Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
مشاوره انتخاب اسم
تلگرام نام فارسی

معنی اسم وانیا

معنی نام وانیا

اسم وانیا

اسم وانیا به چه معنی است؟

همانطور که در قسمت اسم دختر با و گفتیم اسم وانیا یک اسم ایرانی زیباست که به خاطر معنی زیبایش به عنوان یکی از زیباترین نام های دخترانه از دیدگاه کاربران سایت NameFarsi در قسمت زیباترین اسم دختر انتخاب شده است.

معنی اسم وانیا

معنی نام وانیا

ریشه اسم وانیا

اسم وانیا طبق آمار وبسایت NameFarsi.com در بین ایرانیان اسم دخترانه محبوبی است. اسم وانیا اسم دختر با ریشه فارسی است. گرچه خارجی زبانان ریشه این نام را عبری می دانند. این اسم به صورت Vania در کشورهای مختلف (به خصوص کشورهایی که زبان روسی و سوئدی دارند)، برای نام دختر و پسر برگزیده می شود و لذا می توان این اسم زیبا را اسم بین المللی دانست.

وانیا وانیا اسم دختر

معنی اسم وانیا

معنی وانیا

اسم وانیا همانطور که در قسمت اسم دختر نام فارسی، تلگرام نام فارسی و  اینستاگرام نام فارسی گفتیم، در زبان فارسی به معنی هدیه با شکوه خداوند است. جالب است بدانید در زبان عبری نیز به معنی هدیه خداوند و “خدواند بخشنده است” آمده است.

نام وانیا و هانا

همانطور که در مطالب قبلی گفتیم اسم هانا در عبری معنی هدیه خداوند را می دهد و این امر این دو اسم را خیلی خیلی به هم نزدیک می کند و چه بسا برای اسم دوقولو دختر و اسم دو فرزند دختر بسیار مناسب باشد.

31 نظر برای معنی اسم وانیا

 • وانیا به عربی یعنی سست و سستی کردن

  • چراازخودتون معنی میسازین ؟وانیا یعنی هدیه باشکوه خداوند
   کجا داریم ک ی اسم هم معنی قشنگی داشته باشه هم بی معنی
   زیباترین نام وانیا ست

 • سلام اسم دختر اول من مها هست و اسم دختر دومم هم میخوام وانیا بذارم به نظرم هم معنیش خیلی قشنگه هم اینکه تلفظش خیلی راحته

 • اسم وانیا یک اسم زیبای فارسی بوده و معنی بسیار قشنگی داره

 • اسم دختر من هم به امید خدا که یک ماه دیگه دنیا میاد رو وانیا میگذارم.اسمی زیباست با تلفظ آسان . وانیای عزیزم آرزوی بهترینها رو برات دارم.

 • وانیا تلخیص‌شده نام ایوان، و در روسیه لقب و عنوانی عمومی برای درشکه‌چی‌ها بوده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *