مرد و پسر ماه مرداد

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد مرداد

مرد متولد مرداد ماه

خصوصیات مرد و پسر متولد مرداد

August Boy
پسر مردادی مرد ماه مرداد

مرداد

همانطور که در وب سایت نام فارسی و معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه مرداد این چنین است:

معنی ماه مرداد

مرداد یعنی:

امرداد نام پنجمین ماه سال و روز هفتم هر ماه در گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا (زبان اوستایی) امرتات، در پهلوی امرداد و در فارسی امرداد گفته شده که کلمه ای است مرکب از سه جزء:
اول (ا) ادات نفی به معنی نه، دوم (مرتا) به معنی مردنی، نیست و نابود شدنی و سوم تات که پسوند و دال بر مونث است. بنابر این امرداد یعنی بی مرگی و  آسیب ندیدنی یا جاودانی. پس جالب است بدانید که واژه (مرداد) به غلط به کار برده می‌شود. در ادبیات مزدیسنا امرداد یکی از امشاسپندان است که نگهبانی نباتات با اوست. در  مزدیسنا شخص باید به صفات مشخصه پنج امشاسپند دیگر که عبارتند از:

نیک اندیشی، صلح و سازش، راستی و درستی، فروتنی و محبت به همنوع، تامین آسایش و امنیت بشر مجهز باشد تا به کمال مطلوب همه که از خصایص امرداد است نایل گردد.

خصوصیات کلی مرد مرداد ماهی

مرد مرداد در یک نگاه

در مرد و پسر متولد مرداد ماه، دو خصوصیت عشق و خشم از خیلی بارز است:

مرد متولد مرداد یک شیر ژیان و سرکش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه است.

اگر با مرد متولد مرداد ازدواج می کنید، فراموش نکنید که هرگز با دم این شیر بازی نکنید!

مرد متولد مرداد ماه، بی عشق نمی تواند زندگی کند و دل او از آیینه پاک تر و روشن تر است اما خشم او هم طوفانی سهمگین خواهد بود.

شخصیت پسر متولد مرداد نیز همانند متولدین سایر ماه های سال، تشابهاتی با شخصیت دختر مرداد ماه دارد.

در ادامه خصوصیت مردان متولد مرداد و شخصیت شناسی متولدین مرد مرداد را خواهید خواند:

شما ممکن است یک مرد متولد ماه مرداد Mordad را در حال گرفتن حمام آفتاب و یا سخنرانی جالب ببینید، اما یقین داشته باشید او را در تنها نخواهید دید. موضع او به احتمال خیلی زیاد در وسط صحنه و در میان جمع دوستان و آشنایانی است که پیوسته از او تعریف و تمجید می کنند. او ممکن است که پولش را صرف هیچ و پوچ بکند اما مطمئن باشید که زندگی خود را برای هیچ و پوچ به هدر نمی دهد. برای مرد متولد برج اسد وجود ناظر و تماشاگر ضرورت دارد. او به دنیا آمد تا نوری در ورای رویت ها و ظرافتش را نثار تنهایی ها کند، پس شخصیتی اجتماعی دارد.

به این ترتیب ملاحظه می کنید که تله ای که برای یک شیر می گذارید باید به چه نوعی باید باشد! “تماشاگر پسر مردادی باشید” و او درست بر خلاف مرد متولد بهمن و مرد متولد شهریور، حاضر می شود که با کمال بردباری تمام رنج های یک عشق آتشین را تحمل کند، فقط به این شرط که شما در بازی عشق، بازیگر ماهری باشید، به وی احترام بگذارید، تشویق و تمجیدش کنید.

آیا کارهای او به شدت آفتاب مرداد ماه داغ و پر حرارت است؟ عینک تیره آفتابی به چشم هایتان بزنید تا بتوانید از نور بی دریغش بهره مند شود! آیا او یکی از آن شیرهای آقامنش و ساکت است؟ مراقب باشید این آقامنشی و سربزیری دست و بال شما را بند نکند تا ببینید چطور شروع به جرقه زدن می کند. به علاوه فراموش نکنید که در این حالت خاموشی و آقامنشی او نقش بازی می کند و در ورای این سیمای مودب صبر غیر قابل تصوری وجود دارد که هر لحظه ممکن است از کنترل خارج شده و زن ملوس سبکسری را که تصور کرده است می تواند بر او حکمرانی کند،‌ بسوزاند و خاکستر کند.

پسر متولد مرداد یک دوست خوب

مرد متولد مرداد یک دوست بسیار خوش مشرب، یک مدافع، یک پشتیبان بسیار جدی و سر سخت و یک عاشق احساساتی می باشد. شما برای انداختن او به دام عشق محتاج به نصب تله های متعدد نیستند. او هر چند وقت یک بار آمادگی عاشق شدن را پیدا می کند. مراقب این لحظه باشید و پیدایش این احساس را در او با نور شمع و صدای دلنشین یک موزیک شاعرانه مخلوط کنید و ببینید که چطور گل سرخ عشق در قلبش شکوفا می شود. راستش این است که در یک چنین مواقعی شما خیلی هم به نور شمع و نوای ویلن احتیاجی ندارید،‌ نور ماه با یک گوشه دنج هم کفایت می کند و همان نتیجه را می دهد.

عشق یا تنهایی مرد مرداد ماهی

اگر در زندگی متولد برج اسد (ماه مرداد) عشق وجود نداشته باشد، به صورت متاثر کننده ای کنج عزلت اختیار می کند. برای او عملا دو راه بیشتر وجود ندارد. یا باید مورد پرستش واقع شود و یا بمیرد. وقتی عشق به قلب چنین مردی قدم گذاشت، در جیب هایش باز می گردد. او شما را به بهترین رستوران ها می برد، گرانترین عطرها و زیبا ترین گل ها را برایتان می خرد. همراهتان به مجلل ترین تاتر ها می آید، هیجان انگیز ترین نامه های عاشقانه را می نویسد و به این ترتیب باید قلبی از سنگ خارا داشته باشید که بتوانید مقاومت کنید.

عشق مرد مرداد

طبیعی است که با دیدن چنین رفتاری از او، فورا پیش خود می پندارید که وی را دیوانه وار عاشق خود کرده اید. توصیه می کنیم که قدری بیشتر فکر کنید، زیرا عشق مردان متولد مرداد ماه هرگز خالی از دردسر نیست. برای درک بهتر مطلب می توانید حرمسرایی را در نظر مجسم کنید. او ممکن است شما را به خلوتگاه خود ببرد وجودتان را سرشار او عشق بکند، خواسته هایتان را خیلی بیش از حدی که انتظار دارید، برآورده سازد و بعد ناگهان متوجه بشوید که عملا در زندان قرار گرفته اید. آیا او حسود است؟ جواب این سئوال شما بله است. او به شما می گوید که چه بپوشید، موهای خود را چطور درست کنید، چه کتابی بخوانید، چه کسانی را برای معاشرت برگزینید و برنامه روزانه خود را چطور تنظیم کنید. او با اصرار می خواهد بداند که چرا خرید شما دو ساعت طول کشیده است در حالی که قبلا گفته بودید بیش از یک ساعت کار ندارید. می خواهد بداند که وقتی از منزل بیرون رفته اید، چه کسی را دیده اید و او به شما چه گفته است؟

خشم مرد مردادی

هیچ بعید نخواهد بود که ناگهان مثل یک طوفان سهمگین به غرش در بیاید. شما خیلی باید مواظب حرکات چشم های خودتان هم باشید. کافی است که یک روز شما را به هنگام پختن غذا در حالی که از پنجره به بیرون خیره شده اید، ببیند و خیال کند که دارید به مرد دیگری می اندیشید. خلاصه همیشه و همیشه به خاطر داشته باشید که خشم او واقعا طوفانی و منهدم کننده است. حتی جزئی ترین تحریک حسادت او نیز برای اینکه بدانید آیا هنوز شما را دوست می دارد یا نه، دیوانگی محض است. او اگر شما را دوست نداشته باشد، آشکارا می گوید و اصلا مایل نیست که مورد آزمایش قرار بگیرد. این امکان کاملا وجود دارد که او بدون توجه به موقعیت زمان و مکان مردی را که با شما گرم گرفته است، چنان نقش بر زمین کند که کارش به بیمارستان بکشد. از قدیم گفته اند: “کسی با دم شیر بازی نمی کند.”

عشق و عاشقی با شیر همیشه همراه با شهد و شکر نیست، چه او همانقدر که یک گربه ملوس است، یک شیر ژیان نیز هست و در حقیقت بین این دو اختلاف اساسی هم وجود ندارد و هر دو از یک خانواده هستند.

همیشه آمادگی آن را داشته باشید که بتوانید هیجانات شدید وی را آرام سازید و عظمتی را که به مشکلات و مسائل عادی و پیش پا افتاده می دهد، درک کنید. در واقع باید گفت که او به کسی که بتواند تعادلی در زندگی اش به وجود بیاورد، نیازمند است. اگر شما نتوانید این نقش را به عهده بگیرید و خوب اجرا کنید، آن وقت باید دائما غریدن ها و پنجه درافکندن های وی را تحمل کنید و این حالتی است که واقعا غیر قابل تحمل می باشد.

مرد مردادی در خانه

سعی نکنید مقام حکمرانی را در منزل به خود اختصاص بدهید زیرا این موضوعی است که او به هیچ وجه نمی تواند تحمل کند و اوست که حکمران می باشد. شیر ممکن است به جفت خود اجازه بدهد که برای به دست آوردن طعمه و کمک به معاش اعضای خانواده از لانه خارج بشود، اما صد در صد به نفع این جفت است که قبل از حرکت این اطمینان را به شوهر خود بدهد که هرگز کار خارج از خانه را بر او و منزل ترجیح نخواهد داد. برای او حالت رقابت ورزیدن با یک مرد و یا یک کار غیر قابل تحمل است. کافی است که یک بار رفتاری داشته باشید که شایسته و برازنده ملکه سلطان جنگل نباشد، (ملکه ای که نباید کوچکترین توجهی به اتباع مرد خویش داشته باشد) و آن وقت خواهید دید که چطور آسمان آفتابی و دلپذیر بهاری را ناگهان ابرهای سیاهی می پوشانند، رعد شروع به غریدن می نماید و طوفان خانمان برانداز شروع می شود. در عوض اگر فقط از آن او باشید، اگر عشق خود را بی دریغ نثار وی کنید، آن وقت رفتاری از وی خواهید دید که سرشک همه زن ها را بر می انگیزاند. قلب او از آیینه پاکتر و عشق او از بلندترین کوه ها با شکوه تر است. اگر احترامی را که مایل است از شما ببیند، سخاوتمندانه آن را جبران می کند. او ممکن است روزی چند بار از زیبایی شما تعریف و تمجید کند، پول خیلی زیادی در اختیارتان بگذارد، صادقانه وفادار بماند و عاشقی پاکباز بشود. احتمال وفاداری او در دوران بعد از ازدواج خیلی بیشتر از دوران نامزدی یا آشنایی است دلیلش این است که نزد متولد مرداد هم متکبر تر و هم تنبل تر از آن است که به شکل زن های زیبا بپردازد و در نتیجه وقتی کسی را پیدا کرد که بتواند حیطه قدرت وی را اداره کند، در حالی او شاهانه روی تاب توری خود در او می کشد و با بچه هایش بازی می کند و از زن و بچه خویش با سر سختی تمام دفاع می نماید و این توهم را در آنها و دیگران به وجود آورد که این اوست که حکمران مطلق می باشد، دیگر هرگز او را ترک نمی کند و مانع از دست رفتن چنین جواهر گرانقیمتی می گردد.

متولد ماه مرداد
خصوصیات مرداد ماهی

مواظب خشم او باشید

با ازدواج با یک مرد متولد مرداد زندگی پر مشغله ای پیدا خواهید کرد. تقریبا هر شب یا باید به میهمانی بروید و یا کسی را به منزل دعوت کنید. مدتی از وقتتان را هم بدون شک صرف جر و بحث های کوچک روی پول هایی که خودش یا شما خرج کرده اید و یا سرمایه گذاری در کاری که فکر می کرده است منفعت خوبی خواهد داشت، می گردد.

یکی از کارهایی که بعد از رفتن به خانه او باید حتما انجام بدهید این است که مواظب سرمایه گذاری هایی که اگر نتیجه مطلوب را ندهند، باشید (که اکثرا هم همینطور است چون منش تجاری او چندان قوی نیست) ناراحتی های ناشی از آن ها بالطبع شامل حال شما هم می گردد. مخصوصا مواظب باشید که هرگز در حراج شرکت نکند زیرا نیرویی غیر قابل مقاومت در درون او وجود دارد که پیوسته قیمتی بالاتر از آخرین قیمت اعلام شده را پیشنهاد نماید. در محافل و مجالس دوستانه نیز این حالت در وی مشاهده می گردد،‌ مثلا اگر با عده ای برای ناهار خوردن به رستوران بروید، این همیشه اوست که برای گرفتن صورت حساب از پیشخدمت، دست دراز می کند و می گوید: “همه میهمان من” و با خوشحالی تمام پولی را که برای خرید یخچال پس انداز کرده اید به گارسون رستوران می دهد. مرد متولد مرداد علاقه زیادی هم به قمار دارد، پس اگر با او به خارج از کشور می روید،‌ مراقب باشید که بازدید از قمار خانه را جزو برنامه های مسافرت نگنجانید.

در وجود مردان متولد مرداد یک ویژگی خیلی مفیدتر جلب توجه می کند و آن این است که اغلب ایشان آدم های کار آمدی هستند، به نحوی که اغلب کارهای منزل از درست کردن یک در شکسته و یا شیر آبی که چکه می کند تا تعمیر ضبط صوت را شخصا و با مهارت تمام انجام می دهند. اگر او به راستی تحت تأثیر صورت فلکی شیر قرار داشته باشد، محال است بتواند به هنگام مواجه شدن با دستگاهی که خراب شده درست کار نمی کند، جلوی خود را بگیرد و قبل از بردن آن به نزد متخصص شخصا اقدام به تعمیر آن نکند و شما بهتر است در این گونه مواقع از ته دل دعا کنید که موفق بشود، زیرا هیچ بعید نیست که اگر پس از یکی دو ساعت کوشش نتوانست ضبط صوت خراب شده را درست کند، آن را با عصبانیت از پنجره به بیرون پرتاب کند و یا با چکش چنان روی شیری که چکه می کند و درست نمی شود بکوبد که به کلی از جا کنده بشود و آب منزل را بردارد.

به هر صورت توانایی مرد متولد برج اسد در کارهای مکانیکی چیزی است که خیلی زود جلب توجه می کند، مثلا هیچ بعید نیست که موتوری را که هرگز در عمرش ندیده است، پیاده و دوباره سوار نماید. او کسی نیست که برای نصب آیینه دستشویی و یا کوبیدن ریل های پرده یک هفته صبر کند تا شرکت مربوطه دو نفر کارگر ماهر بفرستد. او حتی کارهایی مثل ساختن یک گلخانه در گوشه حیاط را هم شخصا انجام می دهد. یک مقدار کثافت کاری هم که بالطبع این طور کارها را به همراه دارد، سخت نگیرید و راجع به آن چیزی نگویید زیرا به راستی حیف است که با این کار خود لذت عظیمی را که نصیب وی شده است، خدشه دار کنید.

عشق و تحسین را فراموش نکنید

مرد متولد برج اسد (ماه مرداد) شمع روح مجلس و محافلی است که در آن ها شرکت می کند،‌ اما دلقک نیست. او ماسک لودگی به صورت می زند تا توجه ها را به خود جلب کند، اما حتی در این حالت نیز رفتارش چنان است که حاضرین حس می کنند که باید احترام او را نگاه دارند. بر خلاف آنچه در بدو امر به نظر می رسد، ثبات قدم و عقیده مرد متولد مرداد نظیر ندارد. او در هر لحظه خوب می داند که به دنبال چه چیزی است و اغلب هم آن را به دست می آورد و خوب هم می داند که چطور باید آن را نگاه دارد.

اگر شما می خواهید که او در سراسر سال های زندگی مشترکتان وفادار باقی بماند، نیاز وی را به عشق و تمجید به طور کامل برآورده سازید،‌ زیرا این نیاز به قدری عظیم است و برآورده شدنش برای او به قدری جنبه حیاتی دارد که برای تأمین آن ممکن است به دنبال هر کس دیگری برود. اگر عشق بین شما و او حقیقی و عمیق است، احتمال اینکه صادق و وفادار باشد خیلی زیاد است،‌ اما حتی در این حالت نیز لااقل چشم هایش به دنبال این و آن خواهد بود و این چیزی است که فقط یک راه حل غیر عملی دارد: چشم هایش را با چشم بند ببندید. مرد متولد مرداد عاشق زیبایی است و هر کجا با زیبایی یا زیبارویی مواجه بشود،‌از او تعریف می کند و اگر شما زنی هستید که این کار حس حسادتان را بر می انگیزاند، متأسفانه باید بگویم که چاره ای جز دندان روی جگر گذاشتن و تحمل کردن ندارید. یک چنین مردی،‌ اگر زنش او را به علت چشم چرانی و یا گرم گرفتن با زن های دیگر ترک کند (به شرط آنکه واقعا زنش را دوست داشته باشد) به شدت ناراحت می شود و روحا و جسما صدمه می بیند، به طوری که هیچ بعید نیست که حتی دچار حمله قلبی هم بشود و چون تحمل کند،‌ برای بازگرداندن این زن از کلیه امکانات خود استفاده می کند و طبق معمول همیشه هم موفق می شود.

اینها نکاتی هستند که شما اگر شوهر متولد مرداد دارید، باید در نظر بگیرید و اگر با یک چنین شخصی دوست یا نامزد هستید،‌ بهتر است که قبل از ادای کلمه بله ببینید که آیا می توانید این خصوصیات او را تحمل کنید یا خیر. این را هم بدانید که اگر بتوانید طرز رفتار با او را به دست بیاورید، این بوالهوسی ها به هیچ وجه به صورتی در نخواهند آمد که به زندگی خانوادگی شما لطمه ای بزنند.

آنچه در وجود مرد متولد مرداد پیدا نمی شود کینه، بدذاتی و شقاوت است. او ممکن است به طرز وحشتناکی خشمگین بشود، اما حتی در آن حالت نیز قلبش پاک باقی می ماند. در ابتدای جوانی علاقه زیادی به ورزش و شرکت در مسابقات از خود نشان می دهد، اما بعد ها که کمی پیر شد، ترجیح می دهد که یک تماشاچی خوب در پای تلویزیون باشد.

گاهی اوقات و نه همیشه، رفتار جدایی از مرد متولد مرداد سر می زند. او بر عکس مرد متولد دی ماه که پیوسته سعی می کنند از راه ازدواج موقعیت اجتماعی خود را بالا ببرند، او بیشتر دلش می خواهد با کسی ازدواج کند که از نظر طبقه بندی اجتماعی پایین تر از خودش باشد. البته این بدان مفهوم نیست که طالب موقعیت های خوب اجتماعی نیست،‌ درست بر عکس،‌ اما برایش خیلی مشکل است زنی بگیرد که حتی فقط در یک مورد برتر از او باشد. اگر مرد متولد مرداد از این نظر در کار خود اشتباه کند، عکس العمل عجیبی از خود نشان می دهد و آن این است که محبت ها و تعریف و تمجیدهای همسرش را نوعی ترحم می بیند و آن وقت غرورش جریحه دار می گردد و طوفان های متعدد بر پا می شوند و یا بر عکس مانند موجودی مفلوک می گردد که راه علاجی به نظرش نمی رسد.

مرد و پسر ماه مرداد
خصوصیات مرد مرداد ماه

یک پدر خونگرم و مغرور

مرد متولد مرداد هرگز یک خانواده پر جمعیت به وجود نمی آورد و چه بسیارند تعداد آن هایی که اصلا بچه ای ندارد و یا حداکثر دو بچه دارند. این مرد خیلی زود از بچه ها جدا می شود و یا بهتر است بگویم ترتیبی به وجود می آورد که بچه در سنین جوانی خانه را ترک کرده و زندگی مستقلی به وجود بیاورند و این واقعا جای تأسف است زیرا او یک پدر خونگرم و در حقیقت نمونه ای است و حتی می توان گفت که بر خلاف آنچه بر زبان می آورد،‌ گذشت های فراوانی نسبت به حرکات و رفتار بچه هایش از خود نشان می دهد. او ممکن است در ابتدای امر سعی کند با توضیحات لازم و اندکی شدت عمل به بچه هایش یاد بدهد که در زندگی و مخصوصا در منزل چه رفتاری باید داشته باشند،‌ اما این کوچولوهای باهوش خیلی زود رگ خواب پدر خود را به دست می آورند و پی می برند که چطور می توان از راه تعریف و تمجید و کمی هم چاپلوسی به تمام خواسته های خود جامه عمل بپوشانند و آزادی عمل پیدا کنند. او در اجرای دستوراتی که صادر می کند،‌ پافشاری می کند،‌ اما همین قدر که جمله: “بله قربان، شما راست می گویید و حق با شماست” را شنید، آرام می گیرد. به این ترتیب ملزم کردن بچه ها به رعایت انضباط کلا به عهده شما خواهد بود. بچه ها ممکن است در اوایل از خود خواهی و غرور پدرشان به عنوان وقار و متانت یاد خواهند کرد. در مورد بچه ها یک چیز را هم حتما به خاطر داشته باشید و آن این است که به آن ها بیشتر از او توجه نکنید و در غیر این صورت خود را برای مقابله با عکس العمل های وی آماده سازید.

خصوصیات دیگر مرد مرداد ماهی

آیا او رئوف و مهربان است یا سنگدل و خطرناک؟ دست و دلباز و باگذشت است و یا به طرز وحشتناکی خودخواه و مغرور؟ آیا او حقیقتا اجتماعی و مردم دوست است؟ آیا او موقعیت اجتماعی خویش را از راه تظاهر به وقار و متانت به دست می آورد؟ و بالاخره آیا او واقعا سزاوار آن هست که با وی مثل یک سلطان رفتار بشود؟ در مورد اخیر بدون شک باید گفت که لااقل از نظر خودش واقعا سزاوار آن می باشد که در محیط خانواده و کار “آقای” همه باشد و شما نمی توانید منکر این واقعیت بشوید که او در امور عشقی و حرفه ای همیشه موفق است و اما در مورد اینکه آیا او واقعا این چنین است و یا سعی می کند از راه تظاهر این چنین باشد، رازی است که ما هرگز قادر به کشف آن نیستیم. در عوض خیلی چیزها هم درباره او می دانیم، مثلا اشتهای سیری ناپذیری دارد و بسیار باوقار است. احتیاج فوق العاده زیادی به حکمفرمایی دارد و سخت مایل است که فرمانبردارانش دوستش بدارند.

مرد متولد مرداد همیشه از آن واهمه دارد که نکند در کاری شکست بخورد و یا مورد سرزنش قرار بگیرد و از نظر روانشناسی همین ترس یکی از علل اصلی زیاده روی در فخر فروشی و نخوت است. از سوی دیگر زود متوجه می شوید که وقتی بزرگ منشی او مورد تهدید قرار بگیرد‌، از هیچ چیز هراس نمی کند و تقریبا فقط در این مورد است که ما می بینیم آن قدرت و شجاعت بی مانندی که پیوسته از آن دم می زند، صورت حقیقت پیدا می کند و رخ می نماید.

به این ترتیب می توان چنین نتیجه گرفت که شما اگر به طور استثنایی خودخواه و مغرور نیستید و اگر در اعماق روحتان عقده های حقارت وجود ندارد و از زمره زنانی هستند که می خواهید خانواده خود را بر محور عشق شوهرتان بگردانید، به طور یقین هیچ کس را بهتر از یک مرد متولد مرداد پیدا نخواهید کرد و باز به طور حتم هیچ کس هم بیش از او در مقابل نقطه ضعف خویش که نیاز به شنیدن تملق و چاپلوسی باشد، از خود ناتوانی نشان نمی دهد و این خود برای شما امتیاز بزرگی است که تا آخر زندگی می توانید از آن بهره برداری کنید.

مرد مرداد ماهی و ازدواج

ماه های جور با مرد مردادی:

دختر فروردین ماه (عاطفی)، دختر آذر (حساس)، دختر مهر و دختر بهمن (دلسوز).

ماه های ناجور با مرد متولد مرداد ماه:

دختر اسفند (بی قرار و نا آرام)، دختر آبان (طعنه زن)، دختر دی (محافظه کار).

رابطه مرد متولد مرداد با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

سوالات همراهان نام فارسی:

مرد مرداد و زن دی مرد مرداد و زن بهمن مرد مرداد و زن خرداد مرد مرداد و زن آذر مرد مردادی چه زنی را دوست دارد؟ مرد مردادی و زن اسفندی مرد مرداد زن آبان مرد مرداد و زن تیر مرد مرداد از چه دختری خوشش میاد؟ مرد مرداد ازدواج مرد مرداد از چه زنی خوشش میاد خصوصیات مرد مرداد. جذب مرد مرداد ماهی: با شناخت خصوصیات مرد مردادی و شخصیت شناسی وی که در بالا اشاره شد.

نظر شما درباره مرد مردادی؟

به نظر شما پسران و مردان مرداد ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.2/5 - (28 امتیاز)

39 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات مرد متولد مرداد”

 1. من مردادی هستم
  تقریبا ۸۰ درصد درست بود
  بعضی جاهاش تملغ بود
  در کل خسته نباشید

  1
  0
  1. پسر مردادی تملق یا تملغ؟ :)) منظورت مبالغه نبود احیانا؟

   1
   0
 2. من مرداد ام بیشترش درست بود اما خیلی محیطی که توش بزرگ شدیم تاثیر روی غلظت برون گرایی میزاره

  1
  0
   1. درود به دلهای بزرگ مهربان و گاه تنبل و گاهی واقعآ، در حرکت بی نظیر مرد متولد مرداد سری برای کوچیک ترین جمله بدبین و خشمگین و شکاک و اکثریت هم شناختهاش دقیق از نظر سنجی های که کسی درباره اش بد فکری و یا تله گذاشته باشن به هدف میزنه و بعدها بی اعتمادی به همه و همیشه در تعغیب و دنبال کردن یه حرف یا حرکت بعدی از هر شخصی که مربوط به خسارت به ابرو و یا زندگیش باشد حساس و پریشان وخود خوری که چرا دشمن اصلیشو پیدا نمیکند شاید اتفاق سختی برای اشخاصی که باعث صدمه زدن به هرگونه از نظر ابرو ویا کوچک کردن مردادی باشد دنبتل انتقام سخت واگر از توححومات اوباشد چون تنها چیزی برای اومهم میباشد ابرو و اول تعمین کردن همه نیازهای زندگیش هست دراولویت قرار میدهد غیر این به مالی و پس اناز فکر نمیکند ویا ازخوردن پرهیزندارد ویا چیزی که میخورد دوست دارد به نیاز مندان هم گذشت کند پس هیچ وقت یک،شیر مثل دیگر حیوانت ومخلوقات برای خود بعداز سیر شدن پنهان نمیکند گذشتو رفت وبه فکر یه فرست دیگر برای شکار بزرگ به کم غانه نمیباشد برای به دست اوردن هر معامله ویا استفاده و خیلی از کترکردش رو میخواهد نثارکند واسمش همیشه شناخته شود برای اینکه همه تعیداش کنن وحرف او عملی باشد درصورتی که همیشه هرافکاری که برای کار و تجارت و یا هرکار نظر او مرداد ماهی نبردبان پیشرفت برای هر انسامی که گفته اکر اجرا کند ردخورندارد ودلیل روشن فکر خداپرست مهربان اعتماد به هراشخاصی که با او فقط یک بار با ملایمت ومهربانی برخوردکند وشاید امتحان کردید عجیب نیست همین لباس،تنش رو حتا اگر شده خودش لباس کهنه ویا بپوشد ولی خاسته طرف رو براورده کنه و خیلی وقتها به فکر و یا عصبانیت باعث زود پیری و همه چیزرو به خواب تجریح دهد تا ارام بگیرد ❤️

    1
    0
  1. من فقط برون‌گرا دوست دارم
   و به هییییچ وجه از درون گراها خوشم نمیاد.

   1
   0
  2. من فروردینی ام
   ولی واقعا حس نمی کنم که مردادیا با فروردینیا کنار ببان حداقلش که من با چشم چرونی و هوس بازی کنار نمیام اصلا، ولی باقی اخلاقاشون بد نیست

   3
   0
 3. بیشتر خصوصیات درست بود ولی بعضی از ان برعکس ولی کلا درست بود خسته نباشید

  3
  0
  1. الان با یه خردادی هستم و بهترین زندگی رو دارم و مردادی اصلا با آذری و فروردینی جور در نمیاد

   3
   0
   1. هه چه خوب
    منم خردادی ام و اخلاق مرداد ماهی ها رو خیلی دوست دارم
    و مشتاقم باهاشون رابطه برقرار کنم تا ببینم واقعا اینجوریه یا نه

    2
    0
 4. سلام خسته نباشید البته من یه دختر مردادم ولی از مردای مروادی خوشم میاد چند تا مرد مردادی که تو اقوام دیدم تین مشخصات براشون درسته دمتون گرم عالی بود در صمن اینجا ننوشتن مرد مرداد با زن مردادیم جوره حاقل زن مرداد با مرد مرداد جورن اخه دوتاییشون مردادین من که مرد مردودی دوست دارم واقعا مردادی مرداد واردیبهشت بهترین و با احساس ترین مردان

  5
  0
  1. سلام در جواب اینکه زن مردادی با مرد مردادی خوب هستن یا نه بهتره بگم اصلا خوب نیستن چون جفتشون به شدت نیاز به دیده شدن و حکم فرمایی دارن البته بستگی به عشق بینشون داره که ممکنه یکی از طرفین از موضعش عقب بشینی در این صورت عالیه رابطشون اما در کل همه ی مردادی ها عاشق مردادی ها هستن

   3
   0
 5. سلام خسته نباشید البته من یه دختر مردادم ولی از مردای مردادی خوشم میاد چند تا مرد مردادی که تو اقوام دیدم این مشخصات براشون درسته دمتون گرم عالی بود در ضمن اینجا ننوشتن مرد مرداد با زن مردادیم جوره حداقل زن مرداد با مرد مرداد جورن اخه دوتاییشون مردادین من که مرد مردادی دوست دارم واقعا مردادی مرداد واردیبهشت بهترین و با احساس ترین مردان

  2
  0
 6. مردای مرداد چشم چران هستند عاشق تجربه ی زنهای گوناگونن اخلاقشون افتضاحه به شدت نمایشی و اهل جلب توجه هستن خیلی دروغگوان قابل اعتماد نیستن غریب پرست هستن با مردم خیلی خوب هستند اما بین خانواده و همسر محبوب نیستن و خیلی پرخاشگرن
  من دی ماهیم .شوهرم مرداد دیگه به ستوه اومدم از دستش زنهای دوست و اقوام دور وقتی میبیننش حسرتشو میخوردن و میگن خوش به حالت که همچین شوهری داری ولی حقیقت چیز دیگری اس

  7
  2
  1. من مرد مردادم. نه به نظر من کشفش نکردی، اون اگر طعم عشق دائمی رو بچشه، چیزی نمیخواد. اما اگر کمبود از عشق داشته باشه و لکن خواستش نیست. تو عشق و سکس و آراستگی سعی کن کامل باشی. اونوقت می بینی ورق چطور به نفع تو برمیگرده

   4
   0
  2. دقیقا درست گفتی مرد مردادی برای دیگران خوبن ولی برای خانواده خودخواه و زورگو و پرخاشگر

   2
   4
 7. پسرای مرداد با دخترای تیر میسازن البته اینم بگم که همه متولدین ماه دونوع یا خوبن یا بدهستن و بستگی به فرهنگ و خانواده و سفره ای که بزرگ شدن هم داره حتی تو تیریااا متولد بیشعورم زیاد دیدم خوبم زیاد دیدم تو مردادم همینطور و واقعان به فرهنگ خانواده شون بستگی داشت.

  4
  2
  1. من تیریم ، مردادی ها رو دوست دارم ، از چه لحاظ با هم میسازیم؟ زوج تیر و مرداد دیدی که خوشبخت باشن؟

   1
   1
  2. سلام منم به تورم یه مرد مردادماهی خورده دروغگو و حوس بازو فهمیدم زن داره اومده تورابطه ، من گول مذهبی بودنشوخوردم بینشون خوب پیدامیشه و برادرخودم مردادماهی اصلنم اهل چشمچرونی نیست زنوبچه داره‌وخیلی بهشون میرسه

   3
   0
 8. سلام من یه دختر فروردینی ام . ب تازگی از یه پسر مردادی خوشم اومده اونم همینطور . امیدوارم کنار بیایم باهم.

  0
  1
  1. منم فروردینم . اتفاقا از یه پسر مردادی خوشم میاد . اونم همینطور . هر روزبهم میگه دوست دارم .
   دخترفروردین با پسر مرداد ماهی میسازه.چون دختر فروردین عاشق بشه غرورش می‌ذاره کنار و حکومت رانی رو. و تو عشق و محبت کم نمی‌ذاریم. پسرای مردادی. عشقنننننن. عالی.

   1
   2
  2. اول سلام به تمام برو بچه های مردادی و داشای گنگ.
   میتونه خوب باشه ولی تنها شرطش اینه که دوست داشتن یه طرفه نباشه.

   0
   0
 9. سلام من جوادم یک شهریوری زنم متولد مرداد بود و بعد عمری زندگی ازم جدا شد با یه بچه پسر مردادی، دقبقا مطالب بالا خیلی نزدیک بود و کاملا شرح مردادی ها رو دقیق گفت و در آخر حرف از یک نقطه تاریک تو زندگی مردادی نوشت، میخواستم اطلاع رسانی کنم که همونطور که یک شخصیت فیک اکثر مواقع به نمایش میزارن و به تعریف تمجید علاقه دارن در واقع همونطور که فرمودید اینا همه سرپوش گزاشتن و توجیه کردن و در واقعیت هیچی نیستن همش نمایشه فیکه و بدرونشون همچی برمیگرده از ضعفه اعتماده به نفسشون میاد چون نمیخان کسی حقیقت اصل بدونه و این حقیقت شاید به مرگشون بیانجامه درسته درک کردم بنده اینو دیدم لمس،کردم باتمام وجودم حس کردم دروغاشونم نشات میگبره زیاد دروغ میگن چون میترسن و سروصداشون همش مغلطه ی ببش نیست

  3
  3
 10. سلام همسر من هم مردادی همه این خصوصیات را دارد از همه بیشتر ولخرجی همسرم من رو نابود کرده ما هیچ وقت پس انداز نداریم به محض این که حقوق می‌گیرد همشو به سرعت خرج میکنه این بزرگ ترین نکته منفی که من واقعا خسته شدم

  2
  0
 11. من یه پسرمردادیم واقعا دمتون گرم مطالب خیلی نزدیک به شخصیت من بودن راستش من مغرورم خود خواهم به تعریف تمجید نیاز دارم یعنی ازم تعریف نشه خمار میشم دروغم واسه جلب و ارضای خواسته های عشقم میگفتم ولی راستش من کینه ای هستم کینه شتری و یه خصوصیت دیگه هم دارم اصلا چشم چرون نیستم خداوکیلی تو دوسال گذشته به چشمای هیچ دختری یه صدم ثانیه هم نگا نکردم حتی اگه اون دختر زیبا بوده حواسشم نباشه نگا نمیکنم خیلی ولخرجم ۷سال پیش با دختر آبانی مغروری به اشتباه دوست شدم بعد ۵سال از هم جدا شدیم البته فقط دوست بودیم حدود ۲ساله قطع رابطه کردیم اونم پارسال ازدواج کرد(پروفایلش چک میکردم فهمیدم) الان بی‌شعور زنگ میزنه جواب نمیدم پیام داده میگه چیز خوردم اگه جدا بشم میای منو بگیری منم گفتم نه ازش متنفرم….راستش دوست نداشتم بخاطر من دل اون مرد همسرشو منظورمه نمیخواستم بشکنه اون واقعا همه مثل هم نیستن ولی ۷۰درصد با شخصیت متولدین ماه‌ها مطابقت داره خونواده و محیط تاثیر مستقیم داره ولی یه مردادی اونقدرا هم خنگ نیست تعریف الکی رو میفهمه خیلی خیلی ریز بین و باهوشه یعنی اگه ریگی به کفشتونه دورشو خط بکشید که اخرش مچتونو میگیره یه جوری پاره تون میکنه بخیه نگیرین❤️❤️❤️بدرود

  4
  1
 12. خودم فروردینم دوست پسر قبلیم شهریور بود بین منو یه دختری ک دوسش داشت نمی‌تونست یکیو انتخاب کنه ‌ . خودم رهاش کردم قیدش زدم . با ی پسر مردادی ک از قبل تر میشناختمش رو خدا جلو راهم گذاشت.مردادی یکاری کرد ک همرو فراموش کردم و فقط دل به خودش بستم . خلاصه عالی هستین پسرای مردادی

  1
  2
 13. من عاشق ی پسر مرداد ماهی شدم اونو نمیدونم اما کلا ازش خوشم اومده عاشق ادا هاش شدم خلاصه …

  0
  0
 14. میدونی چیه؟ ما پسرای مردادی کلا یه هیجان خاصی برای جنس مخالف داریم ک خیلی گنگه. شاید بعضی وقتا شیطنت کنیم ولی آخرش یه نفر و میخوایم. البته اگه اون مارو بخاد‌.

  راستی با پسرای مردادی فقط دخترای خرداد و آذر رو میدونم ک خوبن بقیش زیاد اطلاع ندارم ❤

  1
  1
  1. پسر مردادی فقط با دختر تیرماهی می سازه .. چون جفتشون خوش قلب و مهربونن …تو فامیل مردادی و آذری بودن که فقط به خاطر ظاهر با هم بودن و نهایت طلاق گرفتن با فروردین‌ماه هم دیدم که فقط بیرون که میرن خوبن ولی عالی و مچ نیستن

   0
   2
 15. خب… الان فهمیدم نمیتونم با کراشم باشم.. اردیبهشتی ام. اصلانم گریم نگرفته.

  0
  1
 16. من هم مردادی هستم متولد ۱۲ مرداد ولی اکثرا درست نبود

  0
  1
 17. من هم مردادی هستم خانمم آبانی زندگی بسیار خوبی داریم و اینو میدونم خانمم خیلی منو درک میکنه که زندگی م خوبه

  0
  0
  1. یک مرد مرداد ماهی فقط کافیه جایگاهش در خانواده به رسمیت شناخته بشه اونوقت می بینید که چقدر بینظیره

   1
   0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.