وسواسی هستند که شاید علت آن ترس خارق العاده آنها از میکروب و بیماری است. البته او حداکثر سعی ممکن را به عمل می آورد تا این ترس خود را، مخصوصا از نظر کسی که نسبت به او تعلق خاطری دارد، پنهان کند، اما با اندکی دقت می توان این ترس را در واکنش های غیر عادی او ملاحظه کرد. آلرژی یکی دیگر از نقاط ضعف اوست تا حدی که اگر روزی به شما گفت نگاه کردن به لوازم آرایشی که به کار می برید، موجب کهیر زدن او می گردد. تعجب نکنید،‌ طبیعی است که یک چنین آدمی ا این همه حساسیت در مقابل عوامل خارجی می تواند موجب سر درگمی پزشک نیز بشود.

مرد بهمن ماهی و رابطه عشقی و ازدواج

اگر شما در روزهای قبل از ازدواج به او بی محلی کنید و یا سرتان فقط به کار خودتان مشغول باشد، از او واکنشی خواهید دید که به راستی تعجب آور خواهد بود. اگر یک هفته از تماشای فیلمی اظهار رضایت بکنید و هفته بعد بگویید که حوصله رفتن به سینما را ندارید، فورا این سوال در سر او پیدا می شود که چرا تا این حد دمدمی مزاج هستید،‌ کمااینکه او به طور مرتب از خود می پرسد چرا فلان عطر را زده اید، چرا لباستان اینقدر کوتاه است، چرا اینطور توالت کرده اید و … تا جواب یک یک این سئوالات را پیدا نکند، کوچکترین قدمی پیش نمی گذارد. طبیعی است که این دست به دست کردن ها و طفره رفتن ها و بی تفاوتی ظاهری ممکن است شما را فراری بدهد، آن وقت او با نگاهی حسرت بار از کف رفتن شما را نظاره می کند و بعد به دنبال سوژه دیگری برای بررسی می رود. او ذاتا شلوغ است و حتی در خندیدن نیز سر و صدا به راه می اندازد. ضمنا در روابط با همسر خود اهل خشونت نیست و بد رفتاری او فقط در حد سرپوش گذاشتن به روی ضعف های شخصیت خویش است. به احتمال خیلی زیاد مرد متولد بهمن در طول زندگی خود مقام و شخصیتی کسب می کند. او برای اینکه سری توی سرها داشته باشد، خود را به آب و آتش می زند و بالطبع ممکن است یک بار موفق بشود، این موفقیت می تواند از بردن جایزه نوبل تا انتخاب شدن به عنوان بلند قد ترین مرد شهر باشد.

مرد متولد بهمن ماه و ابراز عشق

مردی که دربهمن ماه به دنیا آمده قادر به بازگو کردن احساسات عاشقانه خود نمی باشد و این بی تجربگی گاهی از جانب جنس مخالف سوء تعبیر می گردد. او هرگز به شما یک پالتوی شیک و یا یک انگشتر الماس هدیه نخواهد داد، اما زندگی با او بدون پالتو و یا یک انگشتر الماس هم می تواند مسحور کننده باشد.

بدترین خصلت پسر بهمن ماه از نظر زبان این است که بر خلاف پسر متولد خرداد، مرداد، مهر و دی به این آسانی ها تن به ازدواج نمی دهد و بسیاری از ایشان تا ایام میانسالی خود را از قید و بند ازدواج بر کنار نگاه می دارند. اگر در ازدواج خیلی محافظه کار است. در عوض در دوستی سخاوتمند است و دوستی های او گاه شکوهمند و بسیارعمیق است که به آسانی با عشق اشتباه می گردد. به همین جهت زن ایده آل برای او زنی است که بیشتردوست او باشد و توقع برخوردار شدن از احساسات شدید عاشقانه را نداشته باشد. NameFarsi.com

حسادت در قاموس این مرد معنا ندارد و تا زمانی که خلاف آن ثابت نشده به شما اعتماد نشان می دهد. این امر به خاطر آن نیست که اطولا آدم خوشبینی است و به همه اعتماد دارد، بلکه به علت آن است که قبل از خواستگاری شما را از هر نظر تحت آزمایش قرار داده است. به موازات حسادت، خیانت نیز در زندگی او جایی ندارد، منظورم این است که مرد متولد این ماه، با وحود آنکه به سکس بی علاقه نیست و گاه لاف عیاشی هم می زند، تقریبا هیچگاه دست از پا خطا نمی کند، اگر دیدید شوهر متولد بهمن شما در مجالس و میهمانی ها خیلی با زن های دیگر گرم می گیرد، مطمئن باشید که یکی از والدین او متولد برج آبان است.
مرد متولد بهمن پس از آنکه همسر خود را انتخاب کرد، خیال خود را از این بابت به کلی راحت تصور می کند و به این فکر می افتد که حالا می تواند به موضوعات مهمتری بیندیشد.

عشق بازی برای پسر متولد بهمن جای بسیار مخصوصی در زندگی ندارد و بازتاب این امر در روابط دوستانه او با دخترها نیز دیده می شود. او ممکن است فقط به این دلیل که دوستی او با یک دختر دارد حالت صادقانه خود را از دست می دهد، کلیه روابط خود را با وی به طور کاملا ناگهانی و غیر قابل پیش بینی قطع می کند.

خیال نکنید که این کار او فقط قلب دختر را می شکند، قلب او نیز جریحه دار می گردد. مرد متولد بهمن شکستگی قلب خود را به شدت از دیگران پنهان نگاه می دارد زیرا از نظر روحی طوری است که اگر نقاط ضعف او برملا بشود، به کلی خرد و مضمحل می گردد. اگر روزی عاشق یک مرد جذاب متولد بهمن شدید، فورا از خدا بخواهید که یک صبر ایوب به شما ارزانی دارد. زیرا برای شنیدن جمله “عزیزم با من ازدواج می کنی” حتی یک قرن انتظار کشیدن زمانی طولانی نخواهد بود.

مرد متولد بهمن گهگاه به لاک خود فرو می رود، بی جهت ناراحت نشوید و مزاحمتی برایش فراهم نیاورید، دیری نمی گذرد که به دنیای همگان باز می گردد و شما را در رویاهایی که داشته است، شریک می سازد، از این موقعیت حداکثر استفاده را بنمایید زیرا یکی از آن موارد نادر است که می توانید در احساسات او شریک بشوید.

مرد بهمن و عشق و ازدواج

او احتمالا بهترین نان آور شهر نخواهد بود اما به خوبی قابلیت آن را دارد که کاری بکند که تمام دنیا از آن بهره مند گردد و یا اولین کسی باشد که قدم بر روی مریخ می گذارد. زن که شوهر وی متولد بهمن ماه است، باید هر لحظه انتظار مواجه شدن بایک رویداد تعجب آور را داشته باشد، پس اگر یک روز خبر ورشکستگی او را شنیدید، کاخ آرزوهای خود را خراب شده تصورد نکنید، هیچ بعید نیست که دو روز بعد، با یک گونی اسکناس به منزل بیاید البته تعدادی مرد متولد بهمن وجود دارند، اما داشتن پول زیاد آرزوی بزرگ او در زندگی نیست.

مرد بهمن ماهی و ثروت و پول

بررسی ها نشان می دهد که ثروت اغلب ثروتمندان متولد بهمن ماه یا باد آورده است و یا در اثر برخورداری از کمک دوستان و اطرافیان،‌ گردآوری شده است. به هر صورت ثروت زیاد چیزی نیست که او واقعا استحقاق آن را داشته باشد و یا برای رسیدن به آن فداکاری کرده باشد. یک دلیل دیگر هم ممکن است برای وجود مقادیر متنابهی پول در حساب بانکی او وجود داشته باشد و آن هم پس انداز برای روز مبادا و ایام پیری است. از نظر دست و دلبازی و پول خرج کردن بیشتر تابع عقل است تا احساسات، اما به نفع شما است که همیشه زیر پارچه روی طاقچه چند تا اسکناس درشت پنهان کنید، اگر پای تظاهر در میان نباشد، هرگز دریافت کننده یک هدیه گرانبها نخواهید بود مگر اینکه یکی از والدین او متولد فروردین،‌ تیر، آذر یا اسفند باشند که در این صورت آفتاب گاهی از مغرب در می آید. از نظر بچه ها، او حرف گوش کن ترین پدر دنیا است. به علاوه او تنها پدری است که پسرش به هنگام مواجه شدن با مشکلات عاشقانه با فراغ بال به او رو می آورند، چون یقین دارند که با حوصله بسیار به آنچه می گویند، گوش می دهد و منطقی ترین و قابل قبول ترین راه حل ها را عرصه می کند. به عبارت دیگر او حلال مشکلات فرزندان خود می باشد. یادتان باشد بزرگترین دلیل ازدواج او با شما این است که می خواهد مونس و همدمی داشته باشد، کسی که دائما با او باشد و احتیاجات و نیازهای وی را مرتفع سازد و به هیچ وجه مایل نیست که خواندن کتاب، تماشای تلویزیون و یا حتی شرکت در یک مهمانی زنانه مانع انجام این وظایف بشود. نظر او درباره یک مادر و یک زن ایده آل خیلی ساده است. زنی که به طور دائم به او بپردازد. وقتی او چیزی خواست، متوقع است که خیلی فوری خواسته او را برآورده سازید. معنی اسم بهمن را در اسم پسر با ب ببینید.

مرد متولد بهمن عشق اول خود را برای تمام عمر در خاطره نگاه می دارد. این عشق را با اولین قراری که با یک دختر می گذارد و یا اولین دختری که با او روابط صمیمانه برقرار می سازد، اشتباه نگیرید. عشق اول او، ‌آن دختری است که برای اولین بار قلب او را به طپیدن واداشته است. او می تواند جزئیات این عشق را جزء به جزء برای زن خود تعریف کند،‌ آنچه او در این باره می گوید، ممکن است برای شنونده کاملا خسته کننده باشد، اما برای خود وی بسیار شکوهمند است،‌با توجه به این امر است که اگر همسر این مرد،‌ عشق اول او هم باشد، به راستی مالک قلب او خواهد بود.

شخصیت متولد بهمن
مرد و پسر بهمن ماهی

خصوصیات مرد بهمن ماه در یک نگاه

روی هم رفته باید گفت که زندگی با این مرد مطبوع و خوشایند است و مخصوصا اگر جزو زنانی هستید که از وجود رویدادهای شگفت انگیز در زندگی خود لذت می برید، بدون درنگ زن یک پسر متولد بهمن شوید.

خصوصیات مرد متولد بهمن در یک نگاه

مرد متولد بهمن دارای دوستان زیادی است، از اقرار به نقطه ضعف های خود منزجر است، حسود و اهل سوءظن نیست، هارت و پورت و هیاهو دارد، در ازدواج کند است، در بیماری وسواسی است.

متولد ماه بهمن و ازدواج

ماه های جور با پسران متولد بهمن ماه:

خرداد ماه (ایده آلیست)، مهر ماه (خلاق)، آذر ماه (عاطفی)، فروردین و مرداد ماه.

ماه های ناجور با متولدین بهمن ماه:

اردیبهشت ماه (سلطه جو)، تیر ماه (خلق و خوی متغیر)، آبان ماه.

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است. یعنی نه خیلی خوب و نه خیلی بد.

خصوصیات متولدین ماه ها ی دیگر را ببینید.

خیلی از دوستان از رابطه مرد بهمن ماه با ماه مورد نظرشون پرسیدند که در بالا نیز اشاره شد:

رابطه مرد بهمن و زن اسفند: نه خوب و نه بد (میانه).

مرد بهمن و زن مرداد: خوب.

رابطه مرد بهمن و زن خرداد: خوب.

مرد بهمن و زن تیر: بد.

مرد بهمن با زن اردیبهشت: بد.

رابطه مرد بهمن و زن آبان: بد.

مرد بهمن با زن مهر: خوب.

نظر شما درباره پسران و مردان بهمن ماهی چیست؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.8/5 - (14 امتیاز)

65 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات مرد بهمن ماه”

  1. ولی بنظر من ک خیلی جذابن البته من عشقم بهمنیه شماهارو نمدونمدرسته عشقشو زیاد بروز نمیده ولی در یک کلام مرده مررردهیچوقت دختربازی و هیزی و اینا ازش ندیدم چن ساله میشناسمش .تنها عیبی ک داره اینه ک خیلی منطقی رفتار میکنه و اکثرا فک میکنه کاری ک داره میکنه درسته البته اینم بگم اگ ک بش بگی دلیل کار بدشو اونم قبول میکنه و ازت معذرت خواهی میکنه مهربونه فداش بشم الهی❤❤

   21
   2
   1. یا خدا… شوهرمنم بهمنیه دقیقا همین چیزایی که میگی اونم هست

    10
    1
   2. بهمنی ها حرف ندارن و همیشه جلوتر إز زمان خودشون هستن

    14
    1
   3. واییییییی ارعه خداییی من خودم با یه پسر بهمنی تو رابطه هستم خیلی خوبهههه خیلی هم بعضی وقتا سریع دلخور مبشه و میره تو خودش فداش شمممم ♥

    7
    1
  2. من بهمن ماهی هستم و دوست دختر دارم و واقعا دوسش دارم یعنی جونم برایش در میاره آنقدر این خوبه اسمش الیانا رمضانی هست و خودم اسمم کوروش. هست ما بهمن ماهی ها دوست داشتن رو سر جایش نشون میدم ولی زیاد غیرتی میشم من .

   6
   0
  3. مرد بهمن خصوصیاتش خدای احساسات وسواسی بسیار حساس بسیار منفعت طلب بسیار محاسبه گر در روابط و مسائل مالی

   6
   0
  4. مرد های بهمن ماه هزار چهره اند و نظرشون در هر زمینه ای زود عوض میشه. توی رفاقت از بی معرفت ترین رفیق هان. البته بیشترشون نه همشون. تنها خوبیشون اینه که خودشونم میدونن چ جور آدمایی اند ولی اقرار نمیکنن. خیلی هم گنده گوزی میکنن

   3
   8
  5. مرد فقط مرد مهر کل بدنش مثل قلب می تپه و البته پر شور و حرارت هست به قدری که یک زن براش کمه

   0
   1
  1. امکانش هست من و نامزدم خیلی خوبیم باهم تیر و بهمن ماهی هستیم

   4
   0
 1. من اصلا دوست دارم با زنی ازدواج که اسمش مریم باشه اما دیگه توی چه سالی به دنیا آمده زیاد برام مهم نیست اما اینکه او خلاق باشد رو دوست دارم چون خودم هم. خلاق هستم و هم هنرمند

  1
  3
   1. چجوری ی بهمن ماهی رو آشتی بدیم اونم پسر بهمن ماهی

    0
    0
 2. سلام،وقتتون بخیر.
  بابت خانم های تیرماهی به سایتتون مراجعه کردم
  بهمنی ام و از این همه نکات شخصیتیم که اینجا خوندم شوکه شدم!
  واسم جالب شد

  6
  1
 3. پسر های بهمنی خیلی خِنگ هستند ولی دخترا بهمنی عالی هستند چون خودم ی دختر بهمنی هستم این رو گفتم ☺☺☺☺

  3
  9
  1. وای یعنی از اون موقعی ک اولین بار دیدمش از درون نابود شدم اونم بهمنی ه شما یی که می گی پسرهای بهمنی خنگن باید بگم اتفاقا دخترا ی بهمنی لجوج خودخواه و مغرور هستن منم تیر ماهی ام واقعا عاشق پسر بهمنی شدن یعنی صبر ایوب میخواد پیر میشی همین

   11
   0
   1. وای دقیقا خصوصیات پسر بهمن ماهی حق خدایی پسرهای بهمنی خیلی خوبن و مهربونن من رلم بهمنی خیلی هم مهربون و احساسی هستش و غیرتی من خودم اسفندی ام خیلی هم خوب هم رو درک میکنیم

    2
    0
   2. منم تیر ماهی ام و ساب رفتم کراشم بهمن ماهی هست

    0
    0
  2. پسرهای بهمن ماهی درون‌گرا هستند و خیلی کم حرف آدم موی سرش سفید میشههههه

   6
   0
  3. به نظرم خیلی کار زشتیه که آدم بیاد زیر پست یک ماهی کامنت منفی به اون ماهو بذاره خصوصا در بین دخترای دی هم این عملو دیدم که انجام داده بودن
   این کامنتا باز هستش که دیدگاه راجب متن بدید یا اد کنید نظر تازه و مثبتی رو برای ارتقای متن یا اینکه از متولدین اون ماه سوال بپرسید تا جواب بدن
   این رفتار خفن و جذاب نیست بلکه دور از ادبه لطفا این کارو نکنید خصوصا راجب درونگرا ها
   مرسی

   8
   0
   1. دی ماهی ها دارن بازار گرمی ماه خودشون رو میکنن

    2
    5
 4. میگم واقعا اینا درستا چون من هرچی تو خودم گشتم پیدا نکردم فقط یکیشو تو خودم دیدم اینکه ۲۰ ساله که هنوز به یع دختر مورد علاقه ام پیشنهاد ازدواج ندادم!

  5
  0
  1. دوست عزیز همه این خصوصیات درست هست منم اول اعتقادی به این طالع بینی نداشتم وچون اعتقاد نداشتم.تو زندگیم دخالت کردن وزندگیم رو نابود کردن .اونم عزیزانم پدر ومادر وخواهر وبرادر همه یهم خیانت کردن وعشقم رو ازم گرفتن ۲۰ عاشق بودم به اندازه سن شما اما یه نصیحت اولین عشق واقعی رو که بهش دلبستی محکم بهش بچسب وونزار هیچکس از عشقت بفهمه به هیچکس راز دلت رو نگو همین بدترین عیب ما بهمنی ها هست .این جور چیز ها رو راز نمی دونیم

   5
   0
 5. سلام منم مرد بهمنی ام .۳۸ سالمه واقعا همش درسته به مرور زمان تو سنین مختلف اتفاق می افته خیلی خوبه که ادم این خصوصیات رو بدونه تماما همه این رفتار ها که درباره خصوصیات ادمها زده شده عالی هست اما بشرطی که همه اینها رو بدونن تا کسی سواستفاده نکنه .منظورم خانواده هست چون فقط یه خانواده می تونه زندگی فرزندشون رو تغییر بده.چون بعضی مواقع پدرا ومادرا انچه رو دوست دارند به فرزندشون یاد می دیدن وفکر فرزندشون ارزو های دیگه تو سرش داره واین مداخله باعث کج فهمی فرزندشون میشه

  3
  0
 6. عزیزم شما‌ که میگی مردای بهمنی افتضاحن معلومه شما اصلا مرد بهمنی ندیدی
  وگرنه اینقدر خوش قلبن

  6
  1
  1. من اسفند ماهی ام شریک احساسی قبلیم تیرماهی بود واقعا عالی بود بخاطر اختلاف خانواده ازذواج نکردیم الن یه بهمنی وارد زندگیم شده که واقعا خیلی متفاوته ناشناخته رفتار میکنی خیلیییییییییییی رکه
   از طرفی ساکته ته محبتش گلم آخه این همه کلمه قشنگ فقط گلم چرا نمیدونمچجوری باید باهاش رفتار کنم

   6
   0
  2. من خودم دختر بهمنی ام . ولی پسرای بهمنی به شدتتت درونگرا ترو عصبانی تر هستند و سر مزاج هستند نمی تونن مثل دخترا باشن . قسمت عشقم راس بود

   2
   2
 7. با سلام به همه . من یک ّبسر متولد بهمن هستم و هنوز ازدواج نکردم . ولی برای من به شخصه عشق جایگاه ویژه ای داره و نباید هر کسی ازش اطلاع داشته باشه و همون طور که توی مقاله هم گفته براحتی این حس رو بروز نمی دیم چون می ترسیم . اگه تونستی عمق احساس یه بهمنی رو درک کنی و اعتماد و وفاداری تو بهش ثابت کنی چیزایی رو میبینی که شوکه می شوی . و اینکه وقتی عاشق کسی میشویم احساس درونی عمیقی درون ما ایجاد میشه که میشه همراهمون هست و بهش فکر می کنیم . افراد بهمنی به تک همسری اعتقاد دارن و اگه خدایی ناکرده به هر دلیلی جدا بشن خیلی سخت بتونن باهاش کنار بیان و اگر هم همسرشون فوت کنه دیگه ازدواج نمی کنن یا لااقل من اینجوری فکر می کنم. باید دنیای یه بهمنی رو بتونین قبول کنید و باهاش زندگی کنین . توی رابطه هم بسیار تحلیل گر و حساب شده جلو می روند نه بخاطر اینکه خیلی خشک هستند نه چون می خواهند محکم قوی و مطمعن رابطه و زندگی را شروع کنند. زندگی با یک بهمنی صبر نمی خواهد درک می خواهد باید یه بهمنی رو درک کنی تا بتونی بشناسیش و به درونش بی ببری.

  6
  0
  1. آخه خیلی سرد برخورد میکنه بنظرتون باید چیکار کرد ؟ دلش نمیخواد بپرسم کجایی . ولی خودش راحت میپرس کجا چرا فلان واقعا نیدونم باید باهاش چه رفتاری کنم

   7
   0
 8. در کل بهمن ماهی ها ادم های سطحی و همیشه در حال نیسنتد و درک متفاوتی از تمام موضوع ها دارن و دایره اطلاعاتی خیلی بالایی دارند و بیشتر در درون رشد می کنند تا از بیرون بخاطر همین برای دیگران آدم های ساده ای بنظر میان ولی درونی شلوغ و عجیب دارند و دارای بیچیدگی هستند و احساسات آنان خیلی غلیظ و عمیق است بس هیچ وقت احساسات بهمن ماهی ها را به چالش و مسخره نگیرید .
  این مقاله می تواند به شناخت افراد به شما کمک کند ولی تا ۴۵% و در افراد مختلف این ویژگی ها متغییر است ولی در کل بد نیست . باید تست و مقالات مختلفی را در مورد انواع ویژگی های شخصیتی و روانشناسی را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری را کسب کنید.

  A2B.Team

  1
  0
 9. من متولد دی ماهم متولد بهمن نیستم ولی خب کسی رو میشناسم که بهمن ماهیه و به نظر من بهمن ماهی ها خیلی از بیرون شلوغ به نظر میرسن ولی انگار هر چقدر بیشتر میشناسمشون پی میبرم که چقدر آروم و باهوش و متفکر هستن.
  به نظر من بهمنی ها خیلی آسیب پذیر هستن و از افشا شدن راز هاشون میترس… نمیدونم شایدم نظر من اینه :)
  ولی خب در مقایسه با کامنت های ماه های دیگه مال بهمن ماهی ها خیلی کمتره الان که من دارم کامنت میدم ۲۷ هست…
  برای کسی که هوش تحلیلی داره آمار عجیبیه! یعنی بهمن ماهیا اومدن خوندن ولی نظری ندادن ؛))

  6
  0
 10. منم دختر متولد دی هستم و عاشق یه پسر بهمن ماهی شدم.میدونم که اونم همین احساسو داره.خیلی کم با هم درموردش حرف زدیم.الان سالهاست که کلا کارمون همینه بریم باهم تو سکوت راه بریم یا به هم خیره بشیم کنیم.گاهی فکر میکنم تاابد میخواد ادامه پیدا کنه. واقعا از شدت عشق ذوب میشیم.
  ما حتی تا حالا همو نبوسیدیم ولی خیلی به نظرم جذابه من اصلا نمیخوام تغییرش بدم میدونم که اونم همین حسو داره.
  ما باهم درس میخونیم، کار میکنیم و میخندیم و راجب هر چیزی صحبت میکنیم به جز حسمون بهم…
  تغریبا هرکسی ما رو میبینه فکر میکنه سالهاست ازدواج کردیم…ولی من حتی نمی خوام تصور کنم به تصویر عشق پاکمون‌ با روابط سطحی خدشه ای وارد بشه. نمیخوام تو روزمرگی ازدواج حسمونو گم کنیم.
  واقعا دلم نمیخواد توی مسئولیتای زندگی زندانیش کنم و اینکه خودمم زندانی بشم.
  اگه یه روزی بخواد که بصورت رسمی ازدواج کنیم و من به این دلائل رد کنم به نظر شما که بهمن ماهی هستید چه اتفاقی میفته؟

  6
  0
 11. خودم بهمن ماهی هستم لطفا کسی وارد زندگی این ماه نشود بزار باخود خودش زندگی کند چون هیچوقت حاظر به کنار آمدن نیست ولی بی شک بدون شیله پیله هست و صادق خیر خواه همه و متاسفانه اعتماد بیجا به همه دارد

  3
  0
  1. واقعا از سوال پرسیدن اینکه کجایی و چه میکنی بدتون میاد ؟ یا اینکه روابط عشقی سرد هستین ؟

   1
   0
   1. ما بهمن ماهی ها مشکل اینجاست که دوست نداریم کنترل بشیم ما عنصرمون باد یعنی رها بودن از محدود شدن متنفریم باید به این باور برسید یه بهمنی هیچ وقت به کسی که قلبش رو تسخیر کرده با تمام رها بودنش خیانت نمیکنه بلکه در تمام زمان به اون شخص فکر میکنه و حتی با همه راجع اون حرف میزنه
    در همین جهت اینکه شخصی دائما بدون سلام یا احوال پرسی بگه کجایی جواب نمیدیم تو کتمون نمیره متوجه این داستان شدن اصلا سخت نیست

    2
    0
 12. آخه انقدر که پدرشو قبول داره خدارو قبول نداره
  جلو پدرش جواب تلفن نمیده چرا که نمیخوام بی احترامی بشه
  آخه پسر متولد ۶۵ اینو میگه
  واااااای که خیلی ناشناخته و رفتاراش عجیب غریبه

  2
  0
 13. سلام خداقوت من دخترمردادی ام حاضرم صدسال تنهابمونم ولی تنهاییموباهرکسی پرنکنم.سرم به زندگی وپیشرفتمه ک الحمدالله عالیه وپیشرفتم غیرقابل تصور.این موردم مثل همه چی همیشه ازخداخواستم سرراهم بزاره کارخوبه خدادرست کنه.سعی کردم تواین مدت روخودم کارکنم ولولموارتقابدم.خدادوسم داره اتفاق هابهم الهام میشن.تویه صب بارونی برای بستن یه قراردادبایه پسرآشناشدم.آروم،خیلی باهوش سنگین خوش تیپ خوش اندام کم بجاوخوش صحبت مودب مهربون باملاحظه وبسیارباتوجه وسختکوش وتاثیرگذاربنظرمیرسید.متوجه شده بودادمی ام همیشه خودمم ونقش بازی نمیکنم.قراردادبه چندساعت بعدموکول شد.دوستانه همه زندگیشوکلی،برام خلاصه کرد(یهووسط حرفاش گف من چرااینارودارم بتومیگم؟)
  متوجه شدم درونگراس مثل خودم وبایدزمان بگذره تابازوراحت حرف بزنه مادرونگراها زیادصبت نمیکنیم بیشترهمه چیوحس میکنیم و(متوجه شدم بهم علاقمندشده).بارون نم نم میومد بعداتمام کارگفت منومیرسونه توراه دستشوگرفتم چون همونی ک تمام عم میخواستم بود.مامردادیاحدوسط نداریم یاهمون اول نودونه درصد سیک میزنیم یاروهوامیزنیم ازدستش نمیدیم بازبون بی زبونی میگیم دوسش داریم.سردشده بودکتشودراوردانداخت روشونه هام شالگردنمودرست کرددستموگرفت گذاشت توجیبش نزاشت هیچی وخودم بخرم ولخرج نبودامادیونه هرچی داشت توکارتش اونشب برام خرج کرد.دستموگرفت گفت برای ادامه بایدمنوبشناسه.فهمیدم زدم توخال
  عینا تو رفتارش ک متوجه شده بودم توکلامشم فهمیدم چارچوب داره منطقیه وارزشمنده وباهمه ی مشغلم میتونم براش زمان بزارم.ک البته فرصت دادن بخودمه چون سخت پسندم.گفت گذشته مهم نیس اگ ازقضاادمی ک میخوادباشم جونشم برام میده.چیزایی ک میگفت وحس داشتن به حرفایی ک میزدایمان داشت.ابدیت عشق توسلولاش موج میزد.بدون اینکه چیزی ازمن بدونهگفت ینفربه مادرپدرش گفته تویه صبح زیباازنومتولدمیشه وخوشبختی وپیشرفتش ازهمونجاازهمون لحظس وگف حقیقت داشتهواینکه قراردادمنم اتفاقی شدوقبلش بهم الهام شده بودیکی ومیبینم ک دوسش دارم.منتهی نمیدونستم این اونه.مردمن بهمنیه

  6
  1
  1. مردای بهمنی خیلی احساساتی هستن خیلی .ولی سعی میکنن نشون ندن…خیلی هم باهوشن …جذاب و هات و مهربون و دلسوز و وفادار… منکه دوسش دارم

   5
   1
  2. دختر مردادی یک دروغگو هست ظاهر با باطن ۱۸۰ درجه متفاوت است. بشین تا پسر آرزوهات بیاد که نمیاد چون خیلی داغونی

   0
   0
 14. اخه خیلی بیش از حد تودار هستن
  ادم اصلا سردرنمیاره از رفتارشون

  3
  1
   1. خیلی خوب میتونه احساساتشو بیان کنه جوری ک بیشترین تاثیر رو روی طرف مقابلش بزاره خیلی باحاله و بودن با اون لذت بزرگی داره
    جوری ک بودن با اون ی فرصت بزرگه فقط کافیه تو بهش این حسو بدی ک مال اونی :) من هنوز این جرعت رو پیدا نکردم
    آخه خیلی دیوونست♡♡

    1
    2
 15. بنده جواهرفروش هستم و مجرد. متولد ماه مهر. آقا یا خانوم برای یک دوستی سالم و پر از مهر و حرارت بیاد.
  آیدی تلگرام بدم یا اینستا؟

  0
  1
 16. من متولد بهمن هستم والله هیچکدام از این اخلاق هارو ندارم… هیچوقت برای بیماری نگران نبودم… زود ازدواج کردم…از انتقاد بیماری وار خوشم میاد…اولویتم همسر و فرزندمه، دوستان هم جای خودشون رو دارند ولی بعد از خانواده ام… نمیدونم شاید من بهمنی نیستم.

  0
  0
  1. سلام ، بنده متولد بهمن ماه هستم و ۹۰درصد این محتوا با شخصیت من و دوستان بهمن ماهی من متضاد هستند.
   اینور که متحوا گفته بهمن ماهی یک شخصیت سرد و بی احساس و زودرنج هستن ولی تنها مواردی که نمیشه در من دید همینا هستن

   0
   1
  2. سلام منظورتون صبر ایوب میخواد در چه مورد از مردهای بهمن ماهی؟
   من با ی آقایی بهمن ماهی آشنا شدم میخواستم بدونم آیا این ماه کیس خوبی هست یا نه ؟
   خودم ی چیزایی ازش دستگیرم شده ی وقتا خیلی احساسش خوبه ی وقتا بی تفاوت انگار ازم خوشش نیاد خیلی سرده ولی ی وقتا ابراز علاقه میکنه
   ممنون میشم پاسخ بدید

   0
   0
 17. وای من خودم اسفندی ام با یک پسر بهمنی تو رابطه هستم الان ۴ماه شده ک تو رابطه هستم باهاش اولین رلمه من تاحالا تو رابطه نبودم با کسی دوسم نداشتم ک باشم ولی این پسر جوری منو میخواست ک کاری کرد عاشقش بشم خیلی پسر گرم و تو دلبرویی هستش بعضی وقتا تو خودش میره ک اون لحظه باید بری پیشش بغلش کنی جوری ک احساس ارامش کنه و خیلی هم غیرتی هستش بعضی وقتا یهو قاطی میکنه ولی زیاد عصبانی نمیشه و سریع میاد لز ازم میخواد در میاره کلا پسرای بهمنی اینجورین بنظرم باید باهاشون خوب و مهربون و گرم باشی اگرم برات اعصبانی شد اگه یکم ببینه ناراحت شدی سریع میاد از دلت در میاره خیلی حرفای احساسی میزنه ها ولی خیلی نه چون خجالتی تو باید اول خیلی احساسی و عاشقانه حرف بزنی من ک قلقش اومده دستم دعا کنید تا اخرش مال هم باشید دورش بگردم فداش شم زندگیم ♥

  4
  1
 18. جدا صبر ایوب میخواد ؟ شما پسرای بهمنی عشقتون رو پنهان میکنید و تمام تلاشتونو میکنید که متوجه نشه ؟
  من دی ماهی هستم و عاشق پسره بهمنیم
  یک کلام هیچی در مورد احساسش نمیشه فهمید

  3
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.