دختر ماه تیر

طالع بینی و خصوصیات دختر تیر ماه

زن متولد تیر ماه

خصوصیات زن و دختر متولد ماه تیر

خصوصیت زن تیر ماهی

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه تیر این چنین است:

تیر:

تیر یعنی:

تیر نام چهارمین ماه سال و روز سیزدهم هر ماه گاهشماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا (زبان اوستایی) تیشریه، در پهلوی تیشتر و در فارسی صورت تغییر یافته آن یعنی تیر گفته شده که یکی از ایزدان است و به ستاره شعرای یمانی اطلاق می‌شود. فرشته مزبور نگهبان باران است و به کوشش او زمین پاک، از باران بهره مند می‌شود و کشتزارها سیراب می‌گردد. تیشتر را در زبانهای اروپایی سیریوس خوانده اند. هر گاه تیشتر از اسمان سر بزند و بدرخشد مژده ریزش باران می‌دهد. این کلمه را نباید با واژه عربی به معنی سهم اشتباه کرد.

در میان اسامی ایرانی، تیرداد یک اسم پسرانه به معنی پسر متولد ماه تیر و از پادشاهان سلسله اشکانیان است.

زنان متولد تیر

خصوصیات کلی زن تیرماهی

زن متولد تیر ماه بسیار باوفا، نجیب، صرفه جو و گاهی اوقات خسیس، در آشپزی مقداری قابل، در شبهای مهتابی بسیار عاشق، و در دوران مادر بودن یک زن کم نظیر است. او از انتقاد به شدت نفرت دارد و به معایب خود کمتر گردن می نهد و پذیرا می شود. در عرض ماه سه چهار مرتبه بد خلق و خوش خلق می شود و گاهی قهر می کند و در لاک خود فرو می رود. اگر با شما دعوا و اوقات تلخی کرد،‌ برای آشتی کردن هرگز پیشقدم نمی شود. در مقابل دختری که در تیر ماه متولد شده، مدت ها بلا تکلیف خواهید ماند. و نمی دانید که یک موجود ساکت و سر به زیر است و یا یک دختر پرخاشگر و به قول معروف شهر آشوب، و عجیب آنکه تقریبا هرگز به این راز پی نخواهید برد.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد تیر آشنا می شویم:

دختر تیر ماه

روزی که هوا ابری و بارانی است، اندوهگین و کسل است، وقتی آفتاب از لابلای ابرها بیرون آمد، کاری می کند تا پا به پای او غرق شادی بشوید. پیش بینی اخلاق و رفتار دختر تیر ماه درست مثل این است که بخواهید هوای دو ماه دیگر را امروز پیش بینی کنید. او درست نمونه ضرب المثل معروف یک روز از دنده راست بلند می شود و یک روز از دنده چپ، رفتارش بی شباهت به نواختن یک آهنگ موسیقی نیست، هر نتی با نت قبلی اش فرق دارد و آهنگ ها مرتبا تغییر می کنند و به این دلیل اگر شما می خواهید پیوسته با او باشید، باید پا به پای این تغییرات پیش بروید. اما ضمنا بدانید که اگر اندکی عصبانی، تا حدودی غمگین و اخمو و به شدت خیالاتی است اما در مقابل راه پول جمع کردن را بسیار خوب بلد است و با این خصلت خود مشاور مالی بسیار بزرگی است.

در رابطه جنسی بسیار پایبند نجابت است. به گذشته ها علاقه زیادی دارد و اشیاء کهنه و قدیمی را با ولع خاصی نگاهداری می کند، به نحوی که اگر شما بتوانید اسباب و اثاثیه خصوصی او را بگردید،‌با کمال تعجب چیزهای کهنه ای در آنها پیدا می کنید که سال ها از عمرشان گذاشته است: بلوزی که از مد افتاده است، گیره مویی که چندین سال قبل از کنار دریا خریده شده و حتی یک بار هم مورد استفاده قرار نگرفته، جوراب پاره ای که ده سال پیش آن را می پوشید و به کوهنوردی می رفت و قاب عکس شکسته ای که روز گاری عکس پدر بزرگ در آن بود.

متولد ماه تیر
خصوصیات تیر ماهی

دختر تیر ماهی و رابطه اش با پول!

شاید اگر روزی پای غرور و ابراز شخصیت در کار باشد، ناگهان پول زیادی خرج کند، اما به طور معمول میزان پولی که خرج می کند، خیلی کمتر از میزانی است که بدست می آورد. به هنگام ازدواج با شما، یکی از سئوالات خصوصی اش این است که: عزیزم چقدر پول نقد در بانک داری و به این ترتیب صحبت درباره پول یکی از بهترین سوژه هایی است که شما می توانید برای گفتگو با او انتخاب کنید،‌ البته این را هم باید گفت که او اگر شما را مرد دلخواه خود تشخیص داد و شما حساب بانکی چشمگیری نداشتید، رهایتان نمی کند، مشروط بر اینکه تشخیص بدهد مردی هستید که راه پول در آوردن را بلد هستید. ویژگی که به نوعی در مرد متولد تیر ماه نیز به چشم می خورد.

اگر روزی هدیه گرانبهایی به وی دادید و او گفت که نباید چنین چیز گران قیمتی را خریداری می کردی، حتم داشته باشید که تعارف نمی کند و از اینکه شما مقدار زیادی پول در راه خرید هدیه صرف کرده اید،‌ دلخور شده است.

اگر می خواهید که فکر زن تیر ماه را از اضافه حقوق،‌ اضافه کار،‌ رهن، نزول، مخارج زندگی و اینجور چیزها منحرف کنید، بهترین راه این است که در شب مهتابی او را برای گردش به کنار دریا ببرید. برای دختری که در ماه تیر متولد شده باشد، یک چنین شبی و یک چنین جایی بهترین و دلپذیرترین نقطه روی زمین است، چنین به نظر می رسد که قرص ماه تمام افکار مادی او را از سرش بیرون می کشد و او را یک پارچه شعر و احساس می کند.

تغییرات خلق و خوی زن متولد تیر ماه در شب های مهتابی شگفت انگیز است!

در مدتی که ماه در آسمان، شب به شب کوچکتر و هلالی تر می شود، او تبدیل به دختری خجول و سر به زیر می گردد که شرم و حیای بی حد و حصرش موجب تعجبتان خواهد شد. اما همین دختر خجالتی و منزوی در طی دو سه شبی که ماه قرص کامل دارد، قابلیت های شگفت انگیزی از خود نشان می دهد.

مثلا میان یک جمع صد نفری می رقصد و آواز می خواند،‌ ممکن است شعر بسیار زیبایی بسراید، آهنگ بسیار دلنشینی بسازد و یا عقاید فلسفی جالبی ابراز دارد. طبیعی است،‌ در طول مدت مزبور هم صحبتی با او بسیار شاعرانه و جذاب است. (خصوصیتی که در مرد متولد خرداد و کمی هم در مرد متولد تیر به چشم می خورد.)

دختر تیر ماهی
دختر تیر ماه July Girl

دختر تیرماهی و عشق

اگر دختری که در تیر ماه متولد شده است،‌ عاشق شما شده باشد، به دو صورت ممکن است این عشق خود را ابراز بدارد. او به شیوه ای بسیار لطیف و زنانه، همراه با برافروختگی صورت و حجب و حیای دخترانه، اما روش دوم تا حدودی غیر مستقیم خواهد بود و او برای ابراز منظور و حالت خود از کلی مکر و حیله های زنانه استفاده خواهد کرد و طبیعی است که این حالت دوم مخصوصا اگر شما هم عاشق او شده باشید، بسیار هیجان انگیز و زیباست اما اگر شما عاشق او و او عاشق شما باشد، خیال می کند معامله به این آسانی ها خاتمه می یابد. بعد از آنکه تمام مطالب طالعبینی را خواندید،‌ به این حقیقت پی می برید که هیچ زنی، از نظر مردها کامل نیست.

نگاهی به خصوصیات متولدین سایر ماه ها:

زن متولد فروردین پیوسته به فکر خودش است و برای به کرسی نشاندن حرف و نظرش تقلا می کند.

زن متولد آذر به طرز حیرت آوری رک گو است.

زن متولد آبان چنان رفتاری دارد که گاهی مو بر اندام انسان سیخ می شود.

زن متولد خرداد متلون المزاج است.

زن متولد مرداد خودخواه و مغرور است.

ولی زن متولد تیر معمولا هیچ یک از این خلق و خوها را ندارد. با وجود این، برخی نبایدها وجود دارد که شما باید در مورد زن متولد تیر ماه به خاطر بسپارید:

انتقاد؛ زن تیر ماه از اینکه مورد انتقاد قرار گیرد، به شدت نفرت دارد، اگر مورد تمسخر واقع بشود، شدیدا آزرده خاطر می گردد و بالاخره اصلا تاب و تحمل طرد شدن را ندارد. اگر شخص مورد نظرتان متولد تیر ماه است،‌ حتما این سه موضوع را به خاطر نگاه دارید.

او کمتر ممکن است عصبانیت خود را ظاهر سازد و بیشتر اوقات سعی می کند به صورت کجدار و مریز با شما رفتار نماید. اگر کاری که موجب رنجش خاطرش شد، بهتر است قدم اول را برای آشتی، شما بردارید. سعی کنید نسبت به مادر او خیلی مهربان باشید. از نظر زن متولد تیر ماه مادر کسی است که اصلا نمی تواند ناراحتی اش را ببیند: از بازگو کردن جوک هایی که برای مادر زن ساخته شده است، خودداری کنید زیرا اصلا تاب تحملش را ندارد.

اگر شما از گذشته او چیزهایی می دانید، هنگام مشکلات و اوقات تلخی ها آن ها را بازگو نکنید و این نه به آن جهت است که در وی حالت انفعالی ایجاد می کند بلکه به دلیل آن است که اولا به هیچ صورتی مایل نیست مورد انتقاد قرار بگیرد و در ثانی تمایل فراوانی به حفظ اسرار دارد. مخصوصا اگر این اسرار متعلق به خودش باشند. ضمنا او از اعتراف کردن بیزار است و هرگز این کار را با صداقت واقعی انجام نمی دهد. منتها اگر شما صادقانه گناهان و خطاهای خود را بازگو می کنید، ممکن است او هم تا حدی تن به اعتراف کردن بدهد.

ترسی که در زن متولد تیر وجود دارد

اگر خوب دقت کنید، متوجه می شوید که او از یک ترس موهوم نهانی رنج می برد،‌ ترس از اینکه نکند زیبا نباشد،‌ ترس از اینکه نکند جذاب نباشد، ترس از اینکه دارد جوانی را پشت سر می گذارد، ترس از اینکه پا به سن گذاشته چنانکه باید و شاید مورد احترام قرار نگیرد و رویش حساب نشود و او ولو اینکه هیکلی مانند ونوس، صورتی بسان قرص قمر و مغز متفکری شبیه ابن سینا داشته باشد، باز از چنین واهمه ای در نهاد خویش رنج می برد. برای آرام کردن خیالش او را متقاعد کنید که اولا از نظر زیبایی،‌ جذابیت و خوش هیکلی چیزی از زن های دیگر کم ندارد و در ثانی شما او را به همین صورتی که هست دوست دارید. خلق و خوی او لااقل ماهی چهار بار تغییر کلی پیدا می کند و این تغییرات همزمان با تغییرات ظاهری شکل ماه است. علاوه بر این روزی دو بار هم تغییرات مزبور نیز متناسب با جزر و مد دریاست. (البته به شرط اینکه این دریا، دریای خزر یا مدیترانه نباشد زیرا این دو دریا جزر و مد ندارد). شاید بهترین تعریفی که بتوان از خلق و خوی او کرد، این باشد که گوییم زمان تغییرات اخلاقی اش قابل پیش بینی است، ولی چگونگی این تغییرات غیر قابل پیش بینی هستند. در ساعاتی که اوقاتش تلخ است، به شدت نسبت به امور مختلف از خود دلسردی نشان می دهد، مثلا ممکن است با اصرار بگوید که آشپز خوب و قابلی نیست، ادعایی که مسلما حقیقت ندارد زیرا او،‌ مثل بقیه هم جنسان خود که در این ماه متولد شده اند، آشپز بسیار قابلی است. او به هیچ وجه با قوطی های کنسرو یا غذاهای منجمد میانه خوشی ندارد، علاقه اش به آشپزی چنان است که اگر فرصت کند حتی بیسکویت های مورد نیاز منزل را هم شخصا می پزد. پس از ازدواج با دختری که در ماه تیر به دنیا آمده است، خیلی زود متوجه می شوید که غذاهایی را که او روی میز می چیند، به راستی خوشمزه و لذیذ است. بدون شک اجاق گاز یکی از نزدیکترین دوستان او محسوب می شود و آشپزخانه اتاق دلخواه اوست. رفتار این زن به هنگام سرو کردن غذا واقعا تماشایی و جالب است. با حرکاتی بسیار موزون و لبخندی بسیار دلپذیر غذا را به سر میز می آورد، آن را سرو می کند و چنان با دقت قطعاتی مورد نظر هر کس را توی بشقابش می گذارد که وصف آن غیر ممکن است.

یکی دیگر از ترس های موهومی که در او احساس می گردد، این است که نکند مورد علاقه شما نباشد.(البته این را هم بگویم که شما اعم از اینکه زنتان متولد این ماه باشد یا نباشد، باید هر چند وقت یک بار عشق خود را به او ثابت کنید) اما در مورد زن متولد تیر ماه این کار باید خیلی زیادتر صورت بگیرد و اگر این وظیفه را فراموش نکردید، خواهید دید که او چطور پروانه وار به دورتان خواهد گشت. زن متولد تیر در مقابل ابراز عشق حساسیت زیادی از خود نشان میدهد که علتش احتمالا تخفیف یافتن همان ترس موهومی است که در نهادش وجود دارد،‌اما از سوی دیگر پیش گرفتن اینچنین روشی اشکالاتی نیز به وجود می آورد، مثلا یادتان هست که گفتیم کسی که در این ماه متولد شده باشد، چه زن باشد و چه مرد، وقتی از دست دادن شی ء مورد علاقه اش پیش بیاید، تا پای جان مبارزه می کند، خوب حالا اگر رفتار شما چنان باشد که زنتان بفهمد همسر مورد نظرش را یافته است، ده ها نوع غل و زنجیر به دست و پایتان بند خواهد کرد تا مبادا شما را از دست بدهد. البته مردانی پیدا می شوند که صمیمانه خواهان یک چنین زن وفاداری هستند اما آیا شما از زمره آن هایی می باشید که به قول معروف نتوانید بدون زنتان حتی یک جرعه آب بنوشید. اگر شما بتوانید اعتماد او را به خود جلب کنید، از نظر غذا و عشق هرگز دچار کمبود نخواهید شد. از نکاتی که پس از ازدواج با زن متولد تیر ماه باید رعایت کنید، خودداری از اقدامات و رفتاری است که موجب تاثر او و فرو رفتن به لاک اندرون شود. احساسات او به قدری رقیق و حساسیت او به قدری زیاد است که کوچکترین بی توجهی و یا ندانم کاری شما می تواند قلبش را جریحه دار سازد. نکته ناراحت کننده در این مورد این است که آدم نمی تواند حدس بزند او چه موقع آسیب پذیری زیادتری دارد و چه موقع از حرکات و گفتار شما تعبیرهای ناجوری به عمل می آورد. آیا می توانید تصور کنید که او یک شب در مقابل در مقابل این جمله شما که چه موهای نرم و زیبایی داری، ناگهان شروع به گریه بکند،‌ برای اینکه دفعه قبل از همه جای بدن او تعریف کرده بودید جز موهایش و این امر این توهم را برایش به وجود آورده بود که نکند موهای زیبایی نداشته باشد. بله حساسیت او در مقابل رفتاری که با وی می شود،‌ خارق العاده است و در ضمن بسیار هم زود رنج است. اشکش فورا به راه می افتد و این امر ایجاب می کند که همیشه دستمالی همراه داشته باشد.

زن تیر ماهی خسیس است؟

زنی که در تیرماه متولد شده است،‌ الزاما خسیس نیست اما نشانه هایی از این حالت در وی مشاهده می گردد. شما می توانید او را صرفه جو و دوراندیش بنامید. او هرگز نخ هایی را که روی جعبه ها می بندند، تکمه ها، قوطی های خالی روغن نباتی، کفش های کهنه و لباس کهنه و… را دور نمی ریزد. کسی چه می داند، شاید یک روزی این کاغذ عاشقانه ای که ده سال قبل نوشته شده است، این تکه نخ و یا این قوطی خالی روغن نباتی به درد بخورد، حتی فیوز شکسته ای هم که او در کشوی میزش نگاهداری می کند،‌ ممکن است روزی مفید واقع شود. بی فایده است اگر از او بپرسید که این همه جوراب پاره و دستکش پاره کهنه که جمع کرده است، به چه دردی خواهند خورد. اگر خوب بررسی کنید، متوجه نکته جالب دیگری هم می شوید و آن این است که علاقه او به جمع آوری اینجور چیزها صرفا و منحصرا به خاطر این نیست که خیال می کند ممکن است روزی به درد بخورند، او نسبت به اشیاء کهنه نوعی علاقه مندی ذاتی دارد، محرک او در این کار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، محرک او در این کار تا حدودی هم جنبه احساسی دارد، برای او، هر شیء کهنه ای که به وی تعلق داشته باشد، به نحوی خاطره انگیز است و به این دلیل با ولع خاصی به نگاهداری او آن می پردازد و این امر بالطبع شامل حال شما هم که شوهرش باشید، می گردد. اما کوشش او برای حفظ شوهرش بیش از آنکه ناشی از حسادت باشد، به علت احساس مالکیتی است که نسبت به شما دارد. البته به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالکیت است، اما به نظر بعضی ها خود حسادت هم ناشی از احساس مالکیت است، اما به نظر من بین این دو تفاوت هایی وجود دارد.

دختر ماه تیر
دختر متولد تیر ماه

دختر و زن تیر ماهی در مقابل مشکلات

بسیاری از زنان از ناملایمات زنانه و بدبیاری های زندگی فورا دست به شکوه و شکایت می زنند. در حالی که زن متولد تیر معتقد است که خدا کشتی را آنجا که خواهد برد. بسیار معتقد به سرنوشت و تقدیر است. وقتی جریان زندگی بر وقف مرادش پیش نمی برد، در کنج خلوت چند قطره اشکی فرو می ریزد و به حال خود تاسف می خورد، در حالی که عکس العمل ظاهری اش بسیار آرام است و صبر کنید تا کارها خود به خود روبراه بشوند. صبر و شکیبایی یکی از صفات بسیار خوب اوست، با وجود این وقتی از موضوعی ناراحت شد، باید به کمکش بشتابید و کاری کنید تا احساساتش جریحه دار نشود. از خود گذشتگی زن متولد تیر ماه برای کسانی که دوستشان دارد، حد و مرزی ندارد. وقتی یکی از این افراد به وی احتیاج پیدا کرد، ‌دیگر هیچ نوع اثری از آن دور اندیشی ها، احتیاط ها و تعمق ها در وجودش مشاهده نخواهد شد و چنان بی باکانه قدم پیش می گذارد و از خود گذشتگی نشان می دهد که به راستی اعجاب انگیز است. شما می توانید حتم داشته باشید که وقتی در تنگنا و سختی قرار گرفتید، او نه تنها رهایتان نخواهد کرد، بلکه با تمام قدرت پا به پای شما با مشکلات نبرد می کند تا از مخمصه نجات پیدا کنید.

در یک چنین مواقعی است که شما متوجه می شوید آن موجود ظریف و شکننده دیروز چگونه می تواند به صخره ای پا برجا و پر مقاومت تبدیل شود. در لحظات بحرانی مغزش مثل یک کامپیوتر شروع به فعالیت می کند و بهترین راه حل مشکلات را نشان می دهد. اگر گرفتاری مزبور شامل حال خانواده او بشود، سعی می کند با گرمترین احساسات و عمیق ترین عشق ها خانواده خود را از بلا دور می کند.

زن متولد ماه تیر و رابطه با فرزندان

علاقه این زن به بچه هایش چنان است که پس از تولد اولین کودک ممکن است این توهم برای شوهرش برای به وجود بیاید که دیگر مانند سابق مورد علاقه زنش نیست.

متولد ماه تیر و ازدواج

ازدواج با تیر ماهی

در طالع بینی دختر متولد ماه تیر با متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با متولدین تیر:

مرد متولد آبان ماه (دارای قدرت رهبری)، مرد اسفندی (همراه)، مرد متولد اردیبهشت (پر تکاپو)، مرد متولد شهریور ماه (ساعی و کوشا).

ماه های ناجور با دختر متولد تیر:

مرد متولد فروردین ماه (پر حرف)، مرد آذر ماه (افسرده)، مرد بهمن ماه و مرد خرداد ماه (دوشخصیتی).

رابطه شما با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

نظر شما درباره دختر و زن تیرماهی؟

به نظر شما دختران و زنان تیر ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.6/5 - (39 امتیاز)

174 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر تیر ماه”

 1. در پاسخ به آقای مهرداد:
  من خودم هم یک دختر تیرماهی ام که همه این مطالب در موردم صدق میکرد،و دقیقا خودم هم دارم همین رفتار رو با کسی که بهم علاقه داره انجام میدم.علتش اینه که تیرماهیها افرادی خاص هستند و برای کسی که عاشقش بشن رویا میسازن.علاوه بر این ماها جایگاه اجتماعی و پول برامون مهمه و از اونجایی که از نظر من دختر تیرماه جزو وفادارترین افراده و اهل ریسک هم نیست که بخواد وارد یک مسیر نامعلوم شه تا وقتی مطمئنم نشیم که فرد مورد علاقمون نیازهامون رو بتونه تامین کنه اون رو سر میدوونیم چون تو ذاتمونه که بعد انتخاب همسرمون پروانه وار، دورش بگردیم و تا آخر عمر مثل یک کوه پشتش بایستیم و براش عاشقی کنیم.

  40
  3
  1. جایگاه اجتماعی بالاست، حتی بالاتر از خود دختره، تو بحث مالی هم از خانواده‌ی دختر خیلی سرتر هستیم، الان هم باعث شدم دلش شدیدا از دستم بشکنه و هر کی رو می‌فرستم پیشش از طرف من معذرت بخواد، همش بغض می‌کنه و میگه خیلی بهم توهین کرد، الان چطور میتونم از دلش دربیارم؟!

   1
   0
   1. سلام منم یه دختر تیرماهی ام سعی کن باهاش احساس همدردی کنی منم با اینکه سنم کمه ولی خیلی ضربه تو زندگیم خوردم ولی هیچکس باهام همدردی نکرد

    8
    0
   2. سلام باید خودتون شخصا به دیدارش برید و ازش عذرخواهی کنید

    10
    0
  2. چطور مادیات براتون مهمه و مثل کوه پشت سر مرد وا میستید جسارتا شما دروغ می گید مادیات براتون مهمه و اگه مردی یه ذره از نظر مادیات دچار مشکل بشه بلافاصله می کوبید به سرش و داد و بیداد راه میندازید

   3
   23
   1. آدم با آدم فرق می کنه جناب جمع نبندید .

    15
    0
 2. پولدوست بی خاصیت که خودشون تلاش نمیکنن مگه میشه کسی بالاتر وپولدارتر بیاد یه گدا تیرماهی روبگیره ماهی ۶بار تغییر میکنن بدترین ماه که خوندم

  3
  36
  1. زود آدم ها رو قضاوت نکن
   ببین همه دخترا مثل هم نمیشن
   دخترا با هم دیگه فرق دارن
   اینو بفهم

   21
   1
  2. دست خوش خیلی نمک نشناسن. عشق منم تیر ماهی بود.اصلا هم نجیب و با وفا نیستن.به شکل عجیبی تمایل به خیانت دارن دوست دارن همه پسرا رو امتحان کنن.
   واسه عشق بازی خوبن ولی برای زندگی یه پول سیاهم نمی ازن

   4
   34
   1. تا به تیر ماهی ها خیانت نکنی خیانت نمیکنن تو بگرد ببین ایراد کارت کجا بوده ک خیانت می‌کرده

    26
    1
   2. ن من ک پول زیاد برام مهم نیست ‍♀️ تیرماهی هستم

    8
    0
   3. هه اگه بفهمی اشکالت کجا بود حالیت میشه اون دختر تیر ماهی بی تقصیر بود بعدش هم توهین نکن به شخصیتت اقای نسبتا محترم.

    2
    1
  3. از نطر شما اینطوریه ولی از نظر من ماه تیرم خیلی ماه خوبی یه

   21
   1
  4. درسته خانم های تیر ماهی پول دوستن. اما باور کنید از لحاظ احساسی تکیم. شریک زندگیمون هیچ موقع احساس کمبود محبت نخواهد کرد. ما همه جور کنارشیم

   18
   3
 3. صد در صد این مطلب درست هست. خصوصیات دختر فروردین رو هم ببینید! خیلی درسته

  4
  1
  1. دختر مرداد ماهی، خیلی مزخرف هستند من یکیشون رو الان دارم

   0
   1
 4. سلام تشکر از مطلب خوب
  تیر ماهی یک نوع هست
  دختر تیر ماهی عاشق اینه که بهش تجاوز بشه درسته؟

  2
  33
 5. تیر ماهیها خیلی پررو و گستاخ هستن،فقط پر از ادعاهای پوچ و خالی هستن،عیب به همه میگیرن ولی عیب خودشون رو اصلا نمیبینن،یعنی واقعیت رو گفتم،هر کی صلاح خود داند و ….

  6
  25
  1. بعضی از اون ها شاید
   ولی همه دخترا تیر ماهی مثل هم نمیشن .

   12
   0
   1. دقیق من با یک تیر ماهی آشنا شدم سهیل فوق العاده جذاب با ادب با معرفت به نظرم هیچی کم نداره بعد از ۱۴ سال عاشقش شدم

    14
    2
  2. عزیزم اول از همه خفه شو خودت فکر کردی کدوم آدم خاصی هستی آخه تو گوزو؟
   به دختر متولد تیر ماه اهانت نکن

   3
   2
 6. در مورد اون دختر تیرماهی که در جواب مهرداد نوشته بود تا نیازهامون برطرف نشه طرف مقابل رو سر میدوونیم دقیقا میشه همون آدم پولی و مادی هستیم ولی به زبون نمیاریم که ما اینجوری هستیم، علتش اینه که دنبال آدم بی عیب ونقص وکامل واسه انتخاباشون هستن خلاصه بگم خاص بودن تیرماهیها علتش اینه که روشون اصلا نمیشه حساب کرد و به شدت از انتقاد بدشون میاد ولی خودشون از همه انتقاد و عیب میگیرن،تمام

  2
  15
  1. در جواب دوم به آقای مهراد:
   اول اینکه در نظر من اگر یه پسر عاشق یه دختر بشه
   اگر اون دختر از نظر مالی از اون پایین تر باشه
   پسره نمیاد بگه که من از نظر مالی از اون سر ترم می‌تونستی بگی آره وضعیت مالی من خوبه
   دوم اینکه اگر تو دلشو شکوندی کلی توهین بهش کردی خودت باید از دلش در بیاری نه اینکه بقیه رو بفرستی پیشش تا از طرف تو ازش عذر خواهی کنه دقیقا اون یه همچین لحظه ای میگه مگه خودش نمی‌تونست بیاد پیشم ازم عذر خواهی کنه ؟؟!
   و میگه که اگر من براش مهم بودم می اومد و ازم عذر خواهی میکرد خودش نه اینکه بقیه رو پیش من بفرسته
   میتونی سورپرایزش کنی یا اینکه بهش بفهمونی که واقعا دوستش داری و برای اون هر کاری می‌کنی
   اگر واقعا دوستش داشته باشی
   و حالا راه های دیگه ولی خب دیگه اونارو خودت باید بدونی

   11
   0
  2. ‌دختر تیر ماه کمی حالت پسرانه دارد. عشوه اینا ندارد. احساسش کم هست و راحت بپیچون هست

   0
   0
 7. در جواب آقا مهرداد،خواستم بگم که اگه دختر مورد علاقه تون تیرماهی هس باید بگم که تیرماهیها بعد از ازدواج چراغ عاشقیشون روشن میشه فقط باید خواستگارای عشق ت رو دونه به دونه بزنی کنار بعد دیگه خودش میدونه که عاشقش هستی،خلاصه بگم عشق و عاشقی واسه تیرماهیها بعداز ازدواج هس قبل ازدواج به ترتیب پول و موقعیت اجتماعی وسوم مقام اولویت داره

  17
  2
 8. خدا شاهده به نظر من اگه پسر یا دختری عاشق هم بشم اصن توجه به ماه و سال و .. اینا نمیکنن فقط فکره به هم رسیدنو دارن
  تمام

  24
  0
  1. اشتباه می کنی داداش. خصوصیات دختر مرداد، دختر فروردین و اردیبهشت رو بخون تا وارد فقس این موجود خطرناک نشی. در کامنت ها هم یکی نوشته بود که زنش که متولد ماه مرگ هست، در اتاق ۸ متری، زندانیش کرده و فقط با شلنگ از زیر درب اتاق بهش آب میده تا نمیره

   2
   7
 9. به نطر من دختر تیر ماهی برای آدم درست زندگیش خیلی وفاداره اگه وفادار نیست لابد آدم درست زندگیش نیستید
  بعدش خیلی مهربون و صبور هستن

  19
  1
  1. جالبه‌که‌ تا حالا‌ من‌ به‌ طالع‌بینی‌ هیچ‌ اعتقادی‌ نداشتم

   0
   0
 10. و اینکه خیلی زود متنفر میشن چیزی برخلاف میل شون باشه و اصلا زمانیم متنفر و دلزده بشن هیچی از قبل یادشون نمیاد،،،

  6
  0
 11. بهترین ماه اردیبهشت و تیر خوشبختانه من اردیبهشتم و پریسا پورمشکی که یکی از طرفدار های بزرگشم اون هم تیر است و من و پریسا خیلی شخصیت خوبی داریم و از همینجا بگم پریسا خیلی دوست دارم عاشقتم طرفدارت هستم و همیشه هم میمونم از طرف آوا سادات ابراهیمی ❤❤❤❤❤❤❤ برای پریسا

  1
  6
 12. این دم دمی بودن دختر تیر ماهی خیلی بده همون طور که گفت روزی چهار بار پشیمونت می‌کنه از این اینکه دوستش داری و باز فرداش روز از نو روزی از نو

  1
  5
  1. هیچ آدمی در طول روز یه مود نمی‌مونه یعنی میگی تو از صبح ک بیدار میشی شادی تا شب ک می‌خوابی یا ناراحتی؟ خب معلومه ک نه اگه تو چیزی بدی تو کسی میبینی دلیلش اینکه اون چیز تو خودتم هست پس در واقع تو خودت یه آدم مودی هستی

   3
   0
  1. این تیر ماهی ای که من دیدم بیشتر شبیه به روانی ها بودن.
   دقیقا کراش من اینجوری. فقط موقعیت پولی براش مهمه یعنی اگه از من پولدار تر پیدا بشه می‌چسبه به اون.
   انگار میخوان با پول ازدواج کنن

   0
   1
 13. تیرماهی ها خیلی خشک هستند درسته؟ اهل شوخی نیستن زیاد

  2
  5
 14. من تیرماهی نیستم اما دختر متولد تیر هستش از همه لحاظ عالیه عالی نه اینکه دخترمه میگم نه چون سنش کمه با همه ی بچه های همسن خودش و حتی بزرگترا حتی گاهی با خودم مقایسه میکنم خیلی عاقل تر و مهربونتر و خانم تره.و بیشتر از سنش میفهمه و درک میکنه .خلاصه همه باهم فرق میکنن خودم و خواهرم متولد فروردینیم و از زمین تا آسمان رفتار و اخلاق و کردار و طرز فکرمون باهم فرق داره .پس همه رو مثل هم نباید بدونیم و ببینیم

  3
  0
  1. من‌ جدیدا‌ عاشق‌ یه‌ خانم‌ تیرماهی‌ شدم‌ اهل‌ زابل‌ هستش‌ و در ضمن‌ خودش‌ اصلا‌ اطلاع‌ نداره‌ و من‌‌ قبلا به‌ طالع‌بینی‌ ماه ها اعتقاد نداشتم

   1
   0
 15. من دختر تیر ماهی هستم .. تیر ماهی ها خیلی وفا دارن.. حساسا .. هر لحظه دنبال رشد و تکامل هستن… من عشقم خردادی بود همه جور کنارش بودم واقعا همدیگه رو دوست داشتیم اما… اصلا متعقد نبود تو رابطه چند ماه ازش خبر ندارم.. تیر ماهی ها اهل خیانت نیستن به هیچ وجه مگه اینکه طرف مقابل پایبند به رابطش نباش

  5
  0
 16. همه خصوصیات دختر تیر ماهی ها درست بود غیر از خسیس بودم . ما جونمون و پولمون رو برای کسی که دوستش داریم میدیم. بخشندگی تو خون متولدین تیر هست

  2
  0
  1. دختران تیر ماهی خیلی مهربون ودلسوز هستن اگریه قدم براشون برداری ده قدم برات برمیدارن رفتارشون بستگی به طرف مقابل دا ره خوب باشی اونا خوبترن اما اگر بخوای بد باشی صد پله بدترازخودت میشن پس خوب باش تا خوبی ببینی

   0
   0
   1. کاملا درست و بحق دختر تیر ماهی ی دختر خاص مهربون
    باوفا ب عشقش
    مهربون و دلسوز
    طوری ک با عشق یا همسرش همچون مادری مهربون رفتار میکنه
    فقط باس همراهش باشی اهمیت بهش بدی
    دختر تیر ماهی از نادیده گرفتن سخت دلگیرمیشه
    ولی همیشه با همه کاستی ها بازم کناره عشقش میمونه وفاداره
    ی قدم براش بردار ببینش صدقدم برات برمیداره
    ولی زمانی ک دلش بشکنه دیگه باس حساب کار خودتو داشته باشی
    سخت میتونی دلش رو بدست بیاری
    کینه ی نیست ولی گاهی کینه بدل میگیره
    دختران تیرماهی ب نوبه خودشون خاص ترینن
    فقط باید برا داشتن شون
    بدست اوردنشون بجنگی
    افتخارم تیر ماهی بودنم ی دختر خاص و وفادار

    0
    0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.