دختر متولد فروردین

طالع بینی و خصوصیات زن فروردینی

زن متولد فروردین دختر فروردینی

خصوصیات زنان متولد فروردین

زن متولد فروردین خودش راهش را در زندگی باز می کند و مایحتاج زندگیش را خودش فراهم می آورد و از حقش دفاع می کند بدون اینکه نیازی به وجود یک مرد داشته باشد. به نظر او انجام کارهایش به دست خودش خیلی سریعتر از آن صورت می گیرد که به انتظار فرد دیگری بنشیند و طبیعی است که چنین خصوصیاتی به مزاج مغرور خیلی از مردها خوشایند نیست. زن متولد فروردین مثل مرد متولد این ماه خواهان رهبری و پیشتازی است (ویژگی های ذاتی یک رهبر را دارد) و این خواسته شامل تمایل او به برداشتن اولین قدم در امور عشقی نیز هست. در ادامه بیشتر درباره عشق و رابطه عاشقانه متولد ماه فروردین خواهید خواند.

دختر فروردین
خصوصیات دختر فروردینی

بد نیست قبل از بررسی خصوصیات دختران و زنان متولدین فروردین ماه کمی درباره ماه اول سال ایرانی بدانیم. معنی واژه “فروردین” را بدانیم و …

فروردین یعنی:

فروردین واژه ای با ریشه پهلوی است. نام نخستین ماه و فصل بهار و روز نوزدهم هر ماه در گاه شماری اعتدالی خورشیدی است. در اوستا و پارسی باستان فرورتینام، در زبان پهلوی فرورتین و در فارسی فروردین (آنچه امروزه هم در بین فارسی زبانان رایج است) گفته شده که به معنای فروردهای پاکان و فروهرهای ایرانیان است. بنا به عقیده پیشینیان، ده روز پیش از آغاز هر سال فروهر در گذشتگان که با روان و وجدان از تن جدا گشته، برای سرکشی خان و مان دیرین خود فرود می آیند و ده شبانه روز روی زمین به سر می‌برند. به مناسبت فرود آمدن فروهرهای نیکان، هنگام نوروز را جشن فروردین خوانده اند. فروهران در ده روز آخر سال بر زمین هستند و بامداد نوروز پیش از بر آمدن آفتاب، به دنیای دیگر می‌روند. بد نیست بدانید نوروز اسم پسر فارسی نیز هست.

طالع بینی دختر و زن فروردینی

عشق و زن فروردینی

دختران متولد فروردین همیشه تعدادی عاشق سینه چاک در اطراف خود دارند و با وجود این همیشه در تخیلات خود دنبال کسی می گردند که جزو این عده نباشد. او در صورت لزوم می تواند سریعا همرنگ جماعت بشود ولی در عین حال دارای آن سرسختی نیز هست که بتواند از راحتی ها چشم بپوشد و با سیل مخالفت ها سینه به سینه بجنگد و به سینه هر مردی که عشقش را مورد تهدید قرار داده است، دست رد بزند. این درست نمونه کاملی از خصوصیات اخلاقی یک متولد ماه فروردین است و او حتی پس از اینکه در زیر ضربات خرد کننده حوادث به کلی درمانده شد و تنها طفلش از دنیا رفت و مردی که دوستش می داشت و جایش را برای خاطر او به خطر انداخته بود، ترکش کرد، باز قادر است بگوید که: «باشد و فردا هم برای خودش روز دیگری است» و خودش را نمی بازد.

زن فروردینی زنی با قدرت فراوان است که می تواند بر همه غمنامه ها یک نقطه پایان بگذارد و قادر به ایفای کامل نقش یک زن است و این یعنی ریختن اشک در موقع لزوم و در عین حال به عهده گرفتن نقش مرد به هنگامی که مردی در زندگیش نیست. طبیعی است داشتن یک چنین خصوصیات تهاجمی چندان جالب نیست و اما خوش بینی و امید او به آینده روشن، ضامن معتبری برای سعادتمند شدنش می باشد.

زن متولد فروردین، در صورت مساعد بودن زمینه در ابراز عشق پیشقدم می شود و بگذارید او بفهمد که دوستش دارید و اما خیلی هم دنبالش نروید. وفاداری او به عشق تا زمانی که شما به آن پای بند باشید، خارق العاده است زیرا وی اصولا موجودی رمانتیک می باشد. او به هیچ صورت مایل نیست که شکار بشود و اما اگر دید که شما تعقیبش نمی کنید، دلسرد می گردد کما اینکه او از مردی که بخواهد به طور کامل بر وی مسلط باشد، گریزان و از مردی هم که خودش را روی پاهای او بیندازد، روی گردان و بیزار است.

دختر فروردینی عشقش را محک می زند

متولد فروردین قبل از آنکه بگذارد گرمی عشق سراسر وجودش را در بر گیرد، می خواهد با دل مرد دلخواهش دست و پنجه نرم کند تا در این کشاکش طعم قدرت مردانه او را بچشد. او به طرز باور نکردنی رویایی است و همیشه آرزو دارد پرنس مورد علاقه اش سوار بر اسبی سفید بیاید و او را برباید و به خاطر عشق او با دنیا بجنگد و آنچه را می خواهد در اختیارش بگذارد، بدون اینکه قدرت مردانگی خود را فراموش کند و چون یک چنین موجودی فقط در رویا وجود دارد، اغلب تنها می ماند. روزهایش روشن و مملو از هیجان است و شب هاییش تاریک و خاموش اما شعله های امید هرگز در قلبش خاموش نمی شوند و او پس از هر شکست قدم تازه ای پیش می گذارد. او باید از عشق خود احساس غرور کند اما این امر نباید موجب شود که شما ذوق و استعداد او را نادیده بگیرید و هر قدر نیاز مندی او شما زیاد تر باشد، باز کوشش می کند که دو برابر آن نیازمندی های شما را بر آورده سازد. او می تواند از خطای دوستانش چشم بپوشد، مال و وقتش را صرف دیگران کند، اما وقتی پای دل به میان آمد، ناگهان موجود دیگری می شود. آنچه که از آن اوست. این امر قاطعیت مطلق دارد. کوچکترین خطایی می تواند حسادت او را مثل یک بمب منفجر کند. مراقب باشید که در حضورش از هنرمند مورد علاقه خود تعریف نکنید و یا از زن دیگری ولو اینکه از دوستان او باشد، صحبتی به میان نیاورید. مردی که زنش متولد فروردین است ، بهتر است در اداره منشی مرد داشته باشد. این زن حد متوسط ندارد و اگر دلش بشکند، در مدتی بسیار کوتاه از توده ای آتش تبدیل به قطعه ای یخ می گردد اما نکته مهم این است که آتش تنش زود خاموش می شود در حالی که سردی او ابدی است. namefarsi.com

زن فروردینی و آزادی

زن متولد فروردین ماه چه قبل از ازدواج و چه بعد از آن خواهان آزادی فراوان است و متوقع است که شما به وی و وفاداریش اطمینان کامل داشته باشید در حالی که عکس این امر را الزامی نمی داند. او به رغم تمایل شدیدی که به آزادی خود دارد، فوق العاده به شوهرش وفادار است و متولد این ماه به طور طبیعی قادر به دوست داشتن دو مرد نیست زیرا بیش از آن صاف و صادق است که بتواند یک چنین نقش ریا کارانه ای را به عهده بگیرد و ایفای نقش کند. اگر این زن، شوهر داشته باشد و عاشق مرد دیگری گردد، قبل از آن که به وی خیانت کند، رک و راست حقیقت را به شوهرش می گوید که دیگر نمی تواند زندگی مشترکی داشته باشد. این زن می تواند شور و هیجانی بسیار عمیق و تخیلاتی صوفیانه و عارفانه داشته باشد. این دو خصلت به شیوه ای غریب در وجود او با هم آمیزش دارند. او هر نوع رابطه ای را صمیمی و حقیقی و ابدی می داند و خیانت و بکار بردن را به کلی احمقانه و غیر ضروری می داند. عشق او مثل حرکات و گفتارش بی غل وغش و رک و پوست کنده است.

زن متولد فروردین اصولا واجد قابلیت های زیاد است، به طوری که تقریبا از عهده انجام هر کاری (ساده یا دشوار و یا لطیف و خشن) از فروشندگی تا نخست وزیری بر می آید. اگر در ارتش باشد، خشونت یک گروهبان را به خود می گیرد و اگر مانکن باشد، ظرافت های یک دختر تمام عیار هجده ساله را در خود بوجود می آورد. به هر صورت به شغل و کارش علاقه مندی نشان می دهد و به این دلیل کمتر ممکن است که از کار به خاطر عشقش دست بردارد.

البته از آنجا که او دختر رمانتیکی است، این امکان وجود دارد که اگر عاشق شد، به خیال تحقق بخشیدن به رویاهای طلائی خودش و داشتن یک خانه کوچک زیبای چوبی در حاشیه جنگل های شمالی و نشستن جلوی بخاری که گندم های هیزم در آن شعله ور است و لذت بردن از زندگی در جوار معشوق سبب شود که موقتا کارش را رها کند و اما وقتی که رنگ های این خانه جلای اولیه اش را از دست داد و این جا و آنجای طاقش شروع به چکه کرد و آنوقت با سرعت به جستجوی کسب و کار و موقعیت اجتماعی خود بر می خیزد. جلویش را نباید گرفت، زیرا اگر خواسته های روحی متولد فروردین ماه بر آورده بشود، خیلی ساده از هر مشکل کوچکی که بو جود بیاید کوه بزرگی می سازد و درد سر درست می کند. در عمل تقریبا کاری وجود ندارد که زن متولد فروردین از عهده اش برنیامد.

اگر از او چیزی را بخواهد و یا احساس کند که داشتنش برای او ضروری است، مصممانه قدم پیش می گذارد اعم از این که آن کار انجام شدنی باشد یا نباشد و به همین ترتیب در مقابل مشکلات چنان پایداری از خود نشان می دهد و چنان خود را با محیط تطبیق می دهد که باورش به راستی مشکل است.

معنی نام ماه های ایرانی را می دانید؟

زنی را می شناختم که به علت خراب شدن وضع مالی شوهرش مجبور بود با سه بچه خود در یک آپارتمان دو اتاقه زندگی کند. او روزی در خانه با خانمی که فال قهوه می گرفت و اصلا با یکدیگر آشنایی نداشتند، بر خورد کرد و این خانم پس از نگاه کردن به فنجان قهوه که از آن نوشیده بود، با ناراحتی گفت که زندگی سختی در انتظارش می باشد و این زن صادقانه پرسید: می توانید بگوئید که این زندگی تلخ از کی شروع می شود؟

همین خانم یک روز به سرش زد که یک سگ هم بیاورد و نگاه دارد و چون صاحب خانه گفت که «خانم: شما خودتان هم برای دو اتاق زیادی هستید تا چه رسد به اینکه سگ هم بیاورید» برای جامه عمل پوشاندن به خواسته اش ناگهان به فعالیت افتاد و به این در و آن در زد و یک دوره کلاس کار با کامپیوتر را دید و خلاصه در کمتر از یک سال وضع زندگی خود را از این رو به آن رو کرد. با در آ مد خوبی که نصیبش شده بود، آپارتمان بزرگتری گرفت و سگ مورد دلخواهش را به خانه آورد. او تمام این و تلاش را فقط برای آوردن یک سگ به خانه و باز کردن جا برای آن سگ تحمل کرد. زن متولد برج قوچ به علت خوش بینی زیاد، همیشه معتقد است که تیره روزی و ناکامی سرانجام روزی بر طرف می شود و آفتاب همیشه زیر ابر نمی ماند و به علت داشتن یک چنین طرز تفکری است که به معجزه هم اعتقاد دارد و معجزه هم برای کسانی که به آن اعتقاد دارند، همیشه رخ می دهد. این خانم در کارهای خود خیلی عجول است و در نتیجه چه بسیارند دفعاتی که این عجله برایش اشکالاتی به وجود می آورد اما او تا اولین تارهای خاکستری رنگ در لا بلای موهایش پیدا نشده است که هر چیزی را باید از راه تجربه یاد بگیرد. به غرور خود سخت پایبندی نشان می دهد و اعتقادش بر این است که شکسته شدن غرور پایان زندگی است.

از لحاظ عشق این امکان وجود ندارد که زن متولد ماه فروردین فریب گرگ های در لباس میش را بخورد و او را در مقابل زن فریب ها مصونیت دارد و خطر بزرگتر او را از جانب مرده های ایده ال و رومانتیک تهدید می کند که تازه در این مورد نیز او بارها مرده ایده آلی را که سر راهش قرار بگیرد، در بوته آزمایش قرار می دهد.

دختر متولد فروردین: یار و یاور

کمتر زنی ممکن است مثل زن متولد فروردین ماه، مددکار، یاور و دادرس باشد. او خیلی راحت برای اطرافیانش هدیه ای گران قیمت می خرد و در موقع بیماری از ایشان پرستاری می کند و به آنها پول قرض می دهد و سعی می کند بر ایشان کار پیدا کند و در مقابل انتظاری از طرف مقابل ندارد و این خیلی ستودنی است.

شور در انجام کارها

او هر کاری را با شور و حرارت خاص انجام می دهد و اما شخصا منکر داشتن یک چنین خصوصیاتی است که اگر غمگین بود، شوهرش هم غمگین و اگر شاد بود شوهرش هم شاد باشد. او نه تنها مایل است که دوستان شوهرش را بشناسد، از میزان پس اندازه او خبر داشته باشد و جزئیات کارش را بداند، بلکه حتی می خواهد که در خواب ها و رویاهای او نیز شریک باشد و همین حق را برای او قائل است. اگر بفهمد که شوهرش چیزی را از او پنهان کرده است، دیوانه می شود و عصبانیت او واقعا ناخوشایند است. هرگز نباید در جلوی دیگران کوچکترین ایرادی از طرز لباس پوشیدن و یا آرایش کردن و یا رفتار دختر فروردین ماهی گرفته شود. اگر این نکته رعایت شود، او هم نسبت به رعایت حال و شخصیت شما در میان جمع پایبندی وسواس آمیز نشان می دهد.

احساسات دختر متولد فروردین

جریحه دار کردن غرور و یا به مسخره گرفتن احساساتش قلب او را می شکند. اگر او با یک چنین رویدادی مواجه بشود، به آغوش شوهرش پناه می برد و در آن لحظه دنیا برایش تیره و تاریک است و او خود را عمیقا بی دفاع و آسیب دیده احساس می کند و اینجاست که شوهرش این امکان استثنایی را پیدا می کند تا موقعیت خود را در روح و قلب او استحکام بیشتری ببخشد. او عاشق قدرت است و می خواهد که همیشه واجد آن باشد و وقتی احساس کرد آن را از دست داده است، باید از جایی دوباره تحصیل قدرت کند.

حالت ایده ال و خوش بینی بیش از حد زن متولد فروردین اغلب باعث می شود که به هنگام مواجه شدن با حقایق زندگی آزرده خاطر بشود. در یک چنین مواقعی دستیابی به قلب او کار فوق العاده ساده ای می گردد. اندکی نوازش و بازگرداندن اعتقاد اعتماد به نفس به او دردهای دلش را چهار طاق باز می کند. او صمیمانه انتظار دارد که شوهرش در صورت لزوم با تمام قوا به جانبداری از وی برخیزد و با دشمن به مقابله برخیزد (اما شما این کار را چنان انجام بدهید که راه برگشت از بین نرود زیرا همسرتان ممکن است خیلی زود یک چنین تصمیمی بگیرد) اگر مرد دلخواه خود را پیدا کند، به راحتی از همه چیز دست بر می دارد و او بدون وفاداری و صفای عاشقانه زندگی را هیچ می داند. به عنوان زن خانه شریکی دلسوز و یار و یاور است.

احتمالا خواهان داشتن کاری در خارج از منزل است زیرا محیط خانه برای شور و هیجانی که در وی وجود دارد ، بسیار کوچک و محدود کننده است. عصبانیتش شبیه به جرقه ای است که ناگهان از آتش بیرون می ریزد و ناگهان ظاهر می شود و زود از بین می رود اما تعداد این جرقه ها معمولا بیشتر از مواردی است که می تواند آرامش خیالی برای شوهرش ایجاد کند. نکته ای که باید به آن توجه کرد این است که عصبانیتهایش ظاهری است ولی لطف و مهربانی اش عمیق و واقعی است. اندکی پر حرف اما حرف هایش سطحی و بی پایه نیست و در آن آثار هوشمندی کاملا مشاهده است و به این دلیل منطقا انتظار همدردی دارد. شوهر یک چنین زنی مجبور است او را به هنگام بروز بیماری به زور به رختخواب بفرستد اما بعد لازم است که کنارش بنشیند و دستش را در دست بگیرد.

متولد ماه فروردین
خصوصیات فروردینی ها
خصوصیات دختر فروردینی در خانه

زن متولد فروردین در خانواده فوق العاده فداکار و کمک رسان است. اگر شوهرش از کار بیکار شود، بدون تاخیر کاری پیدا می کند و نمی گذارد چرخ زندگی از حرکت بایستد اما به طور حتم برای شوهری که درآمدش از او کمتر باشد، احترامی قائل نیست (در این حالت اگر چه او را ترک نمی کند اما شاید به علت جریحه دار شدن غرورش دیگر آن دلشادی سابق را نشان نمی دهد.) یک تعریف از طرز آرایش یک زن دیگر نیز همین حالت را در او به وجود می آورد اما خطرات احتمالی این کار خیلی بیشتر است. اگر بتوانید محیط زندگی خود را پا بر جا نگاهدارید ، او را به طرزی واقعا باور نکردنی شاد و دوست داشتنی خواهید یافت.

او به عنوان مادر پیوسته مواظب است که بچه هایش تمیز، شاد و سلامت باشند. عقل معاش خارق العاده از خود نشان نمی دهد اما شما می توانید او را یکی دو بار امتحان کنید. هیچ بعید نیست قابلیتش در این کار به اندازه ای که مورد نظر شماست، باشد.
او ممکن است هر بار که بچه اش گریه می کند، بغلش نکند و یا مثل برخی از مادرهای دیگر در حمایت از کودکش روش اغراق آمیز نداشته باشد اما این بچه بلا شک مهربانی های مادرش را فراوان می بیند و عشق مادر به قدر کفایت نصیبش می گردد.

ذهن خلاق و پر تخیل

به علت داشتن تخیلات شاعرانه دنیایی مملو از زیبایی ها و رنگ ها در ذهن بچه هایش به وجود می آورد اما انضباط را هم لحظه ای فراموش نمی کند. تنبیه بدنی نمی کند ولی از حرفش هم بر نمی گردد.
او خیلی دیر به مواد مخدر معتاد می گردد اما از انتقام کشیدن لذت می برد و خیلی زود عصبانی می شود و خیلی هم زود آرام می گردد.

زن فروردینی صمیمانه به شوهرش کمک می کند که به آرزوهایش جامه عمل بپوشاند. اگر شوهر زن متولد فروردین فقط به اندازه نصف مقداری که او به وی ایمان دارد، به او ایمان داشته باشد، زندگی زناشوئی آنها واقعا سعادتمندانه خواهد بود.

درباره جمله «عشق از زندگی جدا بوده است» باید گفت که بدون شک منظور افرادی غیر از زن های متولد فروردین ماه است. نمی دانم به کسی که عاشق یک چنین زنی باشد، باید تبریک گفت و یا به حالش متاسف بود. ممکن است تصور کند که عشق همه چیز زندگی است. در حالی که او چنان مجذوب دنیای خاص خویش است که در عمل فقط آن را همه چیز زندگی می داند. او بیش از هر زن دیگری در این دنیا می تواند بدون مرد زندگی کند.

طبیعی است که زندگی بدون مرد، مفهومش زندگی بدون احساسات عاشقانه نیست. او همیشه دلش می خواهد و شاید بتوان گفت نیازمند به آن است که قلب مهربان و خواب های طلایی اش به خاطر او بتپد و به همین دلیل هم همیشه یک چنین موجودی در ذهنش وجود دارد و موجودی که ممکن است مربوط به سالهایی بس طولانی گذشته و یا سالهای بسیار دور آینده باشد اما به هر حال او در شب های مهتابی بهار به این عشق رویایی خود می اندیشد و نکته جالب آنکه برغم وجود یک چنین آرزوی عمیقی اگر یک چنین شخصی وجود خارجی نداشته باشد، کمبود آن را احساس نمی کند زیرا همیشه در ضمیر ناخودآگاهش معتقد است که هر کاری را یک مرد می تواند بکند، خودش قادر است بهتر از آن را انجام بدهد.

دختر متولد فروردین
خصوصیات دختر و زن فروردینی

دختر فرودینی و ازدواج

از نظر طالع بینی ماه ها دختر و زن فروردینی با چه متولد کدام ماه ها ازدواج کند طالع بهتری خواهد داشت؟

نظر شما درباره دختر و زن فروردینی؟

به نظر شما دختران و زنان فروردین ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.7/5 - (25 امتیاز)

166 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات زن فروردینی”

 1. آره واقعاً که همش درست بود و اطرافیانمم که فروردینی هستن خیلیاشون هنوز مجردن منم که شانسم بهتر از این نمیشه عاشق یه مرد بهمنی شدم که یکطرفه اس

  0
  0
 2. منم فروردینی م دقیقا گفته هایتان راست بود من دارای همین مشخصاتم همیشه به این نظرم هر چیز ممکنه به من ولو که در بد ترین حال باشم اینقدر تلاش میکنم که ناممکن ممکن شود به عشقم وفادارم خیلی دوست ش هم دارم ویک شخص خیلی رویایی هستم افتخار میکنم که فروردینیم .

  0
  0
 3. منم فروردینی ام.
  ۹۰ درصد این مطالب حقیقت داره.
  ۳۲ سالمه و هنوز آدمم رو پیدا نکردم

  0
  0
  1. انشالله هیچ وقتم پیدا نکنی! چون هرچی زن فروردینی دیدم مردصفت بودن. همچین زنایی واقعا منفورند!

   2
   1
 4. خاک تو سرت منفور خودتی…مردصفتم نیستسم مث آدم زندگی میکنیم

  0
  2
 5. درسته كه خيلي ازدواج براي ما فروردينيا نميتونه چيز جذابي باشه(چون دوست داريم رو پاي خودمون بايستيم) ولي اگه عاشق يه نفر بشيم مطمئنا براشون چيزي كم نميزاريم و من مطمئنم كه خانوماي فرورديني رمانتيك ترين در رابطه هستن☺️

  1
  0
 6. دوستان هر جا دیدید پشت ِ سر دخترای فروردینی حرف میزنن بدونید پشت پرده اش یا یه دختر زشت و حسود و عقده ای هست ….یا یه پسری که میخواسته یه دختر فروردینی رو به دست بیاره ولی نتونسته و از این جهت خیلییییی سوخته : )

  اینو بپذیرید که به دست اوردن ِ دخترهای فروردینی کار ِ بسیار سختیه و هر مردی رو نمیپذیرن و ترجیح میدن تنها باشن تا مثل خیلی از دخترها با هر مردی باشن ..

  دوتا کامنت ِ قبلی حرفهای جالبی زدن به مسائلی اشاره کردن ولی نتونستن از نظر فکری خوب هضمش کنن.
  بپذیرید محیط ایران برای یک دختر ( دختر فروردینی اونم با چنین پتانسیل ِ بالایی ) محیط بسیار مزخرفی هست و زندگی سختی براشون به وجود میاره و اون ها مجبورن مدام خودشون رو سرکوب کنن ..کوچکترین مثالش هم علاقه ی زیاد ِ اونها به لباس و خوش پوشی و استفاده ی زیاد از رنگهاست .مامان ِ من فروردینیه تعریف میکرد میگفت اون موقع ها واسه پوشیدن کفش قرمز ( که نماد فروردینی هاست اصن و رنگ مورد علاقه ی اکثر فروردینی هاست) یا یه پالتوی قرمز کلی بهش انگ میزدن که تو خود نمایی یا دختری که سرش به تنش بیارزه دنبال خودنمایی نیست و این مدلی نمیگرده ! این یه مثال ِ کوچیک فقط برای ظاهر بود ! در حوزه ی کاری که جای خود داره مامان ِ من یک زن تمام عیاره تو فامیل بهش میگن ” توپ چی ” انقدر خفن و کله گنده است دورش بگردم : ) و همیشه میگه اینها رو مدیون پدرتونم که همیشه همه جا پشت من بود و منو حمایت میکرد..بابای منم همیشه میگه که توانایی های خودت بوده و من فقط بهت دلگرمی دادم. ولی من معتقدم اگه مامان و بابای من با هم ازدواج نمیکردن با هر کسی دیگه ازدواج میکردن ۱۰۰ % زندگیشون طلاق بود چون یه سری ویژگی ها دارن که هیچ کسی غیر از خودشون دوتا نمیتونستن تحملشون کنن و مرد قدرتمند و با فهم و شعور خیلی مهمه ( حتما به شوهری که انتخاب میکنید توجه کنید )از بابای من باید به تعداد همه زن های خفن ِ فروردینی زیراکس گرفت :) الان مامانم بفهمه اینارو مینویسم میکشتم : ) رو بابام حساسه

  ولی با این همه با این که مامانم خیلی زن موفقی هست چه از نظر زندگی خانوادگی چه سمت کاری که تو حوزه ی کاری خودش سمت بالایی داره و زن ها تو اون عرصه خیلی حضور ندارن ولی باز هم ناراضیه و فکر میکنه خیلی از رویاهاش محقق نشدن و خیلی کارایی که دوست داشته انجام بده سد راهش بودن .
  و باز هم میگم ایران محل مناسبی برای همچین دختران و زنانی نیست .حجم زیادی از هوش و انرژی که نمیتونن تخلیه کنن و تبدیل به افسردگی میشه .

  2
  0
 7. راجع به افسردگی و سرکوب کردن توانایی هاشون گفتم
  راجع به مساله ی جنسی و دوستی هاشونم اینو بگم که شدیدا هاتن ( البته خوشتیپی و خفنی بابام هم بی تاثیر نیست ) بعد از ازدواج مامان و بابای من هرجا میریم همش بهم چسبیدن البته حرکت تابلویی جلوی منو داداشام نمیزنن ولی من چون تیزم میفهمم که بابام خیلی تو کفشه و مامانم پایه است (یه نکته دیگه اینکه مامانم بو ببره اینا مینویسم خفم میکنه .فروردینی ها رو اسرار خانواده خیلی حساسن حتی اگه چیز خیلی مهمی نباشه ولی خوب شما که مارو نمیشناسید ها ها ها ) راجع به دوست پسرای مامانم تا جایی که از مامان بزرگم حرف کشیدم و فک و فامیل خیلی دختر شیطونی بوده ولی در این حد که فقط ببینه کی بیشتر عاشقشه و اهل سکس و اینا نبوده همه رو تو کف میذاشته .
  یه دختر عمه هم دارم فروردینیه خیلیییی خوشگل و مغروره و من همیشه بهش حسودیم میشه و جالب اینجاس خیلی ویژگیهاش مث مامانمه و همیشه هم این دوتا به هم میچسبن تو فامیل و راجع به مسائل کاری اینا همش حرف میزنن و حتی خوشگل ترین پسرای فامیل هم دورو ورش بیان فقط یه لبخند میزنه انگار مگسن تو هوا من خیلی فضولی کردم ببینم با کسی هست یا نه از حرفهای دوستاش فهمیدم با کلی پسر دوسته ولی در حد اکیپ دوستی یه بارم تو چت عاشق یه پسره شده بوده ( پتانسیل عشق های مجازی رو زیاد دارن فروردینی ها چون مامانم هم عاشق یه پسر مزاحم تلفنی شده بوده : ) ) داشتم میگفتم دختر عمه ام عاشق یه پسره توچت شده بوده ۵ سال باهم دوست بودن ولی نفهمیدم سر چی باهاش کات کرده بود ولی دوستای صمیمیش هی میگفتن به بدبخت حداقل دست میدادی ناکام از دنیا نره .حالا این کسی بوده که با این همه غرورش واسش میمرده ..تا اینجا که فهمیدم دخترای فروردین جون به عزرائیل میدن ولی دست و بوس نمیدن خیلی رو سکس بعد ازدواج تاکید دارن هاهاها

  یه شبم میام راجع به فضیلت های بابام مینویسم
  در ضمن من خودم آذر ماهی ام .که پرچممون بالاس : )

  1
  1
  1. مرسی آیدا خیلی باحالی البته آخرش که گفتی آذری هستی به باحال بودنت بیشتر ایمان اوردم. اره لدفا درباره پدر و ماه تولدشونم بگو.من هم دخترای فروردینی دیدم ک تونستن رفیق زندگیشونو پیدا کنن و اینکه مردشون آدم فضایی نیس بلکه روحیاتشون باهم سازگاره و خیلی خوب همو درک میکنن و هوای همو دارن در واقع اینا غریزی نسبت بهم شناخت دارن…
   و اینو هم جدی یه توضیح بده لدفا.شما آذریا چرا انقد کمید؟چرا نیستید بابا؟ نه تو فامیل نه دانشگاه نه بین دوستان ؟معضلیه این موضوع.فقط اندک دفعاتی ی آذری اتفاقی خیییلیی اتفاقی رد میشه و خصلتاش ما فروردینیا رو ب وجد میاره. ی شناختی دارم درباره آذریا بعضی خصلتاشون اینه ک اونا خوشبین ازادیخواه انرژی مثبت و زیبا و خوشتیپن در کنارش ب مسائل نگاه عمیق و فلسفی دارن اما دیگران بیشتر ب شوخ طبعی و خوشتیپیشون توجه میکنن .حالا خدا رو شکر ک رفقای فروردینی باحال و خوش بین و روشنفکر دارم.

   0
   0
  2. آخرشم راجع به فضیلت های بابات صحبت نکردی امیر!!منتظر بودم با نوشتن درمورد فضیلت های بابات سرگرممون کنی که نکردی. حیف شد. آخرشم حوصله ام سر رفت از سایت رفتم.

   0
   0
  3. فروردینی تو خود آیدا نیستی احیانا؟!!! آیدا هم خود امیر نیس احیانا؟!!! :))

   0
   0
 8. آیداخانوم شما مثلا اومدین از دخترای فروردینی دفاع کنید زدی بدتر کورش کردی که…اگه صحبت از محیط ایران باشه که محیط ایران واسه همه، مخصوصا افراد جوان خوب نیست.اینکه یه جوون بتونه براحتی در رشته دانشگاهی مورد علاقه اش تحصیل کنه،کاربدون پارتی و مرتبط با رشته اش پیدا کنه،حقوق مناسب داشته باشه،ازدواج کنه و کلا آرزوها و علایقش رو دنبال کنه سخته تو همچین محیطی.ببینید شما با اینکه ازدختران فروردینی دفاع کردین ولی خودبخود حرفای من و آقا فرمان رو تایید کردین.مثلا اینکه دختران فروردینی اهل روابط زیاد با جنس مخالفن.وواقعامن خیالم راحت شدازین بابت.چون من بعداز نوشتن اون کامنت یجورایی عذاب وجدان گرقته بودم و بعضی وقتافکرمیکردم نکنه من اشتباه کردم ونباید اون حرفارو میزدم ولی الان میبینم شما خودتون هم حرفای منو تایید کردین.البته اینجورکه معلومه شما دوستی های بیش از حد با جنس مخالف رو زشت نمیدونید و من از بین حرفاتون احساس میکنم یه جورایی به این موضوع افتخارهم میکنید! اینکه توجه پسرا روباهرترفندی جلب کنید و بعد بی محلی بکنید و اونارو مثل مگسای تو هوا فرض کنید و…دوستی با جنس مخالف اونم به مقدار زیاد اصلاچیزخوبی نیست ومثل هرچیزدیگه ای که ازحدش بگذره یه عادت میشه، اینم یه عادت میشه واستون وهمه مون میدونیم که ترک عادت موجب مرضه! و ممکنه تابعدازازدواجتون ادامه پیداکنه.یا به محض اینکه باشوهرتون مشکل پیداکردین دوباره فیلتون یاد هندوستان کنه. اینا رو میگم برای اینکه حواستون رو به این نکات هم جمع کنید واینقدر به دوستی و جلب توجه جنس مخالف افتخارنکنید.درسته که من انتقادمیکنم ولی هدفم تخریب نیست.میخوام شما روبا واقعیتهای تلخ وصفات بدروبه رو بکنم تاازشون دوربشید.

  3
  0
  1. آرمین داداش
   کیونت حسابی سوخته ها درکت میکنم خخخ
   پا نداده اومدی تخریب میکنی ؟

   ایدا خانوم بیا از بابات بنویس ببینم رمز موفقیتش چیه ؟تا سال دیگه این موقع من مخ دوس دخترمو بزنم راضی به ازدواج شه اسم بچمو میذارم ایدا اگرم پا نداد میام مث ارمین کامنت میذارم خخخ

   1
   1
  2. من باشخصیت تر از اون چیزیم که بخوام شان و منزلتم رو درحدتویکی پایین بیارم و بخوام باتو وامثال تو دهن به دهن بشم.ولی برام جالبه که مدیرسایت نظرت رو همونجور که نوشتی وبدون هیچ تغییری منتشرکرده. ظاهرامدیرسایت حرفای فرشادو دوست داشته

   0
   0
  3. محیط ایران خوب نیست؟
   هرچه کردید به خود کردید آقا!
   ایران جای خوبی بود و هست
   من خودم محقق تمدن و سبک زندگی غرب هستم
   وقتی به زرق و برق زندگی غرب نگاه کنیم،هوش و حواسمون میپره
   خیلی داستان ایرانی های مقیم اروپا و آمریکا رو خوندم و خودشون هم اومدن و تعریف کردند
   ایران با همه ی ریز مشکلاتش، بهترین و امن ترین کشوریه که از تحقیقاتم بهش درسیدم

   0
   0
  4. من یه دختر فروردین هستم بابام هم فروردین هست و خواهرم هم فروردین یعنی هر ۳ تا مون مثل همیشه هم از هنر که عالیممم و همه کارها بابام هم توی همه مشاغل شغلی فعالیت دارن و همیشه برای تحصیل و موفقیت هم برای خانواده هم خودشون تلاش میکنن با اینکه بابام ۴۰ ساله است هم مهندس هم نقاش هم روانشناس و سازمان لبخند و خوش نویسی فعالیت دارن و حتی فعالیت های دیگه که فقد در حد تفریح
   خود من هم همینجوری
   فقد می تونم بگم دوستی در حد دوست بودن با پسر مشکلی ندارم اما دوس پسرم باشه رل اینا بدم میاد اصلا دوست ندارم همدمی داشته باشم و بهترین چیز که از نظر من باشه روی پاهای خودم وایسادن و از خودم مرد ساختن
   توی خوانواده ما همهههه از این قرآنی اینا اصلا حجابشون نگم

   اما خوانواده ما یعنی مامان بابام اون دوتا خواهرام آزادیم و به آزادی اهمیت میدیم
   بابام هیچ وقت مجبور به انجام کاری برای ما نکرد گفت خود آدم باید آن چیز را خواسته باشه و همیشه میگه من دخترایی دارم که خودشون می تونن مرد خودشون باسن
   خواهر بزرگم الان دندان پزشک و نقاش و استاد دانشگاه منم
   در حال ادامه تحصیل در رشته معماری و هنر و خش خطی و داستان نویسی و برنامه نویسی و عکاسی و ساخت وسایل هنری و …. فعالین دارم
   پس
   اینو میخوام بگم که هیچ زن فروردین نیاز به رابطه جنسی و … نداره اوکی؟

   0
   0
 9. مردی که دست رو زن بلند کنه اصلا آدم نیست چه برسه به مرد خیلی ها فقط اسم مرد رو یدک میکشند در حالی که ذره ای از اون تو وجودشون نیست

  0
  0
  1. نه یه جاهایی حق آقایونه
   زن یا مرد ،هر وقت سرکش شه، کمی تنبیه براش خوبه؛)

   1
   0
 10. لطفا حسودا مخصوصا آقایون که به خاطر اینکه هنوز خانم ها رو ضعیف تر میدونن وحقوق مرد و زن رو یکسان نمیدونن و نمیتونن تحمل کنن که خانمی (زن فروردینی )هم زن و هم مرداست(خیلی خیلی بهتر از یک مرد ) واین به معنای واقعی برتروکامل بودن یک خانم فروردینی رو میرسونه به این جور جاها مراجعه نکنن چون ممکنه شدت سوختگیشون به اندازه ای باشه که جاش تا ابد بمونه و لازم نیست با بدگویی از فروردینی ها این حقارت اشکارا رو بپوشونین چون بی فایدست و این وصله های ناجور به فروردینی ها هیچوقت نمیچسبه

  0
  1
  1. دقیقا من همینم آمل من دخترم ۱۰ سالمه اما زود عصبانی میشم انتقام جو هستم

   0
   0
  2. قشنگ مشخصه یک آدم عقده ای و خود شیفته هستی مثل این که بقیه افراد و ماه ها مهم نیستن فقط تو خوبی این از لحاظ روانشناسی یک بیماری روانیه واسه سلامتیت دعا می کنیم

   1
   0
 11. دوستان لطفا منطقی باشین خانم ها و آقایون فروردینی رهبری و مدیریت تو ذاتشون هست و هر حرفی که میزنن پشتش مطالعه تجربه و فهم و هوش بالاست پس حق دارند که ریاست طلب باشند چون شایسته ی این کار هستند و لیاقتش رو دارند

  0
  1
 12. بخوایم دقیق تر ببینیم همه ماه ها حسودن خانم های فروردینی قدرت طلبن فقط همین، چیزی که مال ماست مال ماست، اجازه فک کردنش هم به رقیبمون نمیدیم چه برسه به نزدیک شدنش حالا در هر زمینه ای که میخوای باشه.دوست داریم تو همه چیمون ایده آل باشیم، میخوایم از ما فقط یکی باشه و در ادامه همیشه آدم پشتکار با تلاش تو جمعمونیم و ۹۹ درصد غیر از وظایف خودمون وظایف بقیه رو به دوش میکشیم توی جمع اگه به عنوان رهبر انتخاب نشیم خودمون و رهبر گروهمون میدونیم و دست به کار میشیم همه رو بکشیم بالا تا بقیه به خودشون بیان ما کارو تموم کردیم رفته… بیخود نیست که میگن کارا به دست خودمون زودتر انجام میشه☺️

  0
  0
 13. با زود عصبانی شدن و زود اروم شون به شدت موافقم . من هم بسیار رویا پردازم و مردی که دوست دارم باهاش زیر یک سقف زندگی کنم این قدر بی نقصه که نمی تونم در اطرافم پیدا کنم. عاشق تجربه کردن حس مادری ام و قدرت طلب هم کمی هستم.

  0
  0
  1. دیگه ازدواج نکردن خودش یجور گارد گیریه
   اشتباه یه مرد به پای بقیه ی مردها ننویسید
   (هرچند که من هنوز خودمم این رو کامل باور ندارم)
   اما میدونم یه آبیه روی آتیش

   0
   0
  2. اما فروردینی ها نمیزارن حتی رقیبشون به چیزی که مال اوناست فکر کنن

   0
   0
 14. دوست دارم کاملا بی عیب و نقص باشم از لحاظ علمی اقتصادی ظاهری و باطنی ….. میخوام یکرنگ و تک رنگ باشم …. شیک و دوست داشتنی…. و در عین حال خیلی مهربان…..اگر میلیاردش باشم نصف سرمایه مو خرچ ضعفا می کنم…. دوست دارم با کسی دوست و همصحبت باشم که حد اقل علمش در سطح خودم باشه.. بیشتر از ثروت مندان دوست دارم با افراد ضعیف از لحاظ اقتصادی معاشرت کنم و بیشتر بهشون برسم…..اگه بفهمم دوستم دارن جانمم فداشون میکنم اگه بفهمم ازم متنفرن کاری میکنم که بیشتر متنفر بشن و بترکن…… بعلههه اینجوریاس فروردینی ام

  0
  0
  1. نه من کسانی که متنفر هستن رو به حال خودشون رها میکنم
   اینها عمر زندگیشون کوتاهه

   0
   0
  2. شما که خود جنسی که. یه ID چیزی بده با گل و شیرینی بیایم زندگی مشترک آغاز کنیم.

   0
   0
 15. من دختر فروردینی هستم وکاملا هم عاشق رقابتم . درسته که رفتارم مثل مرد هاس ولی همه ی مرد ها موفق نیستن مثل فروردینی ها . من ۱۴ سالمه و الان همه چی دارم و نمی خوام زندگیم رو با چیز دیگه ای عوض کنم . انقد خودم رو دوست دارم که ازدواج نمیکنم . اونایی که میگید کیسه بوکس میکنم و کتک میزنم یادتون باشه فروردینی ها همینطوری مثل کیسه بوکس آروم نمیشینن بزنیشون . اونا اگه بزنی بدترش رو نصیبت میکنن . اگه هم که خوبی کنی بهشت رو بهت هدیه میدن و ذره ای بدی کنی دنیا رو جهنم میکن برات . در کل ما فروردینی ها همه چیز رو خالص میدیم . زورتون هم ب ما نمیرسه

  1
  0
  1. سلام من خودم یک فروردین هستم و اصلا هم لازم نمیدونم که بخوام به مرد ها پاه بدم و برای همین هم دیر ازدواج میکنیم

   1
   0
 16. از اسفندی ها کسی هست راه نماييم کنه؟ من دختر فروردینی هستم . با یه پسر اسفندی دوست بودم . اون خالص دوسم داشت ولی من بهش بی توجهی کردم و از منفی بودنش بیزار بودم ولی در کل دوسش داشتم . درسته قوی و نترسم ولی دو سالی میشه ک مثل قبل نیست و فقط یه سلام نثارم میکنه و منم جرات ندارم حسم رو بهش بگم . یه حسی بهم میگه دیگه بر نمیگرده

  0
  0
  1. منم دختر فروردینی ام . دوست پسرم اسفندی بود . هیچ وقت هیچ وقت ب پسر اسفندی بی توجهی نکن . کلییییی. باهاش شوخی کن بخند ‌. من ک می‌ساختم با اسفند شاید چون از اون فروردینی های مغرور نیستم . نمتونم با هیچ کس قهر بمونم . عاشق شوخی کردنم

   0
   0
 17. اونایی ک میگید از فروردینی ها بدتون میاد این حس بخاطر حسودیه . حرصتون میگیره میبینین از شما مرد ترن . اون وقت میاید اینطوری میگید . باور کن اگه با زن فروردینی کار های نا مردانه ای بکنی دنیا رو برات جهنم میکنه بعدا ‌. حالا ببین

  0
  0
 18. با عرض سلام
  من هم یک فروردینی ام و بخشی از این خصوصیات رو دارم
  در مسیر زندگی و گذر عمر گاهی انسان هایی پیدا میشن که لیاقت توجه و محبت رو ندارن حتی در بیشتر مواقع اطرافیانشون متوجه این موضوع نمیشن اما ما فروردینی ها بخاطر دید بالامون که ناشی از درک وفهم زیادمونه از این موضوع آگاه میشیم، از اون افراد دوری می کنیم. سعی میکنیم این رو به دیگران هم بفهمونیم و اون ها رو هم بر حذر بداریم چون به شخصه خود من حاضرم در بدترین شرایط از آبرو.،اعتباروزندگی عزیزانم محافظت کنم. شاید برای دیگران این طوری به نظر بیاد ما بخاطر غرور زیاد و یا صرفا به این دلیل که سعی داریم نشون بدیم که هیچ کس بهتر از ما نمیشه این کار رو می کنیم اما این طورنیست.. .
  عقل بهمون حکم می کنه که به خاطر حفظ ارزش های خودمون هم که شده از اون افراد فاصله بگیریم یا باهاشون سرد برخورد کنیم (حتی حاضریم تا آخر عمر تنها بمونیم ولی شریک زندگی این افراد نشیم) . پس لطفا این رو غرور در نظر نگیرید.
  افرادی که فکر می کنن اگر ما رو تحویل نگیرن ما بهشون محل میذاریم کاملا در اشتباه هستن چون با این کار ما فکر می کنیم که نمی خوان با ما در ارتباط باشن در نتیجه ماهم ازشون دوری می کنیم
  درواقع اون افراد هنوز درک و فهم بالایی ندارن و قادر نیستن ارزش های واقعی ما رو درک کنن خب نباید بیشتر از این هم ازشون انتظار داشته باشیم! و ماحتی بهشون فکر هم نمی کنیم چه برسه به این که بخوایم خودمون رو بخاطرشون خوار کنیم! و دنبال شون بریم.
  در آخر هم باید بگم اگر واقعا از ما فروردینی ها بدتون میاد خب درباره ی ما چیزی نخونید اگه قرار باشه از سخنان ناشایست استفاده بشه همه بلدن این کار رو بکنن اما احترامی که برای خودشون قائل هستند این اجازه رو نمی ده که خودشون رو کوچیک کنن

  0
  0
  1. هر جا رو میبینم میگه مثل یک فروردینی جسور باش!
   فروردینی ها جز جسور ترین دختر های متولدین هر ماه هستند
   من خودم فروردینی هستم و راستش را بخواهید این خصوصیات واقعا درسته

   0
   0
 19. سلام
  من به این حرف ها اعتقادی نداشتم اما وقتی این مطالبو خوندم، دیدم که ۹۹درصد صحیحه
  بله،من متولد بهار و فرزند اولین ماه سال هستم.
  روحیه ام بهاریه ،اما قوی بودن رو نیاز مهم هر انسان میدونم
  خانم ها چون روحیه ی لطیف دارند ،ممکنه گاهی ضربه های زندگی، اونها رو از پا در بیاره… برای همین باید قوی بود و فهمید که از کنار خیلی چیزها و آدمها باید گذشت.
  کلام اخر اینکه ،،،
  نمیخوام گارد بگیرم و از این کار بیزارم اما خصوصیات مشترک فروردینی ها با مردها ،دلیل بر حقیر دونستن جنسشون نیست ،اونها به خانم بودن افتخار میکنن:)
  این رو تو ذهنتون حک کنید!

  0
  1
 20. درست بلد نیستم با مو بایل کار کنم امیدوارم بتونم این دل نوشته رو بفرستم من شصت سالمه به اینجور مسائل اعتقادی نداشتم ولی اشتباه میکردم همسر من فروردینی هست دیوانه وار دوستش دارم بعد از سی سال زندگی باور کنیدخودش هم هنوز نمیدونه که اینقدر برام عزیزهبیشتر خصوصیات که در این کلیپ دیدم دربطن عشق من یعنی زنم هست یه موردش اینه که تا فهمید دارم بیکار میشم رفت کار پیدا کرد درسته که کار درخور خودش نیست ولی برا خودش اجبار میدونه که برهو این به من ارامش میده باور کنید ساعاتی که نیست دلتنگش میشم بیشترین خصوصیاتی که گفته شده در همسر من وجود داره برا همینه که اعتقاد پیدا کردم و من احمق به موجود به نازی داشتم شک می کردم چون اتفاقاتی توی چند هفته اخیر افتاده که از گفتنش شرم دارم نه از گفتن ماجرا از خودم که اینقدر احمق بودم وبعد از این همه مدت عشق خودم رو نشناخته بودم شرم دارم امیدوارم هم خانمم و هم خدا منو ببخشهاز موردی شک کردم که خودش اومد مطرح کرد

  0
  0
 21. من متولد فروردینم موزیک روز دوس دارم مد روز دوس دارم
  خیلی تو تخیلاتم شاعرانه و نوشتن متن های زیبا و دوست دارم دلم میخواد جزع بهترینا باشم مهمتر از همه همیشه برای هدفم تلاش میکنم خودم به خودم امید و احساس قوی بودن میدم و خیلی مهربونم در حدی که یه توله سگ ولگرد ببینم عذاب وجدان میگیرم دلم میخواد همه ازم راضی باشن

  0
  0
 22. من یک فروردینی هستم من۱۳فروردین روز طبیعت به دنیا امدم و عاشق طبیعت هستم عاشق گل رز عاشق رنگ آبی و سرمه ای و عاشق تیم استقلال وهرگز با متولدین ماه های دیگه از دواج نخواهم کرد همچنین از پرسپولیسی ها هم بدم میاد

  0
  0
 23. درسته من زود عصبی میشم وقتی عصبی شدم هیچ کس جلومو نمیتونه بگیره و سخت پس میدم و سخت ناراحت میشم و حاضر جوابم هستم

  0
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.