معنی اسم فریال

معنی اسم فریال

معنی نام فریال

معنی، ریشه و فراوانی اسم فریال

همانطور که در قسمت اسم های دختر با ف در وبسایت نام فارسی و هم چنین اینستاگرام نام فارسی دیده اید، اسم فریال یک اسم دختر فارسی است. اسمی که چون سالهاست خیلی مورد استفاده برای نامگذاری فرزند دختر قرار نگرفته، اسمی است با فراوانی کم که به اصطلاح مادر پدر ها یک اسم دختر جدید به حساب می آید. در ادامه توضیحات تکمیلی درباره اسم فریال را خواهید خواند.

بررسی کامل اسم فریال

معنی فریال

اسم فریال یعنی چه؟

نام فریال همانطور که گفته شد از ترکیب فر + یال ساخته شده است. واژه فر به معنی شکوه است و یال به معنی گردن و بالای بازو؛ در نتیجه فریال به معنی دارای اندام و هیکل با شکوه است؛ دختر قوی و با شکوه؛

ریشه اسم فریال

همانطور که گفته شد نام فریال، یک اسم دختر فارسی است. NameFarsi.com

Ferial name
اسم فریال Ferial name

اسم فریال در ثبت احوال ایران

بر اساس استعلام تیم نام‌فارسی از ثبت احوال کشور، فريال، این نام زیبای دخترانه مورد تایید ثبت احوال ایران برای نامگذاری فرزند دختر است.

فراوانی فریال در ثبت احوال

تعداد اسم فریال در ثبت احوال ایران  ۲۴۳۸ نفر است که البته این رقم از سال ۱۳۹۶ تغییری نکرده است. به دلیل فراوانی کم اسم فریال، این نام دختر زیبا، به اصطلاح عام یک اسم جدید دختر با ف محسوب می شود.

معنی فریال در ثبت احوال

فریال = (عربی) ۱- زیباروی. ۲- خوش صدا. ۳- نام پرنده ای است.

اسم های ایرانی هماهنگ و شبیه با فریال

اسم دختر شبیه فریال:

اسمهای مارال (اسم دختر ترکی با م) فرنیا، کژال، فرین، پرنیا، بارانا، کیارا، ایلما (اسم دختر لریفاطمه، فرزانه و … اسم های دختر با ف را ببینید.

اسم پسر هماهنگ با اسم فریال:

نام بردیا، بهرام، فریبرز، پرهام، فرزاد، فراز و … اسم های پسر با ف را ببینید.

سوالات همراهان نام فارسی درباره نام فریال:

اسم فریال به انگلیسی اسم فریال به چه معناست؟ فریال استیج فریال اینستاگرام فریال بیوگرافی فریال مستوفی فریال گواشیری فریال یوتیوب اسم فریال معنی اسم فریال یعنی چه اسم فریال به چه معناس؟

4.7/5 - (3 امتیاز)

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.