شخصیت شناسی آذر ماه

طالع بینی و خصوصیات دختر آذر ماه

زن متولد آذر ماه

خصوصیات زن و دختر متولد آذر ماه

December girl
دختر آذرماهی Girl of Azar

خصوصیت  کلی زن آذر ماهی

زن متولد آذر ماه اهل منطق و واقعیات، مهمان دوست، بی ریا و پول خرج کن و بی نظم و انضباط، راست گو اما بدزبان و درشت گو است. اگر حسود و بدکینه هستید، هرگز با دختر متولد آذر ازدواج نکنید!

همانطور که در وب سایت نام فارسی و معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه آذر این چنین است:

در اوستا و زبان اوستایی، آتر، آثر، در پارسی باستان آتر، در پهلوی آتر و در فارسی آذر می‌گویند.

آذر فرشته نگهبان آتش و یکی از بزرگترین ایزدان است. آریائیان (هندوان و ایزدان) بیش از دیگر اقوام به عنصر آتش اهمیت می دادند. ایزد آذر نزد هندوان، آگنی خوانده شده و در (ودا) (کتاب کهن و مقدس هندوان) از خدایان بزرگ به شمار رفته است. آفتاب در این ماه در برج قوس یا کماندار قرار می گیرد.

اسم های اصیل ایرانی آترینا و آترین و آترا و … به معنی منسوب به آتش، آتشین، سرخ‌رو و زیبا از نام های دخترانه زیبای ایرانی اصیل هستند.

در ادامه بیشتر با خصوصیات دختران متولد آذر آشنا می شویم:

ارتباط با دختر یا زن آذر ماهی

شاید بهترین توصیف زن متولد آذر این باشد که بگوییم او زنی نیست که انتظار داشته باشید مطابق میل شما حرف بزند و چه بسا که گاه و بیگاه از لحن نیشدار او آزرده خاطر می شوید و در مقابل هر چند گاه یکبار آنچنان جملات زیبا و دل انگیز از دهان او خارج می شود که شما با شنیدن این جملات، روزگار را به خوشی طی خواهید کرد. زبان زن متولد آذر نیشدار و پرکنایه است اما قلبش پاک و صمیمی و بی ریا است.

زن متولد آذر دنیا را درست به همان صورتی که هست می بیند و در دیدگاه زندگی اهل واقعیت و منطق است. به ندرت اتفاق می افتد که زنی مانند یک متولد ماه آذر وقایع و رویدادهای زندگی را چنان دقیق و مستدل و منطقی توجیه کند و از خوبیها برای خوشبین شدن به آینده بهره گیری نماید و بدی ها را هم به عنوان یک واقعیت غیر قابل انکار بپذیرد.

گفتار و کلام زن متولد آذر ماه

قاطعیت او در گفتارش خیلی زود نظر شما را جلب می کند، اگر روزی به شما گفت پولی که برای مخارج خانه می دهید دیگر کافی نیست و باید مقداری به آن بیفزایید، یقین داشته باشید که راست می گوید. اما به طور مسلم می توان انتظار داشت که او پس از درخواست اضافه خرج بلافاصله اضافه می کند که اما لازم نیست که با جان کندن سعی کنی پولدار شوی چون پول زیاد انسان را خودخواه می کند. این زن هرگز به شما دروغ نخواهد گفت و در این کار آنچنان تعصبی از خود نشان می دهد که شما گاهی آرزو می کنید ای کاش گاهی دروغ می گفت و لی زبانی این چنین تلخ و درشت گو نداشت.

زن کماندار شدیدا عاشق استدلال و خود مختاری است و به همین دلیل اغلب اوقات زندگی مجردی را بر ازدواج ترجیح می دهد. وقتی هم که دختر خانه است، با بقیه اعضای خانواده زیاد گفتگو نمی کند و به این دلیل معمولا رابطه ای سرد و مجزا با بقیه دارد، عاشق مسافرت است و از هر موقعیتی برای انجام این کار استفاده می کند و اگر نتواند به مسافرت برود، ناآرامی خویش را با رفتن به سینما و گردش با دوستان ارضا می کند.

از زبان تند و تیز دختر آذر ماه به هیچ وجه غافل نشوید. اگر ناراحت و عصبانی بشود، مطالبی را بر زبان می آورد که مو بر اندام شما راست خواهد شد. اما این را هم بگویم که منظور واقعی او همان چیزی نیست که بر زبان می آورد و به قول معروف حتی قبل از آنکه حرفش تمام بشود، آن را فراموش می کند و به این دلیل انتقام جویی بعدی شما به کلی برایش بدوی مفهوم خواهد بود. او زنی نیست که به درد آدمهای خیالاتی و یا کینه توز و حسود بخورد. اگر کینه ای و بداخلاق و خیالاتی هستید، هرگز با زن متولد آذر ازدواج نکنید.

اگر می خواهید با همسر متولد آذر خود زندگی آرامی داشته باشید، هرگز به وی دستور ندهید که چنین و چنان بگن، بلکه خواسته های خویش را در قالب جملاتی که جنبه درخواست دارند بیان نمایید و یقیین داشته باشید که هرگز با خواسته ای انجام نشده مواجه نخواهید شد. او اگر چه مثل هر زن دیگری مایل است که تحت الحمایه باشد، اما از دستور شنیدن و فرمان بردن سخت بیزار است. شما می توانید از پدر و مادر وی سؤال کنید، آنها هم به شما خواهند گفت که از کودکی این چنین بوده است. NameFarsi.com

دختر آذر ماهی و ازدواج

در این زمینه نکته ظریفی وجود دارد که ذکر آن ضروری است و آن این است که اگر چه نمی خواهد کسی، مخصوصا در مقابل دیگران برای او “آقا بالاسری” بکند اما وقتی دیدید و احساس کردید که دارد ثابت قدمی شما را آزمایش می کند، چه او خیلی بیشتر از آنچه که از دستور شنیدن بیزار است، از مردی که ضعیف نشان می دهد تنفر دارد، به این دلیل اگر روزی دیدید که پرچم استقلال را بیش از حد برافراشته، او را سر جای خودش بنشاند.

زن متولد آذر کسی نیست که حاضر باشد به خاطر هیچ مردی تک روی خود را کنار بگذارد اما در عین حال خواهان آن است که شوهرش همیشه او را یک دختر هفده هیجده ساله تصور کند.

یکی از اشتباهاتی که از زن متولد آذر در سال های قبل از ازدواج سر می زند این است که دوستی و عشق را به شدت با هم مخلوط می کند و این امر موجب پیدایش نوعی سرگردانی در قضاوت اطرافیان نسبت به او می گردد. اگر شما از زمره مردانی هستید که طالب یک زن کاملا محجوب و پر از شرم و آرزو می باشید، بهتر است از همین الان به فکر زن دیگری، که متولد آذر نباشد باشید، چه دختری که در ماه آذر متولد شده است، تفاوت چنانی بین مرد و زن احساس نمی کند. او زن تو سری خور نیست و از ابتدای بلوغ و جوانی بهره وری از شادی های زندگی را حق خود می داند و به عشق با چشمی شاعرانه نگاه می کند که لازمه یک زندگی گرم و پر حرارت است.

چه دختر باشد و چه زن شوهردار، شیوه تلخ و شیرین سخن گفتن او اغلب موجب بروز سوء تفاهمات و گفت و گوهایی می گردد که ممکن است به جاهای تاریک هم بکشد و شما می بینید که او با یک روحیه بسیار قوی با یک چنین رویدادهایی مواجه می گردد تا جایی که امر به شما و دیگران مشتبه می شود که آیا حرف های دیروز او، موجب برپا شدن این بگو مگوها گردیده است، جدی بوده یا شوخی؟ یک چنین عکس القملی خاص کسانی است که بزرگترین سیاره منظومه شمسی یعنی مشتری حاکم بر رفتار و کردار آنهاست.
درشت گویی او نباید سبب شود که شما تصور کنید که اهل دعوا و مرافعه است، او نیز به اندازه هر زن دیگری، از ایجاد دلخوری ها و نزاع های خانودگی بیزار است. از خود می پرسد که چرا “درشت گویی” و بد زبانی او موجب بروز این اوقات تلخی ها شده است. البته او هرگز نمی تواند دلیل اصلی این پرخاش های زبانی را پیدا کند زیرا که طبیعت و نهاد غیر ارادی او طراح این رفتار تند و خشن است. از آنجا که در زندگی کمال صداقت را دارد، از اینکه مورد شک و تردید قرار بگیرد، به شدت ناراحت و عصبانی می شود. اگر او را پای تلفن مشغول صحبت دیدید و گفت که طرف صحبت مردی است که برایش گرفتاری پیش آمده است، فورا نپرسید این مرد کیست و چه رابطه ای با او دارد.. همین دو جمله می تودند طوفان وحشتناکی به پا کند زیرا این”مرد” ممکن است برادر شما یا برادر خودش بوده باشد. او نه تنها خود را مکلف به دادن توضیح حس نمی کند، ‌بلکه معتقد است که شما “باید” به او اعتماد کامل داشته باشید زیرا او “واقعا” در زندگی با شما رک و راست و صادق است و هرگز اهل فریب و توطئه و خیانت نیست.

قبل از نشستن بر سر سفره عقد زندگی را بسیار سرسری می گیرد و به این دلیل از بین پسرهایی که در اطراف او هستند، هیچکدام نمی توانند تصمیم بگیرند و برای خواستگاری قدم پیش بگذارند. رفتار او با همه یکسان و تا حدودی سطحی و دور از جنبه های جدی است. روی هم رفته تاکتیک شوهریابی دختر متولد آذر زیرکانه نیست و این ضعف حتی در آیین دوست یابی او نیز به چشم می خورد. به همین جهت دختر متولد آذر شانس بی شوهر ماندیشان زیاد است مگر انکه اطرافیان به او کمک کنند و موجبات سر سفره عقد نشستن را برایش فراهم کنند.

یکی دیگر از علل بی شوهر ماندن این دختر این است که همانند مرد متولد آذر ماه، اندکی از ازدواج واهمه دارد و به این دلیل اگر واقعا یک چنین دختری را دوست دارید و می خواهید او را وادار به قبول همسری خود کنید، باید طبق یک نقشه زیرکانه از زندگی زناشویی و زیبایی های آن یک تصویر دوست داشتنی به وی نشان بدهید و ترس های او را از میان بردارید.

علائق و فعالیت های دختر آذرماهی

زن متولد آذر عاشق ورزش و این قبیل کارها است. از آنجا که بین خود و پسرها کوچکترین تفاوتی احساس نمی کند و مثل آنها لباس می پوشد و حرکات و رفتاری مشابه ایشان دارد، گاه این توهم برای شما به وجود می آید که آیا پس از ازدواج می تواند در قالب یک زن خانه دار قرار بگیرد یا نه؟ برای او دنیا به این صورت است که اگر پسری می تواند یک هفته به ییلاق برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا برود و چادر بزند و یا ساعت دو بعد از نصف شب به منزل برگردد، هیچ دلیلی ندارد که او هم نتواند این کارها را بکند و یقینا یک چنین اعمالی دلیل بر انحراف اخلاقی او محسوب نمیگردد و نباید پشت سر او غیبت و پچ پچ راه انداخت که مثلا هوسباز است. طبیعی است یک چنین طرز تفکری از جانب یک دختر با آنچه جامعه قبول دارد، مغایر می باشد، اما او کسی نیست که طرز قضاوت جامعه برایش خیلی اهمیت داشته باشد. او تحت تأثیر ستاره مشتری از استقلال و آزادی های خود حداکثر استفاده را می کند و به حرف مردم چندان توجهی ندارد.

زن  و دختر آذر ماهی بسیار خوش اشتها است و علاقه ای خاص به غذاهای خوب دارد. کمااینکه وقتی به مسافرت می رود، همیشه سعی می کند بلیط درجه یک مسافرت بخرد. به پول، به خاطر خود آن،‌ علاقه ای نشان نمی دهد و آن را وسیله رفاه زندگی می داند و به این ترتیب اغلب مردانی که با دختر متولد آذر ازدواج می کنند، مجبور هستند مدتی از وقت خود را صرف این بکنند که به وی یاد بدهند پول چه ارزشی دارد و چگونه باید آن را خرج کند. با توجه به این امر اگر می خواهید با یک چنین دختری ازدواج کنید و جنبه حسابداری و رسیدگی به دخل و خرج را هیچگاه به عهده او محول نکنید.

آذر ماهی و عشق

به رغم داشتن یک چنین رفتار و طرز تفکری، قلب زن متولد آذر درست شبیه به قلب یک کودک ساده و صمیمی است. وقتی پای دل به میان می آید، دیگر از هوشمندی و منطق در رفتار او اثری به چشم نمی خودرد. پس مغز او متفکر و منطقی است، قلبش بی دفاع و احساساتی و زود تسلیم است.

به همین دلیل در زندگی او ماجراهای عاشقانه و شکست خورده بسیار می توان یافت و باز به همین دلیل بسیارند دختران متولد آذر که سریعا فریب چرب زبانی های مردان گرگ صفت را خودرده اند و از این بابت قلبی شکسته و فریب خورده دارند.

آذر ماهی ها و سینما و شهرت

در بین ستارگان سینما و هنر پیشگان تئاتر، درصد متولدین آذر از همه بیشتر است زیرا برای بسیاری از زنان کماندار نور پروژکتورهای فیلم برداری درخشنده تر از برق هر نوع جواهری و صدای کف زدن های تماشاچیان دل انگیزتر از هر نوع زمزمه عاشقانه ای است، پس تعجب نکنید اگر او کار هنری خود را حتی به زندگی زناشوئی ترجیح دهد.

چنین زنی بیشتر اهل شکار افتخارات و شهرت است تا اهل شکار پول و مادیات و از نظر خانه داری و انجام کارهای منزل باید گفت که خدا به شما صبر جمیل عطا کند. زنی که در ماه آذر متولد شده است، اصولا با این قبیل کارها میانه خوشی ندارد و به قول معروف وقتی به فکر جمع کردن رختخواب می افتد، بلافاصله به خود می گوید چه فایده دارد، چند ساعت دیگر باید آن را پهن کنم،‌ پس چرا اصلا جمعش کنم. داشتن یک چنین خصوصیاتی بالطبع موجب آن می شود که کودکان او خیلی خوب به انجام دادن کارهای منزل وارد بشوند زیرا برغم یک چنین تنبلی از درهم برهمی و کثافت خوشش نمی آید و چون خودش حوصله جمع و جور کردن و تمیز کردن خانه را ندارد، بچه ها و آقا را به کار خانه داری وادار می کند.

خانه داری زن متولد آذر ماه

در مورد آشپزی هم وضع او فرق زیادی با خانه داری ندارد. حقیقت این است که در این مورد نمی توان یک حکم کلی صادر کرد. اگر امروز غذایی را که جلوی شما می گذارد، واقعا لذیذ است، هیچ دلیل نمی شود که فردا یا پس فردا هم دست پختش خوردنی باشد.

مادر متولد آذر بیش از هر مادر دیگری مورد علاقه بچه های خود قرار می گیرد. چه علاوه بر وظیفه مادری، همبازی و دوست ایشان نیز خواهد بود. به احتمال قوی بچه داری تنها موضوعی است که این زن نسبت به آن مسئولیت کامل احساس می کند و مسئولیت خود را هم به بهترین وجه ممکن انجام می دهد. بچه ها از خوشبینی ذاتی و فراوان مادر خود تا حد امکان استفاده می کنند و در سنین بالاتر آنها او را بهترین خواهر دنیای خود می دانند. مادر متولد آذر در چشم و قلب فرزندانش یک مادر قابل ستایش است.

از نظر مهمانداری و پذیرایی و دست و دلبازی حتی متولدین مرداد هم به گرد زن آذر ماهی نمی رسد و همیشه مایل است که از مهمانان خود به طرز شاهانه پذیرایی کند. خوشبینی و حس رفاقت شدیدی که در نهاد او وجود دارد، موجب می گردد که هر کس پا به خانه وی می گذارد، خود را در منزل خویش احساس کند.

عکس پروفایل دختر آذر ماهی

شخصیت شناسی آذر ماه
شخصیت آذر ماهی

متولد ماه آذر و ازدواج

ماه های جور با متولدین آذر ماه:

متولدین فروردین ماه (روشنفکر)، مرداد ماه (رهبر)، آذر ماه (همدرد و دلجو) و مهر ماه و بهمن ماه .

ماه های ناجور با متولدین آذر ماه:

اردیبهشت ماه (خود پسند و مغرور)، تیر ماه (عاشق خانه و زندگی)، شهریور ماه (پر حرف)، آبان ماه (خلاق) و دی ماه.

رابطه آذر ماهی با متولدین سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

54 نظر برای “طالع بینی و خصوصیات دختر آذر ماه”

  1. کاش قبل ازدواجم اینا رو میدونستم من تیر ماهی هستم خانمم آذرماهی زندگیم واقعا جهنمه

 1. سلام.مرد اسفند ماهی هست که با دختر آذر ماهی ازدواج کرده باشه؟؟؟یا عاشق یا نامزد باشه؟؟؟
  چون من یه دختر آذر ماهی رو دوست دارم

  1. بهتون پیشنهاد نمیکنم دوست من. زندگی شیرینی نخواهید داشت. یک بار دیگه مشخصات رو‌جمله به جمله بخونین با خودتون صادقانه فکر کنین ببینین میتونین با این اخلاقیات کنار بیاین. فکر‌کنین زندگی رو شروع کردین و این رفتار رو‌ دارید ازش میبینین. ببینین میتونین با رفتارش کنار بیاین و تحمل کنین و زندگیتون هم عاشقانه و لذت بخش باقی بمونه.
   من جای شما باشم این کار رو نمیکنم

  2. ببخشید میخواستم بدونم شما این تجربه رو کردید یا دارید از روی اطلاعات توصیه می کنید؟

  3. نمیتونم قطعی بگم ، اما خب به عنوان یه دختر آذری میگم نباید بیشتر از ۴۰ در صد به این طالع بینی ها اعتقاد داشته باشید . چون تحصیلات و نوع خانواده سال تولد و همچنین ماه تولد والدین و هزار تا چیز دیگه روی تشکیل شخصیت انسان نقش داره . شما نمیتونید کلا رو این حساب زندگیتونو پیش ببرید.
   ولئ خب اگه خانم آذرماهی که عاشقش هستید از اون از خود گذشته و احساساتی هست شاید رابطتون عالی هم باشه ….
   تیلور سویفت خواننده معروف آذرماهی آمریکا ، بعد از هزار بار آزمون و خطا تصمیم به ازدواج با جو آلوین بازیگر اسفندی گرفته….. اینم یه نمونه واقعی .
   در کل خودتون باید تصمیم بگیرید.

  4. دوست من این حرف از شما بعیده
   برو خودشو بشناس.
   اگر این خصوصیات برای تمامی ادمای متولد این ماه درست بود که دیگه اسمش طالع بینی نبود!

   هر ادمی با ادم دیگه فرق داره
   دونه به دونه خصوصیات اخلاقیشو در برخوردای مستقیم بشناس و بعد ببین ایا اون چیزی که تو دوس داری هست یا خیر؟
   اگر بود دیگه کار نداشته باش متولد ماه فلان یا سال فلانه!

   بهترین پیشنهادی که براتون دارم اینه که کلا از دید دوست داشتن موضوعو کنار بزار و بر اساس منطق و بی تعصب ببین چقد باهات جوره؟
   فرض کن یک دختر غریبست و هیچ حسی بهش نداری و فقط اخلاق و شرایط رو بسنج بطور منطقی

   و یادت باشه وصال مقتل عشقه.بعبارتی بعد ازدواج کلا دوست داشتن میره کنار یا مدلش عوض میشه.اونجاست که شرایط و سارگاری اخلاقها تعیین کننده خاهد بود

 2. تنها ماهی که من دوس ندارم اذر هست البته معذرت میخوام از گفتن این حرف

 3. اذری ها دلشون پاکه ولی یکم خودرای وسربه هوا وبی احساس هستن ولی اگه عاشق بشن تا پای جونشون پای عشقشون ایستاده می شن

 4. والا همش درست بود فقط اینکه آذر ماهی ها زبون شون تلخه واقعا!!! من که به نظر خودم اصلا نیشدار و تند حرف نمیزنم ☺️

 5. من عاشق یه آذری ام ولی رابطه کات شد اما هنوز عاشقشم …متولد تیر هستم و همشون کاملا درسته تمام خصوصیات رو داره

 6. پرچممون بالاااااااااااس : )

  ما آذریا بی نقصیم فقط یکم جیغ جیغوییم : )

 7. طبق معمول همونجور که انتظار داشتم خصوصیات زن آذر رو نوشته بودن.مخصوصا زبون دراز وگستاخ بودنشون.به نظرم زنان آذرماه احمق هم هستن.اصلا از زنای زبون درازوغرغروی آذری خوشم نمیاد.ولی خب راستگوبودنشون رو تاحدزیادی قبول دارم.یاحداقل اون چندتایی که من دیدم اهل دروغ گفتن و ریاکاری نبودن.

  1. هیچ موقع به این چیزا اعتقاد نداشته باشید .من یک آذریم و نمیتونم ببینم داره بهم توهین میشه.کی با من موافقه

  2. مطمئن باشید زنای آذر ماه هم از مردای خودخواه ، قضاوتی ، کوته فکر و سلطه گری مثل شما خوششون نمیاد. همدردیم.
   شما هنوز یاد نگرفتید که همه ماه ها مثل هم نیستن و شخصیت آدم ها فقط وابسته به ماه تولد نیست و دنیا پر از استثنا هستش…

  3. زمانی که ایمان و دین در انسان کمرنگ شود به این خرافات روی می اورید
   شاید بعضی هاش درست باشه ولی ادما با ماه تولدشان فقط زاده میشن و این فقط یک عدد و تاریخ بهتر ادم ها رو به خاطر خودشون بخواید نه به خاطر ماهشان
   خانواده در شکل گیری شخصیت انسان خخخیلی مهمه و….

   تمام

 8. در پاسخ به اون دوستمون . طالع بینی کل ماه ها رو از لینک پایین همین پیج می تونین پیدا کنین
  ضمنا فوق العاده بود خیلی ممنون

  1. سلام .من خودم یه دختره ۱۶ساله ی آذرماهیی هستم . اینکه میگه پای عشقشون میمونن واقعادرسته . رلم بامن کات کردو منم به خاطرش چندبارتاپای مرگ رفتم وهنوزم پاش موندم وفراموشش نمیکنم . درواقعه نمیتونم فراموشش کنم .اون یه پسره مهرماهی بود. اخلاقامون باهم سازگاربود .فقط مشکل خانواده ی اون بود که بهش میگفتن هنوزعشق وعاشقی واسه توزوده . ازمن یه سال بزرگتربود.وفقط همین باعث جدایی ماشد.اما من هنوزم که هنوزه فراموشش نکردم و از صمیم قلب براش آرزوی خوشبختی دارم .
   امانمیشه گفت همه ی اون دلایلی که بالابهش اشاره شده درسته .ما اذرماهیا واقعا برخی از اون دلایل بالا رو نداریم .

 9. اصلا درست نیست که ماه اذری ها با اردیبهشتی ها ناجورا من صمیمی تریم دوستم آذری و من هم اردیبهشتی خیلی هم با هم صمیمیم با امسال ۹ سال از شروع دوستیمون میگذره

 10. من یه زن متولد آذر هستم. بیشتر این خصوصیات هیچ شباهتی به من نداره، شاید خیلی کم. تمام شخصیت فرد رو ماه تولد تشکیل نمیده. نمیدونم اینو کی آدما میخوان متوجه بشن و اینقد همو از روی ماه تولد قضاوت نکنن و بجای خرافاتی بودن، یکم با منطق و واقعیات زندگی کنن. من به “هیچ وجه” نه تنها هرگز خوشگذران و رفیق باز نبودم و نیستم که همواره بسیار خانواده دوست و فقط با خانواده خودم خوشحالم و بس و نه تنها زبان تیزی ندارم، که تا حدی خجالتی و کم حرف هستم مخصوصا با غریبه ها. و در هنگام دعوا اغلب یادم میره باید چه جوابی به طرفم بدم، و چون خودم میدونم تو ی دعوا در نهایت شکست خورده هستم، از هر گونه بحث اعصاب خورد کن و ناراحت کننده بسیار بسیار حذر میکنم. اون آقای تیرماهی که گفت ای کاش قبل از ازدواج با خانم آذر ماهیش اینو خونده بود باید بگم من یه برادر تیرماهی دارم که با یه خانم آبان ماهی چند سال رابطه داره، فقط میدونم برادرم خیلی اوقات از دست اون خانم ناراحت و شاکی و رابطه چندان خوبی با هم ندارن، چون اون خانم بشدت زورگو و سرگوبگر هستش. در حالیکه طبق طالع بینی این دو ماه جفت روحی هم هستن. ولی در واقعیت هیچ گونه رابطه خوبی بین این برادرم و این خانم من ندیدم و نمیبینم !!! و خیلیای دیگه رو دیدم که طبق توصیفات طالع بینی نبودن و نیستن. پس بهتر این بدونید که این توصیفات در حد کم در افراد هست و منطقی باشیم.

 11. جدی منم آذری ام ولی دوس پسرم بهم گف آخرین بار نشناختمت ممکنه اونم منو دوس داشته باشه آخه تیرماه بود

 12. تمام خصوصیات اخلاقی منو گفته….واقعا ما آذریا عاشق ک بشیم واسه عشقمون سنگ تموم میزاریم …..خیلی خیلی پرانرژی هستیم و هیچوقت نمیخوایم قبول کنیم ک بزرگ شدیم ….کودک درونمون همیشه فعاله

 13. من متولد ۹آذر هستم، در مورد کار خونه و آشپزی مدل من اینطوریه که یا انجام نمیدم یا اگه انجام بدم سنگ تموم می ذارمبه نظر من آدم یا کاری رو نباید بکنه یا اگه تصمیم به انجامش گرفت باید با نهایت توان برای انجامش تلاش کنه.
  من دستپختم اینجوریه که وقتی حوصله دارم اینقدر خوشمزه و با سلیقه تزئینش می کنم و…. ولی وقتی حوصله ندارم خودمم نمی تونم غذام رو بخورم!!! در مورد ورزشم بازی با توپ رو دوست ندارم و شنا و صخره نوردی و کارهای هیجان انگیز مثل پرش از ارتفاع و اسکیت روی یخ رو خیلی دوست دارم. من اینطور نیست که به ازدواج علاقه نداشته باشم اتفاقا خیلی احساساتی هستم ولی نه ازدواجی که محدود کنه، در مورد پول من اصلا ولخرج نیستم ولی علاقه ای به مدریت پول خونه ندارم.

 14. آذرماهی ها واقعا بذله گو،بی توجه به موقعیت های زمانی و مکانی،خوش گذران،نمک نشناس،خودخواه،نامرد،بی ادب و به دور از رفتارهای احترام آمیز و متشخصانه هستند…واقعا با زبان نیشداری که دارن خیلی هارو از خودشون دور و متنفر میکنن! من یک دی ماهی هستم و آذر ماهی بود که با اینکه من رفتار دوستانه و مسالمت آمیزی بدون هیچ خصومتی باهاش شروع کردم اما اون با گستاخی تمام حرفهایی میزد که تا عمق وجود، من رو از خودش متنفر و دشمن کرد! درحالی که هنوز که هنوزه نمیدونم چرا این کارو میکرد با اینکه من رفتار خوبی باهاش داشتم! البته ازش متنفر بودم ولی بعدها کارش به سمت من کشید و بهم نیاز پیدا کرد و منم کارشو راه انداختم،واقعا اینکه میگن ما دی ماهیا خصوصیت های یه انسان تمام معنارو داریم خداییش راست! نمیخوام از خودمون تعریف کنم ولی واقعا به رسم انسانیت و مرام با اینکه تا عمق وجود ازش ناراحت و متنفر بودم دلم نیومد دست کمکشو رد کنم! ولی با این حال هیچوقت نتونستم ببخشمش چون خیلی بهم بد کرد در صورتی که من هیچوقت باهاش بد نبودم،البته حتما آذرماهی هایی هستند که بسیار با معرفت و باشخصیت و انسان هستند اما اینجور آدمها فقط باعث میشن که تمام امثالشون تو چشم دیگران بد و منفور بشه!واقعا عذرمیخوام از آذرماهی های عزیز اما متاسفانه دیگه بعد از این اتفاقاتی که بااین فرد آذرماهی داشتم دیگه هیچ آذرماهی تو چشمم نیومد و نتونستم هیچ آذرماهی رو هیچوقت دوست داشته باشم هیچوقت…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *