Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
نام فارسی

مشاوره انتخاب اسم

اسمهای جدید

طالع بینی و خصوصیات مرد متولد آبان

مرد متولد آبان ماه

خصوصیات مرد و پسر متولد آبان

پسر آبام ماه

پسر متولد آبان

خصوصیات کلی مرد آبان ماهی

مرد آبان در یک نگاه

مرد متولد آبان موجود گرم و تند و تیزی است. در مورد پسر آبانی واژه “اراده” را زیاد خواهید شنید و او فردی با ارده است. پسر آبانماه عاطفی و احساساتی است ولی بهتر است به این موضوع توجه داشته باشید که اغلب اجازه می دهد احساساتش به هوسرانی تغییر شکل بدهد. اگر این موضوع شما را می رنجاند باید خودداری را به طرز ماهرانه ای به او بیاموزید. خوشبختانه این حالت هوسرانی محدود می شود به کسی که او را دوست دارد، زیرا احساس فطری و ذاتی درستکاری، او را در جاده مستقیم و باریک عشق نگاه می دارد.

مرد متولد آبان جذابیت مغناطیسی او سبب میشود که جهان از چرخش حول محور خود باز بایستد و در جهت مخالف بچرخد.

مرد متولد آبان خیلی قوی است. او کسی است که همه، بویژه زنان تقریبا هرکاری برایش انجام می دهند. بعضی از دخترها همه جا به دنبال او می گردند (حتی شما). مردان متولد برج آبان رؤسای شرکت ،مؤسسه یا سازمان ها هستند.

در برخی منابع آمده است که اکثر پسران متولد آبان پوستی به رنگ سبزه تیره، مویی مشکی و چشمانی سیاه دارد. البته شاید کسی هم پیدا شود که بور باشد. اما تعداد این گروه در مقایسه با گروه قبل خیلی کم است. او حتی وقتی صورت خود را اصلاح می کند ، به نظر میرسد که چند روز است اصلاح نکرده. او چشمانی نافذ دارد آن چنان که اگر مستقیم به چشمهای شما نگاه کند، آشفته خواهید شد ! اغلب زن و مرد متولد برج آبان با عینک ورزشی عجیب و غریب و یا لنزهای آنچنانی، چشمهای خود را بیشتر به نمایش می گذارند.

مرد آبانی معمولا غذا هم زیاد می خورد و  اضافه وزن پیدا می کند. هرچند عمیقاً می خواهد خوش هیکل باشد. او در روابطش بسیار صادق است. به طور ایده ال زن ظریف و پر جنب و جوش متولد برج حوت (دوماهی) شریکی مناسب برای اوست ،اگر همسر شما متولد برج آبان است باید به او کاملاً اعتماد کنید و حتی وقتی اشتباه می کند ، معتقد باشید که او درست می گوید و اشتباه نکرده است. او به هیچ وجه نمی خواهد شما رقیب او باشید.

تا زمانی که بتواند حسادت خود را کنترل کند ، پدر خوبی است. او بیش از دیگر مردان متولد برجهای تیر و اسفند احساسات خود را نسبت به بچه ها نشان می دهد. او با خوشحالی به شما اجازه می دهد که از نوزاد مراقبت کنید.

مرد متولد آبان مشغله ذهنی را در روابطش دخالت می دهد. قبول کنید که بیشتر متولدین ماه آبان معنی کامل آشفتگی و آشوب هستند. آنها اعتماد به نفس دارند و خود را چنان تشویق و ترغیب می کنند که حتماً بهت زده خواهید شد و آرزو می کنید که مثل او باشید، علیرغم همه اینها او نگرانی، ترس و اوهام زیادی دارد. فراموش نکنید که او آدمی جنجالی است.

همانطور که در وب سایت نام فارسی به معنی نام ماه ها اشاره شد، در منابع زبانی ایران باستان معنی ماه آبان این چنین است:

آبان:

در اوستا آپ، در پارسی باستان آپی و در فارسی آب گفته می‌شود. در اوستا بارها (آپ) به معنی فرشته نگهبان آب بکار رفته است و همه جا به صیغه جمع آمده است. نام ماه هشتم از سال خورشیدی و نام روز دهم از هر ماه را آبان می دانند. ایزد آبان موکل بر آهن است و تدبیر امور و مصالح ماه به او تعلق دارد. به سبب آنکه (زو) که یکی از پادشاهان ایران بود در این روز با افراسیاب جنگ کرده، او را شکست داده، تعاقب نمود و از ملک خویش بیرون کرد، ایرانیان این روز را جشن می گیرند، دیگر آنکه چون مدت هشت سال در ایران باران نبارید مردم بسیاری تلف گردیدند و بعضی به ملک دیگر رفتند. عاقبت در  همین روز باران شروع به باریدن کرد و بنابراین ایرانیان این روز را جشن کنند. آفتاب در این ماه در برج عقرب یا کژدم قرار می‌گیرد.

در ادامه خصوصیت مردان متولد آبان و شخصیت شناسی متولدین مرد آبانماه را خواهید خواند:

مرد متولد آبان را می توان تیز هوش، بااراده، خواستار هدفهای بزرگ و پدری دلسوز و مهربان ذکر کرد. اگر عاشق مرد آبانماهی هستید و شما از کلمه هیجان می ترسید، بهتر است که نامزدی خود را با او فورا لغو کنید، زیرا مرد متولد آبان چه در زندگی و چه در کار و حرفه خود مردی با اراده، قوی و نیرومند و مملو از هیجان و بلند پروازی است و روحیات او با آرامش و سکون و بی حالی سازگاری ندارد و مدام در جست و جوی هدف های تازه و ترقی و تعالی دادن کار خود و بالا بردن سطح درآمد و زندگی خود و خانواده است. اگر نامزد متولد آبان ماه شما، ظاهری آرام، ساکت و کم حرف دارد، این دلیل بر آرامش روح و باطن او نیست و در زیر این چهره خونسرد و آرام باطنی گرم و سوزان و اراده ای قوی و پولادین و افکاری بلند و ترقی خواهانه و حسود دارد که چون دیگ می جوشد و نیرو و حرارت تولید می کند. عقل و دانایی و احساس و هیجان هر دو بر رفتار او حکومت دارد و در ارائه هر دوی آنها مهارت و استادی و زیرکی خاص دارد. او بیش از حد باهوش است و به فلسفه و تفکر درباره راز و رمز زندگی و اسرار حیات علاقمند می باشد و بسیاری از اوقات این توانایی و فراست که جواب سئوالات مشکل و دست نیافتنی را پیشاپیش بدهد و با کمک حس ششم درباره نیامدها و ندیده ها پیشگویی نماید.

پسر آبانماهی و روابط اجتماعی و دوستانش

طبع او عالی است و به همین جهت دوستان خود را از طبقه باهوش و دانا و با شخصیت انتخاب می کند و دوست دارد که با مردم عالیمقام و ارزنده رفت و آمد داشته باشد. اگر درباره سر و وضع و لباس خود از او سئوال می کنید، مطمئن نباشید که با لحنی تملق آمیز همیشه از زیبایی و تناسب شما تعریف و تحسنی کند. چه بسا که در نهایت صراحت بگوید: “لباست زشت و آرایشی که کرده ای خنده دار است.” اگر دل نازک هستنید، هرگز در این زمینه ها از او نظر خواهی نکنید، اما بهتر نیست کسی که طرف مشورت قرار می گیرد، عقیده صریح و صادقانه خود را ابراز بدارد.

بعضی از مردان متولد آبان ماه دارای این قدرت و استعداد هستند که زندگی مرتاضانه پیشه کنند و با حداقل معیشتی بسازند، در روی حصیر و مقداری غذای کم به زندگی ادامه بدهند و به دلایل روحانی و معنوی دست از مال دنیا بشویند ولی این عده تعدادشان در اقلیت است زیرا اکثر متولدین آبان ماه از لحاظ صورت فلکی خواهان رفاه و آسایش عادی هستند و از اینکه زندگیشان توأم با تجمل باشد احساس امنیت و رضایت خاطر می کنند.

در مورد مرد متولد آبان باید سعی کنید همیشه به او توجه داشته باشید. از رفت و آمد زیاد با اقوام دوری کنید و از او انتظار نداشته باشید همیشه آماده پذیرفتن هر اجتماعی باشد. او بخصوص از مراسم رسمی خوشش نمی آید. زیاده از حد حالت مطمئن و مثبت به خود نگیرید. بخصوص اصرار نکنید او چیزهایی را مطالعه کند که دوست ندارد.

مرد متولد آبان در زندگی زناشویی

اگر شوهر شما متولد آبان ماه است بدانید که کشش و جاذبه ستاره پلوتو در سرنوشت فلکی او به قسمی است که از هیجانات عاشقانه لذت می برد و مردی است قوی و پرجاذبه و پرتمنا که در زن ها ایجاد کشش می کند و شما باید مطلقا موجودی غیر حسود و آرام باشید و این صفت را در وجود او تحمل کنید و به آن خرده نگیرید که هر گونه حسادت و مبارزه ای برای خنثی کردن این کشش و نیروی طبیعی بلا اثر است زیرا روحا از باختن نفرت دارد و چون هدف های بلند پایه را تعقیب می کند، همیشه می کوشد که در عرصه های گوناگون پیروز و برنده نهایی باشد. او روحیه ورزشکاری دارد و به همین جهت کمتر در عرصه کار و زندگی خسته و ناامید جلوه می کند و همیشه با آمادگی و اطمینان و اعتماد به نفس با مشکلات زندگی در کشمکش و نبرد است. او در مقابله با حوادث با مهارت و قدرت بسیار‌، آرمش و متانت خود را حفظ می کند و قیافه و برخوردش با وقایع زندگی خانوادگی و حوادث شغلی توأم با خونسردی و آرامش تمام است، اما در پشت این متانت دنیایی پرجنب و جوش و پر غلیان وجود دارد که ناشی از جاذبه ستاره نیرومند پلوتو (پلوتون) است.

مواظب باشید که هرگز به شوهرتان (مرد آبانماهی) دروغ نگویید و احساسات او را جریحه دار نکنید و یا برخلاف پرستیژ و غرور مردانه او رفتار و گفتاری موهن نداشته باشید زیرا که انتقام و عکس العمل خشمگینانه او بسیار سوزنده و خطرناک است. در میان مردان متولد آبان ماه گل مردان خدا با ایمان که عمر و زندگی خود را وقف خدمت به خلق می کنند و با فداکاری و جانبازی در راه سعادت مردم می کوشند، یافت می شوند که مردانی استثنایی و بزرگوارند و با رهبری به شانه آنها هموار می شود و در نهایت عقل و درایت به وظایف انسانی خود عمل می کنند و موجب خیر و برکت می شوند.

معنی نام ماه ها را بخوانید.

همسر متولد آبان ماه شما مردی است با عزم راسخ که با عقاید و نظریات خویش پای بیدی بسیار دارد و حرف و شایعه و اظهار نظر دیگران در تغییر مسیر تصمیمات او کمتر اثر می کند. نفوذ مادر شوهر و خواهر شوهر در افکار او ناچیز است و شما می توانید مطمئن باشید که نه دوست و نه بستگان افکار اساسی او را نمی توانند تغییر دهند و یا نظریات مهم او را که شخصا به آن ها عقیده و ایمان دارد، تعویض کنند. او در همه جا مردی پا بر جا و با اعتماد به نفس است. شجاعت و استقلال فکر از مشخصات صورت فلکی این ماه است.

مرد آبان و مقابله با مشکلات

مرد متولد آبان ماه شما در برخورد با مشکلات به جای غر زدن، ترسیدن و اظهار گله کردن و عجز کردن، با شجاعت قدم به میدان مبارزه می گذارد و عجیب آنکه همیشه در دل خود بر این عقیده است که پیروزی نهایی از آن او خواهد بود. چنین مردی می تواند سپر و محافظ قابل اطمینانی برای حمایت از خانواده باشد. او با علاقمندی بسیار خواستار کشف راز و رمز هاست و به همین جهت کمتر اتفاق می افتد که شما بتوانید راز و رمزی را از چشم های تیز بین او و یا ذهن کنجکاو و متجسس او پنهان نگه دارید. با این وجود باید بدانید که در عرصه زندگی زناشویی پیش ما و او هیچ رازی سر به مهر باقی نخواهد ماند.

وقتی به مسئله حسادت می رسیم،‌ به شما اخطار می کنم که هرگز کاری نکنید که حسادت عاشقانه شوهر متولد آبان خود را تحریک کنید. در معاشرت و مهمانی ها و مراودات خانوادگی رفتار شما بایدچنان باشد که او ذره ای احساس نکند که خدای نکرده به مرد دیگری حتی به اندازه یک سر سوزن توجه دارید. حتی سوء ظن به او
کشش و تمایل پیدا کنند، همیشه به خود بقبولانید که او قدرت مقاومت در برابر این تمایلات وسوسه آمیز را خواهد داشت و پیوسته نسبت به عشق شما و خانواده خود مردی وفادار و قابل اطمینان است. ضمنا به یاد داشته باشید که مرد متولد آبان هرگز اجازه نمی دهد که زن در کار او مداخله کند و یا عقاید خود را به او دیکته کند. او مرد است و شما زن و این تفاوت همیشه باید در روابط فی مابین رعایت بشود، اما ضمنا باید بگویم که مرد متولد آبان که زنی فهمیده و دلسوز و مطیع داشته باشد، همیشه در مقابل همسر خود مردی دلسوز، مهربان و
ملاحظه کار است. پاسخ خوبی های همسر خود را در نهایت صداقت خواهد داد.

مرد آبانماهی و فرزندانش

در مورد بچه های خود پدری سخت گیر و با جذبه است. کودکان او احساس می کنند که پدری قوی و با اراده دارند که از جزئی ترین سهل انگاری های آن ها نمی تواند چشم پوشی کند و با وسواس و شدت تمام برای تربیت بهتر آنها و جلو گیری از گمراه شدن آنها در کارشان نظارت دارد. بچه های چنین پدری به ندرت بی ارزش و بی بند و بار خواهند شد. در عین حال که فرزندان خود را با نهایت عشق دوست می دارد، ولی مجال لوس شدن نیز به آنها نمی دهد.

فرزندان مرد متولد آبان ماه، درس های آموزنده از پدر خود می گیرند و در زمان بزرگی متوجه خواهند شد که جذبه و سخت گیری های پدر چقدر در تربیت آنها اثرات حیاتی داشته است.

مرد متولد ماه آبان و ازدواج

در طالع بینی، مرد متولد ماه آبان با دختر متولد کدام ماه ها ازدواج کند بهتر است؟

ماه های جور با پسر متولد آبان:

دختر تیر ماه (هنرمند)، دختر اسفند ماه (روح گرا)، دختر دی ماه (شوخ طبع)

ماه های ناجور با پسر متولد آبان:

دختر فروردین ماه (اهل دعوا)، دختر اردیبهشت ماه (سلطه جو)، دختر مردادی (خود خواه)، دختر مهر ماه (نیش دار) و دختر بهمن ماه.

رابطه پسر آبانماه با دختران متولد سایر ماه ها رابطه ای میانه است (نه خیلی خوب و نه خیلی بد)

سوالات همراهان نام فارسی در مورد پسر آبانماهی:

خصوصیات پسر آبان ماهی مشخصات و طالعبینی مرد متولد آبان پسر آبانی پسر آبان ماهی پسر آبانی ام پسر آبانی من پسر آبان دختر اردیبهشت پسر آبان دختر خرداد اسم پسر آبان دوست پسر آبانی پسر های آبانی طالع پسر آبان پسر آبان ماه پروفایل پسر آبان ماهی شخصیت پسر آبان مشخصات پسر آبان ویژگی پسر آبان دختر آبان پسر اسفند ازدواج پسر آبان دختر آبان پسر بهمن پسر آبان دختر تیر خصوصیات پسر آبان ماهی خصوصیات پسر آبان ماه خصوصیات پسر آبان ماهی ها چگونه پسر متولد آبان را عاشق خود کنیم شخصیت پسر آبان ماهی عکس پسر آبان ماهی عشق پسر آبان ماهی فال پسر آبان ماه اسم پسر آبان ماهی پسرای آبان ماهی

51 نظر برای طالع بینی و خصوصیات مرد متولد آبان

 • عالی بود کامل و جامع وخیلی نزدیک به واقعیت

 • دقیقا همین بود و عالی چون من خودم متولد ابان هستم و همش درسته و عین واقعیت…ولی نکته بدش اینجاست که همسرم متولد آذر هستش و خیلی با هم جور نیستم و از نقل طالع بینی اصلا با هم جور نیستیم و با اینکه ۹ساله ازدواج کردیم ولی شاید سه سالشو بیشتر با هم نبودیم….

  • عزیز جان طالع بینی به کنار شما اگه خصوصیات زن آذری رو قبل از ازدواج میخوندی خودت میفهمیدی با این خانم نمیتونی کنار بیای. یکی از خصوصیات بد زنهای آذری اینه که دهنشون چفت و بند خاصی نداره، گاهی پرخاش میکنن و در حین عصبانیت خیلی چیزا که نباید رو به زبون میارن و مرد آبانی نمیتونه اینجور چیزا رو تحمل کنه.
   بقیه خصوصیات ناهمگونش رو نیاز نیست بگم همین یکی کافی بود تا شما تن به این ازدواج ندین

   • هوم . نظر شما محترمه . منم یک آذدی ام . اما رازها پیش من در امن و امان هستند . به شرطی که بگن که این رو نگو !
    و اینکه تا اون نقطه یه دختر آروم آذری رو عصبانی کردی خب مجازاتی هم داره که شستن توسط کلمات هست . من به سیستم مجازات و پاداش به شدت اعتقاد دارم .

    • اگر هر کسی تا یک کاری کرد که ما خوشمون نمیاد فوری دهنمون باز کنیم هرچی دلمون خواست بریزیم بیرون که سنگ رو سنگ بند نمیشه. به خاطر اینه که به زنها اجازه نمیدن قاضی بشن چون به محض اینکه تصور کنن کسی کار خلافی کرده (حالا اون بنده خدا ممکنه اصلا کاری نکرده باشه) زن قاضی فوری به بدتریت مجازات محکومش میکنه.
     میدونی منم به سیستم مجازات و پاداش اعتقاد شدیدی دارم. مثلا زن آدری به مرد مردادی نیاز داره به محض اینکه شروع کرد توسط کلمات شوهرشو بشوره شوهره جوری از حجالتش در بیاد که یک جای کبود نشده تو بدنش نداشته باشه. هر کسی از ابزار خودش برای مجازات دیگران استفاده میکنه. به هرحال هر کلمه ای که از دهن کسی در میاد مجازاتی داره.

     • وقتی یه مرد آبان میتونه ، خودش تصمیم بگیره که چه طور مجازات کنه یا از هر ترفندی برای رسیدن به اهدافش استفاده کنه چرا یه دختر آذری نتونه ! در دنیا همه چیز مجازه !
      در حالت کلی مرد های فروردین بسیار ضعیف و مردهای مرداد بسیار لجبازن و اصلا مناسب آذری ها نیستن .

    • منم به مجازات و پاذاش بسیار معتقدم. هر زمان که با کلمات شوهر رو شستین و عصبانیش کردین آماده مجازاتتون هم باشین. اگه این کار رو با یک مرد مردادی کردین اگر اونقدر جای سالم داشتین که بتونین حرکت کنین بیاین بگین نظرتون در مورد مجازات چیه.

     • من خیلی بیشتر از این چیزها دوستش دارم . نه عصبانیش میکنم ، نه ناراحتش میکنم ، فقط گاهی دروغ میگه که من تحمل ندارم !
      تت حالا که هر چی شده اون عذر خواهی کرده و این لذت بخش ترین احساس دنیاست ، وقتی که یک مرد عذرخواهی کنه !

     • مردادی زن یا مرد نداره ، افراد عجیبی هستند ، حتی به خودشون آسیب میزنن ، حتی به خودشون اهمیت نمیدن ، من حتی نزدیکشون هم نمیشن ، وقتی کسی خودش واسه خودش مهم نیست چرا باید واسه من باشه ؟
      من جذب کسایی میشم که به شدت به خودشون احترام میذارن .

     • شاید بنده خدا دروغ نمیگه و فقط شما زیادی حساس شده باشین.
      معمولا اونیکه بزرگوارتره بیشتر عذرخواهی میکنه. چقدر خوبه که شما هم گاهی اوقات بزرگواری کنین.
      مردهای آبانی از ۱۰۰ درصد اشتباهات شما فقط ۱۰ درصدش رو مجازات میکنن اون هم از نوع خفیفش. بقیش رو میبخشن. مجازات آبانیها خیلی سخت و آسیب زاست اگر قرار بود اونها این بخشش رو نداشته باشن یکی از مجازاتهای واقعیشون میتونست طرف مقابل رو تا آخر عمر راهی آسایشگاه روانی کنه. البته اگه آسیب زدن جسمی رو مورد استفاده قرار نده که اونجوری …. چقدر خوبه که شما هم بخششتون رو بیشتر کنین. انشااله که بتونین زندگی زیبایی رو برای خودتون و همسرتون درست کنین.
      یه موضوع دیگه اینکه مردهای فروردینی ضعیف نیستن. اتفاقا آدمای پرجراتی هستند

   • آبانی با دی ماهی چطوره؟

  • من هم یک زن آذری ام ( ۱۵ ام آذر ) اسیر چشم های یک مرد آبانی شده ( ۱۳ ام آبان ) .
   من همیشه بهش میگم ، هر چی میخوای رو تو فانتزی هات داشته باشی ، بهم بگو . من واست فراهم میکنم . فقط اون هیچی نمیگه و شبیه یک پازله و من خودم همه چیز اون رو کشف کردم .خدا رو شکر همه چیز خوبه .
   من به عنوان خواهر توصیه میکنم با هم صحبت کنید ، هیچ چیزی به اندازه کلمات روی اون اثر نمیذاره .

  • من بیشترین همدردی رو میکنم.آبانی هستم و خانمم آذر ماهییه. دقت کن آبانی ها ده لایه زیر زمین احساسات دارن و عمیقن، آذری ها یه طبقه اونم همکف!

 • عالی بود. خصوصیات دختر مهر رو هم خوندم خیلی دقیق بود

 • دقیقا عین واقعیت نکته به نکته صحیح …اینارو منتشر نکنید لو رفتیم خخخ

 • نسلشون منقرض بشه ان شالله انقدر بد هستند
  منو که کشته یکیشون

  • این بستگی به رفتار شما داره نگفتین متولد چه ماهی هستین. اگه متولد خرداد یا آذر یا بهمن یا مرداد هستین باید هم از آبانیها شاکی باشین. چون اونها نمیتونن زن گردن کلفت یا حرف‌گوش‌نکن یا بی احساس یا دمدمی مزاج رو‌تحمل کنن و سعی میکنن اینقدر بین دستگاه روحیشون فشارتون بدن و پرستون کنن تا دست از رفتارتون بردارید. اینها مقداری یکدنده، لجباز و کینه ای هم هستند. انتظار دارند همیشه و همیشه حواستون باشه که مرررررد خونه اونه. گردن کلفت خونه اونه و بس. لجبازی باهاشون بکنین باهاتون لجبازی می‌کنند و حتما شما شکست میخورین. هر بدی بکنین جوابشو بهتون میده. اگه گفت یه کاری کنین وشما مقاومت کردین و به حرفش گوش نکردین و به هر دلیلی در اون لحظه نتونست منصرفتون کنه فکر نکنین موفق شدین چون حتما در جای دیگه و به شکل دیگه براتون جبران میکنه. مثلا اگه گفت این لباس بده نخر و شما با لجبازی خریدید چند روز بعد جشنی که میخواسته برای سالگرد ازدواجتون یا تولدتون بگیره ، نمیگیره. یا ممکنه یه موضوع خیلی بی اهمیت رو بیاره وسط و بحث و جدل راه بندازه و به شما هم نمیگه این کار رو به تلافی اونجا که باهاش لج کردین انجام میده. سعی نکنین چیزی رو ازش مخفی کنین محاله که کشفش نکنه و به شما نمیگه کشفش کرده فقط به طریقی و درجای دیگه از سرتون درمیاره که چرا بهش دروغ گفتین. هرگز و هرگز براش زرنگی نکنین. هرجا غرور ازش دیدین باهاش کل کل نکنین غرور مردانش از همه چیز مهم تره . سعی نکنین بهش تسلط پیدا کنین مثل برج زهر مار میشه. خان قلی خان توی سریال باغ مظفر یادتونه؟ همون که به زنش میگفت شما بروید در اندرونیببییی! اون نمونه یک‌ مرد آبانی بود. هروقت گفت شما بروید در اندرونی یا چیزی شبیه اینا شما فقط بگین چشم و الا اتفاقات بعدی که میفته ارزش لجبازی امروزتون رو‌نداره

   • یه چیز یادم رفت بگم اگه به حرفش گوش کنین و باهاش لج نکنین و گردن کلفتی نکنین اونقدر براتون جبران میکنه که راضی بشین.
    خودتون رو همیشه مثل یک آهوی بی‌پناه نشون بدین که به اون پناه آورده بعد ببینین چجوری مثل موم توی دستتون قرار میگیره (با همه غرور مردانش) ((:

    • من خودم اسفندیم و به نظرم مرد ابان ماهی خیلی مهربون و با درک هست

    • مردای ابانی خیلی بدهستن. بی منطق. فقط حرف خودشون قبول دارن. کینه ای حسود بدجنس و بدبین هم هستن. خیلی هم عجول و بی فکر. من بهمنی هستم اصلا شوهر ابانیمو دوست ندارم متنفرم ازش

     • آبانی ها با خردادی ها و مردادی ها و بهمنی ها به شدت مشکل دارن. البته از همه بیشتر با بهمنی ها مشکل‌دارن
      شما دو نفر در خیلی مسائل دقیقا نقطه مخالف همین. مثلا از نظر آبانی ها بعد از ازدواج من تمام میشه و ما شکل میگیره اونها به هیچ وجه فضای خصوصی برای هیچیک از طرفین قبول ندارن زن و شوهر همه چیزش مشترکه همه چیز یعنی واقعا همه چیز. یک روح در دو بدن. میشه یک روح بعضی چیزا رو از خودش مخفی کنه؟ وقتی تو این بدنم این چیزا بهم ربط داره وقتی‌تو اون بدنم بهم ربط نداره ؟ دو طرف حق دارن در مورد همممممه چیز هم دیگه اطلاع صددرصدی داشته باشن و نظر بدن. مثلا در مورد اینکه چه صابون یا مسواکی استفاده کنین. دوستان هر یک از طرفین فقط وقتی میتونن باهاش دوست باشن که مورد تایید طرف مقابل هم باشن.
      ولی از نظر بهمنیها هر کسی فضای خصوصی خودش رو باید داشته باشه و همسرش حق نداره تو فضای خصوصی اون وارد بشه. بعد از ازدواج استقلال طرفین باید حفظ بشه و چیزی به نام ما وجود نداره.
      آبانیها احساسات عمیق و ادامه داری دارن ولی بهمنیها احساسات سطحی و بسیار کوتاه مدتی دارن. مثل آب خوردن عشقشون فراموش میکنن.
      شما دو نفر نقطه مقابل همین. قبل از ازدواج فقط ۲ ساعت در مورد چیزایی که واقعا براتون مهمه با هم حرف زده بودین متوجه میشدین که چقدر باوراتون فاصله داره. همسرتون خوبیهای زیادی داره اما چیزی از خوبیهاش به شما نمیده چون شما از باورهاتون دست نمیکشین. با رفتارتون ناراحتش میکنین خب اون هم شما رو ناراحت میکنه و عمدا این کار میکنه. کسی که نمیزاره همسرش از زندگی لذت ببره همسرش هم نمیزاره اون از زندگی لذت ببره.
      فکر نکنین نمیتونه زندگی رو براتون بهشت کنه. حالا که زندگی رو شروع کردین باید از بعضی باوراتون دست بکشین. از همه مهمتر اون تفکر بهمنی رو که معتقده اگر زن با یک‌ مرد دیگه بگه و بخنده شوهر نباید ناراحت بشه بکلی از کله تون بیرون کنین.
      اینکه شوهر اجازه نداشته باشه تو بعضی چیزای زنش دخالت نکنه یا مطلع باشه واقعا حرف مضحک و بی معنیه. کسیکه میخواد بعد از ازدواج استقلال داشته باشه آمادگی ازدواج نداره آمادگی شریک شدن زندگیش رو با یه نفر دیگه نداره و اصلا نباید ازدواج کنه. اگه نخواین از این باورا دست بکشین چیزی رو نمیتونین درست کنین. با هم حرف بزنین رو کسائل مهم به توافق برسین دو طرف باید از چیزایی که برای طرف مقابل خیلی خیلی مهمه کوتاه بیان. در خوبی کردن به همدیگه رو باز کنین.

     • طالع شاید ۴۰%توی رفتار آدمها تاثیر داره ،بیشتر از اون تربیت خانوادست ،پس هی نگید این ماه بده اون ماه بده ،همه ماهها خوبن تربیت خانواده و اون فرهنگی که توش بزرگ میشه تو رفتار آدما بیشتر تاثیر داره

   • هاهاهاها !هر کی لمست کرده ، بلد نبوده .
    وفتی بتونی به یه زن نشون بدی که مراقب اون هستی ، اون وقته که بهت احترام میذاره و میشی قهرمانش و تنها پادشاه زندگیش .

    • خیلی هم در مورد این موضوع مطمئن نباش. اگر همه زنها با دیدن مراقبت شوهرشون بهش احترام میزاشتن دنیا گلستان بود. خیلی از زنها با دیدن مراقبت شوهر و خوبیهاش جوابشو با بی معرفتی و بدی میدن. خوب نیست آدم واقعیات دنیا رو مخفی کنه و جانبدارانه صحبت کنه. خیلی از زنها وانمود میکنن اگه خوبی ببینن حتما خوبی جواب میدن و فرشتگانی هستن که فقط وقتی بدی میکنن که بدی دیده باشن! ولی واقعیت متفاوت از اینه
     خیلی از زنها با معرفت و مهربانن که امیدوارم خدا حفظشون کنه ولی خیلیهاشون هم معرفت ندارن و خیلی خیلی افکارشون از عدالت دوره

     • اشتباه مردها اینه که نمیتونن تفاوتی بین خوب بودن و ضعیف بودن قانع بشن ، من خودم کسی رو میخوام که از من قدرتمند تر باشه ، هم جسنی هم ذهنی . آخه بودن یا یه فرد ضعیف به چه دردی میخوره ؟ مراقبت چیز متفاوتیه ! گاهی مراقبت خودش رو با فریاد نشون میده ، گاهی با نوازش .
      کی گفته زنها فرشته هستند ؟ گل بی خار فقط خداست .
      هاهاهاها . زن شریک شیطونه ، زن خدای افسونه …

     • این رو بدونین که هیچ چیزی ربطی به ماه تولد نداره ، ببین از همسر آینده تون چی میخوایید ، چه ویژگی هایی باید داشته باشه ، دنبال اون بگیردین ، صرف نظر از اینکه چه ماهی متولد شده ، انسانها تحت تاثیر ژنتیک ، شرایط محیطی و تحصیلات خیلی تغییر میکنن .
      از نظر خیلی ها بعضی از ویژگی های مرد آبان بده ، اما من دقیقا دنبال همچنین مردی بودم با چنین صفاتی و بالاخره پیداش کردم .
      و حتما قبل از ازدواج خوب طرفتون رو بشناسید تا بتونید عاشقش بشید ، چون فقط عشق قادره تمام معادلات دنیا رو برهم بزنه !

   • من از مطالب شما خوشم اومد من خودم دی ماهم رابطه دی با ابان چطوره میشه بیشتر در مورد آبانیها توضیح بدی، اینم شمارمه بهم پیام بده، چون جی میلم مشکل داره، ممنون ۰۹۳۷۳۲۷۱۳۱۳

  • هوم ! انسانهای جالبی هستند . من هم عشقم ، هم یکی از برادرهام آبانیه ، و من آذری ، و رابطه مون هم بسیار عالیه .
   یه لم خاص دارن ، که اگه پیداش کنی ، میشن همونی که میخوای ؛)

 • مرد های آبانی بهترین مهربانترین و با احساسترین مرد روی زمین هستن و من فروردینی هستم ۷ سال با همیم و هیچ مشکلی وجود ندارد

 • منم اردیبهشتیم و همسرم آبانی. یک لحظه دوریش برام قابل تحمل نیست. رفتار محبت آمیزش همیشگیه. حتی وقتی که عصبانیه علاقش نمیتونه مخفی کنه. نمیدونم شاید ما باهم جوریم

 • بسیار عالی و واقعی بود.
  ممنون از مطالب خوبتون.

 • خیلی جالب بود من دوست پسرم آبان ماهیه خیلی خیلی دوسش دارم خیلی بااحساس ومهربونه وخیلی هم صادقه منم اردیبهشتیم خیلی باهم جوریم

 • من آذر ماهی هستم مطالب در مورد من درست بود ، همسرم آذر ماهی هستن و فوق العاده ،رابطه ی عالی و صمیمی با هم داریم البته من
  رشته ی تحصیلیم خیلی بهم کمک کرده در این رابطه

  • چقدر قشنگه وقتی که میشنویم یک نفر فرد متناسب خودش پیدا کرده و باهاش خوشبخته. آرزو میکنم همه همسری که باهاشون مچ باشه پیدا کنن و از زندگی لذت ببرن

 • من خودم آبانیم و همسرم دی ماهی بر طبق نوشته ی شما ما باید باهم جور باشیم ولی اصلا اینطوری نیست. چون همسرم از لحاظ اخلاقی مشکل داره و خیلی زود عصبی میشه .این هم بر میگرده به تربیت خانوادگی و خیلی چیزهای دیگه
  توصیه میکنم جوانان در انتخاب همسر خیلی دقت به خرج بدن و صرفا با پرسیدن سال یا ماه تولد خودشون رو بدبخت نکنن.

  • چیزایی که در مورد جور و ناجوری ماهها در سایتها میگن درست نیست درست ترش اینه:
   دختر جور با مرد آبان: اسفند، اردیبهشت، شهریور
   دختر ناجور با مرد آبان: خرداد، مرداد، بهمن
   و بقیه متوسط هستن

   • بهمن ماهی هستم همسرمم آبانیه ،هیچ مشکلی نداریم و زندگی فوق العاده خوبی داریم
    این حرفها نیست ،فرهنگ -تحصیلات -آموزش -و تربیت خانوادگی مهمه

 • هر ادمی بر اساس ژنتیک و شرایط زندگی کودکی روحیات و اخلاقیات متفاوتی داره،اینکه طرف چه ماهی اصلا ملاک خوبی برای شناخت افراد نیست،بهترین راه برای ازدواج این هستش شما با طرفتون مدتی رو (بیشتر از یکسال) دوست باشید و باهم زندگی کنید (+ همراه رابطه جنسی) و اگر دیدید که در کنار هم خوشبختید تن به ازدواج بدید، در غیر اینصورت جز مشکلات و طلاق چیز دیگه ای به بار نمیاد اگر مکمل هم نباشید.

 • دوست پسر من آبانیه و من ی دختر تیر ماهی ؛ خیلی دوسش دارم ولی خب اون اخلاقش ی جوریه کلا حس اش و بروز نمیده و مغروره و من هم مغرورم ؛ این باعث شده که زیاد قربون و صدقه هم نریم

  • رل قبلی منم ابان ماهی بود اره راست میگه خیلی مغرور بود اما یاز دوسش داشتم:)

   • مشخصات مرد آبان ماهی درسته ولی ی دختر فرودینی با ی آبان ماهی ازدواج کنه با هم نمیسازن طلاق میگرن؟
    دختر فرودینی هست با آبان ماهی ازدواج میکنه و خوشبخت میشن ؟؟و اینکه چه راهی هست که دختر فرودینی بتونه با پسر آبان ماهی ازدواج کنه؟

    • زیاد مشکلی نداره دختر فروردینی یه کم یکدندگیش بالاست. هزاری هم براش دلیل بیاری که حرفت درست نیست خیلی سخته قبول کنه. لجبازی هم میکنه. از اون طرف مرد آبانی هم مثل فنری میمونه که هر چی بیشتر جلوش مقاومت کنی بیشتر بهت فشار میاره. این موضوع باعث جروبحث بینشون میشه. ولی عوضش از نظر زناشویی باهم هماهنگی خوبی دارن. وقت محبت کردن هم خوب برای همدیگه مرام میزارن. میتونید زندگی خوبی داشته باشین فقط تمرین کنید کمتر غر بزنین ;) کمتر رو حرف خودتون پافشاری کنین. (خداییش تمرین این چیزا خیلی برای فروردینیا سخته).

 • مهر با ابان چطوره؟

 • منم تازه با یه پسر ابان ماهی اشنا شدم، خودم آذرم. هردومون دنبال هیجانیم ولی من تو بروز احساساتم شدیدترم. مثلا اگه یروز بهم نگه دوست دارم ناراحت میشم بااینکه میدونم قلبا چقد دوسم داره…

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *