مرد خردادی پسر خردادي

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد خرداد

مرد متولد خرداد ماه

خصوصیات مرد و پسر متولد خرداد

Khordadi
پسر خردادی Khordad

خرداد

همانطور که در وب سایت نام فارسی و معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه خرداد این چنین است:

معنی ماه خرداد

خرداد یعنی:

خرداد نام سومین ماه سال و روز ششم در گاهشمار اعتدالی خورشیدی است. در اوستا (اوستایی) و پارسی باستان هئوروتات، در پهلوی خردات و در فارسی خورداد یا خرداد آمده شده که واژه ای است مرکب از دو جزء: جزء “هئوروه” که صفت است به معنای رسا، همه، درست و کامل. دوم “تات” که پسوند است برای اسم مونث، بنابراین هئوروتات به معنای کمال و رسایی است. ایزدان تیر و باد و فروردین از همکاران خرداد می‌باشند. خرداد نماینده رسایی و کمال اهورامزداست و در گیتی به نگهبانی آب گماشته شده است.

خصوصیات کلی مرد خرداد ماهی

مرد خرداد ماه در یک نگاه

اولین چیزی که خیلی ها در مورد مرد خرداد ماه می گویند این است: مردان متولد خرداد اکثرا دو زنه هستند (اگر چه در جامعه امروزی ما متولدین سایر ماه ها هم ممکن است ۲ زنه که هیچ ۳ زنه یا ۴ زنه باشند!)

در زناشویی و معاشرت با زن، اهل تنوع و ماجراست و حال و احوال عاشقانه اش بی ثبات و رنگارنگ است.

در خانواده برای فرزندان پدری نرم و مهربان و ملایم است، ممکن است بچه های خود را لوس کند.

مرد خردادی مردی با ذوق، هنر دوست و غیر حسود و کمی بد قول است. عاشق یک چنین مردی شدن موجب می شود که احساس مطبوعی از تامین به شما دست دهد زیرا پیوسته یقین خواهید داشت کسی را دارید که هر وقت به وی نیازمند شدید، به کمکتان بشتابد و هرگز تنهایتان نمی گذارد. تمام تردیدهای اجتماعی که قبل از ازدواج با او داشتید، سریعا از بین می روند، با وجود این هیچ بعید نیست که اگر صبح روز شنبه او را برای خرید نان به خارج بفرستید، تا یکشنبه ظهر برنگردد. اگر می خوهید اعصاب آرام و راحتی داشته باشید، هرگز منتظرش نباشید و هنگامی که خواست از منزل خارج شود، گوشه کتش را نچسبید.

در ادامه خصوصیت مردان متولد خرداد و شخصیت شناسی متولدین مرد خرداد را خواهید خواند:

وقتی موفق شدید طبیعت نا آرام و رفتار غیر قابل پیش بینی پسر خرداد ماهی را درک و قبول کنید، دیگر کارها برایتان سهل و ساده می شوند. شاید این حالت مغایر با رفتار مردی باشد که زنش می تواند روی شراکت او در زندگی حساب کند ولی در عمل این نا پایداری ها ربطی به فکر و احساسی که او راجع به همسرش دارد، ندارد.

دختری که به عقد یک مرد متولد خرداد درمی آید، نه تنها می تواند مطمئن باشد که شوهرش هرگز در مشکلات و پیچ و خم های زندگی او را تنها نمی گذارد، بلکه در عمل همیشه لااقل دو نفر همراه دارد که هر دوتایشان همان شوهر او هستند. شما می دانید که او در برج دو پیکر به دنیا آمده است. مثلا موجودی است که دو روح کاملا متفاوت در یک کالبد داشته باشد. حتی شخصیت او دوگانه است.

مرد خرداد ماهی در روابط اجتماعی

پسر خردادی خوش صحبت و مردم دار است. به مهمانی رفتن و مهمانی دادن و با مردم جوشیدن را دوست می دارد. هم صحبت خوبی است. غالبا شمع مجلس است و در گفت و گو نکته سنج و باذوق است. اگر با او آشنا شدید، اگر با او گرم گرفتید، اگر از او خوشتان آمد، اگر به فکر حلقه نامزدی و سفره عقد افتادید، از ابتدا بدانید که مردی را برای زندگی انتخاب کرده اید که ممکن است ماه عسلش را نصفه کاره رها کند و برای انجام کاری تک وتنها به یک شهر دیگر برود. وزش یک باد و نسیم تصمیم و رای او را بر می گرداند. او به شدت از تنهایی نفرت دارد و همیشه مایل است در جمع باشد. اگر برای مدت درازی بماند، کارش به اشک و آه و فغان خواهد کشید.

مرد متولد خرداد در رابطه عاشقانه

یک روز ممکن است نامزد متولد خرداد ماه شما شاد و خندان به دیدنتان بیاید و پیشنهاد کند که با هم به دیدن یک فیلم کمدی و یا تماشای یک سیرک بروید. او برای شما گل، عطر، صفحه، کتاب و کادوهای دوست داشتنی دیگر می آورد. شما دعوتش را قبول می کنید و با هم به گردش می روید، ساعات خوشی با سرعت سپری می شوند و شما از اینکه در کنار مردی این همه خونگرم وشاد و خوش سر و زبان غرق در شادی و نشاط هستید، از خوشحالی در پوست نمی گنجید. او به صد شیوه مختلف به شما می گوید که دوستتان دارد، شیوه هایی که نظیرش را هیچ کس دیگری نمی داند.

فردای آن روز تلفن زنگ می زند و او بدون هیچ دلیل قانع کننده ای قرار ملاقات بعدی اش را با شما به هم می زند و موجب می شود که هزار فکر و خیال ناباب در قلب و مغز شما به وجود بیاید. آیا اظهار عشقش به شما شوخی بوده است؟ آیا دوست دختر دیگری پیدا کرده است؟ آیا کار خلافی از شما سر زده است؟ آیا گرفتاری خاصی برایش پیش آمده است؟

چند روز بعد باز سر و کله اش پیدا می شود، با چندین جمله خوش آیند و چهره ای مملو از نشاط، اگر کوچکترین حرکتی از شما مشاهده کند که دال بر رنجش شما باشد، سخت متعجب می گردد، اما در همان حالت ممکن است از شکل کفش و یا آرایشی که کرده اید انتقاد کند ویا با فلان نظریه ای که ابراز می دارید، مخالفت نماید و حتی بگویید که شک دارد که در جوار یکدیگر خوشبخت خواهید شد. درباره این رفتار ضد و نقیض و این کردار مغشوش ابدا حیرت نکنید و علتش را جستجو نکنید زیرا خودش هم جواب درستی برای توجیه آن ندارد.

اگر شما تاب مقاومت بیاورید و صبر و حوصله داشته باشید، هفته بعد بار دیگر خود را با او در تئاتر، موزه، سینما، کتابخانه و یا گالری نقاشی می بینید و عمیقا مجذوب اطلاعات وسیع و عمیقش در رشته های مختلف علمی و هنری می شوید. در همان لحظات ناگهان دست شما را در دستش می گیرد و پیشنهاد می کند که با وی ازدواج کنید، درست به همین صورت، خیلی برق آسا، لحن کلامش آن چنان صادقانه و نگاهش آن چنان صمیمی است که شما در یک لحظه تمام آن چندگانگی ها، تمام آن خلف وعده ها، تمام آن تضادها را فراموش می کنید و می گویید “حاضرم”، در یک چنین موقعیتی، اگر واقعا خیال شوهر کردن دارید، کوچکترین تردیدی در جواب مثبت دادن سریع به خودتان راه ندهید زیرا در غیر این صورت ممکن است او عقیده اش را خیلی زود عوض کند، به این ترتیب است که شما همسر یک مرد “چیستان ” می شوید!

معنی اسم و رنگ اسم خودتان را می دانید؟

به خاطر داشته باشید که سرد مزاجی مرد متولد خرداد وقتی از بین می رود که بتوانید همان نوایی را که در گوش او طنین انداز است، بشنوید و همان تخیلاتی را که در سرش وجود دارد، درک کنید. او مدتها قبل از آنکه بخواهد و یا بتواند عشق خود را از راه جسمانی ظاهر سازد، نیازمند به آن است که از نظر تخیلات و ایده آل ها ارضا شده باشد. شاید انجام این کار غیر مقدور به نظر برسد ولی به هر صورت آن تنها راهی است که قلب شما و قلب او را به هم وصل می کند.

شما باید به تکیه کلام معروف مرد خرداد توجه مخصوص داشته باشید. این تکیه کلام این است: “اگر من عاشق تو بودم، می توانستیم، یا اگر من عاشق بودم، ممکن بود” اینها جملاتی است که شما ممکن است از دهان او به دفعات مختلف بشنوید. جملاتی که گاهی اوقات خودش هم نمی تواند تمامشان کند. در اغلب این موارد شما می توانید با خیال راحت این اگرها را از ابتدای جملات او حذف کنید زیرا در نود درصد مواقع منظور او از به کار بردن این کلمه حالت نفی دادن به جمله نیست. او این کار را بر حسب عادت و به عنوان یک اقدام غیر عادی احتیاطی انجام می دهد.

مرد متولد خرداد از شنیدن انتقاد از رفتار عاشقانه اش چنان بیزار است که زندگی چند ساله اش را به این خاطر بر هم می زند.

متولد خرداد
متولد ماه خرداد

مرد خرداد ماهی و شخصیت پیچیده اش

بله مرد متولد خرداد یک “چیستان” و سوال مشکل است. اگر شما انتظار دارید که شوهرتان آدم ثابت قدم و بدون تلون مزاج باشد پیوسته مثل مجنون به لیلی خود عشق بورزد وهرگز حرف و عقیده اش را عوض نکند، در اشتباه کامل بسر می برد. اگر یک چنین آرزوها و نیاتی در سر دارید، هرگز خود را برسر راه یک مرد متولد شده در ماه خرداد قرار ندهید. اگر از زمره زنانی هستید که می خواهید زندگی آرام، مطمئن و یکنواخت و معمولی داشته باشید، از مرد متولد خرداد ماه حتما بگریزید.

دو شخصیتی بودن متولد خرداد

نمونه بسیار بارز دو شخصیتی بودن متولدین خرداد را می توانید از زبان یکی از زیباترین و مشهورترین هنرمندان هالیوود بشنوید. او می گوید که یک روز تعطیلات آخر هفته را به اتفاق عده ای از دوستان و آشنایان میهمان یکی از کارخانه دارهای بزرگ بودم، او ما را به کشتی تفریحی خود دعوت کرده بود تا در سواحل زیبای مدیترانه به گردش بپردازیم. این اولین باری بود که من او را می دیدم و وقتی پا بر روی عرشه کشتی اش گذاشتم، با برخورد بسیار سرد وی مواجه شدم. رفتار او طی دو روز بعد هم به قدری توهین آمیز جلوه کرد تا جایی که به یکی از دوستانم گفتم نمی دانم او که اصلا نمی خواهد با من حرف هم بزند، چرا مرا به این میهمانی دعوت کرده است. این اولین باری است که من او را می بینم و هیچ دلیلی برای این رفتار بی نزاکتش نمی توانم حدس بزنم. اما این خانم گول ظاهر میزبان را خورده بود زیرا این مرد متولد خرداد مدت ها بود که عاشق او شده بود و این عشق در طی آن دو روز چنان شدت پیدا کرد که سر انجام از وی خواستگاری کرد و کارشان به ازدواج کشید، اما آیا این رفتاری است که باید از یک عاشق سر بزند؟

همانطور که قبلا نیز گفته شد، مرد متولد خرداد علاقه دارد که مرموز جلوه کند و چندگانگی خلقی و روحی او نیز ناشی از همین رمز و راز است.

گاه عاشق است و برای زنی می میرد ولی به او اخم می کند، گاه از کسی قلبا نفرت دارد ولی از روی سیاست و مصلحت با او چنان گرم می گیرد که گویی دیگر هیچکس را به اندازه او در دنیا دوست نمی دارد.

کسانی که با او سر و کار دارند، همیشه گیج و سر در گم هستند که میل باطنی و عقاید پنهانی او از چه قرار است.

از این گذشته، مرد متولد خرداد میل ندارد که هیچکس حتی همسرش و یا نزدیک ترین دوستش به خلوت دل او و ضمیر مخفی او راه یابد. او راز درونی اش را با هیچکس در میان نمی گذارد و کسی را به صندوقچه اسرار دل خود محروم نمی کند و اگر شما همسر چنین مردی هستید، بهتر است که برای گشودن این صندوق اسرار پافشاری و اصرار نکنید و او را به حال خود بگذارید.

دو شخصیتی بودن مرد متولد خرداد بر امور مالیش نیز اثر می گذارد. گاه به دست و دل بازی شهره آفاق است و گاه او را می بیند که دست و دلش برای خرج کردن یک شاهی می لرزد. از این نظر اگر معدل اعمال او را بگیرید، دست و دل بازی اش برجسته تر است. او نه به جمع کردن پول علاقه دارد نه چیزی به دست بیاورد و بدون تغییر آن را از دست بدهد.

مرد خردادی پسر خردادی
خصوصیات پسر و مرد متولد خرداد

مرد متولد خرداد و ازدواج

مرد متولد خرداد قبل از هر چیز انتظار دارد که همسرش از نظر روحی پشتیبان او باشد و اگر زنی توانست به این سئوال پاسخ مثبت دهد، خیلی زود می تواند او را تحت نفوذ خود بگیرد، علی الخصوص که او به هیچ وجه خودخواه نیست. اگر بتوانید هوش و ذکاوت خود را در قالب زنانه به وی عرضه کنید، بر خلاف مردهای دیگر که از زن خیلی باهوش خوششان نمی آید، از شما استقبال می کند و احترام بیشتری برایتان قائل خواهد شد و همین موجب نزدیکی بیشتر شما و او خواهد شد. مشهور است که متولد این ماه دوستان قدیم را به خاطر دوستان جدید فراموش می کند، اما بدانید که او این کار را به این علت انجام نمی دهد که قلب ندارد و قدر دوستی را نمی شناسد. بلکه این طبیعت اوست که در هر لحظه به آن شخص و یا چیزی توجه داشته باشد که در آن موقع با حالت روحی و تمایل باطنی اش تناسب دارد.

بسیاری از مردان متولد این ماه چند بار ازدواج می کنند و اغلب این ازدواج ها را در سنینی انجام می دهند که هنوز جوان هستند. طبیعی است که این قاعده کلیت ندارد اما اگر مرد خرداد دو زن نداشته باشد، از خیلی چیزهای دیگر دو تا دارد، مثلا دو تا اتومبیل، دو تا آپارتمان، دو تا شغل، دو تا لیسانس یا دکترا، دو تا حیوان خانگی، دو تا ریش تراش، دو تا سر گرمی، دو تا هدف و … او واقعا دو نفر است.

یکی از دوستان که روزنامه نویس است و در ماه خرداد متولد شده،‌ چنان دو شخصیتی شدیدی است که سالی دوبار به مرخصی می رود، یک بار به شمال، یک بار به جنوب. او عاشق قایقرانی و اتومبیل رانی است، دو تا بچه دارد، هم تار می زند و هم سنتور، دو تا خود تراش برقی و بالاخره ده ها فکر و ایده در سر دارد که به طور متوسط هر شش ماه یک بار آنها را عوض می کند. آنچه که عجیب بود، این بود که یک بار بیشتر ازدواج نکرده است وقتی پرس و جو کردم، معلوم شد که پدرش متولد برج اسد (مرداد) است (اگر یکی از والدینش متولد مرداد و یا اردیبهشت) باشند، در طالع زناشویی اش اثر می گذارد تلون مزاج از او سلب می شود). او در کارش زبر دستی و مهارت خارق العاده ای دارد، به نحوی که در همان حال که مشغول نوشتن یک مقاله است، طرح کلی مقاله دیگری را هم در سر می ریزد و این امر به هیچ وجه موجب درهم و بر هم شدن مطالبی که بر روی کاغذ می آورد، نمی گردد. او مرد دو چهره است با توانایی انجام کارهای گوناگون است.

بین صورت فلکی دو پیکر و اخبار و رد و بدل کردن اطلاعات رابطه ای نزدیک وجود دارد و به همین دلیل در مراکز خبرگزاری های عالم موفق ترین خبرنگاران همیشه کسانی هستند که در ماه خرداد متولد شده اند. متولد جوزا کسی است که حتی اگر در یک سازمان خبری کار نکند و عملا به رد و بدل کردن اخبار و اطلاعات و عرضه ایده های نو علاقمند باشد و قابلیت عجیبی برای کسب اخبار و شایعات و مبادله کردن آنها داشته باشد.

وفاداری مرد خرداد ماه

از نظر اینکه آیا در عشق و کار و زندگی موجود وفاداری است یا نه، باید گفت که به شیوه خودش او وفادار است و وفادار هم باقی می ماند، اما این بدان معنی نیست که پس از زناشویی چشم و گوش خود را به روی تمام زنان عالم ببندد. او از یک طرف مرد جذاب خوش صحبتی است و از طرف دیگر تشنه معاشرت و گفتگوست و به همین جهت مورد توجه زنان قرار می گیرد و در مجالس و محافل هم او و هم زن ها با او گرم می گیرند و به همین جهت همسر مرد متولد خرداد نباید از تیپ حسود و نظر تنگ باشد زیرا در این صورت بسیار رنج می برد. اما چون مردی صمیمی و منصف است، عدالت و انصاف کمتر به او و اجازه می دهد که به همسرش خیانت از یک حس ششم قوی برخوردار است و مچ دست خائن را به سهولت می تواند بگیرد. او از نظر روحی و مغزی یک انسان خیانتکار نیست.

مرد خرداد در خانواده و رابطه با فرزندان

مرد متولد خرداد پدری صبور، آرام و مهربان است. او قادر است که مطالب خود را بدون پرخاش و با زبانی نرم و ملایم به فرزندان خود حالی کند و چون از روی شوق و ذوق با بچه ها حرف می زند و بازی می کند، لذا فرزندانش قبل از رفتن به مدرسه دارای اطلاعات و آمادگی کافی هستند و از روشنایی ذهن و فکر برخوردار می باشند. روابط پدر متولد خرداد و فرزندانش صمیمی و دوستانه است و آنها به سهولت اسرار دل خود را نزد پدر فاش می کنند. البته این حسن روابط گاهی هم موجب آسان گیری و لوس شدن بچه ها می شود که باید از توسعه آن جلوگیری کرد و پدر خرداد ماه گاهی هم باید از جذبه پدرانه و در مقام ریاست خانواده بودن استفاده کند و اجازه ندهد که بچه ها همیشه او را پدری دل رحم و بخشنده و نرم و ملایم تلقی کنند.

نکته مهم دیگر که باید در مورد مرد متولد خرداد در نظر گرفت،‌ قول های گاه به گاه اوست؛ چون دارای قوه تخیل بسیار و رویایی فراوان و طبعی تنوع پرست و حادثه جوست، گاهی حرف هایی می زند و قول و قرار هایی با اشخاص می گذارد و وعده و وعیدهایی می دهد که درست از آب در نمی آید و به همین جهت خلف وعده های او از سایر مردان بیشتر است.

ضمنا بعضی اوقات نیز اهل زخم زبان زدن، کنایه زدن و آزار دادن است و تندی و تیزی زبان او با آنکه همراه با شوخی و لبخند است ولی چون خنجر به قلب می نشیند.

مرد خرداد ماه و حسادت

حسادت صفتی است که شما تقریبا هرگز در یک شوهر متولد شده در برج دو پیکر مشاهده نمی کنید و اگر احیانا موردی پیدا شد که آن فکر و حالت در او به وجود بیاید، فورا آن را با تمام قدرت از خود دور می کند (مگر اینکه به هنگام تولد صور دیگر فلکی در وضعی باشند که تاثیر شدیدی روی او گذاشته باشند) طبیعی است که هیچ انسانی را نمی توان یافت که به کلی فاقد حس حسادت باشد، اما در متولد برج خرداد میزانش بسیار کم می باشد. در مورد عشق نیز به جنبه های جسمانی و جنسی آن توجه زیادی ندارد. احساس او از آنچه که می بینید و یا می شنود، خیلی بیش از دیگران است و صورت فلکی ماه تولدش برابر صور فلکی دیگر به وی کمک می کند تا به نکات باریک پی ببرد. عشق او چنان جنبه ملکوتی دارد که انسان گاهی خیال می کند اصلا به جنبه های جسمانی و مادی آن به کلی بی توجه است، در حالی که شما اگر انتظار ندارید که عشقتان مرد غار نشینی باشد که با چوب توی مغزتان بکوبد و بعد موهایتان را بگیرد و تا توی غار محل سکونتش روی زمین کشان کشان ببرد، او یکی از بهترین عشق های دنیاست. متولد خرداد با عاشقانه ترین جملات و رویا انگیز ترین تخیلات از عشق خود با شما صحبت می کند و قلب شما را با گواراترین لذت های شفاهی و شاعرانه لبریز می سازد.

مرد خرداد ماهی و ازدواج

ماه های جور با متولد خرداد ماه:

دختر مهر ماه (خلاق)، دختر بهمن ماه (عاطفی)، دختر مرداد (حساس).

ماه های ناجور با مرد متولد خرداد ماه:

دختر فروردین ماه (کله شق)، دختر خرداد ماه (سلطه جو)، دختر آبان، دختر اسفند، دختر تیر ماه.

رابطه مرد متولد خرداد با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد).

نظر شما درباره مرد خردادماهی؟

به نظر شما پسران و مردان خرداد ماهی چه خصوصیاتی دارند؟ در قسمت نظرات بنویسید.

4.2/5 - (18 امتیاز)

36 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات مرد متولد خرداد”

 1. عالی بود
  مطالب خیلی نزدیک شخصیت من بود
  تشکر میکنم بابت جمع آوری این مطالب زیبا…

  6
  0
 2. من سه بار تو زندگیم عمیقا دلباخته شدم دوبارش مردهای متولد بهمن بودن و یکبار خرداد در واقع اولین عشق شد آخرین عشقم هیچوقت رفتار دوگانه ای ازش ندیدم هیییچوقت ولی در تمایلاتش برای ازدواج مجدد شکی نبود

  6
  0
  1. پسرمن خردادی وبیشتراین خصوصیات که گفته شده روداره مم

   4
   0
 3. کاملا درست بود مرد زندگی من دقیقا همین شخصیت ها را دارد و متاسفانه من متولد آبان هستم و تحمل رفتاهای او برای من سخت است

  1
  0
  1. وقتیکه به مردم درباره مشخصات افراد از روی ماه تولدشون میگیم میگن اینها خرافاته و میرن ازدواج میکنن بعد یک زندگی بدی رو میگذرونن. البته احتمالا شما قبل از ازدواج این مشخصات رو نخونده بودی ولی خبلیا هم که میخونن توجه نمیکنن.

   2
   0
  2. قشنگ زدی ریدی به شخصیت کل خردادی ها ، این مطالب از کجات دراوردی نوشتی معلوم نیست

   1
   5
  1. اره ناموسا خیلی دیوونه ام واقعا کی میتونه تحملم کنه

   4
   0
  2. من عاشقشم و پارتنر من چشم پاکیش نجابتش زبانزد هست اما واقعا صبر میخواد چون به شدت فسو و خونسرد و بد قوله اینش بده

   7
   0
  3. من پارتنرم نه ساله باهمیم نجیب چشم پاک بودنش زبانزد همه اس اما به شدت خونسرد بدقول واقعا در این مورد واقعا ما مشکل داریم ولی عاشق و مهربونه راس میگه دوتا حیوون خونگی داریم ازهمه چس دوتا داره جز من…واقعا دلسوز مهربون با مرام و امنیت دار..نابغه باهوش و به شدت پر تلاش اما گاهی افسرده من خودم بهمنی ام باهم میسازیم

   7
   0
  4. دیوونه؟؟ اگر مرد میخای فقط خردادی اگه میخای یه نفر تا آخر عمر باهات باشه تو مریضی تو مشگل رهات نکنه فقط خرداد

   3
   1
 4. امیدوارم عشق بین یک زن فروردینی و مرد خردادی تا ابد ماندگار بماند

  3
  2
 5. شرق رو تبدیل به غرب کنی غرب رو به شرق،زمین رو آسمون کنی آسمون رو زمین ما اینیم که نمیبینید♊

  3
  0
  1. من متولد ابان و همسرم خردادی خیلی هم دیگرا دوست داریم اصلا هیچ مشکلی با هم نداریم

   4
   2
  1. خدارو شکر.
   انشاالله همیشه خوشبخت و شاد و سلامت باشید عزیزم

   0
   0
 6. من که از مرد های خردادی خیلی خوشم میاد . منکه آذر ماهی هستم یعنی ازدواجم بد میشه ؟

  1
  1
   1. ایول منم عقیده به این دارم چون من یک دوست پسر کله شق خردادی دارم و با دنیا عوضش نمیکنم

    0
    0
 7. واقعیته من دختر بهمن ام همسرم خردادی واقعا همینه بجز عشقش که واقعا فقط چشمش منو میبینه چشم پاکیش نجابت چشم هاش زبانزد اما واقعا بدقول خونسردی اکثرا دعوامون سر این مسئله اس باهوش نابغه از هرچی دوتا واقعا راسته دوتا حیوون داریم دوتا موزر دوتا کامپیوتر و…اما فقط منم تو زندگیش و واقعا اهل خیانت نیست اصلا

  2
  0
 8. خردادیا از یکنواخت بودن و اهداف چند گانه ای که دور از دسترسشون قرار میگیره، عصبانی میشن. نه از رفتار آدمایی که اصولا براشون مهم نیستن. مگه اینکه قول مهم بودن رو به طرف داده باشن. از خیلی جهات درست نوشته شده. مثلا خودم هم کار تجاری می کنم و هم تحصیلات حقوقی رو ادامه می دم و در کنارشون، نویسندگی و شعرم میگم. البته که شعر رو فقط برای کسی که دوس داشته باشم میفرستم یا میخونم. از ادمای تک بعدی و استاندارد، به شدت فاصله میگیرم. و نسبت به فرهنگ عامه هم زاویه دارم ولی سعی میکنم مراعات کنم. ولی تو موقعیت اذیت کننده ای قرار نگیرم. پس انداز کردن رو دوس دارم ولی بلد نیستم. ولی خرج غیر معقول هم انجام نمی دم. البته از نظر خودم.

  2
  0
 9. سلام یه مرد خردادی لطفا بیاد تلگرام ایدیشو اینجا بنویسه
  مچکرم

  2
  1
 10. سلام من متولد آبانم و همسرم خرداد ماهی ما عاشق هم هستیم و هیچ مشکلی نداریم مردهای خرداد ماهی تک هستن ♥️

  4
  1
 11. مرد خرداد ماهی اگر خیانت کنه هرگز نمیگه چنان رفتار میکنه که فکر میکنی تو عمرش به هیچکس نگاه نکرده ولی در واقع همشون هوسباز هستند وبعد از ازدواج هم دنبال زنان دیگه هستند خیلی هم دروغگو هستند

  2
  5
  1. خیلی از مردهای دهه ۵۰ به قبل و زن های دهه ۶۰ به بعد این خصوصیت رو دارند لزوما ویژگی خردادی ها نیست

   1
   0
 12. يه پسر خردادي فوق العاده اي تو زندگيم دارم
  آروم
  باهوش
  باشخصيت
  خيلي دوستش دارم

  0
  0
 13. قابل توجه همگی ما الآن داریم توی عصر آکواریوس و دوره جوزا زندگی می‌کنیم. دوره جوزا یه دوره حدودا ۲۰ الی ۲۵ ساله است که تقریبا از ۲۰۲۰ شروع شد قبلش در دوره ثور اردیبهشت بودیم. واما از خصوصیات دوره جوزا: توجه کنید خصوصیات این دوره دقیقا عین خود خصوصیات خردادی ها است و بر مردم جامعه و متولدین ماه های مختلف این خصوصیات غالب میشه:
  همجنس‌بازی، مشکلات روانپریشی و مخصوصا بیماری‌های روانی مثل اختلال دوشخصیتی دوقطبی (دقیقا عین خود خردادیها)، زن صفتی شدن مردان، اختلال هویت جنسی در آدما، رواج کلاهبرداری و مخصوصا کلاهبرداری های اینترنتی، نفاق و ریاکاری شدید، دروغگویی، خیانت زن و شوهرها به هم و عدم پایبندی به ازدواج، آزادی خواهی افسارگسیخته و عدم پایبندی به هیچ چیز، حواس پرتی شدید و عدم تمرکز، افسردگی و میل به خودکشی در مردم وبی ثباتی و بولهوسی…. اینها همش از خصوصیات این دوره و بازهم هست. این دوره کثیف و نحس به مدت حدآقل ۲۰ ساله دیگه قراره طول بکشه. این خصوصیات مخصوصا روی متولدین این دوره و یا اونایی که فقط چند سال قبلش به دنیا اومدن بیشتر دیده میشه. از خصوصیات جالب توجه این دوره داشتن اختلال هویت جنسی هست یعنی پسره تا حد زیادی احساسات دخترانه دارد و به عکس. عین این پسر های کی پاپ موج موسیقی کره ای که همه دنیا رو گرفت و بين نوجوونا طرفدارای زیادی پیدا کرده اینا رو فکر نکنید اتفاقیه. اینا نماینده افکار و ظاهر مردم دوره جوزا و خود برج جوزا هستن: زن صفتی و مخنث بودن و به زبان عامه علاقه شدید به کون دادن!اگه متولد خردادماه باشی دیگه نورعلی نوره و به شدت در متولدین خرداد یا اونایی که اواخر اردیبهشت حتی به دنیا اومدن یا سیاره های مهمی دربرج جوزا دارن این خصوصیات دیده میشه.من خودم ترجیح میدم تا آخر عمرم مجرد بمونم تا اینکه در چنین دوره کثیفی ازدواج کنم و فرزند تحویل جامعه بدم چون واقعا خطرناکه.

  0
  0

دیدگاه شما چیست؟ در کادر زیر بنویسید:

❤️دیدگاه شما تا دقایقی بعد از ارسال روی وبسایت قرار می گیرد.