دختر اسفند ماهی

طالع بینی و خصوصیات دختر اسفند ماه

زن متولد اسفند ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه اسفند

خصوصیت زن اسفند ماهی

جذابیت جز وجود دختری است که در ماه اسفند متولد شده است و پی بردن به آن هم نیازی به خواندن کتب و مقالات ستاره شناسی ندارد. به موازات این جذابیت نقاط ضعفی نیز در وی وجود دارد، اما آنچه که در بدو امر نظر شما را به سوی خود جلب خواهد کرد، ظرافت و حالت زنانه غیر قابل انکار دختر اسفند ماهی است.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه اسفند این چنین است:

اسفند:

در اوستا و اوستایی، اسپنتا آرمیتی، در پهلوی اسپندر، در فارسی سپندار مذ، سفندارمذ، اسفندارمذ و گاه به تخفیف سپندار و اسفند گفته شده که کلمه ای است مرکب از دو جزء: سپند (که اسم پسر هم هست)، که صفت است به معنی پاک و مقدس، یا ارمئتی هم مرکب از دو جزء: اول آرم که قید است به معنی درست، شایسته و بجا. دوم متی از مصدر من به من معنی اندیشیدن. بنابراین ارمتی به معنی فروتنی، بردباری و سازگاری است و سپنته آرمتی (آرمیتی) به معنی بردباری و فروتنی مقدس است. در پهلوی آن را خرد و کامل ترجمه کرده اند. سپندارمذ یکی از امشاسپندان است که مونث و دختر اهورامزدا خوانده شده است. وی موظف است که همواره زمین را خرم، آباد، پاک و  بارور نگه دارد، هر که به کشت و کار بپردازد و خاکی را آباد کند خشنودی  اسپندارمذ را فراهم کرده است و آسایش در روی زمین سپرده به دست اوست و خود زمین نیز نماینده این ایزد بردبار و شکیباست و مخصوصا مظهر وفا و اطاعت و صلح و سازش است. بیدمشک گل (اسم گل ها) مخصوص سپندارمذ می‌باشد. علاوه بر این سپندارمذگان، روز عشق ایرانیان معادل با ۲۹ بهمن ماه (پایان بهمن و شروع اسفند) نامگذاری شده است.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد اسفند آشنا می شویم:

زنان متولد اسفند

خصوصیات کلی زن اسفندماهی

دختر و زن متولد اسفند March girl، ظرف عسلی است که قدری فلفل به داخل آن ریخته شده است. برای زن متولد اسفند این امکان بیش از پیش فراهم شده است تا در زیر ظاهر بسیار جذاب خود گزندگی تندتری از فلفل پیدا کند.

از سوی دیگر به جرات می توان ادعا کرد که زن متولد اسفند، به عنوان یک زن، از بسیاری جهات بی نظیر است. او نه تنها کسی نیست که بخواهد بر مرد زندگی خود حکومت داشته باشد و چنین آرزویی حتی در اعماق قلب وی نیز وجود ندارد بلکه حاضر است با بردباری بی نظیری تمام خود خواهی های یک مرد را تحمل کند فقط به این شرط که به طور کامل مورد حمایت او قرار بگیرد. دختر متولد اسفند از سنین میانسالی به بعد با تمام وجود خویش خواهان آن می گردد که سر ظریف خویش را روی شانه های پهن و قدرتمند مردی قرار بدهد و در پناه وی احساس کند که مورد حمایت قرار می گیرد و موانع و مشکلاتی که بر سر راه وی قرار می گیرند، یکی پس از دیگری به وسیله مرد محبوب خود از میان برداشته می شود.

March girl
دختر و زن اسفند

مرد از نگاه دختر اسفندماهی

برای زن متولد اسفند مرد اعم از اینکه برادر باشد یا پدر، دوست باشد و یا شوهر، موجودی است که می تواند وسط حیاط منزل بایستد و در حالی که یک دست خود را به کمر زده است، با دست دیگر جلوی سنگ آسمانی عظیمی که از کهکشان ها به سوی او پرتاب شده است را بگیرد. شما یک چنین نظریه ای را با بردباری عجیب او در تحمل غرور خاص مردان مخلوط کنید و مقداری هم گرمی و ذوق و شوق به آن اضافه کنید و آن وقت پی خواهید برد که چرا دختری که در ماه دوازدهم سال به دنیا آمده است، این چنین مورد توجه مردهاست.

محل زندگی ماهی دریاست و دریا مرکز نرمش و رمز و اسرار و زیبایی هاست و مرد شیفته این زیبایی و رمز و اسرار وجود زن است.

روحیات فصلی دختر اسفند ماهی

زن متولد اسفند در بهار مانند پرندگان سرشار از عشق و هیجان است. در تابستان لباس کوتاه را فراموش نمی کند و در پلاژها در کنار دریا جذاب ترین لباس زیر را به تن دارد. در پاییز با اشتیاق تمام در کنار شما به تماشای مسابقه فوتبال (که ممکن است هیچ چیز از آن نداند) می نشیند و در حالی که دست خود را برای گرم کردن به داخل جیب کت شما کرده است. مرتبا راجع به جریان بازی از شما سئوالاتی می کند. و زمستان بسان یک دختر شاد و جذاب لباس اسپورت می پوشد و به این ترتیب در یکایک دقایق زندگی لحظه ای با ظرافت ها و جذابیت های زنانه فاصله پیدا نمی کند. بی جهت نیست که گفته اند زن متولد اسفند کندو است و مردها هم زنبور عسل این کندو هستند. NameFarsi.com

دختر و زن اسفندی در رابطه

ناراحت ترین مرد در جوار زن متولد اسفند احساس آرامش می کنند. او آبی است که بر روی آتش ریخته می شود. پس از چند دقیقه گفت و گو مرد آشکارا درک می کند که به علت اشتباهات خود مورد سرزنش او قرار نمی گیرد و مشکلاتی را که با آن ها مواجه می باشد، ناجیز و غیر قابل بحث می شمارد،‌ از آن گذشته زن متولد اسفند همیشه ایمان راسخ دارد که شکست های مرد زندگی او به علت ندانم کاری های دیگران است. او هرگز شوهر خود را مجبور نمی کند که قدم های سریعتری در زندگی بردارد، موقعیت اجتماعی این مرد،‌ هر چه که باشد، برای او کافی و حتی بهترین است.

زن ماه اسفند و ازدواج

پس از ازدواج ممکن است قدری به جان شما نق بزند، این نق زدن ها گاهی حالت گوشه و کنایه هم پیدا می کند،‌ در حالی که شما هرگز نمی توانید از خود عکس العملی نشان دهید زیرا جذابیت زن متولد اسفند حربه ای نیست که مرد بتواند در مقابل آن مقاومت کند،‌ به علاوه فرض کنیم( آن هم بر فرض محال) که از کوره در رفتید و اوقات تلخی به راه انداختید، خیال می کنید چه خواهد شد؟ با نرمش خاص خود را در زیر چتر حمایت شما قرار خواهد داد و لحظه ای با کمال تعجب مشاهده خواهید کرد که حریف با شما در یک جبهه قرار گرفته است و شما بر علیه موجودی که دیگر وجود خارجی ندارد و نمی دانید کیست و کجاست، دارید می جنگید.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

طبیعی است با برخوداری از یک چنین ظرافت های زنانه ای و با توجه به ضعفی که مردها در مقابل آن دارند، زن متولد اسفند به راحتی می تواند نقاط ضعف و معایب خویش را ازچشم مرد زندگی خود بپوشاند. صورت فلکی برج حوت دو عدد ماهی است که در دو جهت مخالف در حال شنا کردن هستند، این دو ماهی را همیشه درست شکل هم می کشند. چه اشتباه بزرگی! به ستارههای تشکیل دهنده این برج در آسمان نگاه کنید و به رأی العین ببینید که به هیچ وجه دارای تقارن نیستند. یکی از این دو ماهی سمبل زیبایی و لطافت و آن دیگری سمبل نرمش و ظرافت است که در دو جهت مختلف در حال شما می باشند و به این ترتیب برای او همیشه این امکان وجود دارد که بتواند با یک مانور سریع و ظریف خود را از مخمصه نجات بدهد، در حالی که این اماکان برای زنان متولد ماههای دیگر اصلا وحود ندارد.

او خیلی بیش از زن های دیگر حساس است و اگر رفتار شما بیش از حد تند و خشن باشد، نظام دلپذیری را که طبیعت در نهاد وی به ودیعه گذاشته است، به هم خواهد زد و آن وقت تبدیل به موجودی بی هدف و عاطل و باطلی می گردد که دیگر نخواهید دانست با او چه باید بکنید. زن متولد اسفند جواهری است که خیلی چیزها ممکن است او را ضایع بکند. مادران و پدران هم باید مراقب این حساسیت باشند، و اگر دختری دارند که در دوازدهمین ماه سال متولد شده است،‌نباید کاری کنند که ماهی های صورت فلکی او از هم جدا شوند و در غیر این صورت او به زودی تبدیل به موجود تنها و سرگشته ای خواهد شد که بدون هیچ نوع هدف و منظوری در اقیانوس بزرگ زندگی به شنا خواهد پرداخت و لحظه ای از جستجو آن نیمه دیگر صورت فلکی خود که از وی جدا شده است، باز نخواهد ایستاد.

دختر متولد اسفند

خوشبختانه بسیاری از دختران متولد اسفند دارای نیروی فکری لازم برای جلوگیری از جدا شدن ماهی های صورت فلکی خود از یکدیگر هستند و برای این کار حداکثر بهره برداری ممکن را از ظرافت های زنانه خویش به عمل می آورند.

در دو جهت قرار داشتن ماهی های صورت فلکی برج حوت موجب پیدایش خصوصیات ذاتی دیگری نیز در زنان متولد این ماه می گردد و آن این است که شما در نظر اول هرگز نمی توانید متوجه هدفی که این زن در پی آن است، بشوید. او لحظه ای به این سو می لغزد و لحظه ای بعد ظریفانه در جهت عکس آن به حرکت در می آید، برای صید او تنها راه این است که بدانید محل سکونت او کدام یک از ده تا رودخانه ای است که به دریا می ریزد. صیادان خوب می دانند که هر ماهی رودخانه ای برای خودش دارد.

قبل از هر چیز این را باید بدانید که او بسیار باریک بین و دقیق است، شاید لازم باشد که لغت ناقلا را نیز به باریک بینی اضافه کنم زیرا بسیاری از کسانی که به دام دختران متولد اسفند افتاده اند، اصلا نمی توانند بگویند چطور این واقعه رخ داده است.

هیچ بعید نیست که شما در این لحظه زن متولد اسفندی را می شناسید که هر بار به دیدن او می روید با لبخندی به مراتب دلنشین تر از آنچه که انتظار آن را دارید، از شما استقبال می کند و این فکر در سر شما وجود دارد که روزی نام خانوادگی خود را شامل حال او نیز بکنید. شما خیال می کنید که او اصلا زیرک نیست، اما به احتمال خیلی زیاد اشتباه می کنید.

آمار نشان می دهد که دختران دیگر موفق به پیدا کردن شوهر برای خود می شوند و یا در بین زنانی که به علتی از همسران خود جدا شده اند و بعد هم تنها مانده اند، اقلیت مطلق با کسانی است که در این ماه متولد شده اند. اما خوب شما ممکن است اسم دیگری روی آن بگذرید، مثلا می گویید، شرم و جذابیت و هوش زنانه موجب می شود که ماهی ها عوض شکار شدن صیادان را به دام اندازند.

زن اسفندماهی سخت رؤیایی است و با وجود آنکه ظاهرا کوچکترین اطلاعی از اصول تنظیم بودجه ندارد، خیلی خوب لباس می پوشد، میهمانی می دهد، کرایه خانه و اقساط لوازم قسطی را سر موعد می پردازد، هدایای تولد شوهر و بچه های خود را فراموش نمی کند وخلاصه آخر کار که نگاه می کنید، می بینید که با پولی که برای خرج منزل در اختیار وی گذاشته شده است، همه کارها را انجام داده است، در حالی که شما حتی تصور آن را هم نمی کرده اید. روابطی که این زن با دیگران برقرار می کند، بدون شک در نوع خود منحصر به فرد است. از زن همسایه گرفته تا رفتگری که ظرف زباله را می برد، بقال سر کوچه، نفتی، بچه های محل، قصاب، روزنامه ای، و حتی صاحبخانه که هر ماه برای گرفتن کرایه مراجعه می کند،‌ با او سلام و علیک بسیار دوستانه ای دارند. او عملا موجودی است که هیچکس خود را دشمن وی نمی داند.

صورت فلکی ماهی (حوت)
سیاره دختر اسفند ماهی

سیاره دختر ماه اسفند نپتون و مرکب او باد صبا است و دختر متولد اسفند سوار بر این مرکب هر لحظه به سویی رکاب کش است. او به گونه ای تعجب آور احساساتی است و وقتی قلبش شکسته می شود، مثل سیل اشک می ریزد و چنان نگاه مظلوم و سرزنش آمیزی به شما می اندازد که گویی خرگوشی را به هنگام شیر دادن به بچه هایش کشته اید. دختر متولد اسفند گاهی اوقات دستخوش این توهم می گردد که در این دنیای پر آشوب فاقد هر نوع وسیله دفاعی و حفظ بقا می باشد، در اثر یک چنین توهمی ناامیدی سراسر وجود وی را در بر می گیرد و وظیفه شما خواهد بود که به وی بفهمانید ذکاوت خارق العاده ای که طبیعت به وی داده است و نیروی عجیبی که در جلب نظر دیگران دارد، حربه های قاطعی می باشند که در دسترس او هستند و می تواند با اتکاء به آن ها گلیم خود را به مراتب راحت تر از دیگران از آب بیرون بکشد. مشکل ترین درسی که این دختر باید در زندگی فرا بگیرد، فائق آمدن بر دودلی ها و خجالتی بودن است. اگر ترس به اعماق وجود او رخنه کند،‌ تمام روابط او را با دنیای خارج قطع می سازد و آن وقت این خطر وی را تهدید می کند که تمام عمر تنها بماند. همیشه از آن هراسناک است که مورد تعدی و تجاوز دیگران قرار بگیرد و این خود می تواند سخت موجب ناراحتی اش بشود.

اینجا و آنجا، دختر متولد اسفند طبیعت آسیب پذیر خویش را زیر سرپوش یک شخصیت متکی به خود پنهان می سازد و این می رساند که سخت از بی پناهی در این دنیا هراسناک است و سخت از بی پناهی در این دنیا هراسناک و پیوسته از آن بیم دارد که اگر اسرار قلب رئوف خود را صادقانه جلوی کسی بازگو کند، مانند گرگ آن را هم بدرد، و شاید به همین دلیل هم باشد که بسیاری از زنان شاعر متولد این ماه سرایندگان اشعاری هستند که دقیق ترین نکات عشقی در آن ها بیان شده است. برای ایشان تنها کسانی که می توانند مکنونات قلبی خود را بدون ترس و واهمه باز کنند، قلم و کاغذ است. حتی شجاع ترین دختران متولد اسفند نیز در دوستی با جنس مخالف از یک دودلی و ترس عظیم رنج می برند. این یک قدم به جلو آمدن ها یک قدم به عقب رفتن ها به کلی موجب سردرگمی و گیجی پسران اطراف او نیز می گردد و روابط آنها بیش از پیش مغشوش می شود.

دختر اسفند ماهی
دختر متولد اسفند

زن اسفندماهی و خانواده

زن متولد اسفند از صمیم قلب به کودکان خود عشق می ورزد اما هرگز به ایشان اجازه نمی دهد به گوشه خاص شما قدم بگذارند. بخش بزرگی از قلب او از آن شما است و هیچ کس را یارای دخول به آن نیست. او فرقی بین بچه های خود نمی گذارد اما به آنکه قدری زشت تر، ظعیف تر و شکننده تر است، اندکی بیشتر می رسد. مادر متولد اسفند بدون شک بهترین مادر دنیا است، چون هیچ موجودی به اندازه او علت خجالت های پسر کوچولو و درد عظیم عشق های زودگذر دخترنوجوان خود را درک نمی کند. او حاضر است همه چیز زندگی خویش را فدای کودکان خود کند و مخصوصا سعی بر آن دارد که مانع محرومیت کشیدن ایشان از چیزهایی بشود که خود در دوران کودکی از آنها محروم بوده است. گذشت و چشم پوشی او ممکن است قدری بیش از حد لزوم باشد. انضباط را به سختی می تواند مرعی بدارد و این نقطه ضغفی است که گاهی اوقات تا حد بی توجهی پیش می رود و موجب بدبار آوردن کودکان می گردد. طبیعی است که در یک چنین مواردی این وظیفه پدر است که نظم شدیدتری نسبت به کودکان خود به موقع اجرا بگذارد. زن متولد اسفند ترجیح می دهد که شما نان آور خانواده باشید و او زن خانه باقی بماند. به کار شما کاری نخواهد داشت و به وی مربوط نیست که از کجا پول در می آورید، و اگر از نظر مالی با مشکلی مواجه شدید، فقط وقتی به کمک شما خواهد آمد که واقعا به بن بست رسیده باشید. سر به هوایی او در خرج و دخل منزل را چندان جدی نگیرید زیرا همانطور که گفته شد. تا آخر ماه کسری نخواهد آورد.

شاید باور نکنید، اما دختر اسفندی پیوسته از نیروی عجیبی الهام می گیرد. سیاره نپتون لحظه ای چشم از او بر نمی دارد و هر وقت لازم باشد، با قدرت وارد عمل می گردد و راه و چاه را به وی نشان می دهد. هرگز روز تولد او، سالگرد ازدواج و یا محلی را که از وی خواستگاری کرده اید، فراموش نکنید، زیرا او خیلی بیش از هم جنسان خود زن است و احساساتی و پایبند به خصوصیات خاص خود می باشد.

متولد ماه اسفند و ازدواج

در طالع بینی متولد ماه اسفند با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین اسفند:

مرد تیر ماه (عاطفی)، مرد آبان ماه (متوازن)، مرد اردیبهشت ماهی (مترقی)، مرد ماه مهر و مرد دی ماه (خصوصیات مرد دی ماه).

ماه های ناجور با دختر متولد اسفند:

مرد فروردین ماه (با قدرت)، مرد مرداد ماه (پر حرف) و مرد خرداد ماه.

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

نظر شما درباره اسفند ماهی ها چیست؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.3/5 - (15 امتیاز)

96 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر اسفند ماه”

 1. کی گفته اسفندی ها بهترین مامان های دنیان هان؟
  من که بی جهت نمی گم مامان خودم اسفندی اخه من درد دلم رو به کی بگم حالا فدا میگن بد مامان خودش رو میگه ولی شد تا حالا ۷یا۸ سالگی از همون بچگی مامانت با چوب بزنت یا تو ۲یا۳ سالگی اینقدر کتک بخوری که رو لپات جای دستش بمونه و لپات قرمز بشه بعد که بزرگی شدی هرچی دلش خواست بهت بگه بعدم اگه انتقاد کردی تا یه هفته بهت شام نهار نده تو مدرسه هم که به یکی از دوستات بگی هیشکی باورش نشه همه بگن وای بد مامانش رو میگه وای همه مامانای دنیا خوبن به بقیشون هم دیگشون هم روت نشه بگی یکبار داشتیم تعریف می کردیم من گفتم مامانه من نمی خواست جشن فارغ التحصیلی بیاد یکیشون برگشت گفت وای اصلا دوست داره
  نمی گم متولد چه‌ماهی هستم که فردا نگین وای بد مامانش رو میگه

  6
  6
  1. من دختر اسفندم همسرم آذر ماهی هست خیلی باهم خوبیم چون اون به من خیلی محبت میکنه و همیشه دوستت دارم رو زبونشه من هم همیشه تقدیرش میکنم ازش تعریف میکنم چون آذری ها فقط دوس دارن ستایش بشن با مادرشوهرم هم خیلی خوب کنار میایم و ایشون تیرماهی هستن ولی مطمئنم دوتا تیر کنار نمیان و دوتا اسفند هم همینطور من خودم خیلی احساسی ولی مغرور هستم همیشه می گفتم دوست دارم خودم کار کنم ولی بعد از چند سال کار کردن به این نتیجه رسیدم که همه این خاسته م به خاطر غرورم بوده وگرنه دوست دارم تحت حمایت همسرم باشم و کار نکنم…فکر میکنم خانم های اسفندی که میگن ما دوس نداریم خانه دار باشیم به خاطر غرورشون هست و بعد یه مدت به این نتیجه میرسن

   4
   3
  2. سلام
   من یه پسر اسفندی ام میخواستم بدونم اگر زوج مد نظرم هم اسفند ماه باشد چگونه است آیا مشکلی در رابطه و زندگی برای ما اتفاق نمی افتد و ما میتوانیم در رابطه بسیار با هم صمیمی باشیم لطفاً جواب دهید.

   3
   4
  3. برعکس بهترین مامان دنیان مامان شما اثتسناس قرار نیست که همه یکجور باشنننن

   2
   1
  4. پیش فرض
   مادر هرماه ۳ اشتباه کرده
   میشه سالی ۱۲ اشتباه
   شما در سال چقدر اشتباه میکنید؟؟؟
   مادر با زدن کار اشتباه شمارو بخشید و فراموش کرد .
   شما بخشیدی و فراموش کردید ؟
   هر انسانی که انسان دیگری رو عذاب میده اون یه فرشته هست چون اومده در غالب نقش عذاب دهنده که به شما درسی بده که مرحله ایی از زندگیتونو پاس کنید

   شما هر لحظه و هر دقیقه دارید با خودتون حمل میکنید
   و واون گشنگی و چوب خوردنو جای دست رو صورت رو تازه نگه می‌دارید
   بخشیدن و رها کردن و لذت بردن در زندگی شاید درس بزرگی از تک تک ماها باشه که باید با وجود حضور یک سری افراد که از نظر ما سنگ دل پاس کنیم و وارد مرحله بعدی بشیم جهت تکامل رسیدن
   از این افراد ممنون باشیم و عاشقانه ازشون تشکر کنیم که به ما درپاس شدن و تکامل کمک کردن .
   عشق و ثروت مادی و معنوی به تک تک افراد ی که ا مدن در نقش‌های فوق سنگین و سخت و زجر آور که به ما تکامل بدن .
   پاس کردن : به نام خداوند بخشنده و مهربان
   اسمش رو میگیم و قبول داریم هستیم ؟؟؟؟؟؟

   0
   1
   1. من اسفندی ام همسرم تیر ولی خیلی باهم تفاوت داریم و ناسازگاری داریم راهکار لطفا ارائه بدین متشکرم

    0
    0
  5. من اسفند ماهی ام حس میکنم مثل مادر شما با دخترم رفتار می کنم چون میخوام از همه بالاتر ببینمش ولی خیلی هم دخترم رو قبولش دارم همیشه میگم من هیچم فقط دخترم همه چی تمومه

   1
   1
  6. ارغوان جان شما مامانتون اختلال داره چون فرقی نمیکنه چه ماهی هیچ مادری اینجوری رفتار نمیکنه

   4
   1
  1. ارغوان خانوم همه اسفندی ها یه جور نیستن شماهم حق توهین به دختران و زنان اسفند رو نداری فقط مادرت ناجور بود دلیل نمیشه که مادر های دیگه که متولد اسفندن با بچه هاشون بد باشن من یکی تو فامیل دارم که اسفندی هست ولی رابطه اش با بچه هاش خوبه

   5
   1
 2. سلام
  ازدواج یه اسفند ماهی با یه اسفند ماهی خوبه یا بده

  2
  6
 3. سلام منم یه اسفندیم واقعا همه چیز کاملا درست بود ما دخترهای اسفندی خیلی احساساتی و عاشق پیشه ایم وقتی عاشق کسی بشیم تا ابد عاشقش میمونیم ولی همیشه راجع به طرف مقابلمون یه دودلی داریم که ایا دوسمون داره یانه؟

  13
  2
 4. سلام من اسفندماهی هستم بیشترمطلب درمورداسفندماهیادرست بود زنهای اسفندماهی خیلی خانواده دوست وعاطفی هستن واهل خیانت نیستن

  6
  1
 5. من تمام نظریات را خواندم تشکر از اسفندی های که نظر خودرا گذاشته بودند من آذری ام یک اسفندی مورد علاقه ام هست همیشه ازش تعریف می‌کنم اون فقط میخنده و تایید می‌کند من اصلا نمی دونم آیا من هم مورد علاقه اش هستم یا خیر یا شاید قدرت ابراز عاطفه شان ضعیف هست ؟

  4
  1
 6. من اسفندی هستم و شوهرم خرداد ماهی و زندگی خیلی خوبی داریم و همسرم خیلی مهربان است این طالع بینی ک اسفند ماهی بای خردادی رابطه ناجوری دارن در مورد همه یک جور نیست

  2
  1
 7. من اسفندی هستم و همیشه پر شور هیجانم دوست دارم به حرف های دیگران گوش بدم و بهش مشاوره بدم و خیلی احساساتی هستم ولی همون قدر که احساسی هستم مغرور هم هستم و غرورم برام مهمه ولی اگه کسی ازم کمک بخواد کمکش میکنم و تا حالا نه گریه کردم نه از کسی کمک خواستم

  4
  2
 8. من یه اسفند ماهی هستم تمام مطالب درست بودن خیلی ممنون

  4
  1
 9. ببین ناز گل خانم من مامانم اسفندیه بابامم مردادیع ولی با هم خعلی میسازن وهمدیگه رو دوس دارن تازه ربطی ب ماه تولد نداره هرکی ی خوصیاتی داره مگ ب ماهه

  1
  2
 10. وااااای اسفندیا اصلا اینجوری نیستم من خیلی مستقلم و اصلا به عشق و عاشقی اعتقادی رو ندارم چرا این همه چرت و پرت گفتین

  2
  6
 11. نه همه مطالب اما بیشتر خصوصیاتی که در مورد ما ارائه شده بود درست بودند. ما در رابطه با یک جنس مخالف هم بسیار مغرور هستیم. ارتباط برقرار کردن با یک اسفندی مراحل و چهارچوبی داره که اگر موفق بشن انها را رد کنند یک دوستی و صمیمیت عالی با ما تجربه می کنند که در آن هیچ خیانتی صورت نمی گیرد.

  6
  1
 12. خدایی دخترای اسفند از چوب هم خشک ترن
  معذرت خواهی اصلا بلد نیستن حتی وقتی مقصرن
  مشکلات هم با ی شب بخیر یا خدافظ میخوان حل کنن
  ابراز علاقه هم اصن بلد نیستن فک میکنن ی چی ازشون کم میشه اگه اینکارو کنن

  1
  1

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.